Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

καλημερουδια και απο μενα....

κωνσταντινα και φανηηηηηηηηηη μη μιλατε για χρονολογιες ....εγω που μαι του 78 τι να πω????????ασχετα αν νοιωθω πολυυυυυυυυυυυυ πιο μικρη..χαχα

βγηκαν οι φωτο της βαφτισης ..μερικες ειναι πολυ ωραιες!!!!!!!ειδικα οι ασπρομαυρες!!!!!!!!!!εχουν αλλη αιγλη βρε κοριτσια...

τα φιλια μου σε όοοοοοοοοολες...

χρυσουλινι μου τι κανεις? ο φοφουλης μας?χαδακιιιιιιιιιιιιι στην κοιλιτσα τωρα απο μενα!!!!!!!!!!χαχα

ατατινα μας εισαι φοβερηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στελλουνι μουυυυυυυυυυυ την αγαπη μου....

ολινα...ίιιιιιιιιιιιιινα πες μου οτι ζωγραφιζει το Ο να τρελαθω????????

συμπεθερουλα μουυυυυυ που εισαι εσυ αγαπη μου? ο γαμπρος μου καλα?

πω πω εγινε κατισ την δουλεια και ειμαι μεσα στα νευραααααα :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κάρολ ναιαιαιι!!Το Ο το κάνει τέλεια..μετά το χάνει λίγο..ε,

είπαμε,κουκουβάγια,κουκουβάγια αλλα θα ταν υπερβολλη να έγραφε κ κάτι παραπάνω..χαχαχα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω..τι νυφη εχω εγω...τι νυφη εχω εγω!!!!!!!

Κωνσταντινα μου τελεια μπραβο της..ο ΦΟΦΟ γραφει ενα στραβο Χ και μονο...αλλα λεμε 16 γραμματα..βεβεια το ειδε σαν παιχνιδι..καθετε...του διχνει ο πεθερος τια καρτελες και λεει το γραμμα και αυτο που ειναι ζωγραφισμενο εκει...

Καρολινακη μου πως εισαι καλη μου;;;;

ολα καλα με την υγεια σου;;;;;

η παπενια η κουκλιτσα..η Ζιζελ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην υγεια μου ειμαι καλυτερα χρυσ αμου..αν εξαιρεσεις το αυτι ειδικα το ενα που θελει τουμποφλο :lol::lol: και θα παω στον κτηνιατρο...χαχα να μου το ξεβουλωσει...

με την δουλεια εχω τααααααα νευρα ειδικα με μια που τα πηρα..ειχαμε τσακωθει στο παρελθον και εγινε κατι τωρα την ρωτησ α κατι τα πηρε και οτι ειπαμε μεταξυ μ ας την επιασα να το λεει κατα γραμμα στους αλλους... :twisted::twisted: της ειπα μπαινοντας μεσα και αφου εστησα αυτι...μην το συνεχιζεις...και όοχι πίσω απο την πλάτη μου!!!!!!!!! και εφυγα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAA..Καρολινακη μου...μα τι κατινες!!!

καημενουλα..πως τους αντεχεις;;;;;

Για το αυτι μη μασας..θα σου περασει ρε...προσεχε!!!

Φιλακια πολλα..και μη συγχηζεσαι με ατομα που δεν το αξιζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα(ή καλησπερα :-\ ??)κοριτσια!!!!!!

2 μερες ελειψα κ γλωσσα δε βαλατε μεσα :lol::lol: !!!!!

Τι μου κανετε???Δε σας διαβασα ακομα με πολυ προσοχη, γιατι δεν εχω πολυ χρονο,αλλα απο τα λιγα που ειδα δεν εχω λογια :roll: ....ολοι εχουμε κ απο 1(Τουλαχιστον!!)ιστορια...

Δυσκολες εποχες παιρναμε κ πιο δυσκολες ερχονται...ευχομαι τα παιδια μας να περασουν καλα...

Μαρακι τι να πω...μα λαθος ο ΑΣΕΠ??Κ εσυ τι φταις ??Νωρις το θυμηθηκαν..

Γιατι η Φανη??Δεν ειναι να εχεις παρτιδες με το δημοσιο...απο αρχαιοτατων χρονων αυτοι που βολευονταν ηταν οι γνωστοι του γνωστου...δε θα αλλαξει ΠΟΤΕ αυτη η νοοτροπια σε αυτη τη χωρα!!!!!!!

Συμπεθερα εμπλεξες με το σπιτι...ο μονος που δε βρισκει το δικιο του σε τετοιες περιπτωσεις,ειναι ο ιδιοκτητης!!!Μα ειναι να τρελλαινεσαι!!!

Ιφ μου πραγματι πολλα τα εξοδα σας με τοσες συχνες μετακινησεις...αληθεια,μονιμη μεταθεση(οριστικη δλδ)θα ερθει καποια στιγμη?

Οοοοοουυυυυυυυφφφφφφφφφ :roll::roll::roll::(:( !!!!!Θελω να ελπιζω ,να ειμαι αισιοδοξη γενικα,αλλαθα με πιασει καταθλιψη μου φαινεται με οσα γινονται...μονο καρτουν βλεπω ολη μερα,δε μπορω ναακουω τιποτα αλλο πια!!!!

Ντινακι μου,το Ολινακι προσπαθει να γραψει το ονομα της???Τι τελειο!!!!!Μα τι πανεξυπνο ζουζουνι!!

Εμενα ακομα Αααααααα τι λενε :lol::lol::lol: !!!!

Μαρακι οντως...αφου επιμενεις τοοοοοσο πολυ θα σου ερθουμε για μη σε προσβαλλουμε βρε κουτο :P !!!!Τουλαχιστον μεχρι νακερδισω το Τζοκερ ;):lol::lol: !!!!!

Καρολ μου τι κανεις???Καλεμην ασχολεισαι με την καθε Κατινα!!!Κ κρυβε λογια!!!Δε χρειαζεται να λες πολλα πολλα με την καθε μια,ειδικα στη δουλεια!!Δε ξερεις τι θα χρησιμοποιησει κ πως...

Η παπενια καλα??Να χαιρεστε τον μπαμπα σας για χθες!!

Αντρουλα μου καλη δυναμη με τις δουλεις του σπιτιου κ καλα τελειωματα!!

Χρυσουλινι ολα καλα??Ο Φοφο??16 γραμματα?????Δεν εχω λογια :ymapplause: !!!

Αχ ειμαστε πολυ πισω μου φαινεται στην προοδο :roll: ..

Αννουλα εισαι η μικρουλα της παρεας :) !!!Εγω μαλλον η επομενη :-\ ...Ιουνιο του 84!

Εμεις μια χαρα,δουλειτσες κ βολτες με τη "βαλιτσουλα" μου αυτες τις μερες ;):P !!!

Το νουμερακι μου εχει 2-3 μερες που τρεχει κ παει κ αγκαλιαζει σφιχτα τον ολοσωμο καθρεφτη κ φιλαει τη φατσα της ολη την ωρα :lol::lol::lol::lol: !!!!Πολυ γελιο!!!Κ αμα θυμωνει παει μπροστα στον καθρεφτη,παιρνει αυστηρο υφος κ λεει "Ντα-ντα!!!"με δυνατη φωνη, κ κουναει κ το χερι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Χαρουλα :) !!!Οντως,καλο 3ημερο κοριτσια!!

Παω να ξεκινησω το φαι γιατι νηστικοι θα μεινουμε μου φαινεται...μακαροναδα!!!

Αχ βλεπω οτι μου κολλανε πολυ οι λεξεις...εχει προβλημα το πληκτρο του space απο τοτε που το εβγαλε η μικρη!Τα διορθωνω τα περισσοτερα αλλα κ παλι μου ξεφευγουν αρκετα,sorry!!!

Φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στελλουνι μου η αφροδιτουλα με τον καθρεφτη και το ντα ντα!!!!!!!!!!! οοοοοοοοοολα τα λεφτα την φερνω στο νου μου...χαχαχα απαιχτηηηηηηηηηηη!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause:=))=)) οσο για την ηλιθια...εννοειται κατι για δουλεια ρωταγα..σιγα μην της ελεγα της οχιας :twisted::twisted: και τα προσωπικα μου..μετα ξερω που θα τα βρισκα αναρτημενα...σε καποιο ΦΕΚ!!!!!!!!!!! απλα τον αριθμο θα ψαχνα :lol::lol:

ευχαριστω για τις ευχες κοριτσαρα μου...

σεςςςςςςςςς...μια κουβεντα ειναι να μην συγχιζεσαι...αστα να πανε...δεν θελω να το σκεφτομαι αλλο..ειναι κοντη ασχημη...αγαμ@@@@@ μαλλον... :lol::lol: χαχαχα κακιες ε?????

φανουλι μου που εισαι κοριτσαρα μου όμορφη? ατατινα μου?

Αγγελικουλα που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kοριτσια καλο απογευμα....εδω ειμαστε κ εμεις... :) ειδαμε καλο καιρο κ αρχισαμε τις βολτουλες, χθες εκανα κ μερικες δουλιτσες, θελω να πλυνω χαλια, κουρτινες κ σκεφτομαι απο εβδομαδα πρωτα ο Θεος ν αρχισω...... ;)

μια χαρα περνατε διαβαζω, μπραβο στην Ολινα που εμαθε να γραφει το Ο....εμεις ακομη στυλους κ μολιβια τα βαζουμε στο στομα, μπραβο κ στο φοφο που εμαθε να λεει 16 γραματακια......τι ζεςυγαρι φοβερο θα ειναι τα δυο τους.....χιχι :P

Στελλα αυτο με τον κεθρεπτη το κανει κ μενα, οταν παμε σε μια ξαδερφη μας που εχει μαγαζι,παει κοιταζει τη φατσα του κ κανει μα.... :lol:

Καρολινακι τι επαθες παλι; δεν πολυκαταλαβα.πειραζει΄μακια πολλα στη νυφουλα μου κ να χαιρεσαι κ τον συμπεθερο... :D

Δωρα τελειος ο μικρος τσολιας σου...κ του χρονου με ποιημα... :x

Φανη κ εμεις φακες φαγαμε χθες, αλλα μολις τελειωσε το πουλακι μου ειχε φλεμνατακια, κ εκανε λιγο ε....ο... :( αμαν ποτε επειτελους θε γινουμε καλα φετος; μαλον μετα το μαιο.....ουφφφ

Αννα καλο απογευμα κ σε σενα μεγεια κ τα επιπλα σου.....γεροι να ειστε να τα χαρειτε...... :) για ηλικιες τωρα τι θελετε κ ανοιγετε τετοιες κουβεντες; η πιο γιαγια εδω μεσα ειμαι εγω....72 δεκεμβριο ομως......αλλα νας πω ενα μυστικο κανεις δε με κανει για οσο ειμαι, ολοι μ εχουν για μικροτερη... ;)

σας αφηνω καλο τριημερο σε ολες καλη ξεκουραση στις εργαζομενες......μακια :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα σε ολες...καλε μια μερα ελειψα κ τι να πρωτοδιαβασω..τα χω μπερδεψει.....

Καταρχας, τι γινεται με τις ηλικιες;;;;;ποια κανει απογραφη;;;;Πλακα κανω.....Εγω παντως ειμαι το 81...

Κατερινα μου, σ ευχαριστω κ οντως ελπιζω του χρονου να πουμε ενα ποιηματακι εστω κ το απλουστερο αν κ προς το παρον το βλεπω μακρινοοοοοο ονειρο....

ΚΑλο ξεκινημα με την γενικη σου κ γω θα τα κανω αλλλ λιγο αργοτερα λεω...

Κωνσταντινουλα, βλεπω μιλαει αρκετα το Ολινακι ε;;; Γραφει κιολας....σας βλεπω σε λιγο καιρο να μαθαινετε ορθογραφια....Μπραβο!!!!!!

Χρυσα, λεει 16 γραμματα το θηριο!!!!!!!!!!μπραβο κ στον Φοφο εμενα μονο μετραει αλλα με μιση καρδια...αστα......

Τις τελευταιες μερες κοριτσια μου ζηταει κατα την διαρκεια της ημερας γαλα, πινει μονο πρωι κ βραδυ, τι να κανω να του δωσω ή λετε θα κοψει γευμα;;δεν ξερω πως του ρθε αλλα μου φαινεται παραξενο αραγε πειναει ή το θυμαται κ το λεει;;

σας Καληνυχτω κ να περασετε ομορφα αυριο με πολλλες πολλες βολτουλες γιατι θα χει υπεροχο καιρο....ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!

Χρονια πολλα!

Τι κανετε? Που ειστε ολες σημερα?

Εμεις φαγαμε ψαρακια στη μαμα μου, το πρωι βγηκαμε μια βολτα στην παρελαση και μετα τρεξαμε στην παραλια με την μικρη και το Β με σπαστο καφεδακι... :lol: Που να κανεις κουμαντο το θηριο με τετοιο κοσμο στις καφετεριες σημερα..? :lol::lol:

Ειμαι υπο σκεψεις τωρα... να παω εκκλησια με την μικρη ή οχι?

Θα μου ανεβασει παλι τα αιματα... αλλα δεν κυκλοφορω μονη... :lol::lol::lol:

Τα ζηταει ο οργανισμος μου, μου φαινεται...!!!

Κοριτσια καλο Σ/Κ σε ολες!

Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερουδια κ Χρονια Πολλα κ απο μενα :):) !!!!

Αν εχετε κανεναν εορταζοντα-ουσα να τους χαιρεστε!!!

Πως τα περασατε??Τσακισατε τον μπακαλιαρο :-p ?Ακομα βολταρετε???

Εμεις φαγαμε ωραια και οικογενειακα!Σκοπευαμε να παμε κ για μια απογευματινη τσαρκα αλλα λυσσαξαν τοσο πολυ τα ξαδερφια στο παιχνιδι που ειπαμε να μη τους το χαλασουμε μιας κ βρεθηκαμε ολοι μαζι κ ετσι κατσαμε ολοι παρεα ολη μερα!Ωραια ηταν!

Η Αφροδιτη σημερα ειχε πλακα...επλενα τα πιατα στην κουζινα κ παει κ μου κρυβεται συνεχεια πισω απο την κουρτινα...

Στ:"Μα που να εχει παει αυτη η Αφροδιτη..!!Μηπως την εχει δει κανεις????"

Αφρ:"Nαι!!"

Στ:"Ποιος???"

Aφρ:"Εγω!!!" :lol::lol:

Ντινακι εσας θυμηθηκα με την Ολινα κ το "Μπαααα" :lol::lol: !!!

Πολυ γελασα!Κ φυσικα αυτη ηταν κ η 1η κ τελευταια φορα(ως ωρας ελπιζω!!)που την ακουσα να λεει τη λεξη "εγω"!!!!

Νινινα μου αντε καλη αρχη με τις δουλειτσες κ καλη δυναμη,απο βδομαδα!Καποια στιγμη πρεπει να το αποφασισω κ εγω :? ...

Αληθεια ποτε ειναι το Πασχα?

Φανη μου.... ω!!!ναι!!!...Σε τρωει ο ποπος σου :lol::lol: !!!!Τι να πω...αγωνιω να μαθω πως περασατε :P:-*

Δωρουλα μου μωρε δωσ΄του λεω εγω .αμα ζηταει γαλα...μπορει να το εχει αναγκη αυτες τις μερες ο οργανισμος του,ποιος ξερει!Παροδικο θα ειναι,δε νομιζω να κοψει κ ιδιαιτερα κανα αλλο γευμα!Εμενα για 2-3 μερες κατι πρωινα επινε γαλα μολις ξυπναγε ,300μλ κ μετα απο κανα 2ωρο-μιαμιση ωρα ξαναζηταγε κ κατεβαζε αλλα 150 :shock: !!Ετρωγε μετα λιγο φρουτο κ το μεσημερι κανονικα ;)

Αγαπες σας φιλω ολες μια προς μια!!!Καλο Σ/Κ να εχετε!!!Μαλλον θα τα πουμε απο βδομαδα,θα συμμαζεψω το σπιτι αυριο κ ισως εχω κατι επισκεψεις μετα κ την Κυριακη ισως παμε για σκι \:D/ !Θα δειξει το προγραμμα...Καλο βραδυ,φιλια πολλα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεεεεεερα....!!!!!!

Κανω δουλιτσες με βοηθο την Αναστασια... :lol::lol:

Μια θυμωνω μια γελαω... μια φωναζω, μια νευριαζω... ε! θα περασει η μερα.. :D:D:D

Χθες πηγαμε εκκλησια, αναψαμε ενα κερακι, κατσαμε 5 λεπτα και φυγαμε..

Δε μπορει να κατσει ησυχη ουτε ενα λεπτο, ΠΟΥΘΕΝΑ!

Οταν βγηκαμε εξω της λεω "μεσα στην εκκλησια δε μιλαει κανεις"

Και γυρναει και μου λεει "παπουλη"! Ε! Ναι της λεω μονο ο παπουλης μιλαει! Εσυ τι εισαι?

Και μου λεει "γκαγκουλι".. :lol::lol::lol: (γαιδουρι)... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στελλα να δεις απο δω και μπρος η γλωσσα τους πως θα πηγαινει..!

Και θα μενουμε παντα με τη απορια! Καλα που το ακουσε αυτο? Που το ξερει? Ποιος της το ειπε?

Ετσι κανει και η Αναστασια.. Μου λεει κατι λεξεις που μενω μ@λ@κ@ς.. sorry! :oops::oops::oops:

"Πιτουλα-κομματακι"

"Τοματσε" (τρομαξα.. :lol: )

"Νταλιζομαι" (ποιος αραγε να της ζαλιζει... :lol: )

"ε ρε παιντι μου"

"α το καλο σου"

σου δινω μερικα παραδειγματα για πραγματα που λεει χωρις να της τα εχω μαθει εγω.

Καπου τα ακουσε, και τα τυπωσε.

Τι ωραιο πραγμα που μιλανε......!!!!

Καλε που ειναι ολες σημερα?

Ξυπνηστε!! Εχει τελεια μερα για... δουλειες-καφεδακι-βολτιτσα...!!!

Φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα Φανουλα εδω ειμαστε.... :D καλα καθε φορα που γραφεις τις κουβεντουλες της ατατινας πεθενω στο γελιο... :lol: αυτη κανει ολοκληρες προτασεις.... ;) για την εκκλησια που λες εμεις πηγαμε το πρωι ηθελα να μεταλαβουμε κ οι δυο,κ σε καποια στιγμη καταφερα κ τον στριμωξα αναμεσα σε καρεκλες μαζι με μια θεια μου.....δε γινοταν αλλο ειχαν ερθει κ τα παιδια με τη σημαια, αν τον αφηνα ελευθερο θα τον εχανα αναμεσα τους ;) ψιλοζοριστικε λιγο αλλα δε θα περναει το δικο του.....για δευτερη φορα την ιδια μερα δε το επειχηρησα ισως αυριο αν ειναι καλος ο καιρος....

μετα ειδαμε παρελαση πηραμε σημαιουλα, βγηκαμε κ τις φωτο μας....κ μαζευτηκαμε σπιτι για να μαγειρεψω.... :) του εδωσα κ εφαγε μπακαλιαρο κ πουρε, εφαγε αρκετουτσικο κ εκανε το κλασικο πλεον μμμμ..... :)

Στελλα κ η Αφροδιτη μια χαρα ξεκινησε,τι ωραια που πιανεται κουβεντουλα..... :)

οι υπολοιπες που ειστε; μακια σε ολες κοριτσια... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oντως Κατερινα... μιλαει παρα παρα πολυ.. και κανει και πολλες προτασεις,

αλλα με εχει φαει η γκρινια που δεν εχει ακομη δοντια...

Μειναμε πισω απ' ολα τα παιδακια.. :cry: και βλεπω τον καιρο να περναει και αυτα αορατα....

21 μηνων με 4 δοντια? Αν ειναι δυνατον! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Καλα εγω την δικια μου αν τη στριμωξω.... θα μας ακουσουν τα εφτα χωρια... :lol::lol::lol::lol:

Δε μπορω να την κανω κουμαντο... νομιζω οτι χανω την μπαλα ωρες ωρες.. :cry:

Τοσο ζωηρο παιδι δεν εχω δει πουθενα....

Φιλια στον Παναγιωτακη.

Καλο σ/κ! Φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέεεεεεερα πέρα για πέέέέραααα!!!!!!!!!!

Full κ το δικό μου τριήμερο κορίτσια μου!!!

Η Ολίνα είναι απο προχθές στη μαμά μου,έχει τρελλαθεί στις βόλτες!!!

Χθες πηγαμε Χορτιάτη με τσακαλοπαρέα(χωρις μωρά κτλ),περάσαμε τέλεια,

πολύ φαί,πολύ ποτό,πολύ γελιο ως συνήθως..!!!

Το βράδυ είχαμε πάλι 2 ζευγάρια φίλους μας στο σπίτι,παίξαμε buzz,επίσης πολύ

γέλιο...Ξεμπερδέψαμε 2 η ώρα..Κ σήμερα σηκώθηκα απ τις 8μιση γιατι μου είχε

καρφωθει να αλλάξω την μία βιτρίνα στο ανδρικό,κατέβηκα,την έκανα,κουτσοδουλέψαμε

κ τωρα είμαι σπίτι κ ενώ κανονικα θα πρεπε να είμαι τούφα στο κρεβάτι,

εχει κανα δυο βδομάδες που δε μπορώ να κοιμηθώ εύκολα το βράδυ κ είπα σήμερα

να μην ξαπλώσω καθόλου μπας κ κοιμηθω καλά κ εύκολα!Αν αντέξω βέβαια..

Αφήστε που ανυπομονώ να πάω να πάρω το μωρό μου,το πόσο την πεθύμησα δε λέγεται! :x

Σήμερα πήγα κ της αγόρασα κ αθλητικά γιατι χρειάζεται το πουλί μου...Κ είναι υπέροχα!

Ειναι λευκά,puma,κ το σηματακι της puma ειναι ροζ κ είναι σαν να χει glitter!Πολύ

μου άρεσαν!

Τωρα θα της πάρω κ ενα ζευγάρι πιο καλά,μάλλον μπαλαρινάκια κ για άνοιξη

απο παπούτσι θα μαστε κομπλέ!Μετά πεδιλάκι!!!

Στελλίτσα μου γλυκιά ατελείωτες αυτές οι δουλίτσες ε???

Καλά καλέ,με τέτοιες υπέέέροχες,ανοιξιάτικες μέρες έχεις διάθεση να πας για σκι??

Εγώ θέλω να πάμε θάλασσα,να παίξουμε λίγο με την άμμο,αλλα περιμένω να ζεστάνει

κ άλλο!!

Το κρυφτούλι τελικά είναι το αγαπημένο παιχνίδι όλων των μωρων!!!

Προχθές όταν κατεβηκαμε στην αυλή,η Ολίνα έκανε οτι δηθεν εψαχνε γατούλες

κ έλεγε "νιααααου??",κοιταζε γύρω γυρω κ έλεγε μετα απο λίγο "μπααα!!!"

Αχ,για φάγωμα είναιαιαιαιι!!!!

Να περάσετε τέλεια ότι κ αν κάνετε κούκλα μου!

Φανούλα μου αμετανόητη σε βρίσκω,χιχιχι!!! ;)) Αλλα κ η Αναστασία σε ταπώνει

κανονικότατα ετσι??? =)) ααααχχχ...μου φαίνεται φιλεναδα βρήκες τον μάστορά σου!!!

Για όλα θα χει απάντηση το μικρό ζωυφιάκι σου!!!!!!!!!!!!

Για τα δοντάκια δε σου λέω να μην ανησυχεις,αν κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δε χρειάζεται ν ανησυχεις,

απλά κ μόνο γιατι είμαι σίγουρη πως κ εγώ στη θέση σου ακριβως ετσι θα ήμουν!

Πού θα πάνε τα άτιμα,θα σκάσουν!!!

Δωρούλα μου μη φανταστείς...Γενικότερα θεωρώ οτι η κόρη μου είναι απο τα

παιδάκια που για την ηλικία της λένε πολύ λίγα πράγματα!Απλά πετάει λέξεις κ ονόματα

κ ακριβώς οπως η Αφροδιτούλα της Στέλλας μας τα λέει μία φορά κ τέρμα,λες κ

το κάνει επίτηδες κ αντι να τα βελτιώνει,απλά δεν τα ξαναλέει!Τι να πεις..

Για το γαλατάκι κ εγώ ειμαι της άποψης οτι αφού σου ζητάει θέλει να πιει,να του δίνεις!

Εντάξει,δεν είπαμε να του βάζεις 400μλ,δίνε του 100 με 150 κ όσο πιεί!Ίσα να του

φύγει η επιθυμία!

Νινίνα μου αφού τον κατάφερες κ τον εγκλώβισες τον μικρό σου,τυχερή ήσουν!

Συμφωνω μαζί σου,ο φόφο κ η ίννννα είναι αχτύπητο ζεύγος!!! (*)(*)

Συμπεθερα μου,Αννούλα,Μαράκι,καρολίνα,Αντζι,Ιφιγένεια,Ζαιράκι,

φιλάκια πολλά πολλά πολλά πολλά σε όλες κ στα όμορφα νινάκια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nτινακιιιιιιι ζηλεψα μωρε με την βολτα σας............ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Αλλα με την μικρη ειμαστε μονο για παραλιες και λαγκαδια... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα παπουτσακια που πηρες μηπως ειναι ιδια με της Αναστασιας?

Κι εμας puma ειναι με φουξ και γκλιτερ ομως!!!

Ενα αθλητικο δεν πρεπει να λειπει ποτε απο την ντουλαπα μας.. :D

Εγω της πηρα σε 22,5 νουμερο, nike απλο, ασπρο.Ακομη δε της τα εβαλα.

Για την ωρα το ποδαρελι της χωραει ισα-ισα στα 21.

Καλε ειμαι στραβο κεφαλι σου λεω! Αλλα βρηκα τον μαστορα μου.

Και τι κερδιζω? Θελω να κανω το δικο μου και στο τελος εγω νευριαζω και η Αναστασια διασκεδαζει.

Περιμενω να ξυπνησει να την ντυσω και να φυγουμε βολτα με το καροτσι.

Διαβαστε διαλογο σημερα..!

Φ- "Μωρακι μου θελεις να βγουμε βολτα"?

Α-"Ναιιιιιιιι...!! Μουλαλακι πα πανω καλοτσι"

Φ-"Φερε γρηγορα το μπουφαν σου ομως γιατι εχει κρυο"

Α-"Ολιτε! Μπουναν μανουλα"

Φ-"Να χτενισουμε και τα μαλλακια ομως μωρο μου ναι"?

Α-"Εντατσει".

Βαζουμε μπουφαν παπουτσια κτλ. και της λεω να περιμενει να κατεβασω και τα απλυτα.

Α-"Πυντηλαλο ρουχα"!

Φ-"Μμμμ να μοσχομυρισουν Αναστασια"

Α-"Τουπιν"!! (σουπλιν)... :lol::lol::lol::lol::lol:

Στο δρομο και τι δε θυμηθηκε να μου πει.

Οτι ονοματα ξερει τα φωναζε.. :lol: Μετρουσε ντιο,πεντε,ετσι,ντεκα, μου ειπε οτι ο παππους, ο μπαμπας και ο "Νιτος" (Νικος) ειναι "μπουμπουνα"... :lol::lol::lol::lol:

Και μου ειπε και το πετυχημενο της ημερας!!!!

Νικη κουνταντικι, τοματσε! (τρομαξε με το σκουλαρικι της Νικης που ειδε... :lol::lol::lol::lol::lol: ) Ψεματα τα κανει ολα για να μας τραβαει την προσοχη ο πορδος.

Πιανει και την καρδια της...!! Πραγματικη θεατρινα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ξεφυγα η κουκουβαγια.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κ εγω :) !!!!

Μολις γυρισα απο τη μαμα μου,πηγα την Αφροδιτη κ θα την παρω αυριο το απογευμα!Αυριο παμε για σκι :D !!Κ αποψε εχουμε εξοδο!!!

Ντινακι θελω να κανω αποσβεση τα χρηματα του εξοπλισμου λεμε :lol::lol::lol: !!!!!!!!

Σκεφτομαι πως αν του χρονου το χειμωνα ειμαι εγκυος(ας πουμε :P)θα ξαναπαω για σκι του αγιου κούκου ανημερα :lol::lol: !!! Οποτε τωρα που μπορω ακομα (η τελευταια φορα θα ειναι πιστευω!)το εκμεταλλευομαι ;) !!!Παντως ειμαι της θαλασσας κ εγω!!!!

Μεγεια τα παπα!!!!!!Εμεις εχουμε ακομα τα χειμωνιατικα puma με φουξια,της κανουν!Βασικα ολα της τα παπουτσια εχουν πολυ περιθωριο...λογικα το νουμερο της ακριβως ειναι 20 κ τα παπα ειναι 21 κ 22!Ειμαστε κομπλε απο παπα,περισσοτερα κ απο μενα εχει :lol: !Ουτε 1 ζευγαρι δε πηρα εγω φετος :( !

Αχ το κρυφτο ειναι απολαυση!!!Πρπει ναμαςδεις να παιζουμε οι 3 μας :lol: !!Καλα και η Ολιναφοβερη που εψαχνε τις γατουλες :lol::x !!

Καλο υπολοιποΣ/Κ κοριτσακι :-*:-* !!!!!!

Φανηηηηηηηηηηηη η κορη σου δεν υπαρχει!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν υπαρχει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μα ποοοοοοοοοοοοσσσσοοοοοο πολυ θελω να τη γνωρισω!!!!Να τη ζουληξω :):)

Τι να σχολιασω πες μου τι!!!Την ετυμολογια της??Το μυαλο της??τη μνημη της??Το δυναμισμο της??Το χαρακτηρα της??Τι??Την ομορφια της(μη ξεχνιομαστε!!)?

Ακου εκει , ο παπουλης μιλαει :lol: !!!Καλασου ειπε,για χαζη την περασες :lol: ?Κ αυτη ειναι γαιδουρι =)) !!!

Οσο για το σημερινο διαλογο ,πραγματικα εμεινα σπίτσλες( :P:P:P )!!!

Νινινα μου καλα του εκανες κ τον στριμωξες :lol::lol: !!!Μα ησυχια δεν εχουν τα ατιμα!!!

Ειδα τις φωτο στο φεις,τι γλυκος :x !!!Ωραια ειναι τωρα που εφτιαξε ο καιρος,να βγαινετε!!

Ηθελα κ εγω να παμε παρελαση να δει η μικρη αλλα ηταν δυσκολο,τον Οκτωβρη!

Συμπεθερουλα που χαθηκες παλι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα μαθαινω τα νεα σας βολτουλες και δουλιτσες καπως ετσι ειμαστε και εμεις.στην παρελαση δεν βγηκα για να τηγανηζω μπακαλιαρο αλλα βγηκε ο αντρας μου με τον μικρο ειχε και τελεια μερα μια χαρα χθες παλι τον εβγαλε για να κανω καμια δουλιτσα.η γενικη ατελειωτη μου εμεινε ομως πλεον οι κουρτινες του σπιτιου τα αλλα τα καθαρισα ολα αλλα το σπιτι ολο βομβαρδισμενο λογο του μικρου αλλα ειναι καθαρο κατι ειναι και αυτο εβγαλα και τα καλοκαιρινα του μικρου και αρχισα να τα πλενω γιατι μετα το πασχα θαπλενω της μπεμπας... και σε κανα 10ημερο θελω να αετοιμασω κι βαλιτσες αφου θα φυγουμε στους γονεις μου.οσο που μου λενε να ετοιμαστω για πολυ ροζ δεν νομιζω γιατι θα χρησιμοποιησω τα ρουχα του κωνσταντινου και θα της περνω και φουστανακια για εξω ενω οταν ειναι το πρωτο κοριτσι τοτεειναι ολα ροζ...

οσο για μονιμη μεταθεση που με ρωτησατε δεν υπαρχει τετοιο πραγμα στο στρατο μονο αν κανω 4 παιδια....4 να κανω αποκλειεται οποτε δυσκολα ολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα για τα παπουτσια εμεις φοραμε το 21 αλλα σε κανα 10ημερο θα του βαλω τα 22 γιατι πλεον με το ζορι μπαινουν ολα αλλα εχω πολλα στο 22 εχω 2 παπουτσια και απο το 23 μεχρι το 25 παλι εχω απο ενα αθλητικο οταν βρισκω κατι σε καλη τιμη το παιρνω.και αυτα τα ειχα παρει το σεπτεμβριο φανταστειτε

για τις ηλικιες εγω εκλεισα τα 29 δηλ ειμαι του 82

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το "βρεφακι" μου.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σημερα το πρωι μου εδωσε μια πολυ μεγααααααλη χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κανε "ααααα" να δει η μαμακα τα δοντακια...!!

Και ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...........!!!!!!! Εσκασε το 5ο μας δοντακι μετα απο ατελειωτες νυχτες γκρινιας!!!!!!

Αντε και μας εμειναν αλλα 15... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Βρε κοριτσια... τι χαρα κι αυτη... Σε καθε δοντι της το γιορταζουμε!!!! :D:D:D:D:D:D

Απο χρυσαφι ειναι...? Δεν ξερω..!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι κανετε?

Που ειστε ολες σημερα?

Εμεις σπιτι.. βραζω φακες για αυριο και εχω κεικ στον φουρνο..!

Οριστε να φαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο βραδυ.....Φανη αντε αλλα 15 μεινανε που θα παει θα βγουνε.... :lol: καταλαβενω τη χαρα σου, γιατι κ εγω μεχρι να περπατησει ο μικρος ημουν μεσ το ανχος, ασχετο τωρα που δεν κρατιεται πουθενα κ με τιποτε..... :o πηγαμε σημερα εκκλησια οπως ειχα πει κ βρεθηκαμε να κυνηγαει αυτος ενα κοριτσακι ποιο μεγαλο, κ εγω αυτον...... :D

Ιφι αν ερθετε με το καλο να κανονισουμε να βρεθουμε......απο παπουτσια κ εμεις 21 φοραμε ακομη, κ του εχω κ ενα αθλητικο με το σουπερμαν απο εξω που του πηρε η αδερφη μου σε 22...δε θελω να μαζευω πολλα πραγματα γιατι ξεπεταγωνται μερα , με τη μερα, κ απο ρουχα φοραει ακομη αυτα για 18 μηνων αφου ειναι αδυνατος κ τα αλλα του πλεουν κ τα παντελονια μας χωρις λαστιχο τα χανουμε.... :)

σημερα με την αλαγη της ωρας πως τα πηγατε; εμεις βγηκαμε λιγο απο το ωραριο υπνου, αλλα ελπιζω να επανελθουμε συντομα...... ;) σας αφηνω καλο ξημερωμα σε ολες... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!βλεπω αρκετα κατορθωματα με τα μπουμπουκια σας!

εμεις λεμε το φεγγαρακι μου λαμπρο κ τωρα μαθαινουμε το χρονια πολλα!!!επισης παιζουμε με τα χερακια μας το περνα περνα η μελισσα!ξαφνικα πηρρε φορα κ δεν σταματαει!

απο δοντια κολησαμε στα 12.το 13 αχνοφαινεται!παπουτσι νο 23!!!διαβαζα για τα δικα σας κ λεω ο δικος μου εχει ποδι γιγαντα!παιδια μια φιλη μου γελαει γιατι ο γιος της ειναι 7 μηνες μεγαλυτερος κ βαζει 22.τι να πω!ας το παρει κ σε μποι να μοιασει στον μπαμπα του κ οχι σε μενα ....1.50 με το ζορι χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες! Εχω να μπω παλι τοσες μερες... Δεν ξερω ποσες εχασα το λαγαριασμο... και γραψατε τοσα πολλα!

Απο οτι ειδα ολες καλα ειστε και τα μωρακια επισης εκτος απο τον μικρουλη της Χαρουλας που ειναι συναχωμενος? Περαστικα!

Ιφιγενεια εστω και καθυστερημενα χρονια πολλα για τα γεννεθλια σου!!!

Εγω συνεχιζω να μην ειμαι στα καλα μου... καθε βραδυ εχω ραντεβου με τον πονοκεφαλο... και τωρα κουδουνζει το κεφαλι μου. Πρεπει να μετρησω καμια πιεση μαλλον αλλα δεν θελω καθολου... αφου ξερω τι θα βγαλει το πιεσομετρο. Και δεν εχω καμια διαθεση να κνω αυτα που πρεπει...

Με την ιωση τελικα του Ιασωνα κατα-ταλαιπωρηθηκαμε... κι ακομα εντελως δεν περασε. Αυτο το σχεδιο πυρετος ψηλος ανευ αλλων συμπτωματων ηταν αρκετα ανησυχητικο. Αφου καναμε ενα σωρο εξετασεις που δεν εβγαζαν τιποτα εκτος απο ελαφρα αυξημενα λευκα του ξαναπηραν αιμα την Πεμπτη για ορμονολογικες που οπως ηταν αναμενομενο δεν εδειξαν τιποτα (με πηρε τηλ η μικροβιολογος σημερα το πρωι) Τελικα εκανε και μια ελαφρια διαρροια απο το Σαββατο, μιλησα με τη βρεφοκομο το παιδικου και μου ειπε πως ειναι 4 παιδακια με πυρετο μονο μαζι με το ενα απο τα δικα της διδυμα, κολλησα κι εγω και με ολα αυτα το σιγουρεψαμε οτι ειναι ιωση. Ο πυρετος εχει υποχωρησει και τωρα εχει μονο δεκατα... Που μαλλον θα καθυστερησουν να περασουν μιας και δεν πηρε το παραμικρο φαρμακο εκτος απο αντιπυρετικο οποτε του ανεβαινε πανω απο 38 ο πυρετος.

εκτος απο την τρελη ανησυχια που περασαμε μεχρι να διαπιστωσουμε οτι προκριται για μια απλη ιωση τελικα δεν ηταν τιποτα.

Α! επαθα και μια πλακα νυχτερινη... η θερμοκρασια του την Παρασκευη το βραδυ εφτασε 34,6 ενω δεν ειχε παρει αντιπυρετικο ολη τη μερα... τρελαθηκα νυχτιακα και κοντεψα να τον τρελανω κι αυτον... καθε 15 λεπτα του εβαζα θερμομετρο, τον ξυπναγα του αλλαζα τα μουσκεμενα απο τον ιδρωτα ρουχα, του εδινα ζαχαρονερο... τον κακομοιρη τι περασε χωρις λογο... φοβαμαι οτι οταν αποφασισει να μιλησει η πρωτη προταση που θα πει θα ειναι "καλα μανα εισαι εντελως για δεσιμο" Τελοσπαντων κατα τις 3 τη νυχτα και ενω ημουνα ετοιμη να τηλεφωνησω στον παιδιατρο, στο 166, στο 100 και στην πυροσβεστικη ταυτοχρονα, μου εκοψε να χτυπησω μια στο Google τη λεξη υποθερμια... ηταν εντελως φυσιολογικο αυτο που συνεβαινε και μαλιστα πολυ συνιθισμενο οταν ετοιμαζεται να περασει η ιωση και εχει παρει το παιδι αντιπυρετικα για πανω απο 3 μερες συνεχομενα... το βρηκα σε πανω απο 10 διαφορετικες σελιδες. Το πρωι μου το επιβεβαιωσε και ο παιδιατρος. Τωρα συνεχιζουμε ετσι... τη μερα δεκατα και τη νυχτα υποθερμια... θα περασει ομως που θα παει? Εννοειται πως το ηθικο του Ιασωνα αντιθετα απο το δικο μου ειναι ακμαιοτατο... και τι δεν εχει κανει αυτες τις μερες... με προκαλει με καθε τροπο που περναει απο το κεφαλακι του. Εηω συγκρατουμαι ολη τη μερα να μη του φωναζω, να μη σκεφτομαι τα αλλα (τα οικονομικα) και την ανιασθησια του Γ και να μην τσακωνομαι και καθε βραδυ εχω εναν πονοκεφαλο αλλο πραγμα...

Να μην ξεχασω... χρονια πολλα σε οποιον δικο σας γιορταζε στις 25.

Φανη, ειναι απιστευτη γλωσσου η Αναστασια σου! Γελαω απιστευτα πολυ με τους διαλογους σας... Με γεια και το καινουριο δοντακι!!! Δεν χρειαζεται να το ξαναπω ομως να μην αγχωνεσαι πια με αυτο το θεμα... προφανως εχει παρει το δρομο του. Οσο για το οτι ευχαριστως θα αλλαζα και τα 20 δοντια του Ιασωνα με μερικες λεξουλες και εναν υποτυπωδως κατανοητο διαλογο, δεν ειναι πρωτη φορα που το λεω ε?

Συμπεθερα απο οτι βλεπω και η Αφροδιτουλα μας ακολουθει μια χαρα τα χναρια της γλωσσους Αναστασιας και πολυ χαιρομαι!!! Ο Ιασωνας παλι ειναι στασιμος σε αυτο το θεμα... τι θα γινει δεν ξερω...

Δωρα, κουκλος ο τσολιας σου!!!Συγχαρητηρια και για τα μαθηματα με το καλο να τελειωνεις με το μεταπτυχιακο σου κι ας παει για την κορνιζα...

Ηθελα να γραψω κι αλλα πολλα αλλα εκτος απο τον πονοκεφαλο εχω να γραψω κι ενα σωρο για τη Στατιστικη που τα ειχα παρατημενα κι αυτα τοσες μερες...

Πολλα - πολλα φιλια σε ολες οσες δεν ανεφερα πριν και στα ομορφα και ζωηρα παιδακια!

Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
    • Καλή μου Kiddo, καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει πολλά και είναι λογικό να έχεις τόση αγωνία. Εγώ σκέψου ότι δεν ήθελα να ανοίξω το θέμα, ένιωθα κάπως..... Ήλπιζα ότι κάποια άλλη κοπέλα θα το ξεκινήσει για να γράφω κι εγώ, δεν ένιωθα ότι είμαι σε θέση να ξεκινήσω μια συζήτηση με αυτοπεποίθηση διότι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ... Όμως οι κουβέντες που κάνουμε εδώ μας αποφορτίζουν και σίγουρα βρίσκουμε κατανόηση και αγάπη!❤️ Εσύ κορίτσι μου γιατί έχεις την αιμορραγία, σου έχει πει κάτι ο γιατρός σου?? Πάντως όταν βλέπεις αίμα, πώς να μην ανησυχείς??? Κι εγώ κάθε μα κάθε φορά που πάω τουαλέτα, κοιτάζω με ένα άγχος το χαρτάκι, και φαντάσου ότι δόξα το Θεό μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο σημάδι. Αν όμως σου λέει ο γιατρός σου ότι είναι αισιόδοξος, προσπάθησε να τον ακούσεις και τον εμπιστευτείς. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, αν πάνε όλα υπέροχα και να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά από εδώ και πέρα! Ένας μήνας έμεινε και μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, θα τα καταφέρουμε όοοοοοολες!!!!! 🙏💪🌈
    • Τι ωραία νέα κορίτσι μου! Αφού άκουσες και το μωράκι σου φαντάζομαι σήμερα πετάς! Αχ, κουράγιο με τον εμετό, εύχομαι να γίνεται μια στο τόσο...!
    • Μπράβο ρε κορίτσι!!! Όλα πάνε καλά και εσύ τώρα θα ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!!!!!!!! Στην αυχενική θα έχεις μια πρώτη καλή εκτίμηση για το πόσο είσαι ακριβώς και στην Β επιπέδου θα είναι το οριστικό και για την ΠΗΤ.  Εμένα μόνο φιλικό και βιταμίνη D μου έχει δώσει και προγεστερόνη μέχρι 24 εβδομάδα και βλέπουμε αναλόγως το μήκος τραχήλου.  Και φυσικά με ζυγίζει και μετράει πίεση σε κάθε επίσκεψη....και φυσικά κατά τον 8 μήνα τρωγόμαστε για τα κιλά λόγω του διαβήτη...αλλά έχει κι αυτό την πλάκα του γιατί ξέρω ότι υπερβάλει κάπως γιατί ξέρει ότι τσιμπάω σε αυτά που λέει και με πειράζει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...