Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Αφροδίτη βάλε σερβιέτα για να δεις πόσα υγρά χάνεις. Μην έχουν σπάσει τα υγρά και τα χάνεις λίγα λίγα. Χαλάρωσε, αλλά παρακολούθησέ το.

Γωγώ τώρα που έμαθα ότι δεν έχεις γεννήσει, γέννα για να μπορέσουμε να τα πούμε τον άλλο μήνα. Μην είσαι φρεσκογεννημένη. Αντε ντε!

Κορίτσια μου μετά από 40 σελίδες επιβιβάστηκα και εγώ!

Η απουσία της Ναταλίας ήταν έντονη. Στο σπίτι υπήρχε ησυχία, η Δανάη ήταν ήρεμη και συνεργάσιμη, αλλά κολλημένη πάνω μου. Έπαιρνα καθημερινά τηλέφωνο αλλά δεν μιλούσα με την ίδια. Έκαναν πολλά πράγματα και σήμερα που γύρισαν τους κάναμε όμορφη υποδοχή με ενα δυνατό χειροκρότημα! Έκλαιγα από τη χαρά μου που την είδα!

Μου έστειλε και κάρτα που μου έλεγε ότι με αγαπάει, ότι είδε κύκνους και ελάφια! Τρελάθηκα απο τη χαρά μου, όπως και εκείνη όταν έλαβε τη δικιά μου κάρτα.

Είμαι πτώμα και πρέπει να κρατηθώ λίγο γιατί ο συζυγος εχει κέφια...

Σας χαιρετώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!! :D

Γωγούλα τι βλέπω;; Ξεταπώθηκες;; :lol::lol::lol: Άντε με το καλό! :x:x:x

Πήγαμε με τον Π και τη Χ στο Αττικό Άλσος. Είναι πολύ ωραία εκεί πάνω! :D

Μετά πήγαμε για καφέ στο Ζάφιρο (πρώην Ζέπελιν) και περάσαμε πολύ ωραία! :D

Η μικρή το διασκέδασε πολύ. Βρήκαμε και δύο συμμαθητές της και παίξανε όλα μαζί.

Εγώ μιλαγα με τη μαμά τους και ο Π έτρεχε από πίσω τους! :lol::lol::lol::lol: Ο χρυσός μου μωρεεε... :x:x:x:x

Μου είπε η μαμα των παιδιών οτι χώρισε πρόσφατα και οτι έχει πολύ μεγάλη αναγκη να δουλέψει. Είχε σταματήσει για να μεγαλώσει τα παιδιά και τώρα της ήρθαν τα πάνω κάτω. :( Επηρεάστηκα πολύ... :(

Αργυρούλα, μη σκας μωρε... όλοι εχουμε τα ξεσπάσματά μας και τα παιδιά ΟΚ πρέπει να μάθουν οτι οι αντιδράσεις των ανθρώπων ποικίλουν.

Αχ ρε Αθηνά συγκινήθηκα η δόλια η μάνα. Μεγαλώνουν τα παιδιά μας ρε... :shock::oops:

Άφρο παρακολούθησέ το και ενημέρωνέ μας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ κοριτσια τσισια ειναι ....ουφ ...

τοση ωρα δεν ξανα εβγαλα ,πηγα τωρα παλυ για τσισα μου και με το που τελειωσα και σηκωθηκα ξανα μουσκεψα το εσωρουχο ...μπροστα στην ουρηθρα ...με πιεζει ο μπεμπησ μαλλον και δεν κενωνω καλα και εχω ακρατεια :(

αχ πηρα μια τρομαρα ......

οσο για τα υγρα ...ε παντα εχω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί, γεννάμε;;;

:lol::lol::lol:

Αφροδίτη κάνε το εξής (είναι κουλό αλλά μου το είχε πει η μαία μου)

Ξεβρακώσου και κάνε βόλτες μέσα στο σπίτι. Αν παρατηρείς σταγόνες στο πάτωμα σημαίνει πως έσπασαν τα νερά. Επίσης να ελέγχεις την οσμή. Το αμνιακό υγρό έχει τη μυρωδιά του σπέρματος.

Γωγώ έφυγε η τάπα;;;; :lol::lol::lol:

Μπορεί να είναι και από το πείραγμα. Δε σημαίνει οτι θα γεννήσεις τώρα κοντά. Εγώ είδα βλέννες Πέμπτη και γέννησα Κυριακή!!!

Και μην αγχώνεσαι!!

Σισσιώ ποσο δύσκολο είναι αυτό που περνάει τώρα η γυναίκα. Και γω σκέφτομαι πολλές φορές πως δεν ξέρουμε πως τα φέρνει η ζωή και με πιάνει ένα άγχος... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά κράτα γερά μάνα!!!!

Αχ πως άντεξες να την αποχωριστείς με 'ξένους' για τόσες μέρες;;;

Και γω θα έκλαιγα νομίζω...

Το Μητσάκι μας δε φάνηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι κατάφερα να διαβάσω. Είμαι τόσο πτώμα που γράφω λάθος, σβήνω, ξαναγράφω.

Αργυρούλα δες εδώ:

http://www.mybmi.de/main.php

Γωγώ, πολύ περπάτημα, σεξ και καυτερά. Και εμένα ήταν ψηλά, έβαλε η μαία το χεράκι της και 2 μέρες μετά γέννησα.

Μεγάλο στήθος; Σας ενοχλεί; Εμένα δεν με ενοχλεί, σιχαίνομαι όμως την πατσοκοιλιά μου! Παρόλα αυτά δεν έχω σκοπό να το διορθώσω. Εκτός αν υπάρξει καμια μεθοδος εκτος χειρουργείου. Αλλιώς κοιλιακοί και δίαιτα και ότι γίνει. Σκέτη δυσφήμιση του άντρα μου ειμαι!!!! Ευτυχώς που δεν τα διαβάζει.

Και πάλι καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εγω κομματια..δε αντεχω..αλλα δε θελω να κοιμηθω..

ηρθαν οι αδερφουλες μου

αφρο παλι καλα που ειναι τσισα..

σισσιω εγω ηθελα πεδιλο..δε υπολογισα νυφικο :oops:

ευτυχως δε ειχε κρυο στη μερα γαμου..

το νυφικο εδενε στο λαιμο..οχι πολυ φουσκωτο..

αργι τι πολυ μαλλι εχεις?κ τελεια φραντζα..κ πανεμοεφα παιδα :D

συμεπθερα καλα/????αντε να κανει διπλες η μπουμπουκα..

ερη πως περασατε?

μιτσακιιιιιιιιιιιιιιιιι

ολα καλα?περιμενω νεα

γωγωωωωωωωωωω..αχ φτασαν οι μερες..εγω ειχα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ βρωμερα υγρα..μα βρωμερα...

αχ τι καλα θα γεννησεις..ζηλευω...

καλα κουρευτηκε ο αναστασης..γκομενακι εγινε

νατασουλα καλα??χαρηκα που σε ειδα..

αναστασια που εισαι καλε?

χρυσα τελεια τα νεα απο φοφο

σημερα ο μικρος δε εφαγε τραχανα που εκανα..δε ειχα αλλο φαγητο οποτε εφαγε αυγο

γυρω στις μια δε του ειχα κανει φαι..ξεχασα..οποτε μιας κ ηταν κοματια το θηλασα κ νανι..

κ ξυπνησε κ δε ηθελε τραχανα..

α αργι..μα 5,30 :twisted::twisted::twisted::twisted:

λενακι ο μικρος καλα?

αθηνουλι..αχ συγκινηθηκα ρε..αχ αχ αχχχχ

φιλια στις ομορφες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα μου το λες εντελώς φυσιολογικά..."Πέμπτη είχα βλέννες, Κυριακή γέννησα.." :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Λέτε την Τρίτη να μην προλάβει να με δει πάλι ο γιατρός;;Να γεννήσω;;;; :?:?:?:?

Αφροοο πάλι καλά ρε που δεν ήταν τίποτα....Φόρα πάμπερς του Μανώλη... :lol::lol::lol:

Μωρή Θου τι ζηλεύεις;;;;;;Τώρα γέννησες... :lol::lol::lol:

Έγινε τρελό γκομενάκι ο γαμπρός μου ε;;;;;; :D:D:D:D:D

Αχ και τώρα που το είπες, με πήρε η Λένα και ξέχασα να την πάρω πίσω... :?:?

Σισσάκι αυτός είναι ένας λόγος που ακόμα κι αν είχα τη δυνατότητα να κάθομαι και να μη δουλεύω, δε θα το έκανα...Σε ενδεχόμενο χωρισμό μένεις με το πουλί στο χέρι και τρέχεις και δε φτάνεις....Μακριά από εμάς... :?:?:?:?:cry::cry:

Αθηνούλαααα σεξ κάνουμε με το Γιωργο.. :oops::oops::lol::lol: Όχι κάθε μέρα όμως... :?:?:? Δε νιώθω άνετα ρε γαμώτο...Νιώθω σαν φάλαινα... :cry::cry: Όσο ποθητή και αν με κάνει το μωρό μου να αισθάνομαι... :(:(

Όσο για την εκρδομή της Ναταλίας, φαντάζομαι κλάμα που θα έριξες... :?:?:?:?

Επίσης μωρή Νατάσααααααα που ξέρεις τι άρωμα έχει το σπέρμα;;;;;; :roll::roll::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Φτου σου ξεδιάντροπη!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενώ εσύ αθώο μου κοριτσάκι δεν ξερεις... :lol:

Είμαι τόοοοοοοσο σιχασιάρα...Δεν μπορώ να σου περιγράψω....Είμαι "παρθενοπιπίτσα" σε τέτοια... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!τί κανετε;

εγω ειμαι πτωμα..πηγαμε ημερησια με το σχολειο σημερα,ωραια ηταν,αλλα γυρισα αργα,επαιξα,ταισα,κοιμησα τον γιωργο πριν λιγο κ με το ζορι διαβασα λιγα στα πεταχτα..

Λενα κ Αναστασια δεν μπορεσα να σας παρω πισω..ειδα ομως τις κλησεις!θα σας τηλ.αυριο!

περασαμε υπεροχα με τα κοριτσια την πεμπτη!τα μικρα ξεσαλωσαν κ το καταευχαριστηθηκαν!

η θου εφερε κ το νινι!ειναι υπεροχο κ τοσο μα τοσο ησυχο!μου το εδωσε κ αγκαλιτσα με το που μπηκε καλε! :):) ααχ!! :x:x:x:x:x:x:x

μα ηταν τοσο ωραια..!θα το ξανακανουμε εννοειται!

θου ξεχασατε μια πιπιλα!ευχαριστουμε πολυ για το βιβλιο!ειναι τελειο!μαθαινω στον γιωργο τα σχηματα κ εχει ξετρελαθει με τα μαγνητακια! :lol::lol::lol:

ναι,να βαλεις φωτο!κανενα προβλημα!

εχω κ βιντεο με εμας να τραγουδαμε κ τα μικρα να χορευουν μεσα στο παιχνιδοκουτο! :lol::lol:

φαινεται κ το νινι!

πειτε μου αν θελετε να το βαλω στο φεις!

αναστασια,νατασα,βενη κ χρυσα την επομενη φορα ελπιζω να βολεψει να δουμε κ εσας!να ειμαστε ενα πληρες τρελοκομειο!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νονα πολυ με αρεσαν τα παπουτσια!

γωγουλα πλησιαζει η ωραααααααααααααααααααααααααααααα!!!!εχεις αγχος,ε;;ολα καλα θα πανε!να μπαινεις να μας λες νεα!

αφρο κ εγω ειχα υγρα περιπου στις εβδομαδες σου..μαλιστα 32η εβδομαδα ειχα δει κ αιμα κοκκινο κ ειχα τρομαξει,αλλα ολα καλα!

αργυρω συμβαινουν αυτα..δυσκολες ημερες,δυσκολες στιγμες..περνανε ομως!μη το σκεφτεσαι κ χαμογελα!αυριο ειναι μια καινουρια μερα! ;) τελεια φωτο στο προφιλ σου! :)

αθηνουλα χαρηκα πολυ που σε "ειδα"!σου ελειψε το κοριτσακι σου,ε;!φιλακια πολλα!

ερη,καρολ τα φιλια μου!

χρονια πολλα σε οσες ειχαν γενεθλια!Κατι πηρε το ματι μου,αλλα δε θυμαμαι.. :oops::oops:

τη μαρια ιωαννα της βικυς θυμαμαι!να τα χιλιασει,να τη χαιρεσαι κ να την καμαρωνεις βικακι την κουκλιτσα σου! :)

η παναγιωτα που ειναι;;τρεχει κ δε φτανει μαλλον,ε;!!τα φιλια μου!!

σας καληνυχτω ολες!κλεινουν τα ματακια μου,εχω πολλες ημερες να κοιμηθω φυσιολογικο ωραριο..ελπιζω αποψε να τα καταφερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ εννοείται ότι αν γεννήσω θα σας ενημερώσω...Θα σας δίνω κάθε μέρα ραπόρτο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι το έχει ο Γιωργάκης το i-phone;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και φωτο θα σας βάλω.... :D:D:D:D:D

Αλλά ας γεννήσω πρώτα και μετά βλέπουμε... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!

Νυστάζω πολύ, αλλά μπήκα να σας πω τα νέα μας.

Είστε τόσο γλυκιές... Ευχαριστώ μέσα απ' τη καρδιά μου, για το ενδιαφέρον!!! :YMHUG::x:x:x

Εν ολίγοις, ο παιδονεφρολόγος που μας είδε, μας είπε ό,τι μας είχε πει και η παιδίατρός μας... Ότι το παιδί δεν έχει πρόβλημα με τα νεφρά του και οι "ουλές" που είχαν φανεί στο 1ο σπινθηρογράφημα, ήταν γιατί ήταν πρόσφατο το περιστατικό. Κατ' αυτόν, είναι σίγουρο ότι θα έχουν διορθωθεί, αλλά καλό είναι να το επαναλάβουμε, για να είμαστε κι εμείς σίγουροι.

Μετά μίλησα με την παιδίατρό μας και μου είπε ότι στην ουσία, η απόφαση είναι δική μας... Η ίδια είναι της γνώμης γενικά, οι εξετάσεις να γίνονται, για να ξέρουμε που βρισκόμαστε. Είναι κι εκείνη αισιόδοξη και εφ'όσον συμφωνεί ο ειδικός γιατρός, λογικά καλό θα είναι το αποτέλεσμα, αλλά για να είμαστε σίγουροι.

Μία οικογενειακή φίλη, βιολόγος, η οποία χειρίζεται ιατρικά μηχανήματα και κάνει τέτοιου είδους εξετάσεις βέβαια, με προβλημάτισε πολύ, λέγοντάς μου ότι κατά τη γνώμη της, δεν πρέπει το παιδί να υποβληθεί ξανά σ' αυτή τη ταλαιπωρία και ειδικά στην ραδιενέργεια... :roll:

Το μετέφερα στην παιδίατρο και μου είπε, ότι κι εκείνη βεβαίως είναι σκεπτική επ' αυτού, γι' αυτό και δεν μπορεί να μου δώσει 100% μια απάντηση, αν είναι τελικά απαραίτητο να γίνει ή όχι η εξέταση... Είπαμε ότι θα το συζητήσουμε ίσως κι από κοντά, αν και νομίζω (επειδή την ξέρω ότι είναι ψείρας) ότι θα πει να το κάνουμε τελικά.

Σε γενικές γραμμές τα νέα είναι καλά, αλλά είμαι πολύ προβληματισμένη, το ομολογώ... :roll: Δεν νομίζω πως θα τη γλυτώσουμε εντέλει... Σ' αυτή τη περίπτωση, θα το κανονίσω το ταχύτερο δυνατό, γιατί είναι πολύ ψυχοφθόρα αυτή η αγωνία... Αν ο παιδονεφρολόγος μου έλεγε "μην το κάνεις, δεν χρειάζεται, ξέρουμε το αποτέλεσμα" θα ησύχαζα. Τώρα όμως, ενώ είπε ότι είναι σίγουρος (το επανέλαβε μάλιστα 3 φορές!) για το αποτέλεσμα, πρότεινε να την κάνουμε την εξέταση. :roll:

Το συζητάμε, το ξανασυζητάμε με τον άντρα μου... Ας μας φωτίσει ο Θεός... Είμασταν στο ιατρείο και ένα μωράκι που ήταν μέσα, έκλαιγε σπαρακτικά. :cry: Η Β τα 'παιξε κι άρχισε να κλαίει κι εγώ την κρατούσα αγκαλία και μου 'ρχοταν να βάλω τα κλάμματα. :oops: Έλεγα μόνο από μέσα μου, να 'χει ο Θεός τα παιδιά ΟΛΟΥ του κόσμου καλά........ :cry::cry::cry:

Σας ζάλισα, για μία ακόμα φορά! :oops: Ευχαριστώ και ξαναευχαριστώ για το ενδιαφέρον τρενομανούλες!! :x Μέσα απ' τη καρδιά μου... :x

Συγγνώμη που δεν σχολιάζω, αλλά το μυαλό μου είναι λιγάκι θολό.. :? Νυστάζω κιόλας....

Σας φιλώ πολύ γλυκά όλες!!! :-*

Α! Γωγούλα.... κοντεύεις πουλάκι μου;;;;; :ymparty: Άντε, να βγει η ομορφούλα σε χρόνο μηδέν!!! :D Μην ανησυχείς καθόλου που είναι ψηλά!!! Μπορεί να κατέβει ανά πάσα στιγμή, αρκεί να έχει πάρει θέση!! Η Β, ενώ είχε πάρει θέση απ' τον 7ο, ήταν ψηλά ακόμα και την ώρα του τοκετού. Μ' έπιασαν οι πόνοι, πήγα στο μαιευτήριο, με ετοίμασαν, προχωρούσε ο τοκετός και το ζουζούνι είχε κολλήσει πάνω-πάνω!!! :shock: Μετά μου έσπασε η μαία τα νερά και τότε -όπως με είχε προειδοποιήσει!- το μωρό αποφάσισε να κατέβει!!! Όλα πήγαν πολύ καλά, γέννησα φυσιολογικότατα και -για πρωτότοκος- σχετικά εύκολα και γρήγορα! :D Μη τρελαίνεσαι!!!!!!! ;) ΟλΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!! Με το καλό, η Παναγίτσα μαζί σου!!!!!! :x

Καληνύχτα τσούπρες, τα υπόλοιπα αύριο, γιατί πάλι ξεδίπλωσα σεντόνι, που να σχολίαζα κιόλας! :oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ολοι κοιμουνται!τί καλα! :)

Δημητρουλα δεν ειχα ιδεα κοριτσακι μου γιατην αγωνια που περνάτε.. :oops::oops:

ευχομαι ολα να πανε καλα κ να τελειωσει η αγωνια σας συντομα!

κ εγω θα εκανα την εξεταση..θεωρω την αβεβαιοτητα,εστω κ αν προκειται για 1%,χειροτερη.. :?

φιλάκια πολλα πολλα πολλά!

μα τί ελεγε ο γιωσαφατ εχθες βρε σισσακι κ σε εκανε να τηλ.βραδιατικα στη μανουλα σου κ να την ξυπνησεις;;;;;;;;; :shock::?:shock::roll::roll::roll: !!!

ημουν πολυ πτωμα για να ανοιξω τ.β....για πες!

καλημερα αναστασια!καλα ειμαστε!πού χαθηκες εσυ;;ο σπυρακος καλα;;!φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειχα ιντερνετ :(:(:(:(

ολα καλα με εμας

ο μικρος ειναι μονο λιγακι κρυωμενος...

μιτακι περαστικα ρε συ

εγω στην θεση σου θα την ξαναεκανα την εξεταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

εγω την ειδα ολη την εκπομπη χθεσ το βραδυ ....αρχισα να καταλαβαινω πολλα ...γενικα ...

κοριτσια εχει αρχισει με με εκνευριζει πολυ οταν ζηταει ο μικροσ να θηλασει ...περισσοτερο απο οτι θελω εγω ...σημερα το πρωι του εβαλα τισ φωνεσ μεσ στον υπνο μας ,σηκωσε εκει που κοιμωμουν την μπλουζα και το αρπαξε και με πονεσε ....του φωναξα και τον εβγαλα ...εκλαψε ο καιμενος ...αχ το ξερω οτι δεν κανει αλλα εκεινη την ωρα αν και το ξερω θελω να τον διωξω .....

καπου διαβασα στο παρενσ οτι για αυτο φταινε κατι ορμονεσ και ειναι συνδρομο ..παω να διαβασω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Πίνω το καφεδάκι μου. Έχω τις μικρές με τον μπαμπά τους στον κήπο. Ο μπαμπάς με το λαπτοπ και τα κορίτσια να παίζουν. Παω να τις βγαλω φωτογραφία, αν και δεν εχω δοκιμάσει να ανεβασω εδω από τότε που άλλαξε. Οπότε δεν ξέρω πως να την κάνω συννημένο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλέ ούτε τους πολύ ψηλούς είναι να ζηλεύεις! Ξέρεις τι τραβήξαμε μέχρι να βρούμε να νοικιάσουμε σπίτι που να χωράει ο άντρας μου στο μπάνιο (γιατί συνήθως πάνω από το μπάνιο όλα είχαν πατάρι και γι αυτό ήταν χαμηλοταβανα) 🤣🤣
    • Ωωωωωω μπράβο!!!!! Χαίρομαι πολύ με το καλό σου εύχομαι!!! Να πάνε όλα τέλεια!!! ❤️❤️❤️👏👏👏👏 Μακάρι και εμένα να παει καλα! Εγώ έβαλα 3ημερων έμβρυα 4 σε αριθμό! Για βα δούμε 🥶
    • Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!! Μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες μας! Προσεύχομαι κάθε μέρα γι'αυτό! @Katiana1987 όχι δεν ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη μου μιας και δεν ήταν και το κλίμα τόσο ωραίο όσο ακούγεται τώρα!! Ξεκίνησα με πολύ χαμηλή χοριακη η οποία ανά 2 μέρες διπλασιαζοταν κανονικότητα αλλά εγώ έτσι μόνη μου την θεωρούσα χαμηλή! Είχα και λίγες καφέ εκκρίσεις σε συνδιασμό με πόνους περιόδου που είναι λογικό να έχουμε μιας και μεγαλώνει η μήτρα εγώ νόμιζα συνέχεια ότι θα αποβάλλω.! Ευτυχώς είχα μια τρελή φίλη η οποία με κυνηγούσε με την παντόφλα κάθε φορά που έκανα κακές σκέψεις και τώρα μετά από τον 1ο υπέρηχο είμαι κάπως πιο ήρεμη αφού είδα ότι είναι ενδομήτριο και είδαμε και το σάκο και το λεκιθικο ασκο! Πάλι με έπιασε η πάρλα 😁😁 
    • Κοριτσι μου καλη επιτυχια ευχομαι απο καρδιας!! ❤️ Εκανα κι εγω ετ στις 13/6 με 2 βλαστοκυστες. Το σαββατο πηρα θετικη χοριακη κ δν ειχα τπτ απ συμπτωματα.. ημουν σιγουρη οτι απετυχε η προσπαθεια αλλα ευτυχως ολα καλα!! Ακομη κ τα φαρμακα δν μ επηρεασαν... Ελπιζω συντομα ν μας πεις κ τα δικα σου ευχαριστα... 🙏🤰✨️🧿🥰
    • Έτσι ήταν οι γονείς μου και μοιάζανε κιόλας και τους λέγανε και αδέρφια 😀 Τα κορίτσια πάντως είναι ωραίο να είναι petite! 🤗 Εγώ δε ζηλεύω τις ψηλές! Χωρίς παρεξήγηση κορίτσια 😜
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...