Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νασια θα ηθελα μια κορη αλλα πανω απο ολα ας ειναι γερο...

αλλα η αληθεια ειναι οτι θα προτιμουσα ενα κοριτσακι, αν κ πολλοι μου λενε οτι ειμαι αγορομανα...

μου εκανε κ μια κοπελα αυτο με το σταυρο που σου δειχνει ποσα κ τι παιδια θα κανεις κ μου βγηκαν 3 αγορια :shock::shock::shock:

βανεσσακι μια χαρουλα ειμαστε εσυ??

μπουρεκακιιιιιιιι λαχταριστο καλως ηρθες!!!!!!

φιλακαι κ στα υπολοιπα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia!!!!!!katarxhna na kalwsorisw thn giwta!!!!!!!!kalws hrthes sthn pareoula mas kai synxaritiria gia thn egymosynh sou!!!me to kalo na erthoun ola!!!!!!!!! :D:D:D:D

koritsia egw vlepw thleorash kai o mpempis klotsaei pali xxixixiiixxi ksenixths tha mou vgei aporw pote koimate to antraki mou!!!!!!!! :lol::lol::lol:

oso gia to enstikto pou lete egw hmoun 1000% sigourh oti eixa koritsaki.......alla omws telika tha kanw enan agoraro!!!!!!!!!!opote se emena den leitourghse to enstikto!!!!!!!

to apogeyma eftiaxa kai patatokroketes kai vghkan pentanostimes....epishs eftiaxa kai giaourtopita me thn aderfh mou....den xerw an exete faei alla einai pentanostimh koritsia!!!!!!!!!!!!!!!

SAS THN ANOIXA THN OREXH H AKOMA???AXAXXAXAXAXAXAXA :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΥΝ........... :D

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΕΦΕΤΙΑ ΜΟΥ...ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΑΡΑΙΩΝΟΥΝ ΑΙΣΘΗΤΑ!!!

ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΝ ΔΡΙΜΥΤΕΡΑ!! :cry:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΑΒ/ΚΟ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες!!!!!!!!

Xouanitaki είδες που αραίωσαν τα κεφετιά;Όλα θα είναι μια χαρά και

την Τρίτη θα τρελαθείς από τη χαρά σου!!!

Bourique1983, kuo28 καλως ήρθατε κορίτσια μου,

να έχετε τις καλύτερες εγκυμοσύνες!!!

Titina πολύ καλός ο μάρσιπος με το καλό να τον γεμίσεις

με το αγοράκι σου!!!

Niakoylinaki και ο διπλός ο μάρσιπος είναι εξίσου ομορφούλης!!!!!

Φιλιά σε όλες σας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kopelares ti kanete???????????egw kala eimai xthes mphka mono ligo to prwi kai meta mexri to vradaki eimoyn sthn manoyla moy mia xara perasa ............fagame ekei kai to vradaki phgame gia krepoyles me ton adefloyli moy kai thn meloysa nyfh mas ..........1 mhnas emeine kai exoyme ton gamo .....axxxxxxxx ti tha foresw den kserw akoma den exw paei na parw tipota giati den kserw pws tha eimai mexri tote........kale peite moy exete koilitsa eseis poy eiste konta me emena .....egw exw pantos mia mikrh koilitsa alla panta eixa omws twra mallon epeidh einai kai 2 zoyzoynakia tha megalwsei pio grhgora e?????? perisi poy eimoyn egkyos ston 7 poy gennisa eimoyn les kai eimoyn ston 9 twra na dw ti tha ginei ....xaxaxaxaxaxxa tha kanw mia koiloympa mallon asta na pane shmera h zygaria edeikse +2 apapapapa apo twra phra ta kilakia moy ...ti tha kanw??????? den stamataw na trww kale skeftite na mhn eixa kai to stomaxi moy olh thn mera na ponaei...........xaxaxaxaxaxxa.............ayta ta nea moy ........

kalws mas hlthes kai esy.. BOYTIGUE ..me to kalo to mwroyli soy........

teddy moy nai kalos einai o marsipos ee??????alla me thn mesh moy den kserw an tha ta anteksw kai ta dyo xaxaxaxaxaxxa.....

shmera meta apo ta postakia sas poy diavasa tha kanw kai egw snitselakiaaaaaa e moy aniksate thn orwksh ti na kanw ...............

filakia se oles kai kalo prwino............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια....

εγω χαλια ειμαι....εχω ταση για εμετο....ανακατοσουρα...πολυ χαλια σας λεω....αντε να κλεισω το τριτο να ηρεμησω....

κοριτσια μη μιλατε για κιλα..οτι ειναι θα τα χασουμε.....μην αγχωνεστε...τα μωρακια μας να ειναι καλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκουλες εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????????πως ειστε????????????

εμεις μια χαρα ειμαστε!!!μονο που η αννα μαρια μου εχει ελαχιστο βηχα κ μιξουλα!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(

μπουρικακι μου καλως ηρθες κοριτσι μου κ με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ εσυ πας για το τριτο ε?????αντε κοριτσι μου με το καλο κ να εχεις μια υπεροχη , τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!

κοριτσακια μου εμενα ευτυχως τα συμπτωματα εχουν υποχωρηση κατα π0λυ!!!!!δεν εχω τιποτα παρα μονο καποιες φορες νιωθω βαρυ το στομαχι μου κ μηδεν ορεξη για τιποτα!!!!!!!! αχ τι καλα πολυ χαιρομαι!!!!!!!!!!!!!!!

λενα μου αντε με το καλο να ερθει η κορουλα σου!!!!!!(γερο να ειναι, κ οτι να ειναι βρε οπως λες!!!)

εμενα παλι μου εχουν κανει αυτο με το σταυρο κ μου βγαινει πως θα κανω τεσσερα παιδια : κοριτσι - αγορι - αγορι - κοριτσι!!!!!!!!!!!!! πω πω ομαδα θα φτιαξω!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιεςςςςς...τι κανετε???Εγω αυτο με το σταυρο δεν το εκανα ,,στο πρωτο ηθελα κοριτσι και ο αντρας μου αγορι και τελικα αγορι ειχα και ολοι ελεγαν κοριτσι θα κανεις κοριτσι...μετα αρχισαν να λενε ααα ..αγορομανα εισαι μονο αγορια θα κανεις...εγω ελεγα μην με γρουσουζευεται θα δειξει..στο δευτερο αρχισαν παλι αγορι θα κανεις παλι μπλε...ο αντρας μου ελεγε κοριτσι..εγω ηθελα κοριτσι αλλα σκεφτομουνα οτι εχω αγορι να μην απογοητευτω γιατι γερο να ειναι μεν...αλλα ηθελα ενα κοριτσι και δεν ειναι ντροπη να εχεις προτημηση..αφου οταν η γιατρος ειπε κοριτσι εμεινα...δεν μιλαγα..παμε εξω λεει ο αντρας μου πας καλα???Η γυναικα σου ειπε αυτο που ηθελες να ακουσεις...λεω κατσε περιμενε να το καταλαβω..εγω περιμενα αγορι ...μου πηρε λιγο καιρο..πλεον το εχω συνηθισει..χιχιχι...κοριτσια εγω μονο με τα vertirosan υποθετα ησυχασα απο εμετους..2 την ημερα..μολις τα βαλεις πας λιγο τουαλετα αλλα μενει οσο χρειαζεται..μονο με αυτα αρχισα να τρωω...τα υπολοιπα δεν εκαναν τιποτα,ρωτηστε το γιατρο σας να σας πει,δεν γινοτανε να μην παρω μιας και οι εμετοι ηταν σχεδον καθε 5 λεπτα και δεν κανει να ταραζεται ετσι η κοιλια και να χανουμε κει υγρα..εγω εχανα και κιλα ετσι...απο τη μια καλο γιατι τωρα εχω 1 μονο επιπλεο...και τρωω αφοβα!!Ρε Χριστιναα ρε Χριστινααα με τα φαγητα σου...το κανεις επειδη δεν μπορω να μαγειρευω εεε???Ατιμηηηηη δεν θα ερθει το καλοκαιρι η πεθερα μου θα σου γραφω καθε μερα τι θα μαγειρευει να ζηλευεις...ετσι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια εγκυούλες!!!!!

Φουσκώνουν οι κοιλίτσες??? Η δικιά μου πλέον φαίνεται πάρα πολύ...έτσι κι αλλιώς μου είχε μείνει κοιλίτσα από την προηγούμενη εγκυμοσύνη οπότε τώρα φούσκωσα σχετικά γρήγορα!!!!! Νομίζω ότι είμαι η πιο γουρουνίτσα...έχω βάλει 6 κιλά μέχρι τώρα :shock: αλλά έχω ΠΑΡΑ πολύ κατακράτηση υγρών (πάντα είχα πρόβλημα μ'αυτό ακόμα κι όταν περίμενα περίοδο έβαζα 2-3 κιλάκια)!!!!! Παρόλο που το στομάχι είναι χάλια πεινάω συνέχεια...δεν μπορώ να καταλάβω πώς γίνεται αυτό!!!!!! Νομίζω όμως ότι από τα 6 κιλά τα 3 έχουν πάει στο στήθος...κορίτσια μιλάμε για τούμπανα :lol::lol:

Εμένα μου το είχαν κάνει αυτό με τον σταυρό πριν πολλά χρόνια και μου είχαν πεί ότι θα κάνω ένα αγόρι και δύο κορίτσια (το πρώτο που έχασα ήταν αγόρι...μετράει?????)

Χουανιτάκι σιγά σιγά θα σταματήσουν τα καφέ, όταν ακούσετε καρδουλίτσα θα ηρεμήσεις...εγώ είχα τρείς φορές μέχρι τώρα παρόλο που παίρνω utrogestan, η κάθε φορά κράτησε από 2-3 μέρες. Γενικά όμως έχω καφέ κάθε φορά που αλλάζω μήνα.

Βανεσάκι μου χαίρομαι που είσαι καλά...είχες μέρες να εμφανιστείς...

Ηλιαννάκι ξαναέκανε πυρετό η μικρή? Είδα σε ένα άλλο ποστ φωτογραφία τον Άγγελο...καλά τί κουκλί είναι αυτό?????????

Έφαγα πριν λίγο ένα κουλούρι γεμιστό με τυρί και με χάλασε πάρα πολύ...τώρα θέλω να πιω πορτοκαλάδα με ανθρακικό!!!!! Ότι να 'ναι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Είστε καλά?

Εμείς μια χαρούλα. Εχετε δίκιο για τις χοριακές, μάλλον αγχώνομαι χωρίς λόγο, δεν θα ξανακάνω θα περιμένω μεχρι την Τεταρτη που θα παω στο γιατρο να δούμε τί θα δούμε! Είναι που δεν έχω κ πολλα συμπτώματα γι΄αυτο ανησυχω!

bourique καλώς μας ήρθες κ με το καλο το τρίτο σου ταλιμπανάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω αυτη τη φορα δεν εκανα καμοια χοριακη...μετα απο τη τελευταια φορα με τις λαχταρες που περασα να μου λειπει το βυσσινο....μονο τεστ....

το στομαχι ειναι καπως καλυτερα.....αλλα ρε κοριτσια μυριζει συνεχεια η αναπνοη μου...σας εχει τυχει...πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο....

εμενα ο σταυρος εχει δειξει 2 αγορια και ενα κοριτσι...ειδωμεν λοιπον :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσαροι!

Εγώ σήμερα πέρασα ταλαιπωρία. Πήγα στην κλινική για την ένεση κατά τις 10.40. Μου λέει η μαγείρισσα ότι είναι κάτω στο ιατρείο η νοσοκόμα. Πηγαίνω κάτω και περιμένω. Κατά τις 10.55 βγαίνει η νοσοκόμα, με βλέπει, μου λέει "σ' ένα λεπτό βγαίνω". Το ένα λεπτό έγινε μισάωρο και βάλε. Εν τω μεταξύ, μέσα να είναι τα ίδια άτομα. Κατά τις 11.25, κι ενώ ήθελα να βάλω τα κλάματα απ' τα νεύρα μου κι απ' το άγχος μου, πηγαίνω πάλι πάνω στην κλινική και λέω στη μαγείρισσα να τηλεφωνήσει στη νοσοκόμα να έρθει, αλλιώς θα την κάνω μόνη μου την ένεση. Δεν ήθελα να χτυπήσω την πόρτα του γιατρού, γιατί εξέταζε μέσα. Ευτυχώς η νοσοκόμα ήρθε αμέσως και μου έβαλε την ένεση 11.30. Εν τω μεταξύ, κανονικά την ένεση τη βάζω από τις 10 μέχρι τις 11. Ελπίζω να μην υπάρξει πρόβλημα.

Γιώτα, καλωσόρισες! Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και είπαμε: ζήτω οι αναγούλες!

Χουανιτάκι, είδες; Μια χαρά, φεύγουν τα καφέ! Αλλά κάνε κάτι με το τίκερ σου!

Μαρούλι, μην αγχώνεσαι για τα συμπτώματα. Δεν είναι απαραίτητο να υπάρχουν, ακόμα κι αν είχες στην πρώτη σου εγκυμοσύνη!

Όσο για κοιλιά και κιλά, εγώ τίποτα. Η κοιλιά μου είναι λίγο φουσκωμένη, αλλά όχι απ' την εγκυμοσύνη, από την κατακράτηση και τη δυσκοιλιότητα. Κατά τα άλλα, υπάρχει ένα ελαφρό φουσκωματάκι κάτω χαμηλά, αλλά τίποτα που να προδίδει εγκυμοσύνη. Το στήθος μου είναι πρησμένο, αλλά επειδή είναι ούτως ή άλλως μικρό, δε φαίνεται. Από κιλά δεν έχω πάρει, μη σας πω έχασα κιόλας!!!

Αυτό με το σταυρό δεν το ξέρω, τι είναι;

Τα συμπτώματα μου φαίνεται ότι περνάνε και σε μένα. Φυσικά, έχω αναγούλες, μάτωμα στη μύτη και κυρίως ζαλάδες. Ειδικά το απόγευμα προς βράδι, με πιάνει μια φοβερή και τρομερή ναυτία. Κάθομαι στην πολυθρόνα μου και δεν μπορώ να κουνηθώ. Αλλά τουλάχιστον, εμετό δεν κάνω κάθε μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.Σημερα που κοπηκαν τα ποδια το πρωι.Ειδα λιγο ροζ στο σερβιετακι και εφυγα πανικοβλητη στο γιατρο.Ευτυχως ολα καλα, απλα μου ειπε να ξεκουραστω 2 μερουλες και να παω δευτερα να με δει παλι!!!Επειδη μου λεει μεγαλωνει η μητρα γι αυτο ειχα αυτο το ροζακι , δεν ειναι κατι.Ετυχε σε καμια σας?

Μεγαλωσε το εμβρυακι μας, ειμαστε 2 εκ και ειχαμε 169 παλμους!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANASTASIA MOU EGW EIXA GYRO STHN 9H EVDOMADA ELAXISTO KAFE KAI PHRA TON GIATRO MOU KAI MOU EDWSE UTROGESTAN YPOTHETO...OUTE MIA MERA DEN MOU KRATISE.....KAI EIXA POLY ELAXISTO!!!!!!O GIATROS MOU EIPE KSEKOURASH!!!!OLA KALA EINAI MHN ANXONESE AFOU TO LEEI O GIATROS SOU!!!!!!!!!!:")

EMENA KORITSIA H KOILITSA MOU FOUSKONEI ALLA GIA TON MHNA POU EIMAI EINAI SXETIKA MIKROULA ARGOTERA NA DOUME TI THA GINEI :lol::lol::lol::lol: POLY FOVAMAI PWS THA PETAXTEI POLY APOTOMA :D:D:D:D

post-11182-13873936911594_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, έβγαλα έναν έρπυ στο χείλος. Δεν είναι η πρώτη φορά, βγάζω συχνά, αλλά τώρα δεν ξέρω αν μπορώ να βάλω καμιά αλοιφή. Διάβασα τις οδηγίες στην αλοιφή και για την κύηση είναι πολύ διφορούμενες, έτσι είπα να μη βάλω. Θα φύγει από μόνος του, έτσι δεν είναι; Γιατί ο άντρας μου με έπρηξε ότι δε θα φύγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου μην ανησυχείς θα φύγει μόνος του ο έρπης απλά θα κάνει περισσότερες μέρες να επουλωθεί...βγάζω κι εγώ έρπη στα χείλη (βέβαια έχω 3 χρόνια να βγάλω) και ποτέ δεν έβαλα αλοιφή, πάντα περίμενα να περάσει από μόνο του γιατί απ'ότι έχω ακούσει όταν βάζεις αλοιφή δεν ξεθυμαίνει και ξαναβγαίνει συντομότερα. Είναι πιο επώδυνο αλλά κάνε υπομονή...κι εγώ στην θέση σου δεν θα έβαζα την αλοιφή. Περαστικούλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτοκόλλητα είχα πάρει μια φορά, αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν είχε φάρμακο πάνω, απλά το έβαζες για να μπορέσεις να βάλεις κραγιόν από πάνω και να μη φαίνεται.

Θα ρωτήσω το γιατρό αύριο, να δούμε τι θα μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα να μην βάλεις τίποτα, δεν ξέρεις τί ουσίες μπορεί να έχουν επάνω ακόμα και τα αθώα αυτοκόλλητα...θα περάσει μόνο του στο εγγυώμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, ναι, δε θέλω να βάλω τίποτα.

Αυτό ήθελα να μάθω, αν περνάει τελικά χωρίς φάρμακο. Αφού περνά, δεν πρόκειται να το διακινδυνεύσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά κάνε υπομονή γιατί θα κρατήσει αρκετές μέρες και θα πονάει λιγάκι περισσότερο, μην ακουμπάς αλάτι επάνω (λέω σε περίπτωση που φας κάτι αλμυρό γιατί το επιδεινώνει), όταν αρχίσει να ξεραίνεται βάζε βούτυρο κακάο, λιποζαν κτλ.(αυτά νομίζω δεν είναι επιβλαβή) για να είναι μαλακό αλλιώς θα σε "τραβάει".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

αχ δεν ξερω αν θελω να μιλαω για κιλα... :lol::lol: εχω κ κατι παραπανισια δε θελω να παρω πολλα σε αυτη την εγκυμοσυνη.. δηλ θελω να χασω 7 απο τωρα ας μην παρω πανω απο 10 η 12, μην εχω να χασω μετα πανω απο 20!!

δεν εχω ζυγιστει ακομα, θελω πρωτα να βεβαιωθω οτι ολα πανε καλα με την αγκυμοσυνη!

νασια φανταζομαι οτι μετραει, μαλλον...

σημερα παντως που το εκανα μονη μου εβγαλα αγορι κοριτσι αγορι

το μονο σιγουρο ειναι οτι θα κανω 3 παιδια :lol::lol:

αννα μαρια δεν ξερω για τις ενεσεις κ τις ωρες

φανταζομαι ομως οτι ειναι οκ, γιατι η αποκλιση δεν ηταν μεγαλη

για τον ερπη κ εγω νομιζω οτι ειναι καλυτερα να μη βαλεις τιποτα πανω, περναει απο μονος του απλα αργει..

αναστασια μην αγχωνεσαι!! εγω σας το ξαναγραψα ειχα 3 μεγαλες αποκολλησεις, ειχα ΑΙΜΑ!!

εκανα κατι ενεσεις κ ολα πηγαν πολυ καλα!! κατσε κ ξαπλαρε1

τιτινα ουτε εγω ειχα κανει μεγαλη κοιλια στον ανασταση μου αλλα στον 7ο ειχε μεγαλωσει πολυ αποτομα!! αφου με ειχε δει καποιος που δεν ηξερε οτι ειμαι εκγυος στον 5ο προς 6ο μηνα κ δεν το καταλαβε :lol::lol:

τελικα αλλαξα το ραντεβου μου γιατην τριτη απογευμα, ο αντρας μου γυρναει σημερα το βραδυ, ο μπαμπας του δεν εκανε την εγχειρηση... κριμα ταλαιπωρειται τζαμπα μεγαλος ανθρωπος..

ελπιζω να δουμε κατι κ να ακουσουμε καρδουλα!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...