Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Franita να υποθέσω ότι μαζεύεις και τις τρίχες απο τα μαλλιά σου όταν πας κομμωτήριο; Μπράβο κορίτσι μου! Δεν αφήνεις εσύ το DNA σου απο εδώ και απο εκεί!!!

Αργυρούλα γέλασα με το σχόλιο στη Φραν, να ξεκινήσει με το δόντι! Να σαι καλά!

Η μικρή γκρινιαζει και δεν με αφήνει να γραψω. Λενα, τα εκανα παραγγελεία από το ίντερνετ. Μπορείς να τυπώσεις και φωτογραφίες δικές σου ή να τους δώσεις εσύ την εικόνα. Έτσι η τούρτα γίνεται γρήγορα και δεν έχεις να σκεφτείς για το στόλισμα.

Έφυγε και η ΛαΛα; Διαγραφηκε;

Καλημερα σε όλες. Μητσάκι κουράγιο και υπομονη!

Τρεχω στη μις Γκρίνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημεραααααααα

σας ελειψα καθολου? πάντως εμενα μου λειψατεεεεεεεεε πολυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x

αλλα δεν ημουν πολυ καλα :(:( εγινε μια φαση στην δουλεια πάααλι με την γραμματεα της μεγαλης...που το παιζει αφεντικο :evil::evil: και με φορτωνει δουλεια λεγοντας οτι αυτη της το χει πει!! αλλα εγω απορω αν ισχυει αυτο ...η αν απλά μου το κανει χουνερι....μου μιλησε πολυ αποτομα και με απειλησ ε οτι θα παει μεσα να την ρωτησει την ιδια αν τα λεει ολα αυτα και να μου δωσει επισημη απαντηση...κτλ ..κτλ...μην σας ζαλιζω με τα δικα μου :oops::oops: απλα πηγα στην προισταμενη του τμηματος Ανθρωπ.Δυναμικου και της ειπα τ α παραπονα μου...δεν αντεξα αλλο....

Μιτσακι μου όμορφο... ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλα αποτελεσματα στην Βασιλικουλα σου!!ολα θα πανε καλα κοριτσακι μου και σε δυο μερες θα την ξαναεχεις στην αγκαλια σου...κανε υπομονη ...το κανεις για το καλο της μικρης μπεμπουλας ... ;);) πολλα πολλα φιλακια και στις δυο σας :-*:-*:-* και ενα μεγαλο χαδακι στην γλυκια και μικρη σου κοιλιτσα!( η μπεμπα...θα ναι γλύκα σαν την μανουλα της και την αδελφουλα της...ειμαι σιγουρη..!!!!!!!!!!!απο που να παρει...ε? θα τρελαθει μετα ο αντρας σου ...)

αθηνα μου αν και λιγακι καθυστερημενα να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου...πολυχρονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! γερη ...και ευτυχισμενη στην ζωη σου...να την καμαρωσεις και νυφουλα...

Χρυσουλινι μουυυυ...αχχχχχχχχχχχ δεν τον πειθεις να κατεβειτε αθηνα?????????????????? θα του κανω βουντου του Ο! :lol::lol::lol: εεεεεεεεεεεεελα...εεεεεεεεεεεεεεελα.... σκανταλιαρης πολυ ο φοφος ε?

να σας πω τι εκανε μια ατακτη παπια....και ημουν γκρρρρρρρρρρ...

εσπασε την αγαπημενη μου κουπα ...αν και εγω φταιω την ειχα ξεχασει στο πατωμα ..αλλα την κλοτσησε το ατιμο...μετα ετρωγε τυρακι με ψωμακι ...βασικα το μιμι ( ψωμι) μονο και το τατι(τυρι) το πεταξε ολο κατω...διασκορπιζοντας το και μου φωναζε....μαμα έεεεελα...και μου τα δειχνε..αυτη γελαγε ...εγω τσιτωναααααααα... :evil: μετα ειχα ξεχασει παλι την πορτα του δωματιου της ανοιχτη...αχ..και πηγε εβγαλε όοοοοοοολα τα ρουχ α απο τα συρταρια ...και φωναζε παλι...μαμα...κοιτααααααα...εγω :evil::evil::evil: το τι φωνες της εβαλα ...την εβαλα τιμωρια στον καναπε και γαι πρωτη φορα εκατσε για μερικα λεπτα εκει...αλλα μετα ειχα τυψεις ολη την υπολοιπη μερα που της υψωσα τοσο την φωνη...αλλα και εγω δεν κρατηθηκα....στο μεσοδιατημα ειχε ανοιξει ολα τα συρταρια και χτυπαγε τα καπακια απο τις κατσαρολες λες και ηταν η μπαντα... :lol::lol: και ολα αυτα γιατι προσπαθουσ ανα βαλω πλυντηριο και αν ακανω καμμια δουλεια γρηγορα...

σισσακυ μου τι εχεις βρε κοριτσαρα μου...δεν επιμενω αφου δεν θες να πεις ..αλλα να σου πω ότι εχεις την υγεια σου..την ομορφια σου...ενα γλυκυτατο και πανεμορφο κοριτσακι....την δουλιτσα σου...ολα ειναι μαι χαρουλα...σε λιγο θα ντυθεις και νυφουλα και θα σε καμαρωνουν όλοι...

σκεψου λιγο θετικα κοριτσαρα μου....

Μ Α Ι Μ Ο Υ Δ Α Κ Ι ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΣΥ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!χαρηκα παρα πολυ που εισαι εγκυουλα... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::x:x σε πηρα χθες αλλα τ απαμε λιγακι...να χεις μαι τελειομηνη εγκυμοσυνη και ολα θαπανε τελειαααααααα...μην αγχωνεσαι καθολου...

Φρανιτακι γελασα απιστευτα με την ιστορια του χαμενου δοντιου!!!!!!!!!!!!!!!εισαι θεαααααααα =))=))=)):)):)):)) και εγω θα θελα να σε δω πριν φυγετε εσενα και το σεμπινι μας!!!!!!!σας αγαπαμε και ας φαγαμε μερικες... :lol::lol:

Γωγακιμουυυυυυυυ τι κανεις κοριτσαρα μου ?πως εισαι σημερα?αντε συντομα το βλέπω να ρχεται η κοριτσαρ ασου...

Θουυυυυυυυυυυ μου να ζησετε χιλια χρονια να τον θυμαστε τον μπαμπακα σας...ο ντοντος σου τι κανει ?ο μικρουλης ?

Αναστασια μου που εισαι εσυ κοριτσαρα μου...

αχ ασε την ειδα την αννιω...πολυ τα παιρνω μαζι της...αλλα και αυτη τους παιρνει....ολους... :lol::lol::lol: η αννυ σου καλα?

συμπεθερουλα μου γλυκια...τι κανετε?πως εισαι σημερα?ο μπεμπης σε σπρωχνει πολυ ε?κανε υπομονη...αντε να κανονισουμε να τα πουμε ολοι μαζι..γαμπρος νυφη...κτλ... :lol::lol:

φιλια σε ολες τις υπολοιπες...ηδη εγραψα σεντοοοοοοοονι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

καλημερα λενα .

προσπαθω εδω και ωρα να γραψω αλλα δεν με αφηνει ...

βγηκε με τισ μπιζαμες στο μπαλκονι να παιξει με το ποδηλατο ...ετρεχα να του βαλω τουλαχιστον τα παντοφλακια του αφου δεν με ακουγε να ερθει μεσα να ντυθει και μετα να βγει ...

μετα μπηκε μεσα και εριξε το γαλα του κατω (ουτε που το ειδα) τον ειδα οτι πηρε μια πετσετα απο την κουζινα και καθαριζε το πατωμα :lol::lol: δεν του ειπα τιποτα πηγα και τον βοηθησα .

μετα ηρθε ενας κουριερ ....αχ ποτε θα το στειλω το μηνυμα!!!!!!!

καρολινακι μου καλυτερα ειμαι σημερα ,ευχαριστω,φιλακια στο παπακι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα εχει ενα μαγαζι εδω δυτικα στην Γιαννιτσων που εχει οτι χρωμματα θες...

επισης μπορεις να παρεγειλεις απο το Vefas house αλλα παντα μα παντα εχουν ελλειψεις σε βασικα χρωμματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα καλημερα και απο μενα ..τα κοριτσακια σου τα ομορφα τι κανουν ?

αφρο τι νοικοκυρη γαμπρο που χω ειδες? :lol::lol: τα ριχνει αλλα μετα τα σκουπιζει...χαχα

κανονισε να τα πουμε καμμια μερα για κανα καφεδακο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης Χρυσουλινι μου ...φιλια αμετρητα και ζουμερα ..χαχα απο την παπενια μου..στον Φοφο σου...

επειδη οτι θυμαμαι χαιρομαι... :lol::lol: κατι λεγατε πιο πριν για πρωινο ξυπνημα...

αρτζι ποσο σε σκεφτομαι οταν λες οτι ξυπναει απο τις 5 κ...πολυ πικρα κοριτσι μου... :(:(

εμενα το παπι απο τις 9.30 το κανε ...σιγα σιγα 8.30 ...8...και τωρα τελευταια 7.30.... :o:o ελπίζω οχι πιο νωρις ..γιατι ετοιμαζομαι εκεινη την ωρα...και τρεχουμε...και η γυναικα και η πεθερα μου δεν ερχονται πιο νωρις...

αφρο μου να κανονισουμε με το φρανιτακι να τη δουμε πριν φυγει...θελω και εγω πολυ να τους δω...το κακο ειναι οτι πηγαμε το τουτου μας το ρυζο....στουκαρισμενο... :lol::lol: στο συνεργειο και θα το χουμε μαλλον ετοιμο απο τριτη...οποτε οπου θελετε η με παιρνετε απο καπου η παιρνω το μετρο...

σημερα λειπει το αφεντικοοοοοοοοοοοο...φαινεται?????????????? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!!

Πω πω κομματια ειμαι!!!Τι κανετε εσεις;;;

Μητσακι ολα καλα θα πανε ρε συ.Αντε περιμενουμε τα νεα.

Καρολ!!Γιατι ετσι ρε στη δουλειά;;;Δεν υπαρχουν συγκεκριμενες αρμοδιοτητες για τον καθενα σας;;Πω πω αυτη η ανοργανωσια πάντα μου την εδινε. :twisted::twisted::twisted:

Χρυσα ολη μερα ειμαι μονη μου με τα 2 εκτος απο τοτε που παιρνει τον Ν. ο παππους του για κανα δυωρο.

Κοιτα όλα γινονται απλα κοιμαμαι το πολυ 5 με 6 ωρες και αυτες με διακοπές. :?:?

Θουλη τελικα πεφτει απο το ποδηλατακι του ε;;Θα μαθει ρε συ όμως.Στο μπαλκονι κάνει τώρα;;;

Νατασα και οσες γεννησατε προσφατα να σας κανω μια αδιακριτη ερωτηση;;; :oops::oops::oops:

Ρε κοριτσια εχετε παρατηρησει οι μυρωδιες του σωματος σας να ειναι λιγο πιο εντονες ασχετα με το ποσο συχνα μπανιαριζεστε;; (Κοινως να βρωματε;; :lol::lol::lol: ) Ρε γμτ κανω 2 φορες μπανιο και βρωμαω και ζέχνω. Μπλιαχ δηλαδη. :?:?

Επισης μετα τον 4ο μηνα ποσο βαρος βαζει ενα μωρο που θηλαζει;;;Απλα κοιταμε να παιρνει εστω και 30 γρ. που λεει ο λόγος ή πρεπει να παιρνει στανταρ καποιο βάρος;;;

Αφρο κανονιστε εσεις για καφε και αν αντεχω θα ερθω αλλα χλωμο.Δυστυχώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλε ολα τα κραταω!! τι ετσι θα αφηνω το DNA μου???? τετοιο που ειναι να σκορπιζεται???? :D

Θα τα δωσω στο σεμπινι κ ας τα πεταξει...μπορει να με αποτεφρωσει οταν πεθανω κ να τα κραταει μαζι με τςι σταχτες μου σε βαζο πανω απο το τζακι :?:? ....

Αχ τι λεω πρωινιατικα....

Καρολ δεν καταλαβα τι εγινε στη δουλεια...αλλα νομιζω πως αν η ανωτερη σου ειναι λογικη κ εχεις δικιο να μιλησεις σε εκεινην...

Ποτε να κανονισουμε?? Αφρο εσυ πως μπορεις??? που?? μηπως κεντρο ειναι καλυτερα?? Εγω κ μεχρι Αιγαλεω ερχομαι με το μετρο...ισως δεν φερω το Σεμπινι για να πουμε κ καμια κουβεντα...

Καρολ εσυ πως σε βολευει καλυτερα??? πειτε μου..γενικα εγω παω παντου...δεν εχω προβλημα...

Παναγιωτα πες μας εσυ που σε βολευει κ πως..καπου πιο κοντα σου??? εγω προσαρμοζομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραν απο την στιγμη που θα ειναι εδω ο Κ μπορω παντου .

αν δεν ειναι εδω ουτε μεχρι το περιπτερο δεν μπορω να παω :?:(

εμεις τα δοντια μας τα πετουσαμε στα κεραμιδια ....

20 λεπτα εκανα να το στειλω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μετά τον 3ο μήνα παίρνουν λιγότερο βάρος

Η Έλενα θυμάμαι ότι τον 4ο μήνα είχε πάρει 400γρ εγώ ήμουν σίγουρη ότι η παιδίατρος θα μου πεί να δώσω συμπλήρωμα αλλά μου είπε ότι είναι μια χαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα τώρα που το θυμήθηκα: εγώ δεν θα μπορούσα να δωρίσω τα όργανά μου ή κάποιου δικού μου γιατί αυτό γίνεται όταν κάποιος είναι κλινικά νεκρός, αλλά εγώ μέσα μου - πάντα ελπίζω - ότι υπάρχει ελπίδα για να ζήσει κάποιος και τραβώντας το καλώδιο τον σκοτώνεις....βέβαια αν όλοι σκέφτονταν σαν εμένα, εκείνοι που περιμένουν στην λίστα για κάποιο όργανο θα πέθαιναν!!! :?

Νατάσα και Φρανίτα ευχαριστώ, αλλά κάθε μέρα τα ίδια είμαι αφού συνειδητοποιώ μερικά πράγματα.....απλά ΠΑΝΤΑ βλέπω το ποτήρι μισογεμάτο......και έτσι συνεχίζω την ζωή μου όσο πιο καλά μπορώ.....κάτι που στο παρελθόν δεν θα έκανα, θα το ενεργούσα διαφορετικά........!!

Αθηνά η ΛαΛα δεν διαγράφηκε, απλά δεν γράφει στο τρενάκι, η ίδια είπε ότι μπορούμε να την βρούμε μέσω πμ!

σήμερα κάνει ψωφόκρυο με ήλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεταρτη θα ταν η πιο βολικη μερα ειδικα τωρ α που μαι χωρις αυτοκινητο και δεν μπορω να την παρω την παπενια...οπου θελετε εγω μεσα ειμαι..αρκει να ναι κοντα σε μετρο...ελεγ α και αγ.δημητριο στο καινουργιο που ανοιξε...οπου θελετε βεβαια και εσεις..το θεμα ειναι η μερα να βρεθει..τ ααλλα βρισκονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου τα φιλια μου!!!

δεν θυμαμαι για μυρωδιες...ισως απλα σου μυριζουν τα κακα των παιδιων και νομιζεις οτι μυριζεις εσυ ..τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαςςςςςςςςς....Τι κάνετε όμορφες;;;Εγώ καλά..Πάλι ξύπνησα νωρίς νωρίς, στις 8, για να πάμε με το Γιώργο τράπεζα και μετά στο συνεργείο να πάρουμε το "τιγράκι" μου που είχε χαλάσει.... :D:D:D

Όλη νύχτα και για 1η φορά η μπέμπα στριφοφύριζε, εγώ πονούσα χαμηλά στην κοιλιά σα να έχω περίοδο...Και σήμερα έχω πονάκια περιόδου, αλλά τίποτα το σπουδαίο... :?:?:? Απορώ ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα γεννήσω..Σήμερα είμαι 39 νταν..Βάσει περιόδου είμαι 40 +6... :o:o:o:o:o:o

Θούληηηηηηηηηη μου έβαλε χέρι....Όχι απλώς να δει διαστολή..Μου πετάχτηκαν τα μάτια μαρή σε λέω... :shock::shock::shock::shock: Δε θέλω να γεννήσω 18...Θέλω να γεννήσω μέχρι την Κυριακή..Να μου πεις τι Κυριακή τι Δευτέρα... :?:?:?

Νατάσαααααααααααααααα τι κάνουν τα μοντέλα σου;;;;;; :D:D

Νατασούλα ρε κι εσύ τρέχεις όλη μέρα... :?:? Δουλειά, καράτε, παιδιά, σπίτι....

Συμπεθέρα μου που είσαι;;;;;; :roll::roll::roll: Φούσκωσες καθόλου μωρή;;;;; :lol::lol::lol:

Βίκυυυυυ είσαι καλύτερα;;;;Λες να γεννήσω Σάββατο;;Μακάρι... :ympray::ympray::ympray: Η Μ-Ι τι κάνει;;;;;; :D:D:D:D

Λενάκιιιι υπομονή με την Ειρήνη...Φάση είναι..Ζηλεύει λογικά η ψυχούλα μωρέ... :roll::roll::roll: Ο μπέμπαρος καλά;;;;; ;);)

Αφροοοοοοο τι έγινε;;;;;;;Καλύτερα σήμερα μωρό μου;;;;;

Σισσάκι ανέβα λίγο ρε....Περιμένεις να με δεις για να ανέβεις ε;;;;;; :lol::lol::lol:

Παναγιώταααααα εμένα δε μου μύρισες πάντως στο πάρτυ μας... :lol::lol::lol: Καθαρότατη ήσουν... :lol::lol::lol:

Λένα administrator εδώ είμαι όπως βλέπεις... :twisted::twisted: Δεν παίρνεις το αεροπλάνο, τις διδυμούλες και να έρθεις να πιούμε κανα καφέ;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Κερνάω εγώ....

Καρολινάκι πρώτη φορα σε ακούω νευριασμένη με την παπένια... :lol::lol: Φαντάσου!!!Με τη δουλειά, γραφτους ρε..Μη σκας... ;);););)

Φρανίταααααααα μωρή είσαι τρελή;;;;; :shock::shock::shock: Εγώ έχω κρατήσει αφαλό της Ιως και τα βραχιολάκια που φορούσαμε στο μαιευτήριο..Και όλους τους υπερήχους...Νύχια δεν το σκέφτηκα, αλλά και να το σκεφτόμουν δεν θα το έκανα... :lol::lol::lol: Εσύ είσαι σαν τη μάνα μου....Όλα τα έχει κρατήσει... :?:?:?

Μιτσάκι μου γλυκό όλα θα πάνε τέλεια..Περιμένουμε νέα....

Χρύσαααα πως είσαι σήμερα αγάπη;;;Καλά;;;;Αχ μακάρι να έχει δουλειά ο Ο, γιατί είναι δύσκολα ρε... :roll::roll:

Αρτζιιιιι χωρίς παπούτσια το έχεις το κορίτσι ρε;;;;; :o:o:o Σα δε ντρέπεσαι... :lol::lol::lol:

Ιουλία, Αναστασίααααααα που είστε καλέ;;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Ελάτε να μας πείτε νέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα χα χα!!!Λες απο την πολυ σκατιλα να νοιωθω οτι βρωμαω και εγω!!! :lol::lol::lol::lol:

Δεν εχω θεμα με το βαρος του μωρο.Το χει διπλασιασει ηδη (της γεννησης). :D:D

Απλα διαβαζα χθες το βιβλιο της Πατσουρου και ελεγε οτι γενικα μετα τον 4ο μηνα δεν πολυασχολουμαστε με το βαρος αλλα με την ψυχοσωματικη αναπτυξη.Και ετσι ειπα να ρωτησω. ;)

Κοριτσια εγω Μ.Τεταρτη φευγω.Κανονιστε οτι θελετε.Μη σας λεω αρλουμπες και μετα δεν ερθω κιολας.Θα αισθανθω πολτ ασχημα.

Αργυρουλα μου εγω μονο για τον εαυτο μου εχω παρει αυτη την αποφαση.Θεωρω οτι ειναι κριμα αν τυχον ειμαι εγκεφαλικα νεκρη να μην δωσω καποια οργανα μου σε εναν ανθρωπο που θα τον ωφελησουν και θα συνεχισει τη ζωη του με αξιοπρεπεια. Σορρυ ρε κοριτσια για αυτα που γραφω . :oops:

Σημερα χαλασε το πλ.πιάτων/Γκρρρρρρρ.Βρηκε και αυτο μερα.Κραταει τα νερα μεσα.Τι στα κομματια μπορει να εχει παθει.Εχω τσεκαρει και φιλτρο και σωληνα αποχετευσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Γωγουλα.Τωρα σε ειδα.Αντε καλε μη σκας.Θα γεννησεις. :mrgreen::mrgreen:

Ρε βρωμαω σου λεω.ασε ,ξερω γω.Το προβλημα ειναι οτι δε μπορω να βαλω κρεμα σωματος με αρωμα γιατι το μωρο ειναι πολυ μικρο ακομη.Κατσε να μεγαλωσει λιγο και θα σου πω εγω.Ολο το Χοντο θα αγορασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα ειμαι σημερα γωγω μου ....περασα 2 χαλια μερες αλλα σημερα περπαταω !!! :lol::lol::lol:

χθες ο μικροσ εφαγε πρωτη φορα κρεμα αραβοσιτου μονος του !!!σημερα θα φαει ρυζογαλο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατσε να μεγαλωσει λιγο και θα σου πω εγω.Ολο το Χοντο θα αγορασω.

αν βάλεις κρέμα σώματος από την μέση και κάτω και στα χέρια πού είναι το πρόβλημα? :?::?

πάρε κάποια που δεν έχει έντονη μυρωδιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετιαξες και ρυζογαλο?

μπραβο σου!

θες αυρο να πιουμε καφε?

Παναγιωτα?

λοιπες Αθηναιες?

πρωι προς μεσημερι!

αν θες θα κατεβω εγω....αφου μου δωσεις οδηγιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω κι εγώ ρυζόγαλοοοοοοοοοο..Πεθαίνω για ρυζόγαλο.....

Και καφέ θέλω να πιω, αλλά δεν θα έρθω.... :cry::cry::cry: Φοβάμαι μη με πιάσουν οι πόνοι...

Ρε κορίτσια είναι φυσιολογικό που οδηγώ ακόμα;;;;; :?:?:? ώρες ώρες φοβάμαι, αλλά δεν μπορώ χωρίς αμάξι... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ δε σας είπα..Αρχίσαμε σήμερα εκπαίδευση τσισακίων.... :lol::lol::lol::lol: Στις 11.30 της έβγαλα την πάνα, την πήγα στην τουαλέτα, κατούρησε, της έβαλα βρακάκι και κολάν και της εξήγησα ότι αν θέλει τσίσα να μου τα πει..Να μη βρέξει το βρακάκι κλπ...Τώρα χωρίς να μου πει, την πήγα 2 φορές στην τουαλέτα, δεν έκανε και τωρα την ξαναπήγα και έκανε... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Άντε να δούμε τι θα γίνει.... :?:?:?:?:?:?:?:?:? Πως θα πάμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...