Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

koritsia eimai sigouri pws oles koimaste!!!

egw kseperasa ton pono k mou emeine i thlipsi :( tin paraskebi afou eklapsa meta bgike mia tairastia aisiodoksia k dynami apo mesa mou k mporesa na parigorisw ton antra mou...to idio brady eksafanistike!!tha me talaipwrisei paaaara poly akoma!!!!to niwthw k kontebw na pathw katathlipsi! eipame pws i epomeni prospatheia tha ginei to kalokairi stin ellada!!an kataferw na brw kapoion kalo apo edw pou eimai k ta kanonisw ola mesw tilefwnou...me anxwnei poly k afto!!!episis to oikonomiko mono pou to skeftomai melanxolw!xrwstame re gamoto k sta aderfia mas lefta k de kserw pws tha to paroun :? afto me frenarei poly!!!!

me ti giatro mou den exw milisei akoma alla de kserw meta apo afto.....klonistike i empistosini mou!!etsi k alliws se ekeino to kentro de tha ksanapaw!!!!

thelw na rwtisw....twra prepei na milisw me ton gynaikologo mou i me ton ekswsomatisti???

boithiste me oso mporeite koritsia!!!!!

episis periodos akoma den mou exei erthei....kathe fora molis stamatousa ta outro. erxotan tin idia mera...twra tipota :roll: k anisixw......ti na kanw???

genikotera briskomai sti xeiroteri fasi tis zwis mou kathws apo pantou mebombardizoun problimata k den prolabainw na sikwsw kefali....

kopela mou kapws etsi niwthw kai egw kai se katalavainw, prospathise na hremiseis ligo kai na ksexasteis, egw xthes phga kai milhsa me ton pnevmatiko mou kai na sou pw thn alitheia me voithise para poly, kai egw fovomoun na mhn pathw katathlipsh eimoun etoimh na paw se psyxologo alla meta fovithika na mhn ginw xeirotera an mou dwsei farmaka.Oso gia ton giatro pou theleis na vreis sthn ellada kalo tha einai afou den mporeis na ertheis edw na se dei toulaxiston as milhsei o gynaikologos tou mazi tou gia na tou pei akrivws ti provlima yparxei kai na tou steileis kai oles tis eksetaseis pou exeis kanei, oso afora thn periodo kai emena tis prohgoumenes fores mou erxotan kanonika alla twra meta thn teleytaia ekswswmatikh exei na mou erthei apo tis 14 fevrouariou, twra tha parw xapia gia na mou erthei. prospathise na mhn egxwnese ola kala tha pane kai opws mou eipe kai o pnevmatikos mou apla den exei erthei akomh h wra na kanoume paidaki kai na mhn pizoume katastaseis giati to mono pou ta petyxoume einai na xalasoume ton gamo mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας, βλέπω όλες σε ελεύθερη πτώση είμαστε ε? Αχ κουράγιο κορίτσια μου, εγώ πιστεύω πολύ αυτό που είπε και η skorpina82 (ο πνευματικός της δηλαδή) τα σποράκια έρχονται όταν εκείνα είναι έτοιμα! Το βασικό είναι αυτή η δοκιμασία να μας δώσει κάτι και σε μας και στην σχέση μας με τον καλό μας! Για να γίνεις γονιός απαιτείται απίστευτη δύναμη και υπομονή οπότε καλή είναι η προπόνηση!

Τα λέω περισσότερο για να τ'ακούω κι εγώ που χάνω την πίστη και την ελπίδα μου συχνά πυκνά, όμως είμαι αποφασισμένη να γίνω μανούλα και δεν θα το βάλω κάτω μέχρι να τα καταφέρω!!

Το Σάββατο φεύγουμε κι εμείς για Πάσχα οπότε δεν θα μπορώ να μπαίνω τόσο συχνά... Εύχομαι όμως σε όλες σας να έχετε δύναμή και πίστη, να περάσετε ήρεμο και όμορφο Πάσχα και με γεμάτες μπαταρίες να ξεκινήσετε νέες και καρποφόρες προσπάθειες!!

Πολλά φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!

ΘΕΛΩ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΑΙΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΙΚΤΑ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΡΑ, ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΑΜΥΓΔΑΛΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!, ΑΛΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ..... ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! αναστασακι θα ανεβει!!! ειμαστε σιγουρες εδω ολες... εκανες σημερα χοριακη? ποτε θα ξερεις?

τζανολινακι κουραγιο! ολες περναμε κακες φασεις, ειμαστε σε καταθλιψη, σκεφτομαστε τον ψυχολογο, μαλωνουμε με τον αντρα μας... ομως καθε φορα πρεπει να βρουμε ενα τροπο να το ξεπερασουμε! Τα λογια της σκορπινας ειναι πολυ σωστα και εμψυχωτικα ... ας τα εχουμε παντα στο μυαλο μας! Σκεφτομαι συχνα οτι αυτη η δυσκολη κατασταση μας εχει βρει σ επολυ κακη στιγμη που τιποτα δεν παει καλα γενικοτερα! Που ειμαστε πολυ πιεσμενοι οικονομικα και επαγγελματικα αλλα και υπαρξιακα.. και λεω.. ποσα να αντεξει κανεις?! Ομως απο την αλλη αναρωτιεμαι μηπως τελικα ολη αυτη η μαυριλα ειναι που εμπδιζει και το μωρο να ερθει! Γιατι να ερθει αλλωστε ετσι που ειμαστε, στα χειροτερα μας. να μας σωσει??!!! Κι εκει πανω τρομαζω και αποφασιζω να γινω καλυτερη , να βρω δυναμη να το κανω, να προστατεψω εμας! Πιστευω πως θα τα καταφερεις ΚΑΙ αυτη τη φορα... εχεις τη δυναμη! Οσο για το ερωτημα σου νομιζω οτι πρεπει να απευθυνθεις σε καποιο καλο κεντρο εξωσωματικης εδω που να ειναι καλα οργανωμενο και που να μπορουν να σε διευκολυνουν οσο γινεται και απο αποσταση! Ρωτα τα κοριτσια στο ποστ της εξωσωματικης να σε συμβουλευσουν...

λεβου καλα ν περασεις στις διακοπες.. να γυρισετε ανανεωμενοι!!

κουαντακι ολα καλα? στρουμφακι πως ειναι τα κεφια σημερα? ηρεμησες λιγακι?

λιλ καλα τα λες... το σκεφομαι συχνα!! Λεω θα μου μεινει δυναμη αραγε για το σημαντικοτερο που ειναι να φερω στο κοσμο ενα παιδι και να το μεγαλωσω?... σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ KAI ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝA!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

σου ευχομαι συντομα.. τωρα που μεγαλωσες και εισαι πιο σοφη.. να εχεις ενα γλυκο μωρο στην αγκαλια σου!!!! Να περασεις καλα σημερα και να γεμισεις θετικη ενεργεια και αισιοδοξια!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα :)

έχω καιρό να μπω αλλά διάβασα όλα όσα έχω χάσει αυτές τις μέρες.Καταρχήν να πω χρόνια πολλά στη Χ+Μ και κυρίως χρόνια καλά :ymparty:

Αναστασία σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Κυρίως όμως θέλω να στείλω ένα μήνυμα στην twiggy γιατί με συγκίνησε πολύ.Αυτές τις μέρες περνάω μια φάση ''αποτοξίνωσης'' ,δηλαδή δεν ξέρω καν σε ποια μέρα του κύκλου βρίσκομαι,γόνιμες κλπ.Πώς το έκανα αυτό; θα μου πείτε.Εγώ που κάθε μήνα τριγυρνάω σπίτι με τα βρακιά κατεβασμένα-ήρθε-δεν ήρθε-σαν τη γρια σε πλήρη σύγχυση, που σημειώνω τις γόνιμες για να ξέρω πότε θα γίνει το μοιραίο, που έχω ψωνίσει δώρο για να κάνω έκπληξη στον άντρα μου όταν με το καλό...που βλέπω έγκυο και μετά κλαίω με τις ώρες,να σας πω πως;Απλά πριν δυο βδομάδες φρίκαρα.Φρι-κα-ρα.Πήγαμε σε μεγαλογιατρό, κάνε αυτό και κάνε εκείνο, μπορεί να έχεις το χ, ψ και να κάνεις θεραπεία κανα 6 μηνο, βρε ουυυυυυυστ!Κορίτσια, τα παράτησα όλα.ΟΛΑ.Κάποιες μπορεί να το θεωρήσετε ανοησία αλλά εμπιστεύτηκα τον πρώτο μου γιατρό που είναι κατά των φαρμάκων,έτσι, από ένστικτο, ίσως σαν ένα διάλειμμα, επειδή τα νεύρα μου έσπασαν.Και πιστέψτε με, έφτιαξε η σχέση με τον άντρα μου.Κοντεύαμε να φάμε ο ένας τον άλλον.Εκείνο το βράδυ πετάχτηκα από το κρεβάτι με κρίση πανικού.Ο άντρας μου την επομένη είχε φρικτούς πονοκεφάλους και το κερασάκι;Στο ασανσέρ πέφτω φάτσα κάρτα με το ζευγάρι πρότυπο.Αυτός αλκοολοικός, αυτή το ξύλο της αρκούδας,τρία παιδιά κι ακούω να της δίνουν συγχαρητήρια που τώρα είναι έγκυος στο τέταρτο.Ξαφνικά έγινε ένα μπαμ μέσα μου.Με έπιασε νευρικό γέλιο.Λεω στον άντρα μου παράτα τα όλα, δεν έχεις τίποτα, δεν βλέπεις γύρω σου ποιοι είν αι υπεργόνιμοι;Αυτά,συγγνώμη αν σας κούρασα, twiggy αφιερωμένο σε σένα και καλή δύναμη :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελααααακι!!!! σε ευχαριστω πολυ για την αφιερωση το ευχαριστηθηκα πολυ!!! Ειμαι ακριβως εκει που εισαι! Επιτελους κατεληξα σε μια γιατρο που εμπιστευομαι και ενδιαφερεται πραγματικα και επιτελους μετα απο καυγαδες, κλαματα κλπ με τον αντρα μου, μιλησαμε και καταληξαμε κι εμεις σε αυτο! Παρατα τους ολους, δεν μας ριχνει κανεις... πρεπει να ειμαστε καλα , να γινουμε λιγο πιο "αναισθητοι", να μην τα παιρνουμε ολα σοβαρα και να βγουμε απο αυτη τη μαυριλα πια!!! Ευχομαι να το καταφερουμε, ευχομαι σε ολες να τα καταφερουμε.... αλλωστε εδω εμεις εχουμε η μια την αλλη και αυτο ειναι πολυ πολυ σημαντικο!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάρα μου, έτσι!!!Πολύ χάρηκα,όλα θα πάνε τέλεια!Συγγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά μαγειρεύω ταυτόχρονα, μαζεύω χαλιά κι ακούω μουσική :lol:

Πολλά φιλάκια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Jannolino....To σιγουρο ειναι οτι τετοιες αποφασεις θελουν ηρεμια και καθαρο μυαλο. Μετα βαλτε τα ολα σε μια σειρα, ξεκινηστε να βρειτε και ενα καλο γιατρο αν δεν του εχετε πλεον εμπιστοσυνη αλλαξτε τον!

Υπαρχουν γυναικολογοι που ειναι ειδικοι σε θεματα υπογονημοτητας και κανουν εξωσωματικες.Οταν καταληξετε καπου δεν ειναι κακο να μιλησετε για το οικονομικο για να σας κανει κατι καλυτερο.Πιστευω οτι θα δειξει κατανοηση .Ταυτοχρονα θα αλλαξει και η διαθεση σας αλλαζοντας περιβαλλον!Μην απελπιζεστε γλυκια μου προσπαθηστε να κανετε οτι σας ευχαριστει απο εδω και στο εξης ,να κοιτας και εσυ τον εαυτο σου και να δεις που ολα θα αλαξουν !! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+M χρονια σου πολλα και οτι επιθυμεις κοπελα μου! [smilie=occasion13.gif]

Anastasia αδικα αγχωνεσαι γιατι το σπορακι ειναι εκει και σιγουρα θα ακουσεις την καρδουλα του ακομη ειναι νωρις δεν ξερω γιατι σου μιλησε ετσι ο γιατρος σου 8-}8-} και μενα μου ειπε ολα καλα που πηγα εχθες αλλα επειδη ειναι πολυ νωρις 6 με 7 εβδομαδα θα την ακουσουμε μην κανεις αλλες χοριακες το σπορακι σου μια χαρα ειναι!!!

twiggy και ολα τα κοριτσια που προσπαθουν βαστατε γερα και καντε αυτο που κρινετε εσεις σωστο,καλη δυναμη!!!! %%-@};-@};-%%-

Φιλακια σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια.. :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου μην στεναχωριεσαι! πηρες το γιατρο να σου πει τι πιστευει?! μηπως ξερει γιατι μπορει να συμβαινει αυτο? μην εγκαταλειπεις, ακομα δεν ξερουμε.. ισως ειναι νωρις για συμπερασματα οπως λεει και η μιλαω..ισως το σπορακι σου κανει κολπα!

σου στελνω μια αγκαλια να νιωσεις λιγο καλυτερα! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε αναστασια...ποσο ειναι;μη με στενοχωρεις...ολα καλα θα πανε :ympray::ympray: γιατι κανεις τοσες χοριακες;βασανιζεσαι....

χ+μ χρονια πολλα γλυκια μου ευχομαι να ερθει γρηγορα γρηγορα ενα γλυκο μπεμπακι...!!!

αγγελα ωραιοτατα τα λες..και τουιγγι ακολουθησε το παραδειγμα!!!!ολες μας....αναστασακι κρατα μας ενημερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρουλα λιλ μου...εχω ακομα λιγο πονο ,για παραδειγμα ακουω το ω γλυκυ μου εαρ στην τηλεοραση και με πιανουν τα κλαματα...αλλα περναει σιγα σιγα..σε λιγες μερες γενναει η αδερφουλα μου και θα γεμισουμε χαρες...θα μου κανει καλο...και ο καλος καιρος βοηθαει επισης..γεμιζω μπαταριες και συνεχιζουμε... :D εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να εχω βρε lil .....σημερα εκανα χοριακη επαναληψη και δεν ανεβηκε οσο επρεπε, μου ειπαν οτι ειμαι οριακα...ειδαμε σακο, ειδαμε σπορακι, ειδαμε εμβρυικα στοιχειακαι την δευτερα πρεπει αν ακουσουμε καρδια ειπε ο γιατρος αλλιως....δεν.... :(

τι είναι αυτά που διαβάζω ρε κορίτσια μου ;

να σου πω, χαλάρωσε όσο μπορείς φυσικά για να βοηθήσεις και εσύ στην καλή πορεία του εμβρύου !!

άσε που πιστευω πως είναι απλά μια μπόρα και την Δευτέρα θα δεις πως όλα θα είναι όπως τα θες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ χρόνια πολλά και καλά!!!! Εύχομαι να είσαι γερή, δυνατή και του χρόνου τέτοια μέρα στην οικογένειά σας να έχει προστεθεί ένα μέλος, μικρό και γλυκό!!!!

Αναστασάκι μου, προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι. Ελπίζω όλα να πάνε καλά και τη Δευτέρα να ακούσεις τους χτύπους της καρδούλας του...για να ξεχάσεις όλες τις δύσκολες στιγμές που περνάς όλες αυτές τις μέρες.

Καλησπέρα σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια!!!! Απο ότι διαβάζω όλες είστε καλά και χαίρομαι πολύ!!!

Πολλά φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!

anastasia32 ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.πως ειστε?

αναστασακι μου ολα καλα θα πανε θα δεις ;;):-*:-*:-*:-*:-*

X+M χρονια σου πολλα και καλα με υγεια πανω απο ολα.[smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] ευχομαι το μωρακι σου να ερθει πολυ πολυ συντομα να σας κανει την εκπληξη [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε αναστασακι μου μια χοριακη φτανει...δεν χρειαζεται να κανεις παλι και να ανγχονεσαι..σημασια εχει να δεις τα εμβρυακα στοιχεια και το σακο και φυσικα με το καλο να ακουσεις την καρδουλα..μην βαζεις τον εαυτο σου σε αυτη τη τη διαδικασια και τρελενεσαι...εγω μια εκανα στην αρχη γιατι ηταν νωρις και μονο τη μητρα αιματομενη ειχαμε δει στον υπερηχο..χαλαρωσε..και ασε τις χοριακες..αμα δεις καφε η τπτ τετοιο να ανυσηχεις αλλα χωρις κατι τετοιο μην χαλιεσαι ..κανει κακοοο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...