Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλησπέρα! :D

μούγγα στη στρούγγα το τρενάκι σήμερα;;

Ήμουν στη μαμά μου. Είχε παστίτσιο, μας έκανε το τραπέζι και την κάναμε αρμένικη τη βίζιτα. :oops::D

Είμαι πτώμα θα τα πούμε αύριο.

Γράφω μονο για να καθησυχάσω το Μητσακι μας.

Κουκλίτσα μου δεν ξέρω κάτι παραπάνω να σου πω απο όσα ήδη ξέρεις, αλλά για μένα όοολα αυτά είναι αρκετά για να μην υποβάλλω τη μικρή μου σε τέτοια διαδικασία, χωρίς τουλάχιστον να υπάρχει ένα σαφές επιχείρημα... Ουσιαστικα σου λένε να κάνεις την εξέταση αν και είναι σίγουροι για το αποτέλεσμα. Δεν ξέρω και δε θέλω να σε επηρεάσω, απλώς εγώ θα ήθελα κατι παραπάνω απο αυτό.

Απο την άλλη πρέπει να γίνει τώρα που είσαι εγκυούλα; Γιατί δεν το αφήνετε για μετά;

Θυμάμαι όταν ο μπαμπάς μου έκανε σπινθηρογραφηματα μου απαγόρευαν να είμαι μαζί του στο δωματιο για τουλάχιστον μία εβδομάδα. :?:roll:

Αλλά και πάλι μη μου δίνεις σημασία, ίσως λέω βλακείες, δε θέλω να στεναχωριέσαι οκ;;

Α κάποια στιγμη θα σας πω τη συζήτηση που είχα σήμερα με τη μαμά μου για το θηλασμο και την παραπληροφόρηση το 1980. :shock:

Γωγώκα μου να την χαίρεσαι την ξανθιά κουκλίτσα σου!! Να είναι πάντα τυχερη και γερη. :x:x

Εμεις πάλι που βρίσουμε σαν νταλικιέρηδες μπροστά της και λέμε οτι θα γίνει πολύ βρωμόστομη, δεν την έχουμε ακούσει να βρίζει... ακόμα. :roll::roll::roll: Α! μια φορά βλέπαμε ειδήσεις και όταν έδειξε τον αξιοτιμο πρωθυπουργό μας, γύρισε και μου είπε: "μαμα ο βάκας"! :shock::shock::oops::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας :x

5.20 εγερτήριο σήμερα :? , τι αλλαγές μπορεί να φέρει ένα κρεββάτι!!! :shock::shock::shock::shock: δλδ δεν θα ξανακοιμηθούμε πια? :?

Να τα εκατοστήσεις Ιωάννα :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] , πάντα ευτυχισμένη να είσαι, και πολλές επιτυχίες στην ζωή σου να έχεις και πάντα με υγεία :x

Γωγώ να την χαίρεστε :x

μήπως γεννάς σήμερα? :lol::lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκη τι να σου πω! δύσκολη απόφαση :?

εδώ λίγη αντιβίωση δίνουμε στον παρθένο, από φάρμακα, οργανισμό του παιδιού και στεναχωριόμαστε, το ίδιο και με τα εμβόλια.....

εγώ στην θέση σου θα:

1. ρωτούσα να μάθω πόση ραδιενέργεια θα λάβει από την εξέταση (προφανώς έχετε ρωτήσει)

2. η ραδιενέργεια αυτή τι θα της προκαλέσει στο μέλλον (μην φτιάξουμε κάτι και χαλάσουμε κάτι άλλο), όλες τις πληροφορίες

3. αν δεν κάνει την εξέταση τι γίνετε?

4. πώς αλλιώς (με ποιά άλλη εξέταση) μπορούμε να δούμε σε τι κατάσταση βρίσκεται.....

εδώ για μία επισκληρήδιο (που δεν είναι και τόσο αθώα) πριν την κάνω μου έδωσαν ένα φυλλάδιο με όλες τις πληροφορίες, τι μπορεί να προκαλέσει σε μένα και στο παιδί....πολλά κακά, ωστόσο πήρα το ρίσκο.... :?

πάντως σου εύχομαι να αποφασίσετε το καλύτερο για την Βασιλικούλα σας!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααα....Ξυπνήσαμε πρωί πρωί σήμερα...Θα πάμε με το μικρό, γλυκούλι αυτοκινητάκι μου στο συνεργείο... :(:(:( Κάτι έχει πάθει, αλλά δεν ξέρω τι... :?:? Ελπίζω να μην έχει τίποτα το σοβαρό.... :D:D:D

Αρτζιιιιιιιι κι εμένα από τότε που κοιμάται στο κρεβάτι της και μόνη της (χωρίς εμάς) ξυπνάει 8.15-9, ενώ πριν μεταξύ 10-11.... :roll::roll: Τι λες να συμβαίνει;;;Ρε κορίτσι μου πως αντέχεις στο πόδι από τις 5.30;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o

Λες να γεννήσω σήμερα ε;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μπα, δε νομίζω ότι θα τα καταφέρω... :?:?

Σισσάκιιιιιιιιιιιιιι κι εμένα η Ιω όταν βλέπει τον αξιότιμο πρωθυπουργό στην τηλεόραση σηκώνει την παλάμη της, ανοίγει τα δαχτυλάκια της και λέει "Πάτααααα Παπανδρέου..." :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops: Κι αυτό από εμένα το έχει δει.... :oops::oops::oops:

Α, Αρτζι μήπως έχεις κανένα σχετικό άρθρο για την επισκληρίδιο;;;;;; :?:?:?:?:?:? Από όλους τα χειρότερα ακούω τις τελευταίες μέρες, για μακροχρόνιες επιπτώσεις και να σου πω την αλήθεια κι εγώ από τότε που γέννησα ανα διαστήματα έχω πόνους στην πλάτη ακριβώς στο σημείο που μου την είχαν κάνει... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Χρόνια Πολλά στην Ιωάννα [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Γωγώ να την χαίρεσαι να είναι πάντα ευτυχισμένη και τυχερή στην ζωή της

Αργυρώ μήπως να ξαναλλάξετε κρεβάτι? :?:? μα 5:20 :o:o:o:o

Μάρθα να ζήσετε να τον θυμάστε τον μπαμπάκα σου...........

Λενάκι περαστικά στον μπέμπη

Έρη ήρθαν επιτέλους τα πράγματα :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: καλό τακτοποίημα τώρα....

Φραν καλό πακετάρισμα

Αθηνά πως είναι το στήθος? ελπίζω να είσαι καλύτερα ;)

Νατάσα έχω πεθάνει στο γέλιο με την Ειρήνη θεά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα στην ιωανουλα!!!!!!!

γερη και χιλιοχρονη!!!!

θουλακι να ζησετε να τον θυμοσαστε....

αρτζι 5:30????????????

απαπαπαπα ουτε να το σκευτομαι δεν θελω

ηδη απο 9:30 μου ξυπναει στις 8 και καπως μου ερχεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σας πω! ξυπνώ και βλέπω φως στο διάδρομο, η κυρία είχε σηκωθεί, είχε ανάψει το φως, άνοιξε την πόρτα της, σηκώνομαι την βάζω πάλι για ύπνο....5 λεπτά μετά τα ίδια, τουλάχιστον έκλεισε την πόρτα της και έπαιζε στο δωμάτιό της κατά της 6.15 σηκώνεται και ο Λ. πάει στο δωμάτιό της και παίζανε!!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock: ....ο Λ. όμως δεν θα είχε ξυπνήσει αν δεν άκουγε την μικρούλα μας να μιλάει, να βάζει το ραδιόφωνό της κ.λπ.....!!!!....το κακό είναι ότι δεν κοιμάται και το μεσημέρι, ελπίζω σήμερα να κοιμηθεί αν και θα πάμε κέντρο για κάτι ψώνια!!!......

και το πρώί βλέπω στο στόμα του Λ. μέσα από τα κάτω μπροστινά δόντια ένα άλλο δόντι :o:o:o:o:o τρόμαξα και ανησύχησα αλλά ο άντρας μου μου είπε ότι θα πέσει το ένα, ήδη ο Λ. του είπε ότι κουνιέται!!!!...ουφ ησύχασα....αλλά εγώ νόμιζα ότι πέφτουν μόνο τα πάνω δόντια και όχι τα κάτω!!! :?

Αθηνά πάλι ρε? περαστικά, ελπίζω να ήταν τυχαίο......ωραία η παιδική χαρά σας :D ....για να δούμε, θα την δούμε από κοντά? :D

Φρανίτα, δεν ξέρω εσύ, εγώ κάνω πάντα μια λίστα με το τι χρειάζομαι πριν πάμε κάπου και σιγά σιγά σβήνω.....τι καλός ο Δανός, ούτε από την Λάρισα να ήταν!!!! :lol::lol::roll::roll::roll::roll:

Θούλη μία φορά την ημέρα πίνω καφέ (τώρα θυμήθηκα να σου απαντήσω)....ο Ντόντος ήταν στο μνημόσυνο? αλήθεια τι του είπες για τον παππού του? :?:

Νατάσα, ναι η Ρέα έχει πολύ ωραίο μαλλάκι φτου φτου, είναι λες και βγήκε από το κομμωτήριο με ίσες οφέλειες (πώς γράφεται αυτή η λέξη?!! :!: ) και μπούκλες!!!

Γωγώ αν βρω κανένα άρθρο θα σου πω, μήπως εσένα σου έβαλαν περισσότερη δόση? εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα....επηρεάζει και τον εγκέφαλο του παιδιού!!! :?

επίσης ερώτηση: η Λένα γιατί δεν γράφει, είναι θυμωμένη? :shock::shock::shock::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ να πάς τον Λουκά οδοντίατρο, μπορεί να χρειαστεί να του αφαιρέσει αυτός το παλιό δόντι. Του Μιχάλη τα πάνω κουνιούνται εδώ και ένα μήνα και ακόμα δεν έχουν πέσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ Νατασούλα μην μου λες τέτοια :o:o:o

του Μηχάλη του έχει βγει καινούργιο δοντάκι? και ας έχει και τα νεογιλά?

Ο Μιχάλης έχει αλλάξει τα 2 κάτω, πρώτα πέσανε τα παλίά και μετά βγήκαν τα καινούργια

Τώρα κουνιούται και τα πάνω 2 (δεν έχουν βγεί από πίσω τα καινούργια)

Είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο να βγαίνουν τα καινούργια χωρίς πρώτα να έχουν πέσει τα παλιά

Πρέπει να αφαιρούνται τα παλιά όσο το δυνατόν γρηγορότερα για να έρθουν στην σωστή θέση τα καινούργια

Πές στον άντρα σου να πάρει τηλ τον οδοντίατρό σας να τον ρωτήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι κανετε;;;;;

ΓΩγω ειχα τη σκεψη σου το Σκ..

Καλε και τι εγινε που είναι ψιλα..αμα σπασουν τα νερα υα κατέβει το μωρο

Χρονια πολλα στην Ιωαννα..να τη χαιρεσαι!!!!

Αργη μου σε καταλαβαινω..εχει αρχισει ο Χροστοφορος να κανει κατι περιεργα νουμερα στο σπιτι και δεν ξερω εάν δεν ημουν εγγυος και τοσο ηρεμη τι θα εκανα από τα νευρα μου…ίσως και του εριχνα και κανενα χαστουκι…

Αφρο μου πες τη φιλη σου να μην αγχώνετε- θα μου πεις στα λογια είναι ευκολο- όλα καλα θα πανε..θα δει- οσο για τα νερα..με τρομαξες..λεω γεννανε η Αφρο και η Γωγω και εχω χασει συνταρακτηκα επεισοδια με το να θελλω να κανω γεννικη το μπανιο και τη κουζινα!!!

Και εγω εχω ατυχηματα..ειδικα αμα φρερνιζομαι…και γι’αυτό φοραω σερβιετα..οες δεν εχω φορεσει στη ζωη μου οσο ειχα περιοδο..φοραω τωρα που δεν εχω…χαχαχαχα

Σισσιω η ιστορια της φιλης σου πολύ με εβαλε σε σκεψεις..δυστιχως όταν κανουμε επιλογες στη ζωη μας, δεν μπορουμε να φανταστουμε ποσο επωδινα αποτελεσματα μπορει να εχουν μετα από μερικα χρονια..η γυναικα για καλο σταματησε και κοιτα πως της γυρισε η ζωη…ευχομαι να βρει συντομα κατι γιατι είναι κριμα

Αθηνα πως την ειδες τη μικρη μετα από τοσες μερες…

Πωπω..δεν ξερω αν θα αντεχα να τον αφισω τοσο καιρο χωρις εμενα..εδω είναι στην πεθερα μου κατω και μου λειπει αφανταστα

Οσο για την κοιλια..ε ναι εισαι πώς να το κανουμε..ακου να εχει αντρα πλαστικο..και να μη του καθετε να την φτιαξει…απαπα..εγω τον δικο μου θα τον ειχα ταραξει με τη μια!!!!

Επισης ο κηπος ειανι τελειος!!!!!

Αυτή την εκπομπη μαλλων εβλεπε η πεθερα μου..και πλεων δε μαλωνει τον μικρο αμα κανει κακα στη πανα..επιτελους!!!

Ευτυχως επιτρεπετε να δαγκωνεις τον πισινο και τα μπουτια….αλλιως..πως θα χωρτασω το μωρο μου!!!

Φρανιτακη μου σε γεννικες γραμμες συμφωνω μαζι σου..εγω ακουω…και επεξεργαζομαι

Μιτσακη μου εγω ειμαι η πλεων αναρμοδια να σου απαντισω εάν θα κανετε η όχι την εξεταση…γιται και εγω ειμαι πολύ «χεστρα’ σε ότι αφορα ταλαιπωρια του παιδι μου..εδω αιμα θα του παρουν και εχω χασει τον υπνο μου..ευχομαι παντως να παρετε την σωστοτερη αποφαση για ολους σας και φυσικα να εχεια τα καλυτερα αποτελεσματα.

Μπεμπου ειπα και εγω που χαθηκε αυτή;;;;..Ολα καλα με τον Σπυρο;;;;

Αναστασι η προσληψη παραπανω σιδηρου σταν συπμληρωμα σε οργανισμο που δεν το χρειαζετε μπορει να προκαλεσει προβληματα…όχι εάν από φυσικου σου εισαι ο Ποπαυ!!!!...

Εσεις παντως με τις μυρωδις θα με κανετε να ξερασω…ελεος!!!!!!

Βικυυυυυ..παθανα στα γελια με τις κοτες!!!!

Εγω πηρα από μια απλη λαμπαδα, από ένα παιχνιδι και από ένα ανοιξιατικο μπουφαν από τα σπριντερ για τα μικρα..στον μεγαλο θα δοσω λεφτα…ε 13 είναι!!!

Ρε Κοριτσια..πολυ σας ζηλευω με τις βολτες στην Ακροπολη, στην Πλακα..Θησειο…

Μου εχουν λειψει πολύ αυτές οι βολτες..

Αν και δε μου εχει λειψει ο ανθρωπος με τον οποιον τις εκανα..

Θα ηθελα να ψισω τον Ο να ερθουμε Αθηνα για βολτα..ετσι απλα….αλλα αφενος εγω κουραζομαι πολύ ευκολα..αφετερου σηγα μη κατσει αυτος να ερθουμε ο παλιοσκρουτζ!!!

Θα σας πω τα νεα μας πιο μετα,…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

χθες οπως εγραψα περασαμε μια τελεια μερα ....και ενα δυσκολο απογευμα (αυτο δεν σας το εγραψα)....

τον ειχε πιασει μια οξια γκρινιαριτιδα και μια εφεση στισ ζημιες .....

καταληξαμε να τον βαλω για υπνο μετα απο κατι που εκανε ...σαν τιμωρια ...

ηρθε το βραδυ ....ημουνα σηγουρη οτι θα ερθει ....

απο το πρωι συνεχιζει η γκρινια .....θελει στηθος συνεχεια .....ελεος δεν αντεχω !!!εχω και τισ ορμονες μου περιεργες και δεν θελω να θηλαζει ...περαν του κανονικου .....

αυτα καλημερα σας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις διάβασα για την εξέτασή σας Μιτσάκι, τελικά δεν έχει τόοοοση ραδιενέργεια, έχει λιγότερη από μια ακτινογραφία και μάλιστα αναφέρει ότι συνηθίζεται στα παιδιά η πυρηνική ιατρική!!! :?

και δεν υπάρχει κίνδυνος....τι να πω!!!

καλά αποτελέσματα

Αφρο μην δίνεις σημασία, συμβαίνει και στα καλύτερα σπίτια!!!! :roll::roll::roll:

σας αφήνω πάμε κέντρο για κάτι ψώνια :D

α εμένα μου αρέσει να πηγαίνω σε μουσεία και καλά που ήρθε και η αδελφή μου και πήγα στα εδώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχοές σας... :x:x:x Μεγάλωσε το λουλουδάκι μου...Πριν 2 χρόνια τέτοια ώρα κοιλοπονούσα και τώρα την έχω εδώ μπροστά μου, παίρνει μια τσαντούλα που έχει, έχει βάλει γυαλιά ηλίου και ένα βραχιόλι και μου λέει "Μαμά κοίτα κοίτα...Εν είμαι κούκα;;;;".... :lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x

Αναστασία σε είχα ρωτήσει πάλι ρε..Πως πάει ο Σπυράκος με την τουαλέτα;;;;; :roll::roll::roll: Καλά;;;;;;; :D:D:D

Αρτζιιιιιιι εμένα ευτυχώς και όταν ξυπνάει, δεν κατεβαίνει από το κρεβάτι..Με φωνάζει και μόνο όταν πάω εγώ κι της λέω κατέβα, κατεβαίνει.... :D:D:D:D:D:D

Όσο για την επισκληρίδιο, ναι..Μου έκαναν ή 3 ή 4 δόσεις.. :?:?:?:? Αφού έκανα 11 ώρες να γεννήσω... :?:?:?:? Πραγματικά, αν δω ότι αντέχω αυτή τη φορά δε θα ζητήσω επισκληρίδιο... :?:?:?:?:?

Ένας τύπος, γνωστός του άντρα μου από το Έλενα που τον ρώτησα αν κάνουν επισκληρίδιο, μου είπε ότι κάνουν, αλλά αν ήμουν γυναίκα του ή αδερφή του, δε θα με άφηνε να κάνω...Μας είπε ότι επισκληρίδιο έκαναν στην Αμερική πριν 40 χρόνια και τώρα μετά από τόσα χρόνια βλέποντας τα αποτελέσματα έχουν σταματήσει... :roll::roll::roll::?:?:?

Νατασούλαααααα τι νέα;;;Πως είναι τα παιδάκια σου;;;; :D:D:D:D Η Έλενα;;;;;;

Α, Αρτζι τώρα που το θυμήθηκα, επειδή ρώτησες....Η συμπεθερούλα μου, η Λένα είναι καλά...Προσπαθώ να την πείσω να επιστρέψει.. :lol::lol: Πέρα από τα γεγονότα, δεν είχε και διάθεση να μπει...Ελπίζω να γυρίσει σύντομα κοντά μας... :x:x:x:x

Χρύσααααααααααααα μου άντε ρε να κατέβετε...Αλλά όχι όσο είμαι λεχώνα..Να σας δω καλέ... :lol::lol::lol: Πως πας γενικά;;Ο Φοφος καλά;;;;; :D:D:D

Αφρο υπομονονήηηηηηη....Πόση να κάνεις, αλλά δεν αλλάζει και τίποτα..Είναι φάση μάλλον λόγω του μωρού που έρχεται... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου μια χαρα ειμαστε..

αν εξερεσεις οτι απο χτες εχω μια περιεργη ταχυπαλμια..αλλα ΟΚ θα φταιει ο καιρος μαλλων.

Ο Μικεος καλα ειναι ..δενε χει αναγκη αυτος...

το Σκ απο τι μια με κατατρομαξε..και απο την αλλη μου εσπαγε τα νευρα....

Αχ παιδια ξερετε ποσο θελλω..αλαλ οχι να παμε σε συγγενεις..να ερθουμε για βολτα..να μεινω καπου στο κεντρο ναι κανουμε βολτουλα..1-2 ημερες θελλω οχι πολλες..

να περπατισω..

να παω στη Βαρη για ποτακι- αν υπαρχουν ακομα αυτα τα μαγαζια- στο πασαλιμανι για φαη, στη Βουλιαγμενη για καφε....

σε καποια εστιατορια- επισης αν υπαρχουν- εθνικ φαγητου ..αχ..πολυ μου λειπει αυτη η ζωη!!

Για την επισκληριδιο δεν ξερω ρε συ..εγω δεν ειχα κανενα πονο και καμια επιπλοκη εκ των ιστερων..απλα δεν τη θελλω για τους δικους μου λογους

Αργη καλα ψωνια!!

Αφρο υπομονη...οσο μπορεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα.

Ο πυρετός μόλις το πρωί έπεσε. Χτες ήμουν όλη μέρα στον καναπέ. Το σπίτι δεν βλέπεται. Κολλημένος ο πυρετός στο 38,4. Σήμερα είμαι καλύτερα!

Όντως η αυλή έχει μεγάλη επιτυχία. Τα παιδιά περνάνε πολλή ώρα εξω. Είχε αράξει και ο μικρός έξω και εγώ μέσα να τους βλέπω. Κρύωνα και ήμουν εντελώς εκτός.

Αργυρούλα σας συμπαραστεκόμαστε. Και εμείς 5:20 ξυπνήσαμε. Ευτυχώς την πήρε ο Μεν μέσα και κοιμήθηκα άλλα 45 λεπτά.

Μητσάκι όλα θα πάνε καλά. Πάνω από όλα η υγεία του παιδιού. Ρωτήστε, ξαναρωτήστε και αποφασίστε..

Γωγώ να χαίρεσαι τη μικρή! Και εγώ σαν σήμερα πριν από 5 χρόνια είχα την κοιλιά στο στομα και συσπάσεις όλη μέρα!

Ωχ! τραγουδάει πάλι. Πάω... και είπα ότι θα χαλαρώσω.

Χαιρετώ και τα υπόλοιπα κορίτσια. Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαστε Γωγώ ο Μιχάλης γκομενίζει και η Έλενα ζωηρεύει όλο αταξίες κάνει δεν ξέρω από πού να την προλάβω :?:?:?:?:?

Από πονάκια πως πάς???????????

Αθηνά φραγμένος πόρος είναι τελικά?

Μιτσάκι μπορώ να καταλάβω τις φοβίες σου και την στεναχώρια σου, ο Μιχάλης έκανε σπινθιρογράφημα νεφρών 3 φορές :(:(:(:(

Αφρο υπομονή με τον θηλασμό εδώ δεν αντέχω εγώ που δεν έχω και τις ορμόνες της εγκυμοσύνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου και καλη μας εβδομαδα... :D:D

ειπα να μπω λιγακι...μου λειψατε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολο το σκ δεν μπηκα καθολου...

ειμασταν εκδρομουλα στον μπαμπα μου...στον Ωρωπο....χαλαρωσαμεεεεεεεεεεεεε... :D:D:D:D παιξαμε με τα σκυλακια του...η παπενια ξετρελαθηκε με τα σκυλακια τους..απλα όλα εχουν το ιδιο ονομα γάυτην... :lol::lol: τους λεει όλους γκουγκα... :lol::lol::lol: απο το σκυλο που χει η μανα μου απο κατω... ;) κολλαγε πριν ο υπολογιστης και μου χε σπασει τα νευρα..σας διαβαζα και με το πηγαινα να γραψω ...εφευγε η σελιδα... :twisted::twisted:

δεν θα το πιστεψετε αλλα ταισαμε και τις κατσικες του παππου μας!!!!!!!!!!! επρεπε η χαζομανα να βγαλω βιντεο.... :(:( φωναζε το Λυδιακι μουυ... επαιρνε χορταρακι και ελεγε καθαρα :shock::shock: κατσικα ...ελα... :lol::lol: :lol: πολυ γελιο...τις χαιδευε...απορω που δεν φοβοταν καθολου το παπι...μετα ειχαμε τρελα με τον παπαγαλο που χε σπιτι του...φωναζε παπα..παπα...νομιζαμε στην αρχη ότι εννοουσε τα παπα... :lol: αλλα μετα καταλαβαμε οτι ελεγε τον παπαγαλο...και είχε και ενυδρειο με μικρ α μικρα ψαρακια.... :D:D οποτε το παπι επαιρνε μια μικρη πλαστικια καρεκλα και τα κοιταζεεεεεεε...

τελικα πηγαμε σε εναν μικρο ζωολογικο κηπο μου φαινεται!!!!!!!!!!!!!!!!:)):)):))

την αφησαμε στην γυναικα του πατερα μου και πηγαμε για ενα καφεδακι το απογευμα λιγο πριν φυγουμε...ηταν πολυυυυυυυ ομορφα...ξεχασα την δουλεια...τους συναδελφους ...μπλιαχ....τ απαντα...

Γωγακιιιιιιιιιιιιι να την χαιρεσαι την κοριτσαρα σου!!!!!!!!!!!! χρονια πολλαααααααααααααα και καλα...:ymparty::ymparty::ymparty: :YMPARTYαντε με το καλο να ερθει και η μπεμπουλα σου και να ρθει τοοοοοοσο ευκολα...με εναν πονο!!!!!μην φοβασαι ολα θα πανε καλα...

συμπεθερα μου αν καταλαβες η νυφουλα σου ειναι πολυ ζωοφιλη....

με εκεινο που ελεγες ...πως εισαι? λες να ναι σημαδι ότι σε λιγο καιρο θα ερθει και το μικρο μας αγορακι? αχ αντε κοριτσαρα μου και σε εσενα ευχομαι να χει ςτην πιο ευκολη εγκυμοσυνη.... :-*:-* :

δημητρουλα μου ευχομαι να παρεις την πιο σωστη αποφαση για την Βασιλικουλα σου...και εγω φοβαμαι και ανησυχω ευκολα για την παπενια....ελπιζω όοοοοοολα να πανε καλα...περιμενουμε τα νεα σας...

Αθηνα μου τι ομορφος κηπος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τελειος για τις μικρες σου.... περαστικουλια μωλε κοριτσακι μου με το στηθος...πολυ ταλαιπωριεσαι ε?

χρυσουλι μου γλυκο αχ μακαριιιιιιιιιιιιιι να ρχοσασταν αθηνα...δεν ψηνεις και εσυ τον Οδυσσεα βρε αγαπη μου?πως εισαι εσυ κοριτσαρα μου?ο φοφος μας?

αναστασια μου τι κανεις?η Αννυ μας?

αχ σημερα ειναι η μερα του megaaaaaaaaa... θα δουμε το πουτ@@@@ στο νησι... :lol::lol: μα καλα και αυτη όλους τους παιρνει??????? :o

σας φιλω όλες τις υποοοοολοιπες μια προς μια...

Παναγωτα μουυυ

σισσακυ μου, μπεμπουλης,ερη,λενακι26,μαιμουδακοοοοοοοοο που χαθηκες καλε?,θουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι κανουν οι κουκλοι σου?

βικακυ...βενι...φρανιτακι..αρτζι...νατασουλα...μακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που με προβληματιζει ειναι κατα ποσο πληγωνετε σοβαρα απο το οχι που του λεω στο θεμα θηλασμος ....δεν ειναι πια τρωφη και το ξερουμε ολες και αυτο ειναι που με φοβιζει οτι μηπως το παιρνει οτι τον απορρυπτω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!! :x:x:x:x Γωγουλα μου να τη χαιρεστε την κουκλιτσα σας!!!

Να ειναι παντα τοσο ευτυχισμενη!!!Με το καλο και η αδερφουλα της!!!

Πολυ κοντα θα εχουν γενεθλια ε;;;Καλο!!!Ενα εξοδο!!! :lol::lol::lol:

Αφρο τελικα δεν το εφαγα το παγωτακι χθες.Συγκρατηθηκα η γουρουνα!!!

Πως εισαι σημερα;;;

Αργυρω ρε συ τι ωρα κοιμαται το βραδυ;;;Νομιζω μου ειχες πει κατα τις 8;;;Αρα κλεινει σιγουρα 9+.

Λογικο το βρισκω να ξυπναει στι 5μιση αν και ειναι απιστευτα βαρβαρο. :?:?

Κατα τα αλλα πως ειστε;;;Τι θα κανετε τελικα το Πασχα;;Θα πατε στα πεθερικά σας;;;;

Πω πω Νατασουλα 3 φορες σπινθηρογραφημα;;;Ο καημενος.Μας ειχες πει οτι ειχε νοσηλευετει σαν μωρο αλλα ποτε δεν καταλαβα το λογο. :oops::oops::oops:

Η Ελενα πως πάει;;

Χρυσα ελα τωρα πριν γεννησεις!!!Αντε τι καθεσαι.Παρε τον Οδ. και ελατε.

Νατασα μου και εγω σε εχω συνεχεια στο μυαλο μου.Τι γλυκα ρε συ η Ειρηνη.Ποσο ευκολα παιρνουν χαρα τα παιδια!!!οχι σαν και εμας που εχουμε το ανικανοποιητο!!!!

Σισσακι μου σου εστειλα και σμσ. :x:x Η Χαριλινα ρε συ αντεξε τοσες ωρες;;;δεν παραπονεθηκε για υπνο;;;

Καρολινακι μου μας χρωστας μια απαντηση!!!!! :P:P:P

Φρανιτα ερχεται ο Κασπερ βρε;;;Αντε να τσεκαρεις και το κινητο του!! :lol::lol::lol: (Πλακα κανω ε;)

Θουλη μου να ζησετε να τον θυμοσαστε το μπαμπα σας!!!Ευτυχως εχεις τις αδερφες σου.Εστω και μακρια.

Ερη περιμενω τις φωτο.

Ρε κοριτσια ακουσατε εσεις τπτ για παγωμα πληρωμων μισθων και συνταξεων;;; :?:?:? Καλα ημασταν χωρις ενημερωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο κι εγώ το σκέφτομαι πολύ αλλά τον τελευταίο καιρό μου ζητάει να θηλάσει πολύ συχνά. Αν είμαστε σπίτι μπορεί και κάθε ώρα. Οπότε πολλές φορές της λέω όχι. Εντάξει καταλαβαίνω ότι δεν είναι έτοιμη για αποθηλασμό γιαυτό και δεν το επιχειρώ ακόμα αλλά όχι και να θηλάζει 10 φορές την ημέρα :o:o:o:o:o:o

Παναγιώτα ο Μιχ είχε στένωση πυελοουρητηρικής συμβολής...............

Τα αγόρια σου τι κάνουν?

Καρολινάκι ξεσαλώσατε δηλαδή το ΣΚ :D:D:D μπράβο πάντα τέτοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα φιλακια βρε!!!!Να περασετε καλα στο παρτυ!!!!

Νατασουλα μου καλα ειμαστε.Βολταραμε ολο το ΣΚ. Ειδαμε και τον νονο του Ν.,πηραμε τα πασχαλινα μας δωρα και τωρα παιζουμε με αυτα.Παλι καλα!!!!

Σας αφηνω για την ωρα.Μολις κοιμησα και το μωρο και παω να κανω κανα μπανιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Καλημερα..η μαλλων καλησπερα!!!

Αθηνα παλη ρε συ..αμαν ρε παιδι μου!! περστηκα και αγυριστα να ειναι...

Καλα να περασετε στο παρτι!!!

Νατασουλα μου τα φιλια μου...οποτε θες ελα για καφε...γιατι αμα περιμενεις απο μενα...σωθηκες...

Παναγιωτα μου ακουσα..αμα τα παγωσουν μονο καλα θα ειναι...μην αρχισουν παλη μειωσεις αυτο με ανισυχει..

Καρολινακι μου σουρτουκο!!!

Τα φιλια μου!!!!

σε σενα και στην Παπενια την κουκλα!!!

Αχ δενε ιμαι καλα σημερα..αυτη η ταχυπαλμια με εχει φαει σημερα..

και οχι τιποτα αλλο οι εξετασεις μου ειναι πολυ καλες...

ασχετο..μεχρι τωρα εχω παρει 6 κιλα..

σημερα ομως εχω και τρομερη καουρα που μου γδερνει τον λαιμο..μπλιαξ

Τεταρτη εχουμε ανδοκρινολογο για τον φοφο...ειχαμε παει και σε ΩΡΛ την Παρασκευη για να δουμε για το συνδρομο υπνικης απνοιας και εαν εχει κρετακια...δεν εχει κρεατακια..

αντε να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μουυυυυυυυυυυ ελπίζω να περασουν γρηγορα οι ταχαπαλμιες....ηρεμησε..χαλαρωσε λιγακι...και οπως λε ς και εσυ γινε λιγο οοοοοοοοοοοοοοοοοομ...φεεεεεεεετα... ;);) ειναι εκει η αντιπαθεστατη λιχουδω????? :lol::lol:

και ελπίζω και η παλιοκαουρα να περασει...πολυ ενοχλητικο το ξερω...υπομονη αγαπη μου

Παναγιωτα μου ειμαι καλα..ολα τα ιδια αγαπη μου οπως τα ξερεις...θα σου στειλω πμ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...