Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Ναι δε θυμασαι που σας ελεγα την προηγουμενη τεταρτη ειχαμε στειλει τους φακελους 3 εταιριων...

ειχαμε στειλει ολα τα Ε1 και Ε9 τις καταστασεις για τον ΦΜΑΠ, ολα τα διπλοτυπα για την πληρωμη των φορων μεταφρασεις καταστατικων, μεταφρασειςε νομιμοποιητικων εγγραφων, ετισιες καταστασεις για τον φορο ειδοδηματος της αλλοδαπης- μεταφρασμενες παντα- και φυσικα τις επιταγες που εκδωσαμε για την πληρωμη των φορων

Τωρα κουβαλιθηκαν παλη και ξεσκονιζανε τα τιμολογια επιλεκτικα, και καποιες καταχωρησεις στο συστημα..ευτυχως η εταιριες δεν ειχαν παρε δωσε με ΦΠΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!!!

Χθες βράδυ μας έπιασε λογοδιάρροια με το Δ και κοιμηθήκαμε στις 3 παρα. :shock::shock::shock:

Έλεγα κιόλας οτι δε νύσταζα και ξεράθηκα στο λεπτό!!!! :lol::lol::lol:

Βίκυ είμαι μεγάλη γαϊδούρα. Ξλεχασα να σου ευχηθώ για τη Μαρία Ιωάννα!

Να την χαίρεσαι μανούλα! Χρόνια της πολλά και καλά! Να είναι πάντα γελαστή πολυλογού και ευτυχισμένη! Χαρά σ'αυτόν που θα την πάρει!!! :lol::lol::lol:

Χαχαχα Χρύσα δεν κατάλαβα τίποτα από αυτά που είπες!!! Τέλος καλό όλα καλά όμως με το ΣΔΟΕ...

Νατάσα λέω να ξεκινήσω καμιά κατσικίσια φέτα ή γιαούρτι!!! Χθες έφαγα για πρώτη φορά μοσχαρίσιο κυμά και ήταν μια χαρά!!! Τα κακά της ως δια μαγείας έστρωσαν ακριβώς στους 3 μήνες. Είναι κατακίτρινα και έχουν ελάχιστες βλέννες πια!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σισσιώ σου πέρασε η Γαμο-άρνηση;;;;

Δήμητρα μέσα από την καρδιά μου να ακούσετε το καλύτερο σενάριο σήμερα!!!!!!!

Argi με γεια τη φωτο!!! Τι τέλειο μαλλάκι που έχει η Ρεα!!

Αφρο καλή χώνεψη!!! :lol::lol::lol:

Κάρολ τα φιλιά μου!!!

Ησυχία σήμερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα κανε τωρα τις εξετασεις στη μικρη σου!

θα σου φυγει και το αγχος ασε που δεν αθ ειναι τιποτα!

πριν απο 1 χρονο ο μεγαλος μου ανηψιος(7ετων) στα τσισα του ειχε αιμα...!

μπηκ παιδων, εμεινε γυρω στις 10 ημερες...τον παρακολουθει παιδονεφρολογος...ειχε κυστες στα νεφρα(μικρες)τις οποιες δεν ειχεν ανακλυψει παρ ολο που ειχε κανει ολες τις εξετασεις...φανηκαν τωρα....!

τωρα απλα το παρακολουθουν και οταν ακνει πυρετο το εμφανιζει παλι...

η παιδονεφρολογος ειχε πει οτι μεγαλονωντας θα φτιαχνει!

εινει πολυ καλη γιατος και πολυ ψειρας!

θετικη σκεψη απ' ολες μας!

Αφροδιτη ξερει τι τρωει ο Μ. ....!

πολυσπορα!

Ντασουλα ευχαριστω πολυ!

Αργυρω χθες κοψαμε μια μικρη τουρτα ετοιμη!

ειχεμε ρεπο και οι 2!

το ριξαμε στα ψωνια!

αυριο ειμαι πρωι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ´Μαμα! :x

Έχει τέλεια μέρα και σήμερα! Αύριο θα πάμε την μακρινή βολτιτσα μας! :D

Συμπεθερα τι ωραίες φωτογραφίες που έβαλες και σήμερα! Σημερινές είναι; Σε αυτή με την Ρέα είναι θεϊκά τα μαλια σου φαίνονται τόσο πλούσια και υγιή.. Τέλεια η φραντζα σου είσαι κούκλα :x

Και σε μας ακριβώς αυτο συμβαίνει, μπαίνει ο Βαγγ για μπάνιο, κάνει το πρωινό του στην κουζίνα και ακούγεται η κάθε του κίνηση σε όλο το σπίτι... :evil::mrgreen::D

Σήμερα πάντως ξύπνησα αρκετή ώρα πριν απο τον μικρο και ευχαριστηθηκα χουζουρι! (-|;)

Ήθελα να σας πω για το στήθος ότι το δικό μου ήταν ο μεγαλύτερος μου εχθρός ως τα 33 μου χρόνια.. Στο Λύκειο το έδενα με μεγάλο επιδεσμο για να μην φαίνεται. Είχα και έντονη αθλητική δραστηριότητα και με ταλαιπωρουσε τρομερά, ντρεπομουν, το μισουσα... :oops: είχα αποφασίσει την αφαίρεση απο πολυ νωρίς...

Απο την στιγμή όμως που γέννησα και θηλασα κάτι άλλαξε μέσα μου και τελικά αποφάσισα να χαλάρωσω, να συμφιλιωθω με την εικόνα μου και να αγαπησω και αυτο το κοματι μου.. Είναι κομμάτι της Έρης τι να κάνουμε... :P επίσης αποφάσισα ότι δεν μου αρέσουν τέτοιου είδους παρεμβάσεις στο σώμα χωρίς σοβαρό λόγο - επιβίωσης ας πούμε - δεν ταιριάζουν στην δική μου ιδιοσυγκρασία.. :roll:

Μητσακι μου μην στεναχωριεσαι βρε απο τώρα χωρίς λόγο... Όλα θα πανε κατευχην, σκέψου θετικά! Η κούραση σου είναι ψυχοσωματικη.. :x

Φιλακια σε όλες κορίτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα καλές μάσες!!! Ρε συ πως πέρασε ο καιρός Θεέ μου!!!

Για αυτα που σου είπε η γιατρός έχει εν μέρη δίκιο... Οι σπόροι γενικά είναι δυσπεπτοι και τα λάχανα, πρασα, σπανακια έχουν μια ουσία μέσα που τα κάνει βαριά (όταν μαγειρευονται) ο αρακας γίνεται τέλεια σουπιτσα και πουρες και έτσι είναι ευκαιρία. Το ίδιο και τα όσπρια.

Συμπεθερα ο σίδηρος είναι στις ίνες, στην πρωτεΐνη δηλαδή. Ο Ζωμος έχει ίχνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Σισσιώ σου πέρασε η Γαμο-άρνηση;;;;

Όχι! :-w

Ήθελα να σας πω για το στήθος ότι το δικό μου ήταν ο μεγαλύτερος μου εχθρός ως τα 33 μου χρόνια.. Στο Λύκειο το έδενα με μεγάλο επιδεσμο για να μην φαίνεται. Είχα και έντονη αθλητική δραστηριότητα και με ταλαιπωρουσε τρομερά, ντρεπομουν, το μισουσα... :oops: είχα αποφασίσει την αφαίρεση απο πολυ νωρίς...

Απο την στιγμή όμως που γέννησα και θηλασα κάτι άλλαξε μέσα μου και τελικά αποφάσισα να χαλάρωσω, να συμφιλιωθω με την εικόνα μου και να αγαπησω και αυτο το κοματι μου.. Είναι κομμάτι της Έρης τι να κάνουμε... :P επίσης αποφάσισα ότι δεν μου αρέσουν τέτοιου είδους παρεμβάσεις στο σώμα χωρίς σοβαρό λόγο - επιβίωσης ας πούμε - δεν ταιριάζουν στην δική μου ιδιοσυγκρασία.. :roll:

Φιλακια σε όλες κορίτσια μου

Εμένα πάλι ταιριάζει δεν ταιρίαζει στην ιδιοσυγκρασία μου, είναι το όνειρο μου να ζήσω επιτέλους το υπόλοιπο της ζωής μου με ένα φυσιολογικό στήθος και όχι με το στήθος - καρδάρα σαν την αγελάδα.

Δεν το αντέχω σας λέω! ~x(~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκαμε ....ξυπνησε πρωτοσ και ηρθε στο δωματιο μου ...ξαπλοσε στο κρεβατι και εγω συνεχισα τον "υπνο" μου καποια στιγμη ακουω μια φωνη .."παρακαλω ,παρακαλω ,ελα που εισαι " γυρναω κοιταω ειχε το τηλ μου στα χερια και καπου ειχε παρει .....ευτυχος ηταν στην παναγιωτα :lol::lol::lol::lol::lol:

και παλυ σορυ κοριτσακι μου για την ωρα παλυ καλα που δεν ξυπνησαν τα δικα σου .

μολς το κλεισαμε μου λεει "μπουτουτα?" .....μετα επαιρνε ενα παιχνιδι του το εβαζε στο αυτι του και ελεγα "μπαμπα,γιαγια ,μπουτουτα " :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως γέννησε η Γωγώ? ήταν να πάει στον γιατρό σήμερα, είχε και πονάκια....!!!! :?

ευχαριστώ Νατασούλα θα το ρίξω μια ματιά μετά!!!

Συμπεθέρες :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να δώσω κι εγώ το παρόν και να σας πω τα νέα μου...

Ξύπνησα 6.30 το πρωί και όλη μέρα ήμπουν σαν κοτόπουλο.... :?:?:?

Αρτζι πως αντέχεις ρε μαναράκι;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Πήγαμε στο Έλενα το πρωί, ο γιατρός έβαλε να ακούσουμε την καρδούλα, η οποία για πρώτη φορά ηταν από τα δεξιά...Όλες τις φορές ήταν από αριστερά... :roll::roll::roll::roll:

Μετά εμ εξέτασε και κολπικά... :oops::oops::oops::oops::oops: Η μπεμπα δεν έχει μπει ακόμα στη λεκάνη...Είναι πολύ ψηλά όπως μας είπε... :roll::roll::roll::roll::?:?:? Αγχώθηκα λίγο...Μου είπε να πάμε την Τρίτη να με ξαναδει τι γίνεται και αν ακόμα δεν έχει κατέβει να κάνουμε έναν υπέρηχο μήπως έχει αλλάξει θέση αν και δε νομίζει... :?:?:?:?:? Μόνο τα κλάματα που δεν έβαλα..Του είπα ότι δε θέλω να γεννήσω με καισαρική και με κοιταζε έτσι... :shock::shock::shock::shock::shock:

Μου λεει "Είσαι καλά;;;Επειδή είναι ψηλά νομίζεις ότι θα κάνεις καισαρική;;;; :shock::shock::shock: Θα κατέβει..Έχουμε μέρες ακόμα.."Αλλά εγώ έχω αγχωθεί...Θέλω να με ξεγεννήσει αυτός..όχι άλλος..Και μέχρι τις 20 θα είναι εδώ... :(:(:(

Μιτσάκι θα πάνε όλα τέλειαααααααα....Να είσαι αισιόδοξη... ;););)

Σισσάκι ωραίο το παπούτσι αν και δεν είμαι πολύ του φιόγκου... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθες? και εγώ νόμιζα ότι γέννησες!!! :D

μην ανησυχείς μπορεί να κατέβει ανά πάσα στιγμή!!!!

το πώς αντέχω μόνο εγώ το ξέρω.....το μπουμπούκι όλο από πίσω μου τρέχει, έριξα και ένα μάλωμα με τον άντρα μου μπροστά στα παιδιά!!! δεν το συνηθίζω αλλά δεν άντεχα άλλο..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάριιιιιι ρε Αρτζι μου να κατεβει, γιατί αγχώθηκα λίγο... :?:?:?

Υπομονή..Τι να πω;;Είναι δύσκολο με δυο παιδιά και χωρίς βοήθεια..Όσο για τις εκρήξεις άνθρωπος είσαι... :roll::roll::roll: Κι αυτές μες στο πρόγραμμα είναι... ;);););)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου μην κανεισ ετσι καλε θα κατεβει η μπουμπου !!!

ηπια ενα καφεδακι με μια φιλη μου στο μπαλκονι .αντε να περασει ενας-δυο μηνες ακομα να ηρεμησει και αυτην οτι ολλα καλα θα πανε με την εγκυμοσυνη της ....ειναι στην 23 ευδομαδα και ολα δειχνουν να πανε καλα αλλα δεν εχει ηρεμησει καθολου και δεν κανει ονειρα ....φοβατε πολυ οτι κατι δεν θα παει καλα και θα το χασει μεχρι το τελος ....εχει θρομβοφιλια ειναι και η ηλικια "προχωρημενη" ειχε και πολλες απογοητευσεις μεχρι τωρα ....μετραμε ευδομαδα ευδομαδα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα δίκιο έχουν τα κορίτσια άνθρωποι είμαστε, δεν μπορούμε πάντα να κοντρολαρουμε δυνατά συναισθήματα. Ελπίζω να τα βρήκατε τελικά.

Αφροδίτη και εγω εύχομαι να πανε όλα καλα για την κοπέλα. Σχετικά προχωρημένη την βρίσκω την εγκυμοσύνη, είχε πριν χάσει μωρακι σε τέτοιο στάδιο; :shock: Όλα καλα να της πανε το εύχομαι με όλη την δύναμη της ψυχής μου και κάτι μου λέει ότι όλα θα πανε τέλεια!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλινι μου γλυκο θα κατέβει η μικρή και πιστεύω ότι θα τον προλαβεις τον γιατρό! Μην αγχωνεσαι, με τα πονακια πως πας;

Φιλακια πολλα :x

Σισσακι μου ;;):YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααα πριν από κανα μισάωρο πήγα τουαλέτα και είδα στο εσώρουχο παχύρευστη, διάφανη βλέννη... :?:?:? Συγγνώμη για την περιγραφή... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σημαίνει κάτι;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εντωμεταξύ από το πρωί που με "πείραξε" ο γιατρός από κάτω έχω πολλά υγρά, αλλά πρώτη φορά βλέπω βλέννη.... :shock::shock::shock::shock: Ούτε στην Ιω είχα δει ποτέ... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα....πηγα για καφε και μετα να δω τον ανηψιο μου ν απαιζει μπαλα...!

Γωγω μηπως να εβγανες καμια βολτα να περπατησεις?

αν εχει παρει θεση τοτε ειστε οκ!

Αφροδιτη μακαρι να πανε ολα καλα με τη φιλη σου!

Αργυρω καπου καπου χρειαζεται το ξεσπασμα...!

ο Π. την τελευταια εβδομαδα...εχασε την καρτα μισθοδοσιας μου και χθες την δικη του καρτα....!

τι τον εχει πιασει...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ, καλέ μόλις διάβασα ότι η διάφανη βλέννη είναι η "τάπα" του τραχήλου... :shock::shock::shock: Και ότι ουσιαστικά έτσι ξεκινά ο τοκετός..Μπορεί να γεννήσεις το επόμενο 24ωρο έως 10 μέρες μετά... :?:?:?:?:?:?

Λέτε να παρω το γιατρό αύριο;;;;; :?:?:?

Βίκυυυυυυυυυυυυυυυ τι έχει πάθει καλέ;;;;Τουλάχιστον βιβλιάρια έχετε;;;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουμε βιβλιαρια αλλα εμενα μου ειναι δυσκολ να παω στην Αγροτικη με τη μικρη!e

Γωγω ετσι ειναι οπως σου τα ειπε και η Αφροδιτη...εφυγε το κολλωδες βυσμα

εμενα εφυγε οταν ειχα πονους ανα 10 λεπτα και ειχα και εγω υγρα.

οποτε περιμενεις....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο μωρέ...Μα πολλοί είναι και ζώα ρε...Σε βλέπουν με μικρό παιδάκι και δε σου δίνουν προτεραιότητα... :evil::evil::evil::evil::evil:

Εμείς έχει τύχει να χάσουμε την κάρτα, να μην έχουμε λεφτά πάνω μας και να είναι ΣΚ..... :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το "βύσμα" μου δεν υπάρχει περίπτωση να έφυγε επειδή με "είδε" ο γιατρός το πρωί;;;; :roll::roll::roll: Να το προκάλεσε εκείνος δηλαδή και να μη σημαίνει τίποτα...;;;; :roll::roll::roll::roll: Η λέω βλακείες;;;; :lol::lol::lol::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γωγω μιλησεσ για βυσμα και ζηλεψε και το δικο μου .....παω τωρα τουαλετα ...κανω τσισα και τελιωνω βγαινω εξω και μεχρι να παω στο σαλονι ενιωσα να τρεχει και αλλο ...παω πισω στο μπανιο και βλεπω ασπρα υγρα και τσισα η υγρα παντου ....με ποαει και η κοιλια κανει συσπασεισ ....

κοριτσια εχω κλασει μεντες απο τον φοβο !!!!!!!!!!ακομα νιωθω οτι κατι τρεχει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοοοοοοοοοοοοοοο :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o ...Πάρε το γιατρό ένα τηλ ρε... :?:?:?

Εγώ είχα απλώς λευκά υγρά και μετά πάω πάω τουαλέτα και βλέπω μια διάφανη κολλώδη βλέννα..Όπως είναι το ασπράδι του αβγού πριν βράσει... :roll::roll::oops::oops::oops::oops: Τα δικά μου δεν ήταν σαν τσίσα... :roll::roll:

Πονάκια εγώ έχω, αλλά δε μου κάνει εντύπωση..Έχω κάθε μέρα...

Αντε, δεν παίρνεις το γιατρό;;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...