Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

Οταν πας σπιτι σου μην κανεις καμια αλλη δουλιτσα cuando κατσε και ξεκουρασου.

Ολα θα πανε καλα μην ανησυχεις ηρεμια και ξεκουραση θελει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

eho ligo mpez :cry: mporei na teleionei to oneiro edo..

όταν βλέπεις ή νιώθεις κάτι να παίρνεις αμέσως το γιατρό σου !!

οι πρώτοι μήνες είναι δύσκολοι, θέλει μεγάλη προσοχή !!

και άντε μπράβο, αυτό το τικεράκι μάλιστα !!! μπαμπάτσικο !! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki mou min stenaxwriesai kali mou!!!den einai tipota!!mila k me to giatro sou gia na iremiseis!!!!agkalitsa :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ax re koritsia k egw poly stenaxwriemai(proliptika... ;) )an meinw egkyos pws tha ta kataferw???poly fobamai!i douleia mou einai dyskoli k doulebw 12 wres non stop!!!!an meinw k to xasw pali de ta to antekswtwra tha mou peite ktse na meineis re kopela mou....k exete dikio alla.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΙΩΞΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΕΧΕΤΕ!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΟΛΟΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ. ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΔΕ ΛΕΓΕΤΕ. ΕΧΩ ΚΛΑΨΕΙ, ΕΧΩ ΠΟΝΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΥΚΩΝΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΛΕΩ "ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΣΤΟΜΑΤΑ"

ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΟΝΟ, ΣΤΗ ΜΕΣΗ. ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΠΟΤΕ ΠΑΥΣΙΠΟΝΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΒΑΣΤΑΧΤΟΣ. ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ;

ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!

ΦΥΣΑΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino θα φωναξουμε την Αnastasia που τραβαει κοτσιδια! :-o

Μεινε εσυ και να ακους τι θα σου λεει ο ιατρος σου!!

Θα δουλευεις λιγο πιο χαλαρα!

Χ+m και εγω δεν παιρνω ευκολα φαρμακα αλλα με πιανει κανενα depon extra αναβραζον,το κοκκινο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΑΝΤΟ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ 8 ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΕΠΑΙΡΝΑ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΩ Κ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ....ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΕΣΗ ΠΑΡΕ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΘΕ 15 Η 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΠΑΤΖΟΥΡΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΡΤΕΣ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΚΛΠ.ΑΛΛΙΩΣ ΓΟΝΕΙΣ ΠΕΘΕΡΙΚΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΕΝΙΚΗ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΞΑΝΑΔΩ ΚΑΦΕ ΚΛΠ.Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eho ligo mpez :cry: mporei na teleionei to oneiro edo..

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΟΣΕΙ UTROGESTAN KAI ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα!ηρθε η τραβιχτρια κοτσιδων!!!! :-B Ποιανης σειρα ειναι τωρα? :-? cuando το να μην κουραζομαστε το ξερουμε δεν χρειαζεται να το λεμε...εδω εγω που ειμαι αγχωδεις με την καθαριοτητα και τα κοιταω απο ψηλα πλεον!!Οσο για το μπεζ που ειδες....δεν πιστευω να ειναι κατι...εγω ρωτησα το γιατρο μου αν δω τί να ανησυχήσω και μου ειπε καφε ή κοκκινο!Μπεζ,κρεμ,και απαλο καναρινι =))=)) εχω κι εγω στο σερβιετακι ειναι φυσιολογικα μην ανυσηχεις! :YMHUG:Και βαζω ηδη 3 ουτροζεσταν την ημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino θα φωναξουμε την Αnastasia που τραβαει κοτσιδια! :-o

Μεινε εσυ και να ακους τι θα σου λεει ο ιατρος σου!!

Θα δουλευεις λιγο πιο χαλαρα!

Χ+m και εγω δεν παιρνω ευκολα φαρμακα αλλα με πιανει κανενα depon extra αναβραζον,το κοκκινο :D

einai poly dyskolo ews akatorthwto...alla as mi protrexoume ee????

cuando mou elpizw na se parigorise i myriam!!!!ola kala tha pane nai??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν τα χω καταφέρει ακόμα, εγω είμαι η χαζή, εσύ έβαλες και την διεύθυνση εγω ούτε αυτό

ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΗ!!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκανα λαθος να περιμενω να το πετυχω τοσο ευκολα...τελειωσε το ονειρο για μενα αποψε...σας το λεγα δεν το νιωθω....τελειωσε...μια ωραια αρνητικη χοριακη και τελειωσε το ταξιδι...παμε για αλλα...ειμαι ...δεν ξερω πως νιωθω...αδεια..χαλια..δεν εχω λογια... καλη συνεχεια στις εγκυουλες εγω θα απομακρυνθω λιγακι..και οταν με το καλο συνελθω θα τα πουμε...σας ευχαριστω ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando, μην σκύβεις το κεφάλι μην το κάνεις αυτό...πάρε δύναμη τώρα που έκανες την αρχή το μόνο σίγουρο είναι θέμα χρόνου, θα το πετύχεις κοπέλα μου....τώρα πρέπει να είσαι ποιο σίγουρη απο ποτέ. Πάρε τον χρόνο σου. @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκανα λαθος να περιμενω να το πετυχω τοσο ευκολα...τελειωσε το ονειρο για μενα αποψε...σας το λεγα δεν το νιωθω....τελειωσε...μια ωραια αρνητικη χοριακη και τελειωσε το ταξιδι...παμε για αλλα...ειμαι ...δεν ξερω πως νιωθω...αδεια..χαλια..δεν εχω λογια... καλη συνεχεια στις εγκυουλες εγω θα απομακρυνθω λιγακι..και οταν με το καλο συνελθω θα τα πουμε...σας ευχαριστω ολες..

Βρε cuandaki μου τι εγινε ρε γμτ!!!Παρε το χρονο σου κοριτσι μου και παλι δυναμικα να επιστρεψεις!!!Δεν εχω λογια τι να πω! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαααααx βρε cuando μου τι να πω :cry: ......τιποτα δεν ειναι ευκολο για σενα τωρα......χρειαζεσαι το χρονο σου για να εισαι δυνατη...

Ημαστε διπλα σου,αλλωστε και εμεις την ανηφορα ανεβαινουμε..

Σε περιμενουμε συντομα κοντα μας!! :-*:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο Cuandaki μου, δυστυχώς για τις περισσότερες απο εμάς είναι ανηφορικός ο δρόμος για την μητρότητα...Θα τα καταφέρουμε όμως δεν το βάζουμε κάτω έτσι? Απλώς αποκτάμε μεγαλύτερες αντοχές και επιμονή! ;)

Θα δείς σύντομα θα φτιάξουν όλα! Πάρε τον χρόνο σου, κάνε καμιά βόλτα στην πανέμορφη, ανοιξιάτικη Βαρκελώνη και ξεκουράσου! Εμείς θα είμαστε εδώ και θα σου στέλνουμε όλη μας την αγάπη και την θετική μας ενέργεια!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:O:-)O:-):x

Καλημέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου η αληθεια ειναι οτι ο πονος μιας τετοιας απωλειας ειναι απεριγραπτος...τωρα μπορω να νιωσω ολα τα κοριτσακια που το εχουν ζησει και πολλες φορες πανω απο μια φορα η σε πιο προχωρημενη φαση...θελω να πιστευω οτι ειναι θετικο που συλλαβαμε μια φορα..οτι πηρε μπρος η μηχανη και οτι συντομα θα ξανασυμβει και θα μεινει...δυστυχως πρεπει να μαθουμε να κανουμε και αλλο υπομονη...ποναει πολυ κοριτσια..παρα πολυ..αλλα οταν μοιραζεσαι τον πονο μενει μισος...αναστασουλα μου βγαλε οτι θα γινω μανουλα..θα γινω αλλα οχι τωρα.. :roll: ...θα παω ελλαδιτσα τωρα να ηραμησω ενα μηνα και μετα με αλλη ενεργεια θα βαλουμε μπρος απο το μαη...πρωτα ο θεος και καλα να ειμαστε...σας ευχαριστω πολυ..πολλη καλη συνεχεια και πολλες σγκυουλες ευχομαι..δεν θα το βαλω κατω..χτες ηταν μια φριχτη νυχτα..σημερα ειναι μια δυσκολη μερα..αλλα θα περασει...ξερω οτι υπαρχουν πιο δυσκολα και ασχημα..ξερουμε οτι ειμαστε καλα και θα ερθει..μας βασανιζει πιο πολυ απο αλλα μωρακια αλλα τι να κανουμε..ισως ηθελε να μας προετοιμασει για το επομενο...θα ερθει..ειμαι θετικη κι ας ποναει η ψυχη μου σημερα...μην το βαζει καμια σας κατω..ολες θα γινουμε μανουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα θα κανετε λοιπον το ταξιδι ,να ΄ρθειτε με το καλο ,να ξεχαστειτε !!!:P

Πιστευω σε αυτο που ειπες οτι, αφου πηρε μπος η μηχανη..... ειναι σιγουρα θετικο!!!

Μια, δυο, εεεεεεε την τριτη θα ειναι και η τελευταια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σιγουρα δεν πρεπει να το βαζουμε κατω!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΠΑΡΕ ΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ..... ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΖΗΣΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΟΛΑ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.

ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ "ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ!!!"

ΟΛΗ Η ΑΓΓΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ.... :YMHUG:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...