Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 38- η ώρα της μπεμπούλας


Recommended Posts

Νατάσα το ψαράκι το βαπτίσαμε μπλεδούλη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο δικός μου πάντως δεν έχει κανένα πρόβλημα να έρχεται σε παιδικά πάρτυ ίσα ίσα που του αρέσει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευα πως αποθηλάσατε? έγραψες κάπου?

Κατσικίσιο γάλα έχει Όλυμπος

δεν ανοιξα συγκεκριμενο θεμα αλλα το εχω γραψει καπου δεν θυμαμαι

ξεκινησα εκοψα τους νυχτερινους δηλαδη οταν ξυπνουσε μεσα στη νυχτα δεν της εδινα ε στην αρχη γκρινιαζε αλλα μετα οκ το δεχτηκε και μετα μεσα στη μερα την ξεγελουσα καπως και μια μερα δεν μουζητησε και δεν της εδωσα

τωρα μου ζηταει βεβαια ακομα αλλα οκ οχι εντονα

το πηρε καλα παντως περιμενα πιο δυσκολα να ειναι

αα εχει στα σουπερ μαρκετ το ολυμπος κατσικισιο?θα το ψαξω και θα δοκιμασω αν το πινει βεβαια ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως το παιδι εχει ατοπικη δερματιτιδα κανε μια αναζητηση σο ιντερνετ να δεις

Εμενα; η φιλη μου τα ξυπανει στις 6 το πρωι πανε παδιδικο και κοιμουνται απο τις 7 το απογευμα μεχρι την αλλη μερα :o:o:o

Σας εχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια για την τουρτα

:oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλες Θεσσαλονικιές μια που ειστε μαζεμενες ,να ξέρετε οτι τη γιορτη της μικρης θα την γιορτασουμε επάνω..κανονιστε απο τωρα! παρειγγειλα κ τουρτα...

Νατασσουλα περσι που εψαχνα οικογενεια να υιοθετησει τον Κι δεν ηθελες ψάρι!!! :( πήγε σαν το σκυλι στο αμπέλι .....κ ηταν κ με 2 ουρές! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασαμε υπέροχα!!!!

μα τί ωραιο σ/κ γενεθλιακο ηταν αυτο!! :D:D:D

η Ειρηνη θεα!!!βαρεθηκε το παιδι να περιμενει τον σταση να σβησει τα κερακια,τον κοιταξε με μια απορια του στυλ"αντε,ντε!κουνησου!!"κ τα εσβησε κ τις 2 φορες εκεινη!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η μπεμπουλα κουκλιτσα!!ψυχουλα μου!!νατασα..νομιζω οτι σου μοιαζει..εε;;

η Νατασα κουκλα οπως παντα!!!

για τις ..μεγαλες δε σχολιαζω!!τα ζουζουνια μας..απαιχτα!!!κ ναι!ημουν αυτοπτης μαρτυρας στο ειδυλλιο!!!αληθεια ειναι!φιλιππος+ελενα=ενας ερωτας μεγάλος!!!

ρε βενη παλι χαλια βγηκαμε;;;βαλτες ολες,οταν τις παρεις!!ε μα πια!! :evil::evil::lol:

αχ πολυ ωραια περασαμε!μου εφυγε κ η μελαγχολια!!

η τουρτα θεικη!!μαργαριτα εγραψες!! ;);)

επισης!μου αρεσε πολυ το δωματιο του σταση,επειδη ειχε απλωμενα ολα τα παιχνιδια σε διαφορες κατασκευες κ οχι μεσα σε κουτια!πραγματικα,σαν νηπιαγωγειο ηταν!!κ εγω θελω..μου τη δινουν τα κουτια! :evil:

Ο Μιχαλακης απιστευτο παιδι!τί ωριμοτητα σκεψης,τι ευγενεια..τον λατρεψα αυτο το 2ημερο που τον γνωρισα καλυτερα! :):)

η Ελενα..κ@λ@φωτια καλε!!τσαουσα κ τοσο μα τοσο ομορφη!μουσιτσα!!

η αννυ..τί να πεις!θα συμφωνησω με Λαμπρινη που ειχε σχολιασει για το βλεμμα της!Πραγματικα σε διαπερναει!ομορφη πολυ,αλλα σου δειχνει κ οτι δεν ειναι για πολλα πολλα..ετσι κ την πειραξεις..την εκατσες!! :?:lol::lol::lol: θεα!!

ο φιλιππος..μα τί μορφη!!κουκλος!κ κρυφο ταλεντακι τον κοβω οσο μεγαλωνει!!!βρε Βενη..σου μοιαζει,αληθεια...πειτε κ οι αλλες!!

ο χριστοφορος!νομιζω το πιο ησυχο παιδακι!δε δημιουργησε καμια ιντριγκα!καθοταν ησυχα κοντα στη μαμα του,επαιζε ομορφα με τα παιχνιδια..κ τί υπεροχα μαγουλακια!ηθελα τοσο πολυ να τον ζουπηξω!!ειναι για πολλες δαγκωματιες!!!

η Ειρηνη...μικρη κυρια!!δε θα πω για την ομιλία ,τα ξερετε ολες!!κουκλιτσα,σοβαρη κ..τί ωραιο φιογκο που φορουσε στα μαλλια!!!επισης λατρεψα μποτακια!!!

η μπεμπουλα..ΚΟΥΚΛΑ!ηταν το πρωτο που αντικρυσα οταν μπηκα στης Λενας!!μωρακι υπεροχο..μπυ ελειψε η αισθηση αυτη!

ο αναστασης!ΑΧ!ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ ΤΡΕΛΟ!!ρε Λενα...εγω θα το πω!ειναι κουκλος κ η χαζοπιπιλα του κρυβει το υπεροχο χαμογελο!σημερα που δε την εβαλε,ηταν θεος,τον καμαρωνα!!α ρε τυχερη Ιωαννα! ;);):P:P

για το γιο μου δε θα πω..τον λατρευω κ αντικειμενικη δε γινεται να ειμαι! ;)

ηταν κ αλλα παιδακια,αλλα εγω εγραψα για τα "δικα μας"!!

αλλο τιποτα;;ας πει κ καμια αλλη καλε!!

φιλακια αμετρητα ομορφες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσσα εμείς δεν θέλουμε ψάρι!!!!απαγορευονται τα ζώα εκει που μένουμε!!στο λέω σε περιπτωση που αποφασίσεις να μας πάρεις!!! :lol::lol::lol::lol: Ιουλία ειμαι σιγουρη οτι ο Γ ηταν τελειος!! πειτε τα εσεις κ θα τα διαβασω αυριο!!!! καληνύχτα!!!! φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα 'μαι κι εγώ! :D

Επιβιβάζομαι στο νέο τρενάκι!! Σας έλειψα καθόλου; :D

Χάθηκα το 3ήμερο, γιατί είχαμε εορτάζοντες και μετά κάναμε μία mini απόδραση στα πάτρια εδάφη για σ/κ! Αδύνατο να διαβάσω όσα έχασα απ' το προηγούμενο τρενάκι! :( Έγινε κάτι συνταρακτικό και το έχασα; Ενημερώστε με παρακαλώ!

Γωγούλα, με το καλό λοιπόν, εύχομαι προς το τέλος της διαδρομής να ξεμπουκάρει η μικρή Ζιζέλ!! :D

Πάρτυ και γλέντια ακούω, τι καλά; :D Στη Λένα είχατε πάει; Να ζήσει ο Αναστασάκος, να τα εκατοστήσει, να 'ναι πάντα γερός, δυνατός και χαρούμενος!!! :D:D:D

Σας φιλώ πολύ γλυκά και την πέφτω, γιατί αύριο πουρνό-πουρνό πρέπει να πάω για καμπύλη σακχάρου! :? Ευχηθείτε μου να μη λιποθυμήσω :oops: και να βγει καλή για να μη χρειαστεί να την ξανακάνω ποτέ!!!!!! :? (που λέει ο λόγος!) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ..ΝΑΙ ΔΕ ΠΑΤΕ.ΜΑ ΔΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ

ΣΑΣ ΕΙΠΑ?ΔΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΜΑ ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΑ ΕΙΠΑΤΕ? :evil::evil::evil::evil:

ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΑΑΑΑΑΑΤΙΑ

δε βλεπω μπροστα μου

σημερα πηγαμε στη πεθερα..χαμος απο κοσμο..τελεια..

λαλα δε εχεις κιν?

λαναρα μου να χαιρεσαι τον αναστασακο σου..μιλησαμε κ απο τηλ

καρο τι επαθες καλη μυ?να χαιρεσαι τη παπενια σουυυυ

λετε τοοοοσα για το παρτυ κ ποσο ζηλευω :(:(:(

τεσπα..να δω ποτε θα σας δω γμτ..

ο μπεμπης σε εχει μια ωρα που κοιμηθηκε..μα σελινιαζεται μετα της 9 το βρσυ.. :P:P:P

σας φιλω οοοοοοοοοοολες μια προς μια..θελω φωτο αποτο παρτι

αααααααααααααααααα

δευτερο συμπεθερα μου με το καλο να ερθει η νυφουλα μου...ευχομαι μια γεννα σας τη μαριας-παπακι Κ ΕΝΑ μωρο σα της νατασας..μονο υπνος :D

κ σα το μπεμπουλακι μου..κ αυτος υπναρας μου βγηκε.. :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι ευχομαι αυριο να περασει γρηγορα η ωρα..οχι δε εχασες τιποτα..αλλα ειπαν τοοοοοοοοοοοοοοσα πολλα...

α γιορταζει η η παπενια σημερα..

σας ειπα οτι καηκε το μωρο μου χθες ε?πω πωωω

καλε πολυ καηκε το παιδι μιυ..το βγαλα κ φωτο..θα σας το βαλω αυριο..μα ποσο καηκε

εκανα αποτριχωση..κ δες ειδα που πηγε στα κερια..κ βουτηξε το χερι στα κερια..κ στο σιδερο εκαψε το καρπο του :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Δημητρούλα εύχομαι να πάνε όλα καλά με την καπύλη και να ξεμπερδεύεις γρήγορα

Θου ο Ντόνος κάηκε? Τι του βάζεις? Το καλύτερο για το κάψιμο είναι ασβεστόνερο χτυπημένο με ελαιόλαδο κάνει θαύματα

Ρε Νατάσα όχι και να το τηγανίσω το ψάρι :shock::shock::shock: βέβαια καλού κακού το΄έβαλα κάπου που δεν το φτάνει η Έλενα (ελπίζω) γιατί αν πέσει στα χέρια της κανείς δεν ξέρει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!! Νατασσουλα παρε οπωσδηποτε σταγονες γ το χλωριο!!!! εγώ του έβαζα νερό απο το φίλτρο, ο καϋμενος ο Κι! :(

παω να παρω την κουνιαδα μου ,θα ανεβει επανω να κανει μια επέμβαση!!θα την δουμε το Μάϊο πάλι!!

θα παμε κ βολτίτσα στην αγορά,ειμαι κομμάτια,φιλιά κ μια γλυκια καλημέρα!!

Θου εμένα ειχε πιασει το πυρωμένο γκαζάκι...περαστικα...εκανε φουσκάλα? οταν σκασει να βάλεις φουσιντίν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Καλα στο παρτι περασαμε τελεια!!!!!

Πολύ μου αρεσε το σπιτι της Λενας….

Όταν μεγαλωσουν τα ζουζουνια καπως ετσι θα το διακοσμισω και εγω..με μονη διαφορα ότι τα επιπλα θα είναι ανοιχτοχρωμα…..βαρεθηκα τα σκουρα!!!

Επισης..η τουρτα ηταν θεικη..κια από εμφανιση και από γευση…

Και δεν ηταν αυτή η γλυκα που σ ελιγωνει..αφου εφαγε και ο Χριστοφορος που δεν του αρεσουν οι πολύ γλυκιες γευσεις και τουρτες κλπ δεν τρωει..γλειφει λιγο και φτυνει..

Επισης Ιουλις ασορυ που σου ξεπουπουλιασαμε το κομματι τςη τουρτας

Α και να πω ότι ο γιος μου είναι εντελως μα εντελως χαλβας …ότι θελλουν θα τον κανουν οι γυναικες…

Λαλα μου σε γεννικε ςγραμμες συμφωνω σε όλα οσα λες..

Ουτε για μενα εχει σχεση ουτε τα δωρα ουτε τιποτα…

Δε μου αρεσε τιποτα από τη βαφτηση του Χριστοφορου εκτοςε από το ιδιο το μυστηριο και το πώς ότι εκανε η νονα το εκανε από καρδιας, και πως ακομα και τωρα ότι κανει το κανει από καρδιας

Αμα θελλω να παρω στο παιδι μου κατι συγκεκριμενο δε θα περιμενω από τη Νονα να το παρει..παω και το παιρνω.

Ρε Συ Ιουλια..ουτε εγω διαλεξα τιποτα..ειπα στη Νονα παρε ότι θες πες μου μονο το χρωμα για να κανονισω όλα τα υπολοιπα..

Και ουτε προσκλητηρια πληρωσε..ουτε λουλουδια ..τιποτα..εκκλισια, σταυρος, βαφτηστικα ρουχα και μπομπονιερες που ηθελε αυτή..τιποτα άλλο

Καλα Βικυ και Αφρο…ειστε τρελες..ακου από Χρυσο είναι!!!!!!!!!!!!

Καλε δεν πανε καλαααααα

Ο δικο ςμου θα παρει 1500 για VBAC και εάν γεννησω σε κλινικη…

Εάν γεννισω στο παπαγεωργιου θα παρει 1200- στην κλινικη λεει θα εχω και τη μαια ενώ στο νοσοκομειο θα εχω μαια της βαρδιας- κλαφτα-

Ενώ εάν τελικα θα κανω καισαρικη- που εάν θα κανω και το ξερω από πριν θα παω σταντρα στο Παπαγεωργιου- μου ειπε ότι δεν θελει λεφτα γιατι δεν θα κανει και τιποτα…

Επισης εγω σε οποιαδηποτε περιπτωση θα κρατουσα τα εξτρα λεφτα..και του χρονου με το καλο θα πηγαινα σε ένα καλο παραθαλασσιο ξενοδοχειο με σπα και all inclusive για να ξεκουραστω…

Τα μικρα κοκκινα σπυρακια είναι αλλεργικο ..εμα σας κανει κατι σαν λεπια είναι εκζεμα..δεν είναι τιποτα θα φυγει φουντωνουν συνηθως χειμωνα και ανοιξη και εξαφανιζονται τα καλοκαιρια…

Να κανετε μπανιο σε – καθαρη- θαλασσα βοηθαει πολύ

Μονο εάν εμφανισει εκζεμα και κανει λεπια θα βαλετε ειδικο προιον..αμα είναι μικρα σπυθρουδακια μη τα πειραζετε

Καλε και η κουνιαδα μου κανει χιλιες δυο εξετασεις και θα αρχισουν προσπαθιες το καλοκαιρι..την λεω ηρεμισε καλε…τι κανει ςτοσε ςπολλες εξετασει…κατσε πρωτα να δεις ότι ΔΕΝ μπορεις..και μετα κανεις…

Νατασα εγω τον δικο μου τον επειλλω..πως αμα δεν ερθει μαζι μου..δεν θα πηγαινω και εγω στους φιλου ςτου…χιχιχιχι..κακια!!!

Παντως ο Ο πολύ συμπαθησε την Ειρηνη..και είναι ανθρωπος που δεν τρελενετε για ξενα παιδια..

Οκ εγω πχ μπορω να πω μα τι τελειος ο Φιλιππακος της Βενης..η τι κουκλα που είναι η Ελενα..αλλα ο καλο ςμου εκτος παο το δικο του παιδι δεν δειχνει ιδιετερη προτιμιση στα ξενα…

Και μου ειπε ότι του αρεσε παρα πολύ το κοριτσακι που ασβηνε τα κερακια ηταν λεει το πιο χαρητομενο από όλα..και οντως λεει τα νεογεννητα είναι κουτσικα και τα μεγαλα μας φαινονται τεραστια..

Μαλλων ξεχασε που ο φοφο ηταν νινακη…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Γράφω με τη Μαρκέλλα κρεμασμένη στο βυζί μου :?

Τι θα γίνει με αυτήν την κατάσταση? Δεν πρέπει σιγα σιγά να χάσει το ενδιαφέρον της για το στήθος?

Δεν τολμάω να κάτσω πουθενά...

Αναστασία τσαντίστηκες με τους καινούριους μας "φίλους"?

Πάμε να φάμε τίποτα - η Μαρκέλλα κυριολεκτικά τίποτα χαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημεεεεεερα!!!!!!!!!!!! σε όλες τις όμορφες μανουλες!!

ανεβαινω και εγω η παπιομάνα :lol::lol: ενα μπειλις !!!!!!με κερασακι και θριμματισμένο παγο παρακαλώ.... :D:D:D

Γωγακι μου με το καλο να ερθει η δευτερη μπεμπουλα με μια πολυυυυυυυυυυυυ καλή και γρηγορη γεννα!!!!!!!!!!!στο ευχομαι ολόψυχα με εναν πόνο κοριτσαρα μου!!!!! :x:x

ευχαριστω όοοοοοοοοοοολες σας κουκλίτσες μου για τις ευχουλες σας...ειστε πολυ πολυ γλυκιες... :-*:-*:-*:-*:x:x:x απλα λεω να την γιορταζουμε στις 20 μαίου το παπάκι μου...παντως οι ευχές ειναι πάντα καλοδεχούμενες...και παλι ευχαριστωωωωωωωωωω...

περασαμε πολυ πολυ όμορφα..

καταρχας να σας εκμυστηρευτω κατι....!!!!!!!!!!!!!!!!

αλλα τι λεω όλο το μαμμυ θα το δει... :lol::lol: :lol: ξαναβρηκα την χαμενη επαφη με την αδερφουλα μου την μεσαια...( εχω αλλες δυο αδελφες απο τον δευτερο γαμο του μπαμπα μου...)και ειμαι πολυ πολυ χαρουμενηηηηηηηηη :D:D:D:D

ειχα να τη δω πολλα χρονια...αφου τα λεγαμε λιγο λιγο...ηρθε την πεμπτη σπιτι μας και εκατσε λιγαααααααααακι... :roll::roll: ηρθε απο τις 7 το απογευμα και εφυγε 3 παρα το πρωι.... :lol::lol::lol: μιλαμε ..γελαγαμε...επαιζε με την λυδια... βλεπαμε φωτο απο το γαμο τα βαφτισια...ειναι πολυ γλυκια και ταιριαζουμε πολυ...εχουμε τα ιδια γουστα σε παρα πολλα...ουτε αδελφη μου να ταν...χαχα

οι υπολοιπες μερες περασαν τοσο γρηγορα ..αλλα πολυ ωραια...φαγαμε εξω...εκει κυνηγαγαμε μια παπια ...!!!!!!!! το λυδιακι...γυρω απο μια πισινα... :lol::lol: ηθελε ντε καλα να βουτηξει μεσα... :P:P αφου ολο πλησιαζε και ηθελε να πιανει το νερο... εμ την ειχα στο φυσικο της μερος...και να την καταπιεζω...παπαπαπα

το σαββατο πηγαμε για καφεδακο...και χθες πηγανε εκδρομουλα στο λουτρακι...στην ταβερνα ηταν κυρια!!!!!!!!!!!! στην καφετέρια όμως εβγαλε το αχτι της...απο τραπεζι σε τραπεζι ηταν... :lol::lol: συστηνοταν...εδειχνε τα κολιε της...αχ σοου εδωσε παλι...βρηκε ενα κοριτσακι και εκατσαν μαζι...της εδωσε και φιλακι..

οταν ηταν να φυγουμε ειχε βουρκωσει... :shock::shock: μαλλον εμοιασε στην γυριστρουλα την μανα της....δωσε μου βολτα και παρε μου την ψυχηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!

αν με διαβασατε μεχρι εδω...καλα θα ναι..... :lol::lol:

λενακι να χαιρεσαι τον Ανασταση σου για χθες!!!!!!!!!!!!!!!!!χιλιοχρονος γερος καλοτυχος και με μια καλη νυφη!!!!!!!! αν και την εχετε βρει ...ε Γωγακι???? μακιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ειδα ενα ονειρο σεξουαλικου περιεχομανου....

αχ χαλασα και εγω....!

η Μ-Ι ειχε αναστατο υπνο ολο το βραδυ...το πρωι την εφεερα στο κρεβατι και εφαγα απιστευτες κλωτσιες!

επεσε ξερη για υπνο....!

ολη μερα γυριζε...!

Γιωτα και τα ψαρια απαγορευονται εκει που μενεις?

ειναι τοσο ωραια τα ατιμα!

εμεις εχουμε μια χελωνα στο οικοπεδο....οταν βρισκει το δρομο γρατζουνα την πορτα να βγει...!

snowgirl προσπαθησε να εχει αλλα ενδιαφεροντα...πχ κουνιες...αλλα παιδακια να παιζει...βολτες κλπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααααααα αγάπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσιαααααααααααααααα πόσο κομπλεξικές είναι εδώ μέσα μερικές......Κανονικά θα έπρεπε να σγχιστώ, αλλά γελάω με τα χάλια τους.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και αναφέρομαι στο θέμα με τις ιδιωτικές ομάδες...

Η άποψή μου οφείλεται στις ορμόνες.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με ποιό θέμα εκνευριστήκατε πάλι? (Γιώτα και Αναστ.)

χθες τις φωτό σας τις έριξα μια γρήγορη ματιά, σήμερα μια πιο αναλυτική!!!! :roll::roll::roll:

κουκλάκια όλα τα μωράκια, η Έλενα και η Άννυ συννενοημένες ήταν με τα κοτσιδάκια?! :lol::lol:

η Έλενα πολύ όμορφο και γλυκό κοριτσάκι :x ο Μηχαλάκης τι έκανε? έπαιζε με τα μικράκια?

και μόλις σήμερα κατάλαβα ποιά ήταν η Χρύσα!!!! :roll::roll::roll: , όταν είδα τον ΦΟΦΟ και τον μπαμπά, η κυρία με το γκρι φόρεμα ε? :?:

Θούλη ακόμη και εγώ, που δεν τις έχω δει από κοντά, κατάλαβα ότι επρόκειτο για την Λένα και την Ιουλία (οι ωραίες που αγκαλιάζονταν λέω)!!! :roll::roll::roll:

την Βένη την κατάλαβα επειδή είδα τον Φιλιππάκο της!!!! :roll::roll:

ρε Αναστ. ούτε που φαίνεται ότι η Άννυ δεν τρώει!!! :? μια χαρά κοριτσάκι είναι :x

δεν μου αρέσει καθόλου αυτή η αλλαγή της ώρας, σήμερα ο Λ. δεν ήθελε να σηκωθεί, ήταν κουρασμένος γιατί χθες το βράδυ τον έπιασε βήχας και άργησε να κοιμηθεί!

όμως η αλλαγή της ώρας "κορόϊδεψε" την Ρέα μας και την Κυριακή ξύπνησε στις 9.50!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: και μάλιστα επειδή κάναμε λίγη φασαρία!!! :roll::roll::roll:

Γωγώ :lol::lol::lol: όντως μεγάλος πρόλογος για το μπανάκι!!!! κάθε φορά αυτό κάνεις? αυτό της λές?

Νατάσσα :lol::lol::lol: σήμερα διάβασα ότι είσαι πάμπλουτη, με ωραίο σύζυγο, που σε αγαπάει και ζείτε σε ένα ονειρεμένο σπίτι!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...