Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

μερεντακι ολα θα γινουν ε;θα δεις...δεν θα καταλαβεις απο που ηρθε... :P αναστασακι καλα εισαι;κοριτσια;τζανολινο;λιλ;τουιγγι;ροοουζ κανεις ντοιν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

την κοπανησανε ολες σημερα!!! ειχε πολυ ωραια μερα...

κουαντακι με το καλο να ερθεις!! να ξεκουραστειτε και να χαλαρωσετε... δεν ξερεις κιολας μπορει η Ελλαδα να ειναι γουρικη!! ;)

πολλα φιλια και καλο βραδυ σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα ειμαι ελλαδα και ο καλος μου στη δικη του χωρα..αναγκαστικη αποχη..αν και δεν το περιμεναμε...ειχαμε βγαλει τα εισητηρια και δεν περιμεναμε να συμβουν ολα αυτα στο μεταξυ...απο μαη και μετα..η ιουνιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta KAI LIL ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.... ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!

Μadi ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!

cuando ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ. ΛΙΓΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΘΑ ΑΝΑΨΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΩΤΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ.

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, milaw συγχαρητήρια κοπέλα μου, με το καλό να έρθει το υγιέστατο μωράκι σας, Guando χέρομαι που σε διβάζω καλά, είσαι δυνατή καλώς να μας έρθεις, anastasia υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσυνη κουκλίτσα μου, Σια βάστα γερά με τσαμπουκά, Marikaki όλα να σου έρθουν όπως τα θες, merenta θα έρθει και θα κατσικωθεί να είσαι σίγουρη, Μadi περαστικά στην μαμά σου, twigy, janolino, Lil, Rose φιλιάαααα,

Εγώ θα πάω σήμερα στον Γιατρό να δούμε πως και με τι θα ξεκινήσουμε, βγήκε και το σπερμο...., καλά το είδα όχι τέλειο αλλά σε γενικές καλά, νομίζω , θα μάθουμε σήμερα...τώρα με μένα θα δείξει...Προσευχομαι στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου, στην Παναγίτσα μας. Ευχομαι τα καλύτερα για όλες μας. @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνήσατε ; να σας βοηθήσω να σηκωθείτε ; c025.gif

καλημέραααααα !!!

morouli μου καλή επιτυχία, οτι και να είναι να ξέρεις πως αντιμετωπίζεται αλλά

μην γίνεσαι μάντης κακών

μαντάτων ;) να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα γίνουν !!

Κορίτσια και σήμερα θα έχω πολύ δουλίτσα και αύριο θα φύγουμε Αλεξανδρούπολη εως και την Παρασκευή...

θα προσπαθώ να μπαίνω να σας διαβάζω όποτε μπορώ !!

Την αγάπη μου σε όλες σας !! g082.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες και καλή εβδομάδα!!!

Μπήκα για να σας φυσήξω φφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Μια μεγάλη αγκαλιά σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια,

και καλή εβδομάδα!!!

Εγώ σήμερα όπως είπα και στο άλλο θέμα αδιαθέτησα με το καλημέρα σας, η ωορρηξία μου πέφτει ακριβώς, λογικά, μέσα στο Πάσχα, και δεν ξέρω τι θα κάνω. Θα του μιλήσω σήμερα το απόγευμα, πως θα με παρακολουθήσει σήμερα αφού θα ναι το Πάσχα;;;;;

Τι κρίμα γμτ μου, και νόμιζα ότι αυτή τη φορά θα προχωράγαμε σε φυσικό κύκλο......

Θα περιμένω όμως να μιλήσω το απόγευμα μαζί του, να δω τι θα μου πει εεεε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!

μορουλι καλη τυχη σας ευχομαι.. ελινακι ειναι αρχη ακομα.. οταν φουσκωσεις για τα καλα θα χαλαρωσεις και θα το ευχαριστηθεις!κουαντακι δεν πειραζει.. θα εχεις λιγο χρονο για τον εαυτο σου τωρα, θα σου κανει καλο!!

εμεις σημερα εχουμε ραντεβου με τον ουρολογο να μας πει τη γνωμη του κι εχω αρκετη αγωνια! Απο τη μια σκεφτομαι οτι θα ηταν ωραιανα μας πει οτι υπαρχει περιθωριο βελτιωσης του σπερματος και θεραπεια... Απο την αλλη.. ντρεπομαι λιγο που το λεω.. αλλα φοβαμαι μηπως μπλεξουμε παλι με θεραπειες που δεν θα οδηγησουν πουθενα και χασουμε κι αλλο χρονο.. Θα δειξει.. Ας μην προτρεχω..

πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε? Διαβάζω όλες περάσατε ωραίο Σ/Κ ε?

Εμείς πάλι κλειστήκαμε μέσα με τέτοιο καιρό ρε γαμώτο! Ήρθε η ακατανόμαστη το Σάββατο και με ρήμαξε!!! Τί περνάω η γυναίκα?!! Έχω και μια υποψία ότι μπορεί να είχα χημική αυτή τη φορά... Όλοι μου έλεγαν ότι γλύκανα, δεν είχα λιπαρότητα, το στήθος πόναγε τόσο που δεν μπορούσα να κοιμηθώ το βράδυ, είχε φτιάξει και το δέρμα μου, αφού ο καλός μου το είχε σίγουρο αλλά δεν μου έλεγε τίποτα... Στεναχωρήθηκε πολύ ο γλυκός μου! Είχα και μεγάλη και δύσκολη αιμοραγία τις πρώτες 2 μέρες λέω λές??? Ή μήπως φαντάζομαι διάφορα πάλι? :cry::?

Αχ πόσο το ήθελα Θεούλη μου... :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι σε ολα τα κοριτσια και καλη εβδομαδα!

morouli σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!Αφου το σπερμοδιαγραμμα ειναι καλο ευχομαι να ειστε στο τελος και να σας ερθει πολυ γρηγορα το μπεμπακι σας κοπελα μου.Η Αγια Ειρηνη η Χρυσοβαλαντου να σας δωσει την ευλογια της και σε ολα τα κοριτσια και τις μανουλες! :ympray::ympray::ympray:

Twiggy ευχομαι ο ουρολογος να σας πει μονο ευχαριστα και γρηγορα ο πελαργος να σας χτυπησει την πορτα.. [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Cuando καλως να ερθεις στην Ελλαδιτσα μας!! :YMHUG::YMHUG:

anastasia φουσκωνει η κοιλιτσα;να μου τη φιλησεις!! :-*:-*

Αυριο στις 8 το βραδυ εχω ραντεβου με τον γιατρο για να δουμε για πρωτη φορα την κουκιδιτσα μακαρι Παναγια μου ολα να ειναι καλα... :ympray::ympray:

Τα φιλια μου σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισαμε απο τον ουρολογο και ειμαι τοοοοσο θυμωμενη!!!!! X(X(X(X(%-(

οχι με αυτα που ειπε τοσο οσο για το υφακι του!!!! X( εν ολιγοις μας ειπε αυτα που ξεραμε και μας πηρε και 70ευρω!!! δηλαδη οτι δεν εξηγειται το προβλημα της χαλια μορφολογιας και της οριακης κινητικοτητας ,δεν υπαρχει κιρσοκιλη ουτε ορμονικο, μας εγραψε βιταμινες ... (μια απο τα ιδια δηλαδη) και μετα αρχισε την γνωστη παπαρολογια !!! μην αγχωνεστε, μην φορατε στενα εσωρουχα, ε το καπνισμα σιγουρα δεν βοηθαει κλπ κλπ και οταν του ειπα οτι πια εχουμε κουραστει και οτι πολλοι δεν προσεχουν και δεν κανουν τιποτα απο αυατα αλλα κανουν πανευκολα παιδια ...και τι θα γινει? αρχισε τα ναι...κανεις δεν εγγυαται τιποτα και μην κανεις ετσι δεν εισΑΙ ΚΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ!!!!!ΡΕ ΑΙ ΠΑΡΑΤΑ ΜΑς!!!! Δηλαδη πρεπει να εχω τα χιλια μυρια κακα της μοιρας μου για να νιωθω χαλια, για να σου λεω οτι κουραστηκα, οτι περα απο τα νουμερα που κοιτας και αναλυεις υπαρχουν κι αλλα πραγματα, υπαρχει η ψυχη μας και αυτα που περναμε. υπαρχει η σχεση μας που δοκιμαζεται!!!Δηλαδη πρεπει να εχω τυψεις που σκεφτομαι την εξωσωματκη πια γιατι δεν αντεχουμε αλλο να μας λενε οτι ολα ειναι καλα και τιποτα να μην γινεται!! 'Η να μας λεει ο καθενας τα δικα του και να μην βγαζουμε ακρη??!! δεν μπορω.... στο τσακ ημουν να τον αρχισω στο βρισιμο αλλα με κρατησε ο αντρας μου!! Τσαντιζομαι ρε κοριτσια γιατι δεν καταλαβαινουν!!Ακομα και οταν θα επρεπε να ξερουν οτι οταν εχουν ενα ζευγαρι μπροστα τους που προσπαθει 2 χρονια δεν μπορεις να τους λες τα τετριμμενα! Που εχουν ακουσει 1000 φορες!!! Τα ελεγε ολα αυτα και σκεφτομουνα ολες εσας, τις ιστοριες σας και φουντωνα με τους παλιογιατρους!! Που δηλαδη πρεπει πρωτα ας πουμε να αποβαλεις 3 φορες για να τσεκαρουν τα παντα.. να χρειαστει να παθεις για να μαθουν!!!

και τωρα τι?!?αντε παρε βιταμινες και περιμενε 3 μηνες παλι και κανε προσευχες??!! δεν ξερω νομιζω πως δεν μπορω να το κανω αλλο αυτο.. Και μεταξυ μας, ο μονος κυκλος που ημουν πραγματικα ηρεμη ολο αυτον τον καιρο ηταν εκεινος που εκανα τη σπερματεγχυση!!! κι ομως!!! κι ας απετυχε!! γιατι αισθανθηκα οτι κανουμε κατι πολυ περισσοτερο απο το να ελπιζουμε στο θαυμα!!!

κανω λαθος??! συγνωμη που σας κουρασα.... καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν twiggy καλησπέρα και κατά δεύτερον

μην μας λες συγνώμη!!!"

Όλες, πιστεύω ότι νιώθουμε τον ίδιο θυμό μ'εσένα. Και μενα σήμερα μου είπε ότι οι μέρες ωορρηξίας μου πέφτουν στο Πάσχα οπότε θα προσπαθήσουμε μόνοι μας αυτό το μήνα και μέτα θα ξεκινήσουμε.

Δεν νιώθεις τίποτα περίεργο, το ΙΔΙΟ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ, ίσως κάποιες λίγο λιγότερο ή κάποιες λίγο περισσότερο.

Εγώ πέφτω συνέχεια όπως εσύ τώρα, αλλά προσπαθώ τι άλλο μπορώ να κάνω;;

Υποσχέθηκα κάτι στον εαυτό μου και έδωσα χρονικό όριο, μετά θα προσπαθήσω με προσπάθεια εξωσωματικής και αν δεν μου το προτείνει ο ίδιος ο γιατρός θα το κάνω εγω.

Η φίλη μου που με ξερει καλά ξέρεις τι μου λέει;;; να προστατεύσουμε την σχεση μας, εννοει την σχεση μου με τον άντρα μου, γιατί όλη αυτή η διαδικασία είναι δύσκολη.

ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΕΣ ΟΜΩΣ, ΚΑΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ & ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!

Φιλιά πολλά

Ηρέμησε λίγο όσο μπορείς!!

μολις γυρισαμε απο τον ουρολογο και ειμαι τοοοοσο θυμωμενη!!!!! X(X(X(X(%-(

οχι με αυτα που ειπε τοσο οσο για το υφακι του!!!! X( εν ολιγοις μας ειπε αυτα που ξεραμε και μας πηρε και 70ευρω!!! δηλαδη οτι δεν εξηγειται το προβλημα της χαλια μορφολογιας και της οριακης κινητικοτητας ,δεν υπαρχει κιρσοκιλη ουτε ορμονικο, μας εγραψε βιταμινες ... (μια απο τα ιδια δηλαδη) και μετα αρχισε την γνωστη παπαρολογια !!! μην αγχωνεστε, μην φορατε στενα εσωρουχα, ε το καπνισμα σιγουρα δεν βοηθαει κλπ κλπ και οταν του ειπα οτι πια εχουμε κουραστει και οτι πολλοι δεν προσεχουν και δεν κανουν τιποτα απο αυατα αλλα κανουν πανευκολα παιδια ...και τι θα γινει? αρχισε τα ναι...κανεις δεν εγγυαται τιποτα και μην κανεις ετσι δεν εισΑΙ ΚΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ!!!!!ΡΕ ΑΙ ΠΑΡΑΤΑ ΜΑς!!!! Δηλαδη πρεπει να εχω τα χιλια μυρια κακα της μοιρας μου για να νιωθω χαλια, για να σου λεω οτι κουραστηκα, οτι περα απο τα νουμερα που κοιτας και αναλυεις υπαρχουν κι αλλα πραγματα, υπαρχει η ψυχη μας και αυτα που περναμε. υπαρχει η σχεση μας που δοκιμαζεται!!!Δηλαδη πρεπει να εχω τυψεις που σκεφτομαι την εξωσωματκη πια γιατι δεν αντεχουμε αλλο να μας λενε οτι ολα ειναι καλα και τιποτα να μην γινεται!! 'Η να μας λεει ο καθενας τα δικα του και να μην βγαζουμε ακρη??!! δεν μπορω.... στο τσακ ημουν να τον αρχισω στο βρισιμο αλλα με κρατησε ο αντρας μου!! Τσαντιζομαι ρε κοριτσια γιατι δεν καταλαβαινουν!!Ακομα και οταν θα επρεπε να ξερουν οτι οταν εχουν ενα ζευγαρι μπροστα τους που προσπαθει 2 χρονια δεν μπορεις να τους λες τα τετριμμενα! Που εχουν ακουσει 1000 φορες!!! Τα ελεγε ολα αυτα και σκεφτομουνα ολες εσας, τις ιστοριες σας και φουντωνα με τους παλιογιατρους!! Που δηλαδη πρεπει πρωτα ας πουμε να αποβαλεις 3 φορες για να τσεκαρουν τα παντα.. να χρειαστει να παθεις για να μαθουν!!!

και τωρα τι?!?αντε παρε βιταμινες και περιμενε 3 μηνες παλι και κανε προσευχες??!! δεν ξερω νομιζω πως δεν μπορω να το κανω αλλο αυτο.. Και μεταξυ μας, ο μονος κυκλος που ημουν πραγματικα ηρεμη ολο αυτον τον καιρο ηταν εκεινος που εκανα τη σπερματεγχυση!!! κι ομως!!! κι ας απετυχε!! γιατι αισθανθηκα οτι κανουμε κατι πολυ περισσοτερο απο το να ελπιζουμε στο θαυμα!!!

κανω λαθος??! συγνωμη που σας κουρασα.... καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω στρουμφακι!! ηρεμησα ηδη λιγο.. σκεφτηκα οτι δικια μας ειναι η ζωη και θα κανουμε αυτο που θελουμε!! πολυ σημασια δινουμε και στους γιατρους... που υποτιθεται ειναι εδω για να βοηθανε... τελοσπαντων! Εγω νομιζω εφτασα πια στο χρονικο μου οριο.. καιρος για δραση!!Ευχομαι ομως αυτο το μηνα να χαλαρωσουμε..να χαλαρωσετε κι εσεις οσο μπορειτε ακομα και αν δεν καταφερετε εγκυμοσυνη να μπορεσετε να κανετε διακοπες και να βρειτε τον εαυτο σας!! Βεβαια εαν ερθει και ενα μωρακι θα κανουμε τρελο παρτυ!!!!ΝΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ειτε μας καταλαβαινουν ειτε οχι!!! πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy,,

ξέρεις.... αυτό 'το καιρός για δράση' πολύ μου άρεσε και θα το κρατήσω και εγώ!!!

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά νιώθω ότι έχει περάσει πολύς καιρός..

Θα προσπαθήσουμε και μετά το Πάσχα θα ΄ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΡΑΣΗ' χαχχαχαχαχχα.

Πολύ καλό

Φιλιά πολλά

Καλό βράδυ κορίτσια

Τα νεότερα αύριο

;);)

Υ.Σ. ΤΙ ΠΑΡΤΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!! ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Φιλιά!!

ευχαριστω στρουμφακι!! ηρεμησα ηδη λιγο.. σκεφτηκα οτι δικια μας ειναι η ζωη και θα κανουμε αυτο που θελουμε!! πολυ σημασια δινουμε και στους γιατρους... που υποτιθεται ειναι εδω για να βοηθανε... τελοσπαντων! Εγω νομιζω εφτασα πια στο χρονικο μου οριο.. καιρος για δραση!!Ευχομαι ομως αυτο το μηνα να χαλαρωσουμε..να χαλαρωσετε κι εσεις οσο μπορειτε ακομα και αν δεν καταφερετε εγκυμοσυνη να μπορεσετε να κανετε διακοπες και να βρειτε τον εαυτο σας!! Βεβαια εαν ερθει και ενα μωρακι θα κανουμε τρελο παρτυ!!!!ΝΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ειτε μας καταλαβαινουν ειτε οχι!!! πολλα φιλια
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy σε όλα αυτά που λες δίκιο έχεις αλλά τι μπορείς να κάνεις ;

θα βγει πουθενά με το να τον βρίσεις ; όχι!

απλά θα χαλαστής ακόμα ποιο πολύ και η ψυχολογική σου διάθεση αυτή την στιγμή πρέπει

να είναι πολύ καλή γιατί ως γνωστών μπλοκάρουν τα πάντα και το αποτέλεσμα θα είναι να

απορείς γιατί δεν έρχεται το μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy moy poso dikaio exeis re koritsi m!

alitheia!

oi giatroi exoun katantisei aidia oi perissoteroi!mas vlepoun san meso gia na ploutisoun!egw auto lew!dn amfivallw oti iparxoun k giatroi p timoun to epaggelma tous kai bravo tous alla poli spania na vreis axious kai anthrwpistes giatrous!

distixws zoume se mia koinwnia p o kathenas koita tin party tou!omws tha girisei o troxos!egw auto pisteuw!kai na deite p edw tha maste k tha maste autes p tha gelame kalitera estw k an gelame teleutaies!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες, twigy, twigy, twigy μην πανικοβάλεσαι πάνω απο όλα, χαλάρωσε απόλαυσε τις στιγμές σου με τον άντρα σου, κάνε αυτό που σου λέει το ένστικτό σου....και οδήγησε τον γιατρό σου εκεί που θές εσύ!!!

Δεν μπορείς να φανταστείς τι ζημιά κάνεις στο σώμα σου και στον οργανισμό σου λειτόυργώντας έτσι, και επειδή θες να κάνεις ένα παιδάκι μην το κάνεις αυτό!¨Σκέψου ότι του χρόνου τέτοια εποχή θα το κρατάς στην αγκαλίτσα σου. Ολα καλά θα πάνε κοπέλα μου.

Εγώ να δεις τι έκανα την προιγούμενη εβδομάδα με τον κολογιατρό που πήγα, που μου έλεγε στο τηλέφωνο ότι πρέπει να τρέξω να τρέξω πολύ, για σπερματέχυση, εξωσοματική και όλα αυτά παιδιά και μόνο που το γράφω έχω ανχωθεί. Δηλάδή να τρέξω τόσο γιατί δεν προαλαβαίνω...οκ μπορεί και να έχει δίκιο όμως δεν το λένε έτσι! την ζημιά που έκανα εγώ στον εαυτό μου? το κλά μα και την κακιστη ψυχολογία? Για αυτό σου λέω κάνε αυτό που λέει το ένστικτο σου..εγώ το εμπιστευομαι απόλυτα και τώρα περισσότερο. Εσύ είσαι ο γιατρος και εκείνοι εκτελούν αυτά που θέλεις.

Λοιπόν εγώ πήγα στον γιατρό μου εχτές να δει τις εξετάσεις μας. Ο καλός μου έχει μια μέτρια κατάσταση για την ηλικία του είναι μια χαρά (34), αλλά έχει ένα μικρόβιο στο σπέρμα που δεν το βοηθάει και θα κάνέι θεραπεία, με αυτό ευελπιστεί ο γιατρός ότι επιδή μετά το σπέρμα του θα είναι μεγαλύτερης ζωτικότητας και περισσότερο μπας και καταφερουμε που θα το καταφέρουμε να κανουμε παιδάκι πρίν μπούμε σε άλλες διαδικασίες. Ευχομαι να το καταφερουμε και του χρόνου τέτοια μέρα να κρατάω το μπεμπάκι μου.

φιλιά, σας παρακολουθώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...