Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τωρα που εισαι καθαρη :D ...ξαπλωσε στον καναπε....βαλε τα ποδια σου στα μαξιλαρια...κλεισε τα ματια και χαλαρωσε....χωρις κανεναν ηχο....!

ο Κ. ποτε γυριζει για να προκαλεσει φασαρια?

τρεχει η μυτη μου,

ποναει το κεφαλι μου,

τσουζουν τα ματια μου,

αδιαθετησα...7 μερες νωριτερα

κρυωνω....και εχω 37,6

και θα παω για δουλεια.....

κουραστικα....θελω αδεια....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες βγηκα!!!!!!!1η φορα μετα τη γεννα!!!!Ουαου!!!!μεχρι κ καυγα πετυχα!!μπουνιες-κλωτσιες..Απ'ολα!!!! :lol::lol::lol:

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΒΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΚΑΜΠΑΝΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΓΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΙς ΕΙΔΉΣΕΙΣ;;;;;;;;;;;;;;

ΓΙΑΤΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Γιατί δεν μου το είπες στο τηλ να σε πειράξω λίγο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Θα μου τα πεις όοοοοοοοοοοοοοοοοολα αύριο!!!!! Με κάθε ανατριχιαστική λεπτομέρεια (γιατί μάλωσαν οι τύποι, πόσες μπουνιές έφαγαν κλπ :lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου ΤΖΑ!!!!!

εκανα μια μινι αποχη γιατι ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα αλλα σημερα πεταω!!!!!

κοριτσια ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!

απο εκει που δεν το περιμενα, ημουν τοσο σιγουρη οτι θα μου ερθει περιοδος που παρηγγειλα κ τεστ ωορρηξιας :lol::lol::lol::lol:

εχω μια σχετικα χαμηλη χωριακη (93) αλλα ο γυναικολογος μου ειπε να μην ανησυχω καθολου!!!!

ελπιζω ολα να πανε τελεια αυτη τη φορα!!!!

αχ μου λειψατε!!! φιλακια πολλα κοριτσια μου!!

θα επανερθω αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεεεεε!!

ηταν που θα καθυστερουσες να το ανακοινωσεις!!! :lol::lol::lol::lol:

ναι,ναι,ναι!!σε σενα μιλαω λενακι!!

συγχαρητηρια κ απο εδω!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!

αντε,αυριο θα χοροπηδησουμε παρεα!!! :D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα μονο σε σενα δεν ειπε για τα κλωτσομπουνια η αναστασια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;χα χα!!εγω παντως ειχα αναλυτικη περιγραφη,αλλα θελω κι αλλα!!αυριο λοιπον!! :lol:

βικυ μεσα σε 5 ωρες ειχα γεννησει!πολυ γρηγορα για πρωτοτοκος κ πολυ ευκολα!ο γιατρος μου ειπε οτι η επισκληριδιος καθυστερει τον τοκετο αν γινει στην αρχη,οχι με 4-5 διαστολη που εκανα..

αφρο γιατι δε σου αρεσε η περιγραφη της αργυρως;;μπραβο που τα καταφερες με τις καμψεις! :D

χαλαρωσες καθολου;;αντε,περναει ο καιρος κ συντομα θα εχεις αγκαλιτσα το φασολακι σου! :)

παω να διαβασω κ τις υπολοιπες σελιδες,γιατι οπως καταλαβατε μονο την τελευταια διαβασα.. :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία καλώς εχόντων τον πραγμάτων (και αν δε χαθούμε στο δρόμο βέβαια) θα ρθουμε! Δεν ήθελα πολ'υ.....

Σε 10 δευτερόλεπτα με έπεισε!!! :lol::lol::lol:

Να σαι καλά για την πρόσκληση!!!

Θου φύγαν οι αδερφούλες;;;;

Νατάσα δεν ήξερα οτι πέρασε τέτοιο λούκι ο Μιχάλης....

Αχ το καημένο μου!!!

Άσε το γυμναστήριο και έλα να γυμνάσουμε τις μασέλες μας κατ'οίκον με τη μηλόπιτα της Ιουλίας!!! Το πολύ πολύ στο τσακίρ κέφ να ρίξουμε και ένα τσιφτετελάκι ή έναν καλαματιανό βρε αδερφέ!!!

Αααααα Φρανίτα είσαι μεγάλο όργιο και συ τελικά!!! Ακό,μη γελάω!!! Να σαι καλά!!!!

Βίκυ τόσο χάλια ρε συ;;; Άδεια δεν παιζει να πάρεις;;;

Αφρο απλώσου στον καναπέ και άραξε!!!

Γωγώ τα είπαμε και από το τηλ! Να χαίρεσαι την κοριτσάρα σου και με το καλό να έρθει και η 2η κοριτσάρα!! Α ρε μπαμπά τυχερέ!!!!

Δήμητρα κοριτσάκι μου δεν ξέρω τί άλλο να σου πω. Υποθέτω πως έχεις πεισθεί οτι θα την κάνετε την εξέταση...

Ελπίζω να περάσει όσο πιο ήρεμα γίνεται!!!

Αrgi καλό κουράγιο με την εξαγωγή....

Αθηνά κράτα γερά μάνα!!!

Έρη γράψε κανένα αγγλικό ρε συ!!! :lol::lol::lol:

Λένα δε σε επτυχαίνω ποτέ....

Κοπελιές εγώ την επισκληρίδιο την έκανα σχεδόν με το ζόρι και ενώ είχα διαστολή 7. Δεν ήθελα καθόλου να κάνω αλλά η γιατρός θεώρησε πως έπρεπε να την κάνω και την εμπιστεύτηκα. Μέσα σε μισή ώρα από τη στιγμή που μου χορηγήθηκε η δόση έκανα 10 διαστολή οπότε υποθέτω πως ΄με βοήθησε να χαλαρρώσω, Παρόλαυτά δεν θα την ξαναέκανα και ζηλεύω εσάς που δεν κάνατε...

Λεναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Τέλειαααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χίλια χιλια χιλια χιλια μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό κοριτσάκι!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα!!!!!!!!!!!

Α ρε χαζό πανηγυρική είσοδο έκανες!!!!!!!!!!!!!

Μας το φιλούσε ς ε;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαου!!! Αυτά και αν ειναι νέα! Συγχαρητήρια!!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!!!!!!

Κορίτσια πως μπορείτε να διαβάζετε τόσες σελίδες και να θυμάστε να σχολιάσετε;

Θα κάνω και εγώ μια προσπάθεια..

Βίκυ δεν μπορείς να αποφύγεις τη δουλειά; Να ξεκουραστείς; Περαστικά σου.

Αφροδίτη!!! Βάστα γερά! ΑΝ είσαι από τώρα έτσι, πως θα είσαι όταν γεννήσεις; Φεεεετα!

Νατασούλα 4 φρονιμήτες σε 1 εβδομαδα; Πόνεσα μόνο στη σκέψη. Μου σηκώθηκε η μία τρίχα που έχει απομείνει στο κεφάλι μου!

Κοριτσια ευχαριστώ για τα λόγια συμπαράστασης. Δεν ξέρω τι κάνω λάθος και γιατί όλο κάτι παθαίνουν τα βυζάκια (!) μου, αλλά δεν έχω άλλη επιλογή. Δεν παίζει να κόψω τον θηλασμό, οπότε δαγκώνομαι και συνεχίζω. Έκανα τη σκέψη να της δώσω καρότο-πατάτα να δοκιμάσει αλλά με το στήθος μου σε αυτή την κατάσταση φοβάμαι να χάσω γεύμα.

Τελικά πήρα φέτα και έκανα την πίτα. Σιγά μην άνοιγα φύλλο! Παλιότερα ναι, τώρα με τρία παιδιά αδύνατο. Έφτιαξα και την τούρτα της Ναταλίας. Εβαλα πάνω μια εικόνα της Σταχτοπούτας με τον πρίγκιπα που χορεύουν και έβαλα γύρω γύρω ροζ σαντιγυ! Ξετρελάθηκε το Ναταλάκι!

Τα άσχημα νέα είναι ότι η κοπέλα που ερχόταν σταματάει να έρχεται. Από εδώ και περα μόνη με τα παιδιά στο σπίτι. Τελείωσαν οι ώρες που μου κάλυπτε η ασφάλεια... Θα ψοφήσει και ο Μεν στη δουλεια... Ούτε που τον βλέπω. Στο τηλέφωνο καλά μιλάμε για σεξ. Όταν έρχεται σπίτι όμως τρώει και ξεραίνεται στον ύπνο. Όχι ότι αντέχω, αλλά έτσι θα το πάμε τώρα; Στη χάση και στη φέξη; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! :x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-* [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Μπραβο κοριτσάκι μου! Ειδες που ειχες αγχωθει τοσο πολυ με αυτο το θέμα!!!! Φιλάκια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμμμμμμμμμμμ...τελικα δεν ειχα κ παρα πολλα να διαβασω! ;)

καλε νατασα σιγα μη χαθειτε!αφου εδωσα τοσο καλες οδηγιες στην αναστασια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η μηλοπιτα δε βγηκε τοσο καλη οσο την αλλη φορα..αλλα τρωγεται!

λενα τι πρωτοποριακη μεθοδος διαδρομοκοιμισματος! :lol::lol: ευχομαι να συνεχισει να πιανει! ;)

βικυ περαστικα..αληθεια,δε δικαιουσαι καποια αδεια;; :?

καλε νατασα δεν παιζεσαι!ζηλευεις που εκανες επισκληριδιο ενω δεν ηθελες;;α θα με τρελανεις!μα τί αντοχες ειναι αυτες!ισως να φταιει οτι ειχα οξυτοκινη,που εκανε πιο εντονους τους πονους,αλλα προσωπικα δεν αντεχα δευτερολεπτο παραπανω..ενιωθα οτι θα πεθανω απο τον πονο..αληθεια.. :oops::oops: 5:15 εφτασα στο μαιευτηριο,διαστολη 2,

7 μου εβαλαν οξυτοκινη,διαστολη 4,εεεε..8 παρα εκλιπαρουσα για επισκληριδιο!

10:25 ειχα γεννησει!

ερη μου φιλακια πολλα!παω να δω τις φωτο που εβαλες!

φιλακια σε ολες!!καλο βραδυ!!

α!αθηνα!ο νους σου στο σεξ καλε!!!!μα που βρισκεις τις αντοχες κ τη διαθεση με 3 παιδια καλε;;ευγε κ παλι ευγε!!εισαι το προτυπο μου!!θα σε σκεφτομαι καθε φορα που με πιανει νυστα κ ο χ. εχει ορεξη για τρελιτσες!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?δε ειμαι καλα..καθολου..

να πω μονο στη συμπεθερα μου με το καλο να ερθει η νυφουλα μου..να χαιρεται τη ιω της που ειναι μια γλυκα..να τη δει νυφουλα κ να ναι παντα γλωσσου.

λενα να χαιρεσαι τη νυφη σου

λεναρα εγω στα πα απο το τηλλ

ΔΕ ΞΕΣ ΠΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΧΑΑΡΗΚΑ//ΕΙΣΙΑ ΤΕΛΕΙΑ

αυριοφευγει η γωγω το πρωι..μετα μονη..κ μεθαυριο η αλλη αδερφη :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

δε σχολιαζω τιποτα..δε εχω κεφια..

σημερα εκανα 3 πραματα κδε νιωθω καλα..

1)κοιμιζα το θοδωρη..γενικως αυτο το καιρο του βγαινει παλι να βαραει..

με τη μαρθουλα(ανιψια μου)παιζει πααααρα πολυ καλα..δηλ ειναι ολο μαζι..\αλλα που κ που βαραει..

παω σημερα να το κοιμισω..κ καθισα μαζι του μεχρι να κοιμηθει..γτ κοιμηθηκε στο πατρικο μου..

κ με βαρεσε 2-3 φορες στο προσωπο κ ελεγε να-να-να

κ επιτοπου τον δινω κ γω μια στο προσωπο κ λεω ΝΑ Κ ΣΥ

κ αριχσε να κλαει..κ τον λεω σ αρεσει τωρα?κ γω ποναω...κ δε ειναι σωστ κτλ..

2)το αμαξι μου ειναι μικρο..σημερα η αδερφη θα κοιμηθει με τη μικρη σε μενα..οποτε απο το πατρικο σε μενα ηρθαμε με το αμαξι..

κ ανναγκαστηκα τα αντρακια μου να ναι πισω στα καθισματακια..κ η αδερφη με τη μικρη μπορστα αγκαλια τη ειχε..κ γω οδηγουσα :cry::cry::cry::cry: κατι αν γινοτανε θεος φυλαξη θα το χα τυψεις ΜΙΑ ζωη..

3)ηρθαμε εδω..παλι βαρουσε..ο θοδωρηε τη μαρθα..

κ επειδη η μικρη ολο εκλαιγε απο το θοδωρη..τον αρπαξα λιγο αποτομα κ τον πηγα δωματιο..τον περπατησα δηλ..

εχω κ τα δικες μου εννοιες γιναν κ αυτα κ ειμαι χαλια..

βουρκωσα τωρα..ολα μαζι με ηρθαν..εχω κ τις ορμονες..

καλοβραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλιτα μου αγαπη μου γλυκια.. :(:(:(:(:(

στεναχωριεμαι που στεναχωριεσαι..

κοιτα,ο θοδωρης ειναι απο τα καλυτερα παιδια!θυμασαι εδω που δε χτυπησε κανεναν ,αλλα επαιζε ομορφα κ ωραια;;ο γιωργος παλι τον σακατεψε τον καημενο... :oops::oops::oops:

ολα τα παιδακια εχουν τις ασχημες στιγμες τους..αλλα κ οι μαμαδες εχουμε τις κακες μας ημερες...

μη βουρκωνεις ματακια μου..εχεις τοσες πολλες ευθυνες κ τοσο λιγη βοηθεια,που θα ηταν παρανοικο να εισαι μονιμως οπως θεωρεις "σωστη"..κ ο θοδωρης ξερει πως εχει την καλυτερη μανουλα!! :):):)

αντε χαμογελα!!κ σηκω κ ελα αυριο!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μαμαΘούλ! Δεν θέλω δακρυα! Χαμόγελα ναι!

Όλα θέλουν τον χρόνο τους για να βρουν τον ρυθμό τους και όλοι μαζί τις νέες σας ισορροπίες. Ο μικρός περνάει τα δικά του ζόρια. Τρώω και εγώ τις σφαλιάρες μου αλλά προσπαθώ να το ελέγξω. Κάνω ότι κλαίω και πιάνει στη Δανάη.

Καλή ξεκούραση και αύριο είναι μια καινούρια μέρα.

Όταν η Δανάη κλαίει της τραγουδάω:

"Κάθε μπαλκόνι έχει άλλη θέα,

ματάκια μου μοιραία, δεν θέλω να μου κλαις

Κάθε μπαλκόνι έχει άλλη θέα,

στ' ορκίζομαι παρέα, θα 'ρθούνε μέρες καλές..."

Αφερωμένο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!! Τι κανετε?

Χρονια πολλα στην Ιωαννιτσα μας Γωγουλι μου!!! Να ειναι παντα γερη και τοσο μουρη οσο τωρα! :)

Λενακι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] Εμεινα με ανοιχτο το στομα ποση ωρα απο την χαρα μου!!! Αυτα και αν ειναι καλα νεα!!! Καλη συνεχεια!!

Χρυσακι ευχομαι να εισαι καλυτερα τωρα.Και εγω σημερα εκει που σιδερωνα με επιασε μια ταχυπαλμια και ενα σφιξιμο αλλο πραμα.Ημουν και μονη με το μωρο και ελεγα παει..αν γινει κατι τωρα τι γινεται? Και φαντασου ειμαι λιγο αναισθητη με αυτα.

Αφρο ατακτουλης απο τωρα ο Πανουλης ε? Ποσο μου αρεσει το ονομα του!!

Θου εγω βουρκωσα μονο που σε διαβασα γιατι και η Ε. εκανε ακριβως το ιδιο με τον Θοδωρη και την σφαλιαρα πριν λιγες μερες.Και εγω τις ανταπεδωσα και εβαλε τα κλαμματα και μετα με αγκαλιαζε και με φιλουσε και ελεγε συγνωμη μαμα δεν θα το τσανακανω.Και οντος δεν το ξαναεκανε απο τοτε..Ανθρωποι ειμαστε και εχουμε τα ορια μας και εμεις!

Νατασουλα δεν ηξρεα τι λουκι τραβηξατε με τον Μ. Ειναι ολα καλα τωρα?

Αθηνα εισαι ηρωας ρε! Και εγω νομιζω δεν θα αντεχα με ολα αυτα που περνας! Ποτε ειναι το παρτυ?

Ιουλια :x

Αργι μα 5:30? :shock: Η δικια μου 7:30 ξυπναει και τα βλεπω ολα! Πανε οι καλες εποχες που ξυπνουσε 9:00!!

Αναστασια τι καλα που βγηκες!! Εγω δεν θυμαμαι ποτε βγηκα τελευταια βραδυ! Φαντασου ποσος καιρος παει!

Ο μικρος ειναι σημερα πολυ καλυτερα μετα το μασαζακι ρεφλεξολογιας που του εκανα χθες 2 φορες και ετσι γλυτωσαμε τον παιδιατρο.

Δεν θυμαμαι αλλα. :oops: Παω για νανι σε λιγο να χορτασω υπνο μεχρι της 5 που θα ξυπνησει. Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :|

σήμερα πήραμε παράταση μία ώρα 6.20 εγερτήριο [smilie=wav.gif]

Θούλη μου σε νοιώθω και εγώ δεν είμαι τόσο καλά, αλλά όπως σου είπαν σήμερα είναι μια άλλη μέρα δες λίγο διαφορετικά τα πράγματα, φεύγουν οι αδελφές και η στενοχώρια κρατάει μόνο μία μέρα μετά μπαίνεις στους κανονικους σου ρυθμούς, αυτή την μέρα πάρε τα παιδιά και βγες έξω, πήγαινε στα μαγαζιά ή για καφέ έστω και μόνη σου! :x

Λέναααααα συγχαρητήρια, μπράβο μπράβο μπράβο, άπειρα μπράβο......την καλύτερη εγκυμοσύνη να έχεις χωρίς επιπλοκές χωρίς τίποτα και με πανεύκολο τοκετό....έμεινες έγκυος σε αυτό το τρενάκι επειδή το άνοιξε η συμπεθέρα σου? :lol::lol::lol::lol: , μέσα από την καρδιά μου όλα καλά να σου έρθουν :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελιές εγώ την επισκληρίδιο την έκανα σχεδόν με το ζόρι και ενώ είχα διαστολή 7. Δεν ήθελα καθόλου να κάνω αλλά η γιατρός θεώρησε πως έπρεπε να την κάνω και την εμπιστεύτηκα. Μέσα σε μισή ώρα από τη στιγμή που μου χορηγήθηκε η δόση έκανα 10 διαστολή οπότε υποθέτω πως ΄με βοήθησε να χαλαρρώσω, Παρόλαυτά δεν θα την ξαναέκανα και ζηλεύω εσάς που δεν κάνατε...

εγώ έκανα με 8 διαστολή και ο γιατρό επέμενε να μην κάνω καθόλου γιατί αφενός δεν είναι καλό και αφετέρου καθυστερεί τον τοκετό, αλλά εγώ έλεγχα πόσο φάρμακο θα πάρω κάθε φορά, αφού όταν αισθανόμουν τον πόνο πατούσα το κουμπάκι και έτρεχε φάρμ. στον οργαν. :)

χθες συνειδητοποίησα ότι είμαι τελείως μόνη μου κανείς απολύτως δεν σέβεται τις απόψεις μου, την γνώμη μου με λίγα λόγια πρέπει να καθήσω στα αυγά μου και να συμβιβαστώ με το σύστημα (δεν είναι και του χαρακτήρα μου, είμαι της επανάστασης, αλλά.....), σηκώθηκα και έφυγα από το σπίτι χθες για μισή ώρα.....να μαζέψω τις σκέψεις μου, γύρισα για να καληνυχτίσω τα παιδιά!!!!

τέλος πάντων μια άλλη μέρα ξεκίνησε και για μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

τι κάνετε?

Λένα συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd Ευχομαι αυτή την φορά να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Κορίτσάρες δεν μπορώ να έρθω σήμερα γιατί είναι συγκεκριμένο πρόγραμμα γυμναστικής με χορό το οποίο γίνεται μόνο Τρίτη απόγευμα και δηλώνεις συμμετοχή από πριν.

Αθηνά απορώ με τις αντοχές σου που έχεις όρεξη και για σεξ :lol::lol::lol::lol::lol:

Μάρθα αυτά συμβαίνουν σε όλες μας, έχουμε τα όρια και τις αντοχές μας και κάποια στιγμή λυγίζουμε.

Είναι λογικό αυτή την χρονική περίοδο να είσαι πιο ευάλωτη λόγω των καταστάσεων, με τον καιρό θα στώσουν τα πράγματα και θα ξαναβρείς τους ρυθμούς σου. Μια μεγάλη αγκαλίτσα από μένα :x:x:x:x:x:x:x

Αργυρώ τι έγινε βρε κορίτσι μου κι εσύ χάλια? Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα.

Με το δόντι του Λουκά τι έγινε τελικά?

Βίκυ κουράγιο γιατί δεν παίρνεις καμιά άδεια?

Λενάκι πολύ χαίρομαι που είστε καλύτερα :D:D:D

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας για τον Μιχάλη. Ευτυχώς τώρα είναι όλα καλά και όπως είπα τα θυμάμαι σαν ένα κακό όνειρο. Μακάρι κανένα παιδάκι να μην παράσει την ταλαιπωρία που πέρασε το καμάρι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τίποτα δεν έγινε με το δόντι του Λ. αποφασίσθηκε να περιμένουμε 2 εβδ. μήπως και πέσει και μετά το Πάσχα να συμβουλευθούμε τον ειδικό!!!! για την ώρα συμβουλευόμαστε άλλους που είχαν την ίδια περίπτωση!!!! δλδ stone years!!!! [smilie=angry4.gif][smilie=angry5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τίποτα δεν έγινε με το δόντι του Λ. αποφασίσθηκε να περιμένουμε 2 εβδ. μήπως και πέσει και μετά το Πάσχα να συμβουλευθούμε τον ειδικό!!!! για την ώρα συμβουλευόμαστε άλλους που είχαν την ίδια περίπτωση!!!! δλδ stone years!!!! [smilie=angry4.gif][smilie=angry5.gif]

Γιαυτό είσαι έτσι χάλια??????????????

Δεν μπορείς να πάρεις εσύ τηλ τον οδοντίατρο να τον ρωτήσεις? δεν μπορείται να συνεννοηθείται?

Υπάρχει κι εδώ στο φορουμ οδοντίατρος γιατί δεν κάνεις μα ερώτηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνούλα να χαίρεσαι την Ναταλία σου

Πολύχρονη κι ευτυχισμένη

Ναταλία ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλία να τα εκατοστήσεις :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] , όλα τα καλά του κόσμου να έχεις, μια επιτυχημένη γυναίκα να γίνεις :x

Αθηνά να την χαίρεστε :x

Σαν σήμερα και ο Γιούρι Γκαγκάριν ταξίδεψε στο φεγγάρι....ιστορική μέρα λοιπόν!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι δεν είμαι έτσι για το δόντι, άλλη είναι η αιτία, πιο βαθιά......τέλος πάντων......

σήμερα βρέχει......και όσοι φόρεσαν σορτσάκια χθες, σήμερα πάλι μπουφάν!!!! γελάω με αυτούς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...