Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου..

stamymammy καλως ηρθες και εσυ

με το καλο να γεννηθει ενα υγιεστατο

μωρακι ευχομαι & να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!

χριστινα τελεια τα πραγματακια σας

να χαιρεσαι και τοναντρουλη σου

Ευη ειδες κοσμος που υπαρχει ε?

μου χε τυχει παρομοιο αλλα μεσα σε λεοφωρειο

και ημουν και προς το τελος της εγκυμοσυνης

ασε σου λεω ειναι ορισμενοι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!

αναστασια μια χαρα ειδες? χθες καθολου ροζ :D

εμενα εδω αργυρουπολη, ο καιρος εχει ηλιο αλλα βλεπω

και ορισμενα συννεφα..

ΤΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHSPERA KORITSIA KALO MHNA KAI KALH PRWTOMAGIA NA EXOUME!!!!TON PIASATE TON MAH???????? :D:D:D:D EMEIS EIMASTE SHMERA STO SPITI TOU ANTRA MOU EXEI KAI GENETHLEIA SHMERA KAI THA ERTHEI KOSMOS SPITI TO VRADY!!!!!!!!

MARIE MOU SE EYXARISTW POLY!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

AX KORITSIA MOU ANTE NA PERASEI KAI AYTH H MERA KAI AYRIO PAW PRWI PRWI GIA B-EPIPEDOU!!!!!!!!!!APO EKEI POU METRAW TIS MERES NA ERTHOUN XWRIS ANXOS ME TO POU FTANW MIA MERA PRIN TOTE ANXONOMAI!!!!!!!FFFFFFFFFFFF OLA KALA THA EINAI E???????? :?:?:?:?:?

FILAKIA POLLA SE OLA TA KORITSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helloooooo καλο μηναααα...εγω δεν ασχολουμαι και πολυ με τα στεφανια...εφτιαχνα παλια στο αλλο μαγαζι που εχουμε γιατι ειναι και ανθοπολειο αλλα τωρα να παω να μαζεψω ασχετα με τα χαλια μου βεβαια...δεν παω..δουλευε και ο αντρας μου σημερα ειχαμε μια παιδικη εκδηλωση και εκατσα σπιτι μπας και κανω καμια δουλεια...απο απλη δουλεια ξεκινησα σε γενικη κατεληξα και τωρα ποναω χαμηλα στο ..πιπι..ηρθε ο αντρας μου φωναζε ...αλλα με επιασε ρε κοριτσια βαρεθηκα τα ψιλομαζεματα...αχ ποτε θα ρθει ο καιρος να ρθει η πεθερα μου να δουμε ασπρη μερα...καλα αυτο με το θρασος των ανθρωπων να μην σεβονται τιποτα δεν λεγετε..που να δειτε στους γιατρους η στις τραπεζες με τους γερους..δεν μπορω να στεκομαι ορθια γιατι ποναω αμεσως..οποτε παω και καθομαι ..να δειτε πως στραβοκοιτανε και θελουν τη θεση και λενε να κατσω εγω κοριτσι μου που ειμαι γρια...ποιο πολυ οι γριες και οχι τοσο οι γεροι...και λεω οχι κυρια ειμαι εγκυος...και η κοιλια να φαινεται...τιποτα τσιπα εν εχουν...που να δειτε στη γυναικολογο που μας παιρνουν και τη σειρα....μα τι θελουν γριες γυναικες ρε κορτισια στη γυναικολογο απορω...μια ειχε λυσαξει να μπει και καλα για να γραψει εξεταση και τελικα την ακουσα να λεει στη γιατρο οτι εχει καθυστερηση και πως θελει να κανει υπερηχο....πεθανα στο γελιο...γυρω στα 55 με 60 ητανε...της λεει η γιατρος με ωραιο τροπο...δεν γινεται ετσι..θα πατε να κανετε μια εξεταση αιματος και αμα βγει θετικο τοτε θα κανουμε υπερηχο...μα καλα την εμηνοπαυση δεν την εχει ακουστα???Αλλα τι να σας πω χαμος...μια προκειμενου να κατσει στον καναπε που ηταν 2θεσιος μας στριμωξε και ηταν περιπου πανω στην κοιλια μου κοντεψα να σκασω και στο τελος αρχισα να την σπρωχνω...ελεοςςς..Χριστινιοοοο αντε να πας για Βεπιπεδου να περασει ο καιρος να παω και εγωωω μια βδομαδα μου εμεινεεε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΣΚΑ ΑΣΤΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΙΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΕΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΤΙΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.ΒΑΛΕΜΕ ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΣΤΙΝ ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΣΟΥ....ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΟΤΑΝ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ?ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΕΝΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΝΩ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΕΥΤΗΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ.ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ Κ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΕΣΝΙΚΗ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΣΥΝΕΦΙΑ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΒΡΕΞΕ ΟΠΟΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!

μιριαμ απο θεσσ εισαι κ εσυ?? σε ποια περιοχη μενεις??

αννα μαρια ασε, ειχα κοντεψει να τον χασω εκεινη τη μερα, το τι αιμα ειδα οταν γυρισα σπιτι..

γενικα ειναι απαραδεκτοι οι ανθρωποι δεν ενδιαφερονται για τιποτα

μου εχουν τυχει πολλα, μια μερα (ημουν στο μηνα μου) ειχα παει σε μια τραπεζα κ ειχε μεγαλη ουρα

με φωναζει μια ταμιας κ μου λεει να περασω

κ πεταγεται μια (οχι μεγαλη σε ηλικια) κ μου λεει συγνωμη εγω ειμαι τωρα

κ της την ειπε η ταμιας

καπου ειχα διαβασει εδω στο φορουμ οτι μια κοπελα ειχε παει στο ικα κ ηταν σε προχωρημενη εγκυμοσυνη

περναει μπροστα κ της φωναζει ενας γερος τι βιαζεσαι θα σου πεσει το παιδι??

κ αυτη του ειπε εσυ γιατι βιαζεσαι εχεις ραντεβου με το χαρο?? :lol::lol::lol::lol:

οι εγκυες θεωρουνται ατομα με ειδικες αναγκες, να το ξερετε αυτο, ολοι ειναι υποχρωμενοι να μας παραχωρουν τη σειρα

ειδικα οι ταμιες οι πωλητες κλπ ειναι υποχρεωμενοι βαση νομου να δινουν προτεραιοτητα σε εγκυες

κισκα πολυ γελασα με την γρια!! :lol::lol::lol::lol:

τιτινα μην εγχωνεσαι ολα θα ειναι τελεια, να μας πεις νεα! καλη επιτυχια!

μαρακι αναστασακι μικι κ οι υπολοιπες πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS EYXARISTW POLY KORITSIA MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AX KORITSIA AYRIO 11 PARA 20 THA EIMAI EKEI GIA TON YPERHXO!!!!!!!!!!!!!!!

MONO POU SKEYTOMAI THN MAGIKH STIGMH POU THA AKOUMPISEI TO MATSOUKI STHN KOILITSA MOU KAI THA DW TO MWRAKI MOU LIWNWWWWWWWWWWWWWWWWW,,,,LIWNW LEMMMEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!FANTASTHTE TI EXEI NA GINEI OTAN GENISW......THA ME MAZEVETE ME TO KOUTALAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOIPON KOUKLITSES THA SAS GRAPSW AYRIO TA NEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FILAKIA PARA POLLA SE OLES!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koykles kalh evdomada na exoyme oles ................efaga to tostaki moy kai thn freskostimenh portokaladitsa moy kai twra sas diavazw.....tha kanw kamia doylitsa kai meta tha pame gia faghto sthn mama moy mias poy exei kai epeteio shmera gamoy............

TITINA moy me to kalo na deis to mikroyli soy kai na einai ola teleia.......filakia kai perimeno neaa......... koritsaki moy na xairesai kai ton antroyli soy..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες εγκυούλες,

Καλό μήνα!!!

Πως είστε;

Niakoylinaki πολλές ευχές για την επέτειο των γονιών σου!

Titinaki με το καλό σήμερα,περιμένουμε νέα σου!

Stamymammy και Marie καλώς ήρθατε!!!

Πολλά φιλιά σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!Titina εδω θα ειμαστε να μας πεις τα νεα σου για το μπεμπε σας.Κι εμεις σημερα ξανα παμε στο γιατρο!

Τι μου κανετε οι αλλες φουσκιτσες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα εγκυούλες!!!!!!

Τί κάνουν οι κοιλίτσες????? Εύχομαι καλά αποτελέσματα στα κοριτσάκια μας που έχουν γιατρό σήμερα...να δουν τα εμβρυάκια τους και να τα καμαρώσουν!!!!!! Όλα καλά να πάνε!!!!!

Τιτινάκι να τα εκατοστήσει ο καλός σου!!!!! Με το καλό και ο β' επιπέδου!!!!

Teddy μου πως πας? Η κοιλίτσα? Φουσκώνουμε σιγά σιγά???????

Βερόνικα τις ευχές μου για την επέτειο των γονιών σου!

Ηλιαννάκι μου που είσαι? Η μικρή είναι καλύτερα?

Μύριαμ χαρά στο κουράγιο σου να τρέχεις για τα σεμινάρια και να ξεπατώνεσαι και στο σπίτι με τις δουλειές...

Marie Αργυρουπολίτισσα είσαι? Κι εγώ εκεί γεννήθηκα και έμενα μέχρι τα δέκα μου που φύγαμε για Χαλκιδική, στην Μαρίνου Γερουλάνου πάνω από την Βουλιαγμένης, εκεί πίσω από το σήμα της Ολυμπιακής (αν τα θυμάμαι καλά γιατί έχουν περάσει πολλά χρόνια.) Έμεινα και δύο χρόνια στην Γλυφάδα πίσω από το Ελληνικό (ωραία χρόνια!)

Εμείς εχθές δεν κάναμε τίποτα το ιδιαίτερο, ο άντρας μου δούλευε στην ταβέρνα των γονιών του όλη μέρα, ο καιρός ήταν χάλια...κι εγώ πήγα με την μικρή στην μαμά μου...σφαχτήκαμε (ωραία περάσαμε!!!!!!)...μα γιατί νομίζουν ότι τα ξέρουν ΟΛΑ???????

Σήμερα σηκώθηκα πρωί πρωί να μαγειρέψω και να ξαναπάω στην μαμά μου γιατί η μικρή έμεινε εκεί εχθές για να μπορέσω να κάνω καμιά δουλειά σήμερα...ευτυχώς η αδερφή μου εχθές με βοήθησε με το σίδερο γιατί είχαν μαζευτεί πάρα πολλά ρούχα! Κι έχω να βάλω άλλα δύο πλυντήρια...

Καλημερούδια...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και πάλι σε όλες σας!!!

Νάσια έχεις πολύ πλάκα!Κάνεις κάτι περιγραφές μούρλια

και μου φτιάχνεις τη διάθεση!!!

Εγώ φουσκώνω ελαφρώς μπορώ να πω, κυρίως

πρήζεται στο στήθος μου.Από κοιλίτσα ελαφριά πράγματα,

μάλλον θα πεταχτεί ξαφνικά!

Την άλλη Πέμπτη πάω για αμνιοπαρακέντηση και το τρέμω!!!

Φιλιά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα πάνε κουκλίτσα μου...κι εγώ αγχώνομαι όταν πρέπει να πάω σε οποιονδήποτε γιατρό (έχω θέμα με όλες τις ειδικότητες δηλαδή) αλλά πρέπει να προσπαθούμε να είμαστε όσο το δυνατόν πιο ήρεμες για τα μπεμπάκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ πήγα σήμερα και έκανα την ενεσούλα μου και μετά πήγα κομμωτήριο κι έκοψα τα μαλλάκια μου, γιατί η αφέλεια είχε φτάσει στο σαγόνι!

Ρε κορίτσια, απορώ πώς μπορείτε και κάνετε δουλειές. Εγώ δεν έχω κανένα μα κανένα κουράγιο. Τι πλυντήρια μου λέτε και σίδερα, εγώ από πριν δεν έβαζα ποτέ πλυντήριο, ήταν δουλειά του άντρα μου και το σίδερο τώρα έρχεται και το κάνει η μάνα μου.

Λένα, το θυμάμαι αυτό που λες με το ραντεβού με το χάρο! Η Βάνια ήταν νομίζω! Χαχαχαχα!

Δώρα, κουράγιο, όλα καλά θα πάνε!

Τιτίνα, περιμένουμε νέα σου.

Βερόνικα, ευχές για την επέτειο των γονιών σου.

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mu!!ti kanete???titinaki piges sto giatro???perimenume nea su!!!stamymamy sigxaritiria!!!!efxomai na pane ola kala!!!

oi ipoloipes koiltses ti kanun???

ego koritsia tha pao 10/5 gia afxeniki.xerei kamia pos ginetai i exetasi???exo poli agxos!!!

muriam/iliannaki,nasiula, ti kanete???

polla filakia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου καλές!

Θέλω να γίνω μαμά και Νασιούλα σας ευχαριστώ πολύ

για τα καλά σας λόγια, με ενθαρρύνετε!!!

Vanessaki η αυχενική είναι ένας υπέρηχος που

μετράνε τον αυχένα του μωρού και κοιτάνε

αν υπάρχει το ρινικό οστό.Η αυχενική συνδυάζεται

με το pap a που είναι αιματολογική εξέταση και δείχνει

σε σχέση και με την ηλικία της εγκύου τις πιθανότητες

για κάποιες ασθένειες!

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaa edw eimai kai pali perimenw ton antroyli moy na pame sthn manoyla moy...eftiaksa kai ena ΜΙΛΓ ΦΕΙΓ teleio kai terastio xaxaxxaxa egine h krema poly kalh mmmmmmmmmmmmm....ante twra na perasei h wra na erthei h wra toy glykoy xixixixixi......

sas eyxaristw gia tis eyxes sas filenades oti pothite kai eseis kai me gera kai omorffoytsika mwrakia stis agkalitses sas........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO EIDA TO ANTRAKI MOU MEGALWSE!!!!!!!!!!!!!!

EIMASTE 479 GRAMARIA TWRA......SXEDON MISO KILO :D:D:D:D:D

H GIATROS MAS TA VRHKE OLA TELEIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MEGALWNEI FYSIOLOGIKA KAI H KARDOULA MAS EINAI SUPER!!!!!!!!!!!!!

KATHOTAN OKLADON TO ANTRAKI MOU KAI TO KOUNISE NA ALLAXEI THESH GIA NA METRISEI TA PODARAKIA TOU!!!!!MAS METRISE TA PANTA.....KAI TA XERAKIA KAI THN MYTOULA KAI TA PODARAKIA KAI TA AYTAKIA :lol::lol::lol::lol: OLA TELEIA DOXA TON THEOULH!!!!!!!!!!!!

STO 3D AYTHN THN FORA DEN VGHKE POLY KATHARA ALLA TO MONO SIGOURO EINAI OTI MOU MOIAZEI... :D:D:D:D:D:D:D

KOITAXTE MWRE TI HREMA POU KATHETE TO MIKRO MOU MWRE....LIWNWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!

post-11182-13873936918347_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo koritsaki moy teleia ta neakia soy ante na pernoyme seira kai oi ypoloipes ..........oti soy moiazei einai to mono sigoyro xaxaxaxxaxax :D:D:D:D:D:D:D

eisai trelara??????????????? e???????????

einai na mh liwneis me tetoio plasmataki ?????????filakia

kalo mesimeri se oles.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ME EXEI TRELANEI MWRE TO ANTRAKI MOU!!!!!!!!!!pWS NA TOU ANTISTATHW MWRE...EINAI MIA GLYKA....................

ORISTE KAI H PATOUSITSA MAS KAI TO KEFALAKI MAS :D:D:D

LIWNW KORITSIAAAAAAAAAAAAAAAA LIWNWWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!

NA RWTHSW META TON B-EPIPEDOU POTE GINETE ALLOS YPERHXOS????????? :?:?:?:?

post-11182-13873936919069_thumb.jpg

post-11182-13873936919781_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titinaki telieo to moraki su!!!!enas kuklos einai!!!

teddy dion mu efxaristo gia tin apadisi.ithela na se rotiso epeidi me agxosan oti einai poli simadiki exetasi kai de ginetai apo olus tus giatrus, isxiei odos afto i afu prokeitai gia metriseis einai stadar ta pragmata???to pap a ginetai se mikrovioligiko etsi???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας φιλεναδες....εδω ειμαι παλιιι... vanessaki δεν ειναι 100% στην αυχενικη οτι ολα ειναι καλα αλλα σου δεινουν ενα μεγαλο ποσοστο..σε ενημερωνουν πως μονο η αμνιο η η ληψη τροφοβλαστη μπορουν να δειξουν 100% αλλα αμα βγουν καλα τα ποσοστα δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα αλλο.Το pap a γινεται σε μικροβιολογιο,αλλα εξαρταται που κανεις την αυχενικη,πχ στο γιο μου μου πηραν αιμα στο γυναικολογο που πηρα και το εδωσαν εκεινοι σε μικροβιολογικο,τωρα που ειμαι παλι εγκυος και πηγα σε αλλο εκανα υπερηχο και με εστειλαν στο κατο οροφο για να δωσω το αιμα,δεν χρειαστικε να παω καπου αλλου.Κοριτσια αυτο που ειχε πει η Βανια με το Ικα μου ετυχε παρομοιο στο μικροβιολογικο που περιμενα να δωσω τα ουρα και μου ειχε πει η κοπελα μην περιμενεις και κολλησεις τπτ χτυπα να μπεις...το κανω που λετε και αρχιζουν οι γεροι να διαμαρτυρονται και λενε και εμεις για ουρα ειματσε και βιαζομαστε αλλα δεν μπαινουμε εσυ γιατι βιαζεσαι?Λεω πρωτον ειμαι εγκυος και πριν προλαβω να πω λεει μια γρια και εγω θα χασω το λεοφορειο...λεω και να το χασετε θα παρετε αλλο εγω ομως εχω παιδι στο σχολειο και αμα αργησω θα μεινει μονο του,,,εσεις παιδια σκυλια δεν εχετε....δεν μιλησε δεν ειπε τιποτα...ρε εχουν παραγινει..ελεοςςς..Τιτινιοοοοοο...τι κουκλιιι και ηθελα να σου πω τοι σου μοιαζει αλλα λεω μπας και ειναι η ιδεα μου..κριμα στον αντρα σου...κοιμοτανε πες του...αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...