Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

Καλημέρα συνεγκυούλες μου!!!

Τί μου κάνετε? Εμείς μια χαρούλα! Εγω, μιας κ λέτε για νηστεία, νηστεύω γιατι μπορώ, τρώω άνετα τα πάντα. Δεν έχω καθόλου συμπτώματα! ΚΑι να σας πώ, ανησυχώ κιόλας που είμαι μια χαρά. Ουτε αναγουλες, ουτε ναυτιες, ουτε αποστροφη προς τα φαγητα, ουτε πονακια. Μακάρι να είναι όλα καλα. Μεχρι τις 4 Μαιου που εχω γιατρο θα με φαει το αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα φιλεναδες και μωρακιαααα...τι κανετε???Χριστινιοοο το ειδα οτι γεννησε η Σκορδα...τετοια κουτσομπολα δεν υπαρχει αμα δεν δω τι γινεται θα σκασω...Εγω κοριτσια δεν νυστευω καθολου...συνηθως κανω Μ.Βδομαδα αλλα μονο κρεας ,τωρα ομως που ειμει εγκυος δεν κανω..εγω αν και στον 5ο κανω ακομα εμετους και καθε μερα εχω προβλημα τι να φαω να μην με πειραξει και το βγαλω,οποτε τι νηστεια να κανω??Να μην εχω επιλογες??Ακομα κιλα δεν εχω παρει και απο τη μια χαιρομαι γιατι δεν εχω ανγχος με το φαγητο απο την αλλη οκ το μεσημερι πλεον θα καταφερω να φαω αλλα πρωι κανω τον εμετουλι μου να μην ξεχνιοματσε και το βραδυ ανακατευομαι και ειμαι χαλια και δεν τρωω...Εγω εχω Βεπιπεδου 10/05 και ανυπομονωωωω....αν και κανω υπερηχο στη γιατρο μου δεν ειναι το ιδιο με τον αλλο...που το βλεπουμε πεντακαθαρα!!Αυριο φευγω για διακοπουλες στη μαμα και ανυπομονωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες εγκυούλες και πάλι!

Kiska καλή ξεκούραση, καλά να περάσεις στη μαμά!

Marouli μια χαρά είσαι και μην ανησυχείς καθόλου,

ρώτα και εμάς που ανακατευόμαστε συνέχεια.....

Κορίτσια μου θα κάνει κάποια αμνιοπαρακέντηση;

Εγώ θα κάνω λόγω ηλικίας και έχω αρχίσει να αγχώνομαι

Φιλιά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera egkyoyles ti kanoyme????egw kala eimai mono poy den mporw na koimhthw kala to vradaki stis 5 ksypnaw ti tha kanw kai perisi ta idia eixa me ton ypno ............

opte to prwi stis 8.30 etoimasa fagaki gemista exei to menoy shmera kai ftiaxnw kai ta koyloyrakia moy......meta tha paw na parw aygoylakia kai ayrio exw na kanw ayga kai tsoyrekia .......xaxaxaxaxaxa toy xronoy den nomizw me 2 ninakia na kanw kati xaxaxaxaxaxa.............. :o:o:o:o:o:o:o

opote fetos toy dinw kai katalavenei................egw krataw nhsteia apo to kreas mono ...den einai amartia twra eimaste ekgyoyles :D:D:D:D:D:D:D

thelw na paw kai na metalavw kiolas ayrio ...........filakia se oles kai kalo ypoloipo tis meras mas..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τeddy_dion εγώ θα κάνω αμνιοπαρακάντηση λόγω ηλικίας (35+) αλλα ακομη δεν το σκέφτομαι γιατι δεν εχω καν παει στο γιατρο για 1η φορα. Εσύ σε ποια εβδομαδα είσαι, ποτε την κανουμε?

niakoylinaki ωραία πραγματα μαγειρεύεις, γιαμ γιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκές εγκυούλες!

Marouli εγώ είμαι 34+, οπότε πρέπει μου είμαι ο γυναικολόγος μου

να κάνω αμνιοπαρακέντηση.Την κάνουμε την 17η εβδομάδα, τώρα

είμαι στην 14η.

Έχεις καιρό εσύ καλή μου!!!

Φιλιά σε όλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και παλι..εγω δεν εχω κανει αμνιο γιατι ειμαι 29 αλλα η γυναικα του θειου μου που γεννησε περισυ το 2ο στα 36+ και στα 34 εκανε το πρωτο δεν εκανε αμνιο...εκανε αυχενικη η οποια ειχε βγει καλη και φυσικα εξετασεις αιματος ολα μια χαρα και μιλησε με τη γιατρο και μιας και τα ποσοστα ηταν μια χαρα αποφασισε να μην την κανει..τωρα τι να σας πω δεν ξερω αν επρεπε να κανω τι θα εκανα..γιατι φοβαμαι η αληθεια αλλα απο την αλλη αμα πρεπει συνηθως το κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες μου!!!!!!τι κανετε????πως ειναι τα μωρακια????????????

εγω καλα ειμαι προσπαθω τουλαχιστον,το παλευω!!!!!!!!προσπαθω να το παιξω λιγο τρελιτσα μπας κ αισθανθουμε καλυτερα!!!!!!!!!

νιακουλινακι μου υπεροχα νεα κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο για τα δυδυμακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο να τα κρατησεις στην αγκαλιτσα σου κ τα δυο σου γερα!!!!!!!!

νινινα καλως ηρθες στην παρεα μας κοπελα μου!!!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασουλα μου ειδες τελικα το μωρακι σου???????σου το ειπα,ηρθε για να μεινει κ θα μεινει!!!!!!!

πολυ ωραια τα νεακια σου!!!!!!!!!

κοριτσακια μου κ εγω φετος δεν νηστευω μιας κ ειμαι εγκυος κ μου'ρχονται συνεχεια να τρωω κατι ακυρα

φαγητα,μα εντελως ακυρα μιλαμε!!!!!λετε να πιασουμε πρωτο τραπεζι πιστα στην κολαση???? :lol::lol::lol::lol: μπα δε νομιζω , εμεις δικαιολογουμαστε!!!!!!!

θελω να σας ευχαριστησω πολυ ολες σας βρε κοριτσια μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειστε καλα κ με το καλο να ερθουν ολα τα μωρακια σας!!!!!!!!!!

κιακα,τιτινα,τεντυ,αννα μαρια,μαιμουδακι,νασια,μυριαμ,μικι,μαρουλι,ντιοσα μου τα φιλια μου κ την αγαπη μου σε ολες σας κουκλιτσες μου!!!!!!!

συγχωρεστε με κοριτσακια μου αν καποια ξεχασα να αναφερω!!!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας εγκυουλίτσες...

πώς είναι οι κοιλίτσες? Τώρα έκατσα λίγο να χαλαρώσω, έφτιαξα το φαγάκι (φακές), μπανιάρισα και την ζουζούνα μου γιατί κατά τις 5 θα πάει με την γιαγιά της (πεθερά μπλιάξ) στην εκκλησία για το ευχέλαιο...το απόγευμα θα την πάμε στην μαμά μου γιατί θέλω να κοινωνήσει εκεί αύριο το πρωί, εδώ ο παπάς είναι κομματάκι αγριευτικός (και η νεοκόρος ακόμα χειρότερη) με τα παιδάκια και την τελευταία φορά που την κοινώνησα εδώ είχαμε τραυματική εμπειρία!!!!!

Εγώ κοριτσάκια μου την κόρη μου την έκανα στα 34 και δεν έκανα αμνιοπαρακέντηση...πρίν ξαναμείνω έγκυος ο γιατρός μου έλεγε ότι δεν την γλιτώνω την αμνιο (σε ενάμιση μήνα γίνομαι 36) αλλά τελικά δεν μου ξαναείπε τίποτα και εγώ ξέχασα να τον ρωτήσω...φαντάζομαι ότι εχθές που του πήγα τα αποτελέσματα της αυχενικής και του pappA θα μου έλεγε κάτι αν ήταν να κάνω αμνιοπαρακέντηση, βλακεία μου που δεν ρώτησα κι εγώ...

Teddy μου ότι και να πώ για την πεθερά είναι λίγο...τουλάχιστον να μην με συγχίζει τώρα που είμαι έγκυος και τα νεύρα (λόγω ορμονών) είναι ούτως ή άλλως στην τσίτα (νευρική ήμουν πάντα αλλά τώρα παράγινε το κακό!!!!!) Οπότε προσπαθώ να την αποφεύγω όσο μπορώ... Έχεις δίκιο, η προοπτική της αμνιοπαρακέντησης είναι πολύ αγχωτική (ειδικά όταν περιμένεις τα αποτελέσματα που κάνουν και πολλές μέρες να βγουν)... εδώ τρελαθήκαμε με την αυχενική...

Ηλιαννάκι μου έτσι θέλω να σε ακούω...πιο ήρεμη και πιο αισιόδοξη...μπράβο κοριτσάκι μου, να δείς που το μπεμπάκι σου θα τα πάει τέλεια!!!!! Τελικά πότε θα κάνεις την αυχενική σου είπε ο γιατρός?

Αχ κορίτσια, ήρθε το σ/β η αδερφή μου από Θεσ/νίκη κι έφερε στην κόρη μου κάτι ρουχαλάκια prenatal ΜΟΥΡΛΙΑ!!!!!!!! Εντωμεταξύ, τις πήραν και οι γονείς μου παπουτσάκια άσπρο-ροζ τέλεια!!!! Φιγουρινάκι θα είναι πάλι το παιδάκι μου!!!!!!! Είμαι ολίγον μάνα κουκουβάγια τί να κάνω????

Φιλιά πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου νασια μου!!!!!!!!!!πεθερα ακουω ε?????????? :shock::x:twisted: αντε ποιος τη χαρη σου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελικα την τριτη θα κανω την αυχενικη μου ειπε ο γιατρος!!!!!αντε για να δουμε.......!!!!!!!!!!!!

αχ προσπαθω κοριτσι μου,τι να κανω!!!!!δεν μπορω να ειμαι συνεχεια @κατα!!!!!!!θα λαλησω στο τελος!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε ολες τις πολυαγαπημένες εγκυούλες μου...:).........

από ότι διαβάζω όλες δόξα τον Θεούλη είμαστε καλά....και χαίρομαι πάρα πολύ......

όσον αφορά το θέμα φαγητού και εγώ νηστεύω μόνο από κρέας.......αλλά απο γαλακτομικά είναι αδύνατον, διότι δεν το αντέχει το στομάχι μου χωρίς γάλα λόγω του έλκους....οπότε πίνω για να είναι ήρεμο......

επίσης για τα πονάκια που σας έλεγα και μου είπατε την άποψη σας, όντως δεν είναι πολύ δυνατά....οπότε δεν ανησυχώ...:)

κατά τα άλλα σας στέλνω τα φιλάκια μου και ασφαλώς τα πιο γλυκά χαδάκια στις πανέμορφες κοιλίτσες μας....:)

Καλό μεσημέρι.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου πραγματικά το πιστεύω ότι το μπεμπάκι σας θα είναι μια χαρά...όσο για την πεθερά άστα να πάνε...ένα θα σου πώ, Ανάσταση θα κάνουμε μαζί!!!!!!! Κουράγιο μου λοιπόν για να αντέχω στις κοτσάνες!!!!!!! Κλάψ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: νασια μου τι ακουω????ανασταση μαζι με την πεθερουλα??????????? φρικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κουραγιο κουραγιο κ ξανα κουραγιο!!!!!!!!!!!!!! :o:lol::lol::lol::lol::lol:

μικι μου καλο μμεσσημερι κοριτσι μου κ καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια! Βλέπω όλες καλά!

Εγώ δεν μπορούσα να κοιμηθώ το βράδι, σηκώθηκα το πρωί για την ένεση και μετά ξανάπεσα και σηκώθηκα πριν από καμία ώρα. Έφαγα με δυσκολία και τώρα περιμένω τα ξαδελφάκια μου να έρθουν να με δουν.

Ευτυχώς εμένα η πεθερά μου είναι μακριά, έτσι απλά της μιλάω στο τηλέφωνο σπανιότατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου ευκαιρία να ξεκουραστείς καλό μου...και ο ύπνος καλό κάνει, κοιμήσου τώρα που μπορείς γιατί όταν γεννηθεί το μπομπιράκι...κι εγώ σπανιότατα την βλέπω την πεθερά κι ας μένει στα 50 μέτρα αλλά καταφέρνει να με συγχίζει και από τηλεφώνου δεν έχει τέτοια κολλήματα η πεθερά μου...ξεπερνάει όλα τα εμπόδια προκειμένου να μου απαυτώσει την διάθεση :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε ομορφες φουσκοκοιλιτσες?Ολα καλα και σημερα, ηρεμα, εκανα και τα ψωνια μου...αρχισαν λιγο να ζοριζουν τα ρουχαλακια μου :oops: πω πω που θα φτασω δεν ξερω!!Κι εγω απο κρεας μονο νηστευω τα αλλα ολα τα τρωω.

Ηλιανακι μου σε θελω δυνατη και αισιοδοξη, ολα μια χαρα ειναι και θα πανε!!!

miki ετσι κοριτσι μου δεν ειναι τιποτα, μεγαλωνει η κοιλιτσα μας και τα νιωθουμε αυτα!Συγνωμη κι ολας, απο υγρα τι εχετε?Πολλα λίγα....χρώμα?Ετσι μια ερευνα αγορας κανω!! :lol::lol:

Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ παλι!!!!!!!ξαπλωσα λιγο κ προσπαθησα να κοιμηθω λιγο κ λεω προσπαθησα γιατι ειχα κ την κορη μου μαζι κ δεν το'κλεινε το στοματακι της,οτι βλακεια ηθελες εκεινη την ωρα την ελεγε!!!!! :o:twisted::twisted::twisted: ωσπου της ειπα πως θα την παρει ο κακος ο κυριος κ θα την ριξει στην θαλασσα να την φανε τα ψαρια :lol::lol::lol::lol: κ σταματησε λιγο κ κοιμηθηκαμε!!!αλλα μονο για λιγο!!!δεν πηραζει κατι ειναι κ αυτο απ'το τιποτα!!!!!

τωρα περιμενω τη μαμα μου να ερθει να παρει τα παιδια (α κ να μου ξησει λιγο κ κατω το πατωμα που εχει κατι μπογιες κ δεν μπορω να σκυβω).

θα ετοιμαστω σιγα σιγα να παω να περασω βαφη σε μια κοπελα κ μετα θα παω να αγορασω κουρτινες για το σαλονι μου μιας κ βαψαμε το σπιτι κ ταιριαζουν οι παλιες που ειχα!!!!!! (να αλλαξει λιγο κ η διαθεση)

αννα μαρια μου καλα λεει η νασια,ξεκουρασου τωρα που μπορεις γιατι μετα.....θα ειναι πολυτελεια η ξεκουραση με το μικρουλι!!!!! :lol:

αναστασια μου πηγες για ψωνια???αχ αρχισανε να μην σου κανουν τα ρουχα σου ε?????αχ κ εγω αυτη την απορια εχω,μεχρι που θα γφτασω μ'αυτη την κοιλουμπα που εχω????? :lol::lol::lol::lol:

απο υγρα εγω εχω λιγα ασπρα μιας κ ρωτησες!!!!!!!

πολλα φιλακια κουκλιτσες μου!!!!!!

τα λεμε το βραδακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koyklitses kai egw eixa ksaplwsei ligaki alla den koimhthhka pali kala aman aytos o ypnos.....twra tha paw soyper market gia pswnia kai ston giatro na moy grapsei tis enesoyles moy...........filakia ta leme pali metaaaaaa

a gia ta ygra poy rwtas anastasaki moy egw me ta utrogestan poy vazw den katalavenw giati synexws kati trexei apo ekei katw :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες μπηκα και παλι να σας πω και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ μιας και φευγω αυριο πρωι και πρεπει να παω να ετοιμαζω σιγα σιγα και δεν ξερω αν θα μπω καθολου μετα..Αναστασακι αν και εγω βαζω utrogestan αλλα μονο πρωι και βραδυ την υπολοιπη ημερα δεν εχω υγρα καθολου...περιεργο μεν αλλα ισως επιδη επινα μεχρι και σημερα αντιβιωση για την ουρολοιμοξη και πριν μεινω εγκυος η αληθεια ειναι πως επινα αντιβιωση και για ουρολοιμοξη αλλα και γιατι ειχα πιο πολλα βακτιρια απο οσο επρεπε ειδα μετα την αγωγη οτι ξεμεινα απο υγρα...ισως απο τις αντιβιωσεις νομιζω..ποπο εχω πονοκεφαλοο πως να σηκωθωωωω....φιλακια πολλα και καλα να περασετε...εμενα η πεθερα μενει Σερβια και τη βλεπω μια φορα το χρονο αλλα ειναι πολυ καλη...αλλη νοοτροπια η γυναικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κισκα μου ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ κοριτσι μου!!!!!!!!καλα να περασεις κ καλη ξεκουραση τωρα που θα πας στη μαμα σου κ θα εισαι πιο ηρεμη!!!!!!!!

φιλακια πολλα!!!!!!!!

αν κ εμεις θα τα πουμε...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκές μου εγκυούλες!!!!!!!

Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε όλες και στις οικογένειές σας με υγεία και ηρεμία!!!!!!! Να περάσετε όμορφα, να ξεκουραστείτε και να φάτε καλά (για δύο που λένε?) Μόνο που σκέφτομαι την μαγειρίτσα της μαμάς μου και το κοκορέτσι του μπαμπά μου (Λαμιώτης...ξέρετε!).......μου τρέχουν τα σάλια!!!!!!!

Σας φιλώ και σας στέλνω τις καλύτερες ευχές μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Πάσχα κ Καλή Ανάσταση και από εμένα!

Να περάσετε πολύ όμορφα όλες!!

Εμείς εδώ Αθήνα με τα πεθερικά κ τους θειους. Την Κυριακη του Πάσχα θα κάνουμε κ τα πρώτα γεννέθλια της Αλεξίας μας που κανονικά είναι αύριο αλλα λόγω της ημέρας....

Σας φιλώ κοριτσάκια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάρες!

Εγώ χτες ήμουν χάλια. Ξάπλωσα απ' τις οκτώμιση (!!!), διάβαζα κανένα δίωρο και μετά κοιμήθηκα απ' τις δέκα και μισή! Σηκώθηκα σήμερα στις δέκα παρά δέκα για να πάω για την ένεση. Μετά πήγα στη μάνα μου για να κάνουμε τις φλαούνες (είδος παραδοσιακής πασχαλινής τυρόπιτας). Εννοείται ότι εγώ απλά καθόμουν και έβαζα σουσάμι και τέτοια, δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο.

Σήμερα ελπίζω να καταφέρω να πάω εκκλησία στη σταύρωση.

Αναστασία, εγώ από υγρά έχω: διαφανή, κίτρινα, κίτρινα σκούρα, όλα άοσμα και πολύυυυ μεγάλη ποσότητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...