Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

βλεπω ειμαστε πολλες που εχουμε πεσει ψυχολογικα τελευταια...

δειτε αυτο το βιντεακι.. ας μαθουμε ολοι κατι απο αυτη την τερατια δυναμη της ψυχης !!! συχνα το ξεχναμε αλλα.... οταν θελουμε μπορουμε να κανουμε τα παντα!!

http://www.youtube.com/watch?v=WTLzUoBY ... r_embedded

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειδατε τη φασαρια κανω ??Για να σας εχω σε ετοιμοτητα για παν ενδεχομενο χαχαχα.....

Η Σια δικαιουται να ξαπλωσει το εχει αναγκη,εσυ Αnastasia οχι......

Ωραιο βιντεακι! Απιστευτη μαμα... αν θελουμε ολα γινονται τελικα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η χιωτισσα μου που ειναι?που χαθηκες καλε και με αφησες μοναχη :((:((:(( ελα τωρα που πλησιαζουν οι μερες να πουμε καμια χαζομαρα για συμπτωματα να περασει η ωρα :lol::lol::lol::lol:

μονη μου τα λεω τετοια ωρα μονη μου τα ακουω :(:-p

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ..ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?????ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ...

ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΑΑ....

ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΜΕΡΕΣ Κ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ....Κ ΜΕΤΑΑΑΑ ΤΙΠΟΤΑ.....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ......ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ......ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ......Κ ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.....ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.....ΜΑΚΑΡΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ......ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ??????ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ.... ;);););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεεεεεεει ...ποιος φωναζει;ποιος πληγωνει τη σιωπη;... :lol::lol::lol::lol: καλα κοιμομουν κι εγω!!!!!!!!!!ποιες ειναι νταουν;κοριτσια ωραια μερα εχει..παμε βολτουλα να χαλαρωσουμε να ηρεμησουμε..σια !!!ασε κατω το μπουφαν σου..εσυ στα αυγα σου..!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ολα θα γινουν..μην στενοχωριομαστε προκαταβολικα..βρε ροουζ τι ωραια συμπτωματα ακουω;για να δουμε κοπελια...τουιγγι...ορμονες ορμονες..σε μια βδομαδουλα θα λυθουν ολες σου οι αποριες...ταζνολινο ανεβηκαμε;ειστε ολες καλα το λοιπον;κανενα νεο εχουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanei to pareaki? kalimera pws eiste? SIA giati den eisai kai poly kala? den thelw tetoia, h psyxologia eipame einai to pan, oi ypoloipes ti kanete? filakia se oles kai kalo savvatokyriako

Γεια σου κοριτσι μου............ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

εεε οσο να ναι το μυαλο παιζει πολλα παιχνιδια ας ελπισουμε να πανε ολα καλα!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω ειμαστε πολλες που εχουμε πεσει ψυχολογικα τελευταια...

δειτε αυτο το βιντεακι.. ας μαθουμε ολοι κατι απο αυτη την τερατια δυναμη της ψυχης !!! συχνα το ξεχναμε αλλα.... οταν θελουμε μπορουμε να κανουμε τα παντα!!

http://www.youtube.com/watch?v=WTLzUoBY ... r_embedded

καλημέρα κορίτσια......Twiggy τί βιντεακι ήταν αυτό......φοβερη δύναμη ψυχής......να λέμε δόξα τον Θεό που είμαστε αρτιμελής και όλα θα μας πάνε καλά κοριτσάρες......να έχουμε την υγεία μας και θα έρθει και το πολυπόθητο νινάκι.....πίστη και αισιοδοξία.....αν και για να είμαι απολύτως ειλικρινής μαζί σας....χθες το βράδυ, με έπιασε και μένα μια απελπισία....ότι μάλλον δεν τα καταφέραμε και ο αντρούλης μου προσπαθούσε να με βοηθήσει... :roll: ...όσο πλησιάζει η στιγμή για να μάθουμε αν τελικά θα έρθει το σποράκι μας, τόσο πιο πολύ απογοητευόμαστε..:(.....αχ........τέλος πάντωνννννν....ότι λέει η γλυκιά μας η cuando.....άισιοδοξία και χαμόγελο χρειάζεται....σας φιλώωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ημουν την προηγουμενη φορα...οσο περνουσαν οι μερες τοσο πιο πολυ απογοητευομουν..τωρα προσπαθω να μην το σκεφτομαι..καναμε συμφωνια με τον αντρουλη να μην του δωσουμε σημασια..δε με ρωταει τι νιωθω κι εγω φερομαι σαν να μη νιωθω τιποτα..θα σας πω την αλλη βδομαδα που θα ναι πιο δυσκολη...ελπιζω να συνεχισω τοσο κεφατα..χαχαχα...θα δειξει..οσο μπορουμε κοριτσια..υπαρχουν πολυ σοβαρα και δυσκολα πραγματα στη ζωη..δε θα ειμαστε ετσι για ενα μηνα που μας ηρθε περιοδος..κι ας ζοριζομαστε..ειναι δυσκολο αλλα εχουμε την υγεια μας...ποδια χερια και θα γινουμε μανουλες..σιγουρα... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μου επιτρέψετε να πω το εξής κοριτσάκια μου......ότι τέτοια συμπαράσταση και αλληλο-υποστήριξη που δείχνετε όλες σε όλα τα θέματα και τις ανησυχίες είναι εκπληκτική.....πού να συζητήσεις για όλα αυτά που στενοχωρούν την ψυχή και την σκέψη σου......πού να εναποθέσεις τους φόβους και τα άγχη σου και θα σε ακούσουν όπως εδώ.....είναι υπέροχο να ξέρεις ότι κάπου βρίσκονται κοπέλες νέες, με τους ίδιους προβληματισμούς, τους ίδιους πόθους και την ίδια επιθυμία.....να γίνουν απλά μανούλες....να γευθούν την χαρά να φέρνεις έναν άνθρωπο στον κόσμο......!!!...ΜΟΝΟ ΕΔΩ.....σας ευχαριστώ, γιατί πραγματικά βοηθάτε πάρα πολύ......γιατί απλά υπάρχει αυτό το φόρουμ.......να πάνε όλα κατ' ευχήν σε όλες μας....και σύντομα με την βοήθεια του Θεού να φουσκώσουν οι κοιλίτσες μας...:)).....σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μου επιτρέψετε να πω το εξής κοριτσάκια μου......ότι τέτοια συμπαράσταση και αλληλο-υποστήριξη που δείχνετε όλες σε όλα τα θέματα και τις ανησυχίες είναι εκπληκτική.....πού να συζητήσεις για όλα αυτά που στενοχωρούν την ψυχή και την σκέψη σου......πού να εναποθέσεις τους φόβους και τα άγχη σου και θα σε ακούσουν όπως εδώ.....είναι υπέροχο να ξέρεις ότι κάπου βρίσκονται κοπέλες νέες, με τους ίδιους προβληματισμούς, τους ίδιους πόθους και την ίδια επιθυμία.....να γίνουν απλά μανούλες....να γευθούν την χαρά να φέρνεις έναν άνθρωπο στον κόσμο......!!!...ΜΟΝΟ ΕΔΩ.....σας ευχαριστώ, γιατί πραγματικά βοηθάτε πάρα πολύ......γιατί απλά υπάρχει αυτό το φόρουμ.......να πάνε όλα κατ' ευχήν σε όλες μας....και σύντομα με την βοήθεια του Θεού να φουσκώσουν οι κοιλίτσες μας...:)).....σας φιλώ...

:x:x:x:x:x@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου miki82 μου ετσι ειναι, και εγω προσωπικα χαιρομαι που εχω βρει ενα υπεροχο παρεακι γιατι εκτος απο τους δικους μας ανθρωπους την οικογενεια μας, δυστυχως μονο καποιος που παιρναει τα ιδια μπορει να σε καταλαβει να ανταλλαξεις αποψεις και συμβουλες!!!!!!!Ευχομαι μονο να τα λεμε για πολυ καιρο ακομα και αφου κανουμε παιδακια!!!!Ειμαι σιγουρη οτι θα γινουμε ολες μανουλες!!!!!!!!! @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL , έτσι ακριβώς καλή μου.......μας έχει ενώσει η κοινή επιθυμία για την απόκτηση ενός μωρού....όλα θα μας πάνε καλά...και θα γίνουμε μανούλες......:)....σε φιλώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ..ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?????ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ...

ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΑΑ....

ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΜΕΡΕΣ Κ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ....Κ ΜΕΤΑΑΑΑ ΤΙΠΟΤΑ.....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ......ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ......ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ......Κ ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.....ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.....ΜΑΚΑΡΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ......ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ??????ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ.... ;);););););););)

επιτελους μπηκες μαυρα ματια καναμε να σε δουμε.με εχεις αφησει εδω μοναχη να λεω για συμπτωματα και εσυ τιποτα :lol::lol: καλα ουτε εγω ηθελα να μπω σε αυτη την διαδικασια αλλα μπηκα :lol: ε ειδα ποτε περιμενω να ξερω μωρε να μην παω στα τυφλα και δεν εχω αγχωθει απλα χαζομαρες λεω να περνανε οι μερες :-p ετσι και αλλιως ξερω οτι θα ερθει απλα να εχουμε να λεμε...σαν χιωτισσες μαζι θα ειμαστε τυχερες ;) μεχρι την Παρασκευη δεν περιμενω :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε cuando μου τα συμπτωματα που τα ειδες? @-)@-) εγω χαμπαρι δεν εχω παρει :lol::lol:

κοριτσια γιατι τοση απαισιοδοξιαα?ξερω τι φταιει ομως εχουμε κολλησει και αυτο σας εχει ριξει ψυχολογικα ε?λιγη υπομονη καντε γιατι σε λιγες μερες θα εχουμε πολλες εγκυουλες..cuando,αναστασια,σια ειναι σιγουρες ;) μερεντα εσυ τι κανεις?δεν εχω μαθει νεοτερα σου πως συνεχιζεται?

μαρικακι μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-

ολες θα μεινουμε κοριτσια μην μου στεναχωριεστε :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Δεν την βλέπω πολύ ανεβασμένη την ομάδα τελευταία αλλά είναι μέσα στο πρόγραμμα και αυτό. Συμβαίνει συχνά να είμαστε down για ένα μικρό διάστημα αλλά αμέσως μετά με τη βοήθεια της κάθε μιας μας ανεβαίνουμε και είναι στιγμές που απογειωνόμαστε θα έλεγα! Με τόσα αέρια και κλανίδια αεροθούμενα γινόμαστε :lol:

Anyway έγω τον τελευταίο καιρό περνάω μια φάση εκπαίδευσης θα έλεγα πάνω στα γυναικολογικά. :-?

Έχοντας χάσει την εμπιστοσύνη μου στους γιατρούς, αποφάσισα να το ψάξω λίγο το θέμα και να ενημερωθώ για διάφορες έννοιες και περιπτώσεις, ώστε να μπορώ να κάνω τις κατάλληλες ερωτήσεις στους γιατρούς και να μην νιώθω ότι με περνάνε για ηλίθια.

Πάνω στο ψάξιμο λοιπόν βρήκα ότι υπάρχουν πλέον 2 είδη τεστ ΠΑΠ! Εσείς το γνωρίζατε; Γιατί εγώ είχα μαύρα μεσάνυχτα και σε αυτό το θέμα! Είναι το απλό το τεστ ΠΑΠ αλλά και το Παπ τεστ με κυτταρολογία υγρής φάσης (Thin Prep)

Όπως αναφέρεται στην σελίδα http://www.klinikiagiosloukas.gr/articles_det.asp?article_id=216

Τα κύτταρα του τραχήλου συλλέγονται ακριβώς με τον ίδιο τρόπο όπως στο κλασσικό Παπ τεστ, απλά διαφέρει ο τρόπος χειρισμού, μεταφοράς και εξέτασης του υλικού λήψης. Με τη μέθοδο αυτή βελτιώνεται η ποιότητα και η ποσότητα του υλικού που εξετάζεται και συνεπώς η αξιοπιστία της εξέτασης. Επιπλέον, σε περίπτωση που κριθεί απαραίτητο, μπορούν να γίνουν επιπλέον εξετάσεις στο ίδιο δείγμα, όπως ανίχνευση και τυποποίηση του ιού των ανθρώπινων θηλωμάτων (HPV-DNA test) και ταυτοποίηση παραγόντων φλεγμονής (χλαμύδια, ουρεόπλασμα, μυκόπλασμα, έρπητας κλπ).

Άρα στο απλό τεστ ΠΑΠ δεν γίνεται η εξέταση για ουρεόπλασμα, μυκόπλασμα κτλ, αλλά μόνο σε αυτό αφού το ζητήσεις. Το μόνο μειονέκτημα του είναι ότι κοστίζει περίπου το διπλάσιο από το κλασσικό τεστ Παπ. Γνώμη μου είναι όμως ότι αξίζει τον κόπο.

Ελπίζω να μην σας κούρασα πολύ αλλά νομίζω ότι είναι μια χρήσιμη πληροφορία που θα ήταν καλό να την ξέρουμε.

Καλή συνέχεια στις προσπάθειες και πολλές θετικές χοριακές σε όλες όσες περιμένουν αποτελέσματα! Κάτι μου λέει ότι μέχρι τέλος Μαρτίου θα έχουμε αρκετές ευχάριστες ανακοινώσεις %%-%%-%%-%%-%%- %%- %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madi καλησπέρα.....πολύ καλά έκανες και μας ανέφερες την πληροφορία αυτή για τα δύο τεστ, διότι έχω καταλήξει στο συμπέρασμα, ότι δυστυχώς εμείς οι γυναίκες δεν γνωρίζουμε τίποτα σε σχέση με τα γυναικολογικά μας..΄.μαύρα μεσάνυχτα...και το κακό είναι ότι δεν μας ενημερώνει και κανένας.. :? ....εκεί είναι που τρελαίνομαι και λέω...καλά, φτάσαμε στα τριάντα και ακόμα δεν ξέρουμε τί έχουμε ανάμεσα στα πόδια μας.....οπότε πολύ καλά έκανες και μας ενημέρωσες, διότι κάθε πληροφορία περί αυτού του θέματος είναι απολύτως χρήσιμη.......καλά αποτελέσματα να έχουμε...σε φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια !!

τι μου κάνετε ; πέσαμε λίγο βλέπω....

και πολλές απουσίες :-?:-?:-? με πρώτη εμένα :oops::oops::cry:

να μην χανόμαστε !! να μην χανόμαστε !! :lol::lol::lol:

Ροουζ προσπάθησε να μην δίνεις σημασία, και αυτά τα σπυράκια.... :-ss:-ss:-ss

δεν ειναι και η Σία σε θέση να σε αναλάβει τώρα ρε γαμ@το....

θα σε έβαζε κάτω και θα τα εξαφάνιζε.. [smilie=toothy4.gif]

δεν ξέρω ίσως μπορεί να την αντικαταστήσει η Αναστασία ;

MaDi και εγώ ιδέα δεν είχα...

Χθες τελειώσαμε και εμείς την αντιβίωση αλλά θα συνεχίσουμε τους 2 επόμενους μήνες με βιταμίνες,

δεν ξέρουμε αν έχει εξαφανιστεί το μικρόβιο και θεραπεύτηκε η προστατίτιδα

αλλά θα το ξέρουμε σε καμιά 10ριά μέρες που θα κάνει καλλιέργεια σπέρματος και τις υπόλοιπες εξετάσεις.

Αν όλα πήγαν καλά θα κάνουμε ένα σπερμοδιάγραμμα να δουμε την κινητικότητα και μετά δεν ξέρω...

εδώ κολλάω..... :problem::blink::D:D

να κάνουμε μια προσπάθεια μόνη μας ή να πάμε κατευθείαν για σπερματέγχυση ;

τι λέτε ; [smilie=book1.gif][smilie=book1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια !!

τι μου κάνετε ; πέσαμε λίγο βλέπω....

και πολλές απουσίες :-?:-?:-? με πρώτη εμένα :oops::oops::cry:

να μην χανόμαστε !! να μην χανόμαστε !! :lol::lol::lol:

Ροουζ προσπάθησε να μην δίνεις σημασία, και αυτά τα σπυράκια.... :-ss:-ss:-ss

δεν ειναι και η Σία σε θέση να σε αναλάβει τώρα ρε γαμ@το....

θα σε έβαζε κάτω και θα τα εξαφάνιζε.. [smilie=toothy4.gif]

δεν ξέρω ίσως μπορεί να την αντικαταστήσει η Αναστασία ;

MaDi και εγώ ιδέα δεν είχα...

Χθες τελειώσαμε και εμείς την αντιβίωση αλλά θα συνεχίσουμε τους 2 επόμενους μήνες με βιταμίνες,

δεν ξέρουμε αν έχει εξαφανιστεί το μικρόβιο και θεραπεύτηκε η προστατίτιδα

αλλά θα το ξέρουμε σε καμιά 10ριά μέρες που θα κάνει καλλιέργεια σπέρματος και τις υπόλοιπες εξετάσεις.

Αν όλα πήγαν καλά θα κάνουμε ένα σπερμοδιάγραμμα να δουμε την κινητικότητα και μετά δεν ξέρω...

εδώ κολλάω..... :problem::blink::D:D

να κάνουμε μια προσπάθεια μόνη μας ή να πάμε κατευθείαν για σπερματέγχυση ;

τι λέτε ; [smilie=book1.gif][smilie=book1.gif]

Εδω ειμαι!!!Τι θελετε να αναλαβω?Κανω τα παντα!!! [smilie=naka.gif]

Μερεντα η ταπεινη μου αποψη ειναι, επειδη ειμαστε στο ιδιο σταδιο, ειναι για λιγους μηνες, οσο αντεχεις ακομα ψυχολογικα, αν ολα ειναι οκ και σας πουν οτι γινεται φυσιολογικη συλληψη να δοκιμασετε μονοι σας.

Νομιζω δεν υπαρχει πιο ωραιο και ρομαντικο απο την φυσιολογικη συλληψη.Ετσι σκεφτηκαμε κι εμεις παρολο τα 2 χρονια αδικης καθυστερησης που φαγαμε.2 μηνες σιγουρα θα προσπαθησουμε μονοι μας, μετα βουρ για σπερματεγχυση οργανωμενη και σωστη πλεον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε cuando μου τα συμπτωματα που τα ειδες? @-)@-) εγω χαμπαρι δεν εχω παρει :lol::lol:

κοριτσια γιατι τοση απαισιοδοξιαα?ξερω τι φταιει ομως εχουμε κολλησει και αυτο σας εχει ριξει ψυχολογικα ε?λιγη υπομονη καντε γιατι σε λιγες μερες θα εχουμε πολλες εγκυουλες..cuando,αναστασια,σια ειναι σιγουρες ;) μερεντα εσυ τι κανεις?δεν εχω μαθει νεοτερα σου πως συνεχιζεται?

μαρικακι μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-

ολες θα μεινουμε κοριτσια μην μου στεναχωριεστε :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

εσυ δεν ειπες οτι ποναει το στηθος σου;η μεση σου;..και δεν θυμαμαι τι αλλο;α ναι και το εντερακι σου κανει γουργουρ;....αααααααααααα...ξερω εγω τι λεω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...