Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια καλησπερα :D

να ερθω και εγω στο παρεακι σας?

ειμαι 16 εβδομαδω και περιμενω το μπουμπουκακι

μου τον Οκτωβρη :)

με το καλο ευχομαι ολες :)

να εχετε μια υπεροχη εγκυμοσυνη

ελπιζω να τα λεμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια καλως ηρθες!! να εχεις μια πολυ καλαη εγκυμοσυνη!!!

τιτινα παιρνεις ενα σταυρο βαφτηστικο ανοιγεις την αριστερη παλαμη κ ακουμπας το σταυρο τρεις φορες στην παλαμη κ μετα τον σηκωνεις

αν ο σταυρος κουνιεται μπρος πισω ειναι αγορι

αν κανει κυκλο ειναι κοριτσι

μετα ξανακουμπας το σταυτο 3 φορες στην παλαμη σου κ περιμενςι παλι

σου δειχνει οτι "κλεινει" το μαγαζι οταν αφου εχεις ακουμπησει το σταυρο 3 φορες στην παλαμη κ τον σηκωσεθς αυτος δεν κουνιεται αλλο

δεν ξερω κατα ποσο ισχυει βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΑΡΑΚΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΜΑ ΙΣΧΥΕΙ,...ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΟ ΦΥΛΛΟ!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

ΑΧ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΡΙΧΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΚΛΟΤΣΙΕΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!ΧΙΧΙΙΙΙΧΙΙΙΧΙΧΙ ΑΤΑΚΤΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ!!!!!

ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΧ.................ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκιτσες!!!Τι μου κανετε?Εγω παλι ροζακι ειχα τωρα το πρωι.....ουφ ελπιζω να μην ειναι κατι.Να ερθει η Δευτερα γρηγορα να παμε να το δουμε οτι ειναι καλα.Ευτυχως δεν εχω συνεχεια αλλα μια φορα την ημερα, βαρυα δυο μεχρι στιγμης.Υπαρχει περιπτωση τα ουτρογκεσταν να το κανουν αυτο?Γιατι μολις τα βαλω , ξαπλωνω και μετα απο ενα 2ωρο θα δω ροζακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;

Αναστασία32 κι εγώ μέχρι πριν μια εβδομάδα περίπου είχα κάθε μέρα σχεδόν ροζάκι. Τώρα εδώ και 2 μέρες δεν έχω τίποτα. Να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς!!

Εγώ στις 16-5 έχω το ραντεβού για την αυχενική διαφάνεια!!!

Ανυπομονώ να το δω και να το ακούσω ξανά!!!!!!!!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!πως ειστε??????τα νινακια τι κανουν??????

εμεις ειμαστε μια χαρα!!!!!! σημερα εχει πολυ ωραια μερα κ εχω πολυ διαθεση για βολτιτσα!!!!!μετα το απογευματακι θα παμε τα μικρα βολτα στις κουνιες κ σε παιδοτοπο!!!!!!!!

μαρακι μου καλως ηρθες κοριτσι μου κ εδω!!!!!!!!ηθελα να σου το πω χθες να ερθεις να τα λεμε κ απο δω αλλα ξεχαστηκα!!!!!!!

αναστασουλα μου μην ανησυχεις κοριτσι μου , απλα να ξεκουραζεσαι οσο περισσοτερο μπορεις κ την δευτερα θα ειναι ολα τελεια!!!!!!!!!!!!

βασω καλως ηρθες κ εσυ κοπελα μου κ με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες τις εγκυουλες :)

καλως σας βρηκα οντως ειναι πολυ ωραια η παρεα σας!

Χριστινακι κοντευειιιιιιιιιιιιις να δεις τον μπεμπακο σου ξαναα :D

εγω 9 Μαιου εχω ραντεβού στον γιατρο! :)

αναστασια δεν ξερω αμα το κανει το

ουτρογκεσταν αλλα μην ανησυχεις, να ξεκουραζεσαι

και σε λιγες εβδομαδες ουτε που θα ξαναδεις! :)

vasoG καλως ηρθες και εσυ :)

να χαιρεσαι τα παιδακια σου και με το καλο

και το τριτο νινι :D

ηλιαννακι χθες που μιλαγαμε μπηκε κοσμος

στο μαγαζι και για αυτο δεν σου απαντησα συγνωμηηη :oops:

τα φιλια μου σε οοοολες τις κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIA!!!!!!!KAI EMEIS KALA EIMASTE!!!!!!!!!!!!!

ANASTASIA MOU EGW OTAN EVAZA TA UTROGESTAN EPEIDH AYTA ELIWNAN EVGAZAN YGRO KAI MALLON GIAYTO VLEPEIS TO ROZ....EPEIDH KATHARIZEIS TWRA.....THA ERTHEI H DEYTERA KAI THA DEIS OTI OLA KALA THA EINAI ME TO MWRAKI SOU!!!!!!!!!!!

AX KORITSIA 1 MERA EMEINE KAI PAW GIA B-EPIPEDOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

TI WRAIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!

αχ τιτινα τι καλα κοριτσι μου!!!!! μεγαλειο ειναι ο β επιπεδου!!!

ολα τελεια να τα βει ο γιατρος!! απο τις καλυτερες εξετασεις!

αναστασακο μου δεν ξερω για τα ουτροτζεσταν δεν εχω βαλει ποτε κοπλικα

μπορει ομως να εινα ικ απο αυτο, αν λες οτι τα βλεπεις παντα αφου τα εχεις βαλει..

μαρακι ελπιζω να σαρεσει παντα το παρεακι μας!!! :D

κοριτσια σε ποια εβδομαδα κανουμε την αυχενικη??

εγω τωρα κοντευω να κλεισω τις 7 εβδομαδες (βαση του υπερηχου που εκανα)

την τριτη που θα παμε παλι λογικα θα ακουσουμε καρδουλα ετσι δενειναι κοριτσια???

αχ μακαριιιιιιιιιιιιιι να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Βλέπω όλες καλά!

Αναστασία, μην αγχώνεσαι. Όλα καλά θα πάνε!

Εγώ πήρα σήμερα τις αναλύσεις μου. Όλα καλά, δεν έχω ούτε Έιτς, ούτε ηπατίτιδα, ούτε τοξόπλασμα, έχω ικανοποιητικά αντισώματα Ερυθράς και Ανεμοβλογιάς και η αιμοσφαιρίνη μου είναι καλή σχετικά, αν σκεφτείτε ότι έχω και αναιμία.

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!ΝΑ ΕΡΘΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ???ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΕΙΜΑΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ!!!!!

ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Κ FELICINE.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia egw eixa paei sto metro mall gia na parw 2 dwrakia ena gia ton antra mou pou exei genethleia ayrio kai gia mia filh mou pou giortazei!!!!!!kala ennoeite pws phra kai gia ton mikroulh mou kati...... :D:D:D:D:D:D koitaxte einai toso glykouli...............pws mporw na antistathw?????????????? :lol::lol::lol:

STAMMYMAMY KALWS HRTHES STHN PAREOULA MAS!!!!!!ME TO KALO TO MWRAKI SOU!!!!!!OLA NA SOU PANE TELEIA EYXOMAI!!!!!!!!!!

MAIMOUDAKI MU THN AYXENIKH THN KANEIS AO THN 12 EVDOMADA MEXRI THN 14!!!!

LOGIKA THA AKOUSETE THN KARDOULA SAS SE AYTO TO RANTEVOU!!!!!!!!ANTE ME TO KALO THN TRITH!!!!

ANTE ANTE NA PERASEI KAI AYTH H MERA DEN KRATIEMAIIIIIIIIIIII THELW NA DW TO AGORAKI MOU!!!!!!MOU ELEIPSE POLY!!!!!!!!!!!!!!!!OLA KALA NA PANE PANAGITSA MOU!!!!!!!!!!!!!

post-11182-13873936912076_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμμυ μου............... τι ευχαριστα ειναι αυτα κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειλικρινα χαρηκα παρα πολυ για σενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! καλως ηρθες λοιπον στην παρεουλα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ πολυ χαιρομαι που θα τα ξαναλεμε!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::-*

εννοειται πως θα πανε ολα καλα καλη μου!!!!!!!!!!!!!!!

η μικρουλα σου τι κανει???????

μαρακι μου δεν πηραζει κοριτσι μου!!!!!!! ;);););) πως εισαι εσυ??????

πολλα φιλια σε ολες εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera filenaditses moy ti kanete???????????? egw molis ekana to mpanaki moy kai twra tha ftiaksw nyxakia.xixixi..........

na kalosorisw kai egw ta kainoyrgia koritsia kai na eyxithw me to kalo na paroyn sthn akgalitsa toys ta mwroylia.............

ante Titinaki moy esy allo ena anxgos tha to peraseis thn deytera axxxxxxxxxxxx....ti omorfa poy tha to vlepeis polh wra ton mikroyli soy......

kale ti omorfa poy einai ta pragmatakia sas ;););););) .

Anastasaki moy na kathese arketes wres tis meras ksekoyrastei kai ola tha pane kala........

Maimoydaki moy vevaia kai tha akoyseis kardoylitsa koritsi moy.me to kalooooooooo....

Stammy moy eidesta kataferes kai esy....... me to kalo kopela moy kai na xairesai kai to koritsaki soy........

filakia se oles kai kalo apogeyma na exoyme........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιεςςςς..καλως ηρθες καινουργιααα...χαχα..κοριτσια πηγα πανηγυρι ετχες το οποιο ειναι κοντα στο σπιτι μου και στα μισα με πιασαν πονοι...δεν μπορουσα να κουνηθω και το τοπ ειναι οτι ο κοσμος με εσπρωχνε κιολας...με την κοιλια εκει...ερεεε τι κοσμος..τι κοσμοοοςςς..περπαταγαμε στο πεζοδρομιο και πηγαινα πααρα πολυ σιγα γιατι ποναγα και με εσπρωχναν να κατεβω κατω για να περασουν...τι να πωωωω..ποπο μου μυριζει τυροπιτα τωρα...πηρα χαλβα φαρσαλων και σουτζουκ λουκουμ και τα ξεκανα....αντε Χριστινα να ερθει το μεθαυριο να πας για Βεπιπεδουν να περασει η βδομαδα να παω και εγωωω...παλι ψωνησεςςς...παλι???Εγω οταν παω στην Βεπιπεδου θα παω για το καροτσι μετα..ανυπομονωωωω...Αναστασακι μου δεν νομιζω οτι ειναι τπτ το ροζ πρεπει να καθαριζεις που βαζεις τα ουτροτζεσταν..Ηλιαννα το αγαπημενο μου μερος ειναι στην παραλια πριν τον ιπποκαμπο ειναι ενα μαγαζι δεν θυμαμαι πως το λενε αλλα εκανα πολλα παρτυ εκει που ειναι και καφετερια και παιδοτοπος..οταν δεν δουλευα για παρτυ πηγαινα εκει το γιο μου τρωγαμε κιολας..παρα πολυ ωραιο μαγαζι..τετοιες μερες για τετοια ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας εγκυούλες...

Τί κάνετε??? Οι κοιλίτσες???

Μόλις γυρίσαμε από την μαμά μου, αφήσαμε την ζουζουνίτσα μου εκεί (μετά από καμιά ωρίτσα θα μου λείπει ήδη και θα αρχίσω τα τηλέφωνα) και αύριο το πρωί θα πάω να μείνω κι εγώ (ο άντρας μου θα δουλεύει όλη μέρα και δεν θέλω να είμαι μόνη μου κυριακάτικα.)

Τώρα είμαι μόνη μου στο σπίτι, ο σύζυγος πήγε να δεί την ΑΕΚ (τί κόλλημα κι αυτό!!!!! ο Θεός να μας φιλάει αν τυχόν χάσει) κι εγώ σε λίγο θα μπώ να κάνω μπανάκι...ξέρετε ιεροτελεστία...από τότε που γεννήθηκε η ζουζού όλο στο γρήγορο μπανιαρίζομαι γιατί έρχεται έξω από την πόρτα και τσιρίζει!

Μαρία, Σταμυμάμυ καλώς ήρθατε στο παρεάκι και με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!!

Μαϊμουδάκι απ'όσο γνωρίζω η αυχενική γίνεται μεταξύ 11ης και 13ης εβδομάδας. Πιστεύω ότι την Τρίτη που θα πάτε για υπέρηχο θα ακούσετε και καρδούλα, κι εγώ στην 7η είχα ακούσει.

Κοριτσάκια κάνετε κάθε μήνα αιματολογικές? Εγώ πρέπει να κάνω κάθε μήνα την coombs γιατί έχω ρέζους αρνητικό και ο άντρας μου θετικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες?Δοξα το Θεο απο το πρωι εχω να δω ροζακι!!!Κισκα καλε βαλε κι εμενα στη λιστα σου!!!

Κοριτσια καλως ηρθατε στην παρεουλα μας!!Ολες οι φουσκες εδω ειμαστε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμυμαμυ καλως ηρθες κοριτσακι κ συγχαρητηρια!!!!

τιτινα πολυ ωραια τα ρουχαλακια σας!! μεγεια!!!!

πω πω ρε κισκα τι να πω... εσπρωχναν εγκυο γυναικα??

καλα μερικοι ειναι απαραδεκτοι μου εχουν κανει κ εμενα πολλα οσο ημουν εγκυος (να μη μιλησω για δημοσιες υπηρεσιες κ μανεβει το αιμα στο κεφαλι παλι)

ωραια εεεεεεεεχω ακομα για την αυχενικη δηλαδη!

βλεπω πολλες λιστες κ λιγο μπερδεμενες..

αχ νασια κ ο δικος μου θελει να δει την αεκ........ γκρρρρ\

εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν εκανα καθε μηνα, αλλα καθε 2 αν θυμαμαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ Κ ΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ Κ ΘΑ ΥΣΗΧΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΕΚΑΝΑ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΣΑ....ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ Κ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΛΠ.ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΝΑ ΔΩ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ Κ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΝ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΧΕΙ ΖΑΛΑΔΕΣ Κ ΠΟΝΚΕΦΑΛΟΥΣ Κ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ 32.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΩ ΣΤΙΝ 5 Η 6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΔΑ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΠΗΡΑ ΤΑ ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΣΟΥ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΠΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ 12 ΜΕ 13 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ.......ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera filenades .....kalo mhna na exoyme kai kalh prwtomagia se oles...........

ti xalia kairo exei shmera aman kai thelame na pame kamia valtoyla alla twra den exw oreksh me ayth th synnefia..............mono gia krevati einai aytos o kairos.........kai to magioksylo pws tha to piasoyme????????????? ;);););););)

den vlepw oyte stefanaki na kanw shmera............

filakia se oles kai kala na perasoyme oti kai na kanoyme...........

kiska thelw kai egw na eimai sthn listoyla kale........ΠΗΤ 10/12/2011

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσια.Τι μου κανετε?Εγω ολα μια χαρα , απο χθες το μεσημερι εχω να δω ροζακι!!!

Μιριαμ χαιρομαι παρα πολυ φιλεναδιτσα μου που ολα ειναι οκ.Ναι ξεκουραζομαι κανονικοτατα!!

Φιλακια σε ολες και καλη πρωτομαγια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ...:)......:)......:).......

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ...:).....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ..:)......

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΌ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ, ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ, ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ....:)...ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ...:)....ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...:)

ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ ΜΟΥ...:)...ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΜΑΗ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσαροι!

Αναστασία, είδες; Μια χαρά πάνε όλα! Αλλά να θυμάσαι: ξεκούραση!

Κίσκα, απορώ με το κουράγιο σου που πήγες στο πανηγύρι! Εγώ ούτε μέχρι το σούπερ μάρκετ δεν έχω όρεξη να πάω.

Χριστίνα, τέλεια τα πραγματάκια που πήρες! Εγώ είναι πόσος καιρός που θέλω να πάρω κανένα ρουχαλάκι και δεν έχω κουράγιο. Θέλω και να κουρευτώ γιατί δεν παρουσιάζομαι, και πάλι δεν έχω κουράγιο. Τελικά, έκλεισα ένα ραντεβού για αύριο, γιατί αλλιώς δε γινόταν!

Μύριαμ, τι σεμινάριο κάνεις;

Λένα, θυμάμαι που έγραφες σε ένα άλλο ποστ παλιότερα ότι είχες πάει για να υποβάλεις κάτι χαρτιά και δε σου παραχωρούσαν τη θέση τους, γιατί δε σε πίστευαν ότι είσαι έγκυος.

Βερόνικα, εμάς εδώ είναι καλοκαίρι, αλλά εγώ δεν έχω όρεξη για βόλτα. Το πολύ πολύ να φάμε κανένα παγωτάκι!

Μικι, ευτυχώς ξεμπέρδεψες με τα παλιο-καφέ!

Α, τις καινούριες τις καλωσόρισα; Δεν τις καλωσόρισα! Καλωσορίσατε!

Φιλιά και καλά να περάσετε σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...