Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά είστε όλα τα λεφτά!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Jannolino, σχετικά με την συνιφάδα σου, απλά, λίγο πιο μακριά, μην χάνεσαι αλλά κράτα μια απόσταση που θα σε προφυλάξει.

Πάντως και εγώ αυτά που λέω, δεν τα καταφέρνω πάντα,, προσπαθώ! Και εμένα μου κάνουν σπαστικά και εγω κλαίω αλλά γίνομαι και πιο δυνατή.

Εγω τον εαυτό μου και το μυαλό μου δεν κοντρολάρω. Δυστυχώς.. (αυτά που σας ελεγα πριν)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stroumf μου καλά προχωράτε με τις εξετάσεις και απ'οτι εχω καταλάβει ο γιατρός σας είναι αισιόδοξος γιατί εσύ έτσι;Όλα καλά θα πάνε αρκεί να του μιλήσεις ανοικτά.Όσο για τις κουνιάδες έχω τρεις και είμαι μια αλλά πρόβλημα τόσα χρόνια δε μου έχουν δημιουργήσει εμένα η πεθερά μου είναι κέρβερος :twisted: Τι να κάνουμε υπομονή πάνε πακέτο με τους καλούς μας....άλλωστε τους συγγενείς δεν τους διαλέγουμε :lol::lol:

Μερεντούλα συμφωνώ μαζί σου "Στους δύο τρίτος δε χωρά"

Jannolino οι κακιές νύφες όπως και οι πεθερές είναι σαν τις κατσαρίδες,δεν μπορείς να απαλλαγείς εύκολα απ'αυτές.... =))=))=))

Κορίτσια ποιά την αμόλησε;Κοίτα πως με έκανες [smilie=glasses3.gif] δε μ'αρέσει θέλω [smilie=icon_rr.gif] οπότε αμόλα την επόμενη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο Μαράκι,

Δεν το χα σκεφτεί και δεν το χα δει έτσι, για το γιατρό εννοώ, όντως είναι θετικός και αισιόδοξος !!!!

Εγώ όμως χχχχχχχ βλακείες, τα δικά μου, με αρνητικές σκέψεις. Προσπαθώ όμως, προσπαθώ!!!

Όσο για την πεθερά και τι κουνιάδες.... πάνε όντως πακέτο αλλα... λίγο απόσταση ρε παιδιά.. έχετε λίγο απόσταση;;

Τώρα λέω εγώ σε σας αλλά άμα σας πω εγω από τα πεθερικά μου τι έχω πάθει .... Δόξα το Θεό όμως ξεπεράστηκαν!! Και η αλήθεια είναι ότι έπαθα - έμαθα και κρατώ απόσταση ασφαλείας και λέω αυτό που μενοχλεί με όμορφο τρόπο. Που και αυτό θα το κόψω, γιατί δεν είναι γονείς μου, ότι κάνει με τους γονείς του θα το κάνει ο άντρας μου, γιατί είναι περιβάλλον που του ανήκει.

Τι λέω ο φιλόσοφος ωχωχωχωχωχωχω. Τώρα πέρα από την πλάκα αυτό πιστεύω ότι είναι σωστό.

Stroumf μου καλά προχωράτε με τις εξετάσεις και απ'οτι εχω καταλάβει ο γιατρός σας είναι αισιόδοξος γιατί εσύ έτσι;Όλα καλά θα πάνε αρκεί να του μιλήσεις ανοικτά.Όσο για τις κουνιάδες έχω τρεις και είμαι μια αλλά πρόβλημα τόσα χρόνια δε μου έχουν δημιουργήσει εμένα η πεθερά μου είναι κέρβερος :twisted: Τι να κάνουμε υπομονή πάνε πακέτο με τους καλούς μας....άλλωστε τους συγγενείς δεν τους διαλέγουμε :lol::lol:

Μερεντούλα συμφωνώ μαζί σου "Στους δύο τρίτος δε χωρά"

Jannolino οι κακιές νύφες όπως και οι πεθερές είναι σαν τις κατσαρίδες,δεν μπορείς να απαλλαγείς εύκολα απ'αυτές.... =))=))=))

Κορίτσια ποιά την αμόλησε;Κοίτα πως με έκανες [smilie=glasses3.gif] δε μ'αρέσει θέλω [smilie=icon_rr.gif] οπότε αμόλα την επόμενη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stroumf μου άσε εμείς μένουμε και μαζί,η πεθερά μου και η μια μου κουνιάδα(παλιά ηταν και οι δύο,η μια όμως απο τις κουνιάδες μου μετακόμησε γιατί δεν άντεχε άλλο τον έλεγχο της μάνας της)μένουμε στην ίδια πολυκατοικία οπότε φαντάζεσαι τι έχω περάσει έτσι; :shock::shock::lol::lol: Τα πρώτα χρόνια δε μιλούσα αλλά τα τελευταία 3χρόνια έχω αλλάξει κι εχω βρεί την υγειά μου :lol::lol: Οπότε μακριά κι αγαπημένοι όσες μπορούν τουλάχιστον..... :roll::roll:

Μερεντούλα βλέπω ξαλάφρωσες ε; =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια αυτες τις εικονούλες πως τις βάζετε;

αυτές κατω από το κείμενο που δημοσιευετε;

θα πας στο προφίλ σου,

επεξεργασία υπογραφής και θα προσθέσεις τον σύνδεσμο url τις εικόνας που θες να βάλεις

π.χ http://www.cheesebuerger.de/images/smil ... h/a070.gif

μην ξεχνάς να βάζεις την προσθήκη εικόνας σύνδεσμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι.... και τις εικονες απλα τις ψάχνω στο Internet ή υπάρχει συγκεκριμένο site;;; Eίμαι λίγο άσχετη εεεεε.... το κανα αυτό αλλά μου έβγαλε μήνυμα λυπούμαστε δεν μπορούμε να συνδεθούμε με αυτό το site (kati tetoio)

θα πας στο προφίλ σου,

επεξεργασία υπογραφής και θα προσθέσεις τον σύνδεσμο url τις εικόνας που θες να βάλεις

π.χ http://www.cheesebuerger.de/images/smil ... h/a070.gif

μην ξεχνάς να βάζεις την προσθήκη εικόνας σύνδεσμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf gia tis eikones k egw to epsaxna teleftaia alla den katafera na kanw tpt!!!asxeti k egw!!

koritsia egw me ti synefada mou kratisa megaaaaali apostasi giati stin arxi ti patisa polles fores!!!blepete i synnefada mou einai k 2i mou ksaderfi :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι... αυτό είναι κομματάκι δύσκολο θα λεγα... σου στειλε pm και friend..

Mάλλον ο άντρας σου θα πρέπει να κρατάει τις αποστάσεις αφού είστε όλοι μαζί. Από την άλλη μάλλον από πλευρά σου να κρατάς κάποιες αποστάσεις, εγώ αυτό λέω, δεν μπορείς και να μηνμιλάς με τον άλλο.

Stroumf μου άσε εμείς μένουμε και μαζί,η πεθερά μου και η μια μου κουνιάδα(παλιά ηταν και οι δύο,η μια όμως απο τις κουνιάδες μου μετακόμησε γιατί δεν άντεχε άλλο τον έλεγχο της μάνας της)μένουμε στην ίδια πολυκατοικία οπότε φαντάζεσαι τι έχω περάσει έτσι; :shock::shock::lol::lol: Τα πρώτα χρόνια δε μιλούσα αλλά τα τελευταία 3χρόνια έχω αλλάξει κι εχω βρεί την υγειά μου :lol::lol: Οπότε μακριά κι αγαπημένοι όσες μπορούν τουλάχιστον..... :roll::roll: Πας στον πίνακα ελέγχου

Μερεντούλα βλέπω ξαλάφρωσες ε; =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι.... και τις εικονες απλα τις ψάχνω στο Internet ή υπάρχει συγκεκριμένο site;;; Eίμαι λίγο άσχετη εεεεε.... το κανα αυτό αλλά μου έβγαλε μήνυμα λυπούμαστε δεν μπορούμε να συνδεθούμε με αυτό το site (kati tetoio)

αυτό που σου έδωσα ήταν συνδσμος, το γαϊδουράκι μου που κάνει κακά.. :lol::lol:

μπες εδώ να δεις http://www.glitter-graphics.com/gallery ... 119&page=2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino κι εγω συμφωνώ με την Μερεντούλα και φαντάσου οτι εσένα είναι μακριά ενώ εγώ τους έχω κάθε μέρα όλη μέρα στα πόδια μου γι αυτό κι εγώ για να μην χαλιέμαι συνέχεια και να τσακώνομαι με τον καλό μου κάνω οτι δεν ακούω και δε βλέπω κάποια πράγματα και έχω βρεί την ησυχία μου,έχω αρχίσει και μιλάω και όταν μου τη "λένε"ή με προσβάλλουν κι έτσι προσέχουν πως μου συμπεριφέρονται γιατί πιο παλιά κορίτσια η ζωή μου ήταν κόλαση αλλά ήταν και ο καλός μου με το μέρος μου άκουσα και την συμβουλή του(να μιλάω και να μην αφήνω συνέχεια τους άλλους να με ποδοπατάνε)και είμαστε μια χαρά τώρα.Πρέπει να σηκώνουμε το ανάστημα μας και να είμαστε διπλωματικές όπου χρειάζεται,για να μη χαλάμε και τη σχέση μας με τους συζύγους μας και να μην είμαστε πάντα οι κακές και αυτές που συνέχεια δημιουργούμε προβήματα κατα αυτούς.

Stroumf όταν γράφω οτι δε μιλούσα εννοώ οτι δεν ερχόμουν σε αντιπαράθεση μαζί τους όχι οτι δεν τους μιλούσα.Αυτο δε θα το έκανα ποτέ,οικογένεια του άντρα μου είναι δε θα τον πλήγωνα ποτέ μ'αυτόν τον τρόπο.Απλά κρατούσα αποστάσεις όταν έπρεπε και ήμουν δίπλα τους όταν με είχαν ανάγκη.Δεν αντέχω τις φασαρίες και τον έλεγχο και τους το έχω δείξει με ωραίο τρόπο και το ίδιο και ο άντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι.... και τις εικονες απλα τις ψάχνω στο Internet ή υπάρχει συγκεκριμένο site;;; Eίμαι λίγο άσχετη εεεεε.... το κανα αυτό αλλά μου έβγαλε μήνυμα λυπούμαστε δεν μπορούμε να συνδεθούμε με αυτό το site (kati tetoio)

Stroumfaki στο ιντερνετ θα πας εικονες animated η' gif , π.χ. baby animated η΄οτι αλλο θες..και εμφανιζονται εικονες.Κανεις κλικ σε μια που επελεξες ,δεξι κλικ προβολη,αντιγραφη και επικοληση στο %7Boption%7D διευθυνση εικονας%7Boption%7D αναμεσα .Ειναι στο προφιλ σου, επεξεργασια υπογραφης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Cuandaki μου το έχεις κάποιες φορές και στην εγκυμοσύνη,μήπως έχεις κουραστεί λιγάκι παραπάνω σήμερα;Πρόσεχε και μην σκέφτεσαι έτσι έχεις κι ένα μπεμπέ να σκεφτείς.....Μια αγκαλίτσα; :YMHUG::YMHUG:

Μπράβο Lil καλό αυτό θα ξέρεις πότε έχεις ωορηξία και θα γνωρίζεις έτσι τις γόνιμες σου μέρες,θετικότατο και ελπιδοφόρο!!!!Καλή επιτυχία!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i alitheia einai pos ekana douleies kai tetoia..sa vlakas..pire i aderfi mou to giatro kai tis eipe oti den eanisixoume den peirazei ginetai auto..kai na min pairno mono 1 outro einai igo ..na pairno 6 2 proi ,2 mesimeri,2 vradi..tha pao spiti na xaploso se ligo..eimai kai se ena seminario tora kai ta xo paixei.. :?:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες? Μπορει και να συμβαινει αυτο και να μην πρεπει να ανυσηχεις...Η κουμπαρα μας που ειναι εγκυος ειχε για μια στιγμη δει κατι και της ειπε να ξαπλωσει και να μην κουραζετε και ολα καλα μετα.Για να εισαι σιγουρη ομως κανε και κανα τηλεφωνο στο doctor..Oλα καλα θα πανε!!!!!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου μια συμβουλή γιατί εγώ έτσι την "πάτησα" να ξεκουράζεσαι και να αφήσεις τις δουλίτσες σου γι αργότερα,άλλωστε οι δουλειές δε τελειώνουν ποτέ γι αυτό να κοιτάς τώρα μόνο τον εαυτό σου και το μπεμπέ σου κορίτσι μου και όλα καλά θα πάνε!!!Μη στεναχωριέσαι όμως εεεεε....Φιλάκια και να προσέχεις :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...