Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

jannolino λυπαμαι γι αυτο που συνεβει!!!!!! :cry:

Να ξερεις οτι ολες αγωνιουμε, και η μια για την αλλη, γιατι ημαστε μια παρεα που κανουμε προσπαθειες για ενα κοινο στοχο!!!

Σε ολες μας παιρναει απο το μυαλο ενα γιατι.....

Πιστευω ομως οτι αν κατι το θελουμε πολυ ,ολο το συμπαν συνωμοτει υπερ μας!!!!!!!

Πρεπει να το ξεπερναμε να γεμιζουμε μπαταριες και να προχωραμε δυνατες, γλυκια μου!!!

Μια αγκαλιτσα απο εμενα!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιάννα μου.....λυπάμαι ειλικρινά..:(........μην απελπίζεσαι και μην το βάζεις κατω.......το μωράκι σου είναι θέμα χρόνου και θα έρθει.....να ξέρεις ότι όλες σκεφτόμαστε η μια την άλλη........η πρώτη μου δουλειά τώρα που επέστρεψα στο σπίτι ήταν να μπω να δω τι εγινε...όπως και τα υπόλοιπα κορίτσια.....δεν είναι τυχαίο που βρισκόμαστε σ΄αυτό το φόρουμ.....έχουμε δεθεί.....παρά το γεγονός ότι δεν γνωριζόμαστε.......αλλά μας ενώνει η κοινή επιθυμία και λαχτάρα για ένα μωρό......αυτό το δέσιμο επισκιάζει όλα τα άλλα......το μόνο που μπορώ να σου ευχηθώ είναι η Παναγίτσα να σε βοηθήσειι να το ξεπεράσεις και την επομενη φορά να είσαι εγκυούλα καλή μου.....

σε φιλώ γλυκά.....και ειλικρινά...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

siga na min itan thetiki :(:(:(:(:(:( paei k afto.....

barethika k kourastika na ponaw!!!den antexw allo re gamoto...

TI PREPEI NA KANO EPITELOUS???????????

jannolino mou lypamai poly kai kserw kala pws aisthanese ta exw perasei kai egw polles fores kai egw ta idia elega kai ta lew akomh, o xronos einai o kalyteros giatros gia na to kseperaseis kai na kathiseis na skefteis ta epomena vhmata kai tis eksetaseis poy prepei na kaneis apo dw kai pera. Na ksereis oti den eisai monh sou se ayton ton agwna, eimaste oles edw na symparastathoume kai na voithisoume h mia thn allh, mia megalh agkalitsa apo mena.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino μου γλυκό.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: μόλις τώρα συνδέθηκα και διάβασα τα νέα σου... :(:(:(:(:(:(:( Κουράγιο, φιλενάδα, κουράγιο... το ξέρω ότι πονάει πολύ και τα "γιατί-γιατί-γιατί" είναι αμέτρητα... Τα ζω 2 χρόνια τώρα και βαρέθηκα, κουράστηκα, θα ήθελα να γυρίσει η ζωή μου πίσω σε φυσιολογικούς ρυθμούς, αλλά καλώς, ή κακώς, θα συνεχίσω τις προσπάθειες για λίγο ακόμα. Κλάψε, Γιάννα μου, κλάψε, πόνεσε, απελπίσου, αλλά μόνο για λίγο. Νέα κοπέλα είσαι και οφείλεις να ξαναπροσπαθήσεις. Κάνε ένα διάλλειμα να συνέλθεις, ψυχικά και σωματικά, και μετά συζήτησε το με τους γιατρούς σου και δες ποιές είναι οι επιλογές σου. Εάν χρειαστεί και εάν μπορείς, διερεύνησε το θέμα και με Έλληνες γιατρούς.

Μόνο, μην το βάλεις κάτω!!!! Είσαι πολύ νέα για να παραδώσεις τα όπλα. Μια μέρα θα γίνεις μανούλα και όλη αυτή η ταλαιπωρία θα μείνει πίσω σου, σαν ένας κακός εφιάλτης...

Σε φιλώ γλυκά και σου στέλνω όλη μου την αγάπη :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε jannolino μου πολύ στεναχωρήθηκα... :(

Κουράγιο κοπέλα μου, έχει ο Θεούλης για όλους μας, κανέναν δεν αφήνει!

Κοίτα να ξεκουραστείς, να ηρεμήσεις και κυρίως να τα βρείς με τον εαυτό σου!!

μια αγκαλίτσα :YMHUG: και ένα αγγελάκι να σε φυλάει O:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino και Cuando μου λυπάμαι πάρα πολύ για τα άσχημα νέα που μας ανακοινώσατε. Πραγματικά δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι που θα μπορούσα να πω και θα σας έκανε να αισθανθείτε καλύτερα :(:(:(

...Και γύρισα από τη δουλειά με αγωνία για τα αποτελέσματα της Γιάννας, μιας και δεν είχα σύνδεση για 4 μερούλες. ....

Όλες σας σκεφτόμαστε και σας συμπονούμε. Υπομονή και κουράγιο!!!! Σίγουρα θα έρθουν καλύτερες μέρες για όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...Τι πλακα που εχει ...και λιλι με φωναζουν...Χαλαρωνω , λεω μηπως φτιαξω κανα γλυκακι αλλα δεν ξερω τι ...:lol::lol:

Εσυ Σιακι?

Anastasia εχεις καμια συνταγη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω ρε lil εχουμε λαλησει γενικως, περιμενουμε μπας και δουμε ασπρη μερα και μεις οι χορευτριες :crazy::crazy::crazy::crazy:

κανε 1 μπουρεκομπακλανιδακι [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω ρε lil εχουμε λαλησει γενικως, περιμενουμε μπας και δουμε ασπρη μερα και μεις οι χορευτριες :crazy::crazy::crazy::crazy:

κανε 1 μπουρεκομπακλανιδακι [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Ρε ΣΙα μπερδευω το σιροπιασμα μπορεις να μου θυμισεις?φρασττττττττ :-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino μου λυπάμαι πολύ :(:( σε καταλαβαίνουμε γιατί το έχουμε περάσει όλες οι κοπέλες εδώ και γνωρίζουμε πολύ καλά τον πόνο αυτό.....μάζεψε τα κομμάτια σου μάζεψε δυνάμεις και προχώρα....Δεν είναι οτι δεν αξίζεις να γίνεις μανούλα απλά θα γίνεις λίγο αργότερα," Ο Θεός δίνει τις πίκρες στους πιο δυνατούς"

Μίλα με το γιατρό σου για πιο θα είναι το επόμενο βήμα σας.Μια αγκαλιά κι απο μένα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαννα λυπαμαι πολυ :( οπως σου ειπαν ολα τα κοριτσια παρε δυναμεις και συνεχισε για το επομενο βημα οποτε νιωσεις ετοιμη!ευχομαι να ειναι η τελευταια προσπαθεια σας και συντομα να εχεις ευχαριστα να μας πεις :-*:-*:-*:-*

σια θελω και εγω το μπουρεκομπακλανιδακι =p~:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino ΝΙΩΘΩ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΓΕΥΤΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΞΕΣΠΑΣΕ ΟΠΟΥ ΘΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΤΟ "ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!". ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino λυπάμαι πολύ !!

οτι και να πω λίγο θα είναι..

μια μεγάλη αγκαλίτσα κοπέλα μου και απο εμένα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*

Σία ; :-*:-* καλώς ήρθες !! k026.gif

Αναστασάκι καλημέρα !!!

καλημέρα σε όλες σας !! [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Πέμπτη πήγαμε ουρολόγο και μας είπε οτι όλα ειναι καλά !!

τώρα μας μένει να δούμε με ένα σπερμοδιαγραμμα την διαφορά στην κίνηση και στην μορφολογία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...