Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

ΤΡΕΛΟ ΜΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ STROUMF ΜΟΥ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ

Η ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΚΟΤΗΤΑ :!::!::!:

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΠΕΣΜΕΝΗ ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ ΣΑΝ ΕΣΑΣ....

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΝΙΩΘΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ

ΙΔΙΑ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ,

ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΕΣΑΙ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ!

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Levou μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.....καλά κάνετε και δε γνωρίζουν τίποτα και καλό είναι να μάθουν μόνο την εγκυμοσύνη σου,σου τα λέω γιατί εμείς την "πατήσαμε"και μας έχουν πρήξει...Καλή επιτυχία κορίτσι μου σε οτι κάνεις και σου εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!! :D:D

Σ'ευχαριστώ Μαράκι μου και εσύ σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα!

Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή κάναμε το λάθος να πούμε στους γονείς ότι ξεκινήσαμε προσπάθειες και ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΑΝ!!!! Ειδικά η πεθερά μου δεν παλεύονταν με τίποτα! Έτσι τους είπαμε κι εμείς ότι λόγω οικονομικής κρίσης προσέχουμε και όταν φτιάξουν τα πράγματα βλέπουμε....

Και έτσι ούτε άγχος, ούτε πίεση έχουμε πια... Ούφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando και κορίτσια μου καλησπέρα...:).....έχουμε την μετακόμιση με τον αντρούλη μου και δεν εχω χρόνο αρκετο για να μπαινω να μιλαμε.,..:(...άντε επιτελους να τελειωσει και να ξανα αρχισω δυναμικα..:)

τι κανετε???

εγω ειμαι μια χαρουλα....χθες ειδαμε το σπορακι με τον αντρουλη μου και ειμαστε χαρουμενοι..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις απόλυτο δίκιο, θα προσπαθήσω να μαι καλύτερα, είμαι ήδη δηλαδή ή απλά υπάρχετε εσείς δίπλα μου και ηρεμώ, κρίση ειλικρίνιας; πανικός; ανυπομονησιά;; ξέρω γω...

Πάντως είστε εδώ και ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ πραγματικά!!!

Μariap1, έχουμε κάνει σαλπιγγογραφία που είχα στένωση και το διορθώσαμε και όλα καλά, τώρα παρακολουθούμε τον κύκλο μου και την ωορρηξία μου, την τελευταία φορά είχα καθυστέρηση 8 μέρες αλλά με είδε ο γιατρός και μου πε ότι όλα ειναι καλά, και οτι τυχαίνει κάποιες φορές να καθυστερεί. Και με την προλακτίνη μου που είχε ανέβει το παρακολουθώ και έπερνα μισό χαπάκι μια φορά την εβδομάδα. Ο αντρας μου έχει κάνει εξετάσεις και είναι οκ. Αυτά.

ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ?????

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ;;;;;;;

ΤΡΕΛΟ ΜΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ STROUMF ΜΟΥ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ

Η ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΚΟΤΗΤΑ :!::!::!:

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΠΕΣΜΕΝΗ ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ ΣΑΝ ΕΣΑΣ....

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΝΙΩΘΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ

ΙΔΙΑ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ,

ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΕΣΑΙ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ!

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando και κορίτσια μου καλησπέρα...:).....έχουμε την μετακόμιση με τον αντρούλη μου και δεν εχω χρόνο αρκετο για να μπαινω να μιλαμε.,..:(...άντε επιτελους να τελειωσει και να ξανα αρχισω δυναμικα..:)

τι κανετε???

εγω ειμαι μια χαρουλα....χθες ειδαμε το σπορακι με τον αντρουλη μου και ειμαστε χαρουμενοι..:)

αντε ρε μικυ και μας εσκασες,ελα κι απο το αλλο να μας τα πεις..στρουμφ πιο ηρεμη φωτο αυτη..ετσι μπραβο... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksanairthaaaa!!!xairomai pou oooooles eiste kalytera!!!

egkyoules...mas paramelisate simera :( oute ena ff den mas kanate :lol::lol:

eimai etoimi k perimenwwww :D:D:D egkyoules....plisiaste parakalw.....anoigoume to stomataki......kai......eispnoi.......kaiiiiiiiiii................ekpnoi!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

anteeee.....

na gelasoume k ligo!!!!

pantws koritsia emena to kseroun oi 2 oikogeneies giati itan anagaio alla parapono den exw!!!!mono apo ton aderfo mou exw giati den mou fernei sixna ton anipsio mou gia na mi zilebw leei :evil::evil::evil: pligonomai poly otan to skeftomai!!!!!

alla mi peftoumeeee...twra pou anebikame!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Quando,

Είναι όντως πιο ήρεμη foto αφού γύρισα σε κάποια στιγμή πριν που μουν στεναχωρεμένη και την κοίταξα και μου δημιούργησε άγχος .. (ναι... απο την φωτογραφία περίμενα .. για να χω άγχος...) Μα είναι δυνατόν.. Κορίτσια πρέπει να με χει βαρέσει.........!!!!

Μικάκι... που είσαι όλες ρωτάνε!!! Μπράβο!!!!!!!! Με το καλό το σποράκι!!!!! ;););););)

αντε ρε μικυ και μας εσκασες,ελα κι απο το αλλο να μας τα πεις..στρουμφ πιο ηρεμη φωτο αυτη..ετσι μπραβο... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ Μαράκι μου και εσύ σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα!

Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή κάναμε το λάθος να πούμε στους γονείς ότι ξεκινήσαμε προσπάθειες και ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΑΝ!!!! Ειδικά η πεθερά μου δεν παλεύονταν με τίποτα! Έτσι τους είπαμε κι εμείς ότι λόγω οικονομικής κρίσης προσέχουμε και όταν φτιάξουν τα πράγματα βλέπουμε....

Και έτσι ούτε άγχος, ούτε πίεση έχουμε πια... Ούφ!

και εμείς έτσι κορίτσια, δεν μιλήσαμε σε κανέναν...

ούτε σε γονείς!! γιατί αυτοί και αν δημιουργούν άγχος !!! e055.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια jannolino,

δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσει αυτό που έκανα εγω, στην δική μου περίπτωση όμως βοήθησε. Όταν κάποια στιγμή τα αδέρφια μου, μου έλεγαν τακτικά ότι:... δεν έχεις ακόμα παιδιά και δεν μπορείς να καταλάβεις... (Εγω πληγωνόμουν και ακόμα δηλαδή..) αλλά.. ένα ωραίο απόγευμα ψιλοτσακωνόμασταν ... και γυρίζω και τους λέω επιδεικτικά... παιδιά εμείς δεν έχουμε παιδιά για να σας καταλάβουμε οπότε ότι θέμα έχετε μην μας ανακατεύετε!! Και έφυγα, πήρα τον άντρα μου και πήγαμε για καφέ. Μπροστά ήταν και οι νύφες μου και οι γονείς μου. Κλείσαν όλοι το στόμα τους, και από τότε δεν το ξανάπε κανένας.

Δεν το έκανα γιατί ήθελα να τους προσβάλλω αλλά γιατί όταν γύρισα και του είπα ότι αυτό που λέτε μας κάνει και νιώθουμε κόμπλεξ.. δεν το κατάλαβαν.. όταν τους το είπα ανοιχτά, βοήθησε και εμένα και τον άντρα μου.

Μετά από κείνο το απόγευμα, όταν γυρίσαμε από τον καφέ, με ηρεμία, τους είπα, ότι με προκαλείτε και δεν καταλαβαίνετε την ψυχολογία μας, και φυσικά λατρεύω τα παιδιά σας αλλά αυτό που ζούμε εμείς είναι δύσκολο.. Και ζήτησαν συγνώμη με τον τρόπο τους!!

Δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσω μαυτό...

ksanairthaaaa!!!xairomai pou oooooles eiste kalytera!!!

egkyoules...mas paramelisate simera :( oute ena ff den mas kanate :lol::lol:

eimai etoimi k perimenwwww :D:D:D egkyoules....plisiaste parakalw.....anoigoume to stomataki......kai......eispnoi.......kaiiiiiiiiii................ekpnoi!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

anteeee.....

na gelasoume k ligo!!!!

pantws koritsia emena to kseroun oi 2 oikogeneies giati itan anagaio alla parapono den exw!!!!mono apo ton aderfo mou exw giati den mou fernei sixna ton anipsio mou gia na mi zilebw leei :evil::evil::evil: pligonomai poly otan to skeftomai!!!!!

alla mi peftoumeeee...twra pou anebikame!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf mou poly kala ekanes....mou to exoun pei mono mia fora alla me tis prakseis tous katalabainw pws etsi to blepoun!!!!fysika exoume malwsei 2-3 fores gia alla themata k eimai apofasismeni oti me pligwnei na tous to lew giati de bgainei k tpt an to krataw mesa mou k sinexizoun na me ponane!!!!!alla re koritsia kserw oti o aderfos mou me agapaei poly k pisw apo ola afta briskete i nyfi mou!!!!pou alimono panagia mou na min yparxoun tetoies nyfes se allo spiti :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino τι θα κάνεις εσύ ; χοριακή ή τεστ ;

ρωτάω γιατί δεν ξέρω τι γίνεται στο Deutschland... και η Κουάντο μας είχε πει πως δεν κάνουν χοριακή αν δεν το ζητήσει ο γιατρός ( θυμάμαι καλά κουάντο ; )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf mou poly kala ekanes....mou to exoun pei mono mia fora alla me tis prakseis tous katalabainw pws etsi to blepoun!!!!fysika exoume malwsei 2-3 fores gia alla themata k eimai apofasismeni oti me pligwnei na tous to lew giati de bgainei k tpt an to krataw mesa mou k sinexizoun na me ponane!!!!!alla re koritsia kserw oti o aderfos mou me agapaei poly k pisw apo ola afta briskete i nyfi mou!!!!pou alimono panagia mou na min yparxoun tetoies nyfes se allo spiti :twisted::twisted:

Αλλοι εχουν κακιες νυφες αλλοι εχουν κακιες κουνιαδες X( ιδιως η μια η δικια μου στομα δεν μαζευει απο τα τουβλα που πεταει!!!Αλλα δεν την χαριζω!!! :ymtongue:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι θα σου πω πως λειτουργώ εγώ και πιστεύω έστω να σε βοηθήσω λίγο..

Οι νύφες μου είναι δύσκολα κορίτσια, άλλο τόσο όμως είμαι και εγώ. Τις αγαπώ όμως τις σέβομαι και αν μου κάνουν σπαστικά, ότι και να γίνεται σε όποια εκδήλωση και να μαστε (γενέθλια, γιορτές, τα πάντα) σηκώνομαι και φεύγω, έτσι τους δίνω να καταλάβουν οτι κάνουν μλκ..

Τα αδέρφια μου τα λατρεύω, δίνω τα πάντα, το οτι επιρρεάζονται από τις γυναίκες τους είναι λογικό γιατί και εγώ το παθαίνω, επιρρεάζομαι από τον άντρα μου, άσχετα αν είμαι πιο αντικειμενική και κρατώ πιο πολύ τις ισσοροπίες. Εκείνοι (τα αδέρφια μου) γίνονται 'χαλβάδες', που λέει ο λόγος, δεν θα αλλάξει αυτό αφού έτσι θέλουν να ναι... Εγώ ή εσύ, το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε, για να χουμε την συνήδειση μας καθαρή και ήσυχη είναι να μην δημιουργούμε προβλήματα στους άλλους και ειδικά στις οικογένειες τους.. Πως θα το καταφέρουμε.. εγω τουλάχιστον σενα βαθμό το κατάφερα.... τους το λεω την στιγμή που μπορώ όπως σου είπα πριν. Και τις περισσότερες φορές και μπροστά και οι νύφες μου, για να μην γίνονται τσακωμοί και μεταξύ τους.

Σίγουρα κάνουμε και εμείς λάθη.. σαυτο το θέμα... αλλά βοηθάει (τουλαχιστον στους δικους μας) να λέμε τι μας πειράζει, και επειδη ειναι αδερφια μας οικογενεια μας να μην δημιουργούμε ούτε μεταξύ μας προβλήματα ούτε στις οικογένειες τους όπως σου είπα.

Τί λες?

stroumf mou poly kala ekanes....mou to exoun pei mono mia fora alla me tis prakseis tous katalabainw pws etsi to blepoun!!!!fysika exoume malwsei 2-3 fores gia alla themata k eimai apofasismeni oti me pligwnei na tous to lew giati de bgainei k tpt an to krataw mesa mou k sinexizoun na me ponane!!!!!alla re koritsia kserw oti o aderfos mou me agapaei poly k pisw apo ola afta briskete i nyfi mou!!!!pou alimono panagia mou na min yparxoun tetoies nyfes se allo spiti :twisted::twisted:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentaki mou xoriaki tha kanw :-ss:-ss:-ss:ympray::ympray::ympray: gia na doume ;)

anastasia kounadia den exw!!!!alla exw k synnefada ama laxei!!!!!!pragmatika de kserw ti amarties plirwnw re paidia......i nyfi mou einai poniri...poly poniri alla kakia den mporw na ti pw!!!!i synefada omws re koritsia.....bitrioli stazei ekeino to stoma!!!toso kakia.....KAKIA K ZILEIA!!!!zilebei poion??emena!!!pou den exw oute ena € na parw braki pou leei o logos... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO...

ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΊΜΑΣΤΕ ΤΟΣΕΣ ΕΔΩ...!!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧ

Σευχαριστούμε!!!

Φιλιά

Σας στέλνω μηνύματα και φτιάχνω και γλυκό μην νομίζετε ότι δεν τηρώ αυτά που λέω!!! Ωστόσο φτιάχνω και μακαρονάκια για φαγητό!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουουουουουουουουουουουουουουουουουυ :P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumfaki mou poly wraia ta les alla ela pou eimai atomo otan mou ti lene komplarw k kollaw!!!skeftomai tous goneis mou k de thelw na stenaxoriounte!!i mama mou mou eixe pei sto prwto mas kabga pws egw eimai pio wrimi apo ti nyfi mou k perimenei perissotera apo mena gia na kratisw ti sxesi me ton aderfo mou ton xalba!!!!!!k koritsia den thelw katholou na ti stenaxwrisei!!!stirizetai panw mou k niwthw pws an afto simainei pws prepei na to boulwnw tha to kanw!!!alla mou exei meinei k ligo psychologiko!!!telos pantwn!!opou mporw omws stroumf tis ta lew k egw k an thelei as thimwsei!!!a ma pia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πφφφφφφφφφφφφφφ... :lol::lol::lol: ανασανα!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

μερεντουλι εδω κανουν μονο στην εξω χοριακη για να παρει η να κοψει φαρμακα..στη σπερματεγχυση και τετοια οχι...δεν χρειαζεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μένα το παίρνεις πολύ σοβαρά κ δεν πρέπει!

Δεν μένεις μαζί της για να σε απασχολεί τόσο πολύ, ούτε να στεναχωριέσαι. Ούτε να τσακώνεσαι μαζί τους. Απλά λέγε αυτό που σε ενοχλεί με απλο τρόπο χωρίς νεύρα και τρέλες. Ήρεμα και κατανοητά. Για να μην μαλώσεις κιόλας. Δεν είπαμε το άλλο άκρο, απλά να μιλήσεις. Και βέβαια τσακωμοί υπάρχουν σε όλους αλλά καλύτερα μόνο με τον αδερφό σου κ οχι με την νυφη σου, γιατί με την νύφη σου δεν διορθώνονται εύκολα τα πράγματα.

Όσο για τους γονείς σου, εγώ απλά τους το κόβω και τους λέω να μην ανακατεύονται στην σχέση μου με τα αδέρφια μου, άλλο είναι εκείνοι σαν γονείς και άλλο εγώ σαν αδερφή.

Τώρα αυτά ισχύουν σε μενα δεν ξέρω τι σχέση έχετε εεεε....;;;

Μην σε τρελαίνω...

stroumfaki mou poly wraia ta les alla ela pou eimai atomo otan mou ti lene komplarw k kollaw!!!skeftomai tous goneis mou k de thelw na stenaxoriounte!!i mama mou mou eixe pei sto prwto mas kabga pws egw eimai pio wrimi apo ti nyfi mou k perimenei perissotera apo mena gia na kratisw ti sxesi me ton aderfo mou ton xalba!!!!!!k koritsia den thelw katholou na ti stenaxwrisei!!!stirizetai panw mou k niwthw pws an afto simainei pws prepei na to boulwnw tha to kanw!!!alla mou exei meinei k ligo psychologiko!!!telos pantwn!!opou mporw omws stroumf tis ta lew k egw k an thelei as thimwsei!!!a ma pia!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια...

αυτα που λέτε δεν τα καταλαβαίνωωωωωω....

χαζή τελείως....;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ksekinisame blepw???????????????????????????????????????

opoia mporei na mou kanei afti koup [smilie=toothy4.gif] na proselthei k na einai tzampa fysika!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksekinisame blepw???????????????????????????????????????

opoia mporei na mou kanei afti koup [smilie=toothy4.gif] na proselthei k na einai tzampa fysika!!!!!!! :lol::lol:

κοίτα αυτά μόνο η σία τα κάνει...

λίγο υπομονή και θα σε στρώσει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...