Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Κατερινακι σε αφησα τελευται γιατι φανταζομαι την τρελλα σου :( αλλα η σωστη διαγνωση δεν ειναι απλο πραμα,ειναι συνηθως χρονοβορα :!::!: η εξεταση αυτη που σου εκανε λεγεται στικ κοπρανων και ισχυει αυτο που σου ειπε,βεβαια η μικροβιολογικυ λεγεται mayer κπρανων και ειναι πιο αξιοποιστη :!: γιατι δεν πας και στην αλλεργιολογο :?: οπως επισης και σε εναν ακομη παιδιατρο για μια αλλη γνωμη :?: αλλα να σου αιτιολογουναι αυτα που λενε και οχι να κανουν μονο αφορισμους :!: περιμενω νεα σου :!:

Ποτε βαφτιζει ρε παιδια το Βικουλινι :oops::oops: μου ελειψε :!::!:

Σταυρουλα,ψαχνεις για τη βαφτιση και χαθηκες :?:

Ελενα δεν ειδα την δημοσιευση σου :? κατι λενε για κλιματιστικα :? και εμας θα ελθει αυριο ο μαστορας αν και το σπιτι ειναι δροσερο γιατι ειναι στο βουνο,αλλα ειπαμε να βαλουμε στον επανω οροφο :!:

Ααααα :!: συμπεθερα ΑΥΡΙΟ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ :!::!::!:

Σας αφηνω παμε για μπανιο-μαμ και νανι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και τώρα σχολιάζω:Χαρουλιτάκι είσαι μέσα;Έλα ρε εναλλάξ εφημερίες;Δε θα σε ευνοούσαν σε αυτό το θέμα επειδή έχεις μωράκι ή θυμάμαι λάθος;;;Όσο για τα προσκλητήρια έχουν μείνει πολύ λίγα και θα τα τελειώσω αύριο.Ορίστε για να μην έχετε να λέτε :lol::lol::lol: Όσο για τα σχέδια για την κόρη σου,δεν έχεις και άδικο.Καλύτερη τύχη θα έχει άμα δε σπουδάσει στη χωρα που ζούμε.Γυρίσαμε δεκαετίες πριν που ο κόσμος έφευγε για τα ξένα.

Μητσάκο,να σου ζήσει ο Στεφανάκος!Έχει και όνομα το αντράκι τώρα μωρέ.Τι καλά μεγαλώνουν τα ζουζουνάκια.Δόξα τω Θεώ σας πήγαν όλα μια χαρά.Μπράβο σας!Και εμένα ο φωτογράφος 600 θα μου πάρει με ψηφιακό άλμπουμ.Τι κατινιές είναι αυτές ρε;Πώπω μου τη δίνουν απίστευτα κάτι τέτοιες τύπισσες. :twisted::twisted:

Μαγδούλα,κουκλάκι το αντράκι σου!Δε δούλευε ο άντρας σου;Είχε άδεια;Έχω μπερδευτεί λίγο.150 ευρώ για νυφικό χτένισμα;Τέλεια τιμή,δε νομίζω να την έβρισκες πουθενά αλλού ;) Μια χαρά.Τελίκα δεν ήταν γαστρεντερίτιδα απ'ότι φαίνεται Μαγδάκι,αλλά δοντάκια!Όσο για τον άντρα μου,σου απαντώ πως δεν αντέχω.Τουλάχιστον εσύ ξέρεις πως κάποια στιγμή μες στην ημέρα θα γυρίσει με το καλό.Εμένα πρέπει να περάσουν μέρες και εβδομάδες.Φαντάσου για εκείνον πόσο δύσκολα είναι που είναι μακριά από τα παιδιά.Όταν ήμουν έγκυος στη Στέλλα μου ήταν στο εξωτερικό και έτυχε να έρθει με άδεια την ημέρα που γέννησα. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΛΕ ΣΑΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΕΡΙΚΟΠΕΣ ΑΠΟΛΥΘΗΚΕ Κ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ Κ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΕ ΑΛΛΟΥ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΤΕ Κ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΜΕ ΑΔΕΙΑ.ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΘΕΛΕΙ ΦΡΟΥΤΟ Κ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Τι ζέστη είναι αυτή;;;; :shock::shock::shock: Και δεν φυσάει καθόλου ρε παιδί μου να πεις οτι θα δροσιστούμε λιγάκι. Αν από τώρα είναι έτσι ο καιρός, με βλέπω τον Αύγουστο να μετακομίζω Βόρειο Πόλο :evil:

Χτες βράδυ φάγαμε στους νιόπαντρους (κολλητός άντρα μου και μελλοντικός κουμπάρος/νονός). Ωραία ήταν και ο μικρός πήγαινε σε όλους, αν και προτιμούσε τον μπαμπάκα του. Τη νύχτα μου έσπασε λίγο τα νεύρα γιατί ξύπνησε στις 12:30, τον βάζω στο στήθος και βάζει κάτι κλάματα. Πλάνταξε λέμε :? Να μην ηρεμεί ούτε με τον πατέρα του και δοκιμάζω και τον βάζω στο άλλο στήθος και ηρέμησε :evil::evil::evil:~x(~x(~x( Εδω να δείτε που έχει και προτιμήσεις, το σκατοβυζόπαιδο. Μου το έχει ξανακάνει άλλες δυο φορές παλιότερα, τι στο καλό τον πιάνει δεν ξέρω.

Τι καλό θα μαγερέψετε σήμερα; Ξεπαγώνω πέρκα αλλά δεν ξέρω πως να την κάνω; Στον άντρα μου αρέσει με ντοματούλα στο φούρνο, εγώ δεν τρελαίνομαι έτσι. Ωωωω, μπελάς και το μαγείρεμα :-w:-w

Βλέπω πήρατε φόρα χτες και γεμίσατε μιαμιση ολόκληρη σελίδα :lol::lol::lol: Ας διαβάσω λοιπόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα είπαμε καλέ να γίνουμε θεές αλλά όχι και 5 μέρες να φας :shock: Το λικέρ λεμόνι εννοούσα :lol: αλλά και της φράουλας καλό είναι. Τελικά η αλλαξιέρα έχει πέραση. Το πρόβλημα μου με αύτην είναι ότι τρώω κάτι κλωτσιές από τον καλό μου ώρες ωρες :twisted:

Άσχετο: Τον Αύγουστο που βαφτίζει η Χαρά στην Κόρινθο ίσως καταφέρετε να συναντηθείτε για κανένα καφεδάκι όσες είστε εκεί τριγύρω ;)

Φουφου περαστικά στο Αγγελικάκι. Πως είναι τώρα; Καλέ μην το βλέπεις ότι σοβαρεύουμε, εσύ θα λες ότι ωριμαζουμε σαν άνθρωποι. :D Εσείς να είστε καλά και τραπεζώματα στη βάπτιση δεν χρειάζονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!!!! τι κανετε?? λοιπον τα νεα μας...

κατσαμε και μιλουσαμε ενα μισαωρο με τον γιατρο...και παλι μας διαβεβαιωσε οτι δεν εχει αλλεργια...(μιλουσε και με βαση τις απαντησεις ο ανθρωπος) οι οποιες ειναι ΟΛΕΣ αρνητικες....απο γαλα απο κακα απο ουρα ολα πεντακαθαρα!!!!...ο αλλος ο εξυπνος...ο Χ....μας ειπε ΝΑ ΚΟΥΦΑΘΗΤΕ αφου ειδε οτι ολα ειναι καθαρα....να παμε στο νοσοκομειο εκ μερους του να πουμε σε μια να μας γραψει χαρτι οτι το παιδι νοσηλευτικε και οτι ΕΧΕΙ αλλεργια και μετα να παμε στην μικροβιολογο να μας γραψει παρομοιο χαρτι για να παρουμε το γαλα των 60 ευρω σαν θεραπεια και μας εγραψε 10 κουτια συνολο 660 ευρω..... 1ον αυτη στο νοσοκομειο λεει 50 ευρω....λεει ο αντρας μου γιατι???????? λεει τι δεν σου ειπε ο γιατρος σου???? 50 ευρω για μενα και τους συναδελφους μου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: της το εδωσε για ολο εκεινο το κατεβατο που εγραψε.....μετα πηγε στην μικροβιολογο η οποια (και μπραβο της) μας εκατσε κατω και λεει....ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ???? ειναι λεει ντροπη του χ...και μονο που σας εστειλε να σας γραψω τετοιο χαρτι.....το παιδι δεν εχει κατι και εγω δεν γραφψ κατι που δεν βρισκω...και η αλλεργιολογος οταν δεν ειναι σιγουρη τους στελνει σε εμενα για επιβεβαιωση....αυτος ειδε οτι ηταν καθαρες και θελει να κανετε θεραπεια για ποιο λογο????? αν ειναι δυνατον!!! γιατι δεν βαζει εκεινος το ονομα του??? εγω την καριερα μου δεν παιζω κορονα γραμματα για της βλακειες του Χ....και ο παιδιατρος που ειχατε ειναι μια χαρα γιατι τον αλλαξατε??...

πηγαμε ΞΑΝΑ στον 2ο παιδιατρο και του τα ειπαμε ολα αυτα και λεει θα σκισω το πτυχιο μου!!!!!!! αφου το μωρο δεν εχει αλλεργια και το λενε και οι εξετασεις τι αλλο θελετε??? γιατι θελει ντε και καλα να εχει το μωρο προβλημα???? θα σας κανω λεει μια τελευταια εξεταση για την γλουτενη...ειναι μια ουσια που βρισκεται στα τροφιμα να δουμε αν εχει αλλεργια σε αυτο που δεν νομιζω....την καναμε....ΑΡΝΗΤΙΚΗ και εκανε και 200 ευρω :?:?:roll::roll:

η μικρη εχει 3 νυχτες που σταματησε να κλαιει τα βραδια....ξυπναει βεβαια αλλα δεν κλαιει ξανακοιμαται.....

ξεκινησαμε το νουλακ το εβαπορε και το πινει μια χαρα....

χθες την μπουκωνα συνεχεια και απο κατι :) φρουτακια....της εκανα γαλοπουλα με ρυζακι....μετα και αλλο φρουτακι....μετα κρεμα....και το βραδυ γαλα....ο αντρας μου εβλεπε αδεια τα πιατα και τα γιαουρτακια και λεει τι της κανεις σημερα και το τρωει ολο???? του λεω δεν θα παρω το παιδι μου να του βαζουνε σωληνακια...ΘΑ ΤΡΩΕΙ να βαλει κανενα κιλο θα της δειξω εγω :x

τελικα η βιομηχανια και οι συνεργασιες με τα γαλατα ειναι μεγαλη!! ο αντρας μου θελει να παει να τον πλακωσει.!!! μα ειναι δυνατον να βλεπει οτι δεν εχει κατι και να μου λεει οτι εχει?????????????? καναμε χαρουλιτα και εξετασεις κοπρανων στην μικροβιολογο ΚΑΘΑΡΕΣ!!!!

σε 10 μερες θα την παρω για ζυγισμα....αν δεν εχει βαλει τιποτα θα παρει τηλ ο γιατρος στο παιδων θα παμε και σε 2 μερες θα εχουμε ξεμπερδεψει και αν οντως εχει κατι θα το βρουν σιγουρα εκει!! σε μια παναγιωτου παιδογαστρεντερολογο....

πηρα ζυγαρια ειμαι 49.9 και σημερα 48.7 τρωω μονο μεσημεριανο....ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΤΖΙΝ ΜΟΥ!!!! :lol: 44 πρεπει να παω βεβαια για να μπω... :oops:

αυτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τη Μήτση. Και πάλι τις ευχές μου για τη βάπτιση του Στεφανάκου. Καλέ τι σκας που μοιαζει του μπαμπά, εσύ δεν τον διάλεξες και αυτόν; Τους άλλους άστους να λένε ό, τι θέλουν. :-p Εννοείται πως όταν με το καλό αποφασίσουμε να παντρευτοβαφτίσουμε έσενα θα πάρω για να μου βρεις τις καλύτερες τιμές σε νυφικό κλπ ;) Και εγώ έχω την ίδια απορία με Χαρά, για μπουφέ στην αυλή σας δεν έλεγες, τι άλλαξε; :roll: Να και ο πεθερός μαγκιές :lol: αφου πλήρωσε αυτος δεν πειράζει, ας καλούσε και 100! Έλα τώρα που δεν είσαι γλωσσού, η κακομοίρα η πεθερά σου που είναι τόσο γλυκομίλητη το τι έχει τραβήξει από εσένα όλος ο κόσμος το ξέρει =))=)):)):)):)):)):)) Άντε καλές αλλαγές δώρων.

Μάγδα σούπερ η τιμή κομμωτή. Εδώ κάτω από 300 δεν βρίσκεις. Που την έβαλες την φωτο και δεν τη βρίσκω;;;;;;;;;;

Χαρά τι τέλειο πρόγραμμα εφημεριών είναι αυτό;; X(X(X( Τι εννοείς όταν λες ότι είναι ίδιος η μαμά;;;Στα κιλά ή στα χαρακτηριστικά;; :lol::lol::lol::lol::lol: Άκου μασιστάκι το θρεφταράκι μου [smilie=naka.gif]=))=))=))=)) Εσύ που έχεις την κόρη άντε και βρήκες τη λύση, εμείς με τους γιους τι θα κάνουμε καλέ, ζιγκολό να τους κάνουμε; Έλα μωρέ που θα πάει θα στρώσουν τα πράγματα, λέμε τώρα. Αλλά και να μην στρώσουν δεν με νοιάζει αφού έτσι και αλλιώς το δικό μου παιδάκι θα το παρακαλάει γονατιστή η ΝΑΣΑ για να πάει εκεί, οπότε δεν θα κάτσω να σκάσω με την ψωροκώσταινα :lol::lol::lol::lol:

Η Βίκυ νομίζω βαφτίζει στις 18/6.

Σταυρούλα μας έταξες ότι τώρα που τελείωσε το σχολείο θα κάνεις την απουσιολόγο στο μάμμυ! Εεεε, που είσαι κυρία μου;;;;;;;;;;

Τελικά Φουφού η μικρή από τα δόντια έκανε εμετούς; Ωχ μωρέ να βγουν να τελειώνουμε. 4 σκάνε;; :shock::shock: Καλά η Στέλλα ούτε στον ύπνο της δεν βάζει κώλο κάτω;

Thanks για τα καλά σας λόγια σχετικά με το μικρούλι μου. Και ναι είναι καρμπόν η μανούλα του :lol::lol::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα θέλεις να μου φέρεις την μικρή σου να την κάνω εγώ ελεφαντάκι; Ο δικός μου έχει ξεπεράσει τα 10 κιλά, οπότε που θα μου πάει θα την κάνω εγώ την Καθολικούλα κοριτσάκι με μπουτάκια ζουμερά ζουμερά. Προσφέρουμε και δωρεάν βυζολάκ :lol::lol:

πηρα ζυγαρια ειμαι 49.9 και σημερα 48.7 τρωω μονο μεσημεριανο....ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΤΖΙΝ ΜΟΥ!!!! :lol: 44 πρεπει να παω βεβαια για να μπω... :oops:

αυτα :)

Συγγνώμη αλλά τι ύψος έχεις και θες να πας 44 κιλά;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o Καλέ μην παίζεις έτσι με τις δίαιτες. Θα μου πεις τι μιλάς και εσύ που είσαι 800 κιλά. Ο.κ. πάω πάσο, αλλά να ξερεις κάθε φορα που εκανα κατι παρομοιο, μετα εβαζα τα διπλά από αυτα που εχασα ε και καπως ετσι εφτασα στα 800...

10 φορες το γυρο του Τζαμπο να κανεις τα εχεις χασει τα κιλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΟΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΩ ΒΓΑΙΝΕΤΑΙ :twisted::twisted::twisted: ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΦΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ ΚΑΛΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΑΛΑΞΙΕΡΑ???ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΠΗΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΡΑΧΝΟΥΦΑΝΤΕΣ Κ ΕΜΠΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΗΛΙΟΣ ΠΗΡΑ ΧΟΝΤΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΧΕΙΜΩΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KI EΓΩ ΠΑΝΤΟΥ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΙΜΕΣ ΕΒΡΙΣΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΦΙΛΗΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΤΙΜΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΗΡΕ Κ ΤΗΛ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΠΕΕΣΑΝ ΟΙ ΜΠΟΥΚΛΕΣ...ΡΕ ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΙ 4 ΔΟΝΤΙΑ ΜΑΖΙ...

ΕΜΕΝΑ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ 1 ΩΡΑ ΝΑΝΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΙ 2 ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΜΟΥ ΝΥΦΗ..

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΚΑΛΕ ΑΣ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΕΣ Κ ΤΡΩΓΕ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ Η ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΦΟΡΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΚΙ ΕΓΩ ΚΛΙΜΑΤΙΣΣΤΙΚΟ ΑΝΟΙΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΧ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑΣ ΕΞΟΧΑΣ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Κ ΕΔΩ.ΚΑΛΕ ΦΟΥΦΟΥΚΙ ΠΩΣ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΣΕ ΚΟΨΟΧΟΛΙΑΣΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΚΑΝΑΠΕΣ Κ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΧΩ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΤΕΛΟΣ ΜΟΝΟ ΚΟΥΝΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΦΟΒΗΘΗΚΑ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ Κ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΣΚΟΥΝΤΑΕΙ Κ ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΔΕΣ ΜΠΑΣ Κ ΒΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΩΡΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΕΧΩ Ο ΘΕΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα"""!!

Κατερινακι θα μας στειλεις?44 δεν ειναι βαρος για ενηλικο ατομο εκτος κ αν ειναι ενα μετρο :lol:

Κ οπως λεει η φωτεινη η κακη διαχειρηση του διαιτολογιου αρα κ του μεταβολισμου ειναι κατι που το βρισκουμε μπροστα μας!!! Αλλωστε εισαι 49,,,!!!! Ειναι τελεια,σιγουρα θασαι σωματαρα!!!εγω 55 κ παντα επιεικης,αν παρω κ κανα 2 δε με πειραζει,κ να χασω παλι καλα!!!

Αρχισατε κ εβαπορε?εμεις στη βδομαδα.αντε μπραβο,πηρε τα πανω της η μικρη!!!

Χαρα οπως τα λες,τερμα το φυτουκλιασμα,ειναι απλα για προσωπικη ικανοποιηση το πανεπιστημιο πλεον,η ποιοτητα ζωης μας δεν αναβαθμζεται ετσι δυστυχως.

Μαγδα κ εγω τοσα εδωσα για μαλλι αλλα μονο 2 προβες!!!! Τα συγχαρητηρια μου!!!!!

Φωτεινη ειναι αντρας πια ο δικος σου!!!10κιλο τοκανες το παιδι,μωρε πιασε κ το καθολικακι κ αλλαξε της τα φωτα!!!

Φουφου 4 δοντιαααααα??? εμ,ετσι εξηγειται!!!κ εμενα σημερα αρχισε τρελη γκρινια το μεσημερι ανεβηκε η πεθερα που τον ακουγε να τον παρει λιγο να ηρεμησουμε,λες δοντια.?θα δειξει,

Που λετε,αλλαξα γνωμη γιατι το κοστος του κειτερινκ οσο κ αν εψαξα ηταν απαγορευτικο.οποτε προτιμησα τα ιδια λεφτα εξω χωρις φασαριες κ μαζεματα!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ!!!!τον κοινωνησα ηδη μια φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα"""!!

Κατερινακι θα μας στειλεις?44 δεν ειναι βαρος για ενηλικο ατομο εκτος κ αν ειναι ενα μετρο :lol:

Κ οπως λεει η φωτεινη η κακη διαχειρηση του διαιτολογιου αρα κ του μεταβολισμου ειναι κατι που το βρισκουμε μπροστα μας!!! Αλλωστε εισαι 49,,,!!!! Ειναι τελεια,σιγουρα θασαι σωματαρα!!!εγω 55 κ παντα επιεικης,αν παρω κ κανα 2 δε με πειραζει,κ να χασω παλι καλα!!!

Αρχισατε κ εβαπορε?εμεις στη βδομαδα.αντε μπραβο,πηρε τα πανω της η μικρη!!!

Χαρα οπως τα λες,τερμα το φυτουκλιασμα,ειναι απλα για προσωπικη ικανοποιηση το πανεπιστημιο πλεον,η ποιοτητα ζωης μας δεν αναβαθμζεται ετσι δυστυχως.

Μαγδα κ εγω τοσα εδωσα για μαλλι αλλα μονο 2 προβες!!!! Τα συγχαρητηρια μου!!!!!

Φωτεινη ειναι αντρας πια ο δικος σου!!!10κιλο τοκανες το παιδι,μωρε πιασε κ το καθολικακι κ αλλαξε της τα φωτα!!!

Φουφου 4 δοντιαααααα??? εμ,ετσι εξηγειται!!!κ εμενα σημερα αρχισε τρελη γκρινια το μεσημερι ανεβηκε η πεθερα που τον ακουγε να τον παρει λιγο να ηρεμησουμε,λες δοντια.?θα δειξει,

Που λετε,αλλαξα γνωμη γιατι το κοστος του κειτερινκ οσο κ αν εψαξα ηταν απαγορευτικο.οποτε προτιμησα τα ιδια λεφτα εξω χωρις φασαριες κ μαζεματα!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ!!!!τον κοινωνησα ηδη μια φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας!ΠΟυ ειστε καλε όλες!Μπηκα να δωσω το παρον!Κατεβαζω καλοκαιρινα χειμερινα και τα εχω παιξει!Σημερα θα δωσω πρωτη φορα στον μπεμπακο μου κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο, αφου ειπε η παιδιατρος οτι εχουμε μαγειρεψει για εμας να του το αλεθω και να του το δινω!Το εχω κανει βεβαια χωρις πολλα αλλατια και πιπερια!Για να δω αντιδρασεις!Πολλα φιλια σε ολες και καλο τριημερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΛΕΙΠΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΟΜΩΤΗΡΙΟ Κ ΝΑΙ ΞΕΚΙΤΡΙΝΗΣΑ ΕΝΑ ΡΕΦΛΕΔΑΚΙ Κ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΑΛΛΙ ΣΟΥΠΕΡ.Κ ΝΑΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟ 3 ΔΟΝΤΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΓΚΡΙΝΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΛΑ.ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΜΠΕΛΑ ΜΠΕΛΑ ΜΠΕΛΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΦΑΚΕΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΙΣ ΕΦΑΓΕ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ Κ ΨΩΜΑΚΙ ΜΠΟΥΚΙΤΣΕΣ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣΑΕΙ.Κ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΙΤΣΑ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 9.500 ΙΣΩΣ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΨΗΛΟΣ Κ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ.Α ΡΕ ΜΙΤΣΑΚΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΑ ΜΟΥ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 53 ΚΙΛΑ ΠΛΕΟΝ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΟΝΙΔΙΟ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΜΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,φιλεναδούλες μου!Τι κάνετε;Εγώ απολαμβάνω χαλάρωση.Δόξα σοι ο Θεός 2 βράδια κοιμηθήκαμε μια χαρά.Εχθές βράδυ,ξύπνησε στις 4.Της βάζω πιπίλα και μετά από 1 λεπτό ξαναγκρινιάζει.Ε,λέω πεινάει,ας της φτιάξω γάλα.Μέχρι να φτιάξω το γάλα είχε ξανακοιμηθεί.Μετά ξύπνησε στις 6,αν της έβαζα πιπίλα θα ξανακοιμόταν,αλλά της έδωσα το γάλα γιατί λυπήθηκα να το πετάξω.Ήπιε λοιπόν το γάλα εκείνη την ώρα.Στις 7 ξύπνησε η Στέλλα και ήθελε κι αυτή γάλα.Την πήρα στο κρεβάτι μου της έδωσα γάλα και μετά ξανακοιμήθηκε.Έτσι ξυπνήσαμε όλοι μαζί στις 9:45 :o:o:o:shock::shock::shock: Ξεκουράστηκα απίστευτα.Μετά πήγαμε στον παιδότοπο και φυσικά το μεσημέρι τη Στέλλα δεν την κοίμισα,γιατί το βράδυ θα είχαμε ξεφαντώματα :lol::lol::lol: Κάτσαμε μαζί στο μπαλκονάκι.Μετά ήρθε η μαμά μου και πήγαμε στα jumbo.Πήρα μαγιο στα ζουζουνάκια μου και καταλάθος τους πήρα το ίδιο.Νόμιζα ότι τους πήρα διαφορετικά χρώματα,αλλά έκανα λάθος.Δεν πειράζει όμως.Γυρίσαμε 8 παρά κι εκείνη την ώρα έδωσα στην μπέμπα γιαουρτάκι.10 παρά της δίνω το γάλα της και τη βάζω για ύπνο.Ενώ όμως νύσταζε ήταν ανήσυχη.Τη σηκώνω μήπως θέλει να ρευτεί και μου κάνει 2 φορές εμετό επάνω μου.Έσταζα μιλάμε.Η Στέλλα ωστόσο δεν πήρε γραμμή τίποτα,αφού είχε ξεραθεί,αφου δεν κοιμήθηκε και το μεσημέρι.'Ετσι μπήκα για μπάνιο,την έκανα κι αυτή και μετά με πιπιλίτσα κοιμήθηκε.Μετά από 5 λεπτά την ακούω πάλι.Την πήρα 1 λεπτό αγκαλίτσα και κοιμάται τώρα το αγγελουδάκι μου,μαζί με το άλλο μου αγγελουδάκι.Πολλά είπα ε :mrgreen: Πού να σχολιάσω κιόλας;Πάω να διαβάσω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,Μαγδούλα τώρα κατάλαβα.Ήταν από τους άτυχους που απολύθηκαν ε;Δεν πάει καλά ο κόσμος.Απολύουν πατέρα νεογέννητου παιδιού ~x(~x(~x(~x( Μεγειά οι κουρτινούλες.Φτύστο το παιδί μην το ματιάσεις που έχει στρώσει και χαλάσει πάλι ;)

Φωτεινούλα,οι εμετοί πρέπει να ήταν από τις μυξούλες.Τις γυρνούσαν και την ενοχλούσαν.Πάντως απόψε έκανε γιατί δεν είχε προλάβει να χωνέψει το γιαούρτι και της έπεσε βαρύ το γάλα :?:?:? .4 το κακόμοιρο ναι ρε γαμώτο.Τουλάχιστον έτσι φαίνετα :roll::roll::roll: .Όσο για τη Στέλλα ακριβώς όπως το είπες.Ούτε στον ύπνο της δεν βάζει κώλο κάτω.Αυτό την αντιπροσωπεύει απόλυτα :-bd:-bd Ο μπεμπάκος έχει και προτίμηση στο στήθος ε; :lol::lol::lol: Θα'ναι φαίνεται πιο καλή η παραγωγή :lol::lol::lol: Όταν θα τον πάρουν στη ΝΑSA θα μας μιλάς ή θα κάνεις ότι δε μας ξέρεις; :lol::lol::lol:

Κατερινάκι,πλάκα κάνεις;Τι ύψος έχεις;Εγώ πριν μείνω έγκυος στη Στέλλα μου ήμουν 49,5 κιλά και ήμουν κόκκαλο.Μην το παρακάνεις βρε!!!Όσο για το Καθολικάκι,μακάρι να στρώσει το πουλάκι μου!Πολύ ταλαιπωρία ρε γαμώτο.Τουλάχιστον μπαίνετε σιγά σιγά σε ένα δρόμο. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβήθηκες Μαγδούλα που έπεσε η Στέλλα ε;Ναι ρε γαμώτο κοιμούνται πολύ άτσαλα τα άτιμα.Πρόσεξε μην κακομάθει που κοιμάται μαζί σου.Όσο για το συναγερμό κι εγώ έχω.Πριν κανα δυο εβδομάδες ήμουν στο σχολείο και πήρα το καθιερωμένο τηλεφωνο στη μαμά μου να δω τι κάνουν τα παιδιά.ΜΟυ είπε λοιπόν ότι έιχαν έρθει 3 τύποι και χτυπούσαν τα κουδούνια για φυλλάδια.(Ποτέ δεν ανοίγει για φυλλάδια κανείς στην πολυκατοικία).Η μάνα μου δεν τους άνοιγε και αυτοί επέμεναν.Τους έλεγε να φύγουν κι εκείνοι κρύβονταν.Η μαμά μου όμως τους έβλεπε από την κάμερα.Τους είπε ότι θα χτυπήσει το συναγερμό κι έτσι φύγανε.Μέχρι κι ο γείτονας απέναντι κατέβηκε γιατί την άκουσε που φώναζε από το θυροτηλέφωνο.Όλα αυτά μέρα μεσημέρι.Κι απ'ότι κατάλαβα είναι ώρα περίεργη γιατί 10:30 με 11:30 έχουν ανοίξει κι άλλα σπίτια.Η μάνα μου που δε μασάει κατατρόμαξε και κλειδαμπαρώθηκε.Φανταστείτε τι μπορούν να κάνουν αν θέλουν να μπουν κάπου που υπάρχει κόσμος :-ss:-ss:-ss:-ss Έχουμε γίνει πολύ χάλια :roll::roll::roll::(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγεια και το μαλλάκι Μαγδούλα!Μια χαρά είσαι στα κιλά σου εσύ.Έτσι ήμουν κι εγώ έτρωγα ό,τι ήθελα,όσο ήθελα και όποτε ήθελα.Γι'αυτό τώρα που πρέπει να προσέχω μου κακοφαίνεται :?:? .Έτσι πρέπει τα παιδάκια να δοκιμάζουν απ'όλα για να τρώνε και όλα όταν μεγαλώσουν. ;)

Ρουλάκι,όλα καλά;Το έφαγε τελικά το φαγάκι του ο ζουζούνος;Καλό τριήμερο και σε εσένα. :D:D:D:D

Μητσάκο,εγώ το νουλάκ το ξεκινάω όταν χρονίσουν.Τουλάχιστον στη Στέλλα έτσι το έκανα.Βέβαια,μπορούμε να του το δίνουμε από τον 5ο μήνα.Κι εγώ ακριβώς το ίδιο με εσένα.Έλεγα σπίτι μου με catering,αλλά δε συνέφερε καθόλου κι έτσι θα το κάνουμε έξω με πολύ λίγα άτομα. ;):):) Μια χαρά θα είναι.Δεν είναι εποχές για έξοδα πολλά.Μπορεί να έχει γκρίνια λόγω δοντιών μωρέ.Εμένα μου κακοφαίνεται γιατί η Στέλλα παραπονέθηκε ελάχιστα για τα δόντια της.Ιδίως στα πρώτα δε θυμάμαι να ήταν έτσι. :roll: Κυκλοφορούν εν τω μεταξύ και κάτι κωλοϊώσεις και σε μπερδεύουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,δε σας είπα.Προσπαθούμε να κόψουμε την πάνα με τη Στελλίτσα.Προχθές την είχα μόνο με το βρακάκι.Ένιωθε ανασφάλεια και νόμιζε συνέχεια ότι ήθελε τσίσα.Η κατάληξη ήταν να κατουρήσει στο σπίτι και στο μπαλκόνι 3-4 φορές.Μετά όμως που της ξαναφόρεσα πανα πάλι ένιωθε κάπως και όταν ήθελε να κατουρήσει πανικοβαλλόταν.Έτσι από εχθές της τη βγάζω και την πηγαίνω κάθε λίγο και λιγάκι.Δεν κατουρήθηκε ούτε μία φορά επάνω της και τώρα την κοίμισα χωρίς πάνα. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ρισκάρω,αλλά τα περισσότερα βράδια ξυπνάει στεγνή.Έχθες ήταν 12 ώρες στεγνή.Ξύπνησε,ήπιε γάλα και μετά την πήγα στο μπάνιο κι έκανε τσίσα.Άντε να δούμε.

Προτείνετε τίτλους για το καινούργιο μας θεματάκι.Πλησιάζειειειειειειειειειειειε!! :D:D:D:D

Αυτά τα λίγα είχα να σας πω :lol::lol::lol::lol: Καληνύχτα κι όνειρα γλυκάαααααααααα!!!!!!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Χαθηκα παλι αλλα σας διαβαζω ανελλιπως.Τρεχω με τη βαφτιση και εχω και μαστορα στο σπιτι.Στρωνουμε με πλακακια της ταρατσα μας.Ειναι 60 τμ και εχει μια μοναδικη θεα λογω του οτι ειναι 9 μετρα υψος το σπιτι.Απο τη μια μερια βλεπουμε βουνο και απο την αλλη θαλασσα.Εβαλλε και ο μπαμπας μου καγκελα μιας και ηταν η δουλεια του για 40 χρονια και γινεται πολυ ομορφη.Θα παρουμε και επιπλα να βαλλουμε,πηρε και ο αντρας μου κουνια για τον Ορεστακο μας.Καθε απογευμα μαζι με τη γιαγια πηγαινουμε καροτσαδα για ακμια ωριτσα και τρελαινεται ο μπουμπουκος μου.Ριχνει και κανεναν υπνακο.Το Σαββατο ειναι η βαφτιση και ειναι σχεδον ολα κανονισμενα.

Οσες βαφτισατε να χαιρεστε τα ζουζουνια σας.Γερα και καλοτυχα.

Φωτεινη μου,μιας και με ρωτησες ειχαμε ηδη δυο κλιματιστικα και τωρα βαλλαμε αλλα δυο.Σιγα μην αντεχα περισυ που ημουν εγκυος χωρις δροσια.

Αυτα για την ωρα θα επανελθω δριμυτερη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,Ελενάκι!Με το καλό να φτιάξετε τη βεραντούλα σας και να βαφτίσεις τον Ορεστάκο σου.Την ίδια μέρα βαφτίζουμε :D:D:D:D Να πάνε όλα κατ'ευχήν!!!

Μ'αρέσει πολύ η μεγάλη βεράντα.Μακάρι τώρα που θα πάρουμε μετάθεση να βρούμε σπίτι με μεγάλο μπαλκόνι.

ΦΙλάκια Ελενάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...