Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 38- η ώρα της μπεμπούλας


Recommended Posts

Έφαγα μισό κιλό ντομάτες μέχρι να σας διαβάσω. Και όταν πήγα να γράψω ξυπνησε η Ιλιάνα.

Ωραίες φωτογραφίες! Παναγιώτα είσαι σαν να μην γέννησες. Μόνο σε μένα κατσικώθηκαν τα κιλά...

Α ρε Φρανίτα... Και ήθελα να σε δω. Τι κρίμα που φεύγετε. Καντε μια στάση και από εδώ.

Εμείς περάσαμε πολύ όμορφα. Πρώτη φορά που ήμασταν όλοι μαζί σαν οικογένεια. Πήραμε το λεωφορείο και είχαμε δυο καρότσια. Με κοντομάνικα ήμασταν. Τώρα όμως έπεσε η θερμοκρασία και έχει καταιγίδα.

Πάω να τελειώσω τη βαλίτσα της Ναταλίας. Εχω λίστα για το τι πρέπει να βάλω. Νυστάζω και πρεπει να μαζεψω.

Γωγώ ώρα για το νεο τρενο! Η κοιλια μου σου ρίχνει με τόσες ντομάτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καταρχήν να σχολιάσω το καινούργιο συμπεθεριο :mrgreen: το κατάλαβα απο χθες με το νταιζη ντακ αλλα είπα να περιμένω.. :mrgreen: συγχαρητήρια συμπεθερες τα πανε καλα τα παιδιά ;

ΘΟυλη ειλικρινά συγκινήθηκα και έκλαψα γιατί κανονικά θα ήμουν κ εγω μαΖι τους και θα περνουσαμε τέλεια με τον Κώστα. Τώρα Σκέφτομαι ότι μέχρι να παει σχολείο σπάνια θα πάμε σε παιδικό πΑρτυ.. Ουφ..

Επίσης Σκέφτομαι ότι τον Αύγουστο που θα έρθω στην Ελλάδα δεν θα είναι καμία στην Αθήνα τις λίγες μέρες που θα είμαι εκει .. Τις υπόλοιπες θα είμαι στην Ξάνθη.

Θέλω να σας πω διΑφορΑ αλλα ας μην χαλασω το κλίμα τώρα.. Μόνο να ξέρετε ότι σας αγαπώ και σας Σκέφτομαι :oops::D:):D φιλακια καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ουαου..φανταστικη αναμεταδωση του Παρτι..Μπραβο Γωγω τελειο ρεπορταζ!!!!

Να σχολιασω φωτο;;;..καλα παναγιωτα..κουκλαρα εγινες!!!!! Ησουν που ησουν….τωρα εισαι απλα θεα!!!!..επισης φιλεναδα σορυ που θα σε απογοητευσω..αλαλ ο ΝΙκολας μοιαζει πιο πολύ του προφεσορα τωρα που μεγαλωνει….

Φρανιτα Θεα..σιμπινι..ολα τα λεφτα..αυτο το παιδι μαζι με τον Μανωλακι και τον ΦΙλιππο της Βενης..ειναι η αγαπημενη μου τριαδα!!!!

Η Σισσυ το φαη το βαζει στον εγκεφαλο..δεν το συζητω..αλλα ακομα και όταν τρωει παραμενει μια γλυκα

Αφρο οντως εχει μονο κοιλια..ολη η υπολοιπη εισαι όπως ησουν..οποια σε δει από πισω δεν θα καταλαβει ότι εισαι εγγυος!!!!

Επισης η μπουτονιερα της Ιωαννας είναι Οοοοολλλλαααα τα λευτα..στιλ από κουνια που λεμε..και εσυ Γωγω…απαπα..κακασχοιμη βρε παιδι μου…χαχαχαχαχαχα

Ο μανωλης πολύ σοβαρη φατσα..σαν μεγαλο παιδακι είναι…και το τραπεζι πισω…αχ με κολαζετε!!!!!

Μπραβο σας..περασατε τελεια και ειστε ολες υπεροχες μαζι με τα μωρακια και τα παιδακια σας!!!!!

Αυτά γι ατην ωρα…παω να δουλεψω λιγακη και θα σας γραψω τα νεα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα...Μη με κοροϊδέψετε, αλλά δεν θυμάμαι πως ανοίγω καινούθριο θέμα..... :o:o:o:o:o:o:o:oops::oops::oops::oops::oops: Έχω πάθει αμνησία..Αφού μόνο εδώ απαντάω, που να θυμάμαι πως ανοίγουν νέο θέμα.... :?:?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!! :)

Γωγω πηγαινε πανω πανω στην σελιδα που λεει θηλασμος και διατροφη μωρου. Πατα εκει και μετα καπου αριστερα λεει νεο θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...