Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχ αυτά τα κιλά....


Recommended Posts

thalassa και εγω αυτο πιστευω οτι οταν ξαναζυγιστω το ιδιο θα με δειξει παλι,λες και χαλασε εχει κολλησει εκει 63 ακατεβατα,τα νευρα μου,προσοχη λιγο στη μαμα μην φας παραπανω, κανενα γλυκακι ξερεις τωρα απο τη χαρα της να σε καλοδεχτει θα σε ταιζει συνεχεια,μηπως πρεπει να μικρινουμε λιγο τις μεριδες στο μεσημεριανο για να χασουμε τι λετε κι εσεις;εγω ψωμι δεν πολυτρωω αλλα τι να κανω αλλο δεν ξερω :roll:

Θελω να γινω μαμα εισαι αρκετα ψηλη,τοπικο προβλημα εχεις;εγω ειμαι 1,70 και ολλα ειναι μαζεμενα στην περιφερεια,εχω και αρκετο στηθος βεβαια,αλλα κοιλια αν και εκανα τρια παιδια δεν εχω ολλα στα μπουτια ειναι μαζεμενα τα ατιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κ απο εμενα ..

ειμαι η Ευα κ πολεμαω με τα κιλα μου ..ειπα να μπω στην παρεα σας μηπως παρω λιγο θαρρος παραπανω για να το πολεμισω καλυτερα ..

Ποτε δεν ημουν αυτο που λενε κοιλιοδουλη ουτε εκανα παρασπονδιες ουτε υπερβολες ..Μαλιστα τα γυμναστηρια ( προ τεκνων βεβαια..) με ειχαν μονιμο κατοικο ..Ειμαι 1,67 κ δεν ειχα περασει ποτε τα 63 κιλα ..

Μετα την γεννα των διδυμων κοριτσιων μου , ενω εχασα ολα τα κιλα της γεννας η κοιλια μου ειχε κυριολεκτικα ξετεντωσει ..Παρολα αυτα σιγα σιγα επανηλθα χωρις πολλα πολλα ..Εφτανε το τρεξιμο πισω απο δυο πιτσιρικες σε διαφορετικες κατευθυνσεις κτλ ..Πανω που αρχισα να επανερχομαι λοιπον πληρως εμεινα εγκυος στην μπουλουκα μου κ εκει πηρα την κατω βολτα ..Αυτη την στιγμη ειμαι 25 κιλα πανω απο οτι θα επρεπε ..κλαψ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα και απο μενα...Καλα κανατε και ανοιξατε αυτο το θεματακι .Και γω εχω προβλημα κιλων μετα τη γεννα ενω ειχα χασει καποια κολλησε η ζυγαρια και δεν ξεκολαει .Μου εμειναν πεντε κιλα και δεν λενε να φυγουν .Ξεκινησα διαδρομο στο σπτι και κοιλιακους γιατι η κοιλια μου απο την καισαρικη εχει γινει τεραστια .Πιστευω τωρα με τη γυμναστικη και λιγη διατροφη να δω αποτελεσμα....

Μama Eya με το καλο το κοριτσακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες.....

καλωσήρθατε στην παρέα μας mama eva k oliax73...! να χαίρεστε τα παιδάκια σας!καλή αρχή κ σε σας, που θα πάει θα τα καταφέρουμε....

πείτε μου αν θέλετε να σας βάλω στη λίστα, αν ναι πείτε μου κιλά τώρα κ στα πόσα θέλετε να φτάσετε.

καλό βράδυ, τα λέμε το πρωί με τα ...κατορθώματά μας!

α, δίκιο έχεις ΚΑ1δεν πρέπει να μας λέω παχουλές, μια χαρά είμαστε...

thalassa μου, να προσέχεις στη μανούλα.... αστα εγώ 1.60 με το ζόρι είμαι κ μου φαίνονται τα κιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια δεν έγραφα δυο μέρες τώρα γιατί είμαι αρρωστουλα και σερνομαι... Τουλάχιστον δεν τρώω και πολλά πολλά γιατί με πονάει ο λαιμος μου. Χυμούς και κοτοσουπιτσα οπότε δεν έχω και πολλα να σας γράψω... Θα επανέλθω όταν είμαι καλύτερα.. Τουλάχιστον ελπίζω να χάσω και τπτ ... Α ελενη καλα σου λεει η κατερινα οχι παχουλες ευτραφουλες Χαχα. Α Κατερινα βλέπω έχεις αδυναμία τα φουντουκια ε;;;; Και εγω στα καρυδια παναθεματα...φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη βαλε και μενα στη λιστα ..Ειμαι 74 και στοχος μου ειναι να φτασω τα 67..Την εγκυμοσυνη την ξεκινησα στα 70 ..Παντως αρχισα να βλεπω αποτελεσμα γιατι οταν κανω διαδρομο φοραω και ζωνη στη μεση η οποια με βοηθα να χανω λιπος,Οταν τη βγαζω ειναι βρεγμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KA1, ναι, τοπικό είναι το βάρος μου. Τα έχω όοοολα μαζεμένα στην περιφέρεια, ενώ από τη μέση και πάνω φαίνονται τα κόκκαλά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αρχιζω εγω πρωτη

πρωι δημητριακα με γαλα,και εναν καφε

μεσημερι μια μεριδα φασολακια,μια φετα ψωμι και αγγουροντοματα

τρια κομματακια σοκολατα και δυο μπουκιες τυροπιτα

βραδυ γιαουρτι με δημητριακα και ενα ποτηρι φυσικο χυμο πορτοκαλι

τι λετε;

φιλεναδες Ολια και Ευα καλωςηρθατε και απο εδω,Ευα χαθηκες το αφησαμε το ποστ με τις τριτεκνες;τι κανουν τα μικρουλια σου;η μικρη ειναι καλυτερα με την αλλεργια της;

κουμπαρουλα μου περαστικα σου και απο εδω,δεν μαρεσει το ευτραφουλες εγω θα μας λεω ζουμερες τι λετε δεν ειναι καλυτερο;

Θελω να γινω μαμα,τελικα το τοπικο παχος ειναι το πιο δυσκολο,θελει πολυ γυμναστικη,γυμναστηριο πηγαινεις ειχες πει νομιζω;εγω σημερα ετρεξα εναμιση χιλιομετρο και εκανα 100 κοιλιακους δεν αντεξα αλλο,τρεχω και ολη μερα με τα παιδια και δεν εχω αντοχες μετα

καλο βραδυ κοριτσια τα λεμε αυριο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ορίσατε οι υπόλοιπες... χμ... ζουμερούλες...

ΚΑ1, γυμναστήριο πήγαινα παλιά, αλλά ήταν μάπα και το σταμάτησα. Τώρα δεν μπορώ με τίποτα να πηγαίνω, λόγω της ώρας που δουλεύω, αλλά κάνω γυμναστική κάθε βράδι. Προσπάθησα να καθιερώσω και πεζοπορία στο πάρκο κάθε μέρα, και ξεκίνησα, μάλιστα, απ' την Κυριακή, αλλά από τη Δευτέρα και μετά χάλασε αφάνταστα ο καιρός και βρέχει συνέχεια.

Κάνω κάθε μέρα 100 ή 200 κοιλιακούς, και διάφορες ασκήσεις για τα πόδια, από 100 επαναλήψεις για κάθε πόδι, σε κάθε άσκηση. Σήμερα με τίποτα, όμως, γύρισα πτώμα και με ένα κεφάλι καζάνι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KA1 τα πηγες παρα πολυ καλα

μπραβο ρε συ

εγω χαλια κορτισια απο ζουμερη θα γινω παχυσαρκη τελικα αντι να χανω θα βαζω

λοιπον σας λεω τι εφαγα

πρωι : 1 αυγο και μια φετα μαρμελαδα φραουλα και 1 καφε

μεσημερι: 1 πιατο φακες 5 ελιες 1 φετα ψωμι λιγη τυροσαλατα

απογευμα : 1 κουλουρακι μιση μπανανα και εναν καφε

βραδυ : λιγο τραχανα(περισεψε απο τη μικρη) :) και ενα κομματι κεικ :?:?

σκατουλες εκανα παλι,αυτο το κεικ τι το ηθελα

τρομαρα μου με εποιασε η προκοπη και εφτιαξα βραδιατικα κεικ και εφαγα κιολας

το εκανα και χαλια γιατι οταν το εφτιαχνα ειχα τη μικρη στη μπανιερα για μπανιο και εγω δημιουργουσα :lol::lol: και με φωναζε συνεχεια πηγενοερχομουν και εγινε μαπα

απογοητευτηκα παλι τιποτα δεν θα κανω μια ζωη ετσι :roll::(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλασσα, αν εξαιρέσεις το κέικ, δεν τα πήγες και τόσο χάλια!

Υπάρχουν πολλές λύσεις:

1. Να το πάρεις απόφαση να βάλεις φερμουάρ στο στόμα, και να δείξεις απαράμιλλο σθένος και αποφασιστικότητα και να μη λυγίσεις σε κανέναν πειρασμό.

2. Να πας σ' ένα διαιτολόγο-διατροφολόγο που θα σου γράψει μια διατροφή, θα του πηγαίνεις γραμμένα τι τρως, κι άμα κάνεις καμμιά παράβαση, θα σου βάζει τις φωνές. Έτσι, θα ντρέπεσαι και για να αποφύγεις το βρισίδι, θα ακολουθείς κατά γράμμα τη διατροφή.

3. Να μη φτιάχνεις καθόλου γλυκά, και να φροντίζεις να μην περισσεύει φαγητό (εναλλακτικά μπορείς να το δίνεις στον άντρα σου, όπως κάνω εγώ).

Κουράγιο. Σκέψου το καλοκαίρι και τις παραλίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως σημερα εφαγα το πρωι ενα κρουασαν το μεσημερι μακαρονια με σαλτσα και το βραδυ τοστ.Εφαγα και μια μικρη σοκολατα υγειας.

Το απογευμα εκανα δυο χιλιομετρα διαδρομο και 75 κοιλιακους.Ευτυχως το δικο μου προβλημα ειναι στην κοιλια .Αν χασω αυτα τα 5 κιλα πιστευω οτι θα μαι οκ αλλα πως θα ξεκολησει η ζυγαρια ειναι το προβλημα .Τοσο τρεξιμο ριχνω καθε μερα με το μικρο ανεβοκατεβαινω τις σκαλες ολη μερα και τα κιλα τα ιδια ..Ελπιζω με τη γυμναστικη να τα καταφερω ...αυτα απο μενα καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλασσα, αν εξαιρέσεις το κέικ, δεν τα πήγες και τόσο χάλια!

Υπάρχουν πολλές λύσεις:

1. Να το πάρεις απόφαση να βάλεις φερμουάρ στο στόμα, και να δείξεις απαράμιλλο σθένος και αποφασιστικότητα και να μη λυγίσεις σε κανέναν πειρασμό.

2. Να πας σ' ένα διαιτολόγο-διατροφολόγο που θα σου γράψει μια διατροφή, θα του πηγαίνεις γραμμένα τι τρως, κι άμα κάνεις καμμιά παράβαση, θα σου βάζει τις φωνές. Έτσι, θα ντρέπεσαι και για να αποφύγεις το βρισίδι, θα ακολουθείς κατά γράμμα τη διατροφή.

3. Να μη φτιάχνεις καθόλου γλυκά, και να φροντίζεις να μην περισσεύει φαγητό (εναλλακτικά μπορείς να το δίνεις στον άντρα σου, όπως κάνω εγώ).

Κουράγιο. Σκέψου το καλοκαίρι και τις παραλίες!

εχεις απολυτο δικιο αλλα πως αντιστεκομαι στους πειρασμους ??

σε διαιτολογο δεν μπορω να παω λογω οικονομικων

πιστευω αν πηγαινα ισως κατι να εκανα

αααααχχχχχχ

καλα κανετε και γυμναζεστε

εγω ειμαι γραμμενη σε γυμναστηριο αλλα εχω 2 βδομαδες να παω γιατι ειμαι πτωμα αυτες τις μερες δεν ενιωθα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλασσα, κι εγώ έτσι, ήμουν γραμμένη στο γυμναστήριο, αλλά μία βδομάδα πήγαινα, δύο δεν πήγαινα. Ειδικά από τότε που σταμάτησα τα αντισυλληπτικά και αναστατώθηκε πάλι ο κύκλος μου κι ήμουν συνέχεια χάλια, δεν μπορούσα να πάω...

Μετά είπα ν' αγοράσω δρόμο γα να κάνω στο σπίτι, αλλά εν τω μεταξύ αγόρασα σπίτι (διαμέρισμα) και δεν υπάρχουν λεφτά για δρόμο. :P

Τελικά μπόρεσα και σήμερα κι έκανα λίγες ασκήσεις, αλλά θέλω τρέξιμο, κοπάνημα, κάτι να φύγει η περιφέρεια...

Όλια, μια χαρά τα πήγες, έκανες και διάδρομο, έκανες και κοιλιακούς... Πάντως, χωρίς πλάκα, αυτό δεν το καταλαβαίνω, να τρέχουμε όλη μέρα, και τα κιλά κιλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thalassa και γω γλυκα αποφευγω να κανω τωρα τελευταια γιατι τα τρωμε μετον αντρα μου.Το καλυτερο ειναι να τρωμε μικρα γευματα και να πινουμε πολυ νερο..Αφου εχεις γραφτει γυμναστηριο προσπαθησε να πηγαινεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω να γινω μαμα εχει δυο βδομαδες που ξεκινησα γυμναστικη και παρολο που κουραζομαι νιωθω καλυτερα ψυχολογικα..Και να φανταστεις ειμαι και γυμναστρια !!!Σεμενα πιστευω παιζει ρολο και ο θυροειδης που εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε δικιο πρεπει να κανουμε προσπαθεια :?

τωρα θα λειψω και μια βδομαδα οποτε οταν γυρισω γυμναστηριο ελπιζω ομως με τη διατροφη τα παω καλυτερα :roll:

εβαλα και τικερακι να μου το θυμιζει :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΜΕΡΟΥΛΕΣ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΓΑΤΕ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ. ΠΑΡΑΣΠΟΝΔΙΕΣ ΟΛΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΟΥ ΚΕΙΚ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΟ???? :roll: ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!! ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΕΦΑΓΑ. ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΑΛΑ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΜΕΛΙ, ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΝΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΒΡΑΣΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΝΤΟΜΑΤΑ, ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΑΛΑ ΜΕ 2 ΣΟΚΟΛΑΤΟΜΠΙΣΚΟΤΑ :lol: ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 2 ΦΕΤΕΣ ΤΟΥ ΤΟΣΤ ΜΕ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑ ΑΓΓΟΥΡΙ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΣΤΟ ΣΟΛΩΜΟ. ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΛΕΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ. ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΕΙΜΑΙ 54 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ 50. ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ 1.60 ΚΑΙ ΣΤΑ 50 ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 48, ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΟΜΑΝΕΤΣΙ ΜΕ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΤΕ :lol::lol:

ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλασσα, πώς βάζω κι εγώ τικεράκι;

Παλιά πατούσες πάνω στο τικεράκι και σου έβγαζε τη σύνδεση, τώρα μου βγάζει ξανά το τίκερ σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να μπεις σε αλλη σελιδα στο lillypie εκει να το δημιουργησεις και μετα να πας πινακας ελεγχου,υπογραφη και να το αντιγραψεις

πρεπει να ξετσεκαρεις ολα τα κατω που εχει τσεκαρισμενα εκει στην υπογραφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...