Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

Καλημέρα και από μενα! Εδώ είμαι κι εγώ...

Γωγώ, αποκλείεται μετά τον τοκετό να έχεις σάκχαρο! Απλά θα το παρακολουθήσεις για λίγες μέρες. Λογικό είναι να έχεις άγχος...δεν πέρασες και λίγα....

samarcande, τι ωραία περάσατε στην Αίγινα!!! Να ξεκουραστείς τώρα. Τι ήταν και αυτό με το ταξί? Τρόμαξες,έ? Κι εγώ τρομάζω εύκολα μέσα στο αυτοκίνητο. Ιδίως όταν οδηγάει ο άντρας μου γτ επειδή δεν έχω τον έλεγχο εγώ, νομίζω οτι όλοι έρχονται κατα πάνω μας.. Οπότε προτιμώ να οδηγώ εγώ! Μόνο όταν νιώθω εξαντλημένη τον αφήνω, χι,χι!!

Afro, να το ανοίξουμε το θεματάκι μόλις μαζευτούνε αρκετά "ζουζούνια" για να μη νιώθουν μοναξιά όσες μανούλες μείνουν προς το τέλος!! Καλές δουλίτσες σήμερα με το δωματιάκι!!

Γεωργιάννα, μπήκες στο μήνα σου!!!!!!!!!!!! Τι ωραία!! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα γλυκες!!!!

αντιγονη μου υπομονη κοριτσαρα μου ερχετε ο κ ο δικος σου μπεμπης,λογικο ειναι να βιαζεσε!!!

γιουλι γωγω τι κανετε?ειστε ακομη φουσκωμενες????

samarcante μου χαιρομε που περασες τελεια!!!ευτυχως δεν χτυπησες εχθες,καλα τι οδηγοι υπαρχουν ευτυχως ολα καλα ξεκουρασου λιγο μονο φιλια!!!

γεωργιαννα μου [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] αντε με το καλο!!!!!!!!ξερεις εγω ουρα απο πισω σου σε ακολουθω :lol::lol::lol:

αφρο μου καλως ηρθες!!!!!!!!μολις ερθουν τα πραγματα σας κ τακτοποιηθουν βαλε μας καμμια φοτο :D για πες τιμουλες απο τα βελεντα??ετσι προφεροντε?μην παω να τα ζητησω κ γινω ρομπα :lol::lol::lol: χοανιτακι εχει δικιο η γεωργιαννα φταιει το οτι εισαι κλεισμενη τοσες μερες μεσα δεν βοηθα καθολου στην ψυχολογια...ουτε μια μικρη βολτιτσα δεν σου επιτρεπει ο γιατρος???

ειρηνακι μου :lol::lol::lol::lol: με εκανες κ γελασα πολυ βρε τρελοκομειο :lol::lol::lol: φανταζεσε ομως να μας κανει καμμια εκπληξη η μπεμπα???

οσο για τις πυτζαμες,εμενα με συμβουλεψε μια φιλη για την πρωτη μερα να εχω μια παλια νυχτικια με ραντακι γιατι σιγουρα θα την λερωσω με αιμα κ μπεταντιν οποτε θα αχρηστευτη κ να εχει ραντακι για να περναει ευκολα ο ορος απο μεσα,σιγουρα θα εχει πολυ ζεστη τον μαιο κ ειδικα μεσα στα μαιευτηρια κ νοσοκομεια ειναι φουρνος οποτε μην το σκεφτεσαι ραντακι με χιλια μην σου πω καλυτερα νυχτικια να περνει αερα κ το....μπιπ σου :lol::lol::lol::lol::lol:

σημερα ηταν να κανω αιματολογικες κ ουρα αλλα νοιωθω χαλια κ δεν πηγα,με τρελενει αυτο το μπουκωμα κ η ζαλη εχω χαλασει δυο ρολα χαρτι ως τωρα!!!!

αφρο μου εννοειτε θα ανοιξουμε θεματακι μολις αρχισουν τα γεννητουρια για τα καλα,τι τιτλο ομως να βαλουμε????????για πες τε ιδεες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις όμορφες κοιλίτσες!! Γεωργιάννα μου μπήκες στην τελική ευθεία..με το καλό κουκλίτσα μου!!Απο ποιά εβδομάδα συνιστάται το περπάτημα μπάς κ βγεί το μωρό ξέρεις σαν δευτερομανούλα που είσαι; Το Base Grill το ξέρω κ έχω φάει του σκασμού πολλές φορές εκεί!Σούπερ είναι!

Άφρο μου όλα καλά θα είναι με το ντόπλερ σίγουρα.Να μας πείς λεπτομέριες αύριο που θα πάς! Με το καλό να τελειώσεις το δωμάτιο της μπουμπούς κ να μας βάλεις φωτό! Την άλλη Δευτέρα περιμένουμε κ εμείς τη κούνια μας κ ανυπομονώ γιατί όλα τ'άλλα(πλύσιμο-σιδέρωμα)τα τελείωσα χθές!Κουρτινόβεργα έμεινε να αγοράσουμε για να μπεί η κουρτινούλα μας με τον Winnie!!15 ευρώ απο ένα μαγαζί που έκλεινε τη πήρα!Τζάμπα!

Xοανίτα μου τα δύσκολα πέρασαν..για ν'ανέβουμε ψυχολογικά!! ;) Κ εσύ Γωγούλα να τ'ακούς..! Συμφωνώ με τη georgi,μήπως η βολτούλα σου κάνει καλό;;

Samarcande μου τί έπαθες βρε κουκλίτσα μου..πάλι καλά που δεν έτρεχε ο μα...ας..αλλα κ η λαχτάρα που πήρατε αρκεί!Καλή ξεκούραση να έχεις κ εσύ κ ο Αρούλης!

Αntigooni..καλέ εσύ γεννάς απο ώρα σε ώρα!Μ'ένα πόνο εύχομαι κ ένα γερό νινάκι!! :D

Σούλα μου ακόμα χάλια είσαι;Περαστικά κ γρήγορα!Γιώργο που σε χάσαμε πάλι;

Steicy,Ειρήνη,joanaki,Αφροδίτες κ όλες οι υπόλοιπες τί κάνετε;;Η Ηλιοδώρα που είναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε κορίτσια να μη χαθούμε μετά..θα είναι ωραία να τα λέμε κ όταν θα έχουμε τα μπεμπάκια μας!!Τόσο καιρό έδώ μαζί άν δε μιλάμε θα μου λείψετε πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ασε συμπεθερα με κολλησε η γεωργιαννα :lol::lol::lol:

ελενακι μου μια κ ειχες ξεκινησει εσυ αυτο το θεμα απο την αρχη πες κ καμμια ιδεα πως να το πουμε το επομενο θεματακι μας μανουλες πλεον????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

touristria, συμφωνώ κι εγώ με αυτά που λες. Κι εμένα δε μου αρέσει τίποτα από αυτά που πουλάνε "τάχα" για το μαιευτήριο. Άκου τι έκανα εγώ. Πήρα 1 νυχτικάκι μόνο, με ραντάκι (κατεβάζοντας το ραντάκι θηλάζεις μια χαρά). Ρόμπα δεν πήρα γτ "έπαθα" αλλεργία που με είδα στον καθρέφτη όταν πήγα και δοκίμασα τις κλασικές. Οπότε πηρα μια μακριά ζακέτα (για να κρύβει την σερβιέτα όταν θέλω να σηκωθώ) σε μολυβί χρώμα και κανονικό μέγεθος για να μπορεί να φορεθεί και αργότερα. Για πυζάμες πήρα : 3 παντελόνια (τα 2 είναι μαύρα ελαστικά σα φόρμες και το 1 είναι εγκυμοσύνης με μπάσκα από πάνω για να μη με πιέζει στην κοιλιά αν "σκάσει¨καμιά καισαρική) και 3 μπλούζες από τα H & M ( η μία είναι κοντομάνικη θηλασμού και οι 2 κοντομάνικες κανονικές σε πιο μεγάλο μέγεθος με χαλαρό ύφασμα για να μπορώ να θηλάσω είτε από πάνω είτε από κάτω). Μαιο σίγουρα θα έχει ζέστη οπότε μπόρεις να τα παρεις όλα ραντάκια και από πάνω πάρε ένα ζακετάκι κοντομάνικο σε περίπτωση που το χρειαστείς. :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σκέφτομαι καιρό τώρα για το επόμενο θεματάκι..ψάχνω ψάχνω..

Σκέφτομουν κάποια στιγμή να το αφήναμε όπως είναι με τη διαφορά εκεί που λέει "γεννάμε" να γινόταν "που γεννήσαμε..κλπ" αλλα δε μ'αρέσει τελικά είναι πολύ κλισέ κ δε θα ταιριάζει στα τσαχπίνικα μωρά μας!! :lol::lol:

Το babyland δεν είναι άσχημο συμπεθρούλα..ωραίο αλλα έχω την εντύπωση οτι κάπου το έχω δεί..ή εδώ στο μάμμυ ή σε άλλο φόρουμ δε θυμάμαι. :roll:

Απορία:πείτε οτι όνομα για το θεματάκι μας βρίσκουμε..πότε θα το ανοίξουμε κ πότε θα μεταφερθούμε όλες εκεί;;Η θα το έχουμε δίπορτο;; Κοιτάχτε όσες γεννήσετε πρώτες μην ρίξετε μαύρη πέτρα πίσω (στην αρχή θα δικαιολογείται η απουσία μέχρι να μπούμε σε ένα ρυθμό με τα ζουζούνια μας) σας κ μείνουμε μοναχούλες οι υπόλοιπες.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπάθησα να γράψω κάτι αλλά με πέταξε ο ΗΥ έξω και δεν το βλέπω πουθενά :( .. Αχ βρε Sarmacande τι έπαθες και εσύ.. και εγώ τρομάζω πολύ εύκολα, μάλλον είναι το μητρικό μας ένστικτο που έχει ξυπνήσει.. Σούλα περαστικά σου βρε κορίτσι μου.. φύγε κακιά γρυπούλααα :x .. Κορίτσια ξέρω ότι αυτό φταίει, που δεν έχω βγεί έξω καθόλου όλες αυτές τις μέρες αλλά είναι εντολή του γιατρού να καθήσω μέσα.. συγκεκριμένα μου είπε ξάπλα, μόνο για τουαλέτα!! Σηκώθηκα πριν να κάνω κάτι μικροδουλίτσες και με πόνεσε απο κάτω και η μέση μου και ξάπλωσα κατευθείαν..θα κάνω υπομονή, δεν γίνετε αλλιώς! Τη Πέμπτη έχω ραντεβού με τη γιατρό οπότε αυτό μου δείνει κουράγιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας διαβασα ολες μονο λιγο στην αρχη.

Σουλιτσα μου περαστικα σου! εγω σημερα συνηλθα λιγο, αλλα πολυ νυστα μιλαμε!!

Ελενα το βρηκα!!!!!!

ΤΣΑΧΠΙΝΙΚΑ ΜΩΡΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ

πως σου φαινεται;

Θα μεταφερθουμε εκει προς το τελος του Μαιου που θα εχουμε γεννησει οι περισσοτερες. Ειναι σιγουρο οτι στην αρχη θα χαθουμε, αλλα μετα να ειμαστε ολες εδω.

Μια παρακληση μονο προς ολες τις κοπελες: Οταν γυρναμε απο το μαιευτηριο να μπαινουμε να πουμε ενα γεια και πως γεννησαμε ετσι για να δινουμε το παρον!

Χοανιτα τοτε λιγη υπομονη μεχρι την Πεμπτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μου τώρα πρόσεξα αυτό που έγραψες ότι μπήκες στο μήνα σου.. με το καλό λοιπόν να ρθεί ο μπεμπάκος σου και με έναν πόνο!! Ναι βρε κορίτσια να μην χαθούμε μετά τη γέννα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μου ωραίος τίτλος!!θα αντιπροσωπεύει τα τσαχνίνικα μωρά μας!!χιχιχι! :D

Συμφωνώ,να "μετακομίσουμε" τέλη Μαϊου που θα έχουν έρθει όλα τα ζουζουνιάρικα μας!Τί λέτε οι υπόλοιπες κοιλουμπίτσες;;;

Ρίχτε καμια ιδέα ακόμα για ποικιλία!

Χοανιτάκι υπομονή τότε μέχρι τη Πέμπτη..ελπίζω να σου πεί οτι μπορείς να πάρεις όχι μόνο τους δρόμους αλλα τα βουνά κ τα λαγκάδια για να ξεδώσεις λίγο! ;)

Ξέχασα τη Τετάρτη έχω κ εγώ γιατρούλη!θα δεί το ντόπλερ που έκανα κ να δούμε άν μας πεί περίπου για πότε μας βλέπει..ώρες ώρες σκέφτομαι να του πώ να με βάλει με πρόκληση στην 38η εβδομάδα άν δεν έχω γεννήσει(για φυσιολογικό άν όλα πάνε καλά) γιατί δεν θα τη παλέψω με τους πόνους σε πλάτη κ ισχύα. επίσης είμαι +11... :o εσείς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο το τσαχπινικα και το τσαχπινογαργαλιαρικα μ αρεσει... Κοριτσια πεταω απο τη χαρα μουυυυυ.... η κοπελα που ειχα αναλαβει και καναμε τη θεραπεια για εξωσωματικη εμεινε εγκυοςςςς. Και ηταν η πρωτη φορα κι εχω χαρει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλιτσα ναι προφερεται βελεντα... :D

λοιπον σαμπουαν καλεντουλας και αφρολουτρο 14,45

κρεμα καλεντουλας για αλλαγη πανας 9,85

κρεμα καλεντουλας για μωρα 9,85

κρεμα προσωπου καλεντουλας 12,85

κρεμα καλεντουλας προστασια απο το κρυο 10,85

γαλακτωμα σωματος 20,25

λαδι περιποιησησης καλεντουλας 23,15

κρεμολουτρο για μωρα και παιδια 21,50

βοτανολουτρο καλεντουλας για μωρα (για το μπανακι) 17,40

λαδι μασαζ για την κοιλια(για κολικους) 15,50

Λοιπον αυτες ειναι οι ενδεικτικες τιμες που προτεινει η εταιρεια καποια φαρμακεια μπορει να τα εχουν το ιδιο και καποια πιο ακριβα, εμεις εχουμε και εκπτωση τα εχουμε πιο φθηνα αλλα εγω εβαλα τις επισημες τιμες οχι του δικου μας φαρμακειου.. Εμεις περιμενουμε παραλαβη προς το παρον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλα λογια εχω ακουσει για το λαδι θηλασμου, το ξεκινας λεει γυρω στη 38η εβδομαδα εγκυμοσυνης και για το τσαι θηλασμου. Το λαδι ειναι 15,50 κσι το τσαι 7,85 τα 20 φακελλακια...

Επισης εχετε δικιο τελη μαιου να ξεκινησει η σελιδα η και αρχες ιουνη να εχουμε γεννοβολησει ολες γιατι τοτε θα χρειαστουμε πολυ η μια την αλλη, κοριτσακια εγω το φαρμακειο το εχω ψιλοκοψει πηγαινω τις μισες μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιαννα μου αυτα της weleda μπρεις να τα πάρεις και απο διαφορες ιστοσελίδες για πιο οικονομικά αλλα κ αν δε βρεις σε φαρμακείο ...εγω βρηκα στα πρεναταλ!!

Αφρο να φερετε κ το λαδακι για τις ραγαδες...εγω το χρησιμοποιω κ ειμαι ευχαριστημενη!! 2 ραγαδες ειχαν εμφανιστεοι αλλα τελικα δεν ηταν ραγαδες γιτι δε τις βλεπω πια!!

Στεισι κι εγω ετσι λεφ να κανω..να παω να παρω εκεινα τα τιραντακια θηλασμου για απο πανω! Αλλα το ζακετακι δε το εχω σκεφτεί.Δε σκεφτονται λιγο την ψυχολογία μας?!Τι να πω...εγω πηρα ενα νυχτικο με τιραντάκι....αλλα ειναι ανοιχτο μπροστα κ σκεφτομαι κ τους αδιακριτους που θα ερθουν ναμ ας δουν στο μαιευτηριο....μηπως για αυτο χρειαζετε η ρόμπα?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου πηρα τηλ. την εταιρεις και μου εδωσε τα καταστηματα τριγυρω μου. Ευχαριστω που εβαλες τις τιμες να δω την διαφορα με αυτα που βρηκα στο ιντερνετ.

Μπραβο σου για το δεξι χερι που εχεις με την κοπελα και σου ευχομαι παντα επιτυχιες. Σιγουρα νιωθεις σαν να εμεινες εσυ!

Ειρηνη μου πιο πολυ ρομπα παιρνουμε εαν θελεισουμε να παμε καπου στο διαδρομο να περπατησουμε. Οταν θα θηλαζεις κανονικα θα πρεπει να βγαινουν εξω οι περιεργοι!

Χοανιτα μου ευχαριστω.

Δεν νιωθω αγχος ουτε τπτ που μπηκα στο μηνα μου, πιο πολυ χαρουμενος ειναι ο ανδρας μου που επιτελους θα δει το μπεμπη! μου υποσχεθηκε οτι θα παρει αδεια οταν γεννησω για αρκετες μερες, για να δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι πραγματικα νιωθω μεγαλη χαρα!!!!!!!

ευχομαι να πανε ολα καλα.

Τελειο θα ειναι γιωργιαννα μου να παρει αδεια, τελειο , θα σε βοηθησει και στην ψυχολογια να μην εισαι μονη, θα απασχολει και τον αλεξανδρακο, αντε κοριτσια μου και μπαμπακα φτου φτου ολα καλα να μας πανε.. θα μπει και η σαμανθα και η μαριτινα καποια στιγμη και θα μαθουμε και νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Και τσαχπίνικα και τσχαπινογαργαλιάρικα και όπως θέλετε να τα πούμε τα μωράκια μας, μόνο μη χαθείτε όλες γρήγορα και μείνουμε μόνες μας με την Αφροδίτη, τελευταίες των κοιλουμπιτσών! :lol:

Τα πρενατάλ έχουν weleda?? Πως και δε τα έχω εντοπίσει εγώ??? Χμμμ...

Την πήρα τη τρομάρα μου χθες, ναι, και γενικώς είμαι ψύχραιμη αλλά όπως τον είδα να' ρχεται πάνω μας το μόνο που σκεφτόμον ήταν το μωρό μου! Που να δείτε τον άντρα μου, έλεγε μετά πως αν μου συνέβαινε το παραμικρό, θα τον σκότωνε τον άλλον! Τέλος πάντων, μια χαρά είμαι κι εγώ κι ο Αρούλης, λίγο πιο ήσυχος σήμερα ευτυχώς γιατί το ΣΚ ξεσηκώθηκε με την εκδρομή φαίνεται και με τρέλανε στο κλωτσίδι!! :lol::lol: Σήμερα ξυπνήσαμε με λόξυγκα (πάντα γελάω όταν το νιώθω αυτό) αλλά τώρα έχουμε χαλαρώσει.

Προσπαθώ να οργανώσω τις δουλειές της βδομάδας, είναι μπόλικες!!

Happy μου περαστικά σου, ελπίζω να μη σε ταλαιπωρήσει πολύ ακόμα το κρύωμα.

Χοανίτα κάνε λίγη υπομονή κοριτσάκι, δύσκολο να είσαι κλεισμένη μέσα, όμως μετά που θα έρθει το μωράκι σου θα βγαίνετε βόλτες στη λιακάδα!!!

Ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα νομίζω όλες έχουμε, εμένα χθες το μεσημέρι με πήρε το παράπονο κι έλεγα στον άντρα μου πως δε θέλω να είμαι μόνο μαμά και να μη με αφήσει να 'χαθώ' μέσα σ' αυτό το ρόλο... Μάλλον με βάρεσε η έλλειψη σεξ! :lol::lol::lol:

Α σας βάζω φωτό δύο νυχτικά που πήρα από mothercare και δεν είναι καθόλου διαφανή!! Το δεξί το έχω και σε μαύρο με λουλουδάκια (ήταν σετ στο πακέτο). Αυτα θα πάρω μαζί μου εγώ.

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες, συγγνώμη που δεν απαντάω στη καθεμία χωριστά, γράψατε πολλά πάλι!

post-14188-13873936651215_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou sas xeretw!!

Perimenw til apo tin 3aderfi mou pou 8a sxolasei na vre8oume sto nosokomeio na doume ligo tin giagia..

Egw simera piga me tin mama mou na gnwrisoume tin paidiatro mas, poli kali kopela EYTIXWS oti agorasa einai ola mia xara (strwma, kallintika mwrou,aporripantika gia ta rouxalakia tis) k etsi den 8a trexw na pairnw alla k mou leipoun mono oinopneuma gia ton afalo tis, kremes gia tis 8iles mou k tsagaki k eimaste complete :D k apo peritta pragmatakia pira mono mia sfina-ma3ilaraki apo to jumbo 5 evro mikri zimia :lol::lol: tin rwtisa pws 3aplwnoume to mwro k mou eipe anaskela :o:shock: ti na pw k egw? genika einai poli xamilwn tonwn, iremi kopela k me ka8isixase para poli..Mou eipe 8elei na dei to mwraki 1 evdomada meta pou 8a gennisw giati sto kratiko 8a to vlepoune ka8imera paidiatroi k den iparxei logos molis vgw na tis to parw..Fisika mou eipe an 8elw egw k niw8w kalitera na paw..Molis gennisw 8elei na tin parw til na mou dwsei tis simvoules tis..

Auta!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ο γιατρος μου ειχε πει πριν 2 εβδ. (δηλ. 34 εβδ. ) να ξεκινησω σιγα σιγα το περπατημα, αλλα επειδη ειχα ενοχλησεις απο κατω δεν με αφησε. Την Τεταρτη μου ειπε να παω, αλλα εχουν μαλλον απεργια οι νοσοκομειακοι ιατροι και ετσι θα τον ξαναπαρω τηλ. για να δω. Να σου πω την αληθεια λεω απο σημερα αυριο να αρχισω σιγα σιγα το βραδακι μαζι με το μικρο λιγο να παρπατησουμε οχι πολυ ωρα ισα ισα να αρχιζω να συνηθιζω. Εκατσα πολυ στο κρεβατι και σκουριασα.

Ξεχασα να σου πω μετα εφαγα γλυκο απο την Μελισσα! Πηρα και στην μαμα μου σοκολατακια( 59ε/κιλο), ειναι ιδιαιτερα ομως.

Σαμαρκαδε ωραια νυχτικακια, πολι καλα που βολευεσε εγω δεν μπορω μονο πιτζαμες ή baby doll, αλλα ειναι πολυ κοντα για νοσοκομειο.

Εχθες το βραδυ που καποια στιγμη πηγαινα τουαλετα στο μαγαζι, περναω διπλα απο 2 κυριους λενε "μοιαζει με αυγο" και εννοουσαν την κοιλια μου, μου ηρθαν να τους πω ναι ειναι κιντερ εκπληξη!

Τα αλλα κοριτσια που ειναι; τι εγινε η Αφροδιτη εχει πολυυυυ καιρο να μπει;

Ανδρια και εμενα ο παιδιατρος μου ειπε 10 μερες μετα που θα γεννησω πιο πριν δεν χρειαζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμαρκαδε ωραια μπλουζα φορας αλλα πιο ωραιο ειναι αυτο που ειναι απο μεσα :lol::lol::lol::lol::lol:

Ελενα εγω πηγα 14 κιλα, το καλο ειναι οτι 1 κιλο το πηρα μεσα σε 2 εβδομαδες εχουν σταματησει να μπαινω απανω μου ετσι χωρις ελεγχο. Και να φανταστεις οτι δεν αλλαξα διατροφη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώωωω!

Τουρίστρια το μωβ ριγέ νυχτικό ήταν 29,50 και το σετ με τα άλλα δύο (αυτό της φωτογραφίας και το αντίστοιχο μαύρο) έκαναν 43,90 μαζί. Τα φοράω από τώρα και θα τα φοράω για καιρό, Γεωργιάννα ναι, με βολεύουν τα νυχτικά γενικώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...