Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

Μίκι, σε σκεφτόμουν σήμερα! Τέλεια, ακούσατε κι εσείς καρδούλα!!!

Ηλιάννα, λέω να πάρω άδεια το Μάιο. Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να πηγαίνω σχολείο, να κουράζομαι και να συγχύζομαι. Δικαιούμαι άλλες 35 μέρες άδεια ασθενείας και έχουν μείνει 43 εργάσιμες μέχρι να τελειώσει το σχολείο. Οπότε, για αρκετό καιρό, δε θα πάω!

Εγώ δεν πιστεύω στο μάτι, στη γλωσσοφαγιά, κ.λπ. (με εξαίρεση τη διευθύντρια του σχολείου :P). Την προηγούμενη φορά, μου λέγανε ότι το έχασα επειδή με γλωσσοφάγανε, αλλά ήταν η θρομβοφιλία η αιτία, και όχι η γλωσσοφαγιά.

Καλά, εμένα η πεθερά μου είναι βουτηγμένη στις προλήψεις και τις μαθαίνει και στην εγγονή της, την οποία, ουσιαστικά αυτή μεγαλώνει, π.χ. δεν κάνει να λες καλημέρα άνιφτος, δεν κάνει να κόβεις τα νύχια σου το βράδι, δεν κάνει να βάζεις το ψωμί ανάποδα, κι άλλα τέτοια ωραία. Και να φανταστείτε, ότι απ' όλες τις επιρροές που έχει το παιδί, αυτή είναι η καλύτερη!!!!!!!!!!!!

Εγώ σήμερα ζαλίζομαι πολύ κι ανακατεύομαι. Πριν λίγο, κατά τις 8, έκανα εμετό μέρος του φαγητού που έφαγα το μεσημέρι και δεν κατάφερα να χωνέψω. Ευτυχώς, γιατί χτες δεν έκανα εμετό και αγχώθηκα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΚ ΤΑΚ Κ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙΤΕ!!!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ?ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΠΑΡΕ ΑΔΕΙΑ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ...ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!!ΜΕ ΤΙΣ ΓΛΩΣΟΦΑΓΙΕΣ ΕΧΩ Κ ΓΩ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΔΕΙ ΣΚΟΝΤΑΦΤΩ ΚΛΠ ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΡΑΜΠΟΥΛΗΞΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΕΥΤΗΧΩΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ Κ ΥΣΗΧΑΣΑ...ΣΤΙΣ 26 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω ωραιες κοιλιτσες :P ...μικυ μου συγχαρητηρια που ακουσες καρδουλα...εμενα γενναει η αδερφουλα μου αυριο :D ...τωρα θα παμε και στην αγια ειρηνη..κι εγω κοριτσακια αμα ξαναμεινω θα το πω κι εγω οταν θα αρχισει να φαινεται..χαχα...ευχομαι καλη συνεχεια και καλες γιορτες σε ολες!!!!!!!!!!θα μπω σε αλλο γκρουπακι οταν θα ρθει η ωρα μου αλλα θα περναω να μαθαινω πως τα πατε και να σας χαιρετω οταν μπορω..φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!Πως ειστε?Ο καιρος χαλια σημερα, μουντος!!Αυριο λοιπον η μεγαλη ημεραααααα, θα ακουσουμε ή δεν θα ακουσουμε καρδουλα?Ας μας βοηθησει η Αγια Ειρηνη που βοηθαει ολες μας να γινουμε μανουλες και προστατευει και τα μωρακια μας...!!!Ο αντρας μου ειναι χαλια , δεν το δειχνει αλλα τον καταλαβαινω...κρατιεται για να μου δινει κουραγιο....και γιατι να μην το πιστευψουμε στο κατω κατω....αυριο θα κουφαθουμε απο τον ηχο!!!Κι αν δεν ειναι αυριο σε λιγες ημερουλες...ισως να ειναι λιγο τεμπελικο το δικο μας!!!Αχ δεν ξερω τι να σκεφτω και γραφω οτι να ναι!!!Σκεφτομαι πως με την βιοχημικη εκανα 1 εβδομαδα και παρα πανω να συνελθω....τωρα αν κατι παει στραβα ποιος θα με μαζευει?

ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα ...βλεπω ξερω αρκετες απο τις εγκυουλες εδω μεσαααα να μπω και εγω στην παρεαα??Δεν ειμαι του Φλεβαρη εγκυουλα αλλα πανω κατω ιδιους μηνες ειματσε...Αναστασακι..σταματα να ανγχονεσαι και ολα μια χαρα θα πανε..γυρω στην 7η βδομαδα πιο σιγουρα ακους...οποτε χαλαρωσεεε..εγω τι να πω που μεχρι να κανω αυχενικη η γιατρος εβλεπε την καρδια οτι ειναι μια χαρα και δεν εβαζε να την ακουσω...πρωτη φορα την ακουσα στη 13 βδομαδα...κοντεψα να σκασω...αφου πηγα για αυχενικη και απο το ανγχος στην αρχη δεν κοιταγα και λεει να και η καρδια....κοιταω βαζει ηχο...και μας ξεκουφανε οντος!!!Οι αλλες ολες καλα???Χριστινακι,Ηλιαννακι..muriamm...ποοιες αλλες ειναι εδω??Παω να δωω..φιλιακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι κι εγω μια φρεσκοεγκυούλα! Το έμαθα μολις πριν 3 μέρες! Την Πέμπτη είχα χοριακή 58 και χθες 127! ΘΑ ξανακανω αύριο και αν διπλασιαστεί θα κλεισω ραντεβού για τον 1ο υπέρηχο! Δεν σας ξέρω, μόνο την Αναστασία γνωρίζω απο παλιά αλλά θα σας μάθω σιγα σιγα!

Έχω ένα κοριτσάκι, την Αλεξία, που τη Μ.Παρασκευή γίνεται ενός έτους!

Καλώς σας βρήκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι κι εγω μια φρεσκοεγκυούλα! Το έμαθα μολις πριν 3 μέρες! Την Πέμπτη είχα χοριακή 58 και χθες 127! ΘΑ ξανακανω αύριο και αν διπλασιαστεί θα κλεισω ραντεβού για τον 1ο υπέρηχο! Δεν σας ξέρω, μόνο την Αναστασία γνωρίζω απο παλιά αλλά θα σας μάθω σιγα σιγα!

Έχω ένα κοριτσάκι, την Αλεξία, που τη Μ.Παρασκευή γίνεται ενός έτους!

Καλώς σας βρήκα!

Marouli μου καλως ηρθες παλι κοντα μας.Ετσι να μαζευομαστε πολλες εγκυουλες!!!Να γεμισουμε παντου κοιλιες και μωρακια.Ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη και φυσικα ενα γερο μωρακι.Πω πω μεγαλωσε και η Αλεξια, ολοκληρη κοπελαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Αναστασία μου!!

Εύχομαι να έχουμε όλες μια ήρεμη κ υγιή εγκυμοσύνη!!!

Μεγάλωσε η Αλεξία μας! Είναι ότι πιο όμορφο στη ζωή μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μου......................

Έγραφα μισή ώρα και με πέταξε έξω.......... Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ..............................

Τα νεύρα μου, έγκυος γυναίκα.......... Έχω και τις ορμόνες να χτυπάνε κόκκινο, δε θέλω πολύ να τσαντιστώ.

Τέλος πάντων, τι κάνετε κορίτσια; Εγώ πήγα το πρωί στην κλινική για την ένεση και μετά έχουμε βάφτιση. Δε θα πάω στο τραπέζι, αφού δεν έχει νόημα. Τι να πάω να κάνω, να κοιτάω τους άλλους που τρώνε;

Ήθελα να πάω και εκκλησία το πρωί, που είναι Κυριακή των Βαΐων, αλλά με τίποτα. Ελπίζω να καταφέρω να πάω στον Νυμφίο το απόγευμα...

Προηγουμένως που περίμενα στην κλινική εκνευρίστηκα (δε θέλω και πολύ αυτές τις μέρες!). Κάνανε μπάνιο ένα νεογέννητο κι απ' έξω περίμεναν η γιαγιά (η μάνα της κοπέλας που γέννησε) με την κόρη της. Βγαίνει ο παιδίατρος, τον ρωτάνε τι γίνεται, τους λέει ο άνθρωπος ότι είναι όλα μια χαρά, κι ότι σήμερα θα πρέπει η μάνα να θηλάσει. "Χμ.... Πρέπει να το δούμε αυτό γιατρέ" απαντά η γιαγιά. "Μπορεί να μη χορταίνει το παιδί". Πω πω, τι μυαλά είναι αυτά; Τι αρνητική στάση απέναντι στο θηλασμό; Αποφάσισε εκ των προτέρων ότι δε θα χορταίνει το παιδί, και ντε και καλά να δώσει συμπλήρωμα! Ευτυχώς ο γιατρός ήξερε τι του γινόταν, και της είπε ότι αμα δώσει ώθηση στο θηλασμό, μια χαρά θα χορταίνει το παιδί. Πάντως, γενικά εδώ πέρα, σχεδόν όλες οι νέες μητέρες που ξέρω, δεν αρκούνται στον θηλασμό, αλλά δίνουν και συμπλήρωμα.

Άσχετο: βρε Ηλιάννα, πόσο καιρό έχουν γενέθλια τα παιδιά σου; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKI MOU!!!!!!!!!!!KAI EDW XALIA O KAIROS VREXEI APO TO PRWI!!!!!!ANASTASIA MOU AYRIO EINAI H MEGALH MERA THA DEIS TO MWRAKI SOU!!!TI WRAIA!!!!tHA SAS KOUFANEI ME THN KARDOULA TOU....OLA TELEIA THA PANE THA TO DEIS!!!!!!!

MAROULI KALWS HRTHES STHN PAREA MAS....

OUTE KAI EGW EIMAI EGGYOULA FEVROUARIOU APLWS KOLHSA ME AYTHN THN PAREOULA!!!!!

AS SAS KALHMERISEI KAI O MPEMPHS MOU MESA APO THN KOILITSA...... :lol::lol::lol::lol::lol:

post-11182-13873936842807_thumb.jpg

post-11182-13873936843604_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες μου γεια σας!!!

Τι καιρός και αυτός σήμερα;Δεν μπορώ που δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου

έχει και αυτή τη μουνταμάρα...

Εσείς πως είστε;

Titina μου η κοιλίτσα σου είναι άπαιχτη!!!!!!!!!!!

Ηλιαννάκι να χαίρεσαι το αγοράκι σου!!!

Νάσια μου ωραία τα νεάκια σου για την αυχενική!!!Με το καλό να πάρεις και

τα αποτελέσματα από το papp-a!!!Όλα θα είναι μια χαρά!!!Όσο για την πεθερά

τα έχουμε πει,κουράγιο και μην πολυ δίνεις σημασία!!!

Αναστασία αύριο θα ακούσεις την καρδούλα,θα τρελαθείς!!!

Marouli καλως ήρθες στην παρέα μας,με το καλό να γίνεις μανούλα και πάλι!!!

Niakoylinaki με το καλό να ακούσεις και εσύ καρδούλα!!!

Miki μπράβο που ακούσατε καρδούλα,τέλεια!!!

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

ηλιαννα μου να χαιρεστε το αγορακι σας!! κ αλλαξε τα τικερακια σου εκτος αν θελεις να σου λεμε χρονια πολλα καθε μερα! :lol::lol:

τιτινα εχεις τελεια κοιλιτσα!!! τελεια!!! ανυπομονω να αρχισει να φουσκωνει κ η κοιλια μου!!! :mrgreen:

νιακολινακι εγω ειμαι απο θεσσαλονικη!! ειμαι 27 χρονων και ειμαι δασκαλα!

καλα κανεις κ δε θα πας, για τετοια εισαι κοριτσι μου?

μαρουλακι καλως ηρθες!!!

κισκα καλως ηρθες κ εσυ!!

αναστασια ελπιζω να σου εχει φυγει το αγχος κοριτσακι μου ε? αυριο θα ακουσετε ΤΙΚ ΤΑΚ κ θα νιωσεις τελεια κοριτσακι! αλλα κ αυριο να μην ακουσετε ΣΙΓΟΥΡΑ θα ακουσετε μετα απο λιγες μερουλες!

αννα μαρια κ εμεις σε πολυ λιγα ατομα το εχουμε πει προς το παρον.. κ ελπιζω να πανε ολα καλα κ να το μαθει ολος ο κοσμος! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

νασια οτι ναναι η πεθερα εε??συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα!!

ο αντρας μου εχει φαγωθει να σταματησω απο τη δουλεια.. λεει οτι μπορει να κολλησω τιποτα απο το σχολειο, οτι θα πεσει κανενα πανω στην κοιλια μου ετσι οπως τρεχουν και και και..

εγω ομως δε θελω.. εχω μονο αναγουλες κ αυτες οχι σε εντονο βαθμο!

ετσι κ αλλιως μετα το πασχα μενει αλλος εναμιση μηνας.. αλλα με εχει φαει σας λεω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας και παλιιι...φαγαμε ξυπνησαμε και καθησαμε λιγο να χαλαρωσουμε...τι αλλο να κανεις με τετοια βροχααα??Βαριεμαι και μονο που ειναι ετσι ο καιρος...αναστασια το chat πρεπει να εχει κολλησει..τα εχει παιξει μαλλον λογω κακοκαιριας....χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπαμε μολις βγει ο αφαλος εξω θα το βγαλω...το βρακι δεν ειναι βρακι αλλα βρακααα....δεν φοραω πια στρινγκ...δεν με βολευουν τωρα που ανοιγω και εγινα και εγω θειτσααα αχαχαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ πήγα στον Νυμφίο, και τώρα ξεκουράζομαι!

Πένες καρμπονάρα; Χμ... Δεν ακούγεται κι άσχημο, αλλά έχω πήξει στο ζυμαρικό και στην πατάτα αυτήν την περίοδο!

Όσο για τα βρακιά, εγώ μια μέρα έβαλα ένα ημι-στρινγκ, όχι κανονικό στρινγκ, και είχα πονάκια κάτω χαμηλά. Με το που το έβγαλα, σταμάτησαν και τα πονάκια! Δεν είμαστε εμείς για τέτοια πράγματα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν βρε Χριστινα με τα φαγητα σου!!!Εγω ουτε νερο δεν μπορω να βρασω..εφαγα λιγο πουρε για να πιω μετα το φαρμακο και με επιασε το στομαχι μου....και ναι!!ειναι λαχανι αλλα χωρις peter pan επανω...και τα βρακια ειναι βρακες και τα σουτιεν ειναι τοοοοσαααα...και τα ρουχα αλλα τοοοσααα...αντι σεξουαλικα εντελως αλλα τι να κανουμε?Πως να κοιμασαι και να σε κοπτει?Δεν με φτανει η συχνοουρια να εχω και αυτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsares .......ti kanete mia xara vlepw to koyskoysaki paei e??????

na kalwsorisw kai egw ta 2 nea koritsakia kai eyxome kai se esas kalh egkymoshnh kai gera kai omorfa ninakia...............

den sas exw pei kai to onoma moy veronika me lene ............

egw eimoyn sthn mama gia faghto kai edw kai mia writsa exoyme gyrisei ..alla twra molis ektsa ston kanape giati tis eixa pei na moy parei fraoylitses na kanw marmelada xixixixixixi....kai twra teliwsa me to katharisma kai tis exw me thn zaxaritsa na tis vrasw ayrio ....thn mesh moy fysika den thn niwthw twra axxxxxxxxxxxx..........kai akoma poy eimaste apo ponoys meshs .xaxaxa.....

loipon oso gia ta kilotakia kai egw twra den mporw na valw strikgakia giati me ta oytrogestan poy vazw apo katw olo trexei to farmakaki kai den kathete to servietaki ston strinkg opote kaninika vrakakia apo edw kai pera alla oxi kai vrakes re koritsia kai ta vrazilianika mia xara ta foraw mhn esthanomaste kai xalia..............

kai twra axxxxxxxxx to anxgos gia ayriooooooooooooooooo.......pws na einai to mwraki moy tha einai kala tha akoysoyme kardoylitsaaaaaaa pwpw re filenades ti exoyme na perasoyme posh agwnia akoma ..axxxxxxxxxx........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Βερόνικα (επιτέλους μάθαμε το όνομά σου!) άσε τις μαρμελάδες και ξεκουράσου!

Χαρά στο κουράγιο σου! Εγώ με το ζόρι μαγειρεύω για να φάμε το μεσημέρι, και τις περισσότερες φορές με βοηθά ο άντρας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axaxaxaxaaxa..anna maria moy ksereis kati olo sthn koyzina thelw na eimai kai sthn prohgoymenh egkymoshnh etsi eimoyn kati me pianei xaxaxaxaxxa....exthes to vrady ekana galaktompoyreko kai shmera to prwi pasta flora xaxaxaxaxx kai twra marmelada

.......ayrio an ola einai kal me to mwraki moy tha arxisw ta pasxalina ........gia arxh koyloyrakia...........thn pempth aygoylakia kai tsoyrekia.......moy aresei para poly h koyzina kai meta ta mirazw omws .........den ta trww poly ta glyka alla thelw poly na ta ftiaxnw.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...