Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Σοβαρα;;;;;...χαιρομαι...

εγω το βρικα συμπαθητικο βιβλιο και λεω οτι πρεπει για την Μ-Ι...αλλα δε φανταστηκα οτι ειναι τοσο καλο...

τελικα ξερω να ψωνιζω βιβλια!!!! :lol::lol::lol::lol:

χαιρομαι πολυ που σας αρεσαν!!!

ρε συ Βικυ...πως νιωθεις που αυριο θα γινει 3!!!!

εγω ακομα δεν σκαφτομαι την προοπτικη οτι σε λιγους μηνες γινετε 2!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γκρρρ το εχασα το μνμ...Ενω ημουν συνδεμενη μου ξαναζητησε να συνδεθωωωωω! :twisted:

Δημητρουλα το εννοω αυτο που ειπα!Εχει παντα συνοχη το γραπτο σου!Αλλα βαζε κανενα εντερ παραπανω γτ ζοριζεται να σε διαβασει η χεστρουλα!( :lol::lol::P:P:P βρε που τα βρισκω κ τα γραφω?!)

Χρυσα ευτυχως δε σου φανηκε μεγαλη βλακεια η...βλακεια που ειπα!Ευχομαι να ειναι κατι πολυ απλο κ φυσιολογικο κ οχι τιποτα απο τα αλλα που ανεφερες(αναφερατε)

Νατασουλα δε με ξερεις καθολου?!!!χαχαχα Φυσικα κ δεν εχω τηλ του πεθερου!Σβηνω οσα τηλ δεν προκειται να χρησιμοποιησω! ;):P

Βικυ τιποτα δε χανεται απο τη μνημη ακομα κ αν τα διαγραψεις εκτος κ αν γραψεις κατι αλλο απο πανω! :D

Ερωτησεις!

1-Θελω να σβησω τη φωτο απο το αβαταρ μου...Εκανα διαγραφη εικονας αλλα παλι την εμφανιζει στα ποστ αλλα δεν την βλεπω μονο πανω δεξια που εχει τις δημοσιευσεις μου κλπ/...Καμια ιδεα?

2-Τα μωρα κοβουν παντα πρωτα τα κακα κ μετα τα τσισα???

Βρε Θου λογω του μνμ σου εμεινε το δικο μου μετεωρο!!!!δε σε διαβασα ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νοιωθω περιεργα...αλλα γεματη...δεν μπορω να φανατστω πως θα ηταν η ζωη μου χωρις την Μ-Ι!

Αναστασια καθε παιδακι εχει το δικο του ρυθμο!

παντως το καλοκαιρακι ειναι η καλυτερη εποχη....εμεις της φορουσαμε ολο φουστανακια και ηταν ευκολο χωρις να την ταλαιπωρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανασιασι γι ατην φωτο δεν ξερω...

για την πανα..συνηθως ναι πρωτα την κοβουν στα κακα και μετα στα τσισα...μπορουν λεει πρωτα να ελεγξουν τους σφικτηρες του πρωκτου και μετα τα τσισα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαντήσεις για Αναστασία

1. δεν έχω ιδέα :mrgreen::mrgreen:

2. όχι πάντα ο Μιχάλης τα έκοψε ταυτόχρονα τσίσα και κακά

Βίκυ νομίζω ότι δεν χάνονται τα δεδομένα από τον σκληρό

Μάρθα εμείς διαβάσουμε παραμύθια με λύκο απλά τα αλάζουμε για να μην είναι πολύ κακός ο λύκος. Παρόλαυτά η Έλενα τον φοβάται όταν το βλέπει στα ζουζούνια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια μα πού βρίσκει όλη αυτή την ενέργεια? ξύπνησε από τις 5.30 και δεν κοιμήθηκε για μεσημέρι, δεν ήθελε....έκαναν το λάθος και πήγαμε πάλι στο ΣΜ χωρίς καρότσι, στο γυρισμό είχ αμια βαριά τσάντα και την Ρ.Α να πηγαίνει όπου θέλει, κάποια στιγμή κρύβομαι πίσω από ένα αυτοκ. - είχα οπτική επαφή - και γυρίζει και δεν με βλέπει, αρχίζει τρέχει και φωνάζει μαμά, τότε βγήκα και μου έδωσε το χέρι της αμέσως!!!!....ξέρω δεν ήταν σωστό αλλά με κούρασε, την επομένη θα πάρω καρότσι, μεγάλη ξεμεγάλη δεν με νοιάζει!!!!

Χρύσα να σου πω για το παράθυρο: άφησέ το με ανάκληση και με τις περσίδες μισές ανοιχτές και θα είναι και η κουρτίνα μπροστά οπότε δεν θα μπαίνει πολύς αέρας, ίσα που θα δροσίζει λίγο, άλλωστε τι θερμοκρασία έχει στην Θεσ. το βράδυ? :?:

εμείς έχουμε λιακάδα, πολύ ζέστη.... να σας πω την αλήθεια δεν μου αρέσουν τα παραμύθια με τον λύκο γιατί τα βρίσκω βίαια, αφού ο κυνηγός πυροβολεί ή σκίζει την κοιλιά του!!!!

Βίκυ ωραίος ο άντρας σου, ωραίες ερωτ. κάνει :lol::lol::lol::lol:

Συμπεθέρα Βίκυ εγώ λέω τι ΜΠΟΡΕΙ να ισχύει στα παιδιά, στους ενήλικες είναι διαφορετικά (πιστεύω)....άλλωστε είναι δική μου θεωρία!!! ;):D

Συμπεθέρα Έρη αν τον ενοχλούν τον γαμπρό τα μαλλιά να του τα κόψεις, αν ιδρώνει ή πέφτουν στα μάτια κ.λπ....εγώ σήμερα έκοψα τις οφέλιες της Ρέας!! :D

Μάγδα πού είσαι ρε? ακόμη να δώσεις το πρότζεκτ σου?

Φρανίτα πώς πήγε το εμβόλιο? σου έκαναν το σωστό? :-p:-p:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, όταν πας στο προφίλ σου λέει "αλλαγή φωτό προφίλ" και κάτω από την φωτό λέει "κάτι για μικρογραφία (δεν θυμάμαι) πατάς αυτό και λίγο πιο πάνω λέει "αφαίρεση φωτό προφίλ, το πατάς και όλα οκ.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχααχα!!!Ακου εκει να τα φτιαξει η κοκκινοσκουφιτσα με το λυκο!!!!!χαχααχαχ

Εγω τα αλλαζω τα παραμυθια!

Πχ ο λυκος δεν ηθελε να φαει την γιαγια ή την κοκκινοσκ. αλλα το φαγακι που ειχε στο καλαθακι της...

ή ηθελα να φαει το φαγακι απο τα γουρουνακια κ μπηκε απο την καμιναδα κ καηκε ο πωπος του στο τζακι κ τρεεεεεχει μακρια απο τον πονο!

Κοριτσια η Αννυ πριν λιγες μερες εκανε τσισα οταν βγηκε απο το μπανιο και τα ενιωσε :oops:

Απο τοτε 1 φορα που την αλλαζα μου λεει "Τσις"!Της λεω "θελεις τσισα?κανε!"(κρατουσα την πανα της απο κατω)...ΕΚΑΝΕ!Αυτο εγινε 1-2 φορες...Καποιες αλλες την ρωτησα αν θελει κ ειπε οχι...

Και σημερα παλι οταν την αλλαζα της λεω χαρουμενα "μμηηηηηην κανει τσισακια το μανιταρακι σου :P γτ δε φορας πανα!" και αυτη γελαει μαφιοζικα,λεει "τσιιιιιιις" και τα κανει!!!!! :lol::lol::lol:

Για τα κακα ουτε λογος!!!Βεβαια δεν σκεφτομαι γιογιο ακομα...Απλα παρατηρω!(και σας πρηζω!!! :oops: )

Αργυ νομιζω πως αυτο εκανα...Θα το ξανακανω...Ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις δεν διαβαζουμε παραμυθια ...δεν καθετε και ολο γυριζει σε μια σελιδα και κολλαει εκει ....

εχει δει ομως τα 3 γουρουνακια (με τα σπιτια) σε εναλλακτικη εκδοση :D τα τρια γουρουνακια που βρηκαν εναν μωρο λυκο και τον υιοθετησαν και τελικα εγειναν μια οικογενεια και με τουσ λυκους :D:D:D

δεν θελω παραμυθια βιας και ειμαι εναντιον στο να κανουν κακο τον λυκο :evil: μια χαρα ειναι οι λυκοι απο τα πιο αγαπητα μου ζωα ....δεν συνεχιζω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες!

δε τα διαβασα ολα..εχω κ δουλιτσες ενδιαμεσα..

τον λυκο κ το λιονταρι,ο γιωργος τα φοβαται πολυ..

η πεθερα μου,η μαμα μου,ομπαμπας μου,οι θειοι του,οποτε παει να κανει καμια ζημια του λενε"μηηηηηηηη,θα ερθει το λιονταρι.."κ αυτος ο καημενος μαζευεται..

εχω την υπονοια πως αυτος ο φοβος του σχετιζεται με εφιαλτες που βλεπει τη νυχτα κ ξυπναει κλαιγοντας..

εγω του εχω ενα παραμυθακι που ο λυκος γινεται καλος κ τρωει σουπα με λαχανικα που τον κερναει η μαμα της κοκκινοσκουφιτσας..αλλα τί να σου κανω μονο εγω..οταν ολοι οι αλλοι λενε τα δικα τους κ δε με ακουν...

Θου φυσικα να ερθετε!αρκει κ η λενα να ειναι ο.κ.!κ οποια αλλη φυσικα ερθει!

εβαλα στο φουρνο ενα κεικ αλμυρο,πρωτη φορα κανω,ελπιζω να τρωγεται!αλλιως..ξερετε..θα φατε ετοιματζιδικα! ;)

επισης..βαριεμαι να πλυνω μπαλκονια!σας πειραζει να μην τα καθαρισω;;;;;;;; :lol:

ξυπνησε..παω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανακοιμηθηκε :?

μπραβο στην αννυ για τα :D τσισακια! :D

ναι,πρωτα κοβουν την πανα στα κακα κ μετα στα τσισα..αλλα η αννυ μπορει χαλαρα να κανει κ το αντιθετο! :lol::lol::lol:

ο γιωργος βλεεπι φωτο με την αννυ κ τον ανασταση κ τους φωναζει!

επισης αναστασια,βλεπει την αννυ κ λεει"κουπα,αννυ μπαμ!" :oops::oops: =χτυπησα την αννυ με την σκουπα! :shock::shock::shock:

α!πηρα το μπουφανακι διπλης οψεως απο τα μπενετον που μου ειπες!σε γκρι-σιελ ομως!τελειο ειναι!!ευχαριστω για τις πληροφοριες! :)

χρυσα για την εφιδρωση,πιστευω οτι ειναι στον ανθρωπο..δεν ξερω ομως κ σιγουρα..καλα εκανες κ ανοιξες το θεμα! ;)

νατασουλα θα ερθετε;;

νατασα αν ανοιξεις το μπλογκ,θα χασω κ εγω απο τον υπνο μου για να σε διαβαζω!μαζι σου!! :)

νονα σιγουρα θα εισαι μια πανεμορφη νυφη!απλα,οσο πλησιαζει ο καιρος σε πιανει εκνευρισμος..λογικο ειναι! ;)

παπουτσια εγω εκανα παραγγελια,peep toe γοβες 12 πομτες δισολες ειχα,στολισμενα διακριτικα..αν δεις φωτο γαμου,καπου φαινονται..δε με ειχαν ταλαιπωρησει ιδιαιτερα θυμαμαι..βεβαια εγω δεν ειχα καθησει κ πολυ στο γλεντι του γαμου.. :lol::lol::lol::lol:

παω να σφουγγαρισω!σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα πάει σε μια κηδεία, γύρισα, κάθισα να σας διαβάσω στα γρήγορα και να γράψω για την εφημερίδα... :evil::evil::evil::evil:

Καλά ρε μόνο εγώ είμαι σκύλα και της λέω τα πράγματα όπως έχουν;;;;Ο λυλος είναι κακός, προσπαθεί να φάει τα γουρουνάκια και δεν τα καταφέρνει..Ξέρει την Κοκκινοσκουφίτσα, τα 3 γουρουνάκια, τα 7 κατσικάκια, τη Χιονάτη....Δε νομίζω να φοβάται... :?:? Αλλά και να φοβάται, τι έγινε...Δεν είναι γατάκια και σκυλάκια οι λύκοι..Δε ζουν ανάμεσά μας... :roll::roll::roll::roll:

Αναστασάκιιιιιιι αν η γέννα έχει σχέση με το χαρακτήρα τότε θα μπινελικώνω όποιον βλέπω μπροστά μου... :lol::lol::lol:

Επίσης, έχω να πω στο θέμα ζήλεια ότι πάντα ζήλευα γκόμενους... :oops::oops: Ακόμα και αυτούς που δε γούσταρα... :?:?:? Έκανα τρελά σκηνικά... :roll::roll::roll::oops::oops::oops: Και το Γιώργο τον ζήλευα...Τώρα δε με νοιάζει...Δεν ξέρω πως άλλαξα έτσι...

Γενικά όμως δε ζηλεύω....Με την κακή έννοια...Θα πω ας πούμε...Τι γαμάτο σπίτι...Μακάρι να το είχα...Ή πόσα λεφτά έχει ο πούστης που το έχει....Αλλά όχι κακοκπροέραιτα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτάααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι ολο λέω να στο πω και το ξεχνάω, :oops: και εγώ όπως όλη η οικουμένη απο τον Μπουρνάζο είχα πάρει τα παπούτσια. Πέδιλα πήρα απλά λευκά σατινέ κάπως . ;;) Για το γλέντι όμως είχα αγοράσει κάτι λευκές τέλειες μπαλαρίνες γιατι σκέφτηκα ότι μπορεί να χρειαστουν... οχι απλώς χρειάστηκαν.. ολο το γλέντι με τις μπαλαρίνες το έβγαλα γιατι δεν ειχα βάλει και κώλο κάτω... :ymparty::o)

Χαχαχα, ρε συ Γωγω, πρωτη φορά σου συμβαίνει αυτη η φάση με τους Ιεχωβάδες? Εμενα μου εχει τυχει πολλες φορές να μου χτυπησουν την πόρτα ή να με σταματήσουν στον δρόμο για να μου δώσουν φυλλάδιο... Πάντως στην σχολή ειχα εναν συμφοιτητη μάρτυρα του ιεχωβά και ηταν – ειναι δηλαδή – πολύ καλό παιδι. Αυτος ηταν απο την Μυτιλήνη και μου ελεγε ποσο πολυ οργανομένοι ειναι μεταξύ τους και οτι με το που ηρθε εδώ, του βρηκαν σπίτι, του το βάψανε, του το επιπλώσανε και γενικά εχουν πολύ στενές σχέσεις μεταξύ τους... κάτι σαν τους Ελληνες στην Αμερική και τον Καναδά χαχαχα :mrgreen::mrgreen:

Χρυσα να ρωτησεις τον γιατρο για το παιδι. Πάντως απο τοτε που ηρθαμε εδω ο δικός μου ιδρώνει πάρα πολυ στον μεσημεριανό υπνο. Τα μαλιά του γίνονται μούσκεμα και γενικά ειναι μούσκεμα μέχρι την πλάτη ψηλά στον σβέρκο.. και σε σκεφτόμουν οταν ξεκίνησε να συμβαίνει γιατι το θυμόμουν. :YMHUG:

Επανερχομαι σε λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ ελπίζω να σωθεί το περιεχόμενο του σκληρού. Αν δεν ειναι τεράστια ζημειά τότε το πιο πιθανο ειναι να μπορέσουν να το ανακτησουν. :D

Νατασούλα οπου ναναι θα ερθει το ποδηλατάκι.. ;;) χαχα τι να πω και εγω που ακομη δεν εχουν ερθει τα πράγματα απο την Ελλάδα χαχαχα να πω και γω τον πόνο μου.. :mrgreen:

Αναστασία μπράβο στην Ανυ, η οποία παρεπιπτόντως οσο μεγαλώνει γίνεται ακομη περισσότερο κούκλα! :x Το καλοκαίρι ξεκίνα γιογιο.. Θα το δοκιμάσω αυτο με το λεμονι αν και μου θυμιζει τα νιάτα μου γιατι στο γυμνάσιο με λεμόνι σηκώναμε μοικάνες χαχα :mrgreen:

Καλέ σεις, στο γυμνάσιο μάθατε για το σεξ??? :shock: Πλάκα μου κάνετε? :o Εμεις στην Ξάνθη τι ημασταν που παίζαμε τον γιατρο στο δημοτικό? :-w Πωπω ντρέπομαι μονο που τα σκέφτομαι αλλά όλοι τα κάναμε... :oops: Εντάξει δεν ξέραμε ακριβως για το σεξ λεπτομέρειες και στάσεις και τέτοια αλλά οσο ναναι, τηλεόραση υπήρχε και τότε.. ολο και κάτι είχε πάρει το μάτι μας.. :oops: Πάντως και εμείς όπως είπε η Μαγγυ, έτσι και εδειχνε η τηλεόραση καμια σκηνη με πολλά φιλιά και τέτοια, εξαφανιζολ απο μπροστά σε περίπτωση που ηταν ο μπαμπάς μας εκεί..... :lol::lol:

Αφρο οτι και να κάνει τώρα ο Μανωλάκης σε σχέση με το μωρό δεν μπορεις να βγάλεις συμπέρασμα. Με το καλό να έρθει το νινάκι, να περάσει και το στάδιο προσαρμογής του Μανωλάκη στο νέο σχέδιο και μετά βλέπεις.. ολα καλά θα πάνε eventually.. :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ξαναματαεπανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεις οταν διαβαζουμε παρανυθι και ειναι οΠ. εκει κανει το απαραμυθι σοκιν....

πχ...τι ηθελ η κοκκινοσκουφιτσα στο δασος μονη?

μηπως εψαχνε το λυκο?

η χιονατη περασε καλα με του 7 νανους?

Αααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! =))=))=))=))=))=)):)):)):)):)) Απλά η δικιά σου ειναι πανεξυπνη και καλύτερα να το αποφευγετε... καλά κάνετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα και εγω γι αυτο οταν πάω σουπερ μαρκετ ή εχω δουλειές παιρνω το καρότσι. Δεν γινεται διαφορετικά. :x:x:x

Ιουλία, Ταο Ταο, Νατάσα, Παναγιώτα, Μητσάκι, Κάρολ τα φιλιά μου! :x:x:x

Και εγώ όπως και η Αφρο αγαπώ τους λύκους (εννοείται :mrgreen: ) Πάντως στις νεοτερες εκδόσεις, ο λύκος πράγματι θέλει να φάει το φαι και κλείνει την γιαγιά στην ντουλάπα δεν την τρώει. Και μετα του μαθαίνουν να τρώει με μαχαιροπήρουνα και τρώνε όλοι μαζι... Το τελευταίο το βρίσκω τραγικό, εχουμε μεταλλάξει τα πάντα... :evil: εντάξει λογικό τα παραμύθια να εκσυγχρονίζονται ωστε να ειναι up to date με την τωρινή μας ζωή και τις συννηθειες μας αλλα έλεος! ΟΙ ΛΥΚΟΙ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΜΕ ΜΑΧΑΙΡΟΠΙΡΟΥΝΑ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συγνώμη για τις κολλητές αναρτήσεις.. ειναι η ώρα που εσεις δεν ειστε μέσα και ειμαι εγώ.... Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη μου :-*

εκλεισα τα ματια μου για 2 λεπτα ,αποκοιμηθηκα ελαφρια και ειδα ονειρο οτι ημουνα σε μια αποβαθρα μετρο και μου εφυγε ο Μ απο τα χερια ενω ερχοταν το μετρο .....δεν μπορειτε να φανταστειτε πως πεταχτικα πανω !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Αχ διαβασα μονο τη σελιδα 21...θα διαβασω κ τα υπολοιπα το βραδυ..

Εχω νευρα.,,θελω να βαλω τα κλαμματα...τι θα κανω γμτ με το κωλοεμβολιο??? σηριαλ εχει γινει...

Τωρα εχει τεθει κ αλλο θεμα, επειδη θα το κανει 2 εβδομαδες πριν κλεισει τα 2, ισως χρειαστει να το κανει 2 φορες...Δεν ξερω πια τι θα κανω...

χα χα! Καρολ καλε οχι, δεν μου εχει δωσει ποτε αφορμη ο φουκαρας ο δανος!! μα τιποτα..σε σημειο που λεω μα δεν αρεσει σε καμια αλλη πια??? Γενικα δεν ειμαι ζηλιαρα ως ανθρωπος ουτε ζηλοφθονη (αυτο πια καθολου!!) απλα με τους αντρες εεε ζηλευω λιγο..Δεν το δειχνω ομως αλλα εχω το νου μου..κ επειδη ειμαι περιεργη μου αρεσει να ψαχουλευω στα μνμ του δανου..ντροπη...το ξερω....νομιζω ομως πως το ξερει κ αυτος..αφου πια ολοι οι κωδικοι του ειναι η το ονομα το δικο μου η του σεμπ σε διαφορους συνδυασμους...Παντως αν με απατουσε κ μου το ελεγε θα το ξεπερνουσα...εκει τα σκεφτομαι αλλιως....Η κοροιδια δεν μου αρεσει...αν το ξερω αλλαζει...

Αχ τι θα κανω με τα εμβολια....δεν αντεχω...

Παω να διαβασω κ να σχολιασω...μην γραψετε πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

μολις τσακισα πιτσα που εκανα..

με τη 3 φορα πετυχα κ καλα τη ζυμη..δε μου καθισε σημερα?

αναστασια τι λες τωρα?η αννυ πρωτα θα πεταξει πανα κ μετα θα φαει κρεας κτλ :lol::lol::lol:

αναποδη :lol::lol::lol:

ερη κ γω να θελω να τα σηκωσω τα μαλλια του μικρου βαζω λεμονι..

αργι ποσους καφεδες ηπιες σημερα?χοχο

χρυσα πηρες το γιατρο?για τον φοφο?

η συμπεθερα μου που ειναι?

γωγω κανα πονακι εχουμε?εμ συμπεθερα ειμαι..πρεπει πρωτη να το μαθω :oops:

αφρο θα δωσεις κ συ σιδηρο? :?

φιλια σε ολες..

βικυ δε νομιζω να χαθουν οι φωτο απο το σκληρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Είχα γράψει ολόκληρο κατεβατό το μεσημέρι....

Πατησα υποβολή και έφυγα....

Πάειιιιιιιιιιιιιιι............

Δεν έχω κουράγιο να τα ξαναγράψω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...