Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

Καλε ειπαμε...6 το πρωι...κατσικουλες , αγελαδιτσες =p~

Μερεντα να δεις πριν προλαβετε να κανετε σπερμοδιαγραμμα θα εχεις ηδη σπορακι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια και από εμένα. Είχα λίγες μέρες να μπω γιατί είχα τρεχάματα με την μαμά μου (έπαθε λουμπάγκο στη μέση καί είναι σε πλήρη ακινησία). Διάβασα νέα που πραγματικά έπεσα από τα σύννεφα. :shock:

Cuando δε το περίμενα με τίποτα για εσένα. Σε καταλάβαίνω εν μέρη γιατί και εμείς τους πρώτους μήνες προσπαθειών μετά από 5 μέρες καθυστέρηση είχα θετική χοριακή αλλά ήταν πολύ μικρή. Εγώ όμως τότε δεν γνώριζα ποιες είναι οι τιμές της χοριακής που θεωρούνται καλές οπότε αφού ήταν θετική δεν με ένοιαζε τίποτα άλλο και για ένα 24ωρο πλέαμε σε πελάγη ευτυχίας. Σε ένα βράδυ μέσα κάναμε τόσα όνειρα ... μέχρι στο πανεπιστήμειο το πήγαμε το παιδί. Την άλλη μέρα 1 ώρα πρωτού πάμε στο γιατρό μου ηρθε η ακατανόμαστη και ... μας κόπηκαν τα πόδια! Νομίζω όμως αν είναι να γίνει καλύτερα να γίνεται στην αρχή αρχή παρά μετά καποιους μήνες που το βλέπεις και το νιώθεις μέσα σου. Η εμπειρία αυτή θα σε κάνει πιο δυνατή και είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα τα καταφέρετε!

Jαnnοlino μου λυπάμαι πάρα πολύ και για εσένα κοπέλα μου :cry: Κλάψε ξέσπασε όσο χρειάζεσαι και μετά μάζεψε τα κομμάτια σου και μη το αφήσεις να σε πάρει από κάτω. Θα πρέπει όλες από τέτοιες εμπειρίες να πεισμώνουμε και όχι να απογοητευόμαστε. Δεν μπορεί ρε γμτ η κάθε κουτσή Μαρία να γίνεται μητέρα και εμείς όχι!!! Θα γίνουμε και εμείς πάει και τελείωσε. Απλά είναι θέμα χρόνου!

Μας θέλω όλες λοιπον δυνατές και με τσαμπουκα και θα τα καταφέρουμε που θα πάει! Υγεία να έχουμε και με τη βοήθεια του θεού όλα θα γίνουν!

Milaw πολλά συγχαρητήρια και από εμένα κορίτσι! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις ένα υγιαίστατο μωράκι σε 8 μήνες! Τέτοια ευχάριστα νέα μας δίνουν κουράγιο και δύναμη να συνεχίζουμε τις προσπάθειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!

μερεντακι ευχομαι το σπερμοδιαγραμμα να ειναι καλο και να ξεκινησετε παλι με περισσοτερες ελπιδες!

μαντι περαστικα στη μαμα σου κι σε σενα ευχομαι να μην ξαναπερασεις ποτε τα ιδια και συντομα να πραγματοποιηθει το ονειρο σου!

πολλα φιλια σε ολες, καλη δυναμη!! κουαντο, τζανολινακι? ειμαστε λιγο καλυτερα σημερα?? :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα κοριτσάκια μου...

Τελικά ήρθε σήμερα η παλιοβλαμένη μη χάσει....

Πάει και αυτός ο μήνας :(

Γιατί να είναι τόσο δύσκολο για μας ρε γαμώτο??? :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεβου λυπαμαι κοριτσακι.... :cry:

αχ αυτα τα ατελειωτα γιατι? που κανεις δεν μπορει να απαντησει....

εμεις εδω ολες εχομε μαθει οταν πεφτουμε να καταφερνουμε να σηκωνομαστε... κοιτα να χαλαρωσεις, να ανασυγκροτηθεις και μετα να ξαναπροσπαθησεις! καθε φορα εισαι ενα βημα πιο κοντα... θα ερθει!!! σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ema madi mou mas afise na oneireuomaste kamia 10aria meres..to pantrepsame kai ola..xaxa..ouf den xero...einai kapoies stigmes pou melagxolo poli...den thelo na argisei poli na xanarthei..prospatho na koitao mprosta alla zorizomai ores ores.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντουλα ευχομαι το σπερμοδιαγραμμα να ειναι super κοριτσι μου και να ξεκινησετε τα baby ντοιν ντοιν :D:D

Σε ολα τα κοριτσια τα φιλια μου και :YMHUG::YMHUG::YMHUG: πολλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο merenta, καλη επιτυχια τωρα και στο σπερμοδιαγραμμα!!!

Σημερα πηραμε και εμεις την καλλιεργεια του καλου μου, και ηταν πολυ καλα τα αποτελεσματα! :D

Οι δικες μου εξετασεις που ειναι και πολλες, βγαινουν μεσα στην εβδομαδα...αντε να δουμε...

Cuandaki εσυ την εξεταση για την θρομβοφιλια την εχεις κανει?

Madi περαστικα στη μαμα σου!

Φιλακια και σε εσενα Milaw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL μου μπραβο στον αντρουλη σου που εχει πολυ καλο σπερμα και ευχομαι και οι δικες σου εξετασεις να βγουν τελειες κοπελα μου!!!! %%-%%-%%-

Αντε να γενναμε ολες μαζι λεωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα να ανεβούμε λίγο ;):)

http://www.youtube.com/watch?v=krV8si0HhSQ&feature=related

Πως το κάνεις να φαίνεται το βιντεάκι ρε cuando;

βαζεις και τον κωδικο του βιντεο..στη δικη σου περιπτωση δηλαδη ο κωδικος ειναι αυτος που σου χρωματισα..[youtube:buvjv8d7]krV8si0HhSQ[/youtube:buvjv8d7].

Λιλ πριν ξεκινησω εδω μου κανανε μερικες εξετασεις για θρομβοφιλια..και ηταν οκ..αν ξανασυμβει θα κανουμε κι αλλες...η τωρα που θα παω κρητη εχω στα χερια μου μια σειρα εξετασεων που ισως να ζητησω να κανω προληπτικα για καλο και για κακο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madi περαστικά στην μανούλα σου και αυτό το μωρό στο καλάθι ειναι όλα τα λεφτά !!

το θέλω !! a005.gif

levu την επόμενη φορά κοπέλα μου !!

lil καλά αποτελέσματα και για σένα κορίτσι μου !!

Κουαντάκι το σκέφτηκα και εγώ αυτό με την ώρα... :lol::lol::lol:

Αναστασάκι και milaw φιλάκια στην κοιλίτσα !!

κορίτσια λέτε να γίνει κάτι αυτό τον μήνα ; Αναστασάκι παίρνω παράδειγμα εσένα που αντιμετωπίσαμε το ίδιο πρόβλημα αλλά όσο και αν προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη....

δεν ξέρω, κάτι μου λέει οτι θα ταλαιπωρηθούμε κι άλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω merenta μου, και σε εσας!!!!!

Cuando μου αν εχεις την παραμικρη αμφιβολια για κατι , καντες.

Αλλωστε εξετασεις ειναι,καλα θα κανεις,δεν εχεις να χασεις τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντουλα να σκεφτεσαι θετικα κοριτσι μου,μη σε παιρνει απο κατω.Τωρα που εφτασες μεχρι το τελος και ξερεις συντομα θα γινεις μανουλα,αυτο ειναι σιγουρο! %%-%%-%%-

Σου στελνω μια γλυκια :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντουλα να σκεφτεσαι θετικα κοριτσι μου,μη σε παιρνει απο κατω.Τωρα που εφτασες μεχρι το τελος και ξερεις συντομα θα γινεις μανουλα,αυτο ειναι σιγουρο! %%-%%-%%-

Σου στελνω μια γλυκια :YMHUG:

δεν με παίρνει απο κάτω ( ευτυχώς ) απλά νιώθω οτι δεν είναι ακόμα η δική μας στιγμή...

ευχαριστώ παντός, απο το στόμα σου και στου Θεού το αφτί

για όλες τις κοπέλες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντουλα μου πιστεψε το απλα....δεν εχει κατι αλλο μετα απο αυτο...ειστε ετοιμοι και θα ερθει, ειναι θεμα χρονου!!!Κι εγω ελεγα σιγα μην φτιαξουμε την προστατιτιδα και πιασω μωρο, κι ομως εγινε απο εκει που δεν το περιμενα..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντουλα μου πιστεψε το απλα....δεν εχει κατι αλλο μετα απο αυτο...ειστε ετοιμοι και θα ερθει, ειναι θεμα χρονου!!!Κι εγω ελεγα σιγα μην φτιαξουμε την προστατιτιδα και πιασω μωρο, κι ομως εγινε απο εκει που δεν το περιμενα..... ;)

ρε γ@μωτο προσπαθώ να το πιστέψω αλλά κάτι, κάτι μου λεει οτι θα πάρει κι αλλο αυτή η ιστορία..

μακάρι να μου έρθει και εμένα απο εκεί που δεν το περιμένω...

είμαι ήρεμη όμως γενικά...

δεν ξέρω πότε θα ξεσπάσω αλλά τώρα ειμαι ήρεμη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα μου θα δεις οτι το σπορι θα ερθει πολυ γρηγορα απο οσο νομιζεις ;)

κοριτσια εχει πολυ ωραια μερα σημερα διασκεδαστε το οχι μονο με βολτες αλλα και ντοιν ντοιν :-p:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...