Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

Χαιρετεεε χαιρετεεεε..τι κανετεεε??Καλως την mandi ..βρε Μαρια προλαβαινεις να παραγγειλεις κανα γουνακιι...σου λεει η γυναικα με τοσες βροχες αργει ακομα το καλοκαιρι ας παρω να εχω να μην κρυωνω...πως θα παω για μπανιο το καλοκαιρι..με ενα απλο παρεο??Ααχαχαχ..κοριτσια μην ανγχονετσε για τις ΠΗΤ γιατι στην αυχενικη θα σας βρουν ποσο εισαστε και ποτε γεννατε.Ηλιαννα τον εχω τσακισει τον χαλβα...παντος αμα δεν θελεις να περιμενεις μεχρι το καλοκαιρι στο Πανηγυρι στη Χαλκιδα αμα πας Ερετρια εχει ενα ζαχαροπλαστειο διπλα απο το μαγαζι της μανας μου που φερανε χαλβα φαρσαλων...γιατι τους το ζητησαμε..καλο εεε??Ρε κοριτσια με τους εμετους και τις αναγουλες ποοοσο σας καταλαβαινω...και το χειροτερο ειναι που μου λεγανε¨" υπομονηηηη"ηθελα να σκοτωσω οποιον το ελεγε...Εγω γενναω Πατρα,το πρωτο το εκανα στο Μητερα,πληρωσα καπου 4.000 αλλα εμεινα ευχαριστημενη και δεν ηθελα να παω σε δημοσιο,τωρα παλι σε ιδιωτικο θα παω αλλα η τιμη ειναι στα 2.500 καλο εεε???Ποπο μου κολλησε το καλο εε??αχααχ...Εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη πηγαινα μια φορα το μηνα στο γιατρο εκτος απο τον 9ο που πηγαινα καθε βδομαδα..τωρα στην αρχη πηγαινα καθε 15μερες μεχρι να κλεισω τον 3ο και πιστεψεμε δεν το εκανε για τα λευτα η γιατρος μιας και δεν πληρωνω λογω ασφαλειας την επισκεψη αλλα μονο υπερηχο τον οποιο τον χρεωνει καθε 2η φορα και αμα...να φανταστειτε πριν το Πασχα ειχα παει λογω των συσπασεων και εκανα και κανονικο υπερηχο και κολπικο για τον τραχηλο και με ειχε και σε ενα μηχανημα για να μετραει τις συσπασεις και πληρωσα μονο 20ευρω..και δεν χρειαζεται να κλεισω ραντεβου αμα δεν θελω..παω οποτε θελω...και εμενα ο υπερηχος δεν φαινεται καλα...μιας και ειναι ΜΠΟΥΡΙ οπως λεω εγω...αλλα οταν πατε για αυχενικη θα τρελαθητε...πεντακαθαροοοο..αυτα..φιλια πολλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhspera koyklitses .....eriksa enan ypnako allo pragma exw kai egw poly yplilia xaxaxaxxaxa....kai lew na koimame arketa giati otan erthoyn me to kalo den nomizw oti tha koimame toylaxiston gia toys 3 prwtoys mhnes xaxaxaxxaxaxa..........

oso gia ta dhmosia koritsia kai egw an eixa epilogh tha phgena aleksandras alla ti na kanw........eimai kai me ekswswmatikh opote poy na allazw giatro......thelete na sas pw ti plhrwsa pesisi katheste .....30 xiliades eyrw gia emena kai gia to agoraki moy 2 meres ezhse kai htan 1600 eyrw phte moy twra ti farmaka phre ayto to lexoydaki axxxxxxxx kai alla tosa na edeina arkei na to eixa re koritsia ........

ti na pwhotel polyteleias to iasw..........--------

filakia se oles tis koilitsesssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα εδω..

και ΑΚΟΜΑ στο μαγαζι.. σημερα ειμαι ΟΛΗ ΜΕΡΑ,

και εχω βαρεθει..

τι μου κανετε?

νιακουλινακι 30 χιλιαδες? μας κανεις πλακα εε?

μα πως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε??????? ξεκουραστηκατε το μεσσημερι?????

εγω δεν κοιμηθηκα!!!!σημερα δεν ειμαι κ τοσο καλα,εχω απ'το πρωι ζαλιζομαι πολυ κ τρεμω.δεν με κρατανε τα ποδια μου κ τρεμουνε τα χερια μου.τι να ειναι αυτο παλι????????πρωτη φορα το παθαινω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!η αληθεια ειναι πως εχω ανησυχισει λιγο,ελπιζω να μην ειναι κατι....!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μου μπραβο σου καλα κανεις κ καθεσαι κ επιτηρεις !!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα ηθελα κ εγω να το κανω αυτο ομως..................δεν μπορω με πιανουν τα νευρα μου να καθομαι κ να βλεπω να μου τα κανει αλλος!!!!!!!!!!!!!

νιακουλινακι μου 30000 :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

οπως το ειπες εκει πληρωνουμε ξενοδοχειο κ μονο κ τιποτ'αλλο!!!!!!!!!για μενα ειναι κοροιδια λεφτα,δεν εξιζει!!!!!!!!

τεντυ μου ξεκουρασου κοπελα μου,οποτε νυσταζεις ριξε κανα υπνακο!!!!πως εισαι?????το νινακι σου?????????????????

μαρακι μου τι ωραια κοιλιτσα κ εσυ μια κουκλα,φτου φτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πω πω η μαμα σου , ε???!!!!!!!!!!!!! ωχ σημερα ολη μερα στο μαγαζι :roll::roll::roll: !!!!!

μαρουλακι μου πως εισαι κοπελα μου??????

ευη μου δεν το κοβω να περιμενω μεχρι το καλοκαιρι......αλλα ξερεις τι γινεται?επειδη αηδιαζω με τα παντα θελω την ωρα που μου'ρχεται κατι να το τρωω!!!!!αλλιως.....δεν!!!!!!!!!!!

αναστασια μου το εχω σχεδον ολη μερα ενω τρωω.α εχω κ ταχυκαρδια :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα, εγώ είμαι κάθε μέρα έτσι. Μη σου πω και όταν δεν ήμουν έγκυος έτσι ήμουν πολλές φορές! Ειδικά σήμερα, όπως είπα και στο προηγούμενο ποστ, βλέπω τα πάντα μέσα από ένα πέπλο. Για να μην αναφέρω την αδυναμία, το σφίξιμο στο στομάχι, τη δυσφορία.

Πω πω, ευτυχώς που πήρα άδεια απ' το σχολείο! Με παίρνει σήμερα η διευθύντρια τηλέφωνο για να μου πει κάτι για τις μέρες της άδειας, και τέτοια. Προσπαθούσα να της πω ότι τα διάβασα όλα αυτά που μου λέει, για να μην μπει στον κόπο να τα πει, και δε με άφηνε να μιλήσω. Μου έσπασε τα νεύρα. Ευτυχώς που θα λείπω, γιατί τα πειραγμένα απ' τις ορμόνες νεύρα μου δε θα άντεχαν!

Βερόνικα, όταν λες 30 000 ευρώ, τι ακριβώς εννοείς; Βάζεις μέσα και τα λεφτά της εξωσωματικής ή απλά της γέννας και της διαμονής;

Marie Saradopoulou τέλεια η μάνα σου! Ό,τι πρέπει να ανακοινώσεις θανάτων σε καρδιακούς!!!

Άντε, πάω να ξαπλάρω και πάλι στην πολυθρονάρα μου, γιατί μπήκα από τον σταθερό υπολογιστή που είναι στο γραφείο και δεν μπορώ πολλή ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα αγαπουλες μου...:)

κισκα μου, αυτο που ειπες για την αυχενικη με βοηθησε προσωπικα, διοτι σε καθε υπερηχο βλεπω και αλλη ημερομηνια ΠΗΤ.....οποτε θα αναμενω μεχρι τοτε..:)........οσον αφορα την μεση και τις αναγουλες, αλλο πραγμα βρε κοριτσια.. :cry::cry::cry:

εγω θα γεννησω πρωτα ο θεος σε ιδιωτικο μαιευτηριο, διοτι δεν εχουμε και πολλες επιλογες και επειδη εκει ειναι ο γιατρος που με παρακολουθει.........τωρα οσον αφορα την τιμη, πραγματικά δεν ξερω και δεν ρωταω ακομη, διοτι θεωρω πως ειναι πολυ νωρίς......ας περασουν το πρωτο τριμηνο και θα συζητησω με τον γιατρο μου το κοστος...:).......

τι αλλα νεα αγαπουλες?....οι κοιλιτσες σας?....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες!!!!!!!

πως πανε οι κοιλιτσες;;;

εγω εκλεισα ραντεβου για αυχενικη στις 26 του μηνα....πολυ γρηγορα μου φαινεται...αργησα να το παρω χαμπαρι μου φαινεται...χαχαχα!!!!!!θα ανεβω αθηνα για την αυχενικη...

εγω γενναω πρωτα ο θεος σε δημοσιο νοσοκομειο στο πυργο...εξαλλου εδω δεν εχει και κανενα ιδιωτικο....Αθηνα δεν γενναω...σιγα μην δωσω ενα σωρο λεφτα....δεν παιζει...σκεφτομαστε εξαλλου να φτιαξουμε το δικο μας σπιτι εδω στο χωριο....τωρα μενουμε σε αυτο που εχουν φτιαξει οι γονεις μου...αλλα επειδη καποια στιγμη θα ερθουν και αυτοι μονιμα...δεν θα μας χωραει....

ευτυχως απο αναγουλες και εμετους ειμαι πολυ καλυτερα...απλα ωρες ωρες το στομαχι μου ειναι βαρυ....το χειροτερο ειναι οτι νυσταζω συνεχεια....αν μπορουσα θα κοιμομουνα ολη την ωρα....

μαντι καλως ηρθες...με το καλο το μωρακι σου....

ηλιαννα μη πολυ ζοριζεσαι...βεβαια με 2 ακομα παιδια σχετικο ειναι αυτο.....ασε τα ιδια περναω και εγω...

μαρια σιδερ.... σε ευχαριστω πολυ...

μαρουλι παλι εγκυουλα εισαι;;;;τι ωραια....πολυ χαρηκα...ακομα θυμαμαι την ανακοινωση της πρωτης εγκυμοσυνης σου...

θελω να γινω μαμα ευχομαι να εισαι καλυτερα...και να προσεχεις...

αληθεια τι φυλο θελετε να ειναι το σπορακι σας;;;;

τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 μου καλησπέρα....:)......

προσωπικα, οσον αφορα την ερωτηση σου γαι το φύλο του μωρου, δεν εχω καποια προστιμηση, καθως είναι η πρωτη μου εγκυμοσύνη και ειναι ευπροσδεκτο ειτε ειναι κοριτσακι ειτε αγορακι...αρκει να ειναι γερο και δυνατο...τιποτα αλλο δεν μας απασχολει με τον αντρουλη μου αυτην την περιοδο...:).......

οσον αφορα για το στομαχι που λες, και εγω απο τον πονο και το βαρος που νιωθω αδυνατω να κοιμηθω τα βραδια..:(.....τα χει παιξει ο αντρας μου...:(....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, εγώ ξέχασα να καλωσορίσω τη Μάντι! Καλωσόρισες και σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Γιώτα, εγώ θέλω αγοράκι, ο άντρας μου λέει ότι και καλά έχει διαίσθηση ότι είναι κοριτσάκι. Μας βγήκε και με κληρονομικό χάρισμα, χαχα!

Αλήθεια, πότε περίπου μαθαίνουμε το φύλο; Γύρω στην 20η εβδομάδα;

Πάντως, ο γιατρός όταν τον ρώτησε ο άντρας μου πότε μαθαίνουμε φύλο μας είπε το κυπριακό "στύλλο στύλλο άνεση" που σημαίνει "κάντε υπομονή" και μετά μας είπε και το αγγλικό "Beggars don't have the right to choose", επειδή είχα μία αποβολή, έχω τη θρομβοφιλία, όσο να 'ναι, μην είμαστε και αχάριστοι, ό,τι κι αν είναι ευπρόσδεκτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miki μου τι λες??Ποτε δεν ειναι νωρις να ρωτησεις για την τιμη,να μπορεις να κανεις το κουμαντο σου,εγω να φανταστητε την ρωτησα πριν μεινω εγκυος...γιατι λεω αμα ειναι η τιμη οσο στο ΜΗΤΕΡΑ θα παω εκει που το ξερω σαν νοσοκομειο και εχω και τον γιατρο που με ξεγεννησε στο πρωτο,το μονο που σκεφτομουνα ειναι η αποσταση..γιατι αμα σε πιασουν πονοι και πρεπει για 2,5 ωρες να ταξιδευεις δεν ειναι και οτι καλυτερο...παντως μια χαρα μου ηρθε η τιμη..πραγματικα αμα δεν ειχα θα πηγαινα σε δημοσιο αλλα δεν το θελω καθολου κοριτσια,στο ιδιωτικο οκ ξενοδοχειο δεν λεω..αλλα οτι φαγητο θες τρως και πιστεψεμε ειχα μια πεινααααα..δεν ειχα φαει γιατι ειχα πονους και ειχα διαβασει πως καλυτερα να μην φας και ημουνα νυστικη και περιμενα να γεννησω και να φαω..καθε μερα ειχε μενου και διαλεγα τι θα φαω..με φροντιζαν οι νοσοκομες παααρα πολυ αν και ειχα γεννησει φυσιολογικα και οποτε τις χρειαστικα ακομα και μεσα στη νυχτα ερχοντουσταν αμεσως,,τα αξιζαν τα λευτα σου οσα πηραν ειλικρινα..τωρα δεν λεω σε καλο μου βγαινει που ειναι πιο φτηνο αλλα οκ δεν ειναι και Αθηνα για αυτο ειναι λιγοτερα τα χρηματα,παντως η γιατρος μου ειναι και στο Ιασω αλλα ρε παιδια εκει οντως ειναι πααααρα πολλα τα λευτα.Η Ξαδερφη μου γενναει τελος Αυγουστου και θα παει στο Ρεα αν θυμαμαι καλα και γενικα τελευταια πολλες γνωστες εκει πανε και λενε ειναι καλα..αμα μπορεσω να ανεβω Αθηνα και να την δω...γιατι δεν θελω να την κουρασω θα πλακωσουν και τα καναλια και θα γινεται χαμος...θα σας πω τι λεει το νοσοκομειο να ξερουμε.Ηλιαννα ετσι ημουνα και εγω μεχρι πριν λιγο καιρο,ηθελα να τρωω μονο εκεινη τη στιγμη τι μπορουσα να φαυ για να μην αναγουλιασω..τωρα κανα 2βδπμαδες ειμαι καλυτερα..ο αερας της ερετριας με βοηθησε μου φαινεται.Καλε ποια 20 βδομαδα??Εγω στην αυχενικη το εμαθα καθως και αλλες κοπελες...αρκει να μην βαριεται ο γιατροε και να μην βιαζεται και να κοιταξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κισκα μου, την επομενη φορα που θα παω να με δει θα τον ρωτησω να μου πει το κοστος...:)......

παρακληση...:)...θα με βαλεις και εμενα στην λιστουλα???...:).....

σε ευχαριστω εκ των προτερων...

πολλα φιλιά..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παντως και στις 2 προηγουμενες εγκυμοσυνες το φυλο το εμαθα στη 15 βδομαδα.....στην αυχενικη μου ειπαν οτι δεν φαινεται....λογω θεσης....αλλα και παλι οταν λενε το φυλο του μωρου στην αυχενικη δεν ειναι και 100% σιγουρο....

α!!!!και εγω θελω λιστουλα...8 δεκεμβρη....

παω να κοιμησω τα μικρα...

φιλια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας εβαλα οποια αλλη θελει και δεν την εχω να μου πει...σορρυ που δεν σας εχω απλα ειμαστε και σε ενα αλλο ποστ με της εγκυουλες Σεπτεμβρη αλλα δεν ειμαστε και πολλες εκει και ετσι ξεκινησε αλλα οποια θελει μου λεει...να δουμε θα γεννησουμε με βαση την ΠΗΤ...αν και δεν νομιζω..στο γιο μου ειχα ΠΗΤ 29/09 και γεννησα 21/09...για να δω τωρα με την κυρια βιαστικα ποτε θα γεννησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsaki mou kale grapsate pola kai den sas prolavenw!!!

emeis eimaste kala!!!!!!phrame kai tis apantiseis shmera apo tis exetasei ouron kai aimatos shmera pou eixa kanei kai ola einai super!!!!!kai me ton thiroidh ta paw mia xaroula!!!exei statheropoihthei!!!phgame kai to prwi me thn mhtera mou na kanonisoume ta xartia mou gia ton politiko gamo!!!!

egw koritsia tha genisw prwta o theos sto ARETEEIO!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta lefta htan gia thn noshleia moy 1 mhna peripoy 10000 kai meta thn genna kaisarikh alles 20000 +1600 toy mwroy se monoklino eimoyn alla plhrwna gia triklino mias poy eimoyn toso kairo kai me lypontoysan ekei oloi me ayto poy perasa kai me evalan se monoklino monh moy gia na mhn vlepw ta alla mwra...........

h ekswswmatikh einai alla peripoy stis 8000 kathe fora.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιααα μου επιτελους εκατσααα!

εκλεισα 9 η ωρα ηρθα σπιτι

τα μικρα ειναι στην μαμα μου

και θα παει εκεινη αυριο σχολειο τον μεγαλο

και θα μου φερει την μικρη το μεσημερι που τελειωνω

απο το μαγαζι..

ευη μου οντως ωραιες οι πολυτελιες

στα νοσοκομεια της αθηνας αλλα

στην επαρχεια σου ερχετε ΠΟΛΥ πιο οικονομικα :)

ααα! η ξαδερφη σου ειναι καποια γνωστη και ειπες

για τα καναλια?

παρ'ολα αυτα με το καλο το μωρακι της :D

θελω να γινω μαμα απο οτι καταλαβα

αννα μαρια σε λενε :) χαχχα θα σε λεω ετσι λοιπον..

θες αγορακι εε? ειναι κατι ζιζανια αααχ ααχ..

bourique εγω ειλικρινα δεν εχω προβλημμα

εχω ενα κοριτσακι και ενα αγορακι

οποτεεεε :D

εσυ να φανταστω θελεις κοριτσακι εεε?

εκτος και αν τους πας για ποδοσφαιρικη ομαδαα.. :lol::lol:

Χριστινακι τι καλααα! μπραβοο!

ποτε κανετε τον γαμο? με το καλο και αυτοοος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaa kale egw denn eipa gia to fylo to mono poy thelw einai na einai gera e kai ama thelei o theos ena kai ena xaxaxaxaxxa.......prin mathw to fylo toy alloy moy mwroy .thelame koritsi alla twra kai meta ton xamw toy tha thelame agoraki ..............

ax na einai gera mono ayto koritsia na parakalame..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI EISAI MIA KOUKLITSA ME THN KOILITSA SOU!!!!!!!!!!FTOU SAS!!!!!!!!! :D:D

TON POLITIKO TWRA THA DOUME ANALOGA POTE THA VGOUNE TA XARTIA MAS THA SAS ENHMERWSW :D:D:D DEN THA ARGHSEI PANTWS!!!!!!!

OSO GIA TN MESH KORITSIA KAI EGW ANTIMETOPIZWMEGALO PROVLIMA!!!!LIGO PERPATAW KAI ME PONAEI POLY...FANTASTITE OTAN DOULEVW PWS KURAZOMAI POU DOULEVW SE KOUZINA....AFHSTE KAI AYRIO PAW GIA DOULEIA KAI PWS TO SKEFTOMAI PWPW.....MALLON PREPEI SIGA SIGA NA STAMATISW!!!AYRIO TO APOGEYMA THA PAW STON GIATRO NA DEI OLES MOU TIS EXETASEIS KAI TA YPERHXOGRAFIMATA KAI THA TON RWTHSW GIA THN DOULEIA!!!DEN THELW NA STAMATISW RE GAMWTO APO TWRA ALLA AMA PONAEI ETSI H MESH MOU DEN TO ANTEXW!!!!!

AYRIO THA ME ZYGISEI KIOLAS GIA NA DOUME.......TIS PROIGOUMENES FORES POU PHGAINA MOU ELEGE MPRAVO GIA TA KILA MOU KAI OTI DEN EXW PAREI POLA.....XMMMMM GIA NA DOUME... :D:D:D

OSO GIA TO FYLLO GIA POIO SIGOURA APO THN 20 EVDOMADA TO LENE OI GIATROI GIATI SYXNA GINONTE KAI LATHOI!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες!!!!!!!

Πωπω πόσα γράψατε...έλειψα μία μέρα και γεμίσατε σελίδες...δεν θυμάμαι ποιά έγραψε τί!!!!!!!

Τιτινάκι μου κουκλί το γιοκαρίνι σου, μπράβο κοριτσάκι μου με το καλό να γεννηθεί και να είναι γερός! Απ'ότι βλέπω έχει και μαλλάκια...το γλυκουλάκι μου!!!!!

Αχ μακάρι να πάνε όλα τέλεια για όλες μας!!!!!!!!

MaDi καλώς μας ήρθες και με το καλό το μωράκι σου!

Βανεσάκι μου απ'όσο ξέρω λένε ότι η αυχενική διαφάνεια είναι ο μεγάλος υπέρηχος του α' τριμήνου άρα είναι πολύ σημαντική εξέταση...ελέγχουν το ρινικό οστό, το πάχος του υγρού στον αυχένα, την καρδούλα (σε μία πρώτη φάση δηλαδή), ελέγχουν το αμνιακό υγρό, και σε συνδυασμό με την αιματολογική (pappA) σου δίνουν πιθανότητες για τρισωμία 21 (σύνδρομο ντάουν δηλαδή) και τρισωμίες 13 και 18 ...δεν θυμάμαι αν εσύ ρώτησες για το ντόπλερ αλλά γίνεται γύρω στην 31η-33η εβδομάδα και είναι κάτι σαν τον β' επιπέδου.

Όσο για την αγένεια των γέρων ειδικά, μέσα στα λεωφορεία τί να σας πώ...ως φοιτήτρια στην Θεσ/νίκη έχω τσακωθεί με πολύ κόσμο. Ώσπου ένα πρωί που σηκώθηκα για να κάτσει ένα χούφταλο, ο γέρος παρεξηγήθηκε γιατί (λέει) υπονοούσα ότι είναι γέρος, δεν ξανασηκώθηκα ΠΟΤΕ για κανέναν!!!!

Αχ κοριτσάκια μου μην με παρεξηγήσετε αλλά δεν θυμάμαι κάτι άλλο να σχολιάσω...γράψατε πάρα πολλά.

Φιλάκια πολλά κουκλίτσες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!!!!!!

σημερα πηγαμε γιατρο ηταν ολα τελεια!!!!!!!!

ειδαμε το μωρακι μας ακουσαμε την καρδουλα μας κ ο γιατρος με δουλευε οτι εχω διδυμα!!! :lol::lol::lol::lol: επρεπε να με βλεπατε, νομιζα οτι θα με καταπινε η καρεκλα κ με ελουσε κρυος ιδρωτας!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ γραψατε παρα πολλα συγνωμη που δε σας σχολιαζω κοριτσια μου... αλλα σας διαβασα!

τιτινα βλεπω αλλαξες φωτο ε??? ολα καλα φανταζομαι με το αγορακι σου ετσι?

εγω μαλλον θα γεννησω στον γαληνο στη θεσσαλονικη

εχει εκει ενα προγραμμα που εισαι σε μονοκλινο με το μωρο συνεχεια μαζι κ μπορεις να μεινεις 2 μερες! μετα οταν γυρνας σπιτι ερχεται μαια κ σε παρακολουθει κ το μωρο. μαλλον εκει θα παω!

τωρα θα βαλω κ τικερακι1!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...