Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

kiska mu efxaristo poli pu me evales sti listula!!! oso gia ta sogia, se katalavaino apolita kai de to sxoliazo peraitero!!!!makria kai agapimenoi!!!

kata ta alla ti kanete koritsakia mu???ego sinexeia peinao kai kikloforo oli mera me ena bukali nero gia na fuskono kai na min troo!!!de ta kataferno pada omos!!!!tora thelo suvlaki!!!!

eseis pos ta pate m afto to thema???

filakia :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κισκα μου......μου....μουυυυυυυυυυυυυυυυυ......σε υπερ ευχαριστώ που μας έβαλες στην λιστούλα καλή μου........:)........και εγω και το σποράκι μου...:)

όσον αφορά το θέμα "σοι"...άσε.......όλοι έχουμε και από κάτι να θυμόμαστε για να μην τους μιλάμε....και να σπυ πω καλύτερα, διότι όπου λαλούν πολλοί κοκόροι, αργεί να ξημερωσει, και εννοώ ότι οταν εμπλέκονται πολλοί δεν υπάρχει περίπτωση να μην βγεις χρεωμένος.........οπότε......μακριά και αγαπημένοι.......

Τιτινάκι μου, με το καλό ο γάμος σου κούκλα μου......θα είσαι μια΄υπέροχη εγκυούλα νύφη...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαννεσακι μου.......και εγώ πεινάω πολύ.........και τρωω αν χρειαστεί...απλά μετά με πιάνουν οι αναγούλες και είμαι χάλια για πολύ ώρα......νερό πείνω, αλλά περισσότερο γαλατάκι γιατί έχω και το στομάχι μου και επιβάλλεται τώρα που δεν μπορώ να παίρνω χάπια, ωστε να το ηρεμώ....:)

σουβλάκι εεεε......χμμμμμμ...με βάζεις σε πειρασμό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεθαίνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω απ' την αναγούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μη λέτε για φαγητά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μη λέτε γάλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μη λέτε σουβλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ...σε καταλαβαινωω..τον πρωτο καιρο δεν εμπαινα στο φορουμ γιατι δεν μπορουσα να διαβαζω καν για φαγητα...ουτε να ακουω ουτε να φανταζομαι και ζαλιζομουνα κιολας απο τον υπολογιστη,η ξαδερφη μου ειναι στο Θεμο και εκανε φετος και το lifestyle στον Alter αι με τον Λιανο το xfactor και πρωινο καφε μεχρι πριν ερθει η Καγια κ.α.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, εντάξει βρε! Απλά σε κάποια φάση με έπιασε μια απίστευτη ναυτία. Τώρα έφαγα λίγο ψωμοτύρι. Θα πάω να πέσω πολύ νωρίς πάλι σήμερα. Το άσχημο είναι ότι ξυπνάω πρωί, και μετά είτε δεν ξανακοιμάμαι, είτε κοιμάμαι διακεκομμένα και άσχημα.

Να σας ρωτήσω. Εμένα μου είχε πει ο γιατρός να αποφεύγω τα μαλακά τυριά. Τώρα που κοίταξα λίγο για τη σαλμονέλα, έλεγε ότι οι έγκυες καλό είναι να αποφεύγουν και τη φέτα. Εσείς τρώτε φέτα; Επειδή εγώ τρώω καμιά φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φεταααα........κασερι.......μιλνερ....και ολα τα καλα τρωω....και μαλιστα καθημερινα.....ο γιατρος μου ειπε να τρωω οσαν γαλακτομικα θελω, οποτε του δινω και καταλαβαινει..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια δεν ξερω, αλλα δε νομιζω να εγινε κατι, ειδικα αν εφαγες κ λιγο οπως λες..

εγω φετα τρωω παντως.

νιακουλινακι μικι τι λεει η κοιλιτσα??

κισκα, ασε τα σογια ειναι κακο σπυρι τελικα..

θελω να κανονισω απο βδομαδα να κλεισω ραντεβου σε μια αλλη γυναικολογο που εχω ακουσει οτι ειναι σουπερ! αυτος που παω τωρα ειναι πολυ καλος (ετσι φαινεται τουλαχιστον) εχει χιουμορ κ με ξεαγχωνει παρα πολυ, αλλα ακουσα οτι κανει πολλες προκλησεις. κ οταν πηγα χτες του ειπα οτι δε θελω να κανω επισκληριδιο οπως στην προηγουμενη γεννα που μου την εκαναν με διαστολη 8 κ μου ειπε κ αν παμε για προκλητο τοκετο στις 38-39 βδομαδες? δε θα κανεις??

με χαλαει πολυ η προκληση, δε θελω καθολου! στον ανασταση γεννησα πολυ γρηγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυρί τρώω πολύ, αφού το βασικό μου είδος διατροφής είναι το ψωμοτύρι! :P

Αλλά γάλα όχι. Μόνο και στην σκέψη αηδιάζω!

Λένα, γιατί να κάνεις πρόκληση; Συνήθως, κάνεις πρόκληση αν ξεπεράσεις την ΠΗΤ. Ο γιατρός που πηγαίνουν διάφορες φίλες μου, και γενικά θεωρείται πολύ της μόδας (εγώ τον θεωρώ χασάπη για πολλούς λόγους) ακόμα κι αν πάει η έγκυος με σπασμένα νερά, της βάζει ορό για να γεννήσει πιο γρήγορα. Αυτό θεωρείται πρόκληση; Προκλησούλα; Ο δικός μου γιατρός δεν ξέρω καθόλου αν βάζει ορό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki μου καλησπέρα σε σενα και την κοιλίτσα σου..:)....ειμαστε μια χαρούλα, αν εξαιρέσεις ότι άρχισα να πεινάω και για να μην φαω κατι απο έξω λέω να πηγαινω προς το σπιτι μου ωστε να φω υγιεινα..:)...εσυ πως εισαι?.....

προσωπικά, με σύζυγο φυσικοθεραπευτη, δεν νομιζω να κανω επισκληριδιο, δεν θα με αφησει καταρχην ο αντρας μου, οποτε αν ολα πρωτα ο Θεος πανε καλα θα γεννησω κανονικα....ετσι θελω να πιστευω...:).......

εισαι ακομη νωρις στην εγκυμοσυνη σου, οποτε δεν θεωρω να υπαρχει προβλημα αν απευθυνθεις σε αλλη γυναικολογο.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, υπάρχει καμία με ψηλή μυωπία; Εγώ έχω 9.5 και 7. Όταν το είπα στον γιατρό μου, μου είπε ότι δεν παίζει ρόλο. Αλλά όσο να 'ναι, κι επειδή πολλά ακούγονται, πολλά λέγονται (ο κόσμος είναι κακός :P) λέω όταν προχωρήσει η εγκυμοσύνη μου, να πάω σε οφθαλμίατρο να κάνω βυθοσκόπηση να δω τι θα μου πει. Πάντως, θέλω πολύ να γεννήσω φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρος που με ξεγεννησε στον ανασταση βγαινει στη συνταξη κ δε μου αρεσε ο τροπος που με χειριστηκε περσυ που ειχα την ατυχη εγκυμοσυνη. τωρα στην ουσια ειμαι στο ψαξιμο..

αυτος φαινεται καλος..

απλα εχω ακουσει οτι εχει σα συστημα τις προκλησεις..

μια μερα που ημουν στο ιατρειο του (ημουν για τεστ παπ) κατεβαινει μια εγκυος που μολις ειχε μπει στο μηνα της

λεει στη γραμματεα του αχ σε 3 μερες μπαινουμε μεσα για προκληση, πολυ νωρις δεν ειναι??

κ της λεει αυτη ε θα ξερει ο γιατρος

κρωταω τη γραμματεα (ειναι φιλη του αδερφου μου κ την ξερω) γιατι θα κανει τοσο νωρις κ μου λεει ε εφοσον ολα πανε καλα κ δεν υπαρχει προβλημα γιατι να καθεται κ αλλο το μωρο μεσα στην κοιλια? κ να περιμενει κ μαμα κ μωρο??? κ μου φανηκε τοσο χαζος ο λογος!

αλλα οταν ανεβηκα πανω κ τον ρωτησα μου ειπε οτι η κοπελα ειχε διαβητη κυησης..

κ μια φιλη που γεννησε στο γαληνο στο δωματιο ηταν μαζι της 2 κοπελες που τις ξεγεννησε αυτος ο γιατρος, κ οι 2 ειχαν μπει με προκληση, ε δε νομιζω να ειναι συμπτωση!

θα δω 2 ακομα γυναικολογους, μια γυναικα εναν αντρα κ θα καταληξω!

κ εγω εχω μυωπια, οχι τοσο ψηλη βεβαια, εχω 4.5 στο καθε ματι

εχω ακουσει οτι πρεπει να πας για βυθοσκοπηση κ αναλογα τι θα σου πει ο οφθαλμιατρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και πολυ καλα θα κανεις Άννα Μαρία μου........οσες μπορουμε να αποφυγουμε την επισκληριδιο θα πραξουμε πολυ ορθα...:)...οσον αφορα την μυωπια, μια φιλη μου είχε και γεννησε με καισαρικη, δεν ξερω για ποιο λογο, απο οτι θυμαμαι για να μην πιεστουν τα οπτικα νευρα,,,κατι τετοιο...αλλα σου το λεω με επιφυλαξη...:)....το προτιμοτερο ειναι να επισκεφθεις εναν οφθαλμιατρο και να σου πει επακριβως αν υφισταται προβλημα ή οχι....:)

Σας φιλώ όλες....καλό βράδυ...πάω σπιτάκι μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ειχα γεννησει τον ανασταση μου θυμαμαι οταν εσπρωχνα μου ελεγε ο γιατρος μου κ οι μαιες να εχω κλειστα τα ματια, λογω μυωπιας.. αλλα βυθοσκοπηση δεν ειχα παει να κανω, μου ειχε πει οτι ειναι μικρη η μυωπια κ δε χρειαζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhsperaaaaaa

kale ti polylogia einai ayth liges wres eleipa kai posa eipate?????oso pernaei o kairos olo kai pio polla tha leme xaxaxaxaxa to kserw kai apo perisi poy eimoyn me alles kopelies.......mia xara eimaste mia omorfh pareoyla kai tha perasoyn poly wraia oi mhnes poy mas menoyn mexri na paroyme ta mwrakia mas agkalitsa...........

mia poy leme gia toys toketoys ...na pw kai egw .egw me kaisarikh pali giati tha einai ligos o kairos apo thn prohgoymenh genna opote den ginete alliws...........

gia ta galaktokomika twra egw koritsia ta trww ola ta tyria den moy exei pei kati..........genika einai arketa xalaros o giatros moy to mono poy den thelei einai na vapsw to malli mono ayto.......alla ok kai apo mones kseroyme kapoia pragmata ....

oxi kreata me aima oxi psaria pasta kai soysi kai polyyyyyyyy kala ta laxanika plymena ena tono nero xalaw kathe salata poy kanw me ksydia me sodes oti akoysw to kanw xaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou!!!!!!Ti kanete????egw vlepw thleorash kai o mpempis klotsaei ws synithws.... :lol::lol::lol:

phga kai ston giatro shmera na dei tis exetaseis mou....mou eipe mpravo oti einai para poly kales kai oti to mwraki mou megalwnei fysiologika.....

ax koritsia me zygise kiolas kai apo thn proigoumenh fora phra 3 kila phga sta 63 apo 57 pou hmoun mou eipe na prosexw giati twra tha arxisw na vazw polla kila kai na mhn pernw 3 ton mhna opws twra.....ax stenaxwrethik pou phra tosa kila gamwto...to thema einai oti den mou fenonte toso....

epishs mou eipe na prosexw kai me to alati na mhn vazw poly!!!!!!!!!!

ayta apo emena twra seira exei kampylh zaxarou pou tha thn kanw peripou sthn 26 evdomada!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα...

μια χαρά μας βλέπω όλες...με τις αναγούλες μας, με τις ξινίλες μας, με τους εμετούς μας...τέλεια!!!! Που να φτάσουμε και στον 8ο-9ο μήνα!!!!

Κίσκα μου ευχαριστώ κι εγώ που με έβαλες στην λίστα...όσο για τα σόγια, σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!!! Έχω κι εγώ τέτοια "κρούσματα" στην οικογένεια...αρκεί να σου πώ ότι μόλις πέθανε ο αδερφός του μπαμπά μου πέσανε σαν τα κοράκια η γυναίκα του και τα παιδιά του να φάνε όλη την περιουσία γιατί βλέπεις τα δύο αδέρφια είχανε κάνει την βλακεία να μην χωρίσουνε τίποτα στα δύο, η νύφη του πατέρα μου είπε τον μπαμπά μου κλέφτη και ότι ήθελε να την εκμεταλλευτεί τώρα που έμεινε χήρα και ότι έβλεπε στον ύπνο της τον πεθαμένο που της έλεγε ότι όλα ήταν δικά τους κτλ. κτλ!!!!!!! Γυφτιές και κατινιές στο έπακρο...απορώ πώς δεν φοβήθηκε να επικαλεστεί τον πεθαμένο άνθρωπο (είναι και πολύ της εκκλησίας γι'αυτό το λέω) για να ληστέψει κάθε ιερό και όσιο. Στο τέλος τον ανάγκασαν τον μπαμπά μου (συμφωνήσαμε κι εμείς φυσικά για να πάνε στα κομμάτια και να μας αφήσουν ήσυχους) και έκανε χαρτί και τους τα χάρισε ΟΛΑ!!!!!!! Το πατρικό του σπίτι, χωράφια, όλα...και μετά η ξαδέρφη μου (μη χέσω) είχε το θράσος να με πάρει τηλέφωνο (έπαιρνε τον μπαμπά μου αλλά εκείνος δεν δέχτηκε να τους ξαναμιλήσει)και να μου πεί ότι είμαστε ευπρόσδεκτοι να πάμε όποτε θέλουμε για διακοπές!!!!!! Την ξέχεσα φυσικά αφού πρώτα την ευχαρίστησα που είχαν την καλοσύνη να μας επιτρέψουν να πηγαίνουμε στο πατρικό του πατέρα μου!!!! Από τότε δεν τους αναγνωρίζουμε καν για συγγενείς...πωπω μόνο που τα θυμήθηκα συγχίστηκα πάλι!!!!!

Άννα Μαρία κι εγώ τρώω τυρί, κυρίως φέτα γιατί το κασέρι δεν το θέλω καθόλου. Βέβαια δεν είμαι φαν των γαλακτοκομικών καθόλου αλλά τα χρειαζόμαστε οπότε κάνω την καρδιά μου πέτρα...Για την μυωπία που ρώτησες έχω ακούσει από αρκετά κορίτσια εδώ στο φόρουμ που είχαν πολλή μυωπία ότι γέννησαν φυσιολογικά χωρίς κανένα πρόβλημα. Πάντως καλό θα ήταν να πάρεις την γνώμη ενός ειδικού.

Κι εγώ την κόρη μου με πρόκληση την γέννησα στις 38 εβδομάδες επειδή ανέβαζα πίεση 16 μόλις μπήκα στον μήνα μου και ο γιατρός μου φοβήθηκε για προεκλαμψία...βέβαια τελικά εγώ έχω το σύνδρομο της άσπρης μπλούζας γιατί μόνο στον γιατρό ανέβαζα πίεση, στο σπίτι μου ήμουν μια χαρά...πάντως την πρόκληση δεν την γλίτωσα και γέννησα φυσιολογικά και μάλιστα σχετικά πολύ γρήγορα, μέσα σε 5 ωρίτσες είχα ξεμπερδέψει, παρόλο που η μικρή ήταν πολύ ψηλά και δεν είχε πάρει θέση! Ήμουν πολύ τυχερή και δεν παιδεύτηκα πάρα πολύ, έκανα όμως και επισκληρίδιο. Μάλιστα πίστευα ότι δεν θα την γλίτωνα την καισαρική παρόλο που ο γιατρός μου δεν είναι και πολύ φαν της καισαρικής...

Μαϊμουδάκι εγώ θα γεννήσω (πρώτα ο Θεός αν πάνε όλα καλά) στην Γενική Κλινική, ξέρεις στο Ποσειδώνιο. Εκεί έκανα και τις δύο προηγούμενες γέννες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ Η ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΑΠ-Α Κ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΙΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝΑ ΑΝΧΟΣ ΤΟ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΑ ΚΑΦΕ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΙΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΜΑΣ ΓΕΡΑ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ!!!!!!!ΝΑΣΙΑ ΙΔΙΟ ΠΗΤ ΕΧΟΥΜΕ Ε?ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΤΙΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΡΩΤΑ Κ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΤΕΛΟΣ Ε?ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!ΚΙΣΚΑ ΑΣΕ ΑΠΟ ΣΟΓΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΕΙ.....ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΟΛΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΕΙΝΑΙ.ΤΙΝ ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΤΙΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΙΣ!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΙΝ ΛΙΣΤΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΜΑΣΑΩ ΤΣΙΧΛΑ Κ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΜΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΤΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΑΝΕΙ!!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΤΑ ΚΑΣΕΡΙΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΤΡΩΩ ΑΛΛΑ ΓΑΛΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ....Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΓΑΛΑ ΑΦΟΥ ΤΡΩΩ ΚΑΣΕΡΙΑ ΦΕΤΑ ΚΛΠ.ΑΠΟ 37.7 ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ 36,9 ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΟΥΡΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ.ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ?ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 14 Κ 5 Κ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 3 ΚΙΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ?ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΠΗΡΑΤΕ?Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ Κ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam mpravo poly xairomai pou sou pane ola kala!!!!!!Mpravooooooo kai gia to agoraki sas....vpepw na mazevomaste polles agoromanes....xixiixixixiixixi!!!!!!me to kalo na to pareis sthn aggalitsa sou kopela mou!!!!!!!!!

egw otan eixa kanei ayxenikh eixa kanei mazi kai to pappA!!!

oso gia ta kila emena me zygise shmera pou eimai 22 kai 4 kai apo 57 kila eftasa 63 mou eipe na prosexw poly apo edw kai pera kai na apofevgw to alati logo katakratishs :(:(:( kai den fenete re gamwto oti exw parei 6 kila......pwpw poly stenaxwrethika!!!!!!!!!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ ΣΤΙΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΡΩΩ ΕΛΑΦΡΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΝΩΡΙΣ Κ ΑΝ ΠΕΙΝΑΩ ΠΟΙΟ ΑΡΓΑ ΦΡΟΥΤΑ Η ΓΙΑΟΥΡΤΙ.ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΛΥ ΨΩΝΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΛΠ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 3 ΚΙΛΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Τι κανουμε?Πολυ χαλια ο καιρος βρεχει απο χθες δεν σταματησε!!!

Muriam πολυ ευχαριστα τα νεα σου, αντε τωρα θα εχεις 2 αντρακια μεσα στο σπιτι.Εγω ναι δοξα το Θεο σταματησε το ροζακι, μια ημερα μονο κρατησε.Λενε πως αν εχεις ετσι κανεις αγορι....για να δουμε!!!

Αννα Μαρια απο εδω και περα ψωμοτυρι θα σε φωναζω!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες εγκυούλες!

Αναστασία και εδώ χάλια ο καιρός, μια μούχλα, μια μουντάδα σε συνδυασμό

με την υπνηλία που έχω είναι ότι πρέπει για να με πάρει ο ύπνος πάνω στο γραφείο........

Kiska σε ευχαριστώ πολύ που με έβαλες στη λιστούλα!!!Έχω τον ίδιο γιατρό με την

ξαδέρφη σου και είναι πολύ καλός και πολύ πολύ γλυκούλης!!!Όσο για τα σογια

είναι μια πονεμένη ιστορία και θα σου έλεγα να μην το πολυ σκέφτεσαι γιατί μόνο

σύγχηση μπορεί να σου προκαλεί το θέμα...

Maimoudaki περαστικά στον πεθερό σου, τι είναι πάλι και αυτά που λένε οι θείοι;

Είναι δυνατόν να τα βάλουν με τις γυναίκες που πήγαν να βοηθήσουν;Τι να πω;

Θα σου πρότινα πάντως να μην συγχηστείς εσύ και στεναχωρέσεις και το ζουζουνάκι

σου.

Muriam ωραία τα νεάκια σου, με το καλό το αγοράκι σας!

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera apo thn moynth athhna ........ti moy kanete filenades moy???????????

MYRIAM MPRAVO KORITSAKI MOY ME TO KALO TO AGORAKI SOY.........

egw re koritsakia den mporw na koimhthw ta vradia katholoy ti tha kanw????

twra tha kanw ena mpanaki kai tha paw sto el.venizelos giati erxete o pateroylhs moy apo taksidi kai tha paw na ton parwwwwww...giati o adelfoylhs moy doyleyei kai den mporei....

kalh hmera na exoyme oles tha mpw to vradaki ksana giati tha katsw kai peiraia na fame makaronada me kima poy paraggila sthn manoyla moy.......xixixixixi pali den magireyw.. ;);););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...