Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

maimoudaki mou nai ola teleia mas ta vrhke h giatros!!!!!!!!!!!!!!nai allaxa kai fwto...megalwse to antraki mou mwre to eides ti hremo pou koimatai????trellos erwtas!!!!!!!!!!!!!!

ante vre poly xarika pou to mwraki sou einai kala!!!!!megia to tikeraki sou kai me to kalo na to pareis aggalitsa! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ τιτινα μου!! τελεια κοριτσι μου μπραβο!!!!!!

ναι η ψυχη μου τι τελειος που φαινεται!!!!

αχ κοριτσια ας πανε ολα τελεια για ολες μας!!

ας μη στεναχωρεθει ποτε καμια εγκυουλα!!!!!

σας φιλω κοριτσια μου, καλο βραδυ σε εσας τα παιδακια σας κ τις κοιλιτσες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου έκανα τον καθιερωμένο πλέον εμετούλη μου και επανήλθα!!!!

Ναι Τιτινάκι μου αυτή η σκιά που λες μου φαίνεται ότι είναι μαλλάκια...μπορεί και να κάνω λάθος αλλά έτσι μου φαίνεται...α, νομίζω ότι το γλυκάκι μου έχει και γαλλική μυτούλα!!!!! Αυτό το είχα δεί και στην κόρη μου και όλοι με κορόιδευαν ότι κάνουν πουλάκια τα μάτια μου αλλά τελικά είχα δίκιο...η κορούλα μου έχει όντως γαλλική (προς τα πάνω) μυτούλα!!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!

Καλό βράδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σήμερα είναι η μεγάλη μέρα, θα παω στο γιατρο το απογευμα για 1η φορά!!! Για να δούμε τί θα δούμε!!! Είμαι αγχωμένη!

Μετα όταν γυρίσουμε θα έρθει ο νονός της Αλεξίας που ήρθε απο την Κρήτη, οπότε ίσως δεν μπορέσω να μπω σήμερα να σας πώ τα νέα αν κ θα προσπαθήσω!

Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια εγκυούλες!!!!!!!!!!

Μαρούλι με το καλό κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε στον γιατρό μην ανησυχείς! Θα περιμένουμε νεάκια!

Κορίτσια τί τρώτε για πρωϊνό??? Γιατί εγώ σηκώνομαι με τόσο χάλια στομάχι που συνήθως δεν τρώω τίποτα μέχρι το μεσημέρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις φίλες εγκυούλες,

πως είστε σήμερα;

Maimoudaki τέλεια τα νέα σου μπράβο,μπράβο!

Titinaki με το καλό να γίνει και ο γάμος σας!

Kiska και Αναστασία αν θέλετε βάλτε με και εμένα στις λιστούλες σας, ΠΗΤ 20/10/2011

Το φύλο του παιδιού νομίζω φαίνεται στην αυχενική σε ένα μεγάλο ποσοστό,

εμένα ο γιατρός μου είπε ότι έχω κοριτσάκι κατά 80%, την άλλη εβδομάδα θα

το δούμε καλύτερα!

Εγώ θα γεννήσω στο ΡΕΑ, ο γιατρός μου ήταν στο Μητέρα και πρόσφατα πήγε

εκεί αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καμιά πληροφορία για τα οικονομικά.

Θα ρωτήσω την επόμενη εβδομάδα και ελπίζω να μην εκπλαγώ.....

Niakoylinaki βλέπω εσύ είσαι φίλη με το Ιασώ. Εγώ παλιότερα είχα δουλέψει

πολύ το Μητέρα.....Αυτή τη φορά θα πάνε όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες φουσκοκοιλίτσες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeroydia koilitses...........

maimoydaki moy mpravo me to kalo na to exeis sthn agkalitsa soy.......

maroyli moy me to kalo na to deis kai na einai ola teleia glykia moy kai se esena ......

titina moy den kserw egw an einai malakia alla giati oxi einai maliaroylis o mikros soy.xixixixixiagapoylaki moy mikro .......

nasioyla emeto e?? egw den exw kanei katholoy alla eimai olo anakatema ........alla emeto katholoy...

makari re koritsia na einai ola kala mexri to telos...............

shmera lew na ftiaksw kamia ntoylapa na ksekatharisw kana royxalaki giati exoyn mazeytei pali polla..........olo ta dinw kai olo agorazw kenoyrgia..axxxx o antroylis moy me fwnazei katanalosoyla xixixixixixie ti na kanw moy aresei na pswnizw ..oso mporoyme akoma giati etsi poy pane oi doyleies aste ta na pane...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και κοιλιτσες!!Τι κανετε?Αρχισα να μπαινω παλι στο ρυθμο μου, να μην μπορω να ξυπνησω το πρωι.Χθες ειχα κατι πονακια στη λεκανη.Να φανταστω ειναι επειδη μεγαλωνει ετσι?Δεν τα εδωσα και πολυ σημασια!!!

Μαιμουδακι ειδες ολα καλα πηγαν και αγχωνοσουν!

titina νομιζω οτι σε λιγο θα κανετε και χωριστρα στον μικρο σας :D

Καλη μερα σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια εγκυούλες!!!!!!!!!!

Μαρούλι με το καλό κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε στον γιατρό μην ανησυχείς! Θα περιμένουμε νεάκια!

Κορίτσια τί τρώτε για πρωϊνό??? Γιατί εγώ σηκώνομαι με τόσο χάλια στομάχι που συνήθως δεν τρώω τίποτα μέχρι το μεσημέρι...

Καλημέρα Νάσια μου!!!!!!!!!

Εγώ τρώω ένα τοστ οπωσδήποτε!Μόλις ξυπνάω παίρνω ένα χαπάκι

για το θυροειδή και μετά από μισή ώρα τρώω το τοστάκι μου γιατί

αν δεν φάω κάτι μου ρχεται ζαλάδα.

Εσύ νυστική καλή μου μέχρι το μεσημέρι; Μήπως να δοκίμαζες κάτι στεγνό;

Καμιά φρυγανίτσα, λίγο ψωμάκι;

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari tendy moy na pane ola kala ayto proseyxome kathe stigmh..........

gia emena kai gia oles mas........

nasia moy egw ena tostaki me tyri mono kai ena pothri portokalada fysiko omws ........moy stivei kai o antroylis moy to prwi kamia fora xixixixixi.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νάσια μου!!!!!!!!!

Εγώ τρώω ένα τοστ οπωσδήποτε!Μόλις ξυπνάω παίρνω ένα χαπάκι

για το θυροειδή και μετά από μισή ώρα τρώω το τοστάκι μου γιατί

αν δεν φάω κάτι μου ρχεται ζαλάδα.

Εσύ νυστική καλή μου μέχρι το μεσημέρι; Μήπως να δοκίμαζες κάτι στεγνό;

Καμιά φρυγανίτσα, λίγο ψωμάκι;

Καλημέρα Teddy μου...αχ τί να κάνω...παίρνω το felicine το πρωί και μου χαλάει πάρα πολύ το στομάχι...πάντως το τρίμηνο πέρασε και δεν βλέπω βελτίωση!!!!! Εχθές έφαγα μόνο ψωμί και τυρί και λίγο ντοματοσαλάτα, το βράδυ μου έφερε ο άντρας μου ένα πιτόγυρο, είπα να μην το φάω αλλά το λιμπίστηκα και μετά φυσικά το έβγαλα!!!!! Το αστείο είναι ότι παρόλο το χάλι μου τα κιλά μπαίνουν κανονικά :o

nasioyla emeto e?? egw den exw kanei katholoy alla eimai olo anakatema ........alla emeto katholoy...

makari re koritsia na einai ola kala mexri to telos...............

Τυχερούλα!!!!!!!! Μακάρι να μην έχεις καθόλου εμετούς αν και εμένα περισσότερο με εκνευρίζουν οι αναγούλες...όταν κάνω εμετούλι τουλάχιστον λίγο ξαλαφρώνει το στομάχι μου!!!!! :roll:

Καμιά φορά πίνω λίγο γάλα με HEMO αλλά όχι πάντα...από χυμούς κανένα amita που και που αλλά τις περισσότερες φορές με χαλάει κι αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!!!!!!!!!πως ειστε????????μια χαρα απ'οτι βλεπω, κ πολυ χαιρομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω καλα ειμαι σημερα ,μια χαρα!!!!!!χθες ευτυχως γλιτωσα το νοσοκομειο,ποναγα παλι πολυ μπροστα στο στηθος κ πισω στην πλατη κ ο αντρας μου με τη μαμα μου λυσαξανε να παω νοσοκομειο.καθισα λιγο (αρκετη ωρα θα ελεγα) , μετα μου περασε ο πονος ε κ δεν πηγα!!!!!! μου τη σπαει να πηγαινω χωρις καποιο σημαντικο λογο :twisted::twisted: !!!!!!!

σημερα ομως (προς το παρρων) ειμαι μια χαρα!!!!!!!

τιτινα αντε με το καλο κ ο γαμος σας!!!!!!

μαιμουδακι πολυ χαιρομαι που ολα ειναι μια χαρα!!!!!!!ειδες ολα ειναι τελεια!!!!

τεντυ μου πως εισαι εσυ κοριτσι μου???ναι στην αυχενικη ειναι μεγαλο το ποσοστο για το φυλλο!!!!στην 20η εβδομαδα που ειπε καποια κοπελα ειναι πολυ μετα... ενω μπορουμε να το ξερουμε απο πολυ νωρις!!!!!!!!

αναστασουλα μου αντε κοριτσακι μου κ παλι βριςκεις το ρυθμο σου σιγα σιγα,ωραια!!!!!!τι κανει η κοιλιτσα???

νασιουλα μου τι κανεις κοπελα μου????κ εγω τις περισσοτερες φορες τα πρωινα δεν τρωω τιποτα μεχρι το μεσσημερι!!!!! γιατι δεν δοκιμαζεις να παρεις το φιλισιν πιο μετα,κατα το απογευματακι πχ,εγω τωρα ετσι κανω που παιρνω κ τα υπολοιπα χαπια μου κ δεν νιωθω τοσο χαλια οπως πριν!!!!!

νιακουλινακι μου δουλιτσες κ εσυ ε????? πως εισαι εσυ?????η κοιλιτσα????καλα κανεις,ψωνισε τωρα γιατι μετα δεν ξερουμε αν θα μπορουμε!!!!!!!!!

μαρουλακι μου καλα αποτελεσματα σημερα στον γιατρο!!!!!θα περιμενουμε να μας πεις τα νεακια σου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

εγω σημερα με το που ξυπνησα εκανα εμετο...και το τωρα το στομαχι μου δεν ειναι στα καλυτερα του....

ουφφφφφφφ....δεν μπορω αυτους τους εμετους πια :cry::roll::!:

μαρουλακι περιμενουμε νεα σου....

λενακι μου μπραβο για την καρδουλα σου...τι καλα....αντε μονο χαρες να εχουμε...

niakoylinaki δεν ξερω τι εγινε στη προηγουμενη εγκυμοσυνη σου....ευχομαι στη τωρινη ολα να πανε κατ'ευχην....

τιτινακι τελειως ο μικρος.....

αχ!!!!!!!τι ωραια....που ειναι να εχεις αλλη μια ζωη μεσα σου....

εγω κοριτσια να πω την αληθεια μου θελω να ειναι κοριτσακι....οχι γιατι εχω 2 αγορια....απλα γιατι απο την μανα μεχρι και ο γιατρος μου μιλανε για κορη....θελω μονο να ειναι γερο....αυτο ειναι το πιο σημαντικο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Εγώ χτες βράδι έπεσα απ' τις δέκα και μισή! Κοιμήθηκα κατά τις 12, βέβαια, αφού ξάπλωνα και διάβαζα, αλλά δεν άντεχα άλλο να κάθομαι στο σαλόνι, προτιμούσα στο κρεβατάκι μου!

Βλέπω οργιάσατε χτες βράδι! Διάβαζα, διάβαζα και τελειωμό δεν είχα!

Σχολιάζω για όσες θυμάμαι:

Χριστίνα, με το καλό ο γάμος!

Νάσια, εγώ τρώω ψωμί και κίτρινο τυρί το πρωί και πίνω ένα πάρα πολύ ελαφρύ νες. Μετά, κατά τις 12 ξανατρώω λίγο ψωμοτύρι ή κανένα κουλουράκι ή κανένα μπισκότο με τζίντζερ. Το τοστ με αναγουλιάζει μόνο που το σκέφτομαι, όπως και οτιδήποτε άλλο για πρωί. Μόνο ψωμοτύρι!

Ηλιάννα, μήπως οι πόνοι που έχεις είναι από την κούραση;

Μαρούλι, περιμένουμε να μας πεις τι έγινε στο γιατρό!

Μαίρη, ναι, Άννα-Μαρία με λένε!

Εγώ σήμερα πάλι ζαλίζομαι τρομερά και με πιάνει και αναγούλα και δυσφορία κάθε λίγο.

Πριν λίγο με πήραν απ' την κλινική και μου είπαν ότι ήρθαν τα αποτελέσματα του papA, δεν το γράφω σωστά, αλλά καταλάβατε εσείς! Ρωτάω αν είναι καλά, και μου λέει η νοσοκόμα, δεν μπορούμε να πούμε αν είναι καλά, είναι σε συνδυασμό με την αυχενική που καταλαβαίνουμε τι συμβαίνει. Ισχύει αυτό ρε κορίτσια, ή ήθελε να μου πει πλαγίως ότι κάτι δεν πάει καλά; Γιατί άρχισα να αγχώνομαι τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου μήπως τα μπέρδεψαν λίγο με τις εξετάσεις σου? Ναι το pappA βγαίνει σε συνδυασμό με τις μετρήσεις της αυχενικής αλλά αυτά τα δύο (αυχενική και αιμοληψία δηλαδή) πρέπει οπωσδήποτε να γίνουν την ίδια μέρα...εσύ ακόμα έχεις καιρό μέχρι την αυχενική, η οποία γίνεται μεταξύ 11ης και 13ης εβδομάδας! Πώς γίνεται να σου έκαναν το pappA χωρίς να έχεις κάνει την αυχενική?????? Καλύτερα να μην πανικοβληθείς προκαταβολικά γιατί μου φαίνεται ότι κάποιο λάκκο έχει η φάβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!?εγώ είμαι στην δουλεια!!!!

Teddy dion μου και εσυ θηροιδη?και εγώ εχω τώρα μου βγήκε στην εγκυμοσύνη...αλλά τώρα είναι πολύ καλά με το χάπι έχει ρυθμιστεί!!!!!εγώ πίνω φυσικό χυμό μετά γάλα κσι μετά ανάλογαη σάντουιτς η αυγά τηγανιτα η φρυγανιες με μαρμελαδα!!!!!!!

Σήμερα παω στον γιατρό να δει τις εξετάσεις μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...