Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

skorpinaki mou dystyxws den exw plirofories na sou dwsw!!!alla sou stelnw mia agkalitsa gia na rikseis k ena xamogelaki ee?? :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

anastasia mou kali epityxia koritsara mouuuuuuuuuuuuuu!!!!!mia thetiki xoriaki efxomai k megaaaaaaaaaaaaaaaali!!!tairastia na einai :P:D:D:D:D egw mallon tha eimai sto magazi otan tha matheis ta efxarista alla tha mpw apo to kinito!!!!

SIA :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

miss you :(:(:(:(:(

kalimera eipa????

KALIMERAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρικακι μου ημασταν οι πιο παλιες εδω και το καλο που της θελω να με τραβηξει προς το μερος της συντομα γιατι το λεω θα παω μονη μου να την βρω στο τελος :lol::lol::lol:

αναστασακι μουυυυυυυυ ακομα να μαθεις?ειμαι εδω και περιμενω ηρεμα ηρεμα :-ss:-ss:-ss να μας πεις :lol::lol: ειμαι σιγουρη οτι η χοριακη σου θα ειναι τεραστιαααααααααααααααααα %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?????? ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: συγχαρητηριαααααααααααααααα μαννουλαααααααααααααααααα το ηξερααααααααααααααααααα.ενα γερο μωρακι να εχεις στην κοιλιτσα σου ο Θεος και η Παναγιτσα να σε προσεχουν :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

ξεκινησαμε με ανακοινωσεις τι ωραιαααααα :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!!!!

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.

ΠΟΣΗ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΤΑΙ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΗΔΗ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ.

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ.... ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ. ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pw pwwwwwwwwwwwwwwwwwww

de stamatame lemeeeeeee

synxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!na exeis mia teleiomini egkymosini koukla mouuuuuuu [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] aaaaxxxx exeis sporaki anastasaki mou!!!!!!ta kataferes!!!!!!!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd mia teleiomini egkymosini kai ena ygiestato bebe :D:D:D:D:D:D:D ola kala tha sou pane!!!min anxwnesai katholou!!!!na xaidebeis ti koilitsa sou psychi mou!!!!!!!!bravooooo

(den mporw na balw alla eikonakia)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twra mporwww!!!!!!!!gia sena::::::

[smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=love1.gif][smilie=love1.gif][smilie=love1.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

afta pros to parwn :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!τελεια κοπελα μου!!!!!!!!!!!!μπραβοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!εισαι εγκυος!!!!!!!!!!!!ειδες;ουτε συ το ξερες...εμεις ολες εδω το ξεραμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ..ΤΟ ΕΝΑ ΓΛΕΝΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ Τ ΑΛΛΟ :lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΡΕ ΘΗΡΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ?????????????????

ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΚΑΛΠΙΚΑ ΤΕΣΤ!!!!!!!!!!ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΗΤΗΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΗ!!!!

ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου,

μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα ωραιότερα νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκιιιιιιιιι!!!!!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ!!!! [smilie=wav.gif][smilie=blob8.gif] Αχ τι χαρές είναι αυτές σήμερα??!! Μπράβο Αναστασούλα μου, καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις μέσα απο την καρδιά μου!! :D:D

Είδατε η άνοιξη τι κάνει??!! ;);)[smilie=toothy4.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ ολες μια μια !!!Βεβαια ειμαι λιγο συγκρατημενη επειδη αν καεις στο χυλο φυσας και το γιαουρτι.....ελπιζω ολα να πανε καλα και κοριτσιααααααααααα ολες θα γινουμε μανουλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασιιιιααααααααααααααααααααααααα τι ωραιο τικερακι!!!!!!!!!!!!μεγιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!ειδες που κοροιδευαμε αναστασια μου;χαχαχαχαχαχαχα....τι ωραια!!!!!εμεις στις 8 του μηνα θα κανουμε υπερυχο..να δουμε σακουλακι....και στις 14 τον υπερυχο για καρδουλα..χαχα...εγω ζητησα το υπερυχο στις 8 για να το πιστεψω... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι καλα και οι δυο εγκυουλες!!!!!!!σας χαιρομαι που βλεπω τα τικερακια σας :x:x:x:x:x:x:x:x:x φιλια κοριτσια μου να ειστε καλα και μην μας ξεχνατε φυσατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΕΝΕΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!

ΤΩΡΑ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΙΤΟΣΕΙ; ΑΝΤΕ ΠΙΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::P:P:P:x:x:x

εχουμε ανεβει στο ποστ... κοκκινιζει η λιστα!!! αντε φυσατε να τα καταφερουμε κι εμεις!!! ευχομαι υγιη και γλυκα μωρακια!!! φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δευτερα θα παμε στο γιατρο, δεν ξερω ποτε θα μας πει να παμε για σακο! :D

παρτε και εναν αερα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μπορει να εφυγε και λιγο φασολαδα μαζι!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...