Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

Γειά σας κοριτσάρες!

Εγώ χτες ήμουν χάλια. Ξάπλωσα απ' τις οκτώμιση (!!!), διάβαζα κανένα δίωρο και μετά κοιμήθηκα απ' τις δέκα και μισή! Σηκώθηκα σήμερα στις δέκα παρά δέκα για να πάω για την ένεση. Μετά πήγα στη μάνα μου για να κάνουμε τις φλαούνες (είδος παραδοσιακής πασχαλινής τυρόπιτας). Εννοείται ότι εγώ απλά καθόμουν και έβαζα σουσάμι και τέτοια, δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο.

Σήμερα ελπίζω να καταφέρω να πάω εκκλησία στη σταύρωση.

Αναστασία, εγώ από υγρά έχω: διαφανή, κίτρινα, κίτρινα σκούρα, όλα άοσμα και πολύυυυ μεγάλη ποσότητα!

Τωρα ηρεμησα λιγο γιατι ειχα μια απορια για τα κιτρινα που εχω και αγχωθηκα...νομιζα ειναι απο τα ουτρο...αλλα αυτα ειναι ασπρα...αρα ειναι φυσιολογικα αυτα που εχω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια!!!

αναστασια κ εγω εχω υγρα, πολλα, συνηθως ειναι ασπρα αλλα που κ που εχω κ λιγα κιτρινωπα!

κοριτσια σημερα πηγα γυναικολογο!!!!!!!!

ειδαμε εναν πολυ γλυκουλικο σακο κ εμβρυικα στοιχεια!!!!!

αχ ολα πανε τελεια μεχρι στιγμης!!!!!!!!!! ειχα ενα αγχος, να μην ξαναπαθουμε το περσινο...

αλλα ολα θα πανε καλα!!!

δε θελω να δω το φυλο αυτη τη φορα..... ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι γερο παιδακι κ θα ειναι ενας κοριτσαρος!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

αναστασια κ εγω εχω υγρα, πολλα, συνηθως ειναι ασπρα αλλα που κ που εχω κ λιγα κιτρινωπα!

κοριτσια σημερα πηγα γυναικολογο!!!!!!!!

ειδαμε εναν πολυ γλυκουλικο σακο κ εμβρυικα στοιχεια!!!!!

αχ ολα πανε τελεια μεχρι στιγμης!!!!!!!!!! ειχα ενα αγχος, να μην ξαναπαθουμε το περσινο...

αλλα ολα θα πανε καλα!!!

δε θελω να δω το φυλο αυτη τη φορα..... ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι γερο παιδακι κ θα ειναι ενας κοριτσαρος!!! :mrgreen:

Αχ μαιμουδακι υπεροχο συναισθημα οτι κατι υπαρχει μεσα στην κοιλιτσα σου!!!Που να την δεις να παλεται οπως εμεις και φανταζομαι θα τρελαθουμε οταν την ακουσουμε!!!!Την Τριτη περιμενω να περασουν οι ημερες!!!!

Κι εμενα μπερδεμενα ειναι τα υγρα, αλλα βαζω και outrogestan, κανω ενεσεις αντιπικτικες ...πιστευω επηρεαζουν κι αυτες!!!Ολα καλα λοιπον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αναστασακο1!!!! τρελαθηκα σημερα!!!!! ειμαι λες κ δεν εχω ξαναπερασει εγκυμοσυνη!!!!!

εγω θα ξαναπαω για καρδουλα 4 η 5 μαιου!!!!

αχ χριστε μου να ειναι γερα ολα τα μικρουτσικα μας τα μωρακια!!!!!!

ναι φανταζομαι οτι ολα επηρεαζουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαση περιοδου ειμαι 6 ακριβως αλλα στον υπερηχο με εβγαλε 5 ακριβως

κ οπως τα λεει ο υπερηχος ειμαι γιατι ειχα κανει ωορρηξια αργοτερα, η 19η η 20η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIA!!!XATHIKA LIGO LOGO DOULEIAS KAI TREXIMO GIA NA AGORASOUME MERIKA DWRAKIA GIA TIS GIORTES!!!!!!!!DEN FANTAZESTE TI KOURASEI EXW....H MESH MOU PLEON DEN ME KRATAEI KATHOLOU RE GAMWTO....YPOFERW PARA POLY!!!!!!

EGW TO SAVVATO THA KATEVOME OLOI OKOGENEIAKWS STO EKSOXIKO GIA TIS GIORTES....XAMOS THA GINEI THA PSISOUME ARNAKI KOKORETSAKI...GIAM GIAM!!!!!tHA PERASOUME POLYOMORFA PISTEVW!!!!!!!!!!

KALO PASXA KORITSIA MOU NA EXOUME KAI KALH ANASTASH!!!!oTI KAI NA KANETE NA PERASETE TELEIA SAS EYXOMAI KALES GIORTES!!!FILAKI POLA!!!!!!!! :D:D:D:D:D

KAI NA PROSEXETE TA MWRAKIA STIS KOILITSE KAI EKTOS :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!

να σας ευχηθω καλη ανασταση κ καλο πασχα, γιατι δεν ξερω αν θα ξαναμπω!!!

δε θα παμε πουθενα αλλα αυριο ο αντρας μου σχολαει νωρις κ ολο κ κατι θα κανουμε, μετα κυριακη κ δευτερα εχει να πεσει πολυ φαι!!!

αν κ την τριτη θα φυγει ο αντρας μου θα παει αλεξανδρουπολη στον μπαμπα του που θα κανει μια εγχειρηση.. θα κατσει 9 μερες.. ελπιζω να πανε ολα καλα!!!!

την κυριακη γιορταζει κ ο αναστασακος μας!!! αχ η αγαπουλα μου!! πως εχει μεγαλωσει ετσι!

σας χαιρετω κοριτσια, να εισαστε καλα, να περασετε σουπερ!!!!

τη δευτερα θα σας ζυγισω!!! μπουυυχαχααχαχα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

φιλακιαααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια, γειά σας κι από μένα!

Εμείς δεν έχουμε και πολλά πράγματα να κάνουμε οι δυο μας, εκτός από την εκκλησία, οπότε, όλο εδώ είμαι (φαντάζομαι μόνη μου, αυτές τις μέρες!).

Το Πάσχα θα πάμε στους γονείς μου, αλλά δε νομίζω να πέσει και πολύ φαΐ απ' την πλευρά μου, αφού δε θέλω να φάω τίποτα, μου ξινίζουν τα πάντα και αναγουλιάζω. Μάλλον θα είναι το πιο λιτό Πάσχα που έχω περάσει!

Α, τώρα που είπα φαγητό, τα εντόσθια επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη; Νομίζω όχι. Εμείς πάντως, κοκορέτσια και εντόσθια δε φτιάχνουμε, ούτε μαγειρίτσα, αλλά και να φτιάχναμε, έτσι όπως είμαι, δε θα έτρωγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia moy kai kalh anastash na exoyme toy xronoy oles me ta mwroylia mas...................den kserw kai egw an tha ksanampw giati olo eksw eimaste voltoyles pswnia ktl....kalh anastash kai kalo pasxa filakia se oles kai na perasoyme kala ...............

kai maimoydaki vevaia kai na zygistoyme xaxaxaaxaxaxa.........an mas anteksei h zygaria xaxaxxaxa................... :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia!!!pwpw arxizw kai varenw epikyndina kai den mporw na parw ta podia mou kourazomai poly eykola!!!!vevea den kathomai k se hsyxeia.twra eidika pou vgainoume gia pswnia kourazomai para poly..to prwi xypnisa piasmenh oloklhr xalia..k prin ligo gyrisa apo to metro mall ston agio dimitrio kai eimai komatia!!!!o mpempis arxise tis klotsies pali twra...xixixixixixi!!!!!!!!

kalo pasxa kai kalh anastash se oles koritsia kales giortes na exoume kai me to kalo ola ta mwraki mas!!!!!!!

ante na zygistoume gyrnontas...xaxaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια που χαθηκατε ολες???? ετοιμαζεστε για αυριο?? :D:D:D

τιτινα μου προσπαθησε να κανεις οσα λιγοτερα μπορεις, μην κουραζεσαι πολυ!

εμεις σημερα θα παμε στην ανασταση με τον ανασταση μας! θα κραταει κ τη λαμπαδα του! ελπιζω να αντεξει ξυπνιος και να μη μας ακουσει ολη η θεσσαλονικη!!!

καλη ανασταση κοριτσια κ καλο πασχα!!!!!!!!!! φιλακια στις κοιλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimoudaki !!!!!geia sou!!!!!!!ennoeite oti kanw osa ligotera mporw alla oso na nai kai ayta ta liga einai arketa gia na me kanoun komatia!!!!!!! :(:(:(

egw koritsakia etoimazomai se ligo na fygw gia to eksoxiko mou exei na pesei masaaaaaaaaaa :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kala o mpempakos koritsia exei arxisei kai finete yperkinitikos poly!!!!!!me exei trelanei!!!Poly klotsidi!!!!!!!!!!!to eyxaristiemai toso poly!!!!

afhste koritsia shmera anevhka kai sthn zygaria kai apo ekei pou hmoun sta 3 kila prin 3 evdomades twra phga sta sxedon!!!!ma pws ginete toso grhgora??????????????? :(:(:(:( poly stenaxwrethika.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!τι κανετε??????ειμαστε ολες εξαφανισμενες βλεπω!!!!!!!!!να'μα'στε καλα, να περναμε καλα κ δεν πηραζει!!!!!! κ εμεις γυρω γυρω ειμαστε ποτε απ'δω ποτε απο κει!!!τωρα μπηκα μια στα γρηγορα να σας ευχηθω!!!!εμεις το βραδυ δεν θα παμε στην ανασταση γιατι ο αγγελος δεν αντεχει με τιποτα... κ δεν ξερω αν στειλω την αννα μαρια μου με τον πατερα της κ τους γονεις μου!!!!!!!!οχι οτι με πηραζει που δεν θα παω ,εχω κατι χρονια να παω στην ανασταση επειδη φοβαμαι οοοολα αυτα τα μπαμ μπαμ!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ Κ ΓΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα πολλα φιλκαια σε εσας κ στις κοιλιτσες σας!!!!!!!!!!!

τωρα θα τα πουμε τη δευτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::x:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια και καλή Ανάσταση!

Εγώ από το πρωί προσπαθώ να προετοιμαστώ ψυχολογικά για να κάνω μερικές δουλίτσες (σκούπισμα, ξεσκόνισμα, ω, φοβερές δουλειές) και νομίζω ήρθε η ώρα...

Θέλω να φτιάξω και τη σούπα, αφού εμείς δεν τρώμε μαγειρίτσα, αλλά κοτόσουπα αβγολέμονο. Ο άντρας μου πήγε να πάρει μαγειρίτσα απ' έξω.

Το βράδι θα πάμε στην Ανάσταση, αλλά δε θα καθίσουμε μέχρι το τέλος, μια που φέτος δεν αντέχω και πολύ.

Όσο για τη μάσα, εμένα με προσπέρασε!

Φιλιά και καλά να περάσετε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα κ Καλή Ανάσταση.Είμαι στενοχωρημένη διότι πήγα τουαλέτα το μεσημέρι κ είχα καφέ υγρά.ο γιατρός μου έδωσε τα utrogestan κ μου είπε να ξεκουραζομαι.φοβάμαι πολύ για το μωράκι μου.το έχει πάθει καμία..βοηθήστε με σας παρακαλώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικι μου μην ανησυχεις κοριτσι μου!!!απ'οτι εχω ακουσει (εγω δεν ειχα ποτε),απο αλλα κοριτσια εδω, αυτο ειναι ενα συνηθες φαινομενο στην αρχη της εγκυμοσυνης!!!!!!!!παρε τα ουτροτζεσταν που σου ειπε ο γιατρος σου κ ξεκουρασου!!!!!!!ξεκουραση κ τιποτ'αλλο!!!!!!!!

σου ειπε ποτε να σε δει?????

ευχομαι να μην ειναι τιποτα , που δεν θα ειναι, κ να πανε οοοοοολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα μου σ'ευχαριστώ πολύ.Η αλήθεια είναι ότι ο γιατρός μου ήταν πολύ ήρεμος κ δεν έδειξε να ανησυχεί.απλά μου είπε να περιορίσω τις κινήσεις μου κ να παίρνω τα χάπια.μακάρι Παναγιτσα μου να πάνε όλα καλά κ το νινάκι μου να είναι δυνατό.πάντως κουράστηκα πολύ αυτή την εβδομάδα.θα μείνουμε στους γονείς μου σήμερα.σε ευχαριστώ πολύ καλή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι μου τώρα είδα το μήνυμά σου και μπήκα εσπευσμένα να σου πώ την δική μου εμπειρία...λοιπόν είμαι στην 13η εβδομάδα και μέχρι τώρα αυτό που έπαθες το έχω πάθει 3 φορές, την δεύτερη φορά μάλιστα ήταν πάρα πολλά τα καφέ τόσο που νόμιζα ότι το έχασα το μωράκι, σαν αρχή περιόδου. Το εμβρυάκι όμως ήταν μια χαρούλα.....ακόμα παίρνω utrogestan και προσπαθώ να ξεκουράζομαι παρόλο που είναι πολύ δύσκολο γιατί έχω ήδη ένα κοριτσάκι και μάλιστα πάρα πολύ ζωηρό!!!!

Μην αγχώνεσαι...κάνε ότι σου λέει ο γιατρός σου και όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!! Ξέχασα να σου πώ ότι καφέ υγρά είχα και στην κόρη μου κάθε φορά που άλλαζα μήνα μέχρι τον 4ο-5ο μήνα! Μην φοβάσαι....τα μωράκια μας μπορεί να φαίνονται μικρούλια σποράκια και ανυπεράσπιστα αλλά είναι πολύ δυνατά και μαχητικά!!!!!!

Φιλάκια πολλά και Καλή Ανάσταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου σ'ευχαριστώ πάρα πολύ.ειλικρινα με ηρέμησες μου έδωσες πολύ κουράγιο καλή μου.καταλαβαίνεις το σοκ που έπαθα μόλις τα αντίκρυσα.σου στέλνω την αγάπη μου κ τις καλύτερες ευχές μου για Καλή Ανάσταση.σε φιλώ γλυκιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι λογικό να σοκάρεσαι όταν βλέπεις αίμα (γιατί και τα καφέ αίμα είναι απλά είναι πιο παλιό, ίσως επειδή κουράστηκες αυτές τις μέρες - έτσι μου είχε πεί κι εμένα ο γιατρός μου - ή μπορεί επειδή αρχίζει να μεγαλώνει η μήτρα - μήπως αλλάζεις μήνα?)...αφού ο γιατρός σου δεν ανησυχεί μην φοβάσαι, απλά ακολούθησε τις οδηγίες του! Εν ανάγκη μην κάνεις τίποτα άλλο από το να ξεκουράζεσαι για λίγες μέρες, όλοι θα σε βοηθήσουν, είναι για καλό σκοπό! Άστους να σε νταντέψουν λίγο (χιχιχι!!!!) Αααα και να τρώς καλά γιατί τα utrogestan πέφτουν λίγο βαριά στο στομάχι (εκτός αν σου είπε ο γιατρός να τα βάλεις κολπικά...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου χάπια μου έδωσε..το θέμα είναι ότι λόγω μετακόμισης κουράστηκα αρκετά.το μόνο που ευχομαι είναι το νινάκι μου να είναι γερό κ καλά.κ ας μείνω ξάπλα.αρκεί αυτό να είναι καλά.ολόψυχα σου ευχομαι τα καλύτερα για σένα κ τα μωράκια σου καλή μου..τα χάπια θα τα παίρνω 2 φορές την ημέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα θα ειναι καλα μικυ μου,να ξεκουραζεσαι καλο μου...μπηκα να δω πως τα πατε και να σας ευχηθω καλη ανασταση..εγω εδω ειμαι με τη μπεμπουλα ανηψουλα και εχω ξετρελαθει..σας γραφω μια ομορφη μαντιναδα που της αφιερωσαμε να την αφιερωσετε στα αστερακια σας...ευχομαι η ανασταση να σας φωτισει και ολα καλα να πανε με τα μωρακια ...ηλιανα μου διαβασα καπου οτι ακυρωσατε την αυχενικη,γιατι ητανε μικρακι..γινεται αυτο..και στην αδερφη μου εγινε..καμια φορα δεν το υπολογιζουν σωστα..δεν ειναι μαθηματικα..ειναι η φυση..μην αγχωνεσαι..αντε σας γραφω τη μαντιναδουλα και σας στελνω ολες μου τις ευχες για καλο πασχα.. :x

"ενα αστερακι λαμπερο που στολιζε τη φυση ,κατεβηκε απ τον ουρανο κι ηρθε στη γη να ζησει..." :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...