Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

Τι κανετε κοριτσακια?Ναι εγιναν τα εγκαινια!! :ymsick: χθες πηραμε να φαμε απο εξω γυρο,το ειχα μια λιγουρα απο το πρωι...και στις 2.00 το βραδυ σηκωθηκα και τα αδειασα!!!μπλιαξ!!!!Αραγε απο την εγκυμοσυνη ηταν ή με πειραξε ο γυρος?

Σημερα παμε να ακουσουμε την καρδουλα...και φυσικα θα μας ξεκουφανει!!!!! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ante anastasaki moy me to kalo na sas ksekoyfanei.......... :D:D:D:D:D:D:D

anna maria ti eneseis pas kai kaneis ??????gia thn thromvofilia??????????

an anai giati den tis kaneis monh soy egw monh tis kanw kai panta oles monh tis exw kanei kai tis ekswswmatikhs..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερόνικα, ναι, τις ενέσεις ηπαρίνης πάω και κάνω.

Μόνη μου δεν μπορώ. Δοκίμασα μια φορά με τη νοσοκόμα να την κάνω στο μπράτσο, αλλά δεν μπορούσα. Κανονικά, μόνη μου πρέπει στην κοιλιά, αλλά είναι πολύ ανατριχιαστικό. Αν χρειαστεί και δε γίνεται αλλιώς, θα την κάνω μόνη μου, αλλά αφού υπάρχουν οι καλές νοσοκόμες που μου τις κάνουν, γιατί να μην πηγαίνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει, οι αποστάσεις στη Λάρνακα είναι πολύ μικρές. Κάνω πέντε λεπτά με το αμάξι για να πάω. Το άσχημο είναι ότι πρέπει κάθε πρωί να σηκώνομαι και να ντύνομαι, αλλά οκ, το προτιμώ, απ' το να κάνω λάθος την ένεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω μονη τις κανω τις αντιπικτηκες στην κοιλια κι εχει μαυρισει απο τα τσιμπηματα!!!!Ετσι πρεπει να γινεται ή εχω ευαισθητο δερμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εμένα η νοσοκόμα μου είπε ότι αν το τρίβουμε μετά το βαμβάκι μαυρίζει. Αν βάλουμε την ένεση και μετά απλά κρατήσουμε το βαμβάκι για μερικά δευτερόλεπτα, δεν μαυρίζει.

Εμένα το μπράτσο μου έχει λίγη μαυρίλα, αλλά ευτυχώς όχι πολλά πράγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA!!!!!!!!!!!!!EMEIS GYRISAME EXTHES APO TO EKSOXIKO!!!!!!!!!PERASAME PARA POLY OMORFA!!!!EIXAME KAI THN MPOUMPOU THS XADERFHS TOU ARAVONIASTIKOU MOU KAI MAS EIXE TRELANEI ME TA NAZAKIA THS!!!!!!!!FAGAME ARKETA MPORW NA PW!!!!!!!!!O MPEMPHS KLOTSAGE OLH THN WRA KAI PROXTHES TO VRADY TO KATALAVE KAI O MPAMPAS MAS :D:D:D:D

ENTOMETAXEI KATHE VRADY POU KSAPLWNA ME PETHENE H MESH KAI TO PRWI XYPNAGA PIASMENH!!!!

SHMERA OMWS POU XYPNISA EIMAI XALIA STHN DEXIA MERIA THS LEKANHS EIMAI POLY PIASMENH SAN PSIKSH NA TO PW???DEN MPORW NA SKIPSW ME TRAVAEI PARA POLY...POLY PONOS...

AX KORISIA SAS EXASA KAI EXASA KAI NEA SAS!!!!EYXOMAI NA EISASTE OLES KALA KAI TA MWRAKIA SAS

ANASTASIA MOU KAI HLIANNA MOU THA PERIMENOUME TA NEA SAS ME AGWNIA!!!!!!!

EGW TWRA PERIMENW PWS K PWS TIS 2 MAIOU NA PAW GIA THN B-EPIPEDOU!!!!!!!!!!!

ANTE NA PERNANE OI MERES!!!!!!!!!!!!!!!!!DEN ANTEXW THELW NA DW THN FATSOULA TOU KSANA KAI NA PARW POLLES POLLES FWTOGRAFIES!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες μουτι κανετε????πως ειναι οι κοιλιτσες?????????????τα μωρακια?????????

εγω πηγα στο γιατρο, κ ναι λοιπον υστερα απο τοοοοοοσα που εχω περασει επιτελους ειναι ολα μα ολα μια χαρα!!!!!!ειναι τελεια το μωρακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαθαμε κ το φυλο ειναι.......................................ΑΓΟΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω πολυ θεε μου,που εισαι κοντα του κ το προστατευεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασουλα μου περιμενουμε κ τα δικα σου νεακια!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια μου ευχομαι σε ολες μας να κρατησουμε τα μωρακια μας γερα κ υγιεστατα αγκαλιτσα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

μερεντουλα μου κ κουαντο μου σας ευχομαι πολυ συντομα να ερθουν τα μωρακια σας κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα πολλα φιλακια κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

ηλιαννα συγχαρητηρια για το αγορακι σας!!! αντε ολα καλα ιεναι ειδες?? τζαμπα το αγχος σου!!!!

τελεια νεα!

αννα μαρια εχεις δικιο :oops::oops: επειδη εχω φιλους στο φεις ατομα με επαγγελματικες σελιδες, επειδη δε θελω να βλεπουν αυτοι τις φωτο μου εχω κανει μια λιστα με οσους δε θελω να τις βλεπουν

μαλλον μπερδευτηκα κ σε εβαλα κ εσενα εκει μεσα :oops::oops::oops::oops::oops:

με συγχωρεις, να ξερεις οτι δεν το εκανα επιτηδες!

πφφφ εχω πολυ αναγουλα σημερα, εχω κ τις μαυρες μου που θα φυγει ο αντρας μου... τι να πω.. κουραγιο

φιλακια, θα επανερθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!!!

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΣΕΣ ΔΕ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΙΞ :D

ΕΙΜΑΙ Η ΕΙΡΗΝΗ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 17 ΜΗΝΩΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!

ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΙ,ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΑΝ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ...

ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 33 ΗΡΘΕ ΤΟ ΦΥΣΤΙΚΙ!! ;)

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΩ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 17/3/11!!

ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ....

ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ(123 ΜΟΝΟΔΩΝ)

ΕΧΩ ΚΑΦΕ ΕΚΚΡΙΣΕΙΣ!!!ΠΑΙΡΝΩ UTROGESATAN ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΩ!

ΑΥΤΑ..........

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ....ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ!

Α!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ?ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ....

ΕΚΑΝΑ ΞΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ 4137!ΘΑ ΔΩ ΚΑΤΙ ΛΕΤΕ??

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, χι χι, δεν πειράζει! Εγώ δε βάζω γενικώς φωτογραφίες, όσες υπάρχουν είναι από άλλους που με έχουν εντοπίσει!

Ηλιάννα, είδες που ανησυχούσες; Όλα μια χαρά πάνε! Με το καλό ο αγόραρος και στα δικά μας.

Ειρήνη, καλώς όρισες! Συνήθως έτσι γίνεται, το σποράκι έρχεται εκεί που δεν το περιμένεις! Με μένα έτσι έγινε πάντως! Νομίζω είναι λίγο νωρίς για ν' ακούσεις καρδούλα. Με βάση την τελευταία σου περίοδο είσαι πέντε εβδομάδων και κάτι. Εγώ άκουσα καρδούλα εφτά εβδομάδων και πέντε ημερών (12/4) , με βάση την ημερομηνία τελευταίας περιόδου (17/2) και με βάση τον υπέρηχο ήμουν έξι εβδομάδων και πέντε ημερών, δηλαδή μια εβδομάδα μικρότερη.

Η χοριακή σου ανεβαίνει μια χαρούλα! Μην αγχώνεσαι, φρόντισε να ξεκουράζεσαι πολύ, και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια και κοιλίτσες!!!!!!!!

Ηλιάννα μου μπράβο και πάλι μπράβο!!!!!!!! Με το καλό ο γιόκαρος και από δω και πέρα εύχομαι να είναι ήρεμη η εγκυμοσύνη σου χωρίς άλλες λαχτάρες...

Χουανιτάκι καλώς μας ήρθες...σου εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου, παρακολουθώ τις προσπάθειες σας καθώς και των άλλων κοριτσιών και ειλικρινά κάθε φορά που διαβάζω ευχάριστα για οποιαδήποτε από σας χαίρομαι σαν να σας γνωρίζω χρόνια!!!!!!!!! Κι εγώ είχα καφέ εκκρίσεις 3 φορές μέχρι τώρα και ακόμα παίρνω utrogestan, έπρεπε να είμαι και ξάπλα αλλά έχω άλλη μία ζουζούνα 16 μηνών που είναι πολύ ζωηρούλα οπότε δεν μπορώ να ξεκουράζομαι και πολύ. Εγώ καρδούλα άκουσα στην 8η εβδομάδα, τότε περίπου άρχισαν και οι αναγούλες, οι ζαλάδες και όλα αυτά τα όμορφα της εγκυμοσύνης που θα τα δείς κι εσύ σιγά σιγά να έρχονται! Εύχομαι να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! Στην Κω έχω μιά πάρα πολύ καλή μου φίλη, είμασταν και συμφοιτήτριες στην Θεσ/νίκη...μένει στο Ζηπάρι.

Τιτινάκι μου το θέμα της μέσης είναι πολύ πονεμένη ιστορία...σήμερα πονούσα κι εγώ πολύ, σχεδόν δεν μπορούσα να σηκώσω το σώμα μου από το κρεβάτι! Είναι λογικό νομίζω...όσο προχωράει η εγκυμοσύνη βαραίνουμε, ανοίγει η λεκάνη, επιβαρύνεται περισσότερο η σπονδυλική στήλη!

Μαϊμουδάκι μου άστα να πάνε οι αναγούλες δεν παλεύονται με τίποτα...εγώ προτιμώ να κάνω εμετό και να ξαλαφρώνω έστω και για λίγο παρά αυτή η ανακατωσούρα και η απαίσια γεύση στο στόμα!!!! Ακόμα και το νερό έχει χάλια γεύση...να χαίρεσαι τον Αναστάση σου, πολυχρονος να είναι και γερός!!!!!! Συγνώμη που δεν σου ευχήθηκα προχθές, το ξέχασα τελείως!!!!!

Αναστασία σήμερα έχετε γιατρό για να ακούσετε καρδούλα????? Με το καλό!

Βερόνικα τί κάνουν τα διδυμάκια σου???????

Teddy μου όλα καλά θα πάνε με την αμνιοπαρακέντηση, είμαι σίγουρη!

Τις τελευταίες μέρες δεν έχω έντονες ενοχλήσεις...λέτε να αρχίσουν να υποχωρούν σιγά σιγά? Βέβαια δεν είμαι και τελείως καλά αλλά δεν έχω και το χάλι των προηγούμενων ημερών! Θα δείξει... Την Κυριακή το βράδυ βγήκαμε σε ένα μπαράκι εδώ στο χωριό, είχαν φέρει μπουζούκια. Πάντως δεν νομίζω να το ξανακάνω...κανείς από την παρέα δεν σεβάστηκε το γεγονός ότι είμαι έγκυος...εντάξει δεν είχα την απαίτηση να μην καπνίζουν ( θα μου έλεγαν κάτσε στο σπίτι σου κυρά μου) αλλά τουλάχιστον θα μπορούσαν να μην ανάβουν τσιγάρο 8 άτομα όλοι ταυτόχρονα πάνω από το κεφάλι μου!!!!! Σε κάποια φάση με έτσουζε ο λαιμός, τα μάτια μου με το ζόρι τα κρατούσα ανοιχτά από την κάπνα και ένιωθα ότι πνιγόμουν οπότε είπα στον άντρα μου να φύγουμε γιατί δεν άντεχα άλλο...και όλοι μας έκραζαν που φύγαμε!!!!! Αν είναι δυνατόν! Δηλαδή τί ήθελαν να κάθομαι και να καταπίνω το ντουμάνι τους???????

Φιλάκια πολλά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HLIANNAKI moy mpravooooooooooooooooo ola kala eides koritsaki tzampa to anxgos....twra na eisai hremh e?????? me to kalo o agoraros......

EIRHNH kalws mas hlthes koritsi moy me to kalo to mwroyli soy...........

NASIA mia xara einai ta didymakia moy xoxixixixixixix

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ :P

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΡΘΕΙ ΚΩ, ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗ ΦΙΛΗ ΣΟΥ,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΝΗΣΑΚΙ ΜΑΣ!

ΕΓΩ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΤΕΠ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΙΜΑ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ...ΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΔΩΚΩ ΠΟΛΛΑ....ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΑ!ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΤΑ ΤΥΧΟΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σα φιλέναδεςςς χρόνια πολλάααα..Χριστός Ανέστη..σημερα το μεσημερακι γυρισαμε και εμεις και μπηκα να δω τα τελευταια νεα σας μιας και ειναι πολλες μερες..διαβασα μονο τη σημερινη...σιγα σιγα θα μπω στο κλειμα παλι..Ειρηνη καλως ηρθες σε θυμαμαι και απο το ποστ ποιες δεν περιμενουμε ...αντε με το καλο και ολα καλα θα πανε οι περισσοτερες απο εμας και τα utrogestan πινουμε και τα yutopar και μια χαρα ολα μας πανε...ειδες Ηλιαννα?Στο ειπα οτι το μωρο ειναι μαχητης και θελει να μεινει..οριστε ειναι και αγορι και το απεδειξε!!Τελεια ολααα...κοριτσια τι εφαγα το πασχααα τι εφαγαααα...να δω οταν ζυγιστω ποσα θα εχω παρει...σημερα εχω τα χαλια μου απο το ταξιδι..απαπαπααα δεν ξανα ταξιδευω εγκυος μιλαμε πονοκεφαλος,μεση,κοιλια,ανακατεμα..χαλια ολα...αντε να μαζευοματσε σιγα σιγα....στις 10/05 παω για Βεπιπεδου και ανυπομονωωω ,Χριστινα λιγος καιρος εμεινε μεχρι την Β επιπεδου αντεεεε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααααααααααα 154 αλογα καλπαζανννννννννννννν!!!!Την ακουσαμε και μεγαλωσε και ολα μια χαρα!!!!!!Αχ Παναγια μου και Θεε μου.Η Αγια Ειρηνη η Χρυσοβαλαντο ειναι στο προσκεφαλι μου!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mu ti mu kanete??eixa poli kairo na bo kai tora diavasa ta nea sas!!!!eftixos pu eimaste oles kala!!!!

hliannaki sigxaritiria gia to agoraki sas!!!!efxomai na pane teleia ola apo edo kai pera kai na iremiseis ligo!!!

eirini kalosirthes stin parea mas!!!

anastasia fadazomai poso tha xarikes pu akusate kardoula!!!

ego tha pao 10/05 gia afxeniki kai exo arxisei na agxonomai ligo!!! malista apo simera thimithikan emena na xekinisun ta sibtomata !!!naftia, zali ktl.ipopsiazomai oti me peirazei o sidiros!!!simvainei se kamia alli???ego pairno ferofolic.

filakia polla se oles tis koilitses!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, είδες; Κι εμένα σαν ποδοβολητό αλόγων μου φάνηκε!!!! Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν μπορείς να φανταστείς πόοοοοοσο χάρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια απιστευτο συναισθημα!!!!!Εχω παθει μπλακ αουτ...ο αντρας μου ακομα να συνελθει!!! :lol::lol:

vanessaki ασε τα εχω παιξει δεν το πιστευω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia emena h mesh mou me ponaei para poly !!!!!!!!!!!!!se shmeio pou moudiazei...xalia xalia :(:(:(:(

kata ta alla o mikro klotsaei arketa olh mera!!!prin ligo eixa ksaplwsei kai arxise tis klotsies kai evala thn aderfh m kai thn mhtera m na piasoun thn koilia mou k to eniwsan kai aytes!!!!!!!!!ax ti teleia pou einai!!!!!!!!

vanessaki se xasame!!afou eisai kala yto exei shmasia!!!!!!!! :D:D:D

ypomonh me ta symptwmata!!!!Tha fygoun grhgora!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ.ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΗΞΕΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΠΙΤΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ Κ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΥΣ...ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ....ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ ΟΛΑ ΟΚ ΕΥΤΗΧΩΣ ΚΑΛΕΣ Κ ΑΥΤΕΣ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ?ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΑΣ!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ?ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΙΣΩΣ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...