Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

milaw συνχαρητηρια κοπελα μου και απο μενα!!! @};-@};-@};-@};-

cuandaki μου τι να πω ρε κοπελα μου :(:(:(:( κουραγιο και δυναμη για την επομενη προσπαθεια σας, μην το βαζεις κατω...

Γιαννα οργιο καλη επιτυχια να εχεις αυριο :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Cuando,LIL και girl84 σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!! :x:x:x

Η Αγια Ειρηνη η Χρυσοβαλαντου οντως εκανε το θαυμα της!!!Μακαρι μεχρι τελους ολα να μας πανε καλα!! :ympray::ympray::ympray:

Και παλι σας ευχαριστω πολυ μεσα απο την καρδια μου!Ακομη δεν το εχω πιστεψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ μου σε ευχαριστω παρα πολυ!! :x:x

Ευχομαι και σε σενα το συντομοτερο και σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν.

Ενας χρονος ακαρπων προσπαθειων περασε,αλλα με τη βοηθεια της Αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντου

μας ηρθε. %%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia mou den ehoume alli epilogi...tha pao tora kriti na xekourasto to pasxa..kai na paro dinameis...den eho zisei kati toso odiniro..eimai anmesa sto eho pagosei kai sto eho peismosei..den xero an to eho siniditopoiisei teleios..otan to skeftomai mono na klaio mporo..alla tha apalinei siga siga o ponos..kalitera tora..prin to agapiso poli poli

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΑΦΑΝΤΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΠΑΙΡΝΩ GLUGOPHAGE KAI T4 MAZI ME ΔΙΑΙΤΑ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΥΣΤΗΣΕ Ο ΕΝΔΡΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ. ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ 4,5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ....

Millaw ΣΤΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ. ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ!!!!

Jannolino ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ, ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ, ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!

cuando ΜΟΥ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ. ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΖΑΛΙΖΟΥΝ.

ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando mou :(:(:( !!!poly krima!!!me kalypsane ola ta koritsia!!!!tha pw mono pws eisai palikari!!!!!aksiothaymasti dynami psyxis k antoxis!!!sigoura tha erthei to bebaki sou syntoma k tha se kanei poly eftyxismeni....mesa apo ti kardia mou mono ta kalytera mporw na efxithw!!! :YMHUG::YMHUG:

milaw sou efxomai mia teleiomini egkymosini koritsi mou k me to kalo se 9 mines na to exeis agkalia :D

sas efxaristw oles gia tis efxes sas gia abrio!!!!efxomai na exoume thetika apotelesmata!!me exei piasei mia aneksigiti aisiodoksia.....as elpisoume pws tha mou bgei se kalo... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια...

Σήμερα άργησα να συνδεθώ και δεν είχα πάρει χαμπάρι τις εξελίξεις...

Cuando μου, το ότι έπεσα από τα σύννεφα, είναι λίγο!!! Καταβαραθρώθηκα με τα νέα σου... :(:(:(:(:(:(:( Λυπάμαι τόσο πολύ που το έζησες και αυτό... Αλλά είμαι σίγουρη ότι η Ελλάδα θα σου κάνει καλό και θα γυρίσεις πίσω δυνατότερη και έτοιμη για καινούργιες προσπάθειες. Σε φιλώ και σου στέλνω πολλές ζεστές αγκαλίτσες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

milaw, συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- Είναι τρομερό το πως τα νέα εναλλάσσονται... Σου εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη, χωρίς προβλήματα και αγωνίες!!!

jannolino μου, βάστα γερά!!!! Καλή επιτυχία αύριο!!! Σου στέλνω την αγάπη μου και τη θετική μου σκέψη :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου.......είμαι πολύ πολύ στενοχωρημένη που βιώνεις μια τετοια κατάσταση....μόλις επέστρεψα στο σπίτι και είδα τί εχει συμβει...:(...:(....:(.......ειλικρινά λυπάμαι πολύ...πάρα πολύ......:(........δεν ξερω τι να σου πω.....

απλά εύχομαι η Παναγίτσα να σε οπλίσει με δύναμη και επιμονή, αισιοδοξία και πίστη να συνεχίσεις την προσπάθεια καλή μου.....μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω περισσότερο.......:(........πόσο πολύ λυπάμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες κοριτσια μου εισαστε παρα πολυ καλες σας ευχαριστω για τις ευχες σας και εσας προσωπικα

marikaki και jannolino μου!!! @};-:x:x@};-

jannolino ευχομαι αυριο και εσυ να εχεις ενα θετικο τεστακι η μια τεραστια χοριακη κοπελα μου!

Μην αγχωνεσαι(το ξερω πως ειναι δυσκολο) και εχε πιστη για ολους εχει ο Θεος! :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milaw.....μπράβο κοριτσάκι μου...με το καλό να έχεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου...:)

jannolino μου.......τα καλύτερα αποτελέσματα σου εύχομαι για αυριο.......:).....μέσα από την καρδιά μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ miki82 να προσεχεις και εσυ το σπορακι σου! @};-@};-@};-

anastasia δε θα με κοκκινισεις; ετσι δειλα δειλα το λεω γιατι δεν το εχω πιστεψει.. ;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milaw μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήριααααα να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! :D:D

Jannolino καλή επιτυχία και με μια πολύ πολύ πολύ υψηλή χοριακή αύριο κορίτσι μου!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μilaw, ΣΥΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΜΠΡΑΒΟ Κοριτσάκι!!!

Εύχομαι σε 9 μήνες να χεις το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου και να σου χαμογελάει γλυκά γλυκά!!! ωωωωωωωω!!!!!! τι ωραίααααααααααααααααααααααααα!!!

Να χεις εύκολη εγκυμοσύνη και να σαι χαρούμενη πολύ πολύ!!!!!!!

Φιλιά πολλά :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Χιλια ευχαριστω και σε σενα mariap1 σου ευχομαι ολα να σου πανε καλα κοριτσι μου!! @};-@};-@};-
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εχετε συγκινησει παρα πολυ με τις ευχες σας κοριτσια ειστε ολες παρα πολυ καλες

πραγματικα σας ευχομαι οτι ποθειτε!!!

Σε ευχαριστω πολυ και εσενα stroumf80 οτι επιθυμεις γλυκια μου!! :YMHUG::x:x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ πολύ milaw και πάλι Συγχαρητήρια!!!!!!

Ανέβηκα τώρα με την ανακοίνωση!!!

Για να δούμε την άλλη εβδομάδα θα ρθει.... Ο Χ Ι !!!!!!

Εύχομαι να κοκκινήσουμε όλες μα όλες κορίτσια!!! (όχι από τσαντίλα και νεύρα...), αλλά από μικρά σποράκια!!!! χαχαχαχα

Φιλιά

Με εχετε συγκινησει παρα πολυ με τις ευχες σας κοριτσια ειστε ολες παρα πολυ καλες

πραγματικα σας ευχομαι οτι ποθειτε!!!

Σε ευχαριστω πολυ και εσενα stroumf80 οτι επιθυμεις γλυκια μου!! :YMHUG::x:x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι!!!!!!

Το εύχομαι για όλα τα κορίτσια!!!!

Κορίτσια έχω πιάσει το κέικ και το χω ξπτωσει...!!! Είναι φοβερό.. Άμα λέω ότι θα γίνω τετραπέρατη το εννοώ!! Τι λεμαργία είναι αυτή;;;;

stroumfaki μου,σου ευχομαι την επομενη εβδομαδα λοιπον να εισαι κατακοκκινη %%-%%-%%-:D:D:D

Αντε να γενναμε ολες μαζι!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κέικ είναι φοβερό το πέτυχα πολύ αυτή τη φορά!

Θα σας πω καληνύχτα κορίτσια, πάω να ξαπλώσω γιατί εδω και καμια ώρα όπως είπα και στο άλλο θεμα με εχουν πιάσει κάτι πόνοι και δεν ξέρω τι είναι πονάω χαμηλά σαν να με τσιμπάει κάτι από την αριστερή πλευρά σαν σουβλιά και σαν τσίμπιμα, και δεν περιμένω τώρα να αδιαθετήσω...

Καληνύχτα

sorry που κλεινω ετσι απότομα

Stroumfaki ωραιο το κεικ? :P

Αχ θελω να φτιαξω, αλλα δεν φτιαχνω γιατι εναι πειρασμος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κέικ είναι φοβερό το πέτυχα πολύ αυτή τη φορά!

Θα σας πω καληνύχτα κορίτσια, πάω να ξαπλώσω γιατί εδω και καμια ώρα όπως είπα και στο άλλο θεμα με εχουν πιάσει κάτι πόνοι και δεν ξέρω τι είναι πονάω χαμηλά σαν να με τσιμπάει κάτι από την αριστερή πλευρά σαν σουβλιά και σαν τσίμπιμα, και δεν περιμένω τώρα να αδιαθετήσω...

Καληνύχτα

sorry που κλεινω ετσι απότομα

Καληνυχτα ,περαστικουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...