Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα είχα διαβάσει Έρη μου και συμφωνώ. Θα πάρω και μπαλαρίνες για το πάρτυ! :mrgreen:

Το φόρεμα απαιτεί κλειστό παπούτσι, επειδή όμως είναι καλοκαίρι πήρα μια γ'οβα όσο πιο...ανοιχτή γίνεται! :D:D Δλδ δεν πήρα ακόμα, αύριο θα παραγγείλω.

Πείτε κανα άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Σάββατο θα πάμε βόλτα στην μικρή Ιταλία.. είναι μια απο τις 2 ιταλικές γειτονιές της πόλης και θα πάμε να πιούμε γαματα καφεδακια και να φάμε σε ιταλικό.. Θα έχει 20 βαθμούς και ήλιο! Πιστεύω ότι θα περάσουμε πολυ ωραία όπως είχαμε περάσει και στην Ελληνική γειτονιά πριν 15 μέρες... Θα βγάλω πολλές φωτός... Έχω βγάλει και απο την Ελληνική γειτονιά αλλα επειδή πέσαμε σε μέρα παρέλασης είναι τιγκα στους τσολιαδες και ντρέπομαι να τις βάλω στο φεις.... :geek::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lipon

erh o manwlhs thelei na paei me ton kostaki stin tsoulithra ....ton eide tora kai eipai "kokaki kikika" "kwstakh tsoulithra" :lol::lol::lol::lol:

sissiw .....o manwlhs thelei na balei to papoutsi sou ...na anisixw ? :?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol: mou dixnei to podi tou kai thn foto tou papoutsiou :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν κανω πλακα ....ηθελε να βαλει το παπουτσι σου !!!!

εδειχνε την φωτογραφια και το ποδι του ....συνεχεια και μπαμπαλιζε λεξουλες που εννοουσε να του βαλω τετοιο παπουτσι !!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο :lol::lol::lol::lol: βρε το μανωλη..

τι κανετε?/

εγω καλα..αυριο ερχονται οι αδερφες μου..τη κυριακη ειναι τα του μπαμπα..τι καλα θα ειμαστε ολες μαζι..

πηγαμε στη ιουλια..

ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ..

κλαμα ο μικρος που φυγαμε..

μιλαμε εχει κ γαμω τα σπιτια..πολυ γουστο κατα με..

επισης η γλυκεια μου εκανε κ μια ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ μηλοπιτα..κολασηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

ειναι τελικα χρυσοχερα..ευχαριστουμε για ολα τζουλια...

ηταν κ η νατασσουλα :D:D με τη ελενα

κ το μαιμουδακι :D:D με το ανασταση..

παιξαμε τραγουδησαμε :?

θα βαλω κ φωτο να δε εχουνπροβλημα κ τα κοριτσια..ε????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!

Σας διαβασα πολυ λιγο γιατι ειμαι πτωμα..2 μερες εχω να μπω και γραψατε τοσα πολλα! :shock:

Εμεις ειμαστε ετσι και ετσι. Εγω συνηλθα καπως απο το στομαχι,η Ειρηνη βηχει λιγο μονο το βραδακι και οι μυξες που ειχε σταματησαν και τον μικρο τον ετρεχα σημερα παιδιατρο γιατι δεν σταματησε να κλαιει ολη μερα.Δεν ηθελε να θηλασει απο το δεξι μεμε και υποψιαστικα ωτιτιδα. Ειναι λιγο κοκκινο το αυτακι αλλα δεν μαζεψε υγρο. Για αρχη περνουμε μονο παυσιπονο.

Βικυ να χαιρεσαι την κορουλα σου!!! Να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη στη ζωη της.!

Καρολ και Αναστασια να χαιρεστε τις αδερφουλες σας!!

Αναστασια καλως ηρθες :):YMHUG:

Χρυσα τοσο ιδρωτα ο μικρος? Και εμενα ιδρωνει στον υπνο παρολο που ολο το βραδυ ειναι ξεσκεπαστη αλλα πιστευω οτι κοιμαται βαρια γιαυτο. Και εγω ετσι ειμαι..αν κοιμηθω βαρια θα σηκωθω μουσκεμα.

Αφρο δεν πρεπει πρωτα να κανετε εξετασεις αιματος και μετα να σου δωσει σιδηρο? Και η Ε. πηρε ενα μπουκαλακι τον Δεκεμβριο και ηρθε στα ισια της.ωΔεν θυμαμαι ποιο. Πρασινη πιπερια τρωει? Αυτες που κανουμε γεμιστες λεω, αν ναι δινε του ετσι ωμη. Βοηθαει πολυ. Στην Ελλαδα δεν εχει κανεναν ειδικο χυμο με σιδηρο? Εδω εχει και την ειχα ταραξει!!

Αργι τελεια φωτο!! Εγω οποτε βγαινω εξω ο μικρος κοιμαται οποτε ακομα δεν θηλασα ακομα δημοσιος και ανυπομονω!

Σισσακι τι καλα που βρηκες παπουτσια! Περιμενουμε φωτο!

Θου τι κανετε? Τι τελειο παπουτσι!!!

Κλεινω κοριτσακια..δεν εχω αλλο κουραγιο. Καλο βραδυ σε ολες!! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως το λενακι..

αντε πανε ξεκουρασου..περαστικα στο μικρουλι σου..αχ το γιαβρι μου..ποναει κιολας..

εχω κ φωτο απο τα διαφορετικα παππουτσια που φορεσα :oops::oops::oops::oops:

παω για νανιιι..καλο βραδυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Θούλη καλό το παπούτσι, αλλά το σκότωσες με το που το φωτογραφησες δίπλα σοτυς μπεζέδες ρε πουλάκι μου!!! :lol::lol:

Πώπω τι μου έκανες βραδιάτικο!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όποιος και να το φωτογράφησε!! :lol: Πώπω και δε μου λες έφαγες κανεναν;; Ήταν υπέροχοι;; Έλιωναν στο στόμα;; :lol::lol::lol::lol:

Πωπωωωωωώ!!!!

Και λε μου λες και κάτι άλλο, τι νυφικό φορούσες με το πέδιλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και... καληνύχτα μανούλες! :D

Κλείνουν τα μάτια μου, νυστάζω τρελά! i-)

Θουλάκι μου, χαίρομαι πολύ που περάσατε καλά! Τι κάνουν τα παλληκάρια σου; Πως τα πάτε με τα βραδινά ξυπνήματα; Ο μικρός ξυπνάει πολύ ή όχι; Εμείς είμαστε καλά, δόξα τω Θεώ, ελπίζω να μη μας χτυπήσει αλύπητα και καμιά άλλη ίωση, γιατί πολύ γαστρεντερίτιδα άκουσα να κυκλοφορεί και ως γνωστόν, τις ελκύουμε τις ιώσεις! :?

Δεν σας είπα... Έκλεισα ραντεβού γι' αύριο το απόγευμα με τον παιδονεφρολόγο. Να πάμε να δει τη μικρή, τις εξετάσεις που είχαμε κάνει και να μας πει αν χρειάζεται να επαναλάβουμε το σπινθηρογράφημα ή κάτι άλλο... Δεν είμαι πολύ καλά... :( Δεν τα πάω καλά με τους γιατρούς και τις εξετάσεις, ειδικά για το παιδί μου... Έκλεισα το ραντεβού και μετά άρχισα να κλαίω... :oops: Δεν μπορώ να ελέγξω την αγωνία μου, πάει ο νους μου στα χειρότερα και τρελαίνομαι... Κάτι τέτοιες στιγμές, λέω "τι τα θέλω εγώ τα παιδιά;" :oops: Προσπαθώ να το εκλογικεύσω και ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά, δεν θα μας πει κάτι παραπάνω απ' αυτά που ήδη ξέρουμε, το πολύ-πολύ να μας βάλει να επαναλάβουμε το σπινθηρογράφημα κι ελπίζω ότι αυτό θα βγει καλό, αλλά... Μη σας πρήζω, δεν είμαι εγώ για τέτοια, ο Θεός να με φυλάει από τίποτα πιο σοβαρό... Μου κόβονται τα πόδια!!! :oops: Άντε να δούμε... Ελπίζω τουλάχιστον να είναι καλός ο γιατρός και να μας καθοδηγήσει σωστά!!! :roll:

Σισσάκι, το παπούτσι είναι πολύ ωραίο και πολύ κομψό! :D Θουλάκι, το δικό σου δεν μπορώ να το δω, το χαζολαπιτόπι τα 'χει παίξει εντελώς, όπως είπα και χθες! :evil:

Σας φιλώ όλες μία-μία, συγγνώμη που δεν σχολιάζω, αλλά δεν είμαι και πολύ καλά, :( είμαι και πολύ κουρασμένη! Έρη, Αφροδίτη, Λενάκι και σ' όλες τις τρενομανούλες, πολλά φιλάκια, καλή ξεκούραση! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου, σ' ευχαριστώ πολύ!

Όταν πέρασε η Β εκείνη την ουρολοίμωξη, μετά είχαμε κάνει υπερηχογράφημα (είχε βγει καλό), κυστεουρηθρογραφία, για να δούμε αν η ουρολοίμωξη προήλθε από παθολογική αιτία (παλινδρόμηση ούρων) η οποία κι αυτή ευτυχώς είχε βγει καλή, και σπινθηρογράφημα νεφρών, για να δούμε αν το μικρόβιο είχε πειράξει τα νεφρά της. Εκεί -δυστυχώς- φάνηκαν κάτι ουλές στον ένα νεφρό, και γι' αυτό μας είχε πει η παιδίατρος ότι μετά από ένα διάστημα πρέπει να το επαναλάβουμε για να δούμε τι απέγιναν. Μετά όμως, μας είπε, πηγαίντε καλύτερα σ' έναν παιδονεφρολόγο, για να πάρουμε τη γνώμη του ειδικού, αν και λογικά, αυτό θα σας πει... Λογικά, οι ουλές δεν πρέπει να έχουν μεγαλώσει. Μπορεί να υπάρχουν ακόμα κι ελπίζουμε ότι δεν είναι κάτι σοβαρό (θα ζει μ' αυτές, χωρίς να επηρεάζουν τη λειτουργία των νεφρών, απλά να ξέρουμε ότι υπάρχουν) ή... ΙΔΑΝΙΚΑ μπορεί να έχουν επουλωθεί!! (δεν είμαι τόσο αισιόδοξη...) :roll:

Τα έγραψα όσο πιο συνοπτικά μπορούσα! Έχω τεράστια αγωνία και φυσικά το μυαλό μου πάει και σε χειρότερα σενάρια... :oops: Δεν μπορώ να το ελέγξω, έχω πρόβλημα με τα ιατρικά, σοβαρά! :oops: Κι όσον αφορά το/τα παιδί/α μου, ακόμα περισσότερο!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Τώρα μόλις σας διάβασα....

Το πρωί βρεθήκαμε στο κέντρο με την Αναστασία μας. Ήπιαμε το καφεδάκι μας μόνες μας σαν τις κατινούλες... :lol::lol::lol: Τα είπαμε λίγο (λέμε τώρα)!!! Ο μπέμπης που λέει ήταν ένας κούκλος!!!

Γιατί δεν μου είπες τίποτα ρε συ;;; Χαμπάρι δεν πήρα απ'όλα αυτά που λές...

Το απόγευμα πήγαμε στην παιδίατρο. Κάναμε ένα εμβόλιο στην Ε και 2 στη μπυμπόυκα η οποία έσκασε στο κλάμα η καημενούλα μου. Πήρε μισό κιλό,5400 είναι και 64cm. Tην βρήκε πολύ καλά και πολύ μπροστά ψυχοκινητικά. Μου είπε βέβαια και ΤΟ καταπληκτικό και μου έπεσαν τα αυτιά........

Η κοιλιά της Ε ήταν φουσκωμένη γιατί έφαγε πολύ το μεσημέρι. Μας ρώτησε αν εκάνε κακά σήμερα...

Φυσικά είχε (μέχρι το απόγευμα) κάνει 2 φορές. Της είπαμε στην πλάκα οτι έφαγε πολλά ρεβύθια χθες και μας κοίταξε σαν ΟΥΦΟ. 'Ε όχι και ρεβύθια το παιδί' :shock::shock::shock:

Να μην της δίνετε ακόμη ρεβύθια, φασόλια, φασολάκια, αρακά και σπανάκι γιατί είναι δυσπεπτά και μπορεί να πάθει ειλεό......

Ντοινγκ και ξανα ντοινγκ δηλαδης........

Και τι να την ταίζω χρυσή μου;;;; Μακαρόνια και τραχανά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Φυσικά και δεν το συνέχισα γιατί μου γύρισαν τα μάτια.....

Ξέχασα να της πω οτι είμαστε κλανιάρες και ξεφουσκώνουμε έυκολα!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα θετική σκέψη!!!!!!!! Μια χαρά θα είναι η Βασιλικούλα....

Μα και συ ραντεβού έκλεισες και κλαις;;;;;;;;; Έλαααααααα δε θέλω τέτοια....

Αφροδίτη αν σε κάνει να νιώθεις ασφάλεια να του δώσεις. Αυτό έλεγα και στην Αναστασία το πρωι...

Σισσιώ πολύ ωραίο ρε συ το παπούτσι!!! Γιατί 'καλούτσικα';;;; Ρε συ μην έχεις τέτοια άρνηση. θα περάσει 'ολο το πανηγύρι και θα λες τί βλάκα ςήμου που δεν το έζησα καλλύτερα. Ανέβα και συ.........

Φρανίτα είσαι πολύ χύμα τελικά ε;;;; :lol::lol:

Εγώ δεν θα το έκανα....

Αναστασία γιατί δεν είπες τπτ για την αδερφούλα;;; Να την χαίρεσαι! Χρονια της πολλά!!!

Θουλη τι καλά που περάστε όμορφα! Μακάρι να τα κατάφερνα και γω!!!

Γωγώ διαφωνώ. Απαράδεκτο δεν το βρήσκω. Ξένο στα μάτια μας θα έλεγα. Πόση ώρα δλδ μένει εκτεθειμένο ένα μεμέ οταν πάει η μαμά να θηλάσει. Να ναι 2-3-5 δευτερόλεπτα;;;; Μας ξενίζει περισσότερο γιατί έχουμε συνδέσει το στήθος με τις σεξουαλικές ορέξεις. Εγώ έχω αναθεωρήσει πολύ τελευταία.

Κάρολ να χαίρεσαι και συ την αδερφούλα σου!

Argi δεν φαίνονται και πολλά στη φώτο!

Έρη 20 βαθμούς;;;; Ουάου! Τέλεια μέρα για βόλτα θα είναι!!!

Έλενα περαστικά στον μικρούλη. Μόνο να μην πονάει ο καημένος!!!

Παναγιώτα μου και τι σου λένε τα γυμνασιόπαιδα;; Μπράβο πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x ,

όπως πάντα πρωινή!!! :?

σήμερα πάλι 5.30, :o:o:o:o μα τι θα γίνει με αυτό το κορίτσι? :?

αλλά νομίζω ότι βρήκα την αιτία του κακού: ο άντρας μου ξυπνά στις 5.30 και όταν πάει στην τουαλέτα την ξυπνάει, η βρύση ακούγεται σε όλο το σπίτι και κάνει και ντουζάκι και αυτό ήταν!!!, βέβαια χθες δεν ξύπνησε .... σήμερα κατέβηκε από το κρεβάτι της φορώντας τον υπνόσακο :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: , μα πώς κατάφερε να κατέβη την σκάλα του κρεβατιού φορώντας τον υπνόσακο? :o:o:o:shock::shock::shock::shock::?::?::?:

μετά (από το δωμάτιό μας στο δικό τους υπάρχουν 4 σκαλάκια) κάθησε στα σκαλάκια, και άρχισε να μιλάει, της λέει ο άντρας μου πήγαινε για ύπνο, όλοι κοιμούνται, αλλά δεν την έβαλε στο κρεββάτι της!!!! X(X(X(X( ....σηκώνομαι και την βάζω πίσω, εκείνη ανάβει το φως κατεβαίνει πάλι, άρχισε να μιλά, μετά από 1 ώρα πάει πίσω στο δωμάτιό της κλείνει και την πόρτα και άρχισε το παιχνίδι........μετά ξυπνά ο Λ. πάει τουαλ. του λέω πήγαινε πάλι για ύπνο είναι νωρίς ακόμη (6.40), εκείνη άκουσε την πόρτα του, άνοιξε την δική της δεν βλέπει κανέναν ξαναμπαίνει μέσα, ώσπου στις 7.00 σηκώνεται και ο Λ., η Ρ.Α πάει στο δωμάτιό του, κλείνουν την πόρτα και ακούω τον Λ. που της λέει ψυθιριστά να κάνει πιο σιγά γιατί κοιμάμαι!!! :x:x

εν τω μεταξύ ξυπνησα και στις 1.43 γιατί άρχισε ο συναγερμός από ένα αυτοκ. και μετά δεν μπορούσα να κοιμηθώ X(X(X(X(X(X(:evil::evil::evil::evil::evil: ........

αυτά τα ωραία......!!!!

Μιτσάκη μην ανησυχείς βρε αφού είναι εξέταση επαναληπτική, δεν είπε κανείς ότι υπάρχει πρόβλημα, μόνο σκέψεις θετικές να κάνεις και να χαμογελάς....μην στεναχωριέσαι προκαταβολικά! :x:x:YMHUG:

καλά αποτελέσματα :x

πάω να διαβάσω τα νέα σας τώρα......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν δώσεις φασολάκια, αρακά, σπανάκι σε ένα 2χρονο τι θα δώσεις? :o:o:o:o

καλά τα ρεβύθια φουσκώνουν και τα φασόλια, αλλά τα άλλα? :shock::shock::shock::shock:

Σισσιώ ωραίο το παπούτσι :D

Αφρο :lol::lol::lol::lol: μην ανησυχείς βρε θα αλλά ξει γούστα :lol::lol::lol:

Συμπεθέρα :ymsick::ymsick: για τα κεκάκια, δεν μου αρέσουν ούτε οι σταφίδες, ούτε τα κουάκερ!!!

καλά να περάσετε :x ...μα 20 βαθμούς σύν εννοείς ή μείον? :lol::lol::lol::lol::lol:

από το χιόνι πριν λίγες μέρες πήγατε στους 20+? :shock::shock::shock::shock:

βάλε φωτό εδώ βρε κανείς δεν θα δει :lol::lol::lol::lol: , μόνο εμείς!!!! :roll::roll::roll::roll:

Νατασούλα σε βλέπω Καλημέρα.....ουφ κατέβηκαν πάμε να ετοιμαστούμε σιγά σιγά, αν και είναι νωρίς ακόμη!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

χθες περάσαμε τέλεια στην Ιουλία, τα παιδιά ξεσαλώσανε πρώτη φορά νομίζω παίξανε τόσο καλά και η μηλόπιτα απλά θεϊκή :D:D

Το δε σπίτι υπέροχο τόσο που ενέπνευσε την Έλενα να κάνει 2 φορές κακά :lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol και δεν είχα και πάνες μαζί: :oops::oops::oops::oops:

Θου εγώ δεν έχω πρόβλημα να βάλεις φώτο

Το νινί τι καλό και ήσυχο που ήταν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μιτσάκι να σκέφτεσαι θετικά όλα καλά θα πάνε, νόμιζα ότι δεν θα κάνατε τελικά το σπινθηρογράφημα μέχρι να γεννήσεις. Δεν επηρεάζει τελικά την εγκυμοσύνη?

Σισσιώ τέλειο το παπούτσι, πολύ μου άρεσε :D:D:D:D:D

Γιατί δεν μας λές και για τα υπόλοιπα? Εμείς που δεν θα είμαστε εκεί να σε καμαρώσουμε??????????

Λενάκι περαστικά στον μπέμπη

Νατάσα να υποθέσω ότι η παιδίατρος είναι αυτή του ΤΕΒΕ????????????

Τι π@π@ριές είναι αυτές που λέει? καιπότε να δώσουμε όσπρια και λαχανικά στα παιδιά στα 5? :?:?:?:?

Μπράβο για τα κιλάκια σας και το ύψος σας :D:D:D:D

Εσύ μέχρι πότε θα κάνεις αποχή απο γαλακτοκομικά?

Αναστασία αφού δείχνει σημάδια η Άννυ να την προτρέπεις κι εσύ και να την βάζεις στο γιογιό ή στην τουαλέτα, μπορεί να είναι όντως έτοιμη και να την κόψει γρήγορα την πάνα

Έρη 20βαθμούς? την προηγούμενη βδομάδα χιόνια δεν είχατε?

Γωγώ περιμένουμε νέα από τον γιατρό;)

Αργυρώ 5:30? :o:o:o:o:o και το μεσημέρι τελικά τον έκοψε τον ύπνο?

Με την Αναστασία-μπεμπούλης έχει μιλήσει καμιά??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Μας πήραν φαλάγγι τ' αγόρια!!! χαχαχαχα
    • @BenarΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Άντε ωραία πάει και η Doppler μια χαρά είσαι κοντεύεις σε 2 βδομαδες θα μπεις στο μήνα σου δηλαδή πωπω με το καλό το μωρακι σου εγω ειχα πάρει ένα βιβλίο αλλά να σου πω την αλήθεια δεν το πολύ ξεφύλλισα κιολας δεν αν αξίζει για να σου το προτείνω 
    • Σε καταλαβαίνω γιατί και γώ τσιγαρο κάνω κατά βάση το βράδυ που κοιμούνται τα παιδιά για να χαλαρώσω.  Αλλα είχα διαβάσει μια έρευνα πριν μείνω έγκυος και με είχε τρομάξει και έτσι το έκοβα με το που εμένα, βέβαια ξανά λεω ότι δεν κάπνιζα πολύ. Κανε μια προσπάθεια….μπορεις να το μειώσεις!!!!  Ας μην γινόμαστε επικριτικές, δεν ειμαστε όλοι οι άνθρωποι ίδιοι. Ας ειμαστε υποστηρικτικές…είναι κάτι που θα εξασκήσουμε πολύ μετά με τα παιδιά μας!!!!
    • Ααα ωραία 😅 να έχω το νου μου δηλαδή αλλά εντάξει το πρόβλημα είναι αν έχεις και πόνο.. πόνο δεν είχα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη όταν το ένιωθα ούτε τώρα (για την ώρα τουλάχιστον ) 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...