Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Κοιμηθήκαμε 2,5 ωρίτσες με το Ιωαννάκι και τώρα ήρθα στα ίσια μου... :D:D:D Αλλά ρε κορίτσια ακόμα πονάω.... :?:?:?:?:?:? Από το χέρι... :D:D Πονάκια δεν έχω όμως...Από τη στιγμή που μου έβαλε το χέρι, μου πέρασαν τα άλλα πονάκια... :roll::roll::roll: Ούτε αίμα έχω δει ακόμα....

Θουυυυυυυυυυυυ λες ρε να γεννήσω;;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D Μακάρι να κάνει δουλειά το χέρι.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Συμπεθερόνι μου γλυκόοοοο για πες κι εσύ λεπτομέρειες....Γέννησες με το χέρι;;;;;Σε βοήθησε;;;; :roll::roll::roll:

Χρύσα πάρε την κοιλιά σου και κατέβα μόνη σου..Όχι τώρα..Πιο αργά..Να προλάβω να σε δω κι εγώ.... :D:D:D

Αναστασίαααααα καλή αρχή ρε....Άντε και στα μπουζούκια... :lol::lol::lol::lol: Τι κούκλα η Άννυ στη φωτο... :x:x:x

Επίσης πέθανα με το αβγό που θα πλακώσει την πεθερά της Άρτζις.... :lol::lol::lol::lol:

Αφροοοοοοοο ρε έτσι κάνουν τα παιδάκια..Μη σκας...Αφού δεν είχε πρόβλημα το κοριτσάκι... ;);)

Α, επίσης στο Έλενα μου είπαν ότι προς το παρόν δε χρειάζεται να πάρω τίποτα μαζί, ούτε πάμπερς, ούτε αφρόλουτρο για το μωρό, τίποτα... :D:D:D Και μου είπαν προς το παρόν, γιατί η Τρόϊκα τους κάνει γερές περικοπές και έχει μπει ψαλίδι σε πολλά... :?:?:?:?

Αθηνάααααα ωραία η τουρτίτσα της Ναταλίας..Εσύ την έφτιαξες;;;;; :D:D

Βικάκιιιιι τι έχεις πάθει ρε;;;; :roll::roll::roll:

Αρτζι θα πάτε τελικά στο Βερολίνο;;;; :roll::roll::roll:

Κορίτσια ποια μιλάει με τη Λάλα καλέ;;;Πείτε της να γυρίσει...Μου λείπει... :x:x:x

Λενάκι Administrator χθες ξέχασα να σου απαντήσω...Ευχαριστώ για τις ευχούλες και για το ενδιαφέρον αν γέννησα... :D:D:D:D:D Τι σκαρφίζεται η έρημη μάνα για να κοιμηθούν τα παιδιά της... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μιτσάκι που είσαι καλέ;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγώ εγώ λεω ότι θα γεννήσεις Παρασκευή ή Σάββατο!!!! :D

άμα το πετύχω τι κερδίζω? :D

Την αγάπη μουυυυυυυυυυυυυυ........ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Και συμβουλές για εξόντωση των πεθερικών.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να σου πω την αλήθεια από την πρώτη στιγμή έλεγα ότι θα γεννήσω στις 15 Απριλίου, δηλαδή Παρασκευή... :D:D:D:D Η το Σάββατο που ειναι του Λαζάρου, τη μέρα δηλαδή που είχα γεννήσει και την Ιω πριν 2 χρόνια... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι τρενομανούλες! Απλά ψιλοέτρεχα απ' το πρωί, σας διάβασα αποσπασματικά και τώρα βρήκα χρόνο και κουράγιο να γράψω. Δεν είμαι καλά, αλλά ελπίζω ότι θα περάσει...

Ευχαριστώ που με αναζητήσατε... :x

Αθηνούλα, να χαίρεσαι την Ναταλία σου!!! Να ζήσει το κοριτσάκι σου, να τα εκατοστήσει, να 'χει πάντα υγεία και χαρά στη ζωή της!!! :YMHUG: Τέλεια η τούρτα! Εύχομαι να περάσετε υπέροχα στο πάρτυ-υπερπαραγωγή!!! Θέλω κι εγώ να βρω κάτι τέτοιο να βάλω από πάνω, αλλά δεν ξέρω που, ξέρει καμία; Κυκλοφορεί κάτι παρόμοιο στην Ελλάδα; Θέλω να φτιάξω μια τουρτίτσα νηστίσιμη για το Σάββατο, να την κόψουμε οικογενειακά (πρώτα ο Θεός, αν έχουν πάει όλα καλά...) και να βάλω όμως από πάνω κάποιο σχέδιο με την minnie γιατί της το υποσχέθηκα!!!

Λενάκι-μαιμουδάκι, πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!1 :ymparty::ymparty::ymparty: Χάρηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει στον κόσμο ένα υπέροχο, υγιέστατο μωράκι!! Και μη ξεχνάς... Αν και το απεύχομαι, αφού θέλεις τόσο πολύ να είναι κόρη, σε περίπτωση που είναι αγοράκι, το συμπεθεριό ισχύει!!!!!!! ;)

Γωγούλα, κοριτσάρα μου, σ' έχω στο νου μου!! Κοντεύεις!!! :D Κι εγώ το είχα υποστεί αυτό το υπέροχο "χέρι" αλλά περ/ρες από μία φορές!!! Για την ακρίβεια, με το που μπήκα στο μήνα μου, ξεκίνησαν οι επισκέψεις στο μαιευτήριο (2 φορές την εβδομάδα) και έκανε αυτό ακριβώς... :? Ευτυχώς γέννησα νωρίς σχετικά (38 εβδ.και 3ημ.) κι έτσι προλάβε να το κάνει 3 φορές!! Την 1η ομολογώ ότι φρίκαρα!! :shock: Δεν το περίμενα! Τις 2 επόμενες όμως, επειδή πήγαινα ψιλιασμένη ότι θα πονέσω, μου φάνηκαν σαφώς ηπιότερες!! :lol: Θυμάμαι ότι πονάει, αλλά όχι ότι τρελάθηκα και στον πόνο!! Μη με τρομοκρατείτε!!! :lol: Επίσης εγώ είχα αρκετό αιματάκι, τόσο που από την μία επίσκεψη στην άλλη, δεν προλάβαινε να σταματήσει!!! :? Να δεις που δε θα χρειαστεί άλλη, σε λίγες μέρες, η Ζιζέλ θα είναι έξω, με τις ατελείωτες ποδάρες της!!! :D

Στα δικά μας... Πήγαμε στην παιδίατρο χθες, μας είπε ότι εφόσον ο παιδονεφρολόγος συνέστησε να γίνει η εξέταση, συμφωνεί και αργά ή γρήγορα, καλό θα ήταν να την κάνουμε. Επομένως το αυριανό ραντεβού ισχύει και πρώτα ο Θεός, αύριο το πρωί......... :?:?:? Θεωρώ ότι οι γιατροί δεν μου άφησαν περιθώριο... Ελπίζω ότι κάνουμε το καλύτερο για το παιδί μας και ότι όντως, το "κόστος" (απ' την ακτινοβολία) είναι πολύ μικρότερο απ' το "όφελος" του να ξέρουμε τι μας γίνεται σε σχέση με τα νεφρά του παιδιού... Όποτε το φέρνω στο νου μου, βουρκώνω, όμως τώρα παρακαλώ μόνο ένα πράγμα... Να βγει καλή η εξέταση και να μας φυλάξει ο Θεός, να μην χρειαστεί να την ξανακάνει (ούτε αυτή, ούτε κάποια παρόμοια) ΠΟΤΕ στη ζωή της..... :( Ούτε η Β μου, ούτε κανένα παιδάκι... :(

Αυτό που με στεναχωρεί επιπλέον είναι ότι θ' αργήσω να την πάρω αγκαλίτσα, δεν θα είμαι εκεί μετά την εξέταση να την παρηγορήσω... :cry: Όμως καλώς ή κακώς, επιβάλλεται να σκεφτώ και την μικρούλα μέσα στη κοιλιά... Η παιδίατρος μας είπε καλύτερα δύο 24ωρα μακριά και όχι ένα, για να είμαστε απόλυτα σίγουροι... Μου τσάκισε την καρδιά, αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... Εύχομαι να περάσουν γρήγορα, αν και από τώρα κλαίω ΚΑΙ γι' αυτό... :cry:

Σας ζάλισα, συγγνώμη! :oops: Ευχηθείτε να πάνε όλα καλά και αύριο τέτοια ώρα να σας έχω ευχάριστα... :roll:

Ήθελα κι άλλα πολλά να σχολιάσω, αλλά δεν τα θυμάμαι τώρα, ίσως αργότερα! Σας φιλώ γλυκά!

:shock::shock: Πήγα να ποστάρω και με πέταξε!!! :shock::shock: Ευτυχώς που είχα κάνει copy!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκι μου όλα να πάνε τέλεια κοριτσάκι μου....Να είναι η Παναγίτσα μαζί σας και να είσαι αισιόδιξη..Η Βασιλικούλα δε θα έχει τίποτα απολύτως... :x:x:x:x:x:x:x

Όσο για τα δύο 24ωρα που θα είσαι μακριά της είναι για το καλό της μικρής μπεμπουλίνας σου.... ;););););););)

Αχ το πέρασες κι εσύ αυτό ε;;;;Ρε κι εγώ από την προηγούμενη εβδομάδα πάω στο Έλενα κάθε 3 μέρες και μου φαινόταν υπερβολικό... :roll::roll::roll::roll: Αχ μακάρι να γεννήσω σύντομα και να μη χρειαστεί να το ξαναυποστώ αυτό... :roll::roll::roll::roll: Εγώ αίμα δεν έχω καθόλου προς το παρόν... :roll::roll::roll: Να ανησυχώ;;;;; :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ πολύ Γωγούλα μου!!! :x:x:x Τα πόδια μου 'χουν κοπεί, αλλά ελπίζω ότι αύριο τέτοια ώρα θα χαμογελάω, έστω και μακριά απ' τα μωρά μου!! Ζήτησα απ' τη μικρή μπουμπού, να κλωτσάει πολύ αυτές τις μέρες, για να αισθάνομαι την παρουσία της και να παρηγοριέμαι!!! :lol: Έχω αρχίσει και σαλτάρω μάλλον, ε; :?

Να μην ανησυχείς καθόλου βρε χαζό!! :D Ίσα-ίσα!!! Εγώ είχα αίμα και ήμουν όλη την ώρα σε επιφυλακή... Να είναι απ' αυτό ή να είναι τίποτα κακό; Λες να παρουσιαστεί καμιά αιμορραγία κι εγώ να μη το πάρω πρέφα, αφού έχω συνεχώς αιματάκι; Όλα καλά εντέλει και για σένα που δεν έχεις, ακόμα καλύτερα! ;) Πω, πω, τι καλά!! :D Απ' τη μία κλ@@@ μέντες στην ιδέα κι απ' την άλλη... ζηλεύω λιγάκι που από στιγμή σε στιγμή θα την υποδεχθείς!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Το παιδί μου πριν λίγο, επισκέφθηκε την τουαλέτα και με περίμενε να την σκουπίσω... Στο μεταξύ μέτραγε τα κατορθώματά της... Μία κου@@δα, δύο κου@@δες, τρεις κου@@δες!!!!!!!! Συγγνώμη για την αηδιαστική μεταφορά, αλλά πέθανα στο γέλιο!!!!!!!!! =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα αύριο, θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά :x:x

όταν μάθεις νεώτερα να μας ενημερώσεις και μας :x

και εγώ διάβασα για 48 με 72 ώρες και όχι 24! ήθελα να σου το πω και ξέχασα! :oops:

Γωγώ αν γεννηθεί του Λαζάρου να την βγάλετε Λαζαρίνα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsakii ΚΑΛΑ Αποτελεσματα αυριο!

ολα καλα θα ειναι!

μετα θα το θυμασαι σαν μακρινο ονειρο!

ενημερωσε μας οταν μαθεις!

πανω πο με πηρε ο υπνος...ο παπους διπλα εβαζε αιρκοντισιονε...δε φτανει οτι εκανε φασαρια ο μαστορας τον περνουσε και απο ιερα εξεταση.....ο Π. οταν το ειπα γελουσε....τωρα ξαπλωσε αυτος και βαζουν 2ο αιρκοντισιον....ανοιξα το τζαμι να τα ακουει και εκεινος για να καταλαβει....για την ωρα στριφογυριζει...!

Χρυσα οχι δεν πηγα ακομα....απλα πηρα το αποτελεσμα απο την γραμματεα του!

λογικα καμια νταλασιν θα μου δωσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι με το καλο αυριο η εξεταση

γωγω μου ευχομαι να μην σου ξανα βαλει ετσι χερι .....ειναι κατι που δεν θελω να το ξαναζησω και αν τολμησει να το κανει θα φαει κλοτσια η μπουνια :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοοοο τα είδα όλα μιλάμε ρε...Ακόμα πονάω.... :?:?:?:?:? Αλλά αν είναι να γεννήσω, τι να κάνω...Θα το υποστώ.. :?:?:?:?

Θυμάμαι που μου είχες πει για το γιατρό σου, αλλά δεν ήξερα τι ακριβώς σου είχε κάνει... :?:? Τώρα έμαθα... :o:o:o:o:o

Βίκυυυυυυυυυ τι γέλιο ο παππούς... :lol::lol::lol: Αντε τυχερούλα!!! :lol::lol::lol:

Αρτζι και η Ιωάννα Σάββατο του Λαζάρου είχε γεννηθεί και τη φωνάζουμε Λαζαρίνα για πλάκα... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η διαφορα μας ειναι οτι εμενα μου τα εκανε την ωρα που γεννουσα ....εκτος απο τα νερα που μου τα εσπασε με το τσγκελι μου εβαζε και χερι να μου ανοιξει τον τραχηλο καθε λιγο και λιγακι ....

αχ ασ μην τα θυμαμαι γιατι θα κατσω σπιτι να γεννησω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! :)

Χάθηκα... έχω τα ψυχολογικά μου και δε μπορώ να τα διαχειριστώ. Δε ξέρω γιατί, μη με ρωτήσετε.

Τα πρωινά πέφτει πολύ δουλειά και δεν προλαβαίνω. :evil: Τώρα κάθησα και σας διάβασα!

Λενακι!!!!! :x:x:x:x:x:x Με το καλό κοριτσάρα μου!

Αθηνά να χαίρεσαι το Ναταλάκι! ;)

Γωγώ όταν γεννησεις να με ενημερώσεις. Είναι και η κουμπάρα μου ετοιμόγεννη. Ετοιμάζεται να ξεμπουκάρει ο βαφτισιμιός μου!

Μητσάκι μου γλυκό, να μας φιλήσεις την Β και να σκέφτεσαι μόνο θετικά. Αφού αποφασίστηκε η εξέταση, δεν έχει νόημα κουκλίτσα μου να στεναχωριέσαι! Θα δεις, όλα τέλεια θα πάνε. :x:x:x

Σόρυ που δε σχολιάζω άλλα... :x

Θουλάκι μου ήθελα να σε πω και σένα να πάρεις τα πάνω σου, αλλά δεν είμαι και γω σε φάση οπότε... :x

Άφρο σε βλέπω μέσα. Σε φιλώ! :x

Παναγιώτα μάλλον κάνω κάτι λάθος με τα τεστάκια. Θα σε πάρω τηλέφωνο για επεξηγήσεις! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω μου ολες καπως ειμαστε ....μετραω ωρες μεχρι να ερθει ο κωστας την πεμπτη ....

και μετα μου λεει οτι ευχεται να παει σε ενα δυο μηνες που παροπλιζετε το πλοιο του σε φρεγατα να φευγει για 1-2-3 μηνες και να φερνει καποια λεφτα ....τι να τα κανω αμα πρεπει να τα φαω σε ψυχιατρους !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!!!

Μητσακι μου γλυκο μεσα απο την καρδια μου ευχομαι ολα να πανε πολυ καλα αυριο!!!!να μην ταλαιπωρηθει καθολου το παιδι και τα αποτελεσματα να ειναι εξαιρετικα!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Επισης συμπεθερα πάλι μικροτερος θα ειναι ο γαμπρος ε;;; :lol::lol::lol:

Σισσακι μου οποτε θες παρε με ρε συ.Αισθητη η απουσια σου πάντως.Ελα για να ανεβουμε λίγο!!!

Μια χαρα εισαι.Με το ομορφο παιδακι σου, θα γινεις και νυφουλα ετοιμαζεσαι και για 2ο,εχετε την υγεια σας τι αλλο θέλεις;;;

Θουλακι ξεχασα ρε να σε ρωτησω.Τη Μ.Δευτερα πας για το 1ο εμβολιο;;;

Αφροδιτακη πες του αντρα σου για 2 χρονια αν μπορει να αποφυγει ταξιδια και ας περνατε με λίγα.

Ρε Αργυρουλα βαλε καλε την πεθερα να την καμαρωσουμε με το αυγό!!!!Τελικα δε θα πατε το Πάσχα;;

Γωγω εμενα μου εβαζε χερι ο γυν αλλα οχι κατι φοβερο.Ισα να δει τη διαστολη.Μαλλον σε πασπατεψε και λιγο ε;;;Και εγω λεω Σαββατο θα γεννησεις.για να δουμε!!!!Να δεις πως θα σου φανει!!!Θα νομιζεις οτι ονειρευεσαι.

Λενακι τελη Δεκεμβρη γεννας ε;;;

Πριν μιλουσα με την εγκυο νυφη μου στο τηλ και μου ειπε "θα θηλασω αν εχω γαλα" και της τα ειπα λιγο χοντρα. :oops::oops::oops: Μετα προσπαθησα να τα μπαλωσω αλλα καταλαβα οτι πειραχτηκε.Βλακεια εκανα.

Ερη μου τα φιλακια μου!!!

Καλα Φρανιτα ελιωσα στο γελιο ρε!!!Συγγνωμη το δοντι τι το ηθελες;;;Να το δώσεις στη νεραϊδα;;;;

Οι 2 αντρες βλεπουν τσαμπιονς λιγκ και ο μικρος κοιμαται. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Πηρα κουτες απο το ΙΚΕΑ...τωρα μενει να τις γεμισω....βαριεμαι!!!

Σισσιω τι εχεις???? τι ρωταω τωρα κ γινομαι αδιακριτη...αχ παμε για ενα τελευταιο καφε βρε κοριτσια πριν φυγω??? να πουμε καπου κεντρο να βολευτουν ολες??????

Παναγιωτα το θελω το δοντι!! Τι εκει θα το αφηνα???? :o ..Φυσικα το πηρα στο τελος..κ το εχω κρατησει....θα το φυλαξω...

Αφορδιτη τι να πω..εγω 2 χρονια μονη τον μεγαλωνα...ειναι δυσκολο, ιδιως εσυ που θα εχεις κ δυο...παντως δεν ειναι κ τοσο τραγικο...απλα εγω επρεπε να θεσω προτεραιοτητες στο τι θα κανω..και αφησα πισω καποια αλλα πραγματα...Θα τα αρχισω τωρα...θα πληρωσει ο δανος για τα 2 χρονια απουσιας...χα.χα.. :twisted::twisted: ..θα του παραταω το σεμπινι κ θα ξεπορτιζω..κ ετσι κ αρχισω δουλεια (που ευελπιστω συντομα) θα γινω καριεριστα να μαθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γράφω γρήγορα γιατί η μικρή γκρινιάζει. Έκανε αναγούλα με αίμα και είμαι λίγο ανήσυχη. Το ίδιο και εκείνη. Θα το παρακολουθήσω...

Μητσάκι καλά αποτελέσματα αύριο. Είναι σκληρό και για τις δυο σας να μη μπορείτε να είστε κοντά, αλλά αφού έτσι πρέπει να γίνει, δεν έχεις άλλη επιλογή. Θα περάσει και θα το ξεχάσετε.

Αργυρούλα όταν είδες τη φωτογραφία με την πεθερά και το αυγό δεν σκέφτηκες "η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα";

Αφροδίτη σε καταλαβαίνω. Ο Μεν δουλεύει και τον βλέπω ελάχιστα. Και τα χρήματα από τις εφημερίες ένα μέρος πάνε στις κοπέλες που έρχονται για βοήθεια. Τι να τα κάνω τα χρήματα εφόσον τα δίνω; Πιο καλά είναι όταν είναι και εκείνος στο σπίτι. Σήμερα ήρθε στις 7. Αυριο και μεθαυριο έχει εφημερία... Σκατά. Πάλι κοιμάται, πάλι μόνη με την Ιλιάνα είμαι και κάνω δουλειές. Δεν ήρθε η κοπέλα που καθαρίζει και τα κάνω μόνη μου. Ευκαιρία να κουνήσω τα υπερμεγέθη οπίσθιά μου!!! :lol:

Καληνυχτα!!! Α! Ναι! Ξέχασα! Την τούρτα την έκανα εγώ αλλά από υλικά που αγόρασα ψιλοέτοιμα. Παντεσπάνι και κρέμα ζαχαροπλαστικής τα πήρα από το ΣΜ. Την φωτογραφία την παρήγγειλα από το ιντερνετ και την έκανα βιαστικά και με διαλείμματα για να μαγειρέψω, να θηλάσω, να κάνω τον διαιτητή και να καθαρίσω!!!!

Ευχαριστώ και στα υπόλοιπα κορίτσια που μου ευχήθηκαν! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paw na ton balw gia upno ......GRINIA!!!!!!

mou edose mia mpoukia psomi ,thn teleutea tou ,kai egw thn afega kai tora klaiei!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: den pame kala "paei mam paei mam " oime hrthe to telos tou kosmou !!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

panagiwta den einai sto xeri tou ....

fran filakia .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡαν :lol::lol::lol: ρε τι τον περιμενει το δολιο το Δανο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλα βρε θεομουρλη.Τι φοβοσουνα;;Μην πουλησουνε το δοντι σου τιποτα σωματεμποροι ανθρωπινων οργανων;;;;;

Ασχετο .

Το Σαββατο ελεγα στον αντρα μου να με παει στα ΚΕΠ να κανω αιτηση για δωρητης οργανων και ερχεται τη Δευτερα και μου λεει οτι σκεφτονται να το κανουν υποχρεωτικο για όλου. :shock::shock::?:?:?

Τελικα διαβασα οτι μαλλον δε θα γίνει και λογικο το βρισκω ασχετα αν εγω ειμαι υπερ.

Αφρο μου τοτε υπομονη. :x

θηνα αληθεια ρε ;;;Μονη σου την εκανες!!!Μπραβο.Πολυ καλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνουλα...μηπως ηπιε αιμα κατα το θηλασμο κα το εβγαλε με τον εμετουλη?? η μηπως καποια αμυχη στο στομα, στα δοντακια (ο Σεμπ εβγαλε δοντακι 4 μηνων κ ειχε λιγο αιμα οταν εσκασε)....ελπιζω τιποτα σοβαρο...

Παναγιωτα το θελω το δοντι μου...το κρατησα...το δειχνω κ στο σεμπινι κ μου λεει δοντι δοντι...αλλα φοβαται να το πιασει (το εχω απολυμανει εννοειται!!)...χμμμ δεν παω καλα ε????? :?

Αφρο κατι τετοιες φρικες τραβαει κ ο δικος μου..πχ του εχει κολλησει κ οποτε δει ταξι η λεωφορειο στο δρομο χτυπιεται κ φωναζει να μπουμε να μπουμε...κ επειδη δεν μπαινουμε ουρλιαζει, τσιριζει, προσπαθει να λυθει απο το καρεκλακι του στο αυτοκινητο...

Αχ δεν εχω ορεξη ουτε να κοιμηθω αλλα ουτε κ να μεινω ξυπνια...νιωθω περιεργα...κ νιωθω κ αγχος..εχω χιλια πραγματα κ δεν κανω τιποτα...κ εχω κ μια ομιλια να προετοιμασω (θα την διαβασει αλλος επειδη εγω θα λειπω κ πρεπει να την στειλω) κ δεν εχω ετοιμασει τιποτα...δεν μπορω να συγκεντρωθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε ζουζουνες?

Δεν ειμαι καλα σημερα! Τα νευρα μουυυυ!! Μα γινεται απο το πρωι μεχρι το βραδυ η Ε. να κανει ζημιες

και να μου σπαει τα νευρα? Δεν καθεται λεπτο ησυχη..καποτε επαιζε και μονη της τωρα καθολου! Μου ερχεται να ανοιξω την πορτα και να φυγω....δεν θυμαμαι να σχολιασω και πολλα..εχω ενα κεφαλι καζανι.

Αθηνα να χαιρεσαι το Ναταλακι!! Να ειναι παντα γερη!!!

Μιτσακι μου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα αυριο και να μην ταλαιπωρηθει καθολου το κοριτσακι σου! Δυσκολο να μεινετε χωρια το καταλαβαινω αλλα σκεψου οτι θα ειναι για καλο! :YMHUG::x

Φραν πεθανα στο γελιο με την σκηνη χθες στον οδοντιατρο! :lol:

Αφρο τωρα που ερχεται και το δευτερο θελει να φευγει ταξιδια? :shock: Θα τα παιξεις μονη με 2 παιδια..δεν το σκεφτεται? Πολυ γελιο ο Μ. με την τελευταια μπουκια!! Δεν ξερουν τι θελουν τα μικρα ωρες ωρες!

Αθηνα αιμα γιατι? τι λες να συμβαινει? Α! η τουτρα τελεια!!

Χρυσα καλα ειμαι σημερα απο θεμα καρδιας αλλα ενα εγκεφαλικο κοντευω να το παθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτα καλυτερα να πας να ξεκουραστεις και αυριο αρχισε σιγα σιγα να ετοιμαζεις κουτες.

Για καφε κανονιστε κοριτσια και αν μπορεσω θα ερθω.Πολυ δυσκολο το κοβω ομως μιας και καθε απογευμα ειμαι μονη μου και με τα 2.

Σας αφηνω .παω για υπνο.Καλο βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λενακι ,Τωρα σε ειδα.

Καλοπερνας και εσυ ε;;;join the club!!!

Α ειδα και τη Μαγδα.Που εισαι καλε;;;Τι κανεις με το Phd???Η Μαρκελα καλα;;Πηγατε στον οστ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?εγω αφου εφαγα ολο το ψυγειο καθισα..πφφφφφφ

ρε γωγω σε πειραξε κιολας?αουτςςςςςςς

ποναει..εγω νομιζα μονο να δει αν εχεις διαστολη..

εγω λεω θα γεννησεις 18..ξες γτ?

η παναγιωτα κ γω γεννησαμε 18 με δυο μηνες διαφορα..ετσι κ συ.. :D:D

συναρμολογησαμε το ποδηλατακι..εχει τρελαθει..πεφτει σα τουβλο κατω :lol::lol::lol:

η χιονουλα ολα καλα?

φρα πηρες τις κουτες απ το ικεα αυτες που οι 2 εχουν 5 ε?τις εχω παρει κ γω..ψευτικες ειναι..προσεχε..

παναιγωτα κανονικα πρεπει να παω για εμβολιο 18 του μηνα..δηλ 2 μηνων..αλλα θα παω 11 μαιου γτ τοτε βρηκα στο ικα ραντεβου..σιγα μη παω στο ιατρειο της να πληρωσω..

καλε πως περασατε στη ιουλια??????????? :D

αναστασια εβαλες τελικα φωτο της αννυ?τελειαααα!!!!

το βιταμ νηστισιμο εναι ρε..η οχι? :?

ΜΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ευχομαι ολα καλα αυριο..ελααααααααααα..μη στεναχωριεσαι..εμεις εδω ειμαστε..πως γινετε αυτο?δε εχω καμια ιδεα..ποναει?ποσο κραταει?περιμενουμε νεα..επι τοπου βγαινουν?

μα να μετραει κουραδες? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λενακι :(:(:(:(:(:(

ποσο υπομονη να κανεις?????????????????????????????

παναγιωταρα τα φιλαι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να πω μια καληνύχτα!

Δεν έχω κουράγιο να γράψω άλλα, καταλαβαίνετε πως είμαι... =((

Σας ευχαριστώ ολόψυχα για τις ευχές σας, αγαπημένες! :x:x:x Θα ενημερώσω, το υπόσχομαι.

Φιλάκια πολλά, καληνύχτα και καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...