Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια και κοιλίτσες!!!!!!!!!!

Τα νεύρα μου σήμερα.......μας έκοψαν το ρεύμα από τις 9 το πρωί και ήρθε μόλις τώρα :evil::evil: ευτυχώς που είχα μαγειρέψει από χθές το βράδυ για την μικρή!

Teddy Dion μου ευχαριστώ πολύ καλό μου που με σκέφτηκες αλλά η αυχενική μου είναι αύριο το μεσημέρι στη μία η ώρα...η αγωνία μου παρατείνεται μέχρι αύριο λοιπόν!

Γιατί εξαφανίστηκε η Μύριαμ??????? Ελπίζω να είναι όλα καλά.....

Ηλιαννάκι μου ηρέμησες ε? Εμ δεν ήταν και λίγο αυτό που περάσατε...σκότωμα θέλει αυτός ο γιατρός!!!!

Τιτινάκι μου έρωτας με τον γιό ε??????? Κανόνισε να γίνεις καλή πεθερά :lol::lol::lol:

Πού είναι τα άλλα κοριτσάκια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κορίτσια!

Τι κάνετε; Βλέπω όλες καλά!

Όντως, η Μύριαμ έχει χαθεί. ΕΛπίζω απλά να έχει πολλές δουλειές και να μην προλαβαίνει να μπει.

Νάσια, νομίζω το προχώρησες πολύ! Άκου πεθερά, χαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και εγώ καλά στην δουλειά είμαι...δεν έχει πολύ κόσμο ακόμα!!!!!κάθομαι και χαλαρώνω και ο μπέμπης κάνει σβουρες στην κοιλία!!!!καλή πεθερά.θα γίνω πιστεύω....αλλά έχουμε.ακόμα ....προς το παρών είναι ο άντρας της ζωής μου...;) ;) ;) χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου δεν έχω ιδέα από χοριακές γιατί δεν έκανα ποτέ αλλά το ότι ανεβαίνει δεν είναι καλό? Ο γιατρός μου μου είχε πεί κάποια στιγμή που είχα ένα θέμα στην αρχή της προηγούμενης εγκυμοσύνης μου ότι είναι πολύ ψυχοφθόρο να παρακολουθείς την χοριακή κάθε 2-3 μέρες και καλύτερα να μην ασχοληθώ μ'αυτά τα πράγματα...Στους υπέρηχους παρακολουθούσαμε την εξέλιξη της εγκυμοσύνης για να μην τρελαίνομαι κι εγώ με τα νούμερα...ειλικρινά πάντως νομίζω ότι κακώς αγχώνεσαι! Και ακόμα πιο κακώς που σε άγχωσε τόσο πολύ ο γιατρός σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, δεν είμαι γιατρός, ούτε χημικός, αλλά νομίζω ότι είναι σημαντικό που ανεβαίνει.

Η χοριακή πάντως, είναι παραπλανητική. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου, όταν περιμέναμε μάταια να ακούσουμε καρδιά, οι γιατροί με συμβούλευσαν να μην κάνω χοριακή πάλι, γιατί θα ήταν ούτως ή άλλως ανεβασμένη, οπότε δε θα καταλαβαίναμε και πολλά πράγματα.

Νομίζω καλύτερα να μην μπαίνεις σ' αυτήν την τόσο ψυχοφθόρα διαδικασία, να κάνεις κάθε μέρα χοριακή. Μόνο επιπλέον άγχος μπορεί να σου προκαλέσει.

Δυστυχώς, το μόνο που μπορείς να κάνεις, είναι να περιμένεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλιτσες μου????????εγω τους εχω βαλει ολους για υπνο κ ειπα να μπω λιγο!!!!!!

αν κ νυσταζω ,δεν κοιμαμαι ομως γιατι μετα εχω να παω να κανω κουρεματα κ ανταυγιες κ σε λιγο θελω να κανω ενα μπανακι κ να ετοιμαστω σιγα σιγα!!!!!!

τεντυ μου ποτε ειναι να παρεις τα αποτελεσματα????

κουαντο μου να εισαι καλα κοριτσι μου!!!!!!εσυ πως εισαι???? :YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x

νιακουλινακι μου κ εσυ δουλιτσες ε???αχχχχχ τι να κανουμε μ'αυτες τις δουλειες!!!!!! :roll:

νασιουλα μου πω πω χωρις ρευμα τοση ωρα ε????παλι καλα που ειχες μαγερεψει!!!!!!! αντε με το καλο αυριο κ καλα αποτελεσματα να εχεις!!!!! ουυυυ ηρεμησα παρα πολυ!!!σκοτωμα δε λες τιποτα ο ελαιηνος!!!!!! :twisted::twisted:

αννα μαρια μου τι κανεις κοπελα μου???πως εισαι????

τιτινα μου μια χαρα κατσε κ ξεκουρασου τωρα που δεν εχετε δουλεια!!!!!!!!! ;)

αναστασουλα μου εκανες παλι χοριακη?????τον γιατρο σου τον πηρες????τι σου ειπε?????

μην μου αγχωνεσαι κοπελα μου ηρεμησε λιγο!!!!!!!(το ξερω ακουγεται χαζο αυτο που σου λεω , ομως προσπαθησε για το μωρακι σου!!!!!) :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

γιατι να κανεις παλι κ παλι χοριακη ομως????? μηπως θα επρεπε να παρεις κ μια αλλη γνωμη απο εναν αλλον γιατρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

αναστασια μην αγχωνεσαι!!!! γιατι κανεις χωριακες? μονο αγχος προκαλουν!!!

εγωειμαι σιγουρη οτι το προητγουμενο το εχασα απο αυτο το αγχος,...

εισαι εγκυος, βαλτο καλα στο κεφαλι σου!!!

θα γινεις μανουλα κ μη στεναχωριεσαι!!!!

αχ τιτινα αγορακι εχεις?? αντε με το καλο!

εγω παντως θα γινω πολυ κακια πεθερα.. δε θελω καμια να μου στεναχωρει τον ανασταση μου!! 8-)

αννα μαρια πως πας, ολα καλα??

νασια καλη επιτυχια με την αυχενικη!

τεντι πηρες τα αποτελεσματα???

ηλιαννα νιακουλινακι!! πω πω πολλες ειμαστε τελικα εδω ε!!

αποφασισα σε αυτη την εγκυμοσυνη να μη διαβαζω, να μην ψαξω τιποτα!

δε θα ξανατρελαθω στο αγχος!!!!

ολα θα πανε τελεια για ολες μας!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

παμε δυνατα!!! φιλακια κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια.....δεν ανεβηκε η χοριακη οσο επρεπε, μονο 55% πανω πηρε!! :(

Αναστασία μου,

δεν ξέρω και εγώ καθόλου από χοριακές.

Μίλησες με τον γιατρό σου;

Μήπως δεν πρέπει να την κοιτάς τόσο συχνά;

Όλα θα είναι μια χαρά κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, κι εγώ ακριβώς έτσι σκέφτομαι! Δε διαβάζω και δε ψάχνω τίποτα! Αφού είχα αγοράσει την περασμένη φορά τη Βίβλο της εγκυμοσύνης, ή κάπως έτσι, και την έχω αφήσει να σκονίζεται στη βιβλιοθήκη! Δεν υπάρχει περίπτωση να κάθομαι να αγχώνομαι και να σκέφτομαι "μήπως" και "μήπως".

Μόνο τους υπέρηχους κοιτάω και καμαρώνω!!!

Εγώ είμαι όπως ήμουν, τρώω κάπως καλύτερα τώρα, όχι όλο ψωμοτύρι! Έχω αναγούλες πρωί και βράδι συνήθως, ζαλάδες όλη τη μέρα, και διάφορά άλλα συμπτώματα πότε-πότε. Κάποιες μέρες είμαι πιο καλά, και κάποιες άλλες πιο χάλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πω κ κατι αλλο για τη χωριακη κ να συμφωνησω με την αννα μαρια οτι ειναι παραπλανητικη:

περσυ που ειχα μια ανεμβυικη κυηση ο γιατρος που ειχα τοτε με εβαζε να κανω συνεχεια χωριακες οι οποιες ηταν στα υψη!!!

ειχα κενο σακο με χωριακη σχεδον 40.000!!!

μη δινεις σημασια, προπαντως μην αγχωνεσαι..

μονο κακο κανεις στο σπορακι!

ηρεμησε κ να σκεφτεσαι μονο θετικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαϊμουδάκι μου καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το καλό να έρθει το μωράκι σου...να χαίρεσαι και τον γιόκα σου! Πλάκα πλάκα νομίζω κι εγώ ότι θα γίνω πολύ κακιά πεθερά...δεν ανέχομαι το κοριτσάκι μου να περάσει αυτά που πέρασα εγώ.... :lol::lol::lol:

Κι εγώ κορίτσια προσπαθώ να μην τα σκαλίζω πολύ γιατί ούτως ή άλλως αγχώνομαι υπερβολικά οπότε αν τα ψάχνω κιόλας θα σαλτάρω τελείως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια ετσι ακριβως εχω σκοπο να κανω κ εγω!

δε θελω να ξαναπερασω το προηγουμενο αγχος...

εγω παλι δεν εχω τιποτα απολυτως, μονο η κοιλια με ποναει που κ που κ νιωθω πολυ υγρασια στο γατακι μου, τοση που νομιζω οτι θα παω τουαλετα κ θα ιεμαι τιγκα στο αιμα!

μονο χτες που πηγαινα στη δουλεια κ σταματησα να βαλω βενζινη, ενω τρελαινομαι για τη μυρωδια της (συνηθως ανοιγω ολα τα παραθυρα κ ρουφαω οσο περισσοτερο αερα μπορω με τα ρουθουνια μου-τζανκιιιιιιι :lol::lol::lol: ) δεν την αντεχα!!!!

ανακατευτηκα πααααααααααααρα πολυ!!!

ο γυναικολογος μου μου ειπε να παω να με δει τη μεγαλη πεμπτη... δεν ειναι λιγο νωρις?

μονο σακο θα δουμε..

επισης η χωριακη μου ηταν 93 με 4 η 5 μερες καθυστερηση, ειναι πολυ χαμηλη??

πω πω ειπα δε θα αγχωθω κ αρχιζω παλι τα ιδια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω Μαϊμουδάκι τα λατρεύω τα Μουδανιά, έμεινα 10 χρόνια εκεί, φύγαμε το 1994 γιατί φτιάξαμε σπίτι στο Βατοπέδι (είναι η μαμά μου από κεί.) Πήγα σχολείο στα Μουδανιά, έχω τις παιδικές φίλες μου εκεί και γενικά πέρασα τα καλύτερά μου χρόνια εκεί...πόσο χρονών είναι η κουμπάρα σου? Αν είμαστε συνομίληκες μπορεί να την ξέρω...εγώ είμαι 35.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια το οτι θα δειξει ειναι το μονο σιγουρο!

εσυ να μην αγχωνεσαι ομως κοριτσακι!

νασια αντε ρε!! μπα ειναι πιο μικρη η κουμπαρα μου, τωρα εκλεισε τα 27, σαν εμενα.

κ εμενα μαρεσουν τα μουδανια κ παμε πολυ συχνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικράκια είστε εσείς!!!!!! Αποκλείεται να την ξέρω τότε...κι εγώ πηγαίνω αρκετά συχνά στα Μουδανιά, εκεί είναι και ο γυναικολόγος μου. Έρχομαι συχνά στην Παναγία Κορυφινή, ήθελα να βαπτίσω την μικρή μου εκεί αλλά ο άντρας μου δεν με άφησε και τώρα την φέρνω συχνά για να κοινωνήσει εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koyklitses foyskitses ti kanete???????????

anastasaki moy glyko ola kal tha einai oxi anxgos.....se filw glyka.............

egw kal eimai alla olo to stomaxaki me ponaei ti einai ayto den kserw sto prwto moy mwro tipota den eixa den thn katalava thn egkymoshnh alla twra olo anakatema eimai den me peirazei omws arkei na einai kala to fasolaki moy ...........

na rwthsw kati ?????????????pote sas fanike h koilitsa sas apo poion mhna egw nomizw oti exw ligaki vevaia 10 mhnes exw poy gennisa opote tha pataxtei grhgora fantazomai afoy kala kala den exei mazepsei akoma...........an exei kapoia allh poy eimaste konta na moy pei eee??????????ante na arxisoyme na tis fotografizoyme na kanoyme sygkriseis xaxaxxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ!!!ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ 26/4 ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Η ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΕ!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΑΓΟΡΑΡΟΣ!!!!!ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΓΩ ΕΙΧΑ 45,70 ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ....ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ....ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΙΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΤΙΝ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ!!!ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ 26/4 ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Η ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΕ!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΑΓΟΡΑΡΟΣ!!!!!ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΓΩ ΕΙΧΑ 45,70 ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ....ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ....ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΙΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΤΙΝ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

mpravo koritsaki moy ola kala tha einai mexri telos kai na to krathseis akgalitsa soy................. opws kai oles mas fysika ......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα!!!!!!!!!!!!!!! να'μαι κ εγω!!!!!!!!!! τι κανετε κουκλιτσες εγκυουλες μου????????πως ειναι τα μωρακια???????

σημερα κουραστηκα αρκετα που ειχα δουλεια κ ολη μερα εδω στο σπιτι...!!!!!! τωρα ομως εχει ξεκουραση!!!!

αχ κοριτσια ξεκινησανε οι εμετοι σε εμενα τωρα!!!!!!!!! :?:roll::?:roll: δεν προλαβα να φαω φαγητο κ αμεσως το εβγαλα!!!!!!! ωωωχχχχχχχχχχχ !!!!!!!!!!!

νασια μου στην χαλκιδικη ειχαμε ερθει μια φορα διακοπες με τον αντρα μου κ μεναμε στα μουδανια!!!!ειχαμε περασει υπεροχα!!!!ειναι τελεια!!!!

μυριαμ μου πολυ χαιρομαι που ειναι καλα το μωρακι σου!!!!μπραβο κοριτσι μου!!!!!!ναι ευτυχως ολ καλα κ σε εμενα!!!!!ειναι μια χαρα το μωρο μου!!!!!

νιακουλινακι μου κ εγω γεννησα τον περασμενο απριλιο στις 16 κ η κοιλια μου ειναι αρκετα μεγαλη απ'οτι θα επρεπε!!!!!!θα βαλω κ φωτο να δειτε!!!!!!

την δευτερα εχω να κανω κ την αυχενικη!!!!!!!!αχ μπορει να μαθω κ το φυλλο!!!!λετε????? στα αλλα δυο μου παιδια το ειχα μαθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσες μου καλησπέρα.....:).....βλέπω έχουμε πολλά ευχάριστα νέα και χαίρομαι πολύ γι αυτό...:)...

Τιτινάκι με το καλό ο μπεμπούλης σου...:)

Ηλιάννα μου ειλικρινά χαίρομαι που είναι όλα καλά με το νινάκι σου,.,..:)

Αναστασία μου μην σε προβληματίζει καθόλου η χοριακή.....πότε θα πας για υπέρηχο ξανα?....όλα καλά είναι, μην ανησυχείς...

Μύριαμ και εσυ βλέπω έχεις ευχάριστα νέα με το μωράκι σου....:)..μπράβο κουκλίτσα μου.......μεχρι τις 26/4 θα περασουν οι μερες σαν αστραπη...:)

Άννα Μαρία μου την παρασκευή θα πάμε για υπερηχο εε?.....τι καλα΄....:)....και εγω περιμένω να ακουσω καρδούλα.....:)......αντε με το καλο....

οσον αφορά εμενα, κορίτσια μου έχω πολύ αναστάτωση στο στομαχάκι μου, με αναγούλες πολλές όλη την ημέρα, εκτός από εμετό...ευτυχως γιατι δεν θα το αντεχα......:).....ας είναι γερό και ας εχω αναγούλες...αρκεί το νινάκι μου να ειναι καλά...:)

Σας φιλώ πολύ πολύ γλυκά..........να ξερετε ότι λόγω μετακόμισης αδυνατω να μπαίνω μεσα στο φορουμ συνεχεια.....αλλα σας σκεφτομαι κουκλίτσες μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ χάλια είμαι σήμερα. Δεν κοιμήθηκα και πολύ καλά, σηκώθηκα το πρωί για την ένεση, μετά έπεσα το μεσημέρι για ύπνο, αλλά κοιμήθηκα μόνο κανένα μισάωρο. Σηκώθηκα ζαλισμένη και πήγα σχολείο (η διαδρομή είναι δράμα, σήμερα έρχεται μαζί μας η διευθύντρια και μιλά συνέχεια, με εκνευριστικό τρόπο και φωνή). Στο σχολείο ανακατευόμουν και ζαλιζόμουν συνέχεια και μόλις ήρθα σπίτι έκανα εμετό...

Παρ' όλα αυτά, χαίρομαι, θέλω να είμαι χάλια, για να καταλαβαίνω ότι κάτι γίνεται!

Μύριαμ, ευτυχώς που είναι όλα καλά!

Μίκι, εγώ πήγα χτες στο γιατρό επειδή είχα κάτι πονάκια και μου έκανε υπέρηχο επί τόπου! Άκουσα χτες καρδούλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
    • σε μαλακτικό έχω δοκιμάσει το proderm και Αρκάδι.. το Αρκάδι μου αρέσει πιο πολύ αλλά μου θυμίζει πιο πολύ σαπούνι εμένα η μυρωδιά  και απορρυπαντικό δοκιμασα Αρκάδι σκόνη αλλά δεν λιώνει πολύ καλά στους 30-40 βαθμούς και το υγρό το planet αυτά τα δυο έχω πάρει γενικα δεν έχει μεγάλη ποικιλία στο σούπερ  Η πεθερά μου είχε πάρει υγρό Αρκάδι ωραιο είναι και αυτό έχει πλύνει μερικά ρούχα της μικρης εγω δεν το έχω αγοράσει  γενικα μην περιμένεις να μυρίζουν και πολύ όμως.. μυρίζουν τόσο όσο δηλαδή .. και σκέψου βάζω και πιο πολύ από αυτά που λένε στην δοσολογία εκτός αν τα συνήθισα και δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...