Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

χουανιτακι καλως ηρθες και συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!

ακομα ειναι νωρις, εγω ειχα παει στο γιατρο βαση περιοδου ημουν 6 εβδομαδων ενω βαση υπερηχου ημουν 5, ειδαμε μονο σακο κ εμβρυικα στοιχεια! μου ειπε οτι ολα φαινονται πολυ πολυ καλα κ θα ξαναπαω σε μια βδομαδα σχεδον!

αναστασια μου μπραβο μπραβο!!!! τελεια!!!!!!

αντε μην αγχωνεσαι αλλο απο εδω κ περα ναι?

θα εχεις μια σουπερ ντουπερ εγκυμοσυνη, οπως ολες μας!!!

γεια σου βανεσακι! εγω σιδηρο δεν επαιρνα απο τοσο νωρις, αλλα το μονο που μου ειχε προκαλεσει ηταν δυσκοιλιοτητα.. δεν ξερω να σου απαντησω.. καλη επιτυχια στην αυχενικη και οχι αγχος!!

τιτινακι προσπαθησε κοριτσι μου να ξεκουραζεσαι πολυ! κ εμενα με πεθαινει η μεση μου αλλα εγω εχω κ τον χουλιγκαν που ολο θελει να τον εχω αγκαλια.. αχ τωρα το θυμηθηκε κ αυτος..

μιριαμ χρονια πολλα κοριτσι μου!!!

αχ σημερα θα κοιμηθω αγκαλια με το μικρο μου αντρακι!

μου λειπει ο μεγαλος μου!

καλο βραδυ κοριτσια ! φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalws hrthes xouanitaki!!!!!!me to kalo to mwraki kai kalh eggymosynh na exeis!!!!!!!!

egw koritsia xalia me thn mesh mallon tha exw arpaksei kanena krywma giati koimamai kai xypnaw poly piasmenh se olo mou to swma!!!!!!!!!!twra me pianwi kai ston sverko!!!!!!!!! :(:(

pantws o mpempis mou dinei kati klotsies shmera!!!!!!!!!!!!!!den fantazeste!!!!synexeia!!!!me exei trelanei!!!!!!!!!!!!!!

ti yperoxo synaisthima vre koritsia mou!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες εγκυούλες!!!!!!!!!!!!!

Xouanitaki καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!!

Χάρηκα πάρα πολύ για σένα, ξεκουράσου όσο

μπορείς και όλα θα πάνε τέλεια!!!Μπράβο,μπράβο,μπράβο!!!!

Ηλιαννάκι με το καλό το αγοράκι σου, είδες που όλα πάνε μια χαρούλα;

Από εδώ και πέρα κοίτα να το απολαύσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασία μπράβο και σε σένα, είναι τέλειο το συναίσθημα,το ξέρω!!!!

Νάσια μου, αυτό το τσιγάρο είναι μεγάλη αναισθησία,ότι και να πεις έχεις δίκιο

και πολύ καλά κάνατε και φύγατε!!!Μερικοί άνθρωποι είναι αναίσθητοι....

Titinaki υπομονή με τη μεσούλα σου, προσπάθησε να ξεκουράζεσαι!!!

Vanessaki πολύ πιθανό να σε πειράζει ο σίδηρος, έπαιρνα και εγώ ferrofolic

αλλά με έκανε χάλια και ξεκίνησα κάτι αμπούλες legofer, που μου πέφτουν πιο ελαφριές.

Maimoudaki, Muriam, Niakoylinaki,Θέλω να γίνω μαμά, Kiska και σε όλες τις άλλες

φίλες μου σας στέλνω τα φιλιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Χριστός Ανέστη κ Χρόνια πολλά!!

Εχω τη μικρη αρρωστούλα με ίωση. Χθες το βραδυ ξυπνησε ξαφνικα με ενα κλαμα φόβου κ έκλαιγε ασταματητα για 3 ώρες οπότε την πήγαμε στο Παίδων αλλά.....στις 2 ώρες που ήμασταν εκεί περασαν 10 νούμερα κ ήταν να περασουν άλλα 25 πριν απο εμας. Γι΄αυτο σηκωθηκαμε κ φύγαμε, αφου κ η μικρη είχε ηρεμήσει κ έπαιζε, γελουσε, φώναζε! Σημερα έχουμε παιδιατρο το απογευμα οποτε θα μας πει.

Εγω χθες έκανα χοριακη κ είναι μολις 3.430! Βεβαια ακολουθει το ρυθμό να διπλασιαζεται καθε 2-3 ημερες αλλα επειδη είναι μικρη αγχωθηκα πολύ. Στο γιατρο θα παω την επομενη Τεταρτη κ λεω μεχρι τότε τουλαχιστον να μην πηγαινω στη δουλεια.

Αναστασία πολύ χάρηκα με την καρδούλα! Είδες τί τέλειο συναίσθημα?

Ηλιάννα μπράβο στο αγοράκι σου. Είναι μαχητής!

Μαιμουδάκι τον παιρνεις αγκαλια το μικρό? Κάνει? Εγω φοβαμαι κ την παιρνω μονο όταν θελω να τη μεταφερω γιατι δεν περπαταει ακομη.

Χουανιτακι με το καλό το μωρακι σου!

Και στα υπόλοιπα κορίτσια φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ πήγα προηγουμένως στο γιατρό. Όλα πάνε καλά, μεγαλώνει, ξανακούσαμε καρδούλα! Τελικά είμαι εννέα εβδομάδων και πέντε ημερών, μια βδομάδα μεγαλύτερη, δηλαδή, είμαι ακριβώς όσο θα έπρεπε με βάση την τελευταία περίοδο.

Μου έγραψε άδεια για τον Μάιο, παρ' όλο που γκρίνιαζε ότι αφού είμαι καλά δε χρειάζεται.

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες...

σήμερα έχω τα μαύρα μου τα χάλια...μ'αρέσει που νόμιζα ότι τα συμπτώματα άρχισαν να υποχωρούν...εχθές το βράδυ μεσ'τα μαύρα μεσάνυχτα σηκώθηκα κι έκανα εμετό...και σήμερα ζαλίζομαι, ανακατεύομαι, έχω κομμάρα και γενικά δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου...έχω και την μικρή μου που δεν βάζει κώλο κάτω!!!!! Σέρνεται και γαστρεντερίτιδα στο χωριό ελπίζω να μη κόλλησα τίποτα...

Σας αφήνω...πάω να ξαπλώσω γιατί νιώθω πάρα πολύ χάλια τώρα!!!!!!

Φιλάκια πολλά στις κοιλίτσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κορίτσια μου,

Νάσια μου ξεκουράσου λίγο, είπαμε οτι συμπτώματα έχουμε είναι για καλό σκοπό!!!

Για γαστρεντερίτιδα βέβαια ούτε που το συζητώ, μακριά!!!!!!!!!

Θέλω να γίνω μαμά μπράβο όμορφα τα νεάκια σου!!!!!

Marouli περαστικά στο μικρούλι σου, μια χαρά είναι η χοριακή σου

μην αγχώνεσαι καθόλου!!!!

Φιλιά σε όλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάνα (Νάσια) κουράγιο! Έτσι ήμουν εγώ την Μεγάλη Τετάρτη. Ένα κουρέλι. Σιγά σιγά θα υποχωρήσουν τα συμπτώματα, αλλά και να μην υποχωρήσουν, είναι για καλό σκοπό! Λίγοι μήνες, και μετά ένα παιδί που θα κρατήσει μια ζωή! :P

Μαρούλι, αφού διπλασιάζεται η χοριακή, γιατί αγχώνεσαι; Άλλωστε, δε χρειάζεται να κάνεις συνέχεια χοριακές!

Δώρα, φιλιά και σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!τΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???????ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΣΕ ΗΣΗΧΕΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol:

ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΙΞΩ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ...ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.....ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ....... :lol::lol::lol::lol:

ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΡΣΙΠΟΣ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ :P:P:P:P ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΣ...ΤΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΙΘΙΣΩ!!!!!!!!! :D:D:D:D

ΜΑΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΩΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia se oles tis koritsares ti kanete???????? ax koritsia kai egw apo anagoyles paw kala alla emetoyli den kanw ..to stomaxi omws me trelenei pwpwpwppw.......ax ta mikroylia mas mas kanoyn zorilikia apo twra xaxaxaxxaxaxa den peirazei omws molis vgoyn tha ta fame apo to royfigma xaxaxaxxaxa........nomizw oti den pernaei o kairos poly arga pernaei axxxxxxxxxx

TITINA poly omorfos o masripos sas ....me to kalo na ton gemiseis koritsaki moy....

filakia se oles kai kalo mesimeraki na exoyme egw exw ksaplwsei ligaki ston kanape kai vlepw tv kwnstantinoy kai elenhs xaxaxaxxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερόνικα, κι εγώ Κωνσταντίνου και Ελένης βλέπω το μεσημερι που τρώω!!!! Είναι φάσεις που μόνο τηλεόραση θέλω να χαζεύω, ούτε διάβασμα ούτε τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA!!!! :D:D:D

kuo28 KALWS HRTHES STHN PAREOULA MAS!!!!EISAI EGGYOS???POSO EVDOMADWN???

KORITSIA SAS VAZW KAI MIA FWTOGRAFIA APO TON MARSIPO POU PARALAVAME SHMERA :D:D:D:D

(KAI TA MALLIA POU MOU EFTIAXE H ADERFH MOY SHMERA...XIXIXIXIXXI :lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello φιλενααδες τι κανετε???Διαβασα και τα νεακια σας ..ειδες Αναστασια ειδες???Τσαμπα το ανγχος ολα μια χαρα...οι αναγουλες και οι εμετοι κοριτσια ειναι μεγαααλη ιστοριαααα...εγω 3 μηνες πραγματικα σερνομουνα και δεν σηκωνομουνα καν απο το κρεβατι μιας και μου μυριζαν τα παντα...αρχισα να ειμαι καλυτερα με τα υποθετα και τωρα στον 5ο πλεον κανω μεν εμετους αλλα οχι οπως στην αρχη...το πρωι για παραδειγμα εκανα εναν να μην ξεχνιοματσε γιατι με πειραξε η οδοντοκρεμα την οποια ειχα αγορασει γιατι με πειραζε η αλλη που ειχα και εκανα εμετο και τωρα με πειραξε και αυτη...ελεοοοος...εμεις τα ιδια οως λεει και η Χριστινα απο κλωτσια του δεινουμε και καταλαβαινει...ολη μερα και τη νυχτα ..αφου ξυπναω και κραταω την κοιλια μου μιας και την ημερα δεν δεινω σημασια να μην ζηλευει ο γιος μου..αυτααα περιμενω πως και πως την Βεπιπεδουυυυ..αντε λιγο εμεινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα-Τιτίνα, τέλειος ο μάρσιππος κι εσύ μια κουκλίτσα!

kuo28 καλώς όρισες! Καλά πριν 9 μήνες γέννησες και πάλι στα βάσανα; :P Εγώ είπα να γεννήσω με το καλό, και στο χρόνο θα ξαναρχίσω προσπάθειες για το δεύτερο (αν και συνήθως τα μπεμπάκια προλαβαίνουν τους προγραμματισμούς μου!).

Κίσκα, η οδοντόπαστα είναι πολύ πονεμένη ιστορία σε πολλές εγκυμοσύνες. Ευτυχώς εμένα δε με πειράζει. Κορίτσια, για τις αναγούλες και τις ναυτίες μου πρότειναν μπισκότα τζίντζερ ή κρυσταλλοποιημένο τζίντζερ. Μου πήρε σήμερα ο άντρας μου και δοκίμασα. Παρ' όλο που δεν εξαφάνισαν την αναγούλα, εντούτοις κάτι φαίνεται να κάνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEN XRW GIA SENA EVI MOU ALLA EMENA O MPEMPIS MOU TWRA DEN ME AFHNEI SE HSYXEIA OLH MERA KLOTSAEI MA POTE KOIMATAI DEN MPORW NA KATALAVW.... :shock::shock::shock::shock:

EGW PANTWS GIA TOUS EMETOUS DEN XERW TI NA SAS PROTINW GIATI EYTYXWS DEN EIXA KATHOLOU WS TWRA!!!!HMOUN TYXERH MPORW NA PW!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ΄ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ?

KUO ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ Ο ΜΑΡΣΙΠΟΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! :D

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!

TEDDY MOY ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ...ΕΦΑΓΑ ΤΟΥ ΣΚΑΣΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ!ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΟΜΩΣ ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ...

ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΥΠΕΡΥΧΟ ΕΙΔΑΜΕ ΜΟΝΟ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ Κ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!ΑΑΑ,ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΑΜΙ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ,ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ? :roll:

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ Κ ΠΕΡΝΩ ΤΑ UTROGESTAN ΟΙ ΚΑΦΕ ΕΚΡΙΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΗΜΕΡΕΣ!

ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΕΞΑΛΙΦΘΟΥΝ?

ΤΖΑΠΑ ΦΟΒΑΜΑΙ?? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki κατσε να δεις απο εδω και περα ορεξη που θα εχεις....με το ζορι κρατιεμαι!!!Μην ανησυχεις για τις ανακατωσουρες σε ολες δεν ειναι το ιδιο.Οσο για τα ουτρο και τα καφε που εχεις ακομα δεν ξερω να σου απαντησω.Φανταζομαι ο γιατρος σου ειναι ενημερωμενος ετσι?

Και το τικερακι που εβαλες δεν δειχνει την εικονα, θελει να βαλεις τον αλλο κωδικο που εχει αλλαξε το! ;)

kuo28 καλως ηρθες στην παρεα μας! :D

titina poso kostizει ενας μαρσιπος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o sygekrimenos exei 100 euro alla egw ton phra se prosfora 75 mesw internet!!!yparxoun kai aloi oxi idioi me ayton pou ksekinane apo 40-mexri 80 euro!!!!o marsipos aytos legete sling ezzee!!!!!!!!ama thes plhrofories oes mou na sou steilw ta site!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

einai poly omorfos o marsipos........ panta oneirevomoyn na kanw mwro kai na to phgenw sto market me marsipo .............

loipon gia peite moy twra pws tha ta voleyw kai ta dyo ston marsipo?????????????????xaxaxaxaxxaxaxxaxaxaxaxa :D:D:D:D:D:D:D:D:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...