Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

Κατσε βρε κισκα μου, δηλαδη αν παω για υπερηχο και δεν εχω αιμα μεχρι τοτε, αλλα δεν ακουσουμε καρδια, τι να υποθεσω μετα?οτι θελει κι αλλο χρονο να ακουστει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια.πως ειστε?

αναστασακι μου ολα καλα θα πανε θα δεις ;;):-*:-*:-*:-*:-*

X+M χρονια σου πολλα και καλα με υγεια πανω απο ολα.[smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] ευχομαι το μωρακι σου να ερθει πολυ πολυ συντομα να σας κανει την εκπληξη [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Μακαρι την Δευτερα να εχουμε μια ευχαριστη εκπληξη τι να πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χ+μ

13HJERFQJ.jpgd035.gif

Ροουζ :YMHUG::YMHUG: καιρό έχω να σε δω !!

Το Μαρικάκι που είναι βρε παιδιά ;

Αναστασία μου μια μεγάλη :YMHUG::YMHUG:

ευχομαι όλα να πάνε καλά και να είναι απλά μια δοκιμασία

Βρε κορίτσια δεν ξέρω τι γίνεται σε εσάς αλλά εδώ στην Αλεξανδρούπολη γίνεται χαμός !! έχει έναν αέρα !!

κλειστήκαμε στο ξενοδοχείο n038.gifa005.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ χρόνια σου πολλά και καλά....να τα εκατοστήσεις και με το καλό γρήγορα να έρθει ενα νινακι στην κοιλίτσα σου..:)

Cuando μου....καλως μας ήρθες στα πάτρια....:).....να περασεις πολύ πολύ όμορφα και να μην μου στενοχωριεσαι καλή μου για τιποτα...:).....πολλά πολλά φιλάκια..:)

Αναστασακι μου.........καλή μου εγκυούλα.....όλα θα πανε καλα με το νινακι σου....:).....μην στενοχωριεσαι...δεν κανει...

Πολλά γλυκα φιλάκια σε όλα τα κορίτσια μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ, ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ. ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΕΣ!!!

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ......ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μας.Χ+Μ συγνωμη βρε κοριτσι απο την αναστατωση τωρα ειδα πως ειχες γεννεθλια χθες.Να τα εκατοστησεις και του χρονου με μωρακι στην αγκαλια!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα ειμαι σημερα μερεντα και πιο ηρεμη μπορω να πω!!!Δουλειες εε?δεν προλλαβα να ξεκινησω....

ESY KOPELIA NA KATSEIS FRONIMA KAI KSEXNA TIS DOULEIES STHN KATASTASH SOU

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλα ειμαι αν δεν αδιαθετησω σημερα, αυριο ...θα ειμαι καλυτερα. #:-s

Μπραβο Αναστασια μου υπομονη γλυκια μου....και καλυτερα να μην κουρεζεσαι.

Μερεντα πως περνατε?

Σκορπινα καλη συνεχεια με τις δουλειες, εμεις τα περασαμε εχθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκορπίνα έλα και απο εδώ για κανα σίδερο αν θες :lol::lol::lol:

έχω σπίτι κάτι ρούχα και όταν γυρίσουμε θα έχω αλλα τόσα...

a014.gifa026.gif

μου την δίνει το σίδερο..

εσύ αναστασία κάτσε εκεί που κάθεσαι και ασε τις δουλειές !!

lil κλείσε την πόρτα τα παράθυρα να μην τρυπώσει απο πουθενά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!!

αναστασια.... ασε μας με τις δουλειες!! τιμωρια εσυ δεν κουνιεσαι ειπαμε!!! πρωτα απο ολα το σπορακι!! κανε υπομονη μεχρι τη Δευτερα τουλαχιστον... πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκορπίνα έλα και απο εδώ για κανα σίδερο αν θες :lol::lol::lol:

έχω σπίτι κάτι ρούχα και όταν γυρίσουμε θα έχω αλλα τόσα...

a014.gifa026.gif

μου την δίνει το σίδερο..

εσύ αναστασία κάτσε εκεί που κάθεσαι και ασε τις δουλειές !!

lil κλείσε την πόρτα τα παράθυρα να μην τρυπώσει απο πουθενά !!!

XAXAXXA MERENTOILA SE KANA 5 MEROULES THA TELEIWSW ME TIS DIKES MOU KAI SOU ERXOMAI ETOIMASOU....

KORITSIA LEW NA TO KANW EPAGGELMA ALLA THA EIMAI LIGO AKRIVH VRE PAIDIA MIPWS KAI VGALW THN EPOMENH EKSWSWMATIKH

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μερεντακι!!! καλα ειμαι ... τα τελευταια μου νεα ειναι στον επομενο κυκλο παω για την 1η μας εξωσωματικη!! για να δουμε... εσεις τι κανετε? το σπερμοδιαγραμμα πως ηταν? φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή επιτυχία και στις δυο σας κορίτσια, lil και twiggy

αλλά ποιο μπροστά ξεκινάει η mariap1, μα που είσαι ;

έχω καιρό να σε δω απο τα μέρη μας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααα γιουχουυυυυ

γερα γερα με τσαμπουκα να πιασουμε τα σπορια :lol::lol:

αναστασιαααααα μου :-*:-*:-*:-*:-*

η σια μας που ειναι βρε κοριτσια ολο χανεται!!

οι χιωτισσες μου με εχουν παρατησει τελειος :((:((:((:(( madi και εσυ τεκνον βρουτε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...