Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχ αυτά τα κιλά....


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια....ειμαι καινουρια σε αυτο το foroum!!!!!!

Αχ...αυτα τα κιλα!!!!!εχθες ειχαμε ραντεβου με τον γιατρο και ειδαμε οτι μεχρι στιγμης εχω παρει 10 κιλακια...και ειμαι στον 7ο...μου εδωσε το περιθωριο για αλλα 6...!!!!!!!!!!!Αντε να δουμε...απο την αλλη σκεφτομαι να ειναι καλα ο μπεμπουλης μου και τα κιλα με μια καλη προσπαθεια χανονται!!!!!

Εχθες ειμασταν εξω για φαγητο και ολο το βραδυ υπεφερα...ετσι ειπα σημερα να την βγαλω με φρουτα και λαχανικα.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην τρως πολύ βαριά φαγητά Maroulita μου..... σάλτσες, τηγανητά, τέτοια πράγματα καλύτερα ξέχασε τα για λιγάκι..... για να μην υποφέρει το στομάχι σου..... όσο περνάει ο καιρός..... τόσο πιο δύσκολα χωνεύουμε.... λογικόν είναι!!!!!!!

Εγώ έχω μπει στον 8ο κι έχω πάρει 7 κιλά..... αλλά όλο το 1ο 3μηνο είχα τους απίστευτους εμετούς κι έτσι.... με το ζόρι έτρωγα....

Έχω περιθώριο για 5 ακόμη..... θέλω να πιστεύω πως δε θα γουρουνιάσω τις τελευταίες μέρες & δε θα τα πάρω..... θα δείξει......

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια εδώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Χτες ψήσαμε στο σχολείο κι έγινε χαμός! Θα προσπαθήσω να γράψω τα χτεσινά μου:

Πρωινό: Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μία φέτα μαύρο ψωμί με βιτάμ και τυρί.

Δεκατιανό: Δύο κουλουρομπισκότα γεμιστά με νουτέλα, κρέμα και μαρμελάδα (το ένα ήταν διπλό).

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο μακαρόνια με κιμά και φέτα + σαλάτα ντομάτα-πιπεριά.

Απογευματινό: Ένα μικρό βερύκοκο.

Μία μικρή κούπα.

Βραδινό: (κρατηθείτε): Ένα κομμάτι σούβλα κοτόπουλο (δεν το έφαγα όλο), μία ψητή πατάτα, μία γεμιστή πιπεριά κέρατο ψητή, μία κουταλιά ταχίνι, μία κουταλιά τζατζίκι, σχεδόν μία φέτα ψωμί.

Μία κουταλιά γλυκό με πορτοκάλι (κάτι σαν τούρτα) και μία μικρή κουταλιά κρέμα με φράουλες (το πρώτο ήταν πολύ βαρύ και το δεύτερο είχε πολλή σαντιγί, οπότε δε θα φάω σήμερα από αυτά που περίσσεψαν!).

Σήμερα ελπίζω να τα πάω καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

Μαρινακι μπραβο σου πολυ καλα τα πας,συνεχισε ετσι και θα ανταμοιφθεις σιγουρα

Αννα Μαρια αφου απο ολα που γραφεις εφαγες απο μια κουταλια δεν βλεπω να εφαγες και πολυ,μια χαρα τα πας και ενα μονο κιλο τιποτα,στα ξαναειπα τα δικα μου οταν ημουν εγκυος ασε.......

Πηνελοπη μια χαρα τα πας στον 8ο και μονο 7 κιλα πολυ καλα αντε και αλλα 5 που λες μια χαρα θα εισαι,ποτε κιολας εφτασες στον 8ο αντε τον εφαγες τον γαιδαρο σε λιγο θα κρατας τον μπεμπουλη σου αγκαλια!!!!!

maroulita καλωςηρθες στην παρεα μας και με το καλο να ερθει το μωρακι σου,να τρως ελαφρια το βραδυ,αλλα μην καταπιεζεσαι κιολας η γνωμη μου ειναι οτι η εγκυμοσυνη ειναι η ελευθερη περιοδος της ζωης μας για φαγητο μετα θα τα χασεις μωρε μη σκας για τα κιλα μονο να μην επιβαρυνουν το μωρο

και τα σημερινα μου

πρωι:γαλα με δημητριακα,καφες

δεκατιανο:ενα μηλο

μεσημερι:μια μικρη μεριδα μπριαμ,μια φετα ψωμι,αγγουροντοματα

απογευμα:καφες,ενα μπισκοτο

βραδυ:γιαουρτι με δημητριακα

καλο βραδυ σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τα χτεσινά μου:

Πρωινό: Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μία φέτα μαύρο ψωμί με βιτάμ και τυρί.

Δεκατιανό: Ένα κουλουράκι γεμιστό.

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο μακαρόνια με λίγο κιμά και λίγη φέτα.

Απογευματινό: Δύο μικρές κούπες.

Μία κουταλιά κρέμα με φράουλες και μία κουταλιά πουτίγκα πορτοκάλι.

Βραδινό: Ένα τοστ με μαύρο ψωμί, τυρί και ζαμπόν.

Ένα γάλα με σοκολάτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεεεεεεε!!!!! Πού πήγατε;;;; Μόνη μου έμεινα;

Πιστή στο καθήκον, γράφω την αναφορά μου:

Πρωινό: Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μία φέτα μαύρο ψωμί με βιτάμ και τυρί.

Δεκατιανό: Τρεις φέτες μαύρο ψωμί με ταχίνι (ουπς).

Μεσημεριανό: Μία μικρή μερίδα πατάτες, καρότα, πιπεριές, ντομάτες, κρεμμύδια, μαϊντανός και φέτα ψημένα στο φούρνο.

Απογευματινό: Ένα αχλάδι.

Ένα τοστ ζαμπόν-τυρί.

(Μετά από αυτά με έπιασε διάρροια και πέθανα στον πόνο).

Βραδινό: Ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Μία φέτα μαύρο ψωμί και τυρί, γιατί πεινούσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια; Πού πήγατε καλέ; Μαρίνα; Κατερίνα;

Γράφω τα χτεσινά μου:

Πρωινό: Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μία φέτα μαύρο ψωμί με βιτάμ και τυρί.

Δεκατιανό: Δύο κουλουράκια γεμιστά.

Μεσημεριανό: Αρκετοί κεφτέδες, πατάτες φούρνου και ανάμεικτη σαλάτα.

Απογευματινό: Δύο μπάλες παγωτό.

Βραδινό: Κεφτέδες και πατάτες με λαχανικά από την προηγούμενη μέρα.

Μία φέτα μαύρο ψωμί με τυρί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ηρθα και εγώ!

Για να μη ξεχνιόμαστε …

- Γάλα – δημητριακά

- 2 φρυγανιές με τυρί χαμηλών λιπαρών

- Ψάρι βραστό + πατάτες βραστές

- Γιαουρτάκι

- 1 πιάτο σούπα

(Παίρνω και τόσα χάπια! Την Κυριακή ανακαλύψαμε ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΗΝ ΧΟΛΗ!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους, ένας άνθρωπος!!!!!!

Ειρήνη, περαστικά, ελπίζω να φύγουν οι πέτρες με τα χάπια.

Γράφω κι εγώ τα χτεσινά μου:

Πρωινό: Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μία φέτα μαύρο ψωμί με βιτάμ και τυρί.

Δεκατιανό: Μία φέτα μαύρο ψωμί με ταχίνι.

Μεσημεριανό: Ένα κομμάτι από στήθος κοτόπουλο ψητό + πιλάφι + γιαούρτι + σαλάτα ντομάτα-πιπεριά.

Απογευματινό: Δύο μικρές φορμόζες.

Ένα μικρό μπουρεκάκι με κρέμα σιμιγδαλιού.

Βραδινό: Ένα πιάτο πιλάφι με λίγο κοτόπουλο και γιαούρτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι Αννα Μαρια μου παρουσα,τι ειναι οι φορμοζες;τι πλουσια γευματα κανεις εγω αν ετρωγα ετσι θα εβαζα 800 κιλα,ειδικα στις εγκυμοσυνες μου κιολας γιαυτο και επερνα ενα σωρο κιλα ετρωγα πολλες βλακειες

Ειρηνη περαστικα συντομα ευχομαι

αντε να γραψω και εγω τα χθεσινα κατορθωματα μου

πρωι:κλασικα γαλα με δημητριακα,καφες

δεκατιανο:τρια κομματακια πεπονι

μεσημερι:μια μικρη μεριδα χυλοπιτες με μοσχαρι,αγγουροντοματα

απογευμα:δυο σειρες σοκολατα,ενα κομματακι τυροπιτα

βραδυ:γιαουρτι με δημητριακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα, δεν είναι και τόσο πλούσια τα γεύματά μου! Π.χ. στο χτεσινό μεσημεριανό ήταν όλα σε ένα πιάτο. Δηλαδή τα έφαγα όλα αυτά, αλλά ουσιαστικά ένα πιάτο φαΐ έφαγα! Τι ψυχή έχει ένα πιάτο φαΐ;

Οι φορμόζες είναι ένα φρούτο, που θυμίζει λίγο δαμάσκηνο στην υφή, αλλά έχει πάρα πολύ ωραία γεύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κανεις κοπελα μου μια χαρα φαε τωρα που μπορεις και μην το σκεφτεσαι,εδω δεν νομιζω να εχουμε φορμοζες πρωτη φορα το ακουω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσως να το έχετε με κάποιο άλλο όνομα, αν και δεν το νομίζω. Δέκα χρόνια στη Θεσσαλονίκη, δεν το συνάντησα με κανένα όνομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!ειμαι καινουρια στην παρεα σας.εγω ειμαι αππ τις τυχερες ατυχες.τυχερη γιατι ειμαι στον 8ο μηνα και δεν εχω παρει ουτε 1 κιλο,ατυχη γιατι εχω διαβητη κυησης και κανω αυστηρη διατροφη.δεν μπορω να πω οτι πειναω αλλα δεν μπορω να φαω αυτα που θελω.το μυστικο μου λοιπον ειναι οτι εχω αποκλεισει απο τη διατροφη μου τις εξης τροφες .ρυζι,πατατες,μακαρονια(1 φορα στις 10 μερες χαριστικα και μονο ολικης),ψωμι(εκτος το πρωινο μου τοστ),κριθαρακι,πιτσες,πιτες με σουβλακι γλυκα κλπ.τρωω κανονικα κρεας,λαδερα,οσπρια,σαλατες,φρουτα(μονο 1 την ημερα λογω σακχαρου),ψαρια.

Σημερα εφαγα

πρωι ¨τοστ με ψωμι ολικης παριζα και τυρι¨

δεκατιανο ¨λιγα αμυγδαλα αναλατα¨

μεσημερι ¨μπριαμ με κολοκυθι,μελιτζανα,καροτα,πιπεριες φλωρινης +1 κομματι φετα¨

απογευμα ¨1 πρασινο μηλο"

βραδυ ¨1 σαλατα με μαρουλι,ντοματα,ξυλαγγουρο,κυβους τυρι γκουντα,κοτομπουκιες ψητες και μια σως με λεμονι μουσταρδα και λιγο λαδι.ηπια και 1 μπουκαλι πρασινο τσαι χωρις ζαχαρη γιατι το ζηλεψα¨

προσπαθω η καημενη να προσεχω οσο μπορω.εχω χασει και κανα 2 κιλα απο την αρχη της εγκυμοσυνης οποτε και να παρω λιγα μεχρι να γεννησω θα ειναι απο τα χαμενα μου.και να σκεφτητε οτι μου φωναζουν οι γιατροι μου ακομα γιατι ξεκινησα η αληθεια απο πολλα κιλα την εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε ζουζούνες;;;

Τα χθεσινά μου:

- Γάλα δημητριακά

- 2 φρυγανιές με 1 φέτα τυρί χαμηλών λιπαρών

- Πατάτες βραστές

- 1 τοστάκι που είχε και ντοματούλα

- 2 βερίκοκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Τόνια, όταν λες δεν πήρες ούτε ένα κιλό, φαντάζομαι εννοείς ότι πήρες τα κιλά του μωρού, του πλακούντα, κ.λπ., απλά δεν πήρες και εξτρά! Μια χαρά σε βλέπω, η διατροφή σου σούπερ! Σίγουρα δεν μπορεί να πεινάς με τέτοιο μενού!

Βρε Ειρήνη, φάε κάτι ρε κορίτσι μου, δε θ' αντέξει το στομάχι σου με τα χάπια και τις βραστές πατάτες!

Γράφω κι εγώ τα χτεσινά μου:

Πρωινό: Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μία φέτα μαύρο ψωμί με βιτάμ και τυρί.

Δεκατιανό: Μία φέτα μαύρο ψωμί με ταχίνι.

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο "ντομάτες στο πιάτο"= πατάτες, ντομάτες και ένα μείγμα ψωμιού, κρεμμυδιού, σκόρδου και μαϊντανού σε στρώσεις.

Απογευματινό: Ένα χωνάκι με δύο μπάλες παγωτό.

Δύο μικρές φορμόζες.

Βραδινό: Ένα πιάτο ντομάτες στο πιάτο (μικρότερη μερίδα απ' το μεσημέρι).

Ένα γάλα με σοκολάτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχεις και άδικο αλλά έχω φοβηθεί πολύ...

Δε θα αντέξω να με πιάσει πάλι η κριση της χολής!

Και ξέρεις για πότε μου προγραμματίζουν χειρουργείο;

Σεπτέμβριο!

Εχω κάποιο μέσον στο νοσοκομείο και ελπίζω να μπορέσει να κάνει κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια.

ειρηνη κανεις ειδικη διατροφη για την χολη σου;

οταν λεω δεν εχω παρει ουτε 1 κιλο το εννοω.το μωρο περνει κανονικα γραμμαρια αλλα επειδη εγω ταυτοχρονα χανω,τα κιλα στη ζυγαρια δεν ανεβαινουν.οταν γεννησω, πρωτα ο θεος,θα ειμαι σιγουρα 10 κιλα λιγοτερα απ'οτι ξεκινησα την εγκυμοσυνη.για να καταλαβετε ξεκινησα 98.800 και τωρα στον 8ο ειμαι 97.ειχα φτασει και 96 καποια στιγμη.οποτε με το που γεννησω θα παω σιγουρα κατω απο 80.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Εγώ ξεκίνησα διατροφή/διαίτα από το Σαββάτο αλλά λόγω μειωμένου χρόνου δεν θα καταφέρνω να σας γράφω τι τρωω κάθε μέρα. Έχω χάσει ήδη όμως σχεδόν 1 κιλό οπότε μας απομένουν άλλα 8 για αρχή. Είμαι 65 κιλά και θέλω να φτάσω 57-58 κιλά. Χθες έφαγα λίγο ανάποδα αλλά τα εξής΄:

Πρωινό: γάλα με all bran

Μεσημέρι: ένα μήλο

Απόγευμα: χωριάτικη σαλάτα και μαυρομάτικα φασόλια νερόβραστα

Βράδυ: γιαούρτι με μέλι και μια μπάρα δημητριακών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta simerina mou......

mesimeriano:1 piato fakes me 1 feta tiri+1 feta pswmi

apogeumatino:1 mpiskoto digestive+1 mpanana

vradino:1 tost me 2 fetes kaseri milner ;););)

twra thelw karmponara na fawww!!!eida sto kati psinetai na kanoun makaronada kai mou anoikse h oreksh :(:(

to ksexnawwwwwww

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα, μη βλέπεις τέτοιες εκπομπές παιδάκι μου!

Πώς αντέχεις να μην τρως πρωινό; Κοίτα μη μας πάθεις τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου

αυτες τις μερες εκανα δυο παρασπονδιες εφαγα χθες εναν παγωτο πυραυλο και σημερα δυο κομματια πιτσα,μην με μαλωσετε απο αυριο σφιξιμο παλι τα λουρια

και τα σημερινα μου

πρωι:γαλα με δημητριακα,καφες

δεκατιανο:ενα αχλαδι

μεσημερι:δυο κεφτεδουλες,λιγες πατατες τηγ.αγγουροντοματα,ενα κομματακι φετα

απογευμα:καφες,δυο κομματακια σοκολατα

βραδυ:δυο κομματια πιτσα οχι πολυ μεγαλα :oops:

Μαρινα να τρως πρωινο συμφωνω με την Αννα Μαρια μη χανεις γευματα χειροτερα ειναι

Ευγενια το μωρακι σου ειναι κουκλακι να το χαιρεσαι,η διατροφη που ξεκινησες ειναι απο διαιτολογο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και απο μενα...εχω καιρο να μπω αλλα δεν εχω και πολυ χρονο ...Την διαιτα παντως τη συνεχιζω και εχω χασει αλλα δυο κιλα...Αρχισα να τρωω μαυρο ψωμι μονο και αυτο λιγο και αντικατεστησα την κανονικη ζαχαρη στον καφε με καστανη ..Επισης συνεχιζω να κανω διαδρομο και κοιλιακους ..ελπιζω μεχρι τον αυγουστο που θα παμε διακοπες να χασω και αλλο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...