Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εκοψα!

η ρουχα η παπουτσια....καποτε επερνα και τα 2!

του χρονου θα παρω μονο λαμπαδα!

πηρα ολοκληρο και θα του πω να μοιραστει με τον αδελφο του! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bίκυ, αν το ξέραμε ότι παίρνεις λαμπάδα, αυγό, τσουρέκι, ρούχα, παπούτσια, θα σ' είχαμε κάνει νονά!!!! :lol: Γενικά, το 'χουν ξεφτιλίσει, πραγματικά!! :evil: Ούτε χρυσό να το πλήρωνες το σοκολατένιο αυγό, που λέει ο λόγος! :?

Σισσάκι, μίλα!!!!!!!! Όλα μπορώ να τα αντέξω, και κυρίως όλα θέλω να τα ξέρω για το θέμα, πριν πάρω οποιαδήποτε απόφαση... :? Τι θα έλεγες; Για κάποιον που πέθανε πάνω στο σπινθηρογράφημα; Καλά κατάλαβα; :?:?:? Η μαμά μου ήταν φαρμακοποιός και είχε ακούσει ΑΠΕΙΡΑ περιστατικά, τα οποία κατά καιρούς μας μεταφέρει... :? Καταλαβαίνεις, ότι έχω ακούσει για το καθετί, την πιο τραγική ιατρική ιστορία... Γι' αυτό σου λέω, όλα μπορώ να τ' αντέξω... :roll: Αν και τώρα που το θυμήθηκα τρελαίνομαι δύο φορές........................... :? Πες το όμως, θέλω να μάθω... Να το θέσω και στην συζήτηση με την παιδίατρο. ΟΥΦ και ξανάΟΥΦ!!!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μιτσακι μου μην σκεφτεσε αρνητικα ....ολα θα περασουν ...

μα καλα τοσο φοβιτσιαρα εισαι με τουσ γιατρους? :P απορω πως εγινες μανουλα :P:P:lol::lol::lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tτι κανετε...ποσο μ αρεσει που γραψατε λιγα..

δε θα σχολιασω...

μονο τη δημητρα..μα απορω πως γεννησες χωρις ναρκωση..θεααα

ευχομαι τα καλυτερα για τη βασιλικουλα..

εγω παλι αναισθητη ειμαι..γενικως...

χθες ο θοδωρης κοιμηθηκε για μεσιμερι 2,5 ωρες :D:D

σημερα 1,40 :D

κ ξυπνησε 7,50 το πρωι :D:D:D:D:D:D:D

καλα δε ο μικρος...

οοοοοοοοοοοολη μερα κοιμοταν..μα ολη μερα..σχεδον..αφου λεω εκανε τι νυχτα μερα..

ειπα θα δυσκολευτει να κοιμηθει..κ ομως..κοιμαται..τι παιδιιιιι

σημερα καναμε το τρισαγιο στο μνημα..αυριο εκκλησια

σημερα ακουει η αδερφη μου το θοδωρη να λεει συνεχεια τη λεξη ΜΑΛΑΚΑ :shock::o:o:o

περπατουσε με το μπαστουνι που βαζουμε τα παππουτσια κ ελεγε μαλακας μαλακας μαλακας..

δε εδωσε σημασια..

το ειπε κ μπροστα μου..μα που το ακουσε το σκατοοοο

τα παιξα..ντοοοοινκκκ!!!!!!!!!

επισης σημερα του λεει η ανιψια μου να; του δωσει τσουρεκι κ λεει ο θοδωρης..οχι οχι μαμα..

μα απορω πως δε το φαγε..του δινω τσουρεκι καμια φορα..

με φοβαται στο φαι? :lol::lol::?:?

φιλια στο τρενακι...σματςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αφρο μπεικ ρολς διπλα στο κρεβατι;;; :lol::lol::lol::lol: Με τι γεύση;;;; :?::?:

ιά.

. Xαχαχαχαχα

:lol::lol: ανατριχιασες παστρικοΠαναγιωτακι μου; :lol:

Γυρίσαμε!!! Περάσαμε τέλεια! Έχει την πιο τέλεια μέρα το τι σορτσακια είδαμε στους δρόμους δεν περιγράφεται.... Ωραία η Ιταλική γειτονιά... Η Ελληνική είναι καλύτερη χαχαχα η μάλλον είναι πιο αυθεντική Ελληνική θα έλεγα...

Φάγανε τέλεια πίτσα και φρέσκα νιοκι και σαλάτα.. Δεν πήγαμε σε gelateria όμως...

Θα σηκωσω φωτός αλλα εσείς θα τις δείτε αύριο αφού θα κοιμοσαστε όταν τις σηκωσω :D

Φιλακια, πάω να διαβάσω τα λίγα που γραψατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέμπι αν σου τα εστελνα απο εδω πιο οικονομικά θα σου ερχόταν!!!!

Ετοιμασαμε τις προσκλήσεις για το παρτυ της Νατ. 32 παιδάκια θα καλέσουμε.

Καληνυχτα κοριτσια, παω και εγω σαν καλο κοριτσακι να κοιμηθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας....

Πονάω γμτ...........

Αρρώστησα. Πονάνε τα κόκαλά μου, ο λαιμός μου και έχω ρίγος. Αφήστε που από το απόγευμα εφαγα μισό σοκαλατένιο κέικ για να στανιάρω :lol::lol::lol: !!!

Το τέστ με το μοσχάρι πήγε οκ! ΑΛΛΑ....

Το μεσημέρι έφαγα 2 κομμάτια κατσικίσια φέτα και σήμερα το απόγευμα μου έκανε πράσινα κακά. Θα το ξαναδοκιμάσω και βλέπω. Και επειδή ξέρω οτι θα με κράξει η Αναστασία για το κέικ θα σου πω προκαταβολικά πως το έκανα με κακάο και χυμό πορτοκάλι. Δεν έβαλα ούτε κουβερτούρα ούτε γάλα. Πφφφφφφφφφφφ.

Επίσης δε θα σας πω τι ώρα ξύπνησε η μπέμπα και η Ειρήνη σήμερα....

Μόνο οτι ήθελα να πάω στη λαική και τις περίμενα να ξυπνήσουν. Δε συντονιζόμαστε σωστά...

Ήθελα να γράψω προχθες ένα σκηνικό με τη Ειρήνη και το καταφέρνω τώρα. Ύπαρχουν τόσα πράγματα ασήμαντα που τελικά μας κάνουν τόσο ευτυχισμένους...

Μετά το έμβόλιο στη γιατρό πήρε ο Δ την Ε για να της πάρει ένα βιλίο. Εγώ έφυγα λίγο αργότερα γιατί θήλαζα τη μικρή. Μόλις έφτασα έξω από το βιβλιοπωλειο βλέπω 3 γύφτους με κλαρίνο, τουμπερλέκι, κιθάρα να παίζουν. Μπαίνω μέσα και μόλις με βλέπει η Ειρήνη φωνάζει με δυνατή φωνή και την ευτυχία ζωγραφισμένη στα μάτια της 'Μαμά μαμα μάμα δεθ αυτός παίζει τύμπανο!!!!!!!!!!' . Ήταν τόσο ευτυχισμένη και χαρούμενη. Από τότε το θυμάμαι και γελάω. Πραγματικά μου έχει μείνει και δεν μπορώ να το ξεχάσω...

Όταν φύγαμε από το βιβλιοπωλείο στάθηκε μπροστά τους και τους κοιτούσε με μια χαρά!!!! Δεν μπορούσαμε να την ξεκολλήσουμε!!!

Δήμητρα θεν ξέρω πως να σε συμβουλέψω...

Νομίζω πως εγώ θα θα την ξαναέβαζα σε τέτοια διαδικασία.

Αναστασία σε τρέλανε με το γάλα;;;; Τελικά ήπιε;;; Τσάμπα το σημπλήρωμα!

Έρη άρχισες τα αγγλικά!!!! Όλο λέξεις μας πετάς!!! :lol::lol:

Τί καλά που περάσατε όμορφα!!

Βικύ 5 καρτέλες αβγά θα τους πήγαινες!!! Εγώ Δεν θα το έπαιρνα το αβγό πάντως....

Θου τί καλά που ήρθαν οι αδερφούλες!!! Καιρό έχουμε να μιλήσουμε....

Είδες ο Θοδωρής!!! Σάββατο σήμερα και σε σκέφτηκε το πουλάκι μου! Όσο για το μαλάκα τί να σου πω...

Η Ειρήνη το λέει συνέχεια αλλά δεν εννοεί αυτό...

Θέλει να πει μαράκα (το μουσικό όργανο) αλλά δεν μπορεί να πει το ρ!!!! :lol::lol::lol:

Όταν είμαστε μπροστά σε ξένους που δεν ξέρουν οτι πάμε στο ωδείο νιώθω άσχημα λίγο και αμέσως εξηγώ τί γίνεται...

Σισσιώ τη εκμπομπή την έχω δει 3-4 φορές και κάθε φορά μαθαίνω και άλλα πράγματα που μου έχω ξεφύγει. Τα λέει τόσο απλά και έχει τόόόόόόσο δίκιο. Επείσης νομίζω οτι έχω δει 2 διαφορετικές εκπομπές μαυτόν γιατί στη μια φορούσε γυαλιά ενώ στην άλλη που έιχε χθες όχι. Τόσο πολύ φρίκαρες και πήρες τη μανούλα σου;;;; :lol::lol::lol:

Επίσης αυτές οι βόλτες πόσο μαρέσουν!!! Μπράβο!!!!!

Παναγιώταααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Φιλάκια κοπελιά! Είσια μέσα στο μυαλό μου συνέχεια!!!

Γωγώ πόυ είσαι καλέ;;;;

Αφροδίτη κατρουλού τα μπεικ ρολς τι τα θες καλέ δίπλα στο κρεβάτι;;; :lol::lol:

Ιουλία θέλω μυστική συνταγή της μηλόπιτας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα....Εδώ και σήμερα...Δε γέννησα ακόμα.. :?:?:?:?:?

Χθες το απόγευμα, πήγαμε τη μικρή στο πάρκο με τον Γ για μια ώρα, δεν έβαλα κώλο κάτω, μετά περπατήσαμε για κανα μισαωρο, αλλά τίποτα... Τι γίνεται ρερ πούστη μου;;Εχω αρχίσει να τα παίρνω κρανίο... :twisted::twisted::twisted::twisted: Μα κανενα από τα παιδιά μου να μη θέλει να έρθει στη μαμά;;;;;; :twisted::twisted::twisted: Με το ζόρι να τις βγάζω;;;; :twisted::twisted::twisted:

Δεν ξέρω τι έχω πάθει..Δεν ξύπνησα καλά...

Χθες με έπιανε ένας πόνος από χαμηλά την κοιλιά και μου κατέβαινε μέχρι την πατούσα, στο ένα πόδι...Σαν μούδιασμα.. :?:?:?:?

Τέλοσπάντων..Μη σας πρήζω άλλο...Αρκετλη γκρίνια έριξα πρωί πρωί...

Τις καλημέρες και τα φιλιά μου σε όλες... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ετσι ημουνα και εγω λιγες μερες πριν γεννησω ...μες στην γκρινια για το ποτε θα γεννησω ...αχ δεν θελω να το ξανα περασω ..δεν περνουσαν οι ωρες με τιποτα !!!

οταν με πιασανε οι πονοι εκλασα μεντες απο το φοβο μεχρι το αττικο εκλαιγα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Γωγω πλησιαζει! για αυτο εισαι ετσι!! αντε βρε, ολα καλα θα πανε!! Μην αγχωνεσαι για τιποτα!! Ελπιζω τον αυγουστο που θα ερθω 3 εβδομαδες ΑΘηνα να εσαι εδω να δω κ εγω το νεο μελος!!!

Αφροδιτη καλημερα!! Κ σενα θελω να δω τον Αυγουστο!!!

Σισσιω κ εμεις τελικα χτες Ακροπολη κατεβηκαμε...πηγαμε στο μουσειο (αλλα δεν μπηκαμε μεσα διοτι βαριεμαι τα μουσεια.... :oops: ) στην αυλη κ μετα στον πεζοδρομο περπατησαμε, καφε, τα κλασσικα...Το σεμπινι το αρπαξε ο ηλιος κ εγω ζαλιστηκα κ ημασταν μετα ολη μερα σαν κοτοπουλα :? αλλα ωραια περασαμε :D

Κοριτσια συμφωνω κ εγω πως η βρεφικη ηλικια ειναι πολυ σημαντικη..απλα δεν μπορω αλλο προσθετο αγχος ..οποτε αποφευγω τις ψυχαναλυτικες εκπομπες κ κανω οτι μπορω κ οτι διαβαζω....

Αργυρουλα σε ειδα!!! πως περνατε???

Βαριεμαι να μαζεψω..αρχιζω κ πελαγωνω με την μετακομιση..ειπα κ στον Κ οτι πρεπει αν βαλω πραγματα στα κουτια (αυτα που θα στειλουμε) κ αγχωνομαι..Μου ειπε να μην κανω τιποτα κ θα τα κανει ολα αυτος...θα προλαβει ομως???? μια εβδομαδα θα κατσει κ μετα φευγουμε....

Εχουμε κ να ψωνισουμε κ πραγματα για κατω....θελω να παρω αντισηπτικα, να παρω αντικουνουπικα (κ δυστυχως χρειαζεται αυτα με το DEET που εχει απαγορευθει στην Ευρωπη κ δεν ξερω που να τα βρω...), θελω να αγορασω ρουχα (ασχετο με το ταξιδι αυτο!!) κ θελω να παρω κ καποια καλλυντικα κ τροφιμα που δεν βρισκω κατω...ουφ αγχωθηκα...θα προλαβω??? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Εκεί που όλα ήταν καλά, σε λίγα λεπτά ανέβασα πυρετό και εχω δυνατό πόνο στο στήθος. Μπορεί να είναι φραγμένος πόρος.

Αμάν πια.... αμαν... κουράστηκα. :(

Γωγώ άντε γεννα πια! Εδώ που τα λέμε έχεις μέρες ακόμα. Μη σκας, θα έρθει, που θα πάει!

Φρανίτα, κάνε τις δουλειές σου και σσσσσσσττττ! Μη μιλάς! :lol: Πρέπει να γίνουν και αφού δεν μπορείς να τις αποφύγεις, κοίτα να τις απολαύσεις ή τουλάχιστον να μη τις σκέφτεσαι!!!!

Καλημέρα σε όλες. Εγώ θα σαπίσω μέσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Το καλο με το πολυ πρωινο ξυπνημα(6-7! :shock: ) ειναι οτι εχεις ΟΛΗ τη μερα μπροστα σου!!! :lol

Το κακο ειναι οτι...Μα δεν υπαρχει κανενα κακο :P:P:P !Ποια κακιασμενη μιλησε για κυκλους στο ματι?

Γωγω μου χαλααααρααα!!!Ακομα εχεις 1.5βδ!Αν ειναι απο τωρα να περιμενεις θα σκασεις απο την ανυπομονησια!

Νατασακι μου το τσακισε το κεκακι!?Βρε εγω να σου πω κατι αρνητικο?Απλα σε συμβουλευω γτ περασα κατι παρομοιο! ;):-* Τι γλυκια που ειναι η Ε!!!Ψυχη μου!Απορω που δεν αρχισε και τα τσιφτετελια που της εμαθα! =))

Φραν εχω να προτεινω να ξεκινησεις απο τα ψωνια!Οταν θα τα εχεις ολα μαζεμενα θα αρχισεις το πακεταρισμα..Και αν δεν προλαβεις θα περιμενεις τον Κ!Μια χαρα θα τα καταφερεις με τον 1 ή τον αλλο τροπο!Αχ τι καλα τιιιιι καλα!!!Εσυ νεα ζωη,τα κοριτσια νεα μπεμπακια!!!!Κ εγω χρειαζομαι ανανεωση!

Αχ κατακαημενο μαλλακι μου!Οσα δεν τραβηξες τοσα χρονια θα τα υποστεις μαζεμενα!Ξανθο καρε λεω να τα κανω!!!!χαχαχαχαχαΜε τετοιο μαυρο φρυδι θα ειμαι μουρλια! :lol:

Δημητρουλα αναπνοες,πολλες ερωτησεις σε ολους τους γιατορυς κ ΣΙΑ και επειτα χωρις βιασυνες παρτε αποφαση!Σου ξαναλεω οτι κανενς γιατρος δεν μπορει να σου υπογραψει οτι ολα ειναι1000% φυσιολογικα οποτε γι'αυτο κ δε σε αποτρεπουν απο την εξεταση..Αλλα να σου πω?Αν σου ελεγε καποιος απο αυτους οτι δε χρειαζεται γτ ολα ειναι οκ...Παλι δε θα αναρωτιοσουν "ε και πως ειναι ΤΟΣΟ σιγουρος αυτος?"... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να περνατε ολλες καλα με την οικογενεια σας για να μην μπαινετε .

μπραβο κοριτσια μπραβο .

και εμεις πολυ καλα περασαμε και περναμε ,σημερα εφαγε γιαουρτακι μονος του χωρις να σταξει καθολου κατω ...μια χαρα το κουταλι το δουλεψε .

παιξαμε στο μπαλκονι ,αρχισα να διαβαζω ενα βιβλιο (Γιαλομ) καναμε μαζι δουλιτσες και με βοηθησε ...πολυ ομορφη μερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello mommy!!!! :mrgreen:

Μιλούσα και πριν αρκετά αγγλικά λόγω δουλειάς αλλα τώρα η τηλεόραση μου έχει κάνει πλύση εγκεφάλου και το έχω παρακάνει... Έχεις δίκιο Νατασα! :D

ΤΑΡΑΤΑΤΑΜ !!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::o):ymparty::o) ΉΡΘΑΝ ΤΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ !!!! :)#:-s:ymapplause:/:) ( στο Τορόντο ηρθαν γιατί μέχρι να έρθουν στο σπίτι μας έχουμε μέλλον ακόμη) Αύριο θα πάμε να πάρουμε τα χαρτιά απο την εταιρεία μεταφοράς, θα πάμε στο τελωνείο να πληρώσουμε και μετα θα πάμε στην αποθήκη να τα πάρουμε... Αυτα τα 3 σημεία που είναι να πάμε είναι το ένα πιο μακριά απο το άλλο και χωρίς αυτοκίνητο άντε να δούμε πως θα βγάλουμε άκρη... Για την αποθήκη μάλλον θα πληρώσουμε μεταφορικη... :)]

Πιστεύω μέχρι την Τετάρτη να τα έχουμε... :-bd

Γωγουλινι μου φυσικό και επόμενο είναι να έχεις νευρακια ;)) Θα γεννήσεις οπουναναι! Θα παθεις και έναν ολιγόλεπτο νευρικό κλωνισμο αφού γεννήσεις [smilie=crybaby2.gif] [smilie=laughing9.gif] και θα έρθεις στα

ίσια σου.. Εεεερχεταιιιιιιι [smilie=love5.gif][smilie=blob5.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

[smilie=binkybaby.gif]

Φραν δεν σου αρέσουν τα μουσεία; Πάντως και εγω βαριεμαι σε εκθέσεις σχετικές με την τεχνολογια και τα δίκτυα γενικότερα αν και είναι εντυπωσιακές κάθε φορά.. Και εγω σαν εσένα είχα πελαγωσει με τα πράγματα και την μετακόμιση αλλα τελικά τελευταία στιγμή τα έκανε όλα.. Μην αγχωνεσαι! ;):YMHUG:

Αναστασι λες πολυ καιρό για ανανέωση.. Αχ κλαίνε οι χηρες κλαίνε και οι παντρεμενες που λένε... Τι να ανανεώσεις βρε που είσαι τέτοια κούκλα; Μόνο την φραντζα μην κανείς.. Είπαμε ... :D

Αφροδιτακι μου γλυκο και σε όλα τα κορίτσια αγκαλιτσες :YMHUG::x:-*@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να πω ενα γεια..

καλε τι ησυχια..τι καλα..ετσι με τις οικογενειες...αχαχαα

σημερα ειχαμε τα 40 το μπαμπα...

καλο βραδυ σε ολες..ειμαι κοματια..κ μυαλο κουδουνι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μανούλες!

Ελπίζω να περάσατε μία πολύ όμορφη Κυριακή!

Αφροδιτούλα, είμαι όντως πολύ φοβιτσιάρα κι εγώ απορώ με τον εαυτό μου!!! :lol: Είναι που αξίζουν τα άτιμα (τα παιδάκια!) :P όλου του κόσμου τις θυσίες....!!! :x Πως είσαι σήμερα; Όλα εντάξει με τα υγρά κλπ; Πέθανα στο γέλιο με τη Νατάσα που σε λέει κατρουλού!!! :)):-*

Θουλάκι μου... :YMHUG: Και τι δε θα 'δινα να ήμουν κι εγώ "αναίσθητη", σε ζηλεύω πραγματικά!!! Μπράβο στα παλληκαράκια σου που το έριξαν στον ύπνο! :ymapplause: Εύχομαι ολόψυχα, να το καθιερώσουν!!! :D

Νατασούλι, τέλειο το σκηνικό με την Ε! :D Είδες, τα παιδάκια είναι τόσο αθώα, που αρκεί το ελάχιστο, για να νιώσουν ευτυχισμένα... :x

Αναστασί μου, αν ο παιδονεφρολόγος, προσέθετε στο "Είμαι σίγουρος για το αποτέλεσμα" και το ότι δεν χρειάζεται να την κάνετε την εξέταση, αν δε θέλετε να το υποβάλλετε το παιδί στη διαδικασία και συμφωνούσε και η παιδίατρός μας, νομίζω, θα μου αρκούσε και δεν θα προχωρούσα, θα ησύχαζα. Όμως δεν έγινε έτσι, άλλωστε δεν ήμουν και ΤΟΣΟ αισιόδοξη... :( Ουφ................ :(

Σισσάκι, αν ξέρεις κάτι, περιμένω! :roll:

Αθηνούλα, πλησιάζουν τα γενέθλια της Ν; :ymparty: 32 παιδάκια; :shock: Υπερπαραγωγή το πάρτυ σας!!! :D Με το καλό! Κι εμείς έχουμε το Σάββατο, αλλά το μυαλό μου δεν είναι σε πανηγύρια και χαρές... :( Κακώς, το ξέρω. :roll:

Γωγούλα, κουράγιο! Γνωστή η ανυπομονησία, όλες την περάσαμε! Κάνε κουράγιο, θα ξεμπουκάρει όποτε νιώσει έτοιμη η μικρούλα... ;)

Τώρα που το θυμήθηκα, Αφροδιτούλα έκλαιγες ως το Αττικό; :? Και κοροϊδεύεις εμένα; :P Εγώ πάλι ήμουν τέρας ψυχραιμίας, σκεφτόμουν μόνο "Θα γίνω μάνα δηλαδή;;;;" :lol: Βέβαια, δεν ήξερα τι με περιμένει, τώρα που ξέρω..... :?:lol:

Φρανίτα, καλό κουράγιο με τα πακεταρίσματα. Προσπάθησε να οργανωθείς και μην αγχώνεσαι. Όλα θα γίνουν στο τέλος! ;)

Έρη μου, πολύ χαίρομαι με τις βόλτες σας! Ξαναεύχομαι μια υπέροχη διαμονή!!! :D Τι χαρά, με τα πράγματα που επιτέλους έφτασαν, ε; :ymparty: Άντε, με το καλό να τακτοποιηθείτε τέλεια!!!! :D

Αν δεν ξαναμπώ, σας φιλώ γλυκά όλες :-* και σας καληνυχτώ! i-):x

Θουλάκι μου καλό, ο Θεός να αναπαύσει την ψυχούλα του μπαμπά σου... Καλή ξεκούραση! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Τι ησυχια ειναι αυτη!

Ο μικρος τελικα ειχε κοκκινο αυτακι την Παρασκευη αλλα οχι με υγρο και χθες αρχισε να φτερνιζεται και να βηχει που και που.Αυριο παλι παιδιατρο.Εγω τα ιδια με αυτον.Ποιος κολλησε ποιον!

Γωγουλα μου εχεις τρελαθει απο την ανυπομονισια ε? Εχεις μερες ακομα, αν και νομιζω πως μεσα στην εβδομαα θα γεννησεις!! :)

Ερη τι καλα που ηρθαν τα πραγματα!!! Αντε να μπαινουν ολα ενα ενα στην σειρα τους! Τι ωραιες φωτο στο φεις.Ο μικρος ειναι τρελα!!

Φραν ξεκινα να ψωνιζεις απο τωρα σιγα σιγα γιατι απο οτι ειδα εχεις και πολλα. Στο τελος παντα κατι βγαινει και δεν μενει χρονος για τα αλλα που εχεις προγραμματισει. Αχ εφτασε ο καιρος!

Θου τι κανουνε τα μικρα? Υπναρας βγηκε ο μικρος? Τι καλα!!!

Μιτσακι μου δυσκολη αποφαση τιθεσαι να παρεις! Και εγω ειλικρινα δεν θα ηξερα τι να κανω..ισως να αφηνα να μεγαλωσει λιγο ακομα και μετα να της ξαναεκανα την εξεταση..ψαξε το καλα και μετα αποφασισε! Ευχομαι τα καλυτερα για την μικρη σου! :YMHUG:

Λαμπρινη σε βλεπω! :D Ολα καλα?

Αφροδιτη απο τωρα ακρατεια? Πιεζει το νινι φαινεται!! :)

Αθηνα τι υπεροχος κηπος ειναι αυτος? Η χαρα του παιδιου!! Ολα καλα με το στηθος?

Τα φιλια μου σε ολες! Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας....Τι μου κάνετε;;;Σα να έχω ηρεμήσει λίγο...Το πρωί πήγαμε πάρκο πάλι την Ιωαννίτσα μας με το Γιώργο, γυρίσαμε, φάγαμε, κοιμηθήκαμε και μετά ξαναβγήκαμε..Πήγαμε για καφέ... :D:D:D Κλασικά εγώ είχα πρήξει το Γιώργο με τις ανησυχίες μου για τον τοκετό :-@:-@:-@:-@:-@:-@

Κι εγώ πιστεύω ότι μέχρι το άλλο ΣΚ θα έχω γεννήσει...Για να δούμε... :roll::roll::roll: Μωρέ δε θέλω να σας πρήζω, αλλά φοβάμαι μήπως φτάσω στην ΠΗΤ και δεν έχω γεννήσει και μετά φύγει ο γιατρός και αναγκαστικά με ξεγεννήσει ένας άσχετος... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Νιώθω κάπως περίεργα...Συγκινημένη...Τέτοια ώρα πριν 2 χρόνια ακριβώς πήγαινα στο μαιευτήριο για να με ετοιμάσουν για την πρόκληση....Ασχέτως αν γέννησα στις 3 το μεσημέρι.....Πότε μεγάλωσε το μπουμπούκι...Γέννησα ένα ποντικάκι και τώρα έχει γίνει κοριτσάκι...Κουκλάρα και γλωσσοκοπάνα... :x:x:x:x:x:x:x:x Πόσο την αγαπώ.... :x:x:x:x:x:x:x

Αφροοοοο κι εγώ μπορεί να κλαίω από την αγωνία αν θα τα καταφέρω... :lol::lol::lol: Μόνο να μην κλαίω από τους πόνους... :?:?:?:?

Θουλάκι μου να ζήσετε να τον θυμάστε τον μπαμπάκα σου... :(:(

Α!!!Όσο για το μαλάκα, έχω να σου πω ότι το λέει εδώ και καιρό η Ιω... :oops::oops::oops: Μόνο στο αυτοκίνητο όμως..Είχε ακούσει εμένα πριν τα Χριστούγεννα 2 φορές και της έμεινε..Τώρα το έχει κόψει... :D:D:D:D Ευτυχώς που δεν το λέει σε άσχετες φάσεις...Μόνο στο αμάξι λέει καμιά φορά "μαγιάκας", "άντε μαγιάκα"..Το κορυφαίο!!Μια μέρα ήταν μπροστά μας ένα κόκκινο αυτοκίνητο και μου λέει "Μαμά κόκκινος μαγιάκας"... :lol::lol::lol::lol: Αλλά δε νομίζω ότι καταλαβαίνει τι σημαίνει... :?:?:?

Έρη μου άντε επιτέλους με τα πραγματάκια σας..Να τακτοποιηθείτε..Δύσκολα μωρέ χωρίς αυτοκίνητο.. :?:?:? Φιλιά σε σενα και τον Κωστα.... :x:x:x

Μιτσάαααακι μου ηρέμησε..Ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει...Μια χαρά θα πάνε όλα...Η κοιλίτσα καλά;;;; :D:D Κλωτσάει η μπέμπα;;;; :D:D:D

Λενάκι μου είναι άρρωστος ο μπεμπούλης;;;;;; :(:(:(:(:( Περαστικούλια σας...Ελπίζω μην κολλήσει η Ειρηνούλα... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...