Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

Γειααααααα σας ομορφες!!!!!!Τι μου κανετε???

Εγω εχω γενεθλια σημερα κ βαριεμαι τοοοοοοοοοσο πολυ....δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα κ δε θα κανω δλδ!Του χρονου :lol: !!

Φανηηηηηηη ολη την ωρα γελαω θεοτρελλη :lol::lol::lol: !!!!Με σενα,την Ατατινα,τους διαλογους σας,τα νευρα σου που της το κραταγες μανιατικο μεχρι το βραδυ κ μουρμουριζες στο μπανιο... σα να σας εβλεπα:lol: αχ μου φτιαξες το κεφι σου λεω :lol::lol::P:P !!!!

Με σενα δε θ'ασχοληθω γιατι θες ενα χερι ξυλο :-w:-w ....ουτε 2 χρονων δεν ειναι μαρη το παιδι ακομα!!!!!Τι περιμενεις :shock::shock: ???Μολις τελειωσεις με τη δουλεια θα καλμαρεις πιστευω ;):-*

Για την Ατατινα την πω....δανεισε μου την λιγο να τη ζουληξω :x:x:x !!!!

Λοιπον ειναι σα να περιγραφεις την Αφροδιτη ΑΚΡΙΒΩΣ ομως!!!!Εκτος απο τις κουβεντες βεβαια :lol: !!!!Μονη της θελει να διαλεγει κ να βαζει παπουτσια(στα ρουχα ευτυχως τα βρισκουμε ακομα!),μονη της θελει να ανεβοκατεβαινει 15 σκαλια :o ( κ εννιοτε 30 αν ειναι να παει κ απο τους παππουδες),μονη της να τρωει,μονη της να περπαταει χωρις να με κρατει κ να τρεχει,να τρεχει,να τρεχει...κτλ κτλ

Στο Σ/Μ που παμε εχει κατι αυτοκινητακια για παιδια κ απο πανω ειναι ενσωματομενο το καλαθι(αυτοκινητο-καροτσι σκεψου),μπαινει λοιπον παντα εκει να κανουμε τα ψωνια,την τελευταια φορα που πηγαμε φτανοντας στο ταμειο βλεπω οτι ειχε παρει μεσα στο αυτοκινητακι που καθοταν 10 καθαριστικα πανακια για το αυτοκινητο,ι σακουλα αποθηκευσης,3 πακετα μπισκοτα κ ενα κονταρι μικρο που δε καταλαβαμε με την κοπελα στο ταμειο απο που το ειχε βουτηξει :shock: !!!Κ ολα αυτα χωρις να την παρω ειδηση!!!!

Ααααααχ ολα τα παιδακια ιδια ειναι!Με πιανουν τα νευρα μου κ μετα γελαω σα χαζη :lol: !!

Νινινα μου γλυκια τι παθατε μωρε στα καλα καθουμενα :? ??Πως ειστε τωρα οικογενειακως?Καλα τι φαγατε ολοι?Να προσεχεις κοριτσακι μου οσο γινεται!

Αληθεια για πες μας,μεγαλωνει η κοιλιτσα?

Ζωηρος κ ανεξαρτητος ο Παναγιωτης ε?Να χαιρεσαι Κατερινακι μου ;) !Μεγαλωνοντας πιστευω θα ειναι πιο ηρεμος κ θα βρει τα ενδιαφεροντα του που θα του τραβαν την προσοχη!

Ειναι μικρος ακομα μωρε,ολα τα παιδακια μια κινουμενη βομβα ειναι εξω :lol:

Δωρουλα μου κ εγω μαζι σας ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ :ymapplause::ymapplause::ymapplause: !!!!Τι καλα!!!!Πολλα μπραβο!!!

Εγω φυσικα κ δε περιμενω να τη βρω στεγνη μετα τον υπνο για να ξεκινησουμε,το ανεφερα σε σχεση με το οτι τα δικα σας ζουζουνια ειναι στεγνα κ εντυπωσιαστηκα!!!

Απλα η δικια μου ουτε να το βλεπει δε θελει ακομα ,ουτε τη λεκανη... ετσι απλα μονο δοκιμαστικα,αναγνωριστικα,κατι τεοσπαντων λεω...αλλα τιποτα...:roll:

Κοριτσια παω γιατι ξυπνησε!!Μακια πολλα σε ολες!!!Αννουλα,Ιφ,ζαιρα,Χρυσα,Χαρουλα.... :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπεεεεερα!!!!!

Χρυσουλα μου καλη ξεκουραση κοριτσαρα μου καλες βολτες με τον Φοφο απο δω και μπρος!!!!

Παρατα τις δουλειες και ξεκουρασου... Σε λιγο καιρο ερχεται και το τεταρτο μελος της οικογενειας!!!!! Πως περναει ετσι ο καιρος? Ολα να πανε τελεια!!

Στελλιτσα μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να τα εκατοστησεις! Να εισαι γερη και παντα ευτυχισμενη..

Νομιζω οτι εισαι η μικροτερη της παρεας....!!! Ελα μη τεμπελιαζεις!! Σηκω να φτιαξεις καμια τουρτα να μας κερασεις.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οσο για το ξυλο που λες... οντως το χρειαζομαι... :lol::lol::lol::lol: ... αλλα νομιζω πως οι κοποι μου δεν πανε χαμενοι!!!!!

Γυριζαμε οοοοοοοολο το πρωι βολτες και καναμε τσισα και κακα σε ολα τα παρκα!!!!

ΟΧΙ!!!! Δεν της ξαναβαζω παμπερς!! Της εξηγησα οτι ο μπαμπας δεν εχει αλλα λεφτα... :lol::lol::lol: Εχουν απομεινει μονο 3 στο ντουλαπι και της τα εδειξα... Σαν να καταλαβε μου φανηκε.... :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Τελος οι πανες!! Ειναι πολυ συνεργασιμο παιδι... Με κανει τοοοοοσο χαρουμενη.

Πηγαμε σε ενα μαγαζι να δω για χαλια και εδειχνε στην υπαλληλο το βρακακι με την φραουλιτσα της, και της ελεγε "κανε μα".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δειχνει χαρουμενη που δε φοραει πανα.... Μακαρι να μη μου αλλαξει παραστασεις... :?:?:?:?:?

Καλο απογευμα σε ολες!!! Φιλια πολλα απο μενα και το φαφουτικο μου!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Τι κάνετε>?Μου λείψατε!!!!!!!!!

Εγώ τρέεεεεεεεεεεεεεεχω σα το Βέγγο....Χθες είχαμε την παράσταση για την καλοκαιρινή μας γιορτή,οπότε καταλαβαίνετε πώς ήταν οι προηγούμενες μέρες.....

Ένα θα σας πω...ούτε ένα μπάνιο δεν έχω κάνει ακόμη και μένω και σε νησί......

Ο γιος μου πάλι έκανε.....το πρώτο του μπάνιο,χωρίς μπρατσάκια,με εμένα απλά να χω βουτήξει τα πόδια μου στο νερό(γιατί φορούσα ρούχα) και ο Γιώργος αρχίζει να περπετάει και να περπατάει μες τη θάλασσα ΜΟΝΟΣ του!!!!!!!!!!!Αφού ζήτησα τη βοήθεια ενός φίλου,γιατί είχα πάει εκεί που δεν πατούσε πια και φοβήθηκα μη μου πνιγεί!!!!!!

Δε μπορούσα εγώ να τον πιάσω,γιατί δε φόραγα μαγιό!!!!!!

Αυτό το Σαβ/κο θα ξαναπάμε στο εξοχικό μας,οπότε θα δούμε πώς θα πάμε..........

Στελλίτσα μου Χρόνια σου πολλά και από δω!

Δυστυχώς δε μπορώ να σας διαβάσω........Πάω για ύπνο...είμαι πτώμα!!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΥΡΟΣ 07/05/2009 barbie

ΑΡΓΥΡΗΣ 09/05/2009 Αναστασία!!!

ΖΕΤΑ 16/05/2009 twinky

ΙΑΣΩΝΑΣ 22/05/2009 Aggeliki 30

ΕΒΕΛΙΝΑ 26/05/2009 evelini

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 26/05/2009 Cesilia

XΡΥΣΑ 03/06/2009 Popitsa

ΛΥΔΙΑ 06/06/2009 karolinaki1

ΜΠΕΜΠΑ 06/6/2009 littlestar

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06/06/2009 to agoraki mou

................19/06/2009 χαρουλα

ΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26/06/2009 ZAIRA

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29/06/2009 filos `ifigen

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30/6/2009 ninina

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02/07/2009 ANNA-ALEXANDROS

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 03/07/2009 ΦΑΝΗ26

ΟΛΙΝΑ 08/07/2009 mummydi

ΜΠΕΜΠΑ 08/07/2009 little angel

ΓΙΩΡΓΟΣ 14/07/2009 ΜOLLY

καταρχην να πω καλημερα πρωινη πρωινη γενικα εχω μερες να κοιμηθω καλα πλεον με την κοιλια δεν βολευομαι και με το παραμικρο ξυπναω χωρια τις βολτες στη τουαλετα τι να λεμε..ο μικρος τα ιδια λιγο μαλωνουμε λιγο τρωμε λιγο δεν τρωμε πχ χθες την βγαλαμε πρωι βραδυ γαλα μετα μια μπανανα μεσημερι τιποτα απογευμα 200γρ γιαουρτι 2 φετες πεπονι και μισο κομματι πιτσα αυτο..τελοσπαντων...

χρονια πολλα να τα εκατοστησει ,να χαιρεσαι τον γιοκα σου χαρουλα μου και γρηγορα με ενα μπεμπακι ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα καλη κυριακη σε ολες.... :)

Χρονια πολλα στους μπαμπαδες μας, κ στους αντρες μας που χαρη σ εμας γινανε μπαμπαδες.... :lol:

Ιφι μου υπομονη μερες μετρας τωρα πια,οσο για το μικρο μια απο τα ιδια,καποιες μερες την εβδομαδα δεν κοιμαται ουτε μιση ωρα,κ απο γκρινια αλλο τιποτε,ποσες φορες με τραβαει απο το χερι για την πορτα,κ αναγκαστικα κανουμε το γυρο της οικοδομης κ τον ξεγελαω κ ξαναμπενουμε μεσα....που να τον παω μες τη ζεστη; :?

Χαρουλα χρονια σας πολλα κοπελα μου να τα εκατοστισει,περασανε κιολας 2 χρονια σαν ψεμματα μου φαινεται..... 8-)

Μαρακι,Στελλα,Φανη,Χρυσα,Καρολινακι,Δωρα,Αγγελικουλα,κ Κωνσταντινα μας λειπετε πολυ που ειναι εκεινα τα κατεβατα που γραφατε;.....μακια πολλα κοριτσια... :x

υ.γ αχ ας μην το κλεισουμε τελειως το θεματακι μας....νομιζω διαφορετικα θα χαθουμε.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφηηηη αυριο μπαινεις στο μηνα σου;;;;

αντε ρε.. με το καλο..με εναν πονο και εναν ευκολο και γρηγορο τοκετο!!!!

Κατερινακι εσυ πως εισαι;;;;;;..

εμεις καλα...

επιτελους αβαλα μπροσ να κανω το δοματιο..αντε να δουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!!!

Ρε κοριτσια μη χανομαστε...... :(:(:(:(:(:(:(

Που ειναι η πολυλογια μας..?

Ελπιζω να ειστε οοοοοοολες καλα!!!

Εμεις δοξα το θεο μια χαρα....

Χθες εγινε κατι στο αυτοκινητο που με στεναχωρησε παρα πολυ..

Στο δρομο για Σερρες, η μικρη εκανε τοσο εμμετο (εγω καθομουν μπροστα... τα εχασα... :( ) που αρχισα να κλαιω... νομιζα θα σκασει το καημενο... Σταματησε ο Β κατευθειαν, την εβγαλα εξω την επλυνα και συνεχισαμε την διαδρομη μες στη βρωμα... Απο ωρα ελεγε το καημενο.."κλεινω τομα μου, βωμαει καδος"... :o .. και ελεγα... "αντε καλε!! Μου κανει κολπα να την βγαλω απ' το καρεκλακι"...

Με την πανα ξεμπερδεψαμε κοριτσια...(ετσι θελω να πιστευω) αλλα εχουμε προβλημα με τα κακα...

Τα κραταει (γιατι ολο πιανει τον κωλακο της) και οταν την βαζω να κανει της εχουν φυγει...

Ειχε να κανει 3 μερες και την κατεβασα παραλια 2 ωρες και τα εκανε εκει....

Ξεχαστηκε με το παιχνιδι και της.... βγηκαν... :D:D:D:D:D:D:lol::lol:

Ουτε στον υπνο δε της βαζω πια γιατι μου ξυπνουσε στεγνη...

Καθολου δε με ζορισε το καμαρι μου... (ε! οχι καθολου.. :D αλλα πολυ λιγο..... :P ..)

Ελπιζω να μη την πιασει καμια αναλαμπη και αρχισει να μου κατουραει δεξια κι αριστερα.

Τωρα απομενουν τα δοντια να βγουν.... Αντε γιατι μας εσκασαν....... :(:(:(:(:(:(:(

Ουφ! Εχουμε γαμο στις 7 και εχω να στολισω και το παρανυφακι μου.....!!!!!!! :D:D:D:D

Πολλλλλλλλλλλλλλλλα φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες μου τι κανεις?ποτε πας στο γιατρο?εγω πεμπτη...ναι αυριο μπαινω στο μηνα μου και με εχει πιασει ενα αγχος να πω την αληθεια....ψιλοφοβαμαι να πω την αληθεια κιολας δεν ξερω γιατι μα δουμε...νιωθω και τη μπεμπα μου πολυ χαμηλα και με φοβιζει αν και την προηγουμενη φορα ειχε παρει θεση αλλα δεν ειχε εμπεδωθει ακομα...

νινινα μου εσυ πως τα πας αληθεια?

φανη ντυνεις τη μικρη παρανυφακι θελουμε φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφη μου 22 του μηνος εχω γιατρο οπου ελπιζω το σκατουλι μου να εχει γυρισει με το κεφαλλι κατω.

Γιατι αγχωνεσαι;;;;.ολα θα πανε καλα μην ανισυχεις!!!!!

Φανη εισαι τυχερη..εμεις ακομα αρνουμαστε πεισματικα να βγαλουμε τη πανα...

Εννωειτε πως θελομε φωτο την Ατατινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπραβο βρε κοριτσια....χαθηκαμε......... :) πως τα παω εεεε; αυριο μπενω στον 4 μηνα κ εχω παρει 1 κιλο,ζαλαδες κ αναγουλες εχουν κοπει,αλλα θελω ολο κατι να τρωο....κ το απογευμα οποσδηποτε γλυκο.....για το ζαχαρο απορω πως το κραταω στα φυσιολογικα ακομη.... ;) αλλα ας ειναι καλα το καμαρι μου απο τις 7μιση μ εχει στο ποδι καθε μερα,κ δουλιες μονη μου,κ καθε απογευμα τη βολτα μας,στην ουσια μονο ο υπνος μας ξεκουραζει.......ο δικος του υπνος συνεχιζει με κουνημα που δε λεει να κοπει κ μας εχει διαλυσει........ :|

Φανη ειχες ρουχα μαζι σας τουλαχιστον; δεν πειραζει για τον εμετο μια φιλη μου ειπε να μη στεναχωριεμαι οταν παθαμε κατι παρομοιο,ξαλαφρωνει το παιδι.... ;) ααα ενοειτε θελουμε φωτο απο παρανυφακι........ :D

Χρυσα αντε κ μπενεις κ εσυ σε μια σειρα.....να σε ρωτησω τα προστατευτικα για το κρεβατι του φοφο, τα πηρες χωρια; εγω εχω μονο κρεβατι κ μαλον θα παρω μονο απο αυτα,γιατι λογικα θα βαλω το νινι στην κουνια...... :| εκει που ειχα την καλαθουνα με το μικρο ειναι διπλα το καλοριφερ, κ δε βολευει...γμτ....... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κ εγω :D:D:D !!!!!

Καλε ποιος ειπε να κλεισουμε το θεματακι μας :roll::( ????

Εχουμε δουλειες,τρεχαματα,περιορισμενο χρονο....αλλα αυτο ειναι το σημειο αναφορας μας :x !!!!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας για τα γενελθια μου :-*:-*:-* !!!Το αγορακι μου εφερε τουρτα εκπληξη κ λουλουδια :x !

Πριν λιγο γυρισαμε απο το πρωι!Ειχαμε μια βαφτιση,πολυ ωραια ηταν αλλα κουραστηκα στο τελος,ειχε κ πολυ ζεστη!!!!Η μικρη κ@λο δεν εβαλε κατω!Μονο για να κατσει να φαει αγγουρακι μονη της το μοντελο :lol::lol: !!!

Φανουλα παλι σε θυμηθηκα!!Μιλαγα με την ξαδερφη μιας φιλης μου κ ο γιος της εβγαλε το 1ο δοντι 16 μηνων!!!Ηταν ετοιμη να το παει για ακτινογραφιες κτλ αλλα ολοι οι οδοντιατροι της ελεγαν να μη το γεμισει το παιδι ακτινες τοσο μικρο αφου οτι κ αν ειναι να γινει θα γινει κ στο κατω κατω δεν υπαρχει κατι αλλο που να μπορει να επεμβει κανεις !

Εννοειτε οτι περιμενουμε φωτο με το παραμυΘακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νινινα μου μονο 1 κιλο??Μια χαρα!!Τελεια που το κρατας κ το ζαχαρο ;)

Αχσε ξεθεωνει κ εσενα το λουλουδι σου ε :? ??Υπομονη...υπαρχει κ τιποτα αλλο :roll: ??

Ακομα κουνημα ε :? ?Φανταζομαι εξαντληση....Δλδ αν τον αφησετε μονο στην κουνια να κοιμηθει ,τι κανει ?Κλαιει σπαρακτικα ή απλα γκρινιαζει?

Ι φ μου γιατι αγχωνεσαι καλε??Αντε με το καλο να μπεις στο μηνα σου κ να ερθει η μεγαλη ωρα σιγα σιγα :) !!

Χαρουλα???Που εισαι καλε???Να χαιρεσαι το ζουζουνι σου :D:D !!!!Πολυχρονο γερο κ ευτυχισμενο!!!!

Σες μου ολα καλα?

Καλε δε το ειχες φτιαξει το δωματιο?Που ειχες βαλει κ φωτο στο φεις...?

Μαρακι εκανε το 1ο μπανιο ο μικρος?Τι καλα!!!!Σημερα φανταζομαι θα κανατε ολοι!!!Εχει απιστευτη ζεστη!!Αχμακαρι να ειχα κ εγω μια θαλασσα διπλα :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: !!!!Κ εδω να σημειωσω οτι...Φανηηη εισαι θεοπαλαβη που εχεις τη θαλασσα διπλα κ την σνομπαρεις :-o !!!!

Κοριτσια παω να ετοιμασω το λουλουδι μου για μπανιο κ νανι γιατι ειμαστε απο το πρωι στο ποδι κ δεν εχει κοιμηθει κ καθολου!!!

Μακια σε ολες!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι ναι...ειχα παρει χωρια τα προστατευτηκα παο ενα μαραγκο που μου τα εβαψε στρουμφακια- εβαλε μια ταινια πανω- και πηρα δυο αλλιως φοβομουν.Ηθελα ξυλινο ωμως εγω γιάυτο

Στελλιτσα το δοματιο του φοφο φτιαξαμε..το νινι θα παρει το παλιο δοματιο του μεγαλου .

Εκει ειναι που δεν εχω κανει απολυτως τιποτα!!!

σημερα μονο ξεχωρησα καποια ρουχα και αυριο θα τα πλυνω θα τα στεγνωσω θα τα σιδεροσω και θα τα βαλλω ανα μεγεθος στη συρταριερα

μετα θα τιναξω καλ ατο στωμα, θα ανεβασουμε το στρωμα ψιλα- εχει τρεις θεσεις- θα βρω το μομπιλ ..θα πρεπει σιγα σιγα να ανεβασω και αποστειρωτη και τα λοιπα συμπραγκαλα..

αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι μου κανετε?μπηκα στο μηνα μου κοριτσια αντε να δουμε ποτε θα γεννησω....θα προσπαθω να μην το σκεφτομαι το θεμα πολυ..θελω να κανω και γενεθλεια στον κωνσταντινο μου να δουμε τι θα μου πει ο γιατρος την πεμπτη πρωτα...εμενα μου εμειναν να αποστειρωσω -πλενω τα μπιμπερο και να ξαναδω τις βαλιτσες μας για τελευταιες λεπτομερειες...στο σπιτι σχεδον ολα ετοιμα...καναμε και το κρεββατι της μπεμπας προχθες μου εμεινε να αγορασω τα σιδερα για τη κουνουπιερα γιατι δεν τα βρισκω...

κατερινα μου μια χαρα το βαρος σου εγω κοντευω τα 12 τι να πω...αλλα δοξα το θεο ακομα δεν εχω πρηξιμο στα ποδια....αχ δεν ξερετε ποσο ταλαιπωρηθηκα στον κωνσταντινο με αυτο το θεμα ενα μηνα...

μην μου λετε για θαλασσα γιατι μου λειπει τρομερα ζηλευω...

για το καγκελο αγορασα το πιο μεγαλο απο τα τζαμπο γιατι εχουν διαφορες διστασεις κανει γυρω στα 30 ευρω...οσο για το παμπερς πολεμος γινεται για να κατσουμε στη τουαλετα η καθικακι και δεν ξερω γιατι ενω καθοτταν μια χαρα...η νυφη εβαλε τη μικρη και σε μια βδομαδα καθαρισε πλεον προληπτικα εξω και τη νυχτα τη βαζει παμπερς αλλα ειναι καθαρη...βεβαια ειναι 32 μηνων και υπακουη μεγαλη υποθεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

Ποια ειπε οτι περιμενει φωτο της μικρης που ΘΑ γινοταν παρανυφακι....? =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Μα τοοοοοοοοοοοοσο πεισμα δεν εχω δει σε παιδι...

"Τσιμπαει πατη μου... αλλο τουτανι μανουλα" :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Βρε με το καλο την πηρα, βρε την μαλωσα, βρε φωναξα την μανα μου μπας και κουλαρει...

Σαν ειπε ΟΧΙ.... Τελειωσε!!! Ημουν μες στον ιδρωτα, με το φουστανι να με στενευει απο παντου :lol: , να μη μπορω να δεσω τα πεδιλα, η μικρη να τσιριζει, ο Β να ρωταει "ασπρο ή γαλαζιο πουκαμισο"..? κι εγω να σταζω απ' τα νευρα.. Της εβαλα οτι βρηκα μπροστα μου και αφησα το ομορφοτατο παρανυφο-φουστανακι στο σπιτι... :o Σημερα το εδωσα πισω μαζι με 30 ευρω για την ενοικιαση... :evil: Ξανα δεν εχει!!!

Της εβαψα και τα νυχια απ' τα ποδια ροζ.. :shock: "βαπθειθ νυχια μου-βαπθειθ νυχια μου"... με κλονισε... Ε! Την εκανα κατσιβελακι.... Θα με στειλει στο Δαφνι αυτο το παιδι..

Μα καθολου δεν ειναι οι μερες μας...Δε μας παει... Πως το λενε...

Χανω την υπομονη μου και η μικρη πιο πολυ πεισμωνει.... Χρειαζομαι επιγοντως ξεκουραση.. :(:(

Ιφιγενεια μουυ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να γεννησεις πανευκολα το δευτερο παιδακι σου!!

Στο ευχομαι μεσα απ' την ψυχη μου κοριτσαρα μου.

Θελουμε φωτο απο το κοριτσοδωματιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρυσακι μου, μπαινεις κι εσυ στο μηνα σου ρε θηριο σε 2 βδομαδες???

Ουαου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχομαι να γεννησεις κι εσυ πανευκολα και προ παντων ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

Να μη προλαβεις να πεις ..."κυμινο".... :D:D:D:D:D:D

Κατερινακι μου... ναι ειχα μαζι μου 3 αλλαξιες γιατι ειχα στο νου μου μη κατουρησει πουθενα και την εχω με τα λερωμενα... αλλα απο αλλου μου ηρθε... Τωρα δε μπαινει στο καρεκλακι... Αλλο προβλημα... :(:(:( Αν μου κανει κανα τετοιο και κλαιει και δε μπαινει, καηκαμε..... :( ..

Δεν παμε πουθενα χωρις καρεκλακι. Αγκαλια δεν προκειτε να την παρω ουτε για αστειο...

Στελλιτσα.... Καλε πηρες χαμπαρι οτι μιλαμε με 3 γκαστρωμενες και ακομη βρισκομαστε στον κοσμο μας....? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε βαλε μπρος να παιρνω κι εγω σειρα... (σιγααααα σιγαααααααα... :mrgreen::mrgreen: )

Η Αφροδιτουλα μου τι κανει?

Αχ! Να εισαι καλα βρε κοριτσι μου....Μου δινεις θαρρος, αλλα οι σκεψεις δε με αφηνουν.

Παντου βλεπω δοντια... Ακουω για δοντια.... Σκεφτομαι δοντια... Ονειρευομαι δοντια... :lol::lol:

Ουφ! Παω να βαλω πλυντηριο και να πλυνω αυλη...

Και εχει μια ζεστη... αλλο πραμα...

Μηπως πρεπει να κανουμε καμια βουτια? :-o:-o8-}8-}8-}8-}

Μπαααααα!!! Αν δε παει Αυγουστος.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλο απογευμα σε ολες κοριτσια!!!

ΥΓ Εχει καμια σας νεα απο την Αγγελικη και την Ντινα...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα κοπελες μου.... :) καλη εβδομαδα.... :)

Ιφι μου αντε μ εναν πονο τωρα.. ;) τα 12 κιλα που πηρες μια χαρα μου ακουγονται,δε θα καταλαβεις πως θα φυγουν.... ;)

Φανη καλε σοβαρα 2 χρονων κ δε μπορεσες να της βαλεις το φορεμα; :o αλλα τι ρωταω αφου μας κανουν οτι θελουν.....το μεσημερι τον αφησε επητιδες ο αντρας μου να κλαιει μπας κ κοιμηθει χωρις κουνημα....λεμε τωρα....κ εσκασε στο κλαμα,κ ενω τον πηρε αγκαλια εκανε κατι παραπονιαρικα μουρμουρητα κοριτσια......αχ κ να τον βλεπατε..... :lol:

εμεις τωρα σημερα πηγαμε παιδικο πρωτη μερα,κ ενω τον αφησα κ γυρισα σπιτι κ ελεγα τωρα θα χτυπησει το τηλ για να παμε να τον παρουμε,εκατσε 2 μιση ωρες.... :P 9 με 11 μιση πολυ βολικος ειπαν τα κοριτσια εκει μονο που δεν εφαγε εκει.....μου ειπαν τι θα τους εδιναν κ ειπα οχι τον ξερω,τους ειχαν φετουλα με μερεντα,αν ειναι κατι σε αλμυρο ξερω θα φαει σιγουρα..... ;) τωρα καθε μερα θα καθεται κ πιο πολυ ως τελος ιουλιου που θα κλεισει......αλλα δε θα το πιστεψετε τον εψαχνα,στο σπιτι ελεγα τωρα θα βγει απο καμια πορτα....... :D ειμαι χαζομαμα τελικα πως να το κανουμε..... :lol:

σας φιλω γλυκα,ολες σας κ οσες πατε παραλια μια βουτια κ για εμας πλιζζζ αχ 3 χρονος φετος που δε θα δω θαλλασα...... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεεεεεεερα κουκλιτσες!!!!!!!!!!

Απ οτι διαβαζω λιγες μεινατε οι τακτικες εδω μεσα αλλα πολυ καλα κανετε,προσπαθω κ γω να μπαινω πιο συχνα αλλα δε τα καταφερνω.....

Πωπω οι πρωτες εγκυουλες μας κοντευουν να γεννησουν...

Ιφι, μοπηκες στο μηνα σου ε; Ευχομαι με το καλο κ μ εναν πονο...σοσο μπορεις να μας ενημερωνεις για τις εξελιξεις..

Χρυσα κοντευεις κ συ ε; Σου μειναν ακομη λιγες ετοιμασιες απ οτι διαβασα....

Φανουλα, κριμα χασαμε τις φωτο απο την Ατατινα παρανυφακι....δε πειραζει εχει καιρο ακομη να γινει!!!!

Με την πανα ξεμπερδεψατε μπραβο κ παλι μπραβο!!!!κ μεις σε καλο δρομο ειμαστε, αν κ καπου κκαπου θα του ξεφυγουν,τωρα αρχισα να τον αγριευω γιατι καταλβα οτι το κανει επιτηδες κ γελαει ειρωνικα....

Οσο για τον εμετο στο ευχομαι ολοψυχα να ηταν τυχαιο γεγονος γιατι για μενα ειναι πονεμενη ιστορια θα λεγα...Περυσι τον Αυγουστο πηγαιναμε σε βαπτιση κ ξαφνικα κανει εμετο μες στο αυτοκινητο ολο το γαλα που ηπιε, δεεν ειχε κανει ΠΟΤΕ ως τοτε ουτε στο αυτοκιν ουτε σπιτι..Ε αυτο ηταν απο τοτε ειμαστε με τις πετσετες οπου κ αν παμε, κ παντα νηστικος, δεν μπορεσα ακομη να καταλβω πως ξεκινησε αυτο κ πποτε θα τελειωσει,.....

Στελλιτσα, πολλα φιλια στην μικρη ζωηρουλα σου...

Κατερινακι, μια χαρα σε βρισκω με το 1 κιλο μπραβο ρε συ....Ακομη τον κουνατε τον μικρο ε; ειναι λιγο ζορι πιστευω αλλα μην νομιζεις κ μεις με την πιπιλα να δουμε τι μας περιμενει...το χω ενα αγχος κ αυτο αλλα πραμα.....

Κοριτσια, περιμενουμε απο μερα σε μερα μ=την πολυποθητη μεταθεση για να παμε στο κανονικο μας σπιτακι κ τα νευρα μου ειναι ΤΣΙΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ αλλο πραμα σας λεωωωωωωωωωω.....

Πολλλα φιλιααααα σε ολες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!

Φανουλα σοβαρα;;;.βρε βρε την τσουπρα!!!! να σου κανει τετοια λαχταρα!!!!!

αχ!!!!!

τι κανετε;;

εμεις καλα..

προχτες και χτες ξεπατωθηκα στις δουλιες..ηρθε η μαμα μου μαζι με μια κυρια και εκαναν γεννικη ολο το σπιτι..επλυναν και τα χαλια μπαντζουρια κλπ κλπ..

εγω εκανα μονο προεργασια αλλα κουρατσηκα πολυ!!!!!

αυριο η συνεχεια

Χτεςπηγα γιατρο..ειμαστε 2450 και μια χαρα...φυσικα αρνηθηκε παλη να μας δειξει τη μουριτσα του το σκατιαρικο...αχ...

Δωρουλα κατερινακι φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!

Αχ τι επαθα σημερα :cry::cry: ...ημουν στη κουζινα κ επλενα κ αι η Αφροδιτη στο δωματιο της κ επαιζε κ σε καποια φαση ακουω ενα θορυβο λες κ γκρεμιστηκε το δωματιο κ κλαμματα...ειχε ανοιξει το πανω συρταρι της συρταριερας κ ειχε τεντωθει κ στηριζοταν κ ηθε ολη η συρταριερα τουμπα :o:o:o κ της πλακωσαν τα συρταρια τα ποδια :cry::cry: ...Μολις ετρεξα να δω κοντεψα να παθω εγκεφαλικο!!!Η συρταριερα τουμπα,τα 4 συρταρια κατω,τα πραγματα πεταμενα κ τα ποδαρακια της κατω απο 2συρταρια...δεν ηξερα τι να κανω,πως να την πιασω μην εχει σπασει τιποτα...σηκωσα τα συρταρια σιγα σιγα κ την πηρα αγκαλια κ με εσφιγγε τοσο δυνατα κ εκλαιγε κ μου ελεγε "Μαμα βαβα!!!Νταντα(να δειρουμε τη συρταριερα που την χτυπησε)" :cry::cry::cry:

Αχ Παναγια μου τι λαχταρα!Αφου ηρεμησε λιγο της εβαλα τραγουδακια στο λαπ-τοπ κ την εβαλα να κατσει να δω αν κουναει καλα τα ποδαρακια κ της εβαλα παγο(δε τον ηθελε με τιποτα,ουρλιαζε)!Ηρεμησε μετα απο λιγο με τα τραγουδια κ ειδα οτι ειναι μια χαρα τα ποδαρακια ως ωρας δε ποναει που της τα επιανα,τωρα κανει νανι...

Εσκασα ρε κοριτσια κ πιο πολυ γιατι πρεπει να το ειχα σκεφτει κ να το εχω πει ισα με 100 φορες το οτι θα συμβει κατι τετοιο καποια στιγμη,αφου την εβλεπα πως κρεμιοταν τοσες φορες :cry::cry::cry: Ειμαι τοσο ηλιθια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δε μπορεις να εισαι ησυχη ουτε μισο δευτερολεπτο,απο πανω συνεχεια πρεπει να εισαι!

Σας αφηνω γιατι μου χτυπανε,sorry που δε σχολιαζω!Θα προσπατησω να μπω μετα,φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα...

καταρχην να πω αμαν κοπελα μου δοξα το θεο που η μικρη σου ειναι μια χαρα και δεν επαθε τιποτα αυτο εχει σημασια...τωρα για τα συρταρια εγω εβαλα σε ολα ασφαλειες και ετδι δεν τα πειραζει σε ολες τις συρταριερες δεν κρεμιοταν αλλα μου τα εβγαζε ολα αφηστε...

σες μου μεγαλωσε ο μπεμπουλης τελεις κοντευεις και ευ φανταζεσαι να γεννησουμε μαζι?

ηρεμα με τις δουλειες γιατι δυσκολα και εγω τα εχω δει ολα και τωρα ειδκια που βαρυνα χαλια σαν γρια νιωθω.σημερα πηγα στο γιατρο εκανα κορδελα μου ειπε ολα καλα δεν εχω συσπασεις την αλλη πεμπτη δεν εκανα υπερηχο λογο μεγαλης βιασυνης του γιατρου ειχε γεννα και 10 εγκυες να δει...τον ρωτησα και για τις ενοχλησεις που εχω καποιες φορες χαμηλα σχεδον στον κολπο οταν περπαταω καποιες φορες μου ειπε ειναι φυσιολογικο μην αγχωνεσαι,αχ κοριτσια λεω να γεννησω να ξαλαφρωσω αλλα απο την αλλη εχω ενα φοβο για τη γεννα αφου σημερα ξαπλωσα για κορδελα και θυμηθηκα τη γεννα μου και με εποιασε καπως τι να πω βεβαια λεω υπαρχει και η επισκληριδιος αν δω ζορια δεν θα ζοριστω και πολυ .....μετα καναμε κατι δουλεις στην αλεξανδρουπολη περπατησα παραπολυ πηγαμε μετα και τον μικρο στη θαλασσα για ναχαρει 1,5ωρα κατσαμε την μιση ηταν ησυχοσς με τα κουβαδακια του την αλλη μιση στο νερο και την αλλη μιση να μας ακουει η παραλια ολη γιατι δεν ηθελε να φυγει απο το νερο και τι δεν εκανε ο αντρας μου αδικος κοπος εγω ισοπεδωθηκα δεν αραξα οτε ενα τεταρτο στρωσε πετσετες ρουχα βγαλε κουβαδακια βαλε πετσετες για το μικρο αλλαξε μαγιο ξαναλλαξε τον και παει λεγοντας για να παω στο αυτοκινητο αιωνας μου φανηκε...ταξιδεψαμε και μια ωρα και δεν μπορουσα ν απεραπτησω ο γοφος με πονουσε η μεση μου ειχε ισοπεδωθει δραμα δεν ειναι για εγκυο η θαλασσα απορω αλλες εγκυες πως πανε τακτικα με παιδια εννοω και μετα τον 6 μηνα..δεν το ξανακανω του χρονου και με τα 2 παιδακια μου πρωτα ο θεος...να ρθει και τριτη η μαμα μου να ηρεμησω λιγο εχω να κανω και τα γενεθλεια του μικρου πρεπει να παω να κλεισω τουρτες κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΥΡΟΣ 07/05/2009 barbie

ΑΡΓΥΡΗΣ 09/05/2009 Αναστασία!!!

ΖΕΤΑ 16/05/2009 twinky

ΙΑΣΩΝΑΣ 22/05/2009 Aggeliki 30

ΕΒΕΛΙΝΑ 26/05/2009 evelini

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 26/05/2009 Cesilia

XΡΥΣΑ 03/06/2009 Popitsa

ΛΥΔΙΑ 06/06/2009 karolinaki1

ΜΠΕΜΠΑ 06/6/2009 littlestar

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06/06/2009 to agoraki mou

................19/06/2009 χαρουλα

ΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26/06/2009 ZAIRA

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29/06/2009 filos `ifigen

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30/6/2009 ninina

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02/07/2009 ANNA-ALEXANDROS

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 03/07/2009 ΦΑΝΗ26

ΟΛΙΝΑ 08/07/2009 mummydi

ΜΠΕΜΠΑ 08/07/2009 little angel

ΓΙΩΡΓΟΣ 14/07/2009 ΜOLLY

για να μην ξεχνιομαστε πιο παιδακι εχει γενεθλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Στελλιτσα... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Πλακα κανεις τωρα!!! :o:o:o:o:o:o Ποτε δεν ειχα σκεφτει οτι μπορει να πεσει η συρταριερα ολοκληρη ρε γμτ... :( Μη νιωθεις ενοχες ρε κοριτσαρα..... ηταν η κακια η ωρα... τι να πω.

Ευτυχως τελος καλο, ολα καλα... ;)... Τα καημενα στην προσπαθεια τους να ανακαλυψουν τον κοσμο, πολλες φορες κανουν κακο στον εαυτο τους... Που να ξερουν μωρε...

Φιλια μα της δωσεις και μια μεγαααααλη αγκαλια απο μενα και την Αναστασια.

Ιφιγενεια.... μαλλον σε δυσκολεψε ο συνδιασμος παιδιου-κοιλιας γι' αυτο κουραστηκες τοσο πολυ...Θα ερθει και η μανουλα σου σε λιγες μερες ... τι καλα!!!! Θα εχεις παρεουλα και βοηθεια...

Ουαου!!!! Την Τεταρτη εχετε γενεθλια.......???? Λες να περιμενει η "τσουπρα" ή να σου κανει καμια ευχαριστη εκπληξη...? Κι εγω ετοιμαζομαι ψυχολογικα για την επομενη Κυριακη!!

Θα φτιαξω τουρτα με τα χερακια μου.... Αμα βγει μαπα δε θα σας την δειξω.... :lol::lol::lol::lol:

Εχω απιστευτες δουλειες...και βαριεμαι....

Η μικρη ειναι καλα... εκτος απο την γκρινια που την δερνει μερα-νυχτα... :lol:

Κακα δεν κανει συχνα ομως και σημερα ειναι η τριτη μερα... θα της κανω κλισμα... Θα σκασει το καημενο....Της λεω θες παμπερς να τα κανεις εκει? και μου λεει "ποτε! μεγαλη ΄μαι"... :lol::lol:

Λεω γμτ ολα πηγαν καλα... καθαρισε τοσο γρηγορα και χωρις "ατυχηματα" και ζοριζεται τωρα με τα παλιοκακα... Αυτη η ιστορια γινεται 12 μερες τωρα.... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δε σας ξεχασα-διαβαζω τα νεα απλα ειμαι σε πολ δυσκολη φαση

μας ειπαν πλεον οτι ο πεθερος μου δεν παει καλα-ειναι θεμαημερων και καταλαβαίνετε....

τα γενεθλια τελεια-οταν βρω χρονο θα σας τα πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα καταρχην να πω για χθες χρονια πολλα ντινα να τα εκατοστησει ο γιοκας σου να στε παντα γεροι δυνατοι...σαραντησες ντινα ?πολυ ωραιες οι φωτο και χαρας στο κουραγιο σου με τοσο κοσμο..

εγω δεν ειμαι στα πολυ χαι μου εχω 4-5 μερες με εχει πιασει πονος στο δεξιο γοφο και παω σαν την κουτση...εχω βαρυνει και αποτομα και ειμαι καπως....αυριο ερχεται και η μαμα μου επιτελους...αχ κοριτσια χαιρομαι και λεω αντε 15 μερες το πολυ ακομα και γενναω να ξαλαφρωσω να εχω την μπεμπα μου αλλα ταυτοχρονα με πιανει και ενα αγχος το κατι αλλο.

χαρουλα περαστικα για τον πεθερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!!

Βρε Στελλιτσα..πολυ τσαουσα η Αφρο..πωπω..φανταζομαι ΣΟΚ!!!! τελος καλο ολα καλα!!!!

Ιφη μου κουραγιο ρε...ατες τις ενοχλησεις τις εχω και εγω...φυσιολογικες ειναι..φανταζεσαι οντως να γεννησουμε μαζι...χαχαχα..πολ γελιο θα εχει

Ελα μην αγχωνεσα;ι για τη γεννα..ολα θα πανε ακριβως οπως τα θες..θα δεις..ειναι και κοριτσακι ειναι και δευτερη γεννα...ολα θα ειναι τελεια

Σας φιλω ολες. Παω να φρεσκαρω το σπιτι..με τοσο αερα ειναι μεσα στη σκονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...