Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

kalimera!!!ti kanete???egw exw xtypisei kokkino k etoimazomai k gia ena elyfry eggefaliko!!se 3 wres tha kserw koritsia!!den eimai k poly aisiodoksi omws!!ta embrya pou balame (an katalaba kala sta xartia pou diabasa)einai defteras k tritis katigorias!!afta

:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ποποοο σημερα διαβασα ενα σωρο νεα...να πω στην cuando μου οτι λυπαμαι οπως ολα τα κοριτσια φυσικα και πως αν και ασχημη η καταληξη ειναι μια πααρα πολυ καλη αρχη..ολα θα πανε καλα...milaw με το καλο και εσυ ολα να πανε καλαα...εγω κοριτσια χαλια ειμαι και μπηκα να σας πω για να μην κανετε τις δικες μου βλακειες....εκανα πολλες δουλειες αυτη τη βδομαδα και οπως και στο πρωτο τριμηνο...ξανα αρχισανε οι συσπασεις..τωρα ειμαι ξαπλα και ακινητη ειπε η γιατρος ξανα αρχισα τα utrogestan ..2 το βραδυ κολπικα και 1 το πρωι απο το στομα...και μαγνησιο απο 1 φορα που το επινα παλι στις 3...θα παω τη Δευτερα να με δει..μεχρι τοτε ακινητη στον καναπε...ακους αναστασια...και οποια αλλη ειναι στην αρχη...προσοχηηηηηη...γιατι εχτες εγω στεναχωριθικα παααρα πολυ γιατι εγω φταιω...με τοσες δουλεις πανω κατω περα δωθε τι να κανει...janollinakiii αντε με το καλο...σου ευχομαι να κοκκινισεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efxaristw kiska mou!!!ax na prosexeis glykia mou!!!ksapla kai pali ksapla!!!efxomai na diorthwthoun ola poly syntoma k na exeis balei myalo mexri tote e?? ;);) anastasia miki k milaw na prosexete koritsia!!!oles oi egkyoules na prosexoun!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινακι..... σου ευχομαι ολοψυχα καλα αποτελεσματα!!!

ρε συ κισκα.. προσεχε κοριτσακι! ασε τις δουλειες ,ειπαμε προσοχη!! ελπιζω να εισαι ηδη καλυτερα.

καλημερα σε ολες... αντε να δουμε θα κοκκινησει καμια να κλεισει ωραια η εβδομαδα γιατι μαυρισαμε τελευταια... δυνατα κοριτσια.. θα τα καταφερουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω νομιζω οτι εβαλα...αλλα να αμα εισαι καλα ξεχνιεσαι αυτο ειναι το προβλημα...πρεπει να μην ξανα ξεχαστω..jannolino τι ωρα θα εχουμε αποτελεσμα?Μεσημερακι??Αντε αγωνιωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινο καλο μου καλη καλη επιτυχιαααααααααα!!!!!!!!καλημερα λοιπον τα δικα μου νεα..ειναι πολυ χαλαρωτικα ενθαρυντικα και ηρεμα..οι γιατρινες μου λυπηθηκαν πολυ...μου ειπαν οτι ειναι δυστυχως πολυ φυσιολογικο και πιθανο να συμβει κατι τετοιο στην αρχη...με τις εξετασεις που εχουν στα χερια τους θεωρουν οτι ειναι ενα τυχαιο γεγονος και πως δεν υπαρχει κανενας λογος να ξανασυμβει..αν τυχον ξανασυμβει που το αποκλυουν,μου ειπαν μονες τους(πολυ σημαντικο..εγω δεν ειπα τιποτα!!!) οτι υπαρχουν μια σειρα εξετασεων αιματος που πρεπει να γινουν,καρυοτυπος ,θρομβοφιλια και αλλα...μου ειπε να ξεκουρασω τη μητρα μου δυο μηνες και να χαλαρωσω και τον ιουνιο ξεκιναμε αν θελουμε ξανα..χαρηκα πολυ εχω αναγκη αυτο το χρονο να ηρεμησω να κανω γιογκα να αδυνατισω να βρεθουμε με τον αντρουλη μου...θεωρω οτι θα μεινω εγκυος τον ιουνη για να κανω παιδακι το μαρτιο..ψαρακι σαν εμενα...χαχαχαχαχαχαχα ..ειμαι αισιοδοξη και παλι..οπως λεει η κισκα..καμια φορα αυτη η ασχημη καταληξη ειναι μια πολυ καλη αρχη..αυτο κραταω και συνεχιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου ετσι ειναι και μια φιλη μου το επαθε εκανε και ολες τις εξετασεις καρυοτυπο και τετοια για σιγουρια ολα μια χαρα και σε 3 μηνες ξανα ηταν εγκυος.Τωρα ειναι στον 4ο και ολα πανε μια χαρα.Οταν ειδικα σου λενε οτι απλα ετυχε γιατι πιστεψε με αμα μπεις και διαβασεις σε παααρα μα παααρα πολλες κοπελες εχει γινει το ιδιο απλα ετυχε ξερεις καμια φορα δεν εγινε σωστη συλληψη ετσι το λεει η γιατρος μου και γινεται για καλο που δεν μενει τελικα.Η επομενη ομως ειναι και η καλυτερη..jannolinooooo ..αγωνιωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας τσούπρες μου....

jannolinaki εύχομαι τα καλύτερα, άντε να πάρουμε χαρά και απο σένα βρε! :D

milaw συγχαρητήρια κορίτσι μου, με το καλό σε 8 και κάτι μήνες να κρατήσεις ένα γερό και στρουμπουλό μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

Cuandaki πολύ χαίρομαι που είσαι και πάλι αισιόδοξη, όλα θα πάνε καλά βρε θα δείς και το μωράκι σου θα έχει μια super μαμά! ;)

Όσο για μένα κορίτσια μου μάλλον δεν το πιάσαμε το μπεμπέ ούτε αυτό τον μήνα, είδα ροζουλί σήμερα το πρωί, βέβαια ενώ πεθαίνω στον πόνο συνήθως και μετά μου έρχεται τίποτα ακόμα... :?

Ίσως αύριο... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε γαμωτο..τζανολινο μουυυυυυυυυυυ....τι να πω τωρα;ειναι λιγο οτι και να πω...σου κανω μια τεραστια αγκαλια..θα τελειωσει καποια στιγμη ο πονος και θα ρθουν οι χαρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw mathei na zw ston pono!!!!!ola pane skata....douleia...lefta....mwro......exw enan yperoxo antra k eimai xaroumeni g afto alla re gamoto........den mporw na sikwsw kefali!!!!!den aksizw na xarw gia tipota????????den exw peiraksei kanenan....den exw kanei pote kako.....giati????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha mou stripsei.....den mporw allo!!!!giati me timwrei etsi????den eimai aksia gia mana egw???????????thelw na kanw mia eftyxismeni oikogeneia!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ελα μην κανεις ετσι δεν θα βγαλεις απολυτως τιποτα !!!

κατσε και σκεψου τα επομενα σας βηματα και μιλα παλι με τον γιατρο σου ...

εξετασεις που πρεπει να κανετε ισως,

και σιγουρα μια νεα προσπαθεια .....

ειναι βαρυ το ξερω !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando,sia,anastasia sas efxaristw gia ti parigoria!!!!eiste oi mones apo afto to foroum telika pou agwniousate mazi mou...kiska mou k esena se afxaristw gia to endiaferon sou!!!efxomai se oles tis egkyoules ta kalytera!!!!! :)

sas afinw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινο γλυκια μου ειναι λογικο να θυμωνεις..αλλα κανενας δεν σε τιμωρει και δε γινεται γιατι εχεις κανει κατι κακο..θελει το χρονο του..προσπαθησε να μη νιωθεις ετσι..ολα θα φτιαξουν θελει πεισμα και υπομονη..λυπαμαι που βασανιζεσαι ετσι κι εσυ και ολες...αλλα ειμαστε μια ωραια παρεα..σε καμια απο μας δε νομιζω οτι αξιζει να περιμενει να παλευει να ελπιζει..και παρόλαυτα να χανει τη μαχη..κι οπως λεγαμε στη σια..χαθηκε μια μαχη αλλα οχι ο πολεμος..κανε κουραγιο και προσπαθησε να προχωρησεις..ισως να εισαι πιο κομτα στο μωρακι σου απο οτι νομιζεις..ειδες τοσα παραδειγματα..καποια στιγμη ερχεται...μεχρι τοτε πρεπει να κανουμε υπομονη καλο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha mou stripsei.....den mporw allo!!!!giati me timwrei etsi????den eimai aksia gia mana egw???????????thelw na kanw mia eftyxismeni oikogeneia!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Jannolino μου,

και βέβαια θα γίνεις μανούλα και θα κάνεις μια ευτυχισμένη οικογένεια!

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά, πρέπει όμως τώρα να πάρεις δύναμη και

να συνεχίσεις.Μην τα παρατήσεις!Θα φτιάξουν όλα κοριτσάκι μου!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιάννα λυπάμαι πολύ!!

Εύχομαι να σαι δυνατή Γιάννα μου, μην θυμώνεις δεν έχεις κάνει τίποτα και καμία κοπέλα από μας δεν έχει κάνει κάτι. και θα γίνεις μανούλα και πολύ καλή!! Σύνταμα!!

Απλά πρέπει να σαι ήρεμη και δυνατή, προσπάθησε το δεν είναι καθόλου εύκολο αλλά προσπάθησε το για να βοηθήσεις τον εαυτό σου και τον σύζυγο σου.

Μας ταλαιπωρούν λίγο αλλά θα ρθουν τα σποράκια μας !!

ΘΑ ΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ!!

Δεν ξέρω τι να πω κορίτσια, έχω στεναχωρεθεί πάρα πολύ!! Δεν θα μπαίνω για λίγες μέρες, έπεσα πολύ!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μου λυπαμαι πολυ! :(:( οντως ειναι αδικο να μη γινονται ολες οι κοπελες ευκολα μανουλες

αλλα μην τα παρατησεις τωρα που εφτασες μεχρι εδω ξαναπροσπαθησε κοπελα μου και θα ερθει η μερα που θα εχεις το μωρακι σου ναι;Σου στελνω πολλα φιλακια και μια ζεστη αγκαλια.. :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Cuando χαιρομαι που εισαι παλι χαρουμενη και αισιοδοξη,ετσι πρεπει κοριτσι μου.θα σου ερθει πολυ συντομα το μωρακι τωρα που εγινε η αρχη αυτο ειναι σιγουρο!! @};-@};-

levou σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! @};-@};-

Kiska ευχαριστω πολυ και εσενα και να προσεχεις πολυ το μπεμπακι σου,ασε τις δουλειες για μετα,τωρα προεχει η προσοχη και η ξεκουραση @};-@};-

Την καλησπερα μου στις υπολοιπες εγκυουλες και τα κοριτσια μας.. %%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolinaki λυπαμαι παρα πολυ και καταλαβαινω απολυτα τον θυμο σου!! Εγω ειμαι πολυ θυμωμενη τοσο καιρο πια που καμια φορα δεν με αντεχω!! Σκεφτομαι οτι ημουν ενας χαρουμενος θετικος ανθρωπος και τωρα εχω γινει τοσο θλιμενη και εξοργισμενη με αυτη την αδικια!! Αλλα δυστυχως ο θυμος πουθενα δεν βγαζει... :cry: μονο μας κανει ακομα πιο θλιμενες, μας βαζει να μαλωνουμε με τους καλους μας, να επιβαρυνουμε τις σχεσεις μας..Θα τα καταφερουμε καποτε!! πρεπει να το πιστευουμε αυτο και ελπιζω πως μετα θα αρχισουμε να βλεπουμε τον κοσμο αλλιως.. θα ξαναβρουμε τους εαυτους μας.. Εμεις ειμαστε εδω για σενα, η παρεα βοηθα.. οποια πεφτει να την σηκωνουμε και να μοιραζομαστε πονο και χαρα!

cuando μου μπραβο που συνηλθες και για τα καλα νεα απο τις γιατρινες. Κανε τις εξετασεις αυτες κι εγω τις εχω κανει ετσι για να καλυπτουμε ολα τα ενδεχομενα.. ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι ολα καλα...καλη ξεκουραση

σε ολα τα κοριτσια τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...