Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

που ειστε ρε κοριτσια????? τι γινεται ?????

Γιαννα μου, κοριτσι μου μην τα σκεφτεσαι αυτα εδω καταφερατε να πατε Γερμανια και να πετυχεται τωρα αυτο σε πτοει???

ελα εσυ εισαι αγωνιστρια, αλλα βεβαια ολοι μερα με τους Γερμαναραδες λογικο ειναι να τα παθαινεις αυτα .......

Οι υπολοιπες τι μου κανετε???

cuando στις 29 θα πας για χωριακη αν καταλαβα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eiste poli glikoules..janolino oute na to skefteis na ta paratiseis..e??me tipota...sia mou stis 29 den ehei xoriaki arxizei pali to thriler tou test...den mou kanoun xoriaki edo sti spermategxisi....alla auti ti fora tha perimeno stoika ..den ehei testakia prin tin ora mou..exallou eho mono ena home test tis kakias oras..tha to xrisimopoiiso otan prepei kai elpizo na einai tixero..diladi ti 16i me 17i mera..meta tis 29 pou einai i 15i mera..30-31..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσιαααααααααα!!!!!!! :D:D:D:D:D Τι μου κάνετε;;;;;;

Kon μου υπομονή κορίτσι μου την επόμενη φορά θα πάνε καλύτερα τα πράγματα....Κι εγω ενω κάνω 20-22 ωάρια προχωράνε μόνο 2-3.Τι να κάνουμε 1 είναι αρκετό να μας κάνει μανούλες ε;;;; :P:P:P:P Θα έρθει και η δική η σειράαααα [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Cuando μου σύντομα θα μας πεις τα ευχάριστα θα δεις!!!!!!Μην βγάζεις γρήγορα συμπεράσματα πολλές φορές πέφτουμε έξω.... :crazy::crazy::crazy: [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif]

Σια μου ξεκουράζεσαι;;;Σου στέλνω όοοοοοοοοολη τη θετική μου ενέργεια!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Jannolino μου είπαμε οτι καμιά δεν τα παρατάει μέχρι να γίνουμε όλες μανούλες. ;);) Τα όνειρα μας για να πραγματοποιηθούν πρέπει να τα κυνηγάμε,δεν γίνονται όλα απο μόνα τους,θέλουν και λίγο τη βοήθεια μας και μπόλικη υπομονή.....Όλες το έχουμε πει έστω μια φορά οτι τα παρατάμε αλλά γρήγορα το ξανασκεφτόμαστε....οπότε.....Και μην ξεχνάς έχεις κι εμάς εδώ για να μιλάς όταν δεν είσαι καλά!!!! 8-}8-}:-!:x:x;;);;);;);;)

Μερεντούλα μου τι κάνεις;;;;Εσύ πότε ξεκινάς;;; :P:P:P:P

Καλή επιτυχία σε όλεςςςςςς!!!!!Φιλάκιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariap1 :YMHUG::YMHUG:

που είσαι ; τι κάνεις ; η αδελφή σου τι έκανε ;

ίσως τον άλλο μήνα να ξεκινήσουμε προσπαθείς, ανάλογα με την καλλιέργεια σπέρματος δλδ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσιαααααααααα!!!!!!! :D:D:D:D:D Τι μου κάνετε;;;;;;

Kon μου υπομονή κορίτσι μου την επόμενη φορά θα πάνε καλύτερα τα πράγματα....Κι εγω ενω κάνω 20-22 ωάρια προχωράνε μόνο 2-3.Τι να κάνουμε 1 είναι αρκετό να μας κάνει μανούλες ε;;;; :P:P:P:P Θα έρθει και η δική η σειράαααα [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Cuando μου σύντομα θα μας πεις τα ευχάριστα θα δεις!!!!!!Μην βγάζεις γρήγορα συμπεράσματα πολλές φορές πέφτουμε έξω.... :crazy::crazy::crazy: [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif]

Σια μου ξεκουράζεσαι;;;Σου στέλνω όοοοοοοοοολη τη θετική μου ενέργεια!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Jannolino μου είπαμε οτι καμιά δεν τα παρατάει μέχρι να γίνουμε όλες μανούλες. ;);) Τα όνειρα μας για να πραγματοποιηθούν πρέπει να τα κυνηγάμε,δεν γίνονται όλα απο μόνα τους,θέλουν και λίγο τη βοήθεια μας και μπόλικη υπομονή.....Όλες το έχουμε πει έστω μια φορά οτι τα παρατάμε αλλά γρήγορα το ξανασκεφτόμαστε....οπότε.....Και μην ξεχνάς έχεις κι εμάς εδώ για να μιλάς όταν δεν είσαι καλά!!!! 8-}8-}:-!:x:x;;);;);;);;)

Μερεντούλα μου τι κάνεις;;;;Εσύ πότε ξεκινάς;;; :P:P:P:P

Καλή επιτυχία σε όλεςςςςςς!!!!!Φιλάκιααααα

Μαρακι μην το βαζεις κατω, οπως λες κι εσυ ενα θελεις για να πανε ολα καλα.Τι ηλικια εχεις αν επιτρεπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου είμαι 32χρονών.Και προσπαθώ 5χρόνια,όπως καταλαβαίνεις έχω μπόλικη υπομονή.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μερεντούλα μου εγώ καλά είμαι!!!!!!Η αδερφούλα μου έκανε τη δεύτερη σπερματέγχυση εχθές!!!!!Εύχομαι να έχει θετικό αποτέλεσμα αυτή τη φορά,ο γυναικολόγος της ήταν πολύ αισιόδοξος!!!! :D:D:D:D Μάλλον θα ξεκινήσουμε μαζί εμείς,φαντάζεσαι τι έχει να γίνει;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στις ξενυχτησες :lol: αν υπαρχει καμια δηλαδη =p~

καπου πηρε το ματι μου οτι καποια θελει να τα παρατησει?Jαnnοlino εσυ εισαι? =; ωπα κοπελια μας ρωτησες εμας?πως δηλαδη θα τα παρατησεις ετσι?αααα δεν γινονται αυτα δεν σε αφηνουμε εμεις σου λεωωωωω εδω θα μεινεις να προσπαθεις οπως κανουμε ολες μας ;) κοιτα μην δω να λες τιποτα αντιθετο θα θυμωσω και δεν το θελω X(:-p ολες μαζι θα παλεψουμε μεχρι να αποκτησουμε τα μωρουλια μας και καμια δεν τα παραταει γιατι ειμαστε δυνατες και ο Θεος θα μας βοηθησει καμια μας δεν θα αφησει ;;);;) πιστεψτε το καποια μερα θα λεγομαστε και εμεις μαννουλες ;):)

μερεντουλα μου καταλαβα τα γνωστα μας εντερακια,αερια προυυυτς και τετοια :lol::lol::lol::lol:

αναστασια βαλατε μπροοοοςςς??ωωωω φιλεναδααααααα ετοιμασου τα σπορια ερχονταιιιιιιι [smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] να δεις που συντομα θα μεινεις το σπερμα θα ειναι ντουροοοο ;):lol::lol:

σια μου τι κανεις?ξεκουραζεσαι?να ξερεις παρακαλαω να εισαι καλα και να εχεις γερα εμβρυακια :ympray::ympray::ympray: οπως για ολες σας φυσικα στην προσευχη μου σας βαζω :)

cuando μου ειμαι στην 23η μερα σημερα.καλα ξερω οτι δεν θα ειμαι εγκυος αλλα δεν πτοουμαι συνηθισμενη ειμαι!μεχρι την αλλη Παρασκευη πρεπει να εχει ερθει..απλα μου εχουν σπασει τα νευρα τα σπυρια ολο και βγαζω καθε μερα και καινουργια X( συνηθως εβγαζα κοντα στην ωορρηξια κατι λιγα και μετα εφευγαν τωρα αυτο το μηνα βγαζω αυτες τις μερες..πρηστηκε το στηθος και βγαζω συνεχεια σπυρια,τα νευραααα μουυυυ X(X( και το εντερο μου ολο γουργουραει εσας σας εχει τυχει αυτο?λογικα το εντερο ειναι χαμηλα το νιωθω το γουργουρητο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose καλησπέρα μη χαλιέσαι καθόλου πολύ νωρίς είναι για να βγάζεις συμπεράσματα.Δεν είναι απαραίτητα αρνητικά τα συμπτώματα σου γιατί τα ίδια έχει και μια εγκυμοσύνη,οπότε κράτα γερά και πάνω απ'όλα θετική σκέψηηηηηη :D:D:D:D:D Σου εύχομαι μία υψηλή και θετικότατη χοριακή να έχεις την άλλη εβδομάδα!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou....oses meinate!!!argisa simera :(

bre den paw kala!!!!de kserw ti mou symbainei re gamwto pantws den eimai kala!!!simera katafera k malwsa me ton antra mou apo ta nebra mou!!! :( me to paramikro ebaza ta klammata!!!poly piesi gamoto!!!! :evil::evil: ante sto kalo na erthei k i deftera na mou fygei ligo to anxos!!!eiste poly kales pantws koritsia!!!sas efxaristw oles mia mia k proswpika!!!!!mou kanoun poly kalo i symboules sas ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariap1 δεν χαλιεμαι καθολου το εχω παρει αποφαση πλεον οποτε δεν με νοιαζει!σε ευχαριστω πολυυ μακαρι να εχω ενα θετικο αποτελεσμα και μετα απο μενα οτι θες :-p:-*:-*:-*:-*:-*:-* κλεινουμε και 10 χρονια σχεσης με τον αντρα μου τοτε που δεν περιμενω λετε να ειναι το δωρο μας?αχ ονειραα :ymdaydream::ymdaydream:

jannolino εχω περασει και εγω απο αυτο το σταδιο με τα νευρα και τους πολλους τσακωμους χωρις να φταιει κανενας αλλος παρα μονο εγω.αυτο δυστηχως το προκαλεις εσυ και πρεπει να το συνηδητοποιησεις οτι δεν βγαζεις κατι με το να κανεις ετσι!χαλας την σχεση με τον αντρα σου και γενικα χαλιεσαι χωρις λογο.προσπαθησε να ηρεμησεις και να δεις λιγο τα πραγματα με αλλο ματι!θα ερθει και το μωρο αλλα ας μην μας γινεται εμμονη πια ολο αυτο θα τρελαθουμε στο τελος.ριξτο λιγο στην τρελλα και χαμογελα η ζωη ειναι ομορφη και οταν ερθει το μωρο μας θα γινει ομορφοτερη...απλα ζησε τα καλα και ετοιμασου να υποδεχτεις τα καλυτερα που θα ερθουν με ηρεμια.στα λεω οχι σαν λογια του αερα αλλα επειδη εχω περασει και εγω απο εκει που εισαι τωρα και σε νιωθω απολυτα!πολλες αγκαλιες απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG: ολα καλα θα πανε :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η χιωτισσα μου που ειναι?που χαθηκες καλε και με αφησες μοναχη :((:((:(( ελα τωρα που πλησιαζουν οι μερες να πουμε καμια χαζομαρα για συμπτωματα να περασει η ωρα :lol::lol::lol::lol:

μονη μου τα λεω τετοια ωρα μονη μου τα ακουω :(:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια σε ολες!!

Jannolino συμφωνω με τη rose25 προσπαθησε να ηρεμησεις γιατι ετσι δεν βγαινει κατι ,χειροτερα τα κανουμε χωρις ουσιαστικο λογο.Εισαι δυνατη και ξερω οτι θα τα καταφερεις!!!

mariap1 ευχομαι καλη επιτυχια στη αδερφη σου και συντομα και σε εσενα κουκλιτσα μου!!!

cuando και twiggy, το ξερω οτι χρειαζεται υπομονη, μακαρι να γινει καποιο θαυμα ,αν δεν εχει γινει κατι μεχρι το Μαιο παμε για την πρωτη εξωσωματικη.

Εντερακια κοριτσια δεν ακουω και ανυσηχω!!Δεν ξυπνησατε ακομα!!

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Καλε σηκωθειτε λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα και εγω να βγαλω την ντουντουκα σημερα και να φωναξω :lol: ,σορρυ κοριτσια αλλα δεν ειναι και Κυριακη...Ανυσηχησα κιολας...

Καλα Σια μου εμεις ολες αυτες τις ημερες τρεχουμε για εξετασεις ,εσυ πως νιωθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou....oses meinate!!!argisa simera :(

bre den paw kala!!!!de kserw ti mou symbainei re gamwto pantws den eimai kala!!!simera katafera k malwsa me ton antra mou apo ta nebra mou!!! :( me to paramikro ebaza ta klammata!!!poly piesi gamoto!!!! :evil::evil: ante sto kalo na erthei k i deftera na mou fygei ligo to anxos!!!eiste poly kales pantws koritsia!!!sas efxaristw oles mia mia k proswpika!!!!!mou kanoun poly kalo i symboules sas ;)

κουραγιο κοριτσακι... ειναι δυσκολο το ξερω... κι εγω χθες δεν ξερω ξαφνικα επεσα παρα πολυ, εβαλα τα κλαματα.. ο ανθρωπος τα ειδε ολα... μου ελεγε οτι ακομα δεν ξερουμε , κανε υπομονη... Δεν ξερω τι επαθα αλλα μου θυμιζω παλι καθε μηνα που χαλαει η διαθεση και ερχεται η περιοδος. :cry:

Εχω ακομα 1 βδομαδα για χοριακη και ενω αρχικα ημουν οκ, τωρα μου την εχει δωσει η αναμονη!!!

Δυνατα ομως!!! Ειμαστε εδω για να δινουμε δυναμη η μια στην αλλη.. δεν γινεται διαφορετικα!! Σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ LIL ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.... :-??:-??:-??:-??:-??:-??

ΘΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΜΑΙΟ???? ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ?

ρε κοριτσια ανεβειται λιγο γιατι και γω δεν ειμαι στα καλυτερα μου, σκεφτομαι συνεχεια διαφορα :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...