Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας!!!!!!

δεν μπορεσα να τα διαβασω ολα αλλα εμαθα τα ευχαριστα!!!

λενακι με το καλοοοοοοοοοο συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αθηνα να χαιρεσαι το ναταλακι σου!!!!!!

ωραια τουρτα μιαμμμμμμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε καθε μερα τα ανοιγω ....απλα σημερα ειπα να μην ακουσω παλυ την τσιριδα και "ποναει ματι ,ποναει ματι "

και εγώ έτσι κάνω καμμιά φορά, για να μην ακούω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα συνεχισουμε να δουλευουμε με αυτον τον ρυθμο....θα γεννισω φυσιολογικα δεν το συζητω...πολυ τρεξημο σημερα...

Βικη εγω εχω αλλεργια απο τον φευρουαριο..χαλια μαυρα..

η μυτη κατακοκκινη, τα ματια επισης...νιοθω μονημα μια ζαλαδα αστα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

σημερα μια αλλη μερΑ αλλα με αλλα στραβωματα :twisted:

αυτες τις μερες ο αντρας μου βαφει το αμαξι..οοτε εχει το αμαξι μου..δε μπορω να παω πουθενα..οκ λεω..ξυπναω σημερα..κ λεω να βγαλω τον μικρο βολτα..κ συνηδητοποιω οτι το σλινκ το εχω σε ενα απο τα 2 αμαξια..καροτσι το εχω στο μπαμπα μου.. :twisted::twisted::twisted::twisted:

κ ηθελα να παω σουπερ να παρω κρεας να παρω ψωμι..τιποτα δε εχω..ελεοςςςς

κ το απογευμα σημερα αυριο κ ισως μεθαυριο μονη θα μαι..να δωθα με χαζεψουν/>?

απο το πρωι εφαγα ενα πιροσκι.μια τυροπιτα κ 4 γκοφρετακια του λιντ..κ δε φουσκωσα καθολου..μα το χω παρακανει...

σχολιαζω σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνουλα μου αν χαιρεσαι το κοριτσακι σουυυυυυυυ

χιλιοχρονο κ παντα ευτυχισμενο.. [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

αναστασια..ουοαααααααααααααααααου :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ..καλε πουπηγες? με το Α?η αννυ?εγω δε θα μαθω/.? :twisted:

αφρο κ να μιλησει παλι ακρη δε βγαζεις..εμενα που συνεννοεισαι ανετα παλι τα ιδια κανει..οχι στο πρασινο πιατο οιχ στο πορτοκαλι οχι στο μπλε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

χρυσα ευτχως ηταν λιγο το κοψιμο..παλι καλα..με τη καρδουλα καλα?

γωγωραααααααααααα

καλα?καλε αυτο μου το καναν κ μενα..κ τη νατασα..κ μετα ειχα αιμα..εμενα μου το κανε τεταρτη κ γεννησα παρασκευη..κ ναι ποναει..αφου ελεγα πως θα γεννησωωωωωωωωωωω

αλλα ολα καλα..αντε κοριτσαρα....εεεεεερχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

νατασα ειναι νηστισιμη η μηλοπιτα της ιουλιας..τσακισε την..τελειααααααααα

ιουλια εγω δε μπορω..γμτ..σα τη ψωριαρα μονη..παλι καλα θα ερθει η αδερφη για καμια ωρα

μιτσακι?βενι?καρολ?ερη?βικυ?μαργαριτα?κτλ που ειστε?

φρα τι γαματη ιστορια με το δοντι...χαχαχαακαλοοοοοοοοοο

λενακι 26μαχ κ συ γμτ μονη εισια..χωρις βοηθεια..να λεμε τον πονο μας..εγω δε επρεπε να το δωσω μια στο προσωπο..απαραδκετη ειμαι

αργι ρε παρε το γιατρο να πεις για το δοντακι..ο λ φοβαται?

νατασουλααααααααααα//ολεεεεεεεεεε..με ηρθε το ποδηλατακι :D

αλλα εσενα ακομα ρε/.? :? μηπως κατι δε εκανες καλα?τι σκατα γινετε..

αχ εχει τελεια μερακ γω σπιτιι..κ ποσο ηθελα να βγω να λιαστω..

παναγιωτααααααα..που χαθηκες ρε ψυχη?ο νικολας καλα?ο μπεμπουλης σου?

λεναρα που εισια καλε?

μπεμπουλης καλα ο σπαιρους?/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα πλάκα κάνεις.............. ακόμα δεν μου ήρθε και το παρείγγειλα και πολύ πριν από σένα

Με ποια courier έρχεται να πάρω να ρωτήσω?

Αργυρώ γίνεται καλό με γάλα καρύδας, έχεις ξανακάνει?

Αθηνά τέλεια η τούρτα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα! Αργυρουλα είναι ένα ωραίο εμπορικό κέντρο με ακριβά μαγαζιά. Πάμε συχνά εκεί. Έχουν καροτσάκια- αυτοκινητάκια και αρέσουν πολύ στις μικρές. Είναι 5 λεπτά από το σπίτι μας με το αυτοκίνητο.

Εκεί γίνεται και το μπερλινάλε.

Πάω να κοιμηθώ. Θα τα καταφέρω αυτή τη φορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι με το καλοΟΟΟΟ!

Αθηναουλα να χαιρεσαι την κορη σου!

ωραι τουρτα....εσυ την εφτιαξες?

Αφροδιτη...οταν μαθει να μιλα θα ζητα αυτο που θελει θα γινουν πιο ευκολα τα πραγματα...και για αυτα δυσκολο ειναι να μην τα καταλαβαινουμε!

ειμαι χαλια...κατα διαστηματα κανω δεκατα

απιστευτη καταροη , τσουζουν τα ματια μου, φτερνιζομαι καθε 5 λεπτα!

σημερα παλι νυχτα...αδεια μπορω να παρω αλλα θα πρεπει καποιος να κανει 2πλοβαρδια η να κοπει ρεπο..πραγμα πολυ κουραστικο....οποτε πηγαινω...!

μετα ξανα δουλεια σαββατοκυριακο!

Παχσα δεν εξρω αν θα δουλευω...θελω να ξεκουραστω!

δεν θελω να δουλευω!

Χρυσα περαστικα στο Χ.

παιε η κανατα!

Θουλη οχι κλαματα...εισια πολυ καλη μανουλα και τα παιδακια σου το γνωριζουν αυτο!

σου εχουν πεσει ολα μαζι!

Γωγω ακομα να γεννησεις?

Συμπεθερα ωραια διακοσμηση το πολυκαταστημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

αθηνουλα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!! υγιεστατο κ παντα ευτυχισμενο!!!!

ολα τα κοριτσια σας ειναι υπεροχα!!!!

θουλαρα μη στεναχωριεσαι αγαπη μου ολες τα περναμε αυτα.. αισιοδοξια κ ψηλα το κεφαλι

σε πεθυμησαααααααααααα αντε θα περασει εβδομαδα κ δε θα σε δω??? καλομαθα :lol::lol::lol:

βενετια θελω τη μηχανη μου!!!!!!!!!!!

συμπεθερα μου αγαπη μου κ εμενα ετσι μου εκανε

2 φορες κιολας μεχρι να γεννησω μου το ειχε κανει ο γιατρος κ οταν ειχα παει στην κλινικη το τι χερι ειχε πεσει δε λεγεται...

στο ιατρειο του θυμαμαι πριν παει να μου βαλει χερι ερχεται η γραμματεας του κ μου λεει κρατησε με

γιατι καλε λεω τι θα παθω??? εεε κ τα ειχαδει ολα!!!!

αντε αντε ερχεται η ζιζελ!!!

κοριτσια σας ευχαριστω ολες τοσο πολυ για τις ευχες σας...

ελπιζω να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να εχουμε στην αγκαλια μας ενα υγιεστατο μωρακι σε λιγους μηνες!

χτες ελεγα στον ανασταση οτι η μαμα εχει νινακι στην κοιλιτσα

κ του λεω θελεις να παιζεις με το νινακι?? οχιιιιιιιιιιιιιιιιιι οχιιιιιιιιιιιιιιι φωναζε :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ωραια ξεκινησαμε :lol::lol::lol::lol:

αργυρουλα πολυ ωραιο το εμπορικο!!!!!! εχετε πολυ ωραια εμπορικα εκει στη γερμανια εγω οταν εμπαινα καθε φορα παθαινα πολιτισμικο σοκ!!! να μη σου πω για τη διαφορα που μου ειχε φανει με τους δρομους!! οδηγουσε ο τολης το αμαξι στους αυτοκινητοδορμους-αεροδρομια κ οταν κατεβηκα απο το αεροπλανο κ πηρα ταξι για να παω σπιτι νομιζα οτι ειχε πεσει βομβα!!! :lol::lol::lol:

χρυσα παλι καλα που δεν κοπηκε πολυ, πως εισα εσυ?

ιουλια αναστασι νατασα λαβι θα σας δω σημερα! τι καλα!

παναγιωτα μονο κ μονο η σκεψη σου να μου στειλεις τα γουρλιδικα τεστ βοηθησε τελικα

αφρο ελα τσιρ απ! τριψε κοιλιτσα!! ααα θα τριβω κ εγωαπο εω κ περα!!! :lol::lol::lol:

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

phgame λαικη...ια φιλη αγορασε στην Μ-Ι κοτοπουλακι....εχει ξετρελαθει...αλλα απο αποσταση!

ηθελενα το βαλει σπιτι στην κουνια της να κοιμηθει...αχ τι θα τραβηξω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά εσένα είναι 5 λεπτά με το αυτοκίνητο και σε μας είναι 5 λεπτά με τα πόδια από εκεί που μένουν τα πεθερικά και όταν πάμε, είμαστε όλο εκεί....κάπου εκεί δίπλα είναι και ένα μπαράκι που μας αρέσει λέγεται CANCUN και πάντα πίνουμε το κάιπιρινια μας!!! ;) , γενικώς που μας χάνεις που μας βρίσκεις, όλο εκεί είμαστε!!!! :D εννοώ στην περιοχή!!! :roll::roll::roll:

Νατασούλα πρώτη φορά το έκανα, προσωπικά η καρύδα δεν μου αρέσει αλλά με το κάρυ μαζί έγινε μούρλια και συνοδεία μπασμάτι!!!!

Συμπεθέρα Βίκυ περαστικά βρε, έχεις πολύ δύσκολα ωράρια (κάθε φορά που είναι να πω ή να γράψω την λέξη "ωράρια" σκέφτομαι λίγο γιατί μου έρχεται στο νου η λέξη "ωάρια" :lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geiaaaa!!!

Ολα οκ???Το μωρο μου εφαγε τρομερο μεσημεριανο!1,5 φασολακι!!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] :lol::?

Θουλακι μεγαλη γκαντεμια!!!Μα να μην εχεις ουτε 1 μαρσιπακι???Και γτ λες οτι η μηλοπιτα ειναι νηστισιμη?Αφου εχει βιταμ!Αλλα ισως αυτο το τρωνε στη νηστεια :? ...αλλα οχι η Νατασα που κανει διατροφη κ οχι νηστεια!!!

Να σας πω για την φοβερη μου εξοδο!!! :P

Κοιμισα την Αννυ(ευτυχως νυσταζε νωρις-9) και βγηκα με την κολλητη μου στα κουφαλια!Τοοοοσο συναρπαστικα!!!!Ηπια 2 ποτα(μαρτινι :lol::lol::lol: τοοοοσο βαρια!) και γυρισα στις 11.30!Μια χαρα ηταν!!!!!Η Α εμεινε με το μπαμπα της ο οποιος το μονο που χρειαστηκε να κανει ειναι να κρατηθει ξυπνιος!Ουτε ακουστηκε η τσαχπινα! :D

Χρυσα μου ευτυχως δεν κοπηκε περισσοτερο...

Για το φαγητο...Τι να πω????Εχω σηκωσει τα χερια ψηλα...

Γωγω επαθες σοκ εε??? :lol::lol:

Πολυ γελασα με τον μαγιακα της Ιω!!!

Και με τα χανσαπλαστ των κοριτσιων της Αθηνας!!!

Μαγδουλιιιι!!!Που εισαι καλο μου???Εμφανισου επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εκεί μπορστά σε ένα αυγό βγήκε φωτό και η πεθερά, αλλά δεν την βάζω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστ. 1,5 φασολάκι? :o:o:o:o:shock::shock::shock:

είμαι σίγουρη ότι αν ήσουν στο σπίτι θα ξυπνούσε, ξέρουν αυτά....σου λέει γιατί να ταλαιπωρήσω τον μπαμπά? :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τον πηγα στην παιδικη χαρα ...τι το ηθελα ....στην αρχη επαιζε ομορφα με 2 κοριτσακια ενα στην ηλικια του (5 μερες διαφορα !!!) και ενα 5 ετων .

μετα σφετεριστηκε με τισ ευλογιεσ τησ μανας του κοριτσιου και του πενταχρονου το πατινι της ....τον πηγαιναν και βολτα ....αλλα ηταν παρα πολυ ωρα και ερχισα να νιωθω ασχημα ....να μην ξεκολλαει με τιποτα απο το πατινι!!!ερχονατε και αλλα δυο αγορακια ....προσπαθουσα εγω ακομα να ξεκολλησω τον μανωλη απο το πατινι ...το καταφερνω καποια στιγμη και βαζει στο ματι κατι ηλεκτρονικα παιχνιδια που ειχαν φερει τα παιδακια .....τον πηρα σηκωτο και φυγαμε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η Σισσιω εξαφανιστηκε!!!!

Α ρε Ανατσασι και εγω νομιζα οτι εκανε τρελη μπαροτσαρκα!!!!

Χτες συζητουσα με τον Ο για το ενδεχομενο να κατευουμε βολτα στην Αθηνα..με τον Χριστοφορο..οσο ειναι ακομα συνεργασημος..μετα με ενα βρεφος και τον Χριστοφορο σε κριση ζηλιας..αμφιβαλλω αν θα καταφερω τιποτα...

πολυ με εκνευρησε...ωρες ωρες γινετε τρομερα ανυποφορος..μαλλων περναει κλημακτηριο

Βικυ μου σε νιοθω..κουραγιο..θα τελειωσει η αλλεργια..παιρνεις τιποτα...εγω θυμαμαι ολο το σετ...Ξοζαλ, Αεριουσ και πολιμικορτσ για τη μιτη...απαπαπαπ

Λενακη μου καλα ειμαι δωξα το θεο...

εσυ πως εισαι;;;;

οσο για το κοψημο ναι μια χαρα πολυ λιγο..το ζουζουνι μου..το κοιταζε και ελεγε βαβα....ζουζουνι..οσο για ζαχαρι δενε χω ιδεα γιατι την εβαζανν...μηπως για να σταματησουν το αιμα;;;...δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εκεί μπορστά σε ένα αυγό βγήκε φωτό και η πεθερά, αλλά δεν την βάζω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστ. 1,5 φασολάκι? :o:o:o:o:shock::shock::shock:

είμαι σίγουρη ότι αν ήσουν στο σπίτι θα ξυπνούσε, ξέρουν αυτά....σου λέει γιατί να ταλαιπωρήσω τον μπαμπά? :!:

Ax τι ωραια φωτο που θα ηταν!!!!!Ακομη πιο ωραια θα ηταν αν το αβγο ηταν πολυυυυυβαρυ κ κυλουσε απαλαααααα απαλαααααα ΠΑΝΩ στην πεθερα!!! :lol::lol::P:P:P:P:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Την αλλη φορα θα αργησω να γυρισω να δουμε τι θα κανει κ η Α και ο Α!!!!! ;) Αντε γτ τους καλομαθα κ τους 2! :P

Χρυσα μου τι περιμενες??Μπουζουκινγκ??? :lol::lol::lol::lol: Εδω στο μπαρακι κ μου βρωμουσε τσιγαριλα με ενοχλουσε η δυνατη μουσικη...Ειδα κ τον καυγα και αποσυντονιστηκα!!!!!Τοσους μηνες με τις πιτζαμες κ τωρα? :lol:

Γιατι δε θελει να πατε αθηνα???λογω οικονομικου ή κ κατι αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι μερικες φορες ειναι ανυποφορος...

τι να πω...

Εγω του ειπα οτι θελλω να μεινουμε σ εκαποιο ωραιο ξενοδοχειο, να παμε για φαγητο στη θεια του να δω φιλους δικους μου και να κανουμε τις βολτες μας που θελουμε κλπ..οχι να μεινουμε σε συγγενεις, να δουμε μονο συγγενεις με την ψυχη στο στωμα..θελλω χαλαρα πραγματα..ενα ΠΣΚ μου φτανει...

οχι αυτος θελει να δει τα σογια και να μεινουμε ειτε στην ξαδελφη του ειτε στη γιαγια του..

δεν μπορω παιδια ψυχοπλακονομαι..δε θελλω..

σηγα το κοστος δηλαδη...δε θα φαμε περισσοτερα απο μια απλη εκδρομη σε κοντινο προορισμο..ποσο μαλλων που εχουμε να παμε καπου απο το καλοκαιρι...

μου λειπει αυτη η ζωη παιδια...

ΟΚ θα μου πειτε πριν 10-12 χρονια ησουν σχεδων καθε σκ κατω και εχουν αλλαξει η παρωτεραιοτητες σου..αλαλ θελλω...δεν του ζητησα να παω και στην Αιδυψω για σπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol: άσε το παιδί να μαθαίνει!!!! :lol::lol::lol:

εμένα πάντως ο Μανωλάκης μου αρέσει πολύ σαν χαρακτήρας!!! ;)

ήταν μπροστά από το αυγό, οπότε ...

μας στέλνουν email με θέμα: 'Πάσχα στο Βερολίνο" και σκέφτηκα " α μας καλούν τελικά" και τελικά ήταν αυτές οι φωτό!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα βρες ένα ξενοδοχείο μόνη σου, υπολόγισε όλα τα έξοδα (αφού τα ξέρεις αυτά) και δώσ΄του τα, δεν ξέρεις μπορεί να πάτε τελικά....!!!! ;)

Η Μιτσάκη πού είναι? ξέρει καμμιά? ήταν να μιλήσει με την παιδίατρο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα kanonise ta και απλα ανακοινωσε του το σχετικα με το ξενοδοχειο!

θα δεις που θα νοιωσει και αυτος ανετα!

μονο σπρει βαζω.,,,αν πιω και αντισταμινικα δεν βλεπω να βγαζω βαρδια νυχτα!

εστειλα τη μικρη επανω...ετοιμαζομαι να ξαπλωσω!

το παπ μου εβγαλε ηπια τραχηλιτιδα!

ελα βαλε φωτο απο αυγοπεθερα...δεν θα της το πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηθελε υπνο το παλικαρι μου ....γιαυτο δεν ηταν συνεργασιμος ,παντως το πενταχρονο κοριτσακι του αρεσε πολυ που εκανε ο μανωλης το πατινι της ...δεν εχει και αδερφακι και του φεροταν τρυφερα .αλλα ενιωσα ασχημα γιατι το ειχε πολυ ωρα και οσο νανε παιδι ειναι και το αλλο θελει να κανει και ο δικοσ μου να μην καταλαβαινει τιποτα ...να μην θελει να καταλαβει ,αλλα οκ ηταν για υπνο και γιαυτο τον πηγα κουτσα κουτσα για να κουραστει λιγο να κοιμηθει .

χρυσα μου κατεβα!!!

βυκη περαστηκα και καλο υπνο .

αναστασια ..εχω χρονια να παω στα κουφαλια ....γυρο στα 4-5 ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αμ δεν ειχε θεμα το κοριτσακι...μη σκας..αμα ειχε θεμα θα ηταν το ζουμι..εκτος και εαν ηταν πολυ πολυ ευγενικο ...

Παντως οπως και να ειναι δεν εκαναν κατι κακο..και κατι θελει να σας πει..μηπως το νινι να φερει ενα πατινη στον Μανωλακι;;;;

Παιδια χωρις πλακα ετσι μου ερχετε να τον αφισω και να κατευω ενα ΣΚ μονη μου...αλλα θα μου λειπει ο Φοφο...αμα δεν ημουν εγγυος θα τον βουταγα, θα εμπαινα σ εενα αεροπλανο και θα ερχομουν χωρις πλακα

Βικυ σου εδωσε θεραπεια για την τραχιλιτιδα;;;;

Τα χοζαλ ρε συ και τα αεριους ειναι πιο ηπια...δεν σου προκαλουν τοση νυστα..εγω πιο πολυ νυσταζω ετσι παρα με αυτα..απλα δεν μπορω να παρω το σχημα οπως το επαιρνα πριν μεινω εγγυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...