Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

αχχχχχ.........τι ωραια νεα ειναι αυτα Αννα Μαρια μου....:)....μπράβοοοοοο.......ακουσες το νινακι σου...:)...τι τελειο συναισθημα ειναι...:!!!!....εμεις θα ακουσουμε πρωτα ο Θεος την Παρασκευη...:)

Ηλιάννα μου φτου φτου φτου για την υπεροχη κοιλιτσα σου καλη μου...:)...να μου την φιλησεις ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μικι μου να εισαι καλα κοπελα μου!!!!!!!!!!με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!αντε να τελειωσετε με την μετακομηση να ξεκουραστεις κ να σε εχουμε κ πιο συχνα!!!!!! με το καλο να ακουσεις κ την καρδουλα την παρασκευη!!!!! ναι κοριτσι μου,κ εσυ να δωσεις ενα γλυκο φιλακι στο μικρουλι σπορακι σου!!!!!

αννα μαρια μου χαλια πολυ εισαι κ εσυ ε?????? αχ κ εγω σημερα...........

πολυ χαιρομαι που ακουσες καρδουλα!!!!!!ολα καλα θα πανε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koyklitses ti kanete??????????

hliannaki moy ti omorfh koilitsaaaaaaaaaaaaa............ftoy ftoy.......

miki moy me to kalo na akoyseis thn kardoylitsa soy...........

anna maria moy ti wraia neakia poy exeis akoyses to mikroyli soy mpravoooooo.......

ax kai egw koritsia moy perimeno pws kai pws na paw thn deytera 16.30 exw rantevoy to prwto valame xixixixiiixi............. kai meta tha valw thn koilitsa moy na thn deite elpizw na einai kal to mikroyli moy kai emena........... alla lew mallon einai ola kal giati einai kathe mera kai pio entonoi oi ponoi sto stomaxi moy poly anakatosoyra .......pwpwwpw.alla xalali toy na einai kala kai as ponaei oso thelei to stomaxi xaxaxaxxax.....mazoxismos e???????????teleios omws leme...xaxaxaxxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες,

Ηλιαννάκι τέλεια η κοιλίτσα σου!

Niakoylinaki η Δευτέρα είναι πολύ κοντά!!!Όλα θα είναι μια χαρά!!!

Νάσια μου με το καλό σήμερα!!!!!!!

Miki82 με το καλό να ακούσεις και εσύ το ζουζουνάκι σου!!!!

Myriam ωραία τα νεάκια σου!!!!

Θέλω να γίνω μαμά,όμορφα που άκουσες καρδούλα, μπράβο!!!

Γλυκιά Cuando σου στέλνω ένα μεγάλο φιλί!!!!

Εγώ πήρα εχθές τα αποτελέσματα από το pap-a, ευτυχώς Παναγίτσα μου όλα είναι μια χαρά!!!

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia , me lene Ornella eimai 26 xronon kai eimai peripou 11 evdomadon ...

Kilia den exw kanei akoma eimoun52 kila kai eimai 57, stithos omos den boro na pw :shock: arketo gia mena pou den eixa pote tipota ...

Poli sixnouria ... anagoules merikes fores ... emeto MONO otan pinw gala opote kai to ekopsa ....

Iounio exoume ton gamo mas kai tora proxorame kai me to kenourgio spiti opou to vafoune ... enas panikos apisteftos , den blepw tin ora na teliosoun ola afta ta trexamata , epipla siskeves , xromata treksimo treksimo treksimo .... na katsw ston kanape na to siniditopiisw ti mas perimenei giati akoma ksipnaw kana proi kai den to pistevw :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws orises ornella sthn pareoyla mas .........me to kalo koritsi moy na soy pane ola ...........enas teleios gamos kai ena ygeiestato mwraki ....filakia............................. kai tha exoyme kairooooooooooooooo akoma mprosta mas poly gia na ta leme.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia , me lene Ornella eimai 26 xronon kai eimai peripou 11 evdomadon ...

Kilia den exw kanei akoma eimoun52 kila kai eimai 57, stithos omos den boro na pw :shock: arketo gia mena pou den eixa pote tipota ...

Poli sixnouria ... anagoules merikes fores ... emeto MONO otan pinw gala opote kai to ekopsa ....

Iounio exoume ton gamo mas kai tora proxorame kai me to kenourgio spiti opou to vafoune ... enas panikos apisteftos , den blepw tin ora na teliosoun ola afta ta trexamata , epipla siskeves , xromata treksimo treksimo treksimo .... na katsw ston kanape na to siniditopiisw ti mas perimenei giati akoma ksipnaw kana proi kai den to pistevw :oops:

Καλως ηρθες κοριτσι στην παρεα μας, ευχομαι ολα να σου πανε δεξια!!!

miki την Δευτερα παω για υπερηχο και ελπιζω να ακουσουμε καρδουλα.Οι αλλες μανουλες τι μου κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mu!!!!molis diavasa ta nea sas kai xarika poli gia oles!!!!polla efxarista apo oles!!!!bravo koritsia mu!!!Hlianna ftuuuuuu!!!!ti oraia koilitsa!!!!ego eimai 9i evdomada alla de fainetai tipota akoma :?:?

ornella kalosirthes stin parea mas!!!!na pane ola kala efxomai!!!

filakia se oles tis koilitses!!!!

ego tha pao gia afxeniki 10/05.vlepeis fillo tote???

:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

νιακουλινακι εμενα στον ανασταση η κοιλια μου ειχε φανει κοντα στον 5ο μηνα.

τωρα ανυπομονω να αρχισει να φουσκωνει παλι!!

ηλιαννα φουσκωσε κιολας τοσο η κοιλια σου καλε??? ουαου!! κ εγω θελωωωωωωωωωωωωωω!!!!

ορνελα με το καλο!

κοριτσια να εχουμε ολες τελεια αποτελεσματα!! πολυ χαιρομαι που τα ακουω ολα καλα!!

βανεσσα μπορεις να δεις φυλο αλλα δεν ειναι σιγουρο.. στον β επιπεδου ξερεις με σιγουρια αν κ εχω ακουσει 2-3 περιπτωσεις που ειχαν κανει κ εκει λαθος κ οταν γεννηθηκε το μωρο τους ηρθε λιγο αποτομο!! :lol::lol:

αχχχ αρχισαν τα οργανα κ σε μενα... δε μπορεσα να φαω ουτε μισο μπιφτεκι, μου μυριζει ελλεεινα ο κιμας κ εχει απαισια γευση.. ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να ειμαι στην 5η εβδομαδα, δεν ειμαι σιγουρη..

μεγαλη πεμπτη θα παω στο γιατρο θα ξερω περισσοτερες λεπτομεριες τοτε!!

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα βαλει 12 η 13 κιλα, τωρα δε θα ηθελα να βαλω πανω απο 10...

αλλα δε θα σκασω κιολας!!! ας ειναι καλα αυτη τη φορα το μωρακι μου κ μετα κανω διαιτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο maimoudaki!!!πανω απ 'ολα να ειναι καλα τα μωρακια μας!!!!αλλα μη γινουμε και αγνωριστες!!!ευχομαι ολα να πανε καλα και να δεις το σπορακι σου Μ.Πεμπτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βανεσακι, δε λεω να παρουμε τοσα, που να βγουμε το καλοκαιρι στις ξαπλωστρες κ να προσπαθουν να μας σπρωξουν μεσα στη θαλασσα οι εθελοντες της wwf!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε ειμαι πολυ χαρουμενη τελικα που θα ξαναγινω μαμα!!!!

κ δε με νευριαζει ουτε ο αναστασης που εχει κοψει σε τοσοδουλικα μικροσκοπικα κομματακια 2 ρολλα χαρτι υγειας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!!!! :P:P να σαι καλα!!!!με εκανες και γελασα!αναμενεται τσουναμι το καλοκαιρι!!!!!

μια χαρα ο αναστασης λοιπον!!!!κανει ο,τι θελει και η μαμα στον κοσμο της!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες μου μοντελακια!!!!!!!!!! καλε ποσα γραψατε παλι πολυλογουδες μου????τι κανετε??????πως ειστε???????εγω καλα ειμαι μονο που εχω εξαντληση κ αηδιαζω τα παντα!!!!!καθολου ορεξη για φαγητο!!!!!!!κ ενα στομαχι....αστα να πανε!!!

ορνελα μου καλως ηρθες κοριτσι μου κ με το καλο το μωρακι σου!!!!!κ ολα τα υπολοιπα με το καλο κοπελα μου!!!!!!!!!!

νασια μου τι εγινε σημερα?????περιμενουμε τα νεα σου!!!!!!!

μαιμουδακι μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βανεσακι μου πως εισαι κοπελα μου????

τεντυ μου εσυ τι κανεις???

νιακουλινακι μου εσυ????

αννα μαρια μου χαλια εισαι ε????

ναι κοριτσια εχει μεγαλωσει αρκετα η κοιλια μου,αφου αναρωτιεμαι μεχρι να γεννησω????δεν θα χωραω

πουθενα!!!!! :lol::lol::lol: απο κιλα την πρωτη φορα ειχα παρει 9 ενω την δευτερη 10!!! ε ελπιζω κ τωρα καπου τοσα να παρω!!!!! :roll::roll:

τα φιλια μου σε ολες κουκλιτσες μου!!!!!!!!κ συγνωμη σε οσες ξεχασα!!! :oops::oops::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ηλιαννα μου!!!μια χαρα σε βρισκω!!!τελεια ειναι η κοιλιτσα σου και λογικο να εχει μεγαλωσει με 2 εγκυμοσυνες ακομη!!!σε ζηλευω που δεν εχεις ορεξη για φαγητο!!!εγω συνεχεια πειναω και πινω πολυ νερο για να μην τρωω!!!!αστα!!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ηλιαννα μου!!!!!

καλε τελεια ειναι η κοιλιτσα!!!!! κ εγω θελωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!

την πρωτη φορα που ειπα στον ανασταση οτι η μαμα εχει νινακι στην κοιλιτσα της (προχτες) αρχισε να ουρλιαζει οχιιιιιιιιιι οχιιιιιιιιιιιιιι οχιιιιιιι μαμα οχι νινιιιιιιιιι και εκλαιγε με μαυρο δακρυ!!!!

δε θελω να φανταστω τι μας περιμενει!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia moy ti kanete???????egw molis mphka spitaki eixa paei me thn koympara moy sto metro mall..oses eiste apo athina tha to kserete............

phra ena mployzaki kai ena panteloni teleio egkymoshnhs ........ax poly wraio.....loipon sto H&M EXEI POLY OMORFA POYXALAKIA EKGYMOSHNHS OSES EXETE KONTA NA PATE ........

kai mia poy eipa gia athina oti eimai egw gia peite apo poy eiste ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Εγώ πρίν κανένα σαραντάλεπτο γύρισα απ' το σχολείο, έκανα τον καθιερωμένο εμετό κι έφαγα κάτι ελαφρύ.

Τα νεύρα μου, εκνευρίστηκα πάρα πολύ στο σχολείο (κανονικά μπουρδέλο πρέπει να λέω, όχι σχολείο) φώναξα πολύ σε ένα μαθητή, που άνοιγε το στόμα του και έβγαινε οχετός. Δεν έβριζε, απλά μιλούσε και κοκορευόταν για τους χουλιγκανισμούς που κάνουν στο χωριό του, ε, δεν μπορούσα να τον ακούω, του έβαλα κάτι φωνές, το βούλωσε μετά, αλλά συγχύστηκα πολύ. Μετα το Πάσχα δε θα με δουν για καιρό, θα πάρω μια άδεια και θα κάτσω στο σπιτάκι μου. Δικαούμαι άλλες 35 μέρες άδεια, δε θα κάτσω να σκάσω. Είναι και η διαδρομή (μισή ώρα πήγαινε, μισή έλα, οι δρόμοι χάλια) κουράζομαι και γίνομαι χάλια.

Θα τους πάω μια ωραία άδεια από γιατρό και θα ησυχάσω.

Κατά τα άλλα, καλά. :P

Έχω ζαλάδες, σήμερα έχω μια άσχημη γεύση στο στόμα, αναγούλες, έκανα εμετό πριν, το στομάχι μου χάλια, με πονάνε τα έντερα, μια χαρά είμαι!!!

Δε με πειράζει να βάλω κιλά, αν και, έτσι όπως είμαι δεν το βλέπω να βάζω, το μωρό να είναι καλά.

Εμένα η κοιλιά μου έχει ένα απειροελάχιστο φούσκωμα κάτω χαμηλά.

Ρούχα εγκυμοσύνης δε σκοπεύω ν' αγοράσω, μια που τα περισσότερα καλοκαιρινά μου ρούχα είναι φαρδιά, με κορδόνια και τέτοια, έχω πολλά ριχτά φορέματα και παντελόνες, οπότε μια χαρά θα τη βγάλω. Επίσης, το θεωρώ γρουσουζιά από τώρα να αγοράσω ρούχα εγκυμοσύνης.

Α, από Κύπρο είμαι, για όσες δεν το ξέρουν! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

Πως είστε;Εγώ είμαι στη δουλειά και έχω μια τρελή υπνηλία,

προσπαθώ με πολύ κόπο να κρατήσω το μάτι ανοιχτό!

Ornella καλως ήρθες στην παρεά μας και με το καλό και

ο γάμος και το μωράκι σου!

Νάσια που είσαι;Έκανες αυχενική;

Titina,Θέλω να γίνωμαμά,Νάσια,Αναστασία,Myriam,Niakoylinaki,Maimoudaki,vanessaki,

Ηλιαννάκι,Miki(ελπίζω να μην ξεχνάω κάποια) σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα γλυκουλες εγκυουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως ειστε?????? τα γλυκουλικα μωρακια μας πως ειναι??? τι κανουν οι κοιλιτσες???????

εμεις ειμαστε μια χαρα!!!!!!!!!δοξα το θεο!!!!!!!!!!

ΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Ο ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!! ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΕΝΟΣ!!!!!!!! :cry: !!!!!!!!!!!!

ειμαι πολυ συγκινημενη!!!!!!!! μεγαλωσε το παλικαρι μου!! ο αντρας της ζωης μου!!!!!! ποτε γεννηθηκε, ποτε ηταν μια σταλια μωρακι , κ τωρα περαπαταει σιγα σιγα κ εχει μεγαλωσει αρκετα!!!!!!!!!!

με επιασε παλι η μελαγχολια μου εγκυος γυναικα!!!!!!! ειναι κ οι ορμονες.......!!!!

τι αλλα κοριτσακια μου??????? πολλα πολλα φιλακια σε ολες της κοιλιτσες!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

που ειστε ολες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia!!!!!!!!!!!!!!!1hlianaki mou na xairese to agoraki sou!!!!!!!!!!!!!na to deis opws potheis na einai panta geros!!!!!!!egw eimai kala ksapla ksekourazomai meta apo ena kafedaki pou phga to prwi....kai o mpempoulis kanei tis voltes tou sthn koilitsa mou!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...