Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

Kαλησπερααα!!!

Συννεφιασμενη Κυριακη σημερα... βροχερη μαλλον..

Κλεισμενοι στο σπιτι ολη μερα με κοσμο και τραπεζωματα...

Ουφ! Μολις εβαλα σκουπα, εριξα κι ενα ξεσκονισμα και εμπρος καλα μου ποδαρακια στην κουζινα!

Πρεπει να μαγειρεψω για αυριο και το μονο που εχω διαθεση να κανω ειναι ενας γρηγορος καροτο-πατατο-αρακας! :D:D:D:D:D

Στελλιτσα μου... ποσο δικιο εχεις για ολα αυτα που λες...

Ποσοι αραγε ειναι στη θεση μου απληρωτοι, και περιμενουν να τακτοποιησουν χαρτουρες?

Ασχημο πραγμα η αδιαφορια. Αυτο μ'ενοχλει πιο πολυ απ' ολα. Λιγη ανθρωπια δεν υπαρχει πουθενα.

Καλα ε.... επαθα ενα ψιλοσοκ τωρα με τον αδερφο σου... :shock::shock::shock::shock::shock:

Δε μπορει να κινηθει δικαστικα? Αμαρτια τοσοι μηνες να παν χαμενοι.. Ελεος ρε παιδια!! :evil::evil:

Ντινακι μουυυυυυ.. τι κανετε μοντελακια μου?

Περασατε καλα χθες? Κι εγω στο.. "παρα τριχα" ημουν να την αφησω στη γιαγια, αλλα δεν το εκανα.

Βγηκε ο Β μονος του. :evil: αντι να μεινει μεσα μαζι μας, γυρισε σπιτι στις 2:30, θυμωσε κι απο πανω.

Ε! Οταν λεω "δε μπορω να την αφησω νυχτα" δε λεει να το καταλαβει...

ΔΕ ΜΠΟΡΩ! Αν αλλαξει το μυαλο μου γνωμη αυριο μεθαυριο θα το κανω χωρις δευτερη σκεψη!

Αντρες!! :D

Αγγελικη μου ανοιξες την ορεξη!!!

Εσυ εισαι χειροτερη απο μενα.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τοσες αλλαγες που εκανες, εφτιαξες καινουργια συνταγη... :lol::lol:

Νομιζω οτι αυριο το απογευμα θα τα κανω κι εγω! Σα να μου ηρθε μυρωδια... :lol::lol::lol::lol:

Που ειστε ολες σημερα?

Ιφιγενεια?

Κατερινα?

Μαρακι?

Ζαιρα?

Χαρουλα?

Δωρουλα?

Χρυσακι?

Τα φιλια μου σε ολες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαι και εγω μολις εκατσα...ειχα σαβ/κο γενικη και βαψιμο του μικρου το δωματιο δεν τα τελειωσαμε ολα αλλα καναμε τα πιο πολλα περιττο να πω πως ξεβηθωθηκα αλλα θελω ολα να τα τελειωσω πριν το πασχα για τη ακριβεια πριν τισ 10 απριλιουγιατι μετα θα λειψω κανα 20μερο και μετα η κοιλια δεν λεει...χωρια βεβαια που χρειαζοταν και χρειαζονται να γινουν πολλα...τι νσ λεμε...τελοςπαντων εμεις καλα δοξα το θεο ο μικρος σχετικα ησυχος μας αφησε να κανουμε τα περισσοτερα...αυρο ορκιζεται ο αντρας μου γινεται μονιμος επισημα κι θα παμε να τον δουμε να δω και μια ορκωμοσια του στρατου επιτελους μετα απο τοσες που ετυχαν και δεν ειδα...φιλακια σε ολες....αυριο περισσοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γλυκιά καλησπέρα κ απο εμένα!

Τι κάνετε κορίτσια μου?

Χθες περάσαμε πολύ ωραία,γελάσαμε πολύ,χορέψαμε,ήπιαμε,είδαμε κόσμο...

Κ σήμερα η μερα ηταν αφιερωμένη στην μπουμπουκένια μου..Πόσο την πεθυμησα δε

φανταζεστε...Αλλα τελικά τα εχουμε όλα αναγκη.Κ η μικρη πέρασε τέλεια κ εμείς!

(Φανούλι μου γλυκό για σενα χτυπάει η καμπάνα!)Οταν την πήραμε δε απο την μαμά μου

σ όλο το δρόμο έλεγε γιαγια με παράπονο κ βούρκωναν οι ματαρες της... :(

Δυστυχως βεβαια οταν φτάσαμε στο σπίτι μας,διαπίστωσα πως είχε 37,4 πυρετό,ο

οποίος εξελίχθηκε σε μια ώρα σε 38,1..Της εδωσα αμέσως αντιπυρετικό,μετα απο μιση

ώρα την έχωσα για ενα χλιαρό αφρόλουτρο κ τώρα κοιμάται..

Θα δείξει πώς θα μας παει η νύχτα..Πάντως δεν εχει ούτε μυξούλες,οπότε υποπτευομαι

πως θα ναι ή δοντάκια ή λαιμά(γιατι δεν καλοέφαγε κιολας όλη τη μερα για τα

δεδομένα της..)

Για να δούμε..

Στελλίτσα μου όμορφη καλά έκανες κ άφησες το αγοράκι σου να πάει με τον φίλο του βόλτα..

Νομίζω όλοι μας έχουμε ανάγκη απο λίγη..μοναξιά πού κ πού!Τώρα θα μου πεις,εμείς

είμαστε όλη τη μερα μόνες στο σπίτι..Ενίοτε όμως χρειάζεται κ αυτό..

Εχουμε ακριβως την ιδια άποψη (ΚΑΙ) για την κλεισούρα,τα video games κτλ κτλ κτλ...

Κ επίσης κ εγω είχα μια εντελώς ξέγνοιαστη παιδική ηλικία με πολύύύύ παιχνίδι,πολύ

τρέξιμο,πολλούς φίλους κ υπέροχες αναμνήσεις...Κ είναι στο χερι μας να κανουμε

τα παιδιά μας να περάσουν το ίδιο όμορφα!

Για το σπίτι που ονειρεύεσαι...αααχχ...να προσθέσω κ θέα θάλασσα???

Φανουλι μου καλε πάλι τραπεζώματα είχες??Ποτε θ αφιερώσεις ενα σκ σε σενα,την ηρεμία

κ την καλοπέραση σου????

Δε μου λες!!Ο αντρούλης σου είναι απο εκεί?Πόσο χρονων είναι?Σε ρωταω γιατι παίζει

κ να τον ξέρει ο Κώστας,είχανε πολλά χρόνια μαγαζί στον Σταυρό!

Ιφι μου τι εύχονται σε τέτοιες περιπτώσεις,δεν έχω ιδέα!!

Καλά κάνατε πάντως κ βαλατε μπρος να τελειώνετε με το δωμάτιο,γιατι μετα θα παραβαρύνεις

μωρε κ θα κουράζεσαι ακόμη περισσότερο!

Πάω να συνεχίσω το βιβλίο μου κοριτσάρες μου..Τα φιλιά μου σε όόόλες,παρούσες κ απούσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλαημερααααααααααααα σε ολες....πρωινη πρωινη σημερα..ξυπνησα πολυ νωρις οταν εφευγε ο αντρουλης μου για δουλεια κ δεν ξαναεπεσα......πολυ χαλια καιρος κοριτσια κρυο συνννεφια κ ενα ψιλοβροχο αν κ ακουσα οτι μεχρι αυριο θα ειναι ετσι κ μετα θα στρωσει για τα καλα...ας το ελπισουμε!!!!

Την ΠαρΑασκευη πηγαμε κ μεις Εκκλησια,οσο σπανιο κ αν ειναι κοριτσια ο δικος μου ειναι πολυ υσυχος στην εκκλησια, μιλαει καπου καπου αλλα δεν τρεχει απο δω κ απο κει σαν παλαβο δεν ξερω γιατι κ πως αλλα αυτα τα κανε μικροτερος κ τωωρα τα χει κοψει....Ενω στο σπιτι εχει τρελλααααα κ στα σπιτια των γιαγιαδων,εξω ειναι κυριολεκτικα αλλα παιδι....Με κανει ν απορω αυτη η αλλαγη...Αφου προχθες που τον ειχα μαζι μου στην αγορα κ στα καταστηματα που πηγαιναμε ηταν τοσο ησυχος του ελεγαν "μα τι ησυχο μωρο εισαι εσυ;;;μπραβο στην μαμα σου" αλλα μετα μου ελεγαν "θα τα βρεις στο δευτερο......"....Τι να πω φοβερη αλλαγη παντως....... Λετε να εναι φαση κ να ξαναγυρισει στα γνωστα;;;;;;

Ιφι, ωραια να τελιωνεις με τις δουλιτσες γιατι οπως λες μετα με την κοιλια θα ειναι ζορι...

Ντινουλα, μα τι επαθε το Ολονακι παλι;Μηπως ειναι απ τα δοντακια;;;;

Φανουλα, σε καταλαβαιννω απολυτα...κ γω εχω μεγαλο θεμα να τον αφησω νυχτα..το εχω κανει 2 φορες μχρι τωρα κ ενω αξιζε κ περασαμε καλα δεν μου ειναι ευκολο να το ξανακανω......

Στελλιτσα, πως εισαι;;;Κ σενα ζωηρεψε η μικρη σου ε;;;;

Παω να ετοιμασω γαλατακι γιατι τον ακουω.....πολλα φιλια κ να εχετε μια υπεροχη ημερα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο εμενα!

και εμεις περασαμε ωραιο σαββατοκυριακο!ο γιωργος αψογος!το σαββατο το βραδυ τον αφησαμε και βγηκαμε!

φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!!!

Τελικά το μωρό μου κοιμήθηκε τέλεια..Τώρα μαγειρεύει,σε λίγο θα της βάλω θερμόμετρο

να τσεκαρω πού βρίσκεται αν κ φαίνεται μια χαρά..!Ελπίζω να ταν τυχαίο ή απο δοντάκια..

Μας μείνανε μόνο οι κάτω κυνόδοντες κ οι τελευταίοι τραπεζίτες..Θα φανει!

Ζαιράκι μου χάθηκες...

Δωρούλα μου...ακου "στο δεύτερο θ τα βρεις"..ελεος δηλαδη...Γιατι πρέπει ντε κ καλά

να σε παιδεψουν τα παιδιά σου???Τι κόσμος..!Ο μικρούλης σου τέλειος..Κ εμενα η δικιά μου,έχει

2-3 βδομαδες εχει κάνει απίστευτη στροφη..στην ποιότητα!!ΠΟλύ καλό παιδί έχει γίνει..

Βεβαια η υπερκινητικότητα,υπερκινητικότητα,αλλα τουλάχιστον μπορώ να πω οτι μ ακούει,

οτι είναι ήρεμη,δε γκρινιάζει,συγκεντρώνεται στα παιχνίδια της κ παιζει ώρα μ αυτα...

Μεγαλώνει το κοριτσάκι μου!!!!

Καλημέρα Χαρούλα μου!!!Καλή δουλίτσα!

Πού είστε οι άλλες καλεεεε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κωνσταντινουλα, μπραβο το Ολονακι που ειναι μια χαρα...μαλλον τυχαιο ηταν κ σε μας εχει συμβει λιγος πυρετουλης χωρις κατι να σημαινει...Τελειωνετε κ σεις με τα δοντακια ε; κμεις 17 εχουμε αντε....

κ συ παρατηρησες αλλαγη συμπεριφορας στην μικρη...Λες επειδη μεγαλωνουν, κ ο δικος μου μ ακουει ολο κ περισσοτερο...βεβαια οταναναπωδιασει ουτε παιχνιδια μαζευει ουτε τπτ, αλλα σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλυτερος απο λιγους μηνες πριν....

Που ειστε κουκλες;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο μεσημερι σε ολες καλη εβδομαδα...... :) εδω ειμαστε κ εμεις σταθερα, ο μικρος ασταματητος οπως ακριβως κ ο τιτλος μας....πολυ ενεργεια κοριτσια....... :lol:

Φανουλα κ εγω θελω να παμε εκκλησια αλλα δυστηχως ειναι η δευτερη παρασκευη κ δε μπορεσαμε, για να δουμε αυτη τωρα, οχι πως εμενα καθεται καθε αλλο ολη την ωρα τον κυνηγαω,κ κοριτσια δεν ξερω για τα δικα σας, αλλα δεν εχει ιδεα ακομη απο σκαλες, κ τον φοβαμαι λιγο. :? μετα ειχα κ αυτο το συναχι κ ελεγα να κανω μπανιο κ να βγω χειροτερα θα γινω...... ;)

Κωνσταντινα ισως ο πυρετος να ειναι απο δοντακια, περαστικα σας..... ;) κ εμεις βγαζει δυο πανω κ ισως γι αυτο εκοψε το γαλα.....

Ιφι μου αντε καλη λευτερια τωρα, κ με το καλο η μπουμπου στο νεο της δωματιο.....να το φανταστω ροζ η ειναι πολυ ακραιο; ;)

Στελλα καλημερα κοπελα μου,καλα εκανες κ αφησες τον αντρα σου να παει βολτιτσα μονος, εμενα το κανει συχνα μιας κ ψαχνει υλικο για τη σελιδα μας..... ;)

Χαρουλα καλη δουλεια κ σε σενα...... :)

Δωρα τ'οτι ο μικρος ειναι αλλο παιδι εξω αυτο ειναι πολυ ευχαριστο... :) ο δικος μου παντου τα ιδια σταματητος, ηδη τον πρωτο του μισθο τον χρωσταμε στις φιλες μου που τους εχει σπασει καποια πραγματα..... :lol:

Αγγελικουλα εχω κ εγω μια ευκολη συνταγη για μηλοπιτακια, γινονται πολυ γρηγορα κ νοστιμα... ;)

Χρυσα, Καρολινακι, Ζαιρακι, πολλα φιλια κοριτσια... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

Δωρουλα μην ακουω χαζα...ακου θα τα βρεις...

Τελειαο θα ειναι και το δευτερο κουκλι μου

Νινινα μου φιλακια πολλα

συμπεθερα τι κανει το Ολινακη;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι μου κανετε?κοιταξτε για αλλαγη συμπεριφορα υπαρχει γιατι μεγαλωνουν και οποτε καταλαβαινουν περισσοτερο αλλα εμενα απο ανεκαθεν οταν θελει ειναι το καλυτερο παιδι σαν ναν μην υπαρχει και οταν παλι θελει σε βγαζει κετος ευατου σε δευτερολεπτα οποτε δεν βλεπω ιδιατερη αλλαγη η μεγαλη θα ελεγα.εβαψα το μισο σχεδον μπλε με μπορντουρα και θα βαλω και αυτοκολητα βαλαμε φωτιστικο μπλε με συνεφακια κουρτινες με το μικυ μπλε παλι και το πασχα θα του εχωτο χαλι παλι μπλε ειναι με το μμικυ...τα ειχα παρει ολα μπλε γιατι δεν ηξερα τι θα ειναι το 2 αλλα πρωτα ο θεος του χρονου που θα φυγουμε με μεταθεση στο επομενο σπιτι θα το βαψω μισο μισο και για τα δυο παιδακια να ειναι ισα και ομοια που λενε η μικρη για τον πρωτο χρονο θα κοιμαται με εμας...οπως ειπα το δωματιο που βαλαμε τον μικρο δεν το ειχαμε για παδικο μια που τα πραγματα που εχουμε το χρησιμοποιουμε σαν δωματιο φιλοξενουμενων και ειπαμε να αλλαξουμε τη διαμορφωση λιγο να το βαψουμε και να κανουμε και τα υπολοιπα για να θυμιζει λιγο παδικο αλλ οπως ειπα στο επομενο θα το κανουμε παιδικο κανονικα απο την αρχη...αυριο εχω γενεθλεια και κλεινω τα 29 δεν θα κανω τιποτα το ιδιαιτερο τουρτα μπουρεκακια και θα καλεσω μονο τον αδερφο μου τη νυφη μου ησυχα αλλα παντα χαιρομαι τα γενεθλεια μου και τα γιορταζω οπως μπορω αναλογα την περιπτωση.δεν μου αρεσει τελειως μονη να ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κ απο μενα!!!Καλη βδομαδα!!!!

Ντινακι μου μαλλον ετυχε ο πυρετος..μπορει αδιαθεσι,μπορει τα δοντια(καλα τελειωνεται με τα δοντια :shock: ??Ουαου!!!)...!Ευτυχως που ειναι μια χαρουλα η μικρη!!Της εβαλες θερμομετρο?Εχει?Αληθεια τι καλο φτιαχνει η μαγειρισουλα σου να μας κερασει :P ??

Αχ πραγαμτι...στο ιδανικο σπιτι βαλε κ τη θεα στη θαλασσα :ymdaydream: !!!Μοιλις κερδισουμε το τζοκερ θα σας καλεσω :lol: !!!

Ωραια τα σκεφτομαστε εμεις Ντινακι μου για την ανεμελια κ τα παιχιδια τα καλα αλλα ξερεις τι με προβληματιζει??Θα βρισκει η τσουπρα μου και η δικια σου αλλα παιδακια να παιζουν ετσι ομορφα ή ολοι οι συμμαθητες τους κ τα αλλα παιδακια θα ειναι κολλημενα με το playstation,το ιντερνετ κ τα σχετικα... :roll: ??

Αλλαξαν οι εποχες φοβαμαι ρε γμτ...εγω παντως θα κανω οτι περναει απο το χερι μου για τις ομορφες ανμνησεις της!!!

Φανουλι μου γλυκο τι κανετε??Η Ατατινα??

Πολυ μεγαλη ιστορια αυτη του αδερφου μου...πολυ χοντρικα θα σου πω οτι εχει κινηθει νομικα εδω κ καιρο μαζι με καμια 15αρια (μονο!!!!)ακομα εργαζομενους!Κ για την ωρα,φυσικα εχουν κανει μια τρυπα στο νερο!

Αυτος χρωσταει σε τραπεζες,στο δημοσιο,στον ΟΛΠ Πειραια,στο ΝΑΤ(ναυτικο ταμειο),στην ΕΚΟ(πετρελαια),σε ολους τους υπαλληλους κ τους ναυτικους του κ σε πολλους ακομα..Ποιος να πρωτοπαρει??Κ τι να πρωτοπαρει που δεν ειναι τιποτα στο ονομα του??!!!

Υποτιθεται οτι εχουν ενταλμα συλληψης αν τον βρουν(μ@λ@κιες στο τετραγωνο!!!Αν ηθελε η κυβερνηση θα τον ειχε μεσα!!)γι'αυτο πηγαινοερχεται Ελβετια...

Εντωμεταξυ ξεθαψε ενα νομο κ κυρηξε ολα του τα καραβια σα ναυαγια(μούφα)κ απαλλασατε απο ενα σωρο χρεη...

Κ το χειροτερο???Ο αδερφος μου ειναι στη ναυτιλιακη που ειναι τωρα χαρη στον τοτε προισταμενο του που βρηκε δουλεια εκει κ του υποσχεθηκε οτι μολις μπορεσει θα τον παρει κοντα του,να ειναι καλα ο ανθρωπος...και ο αλλος ο ξεφτιλας μολις εμαθε οτι ο αδερφος μου εχει κινηθει νομικα ,επιασε τα τωρινα αφεντικα του αδερφου μου στη καινουρια δουλεια κ τους ζηταγε συνεχεια να τον διωξουν..που ειναι ο παλιος του υπαλληλος που του εχει κανει μηνυση κ τον θιγει :o:o:o !!!!Ο ξεδιαντροπος!!!Που εχει αφησει τοοοοοσους ανθρωπους στο δρομο κ απληρωτους!!!Που εκεινος ζει μιααααααα χαρα!!!!

Εντωμεταξυ σε αυτο τον κλαδο ειναι ολοι γνωστοι κ τα συμφεροντα πολλα κ καθε λιγο κ λιγακι τα νεα αφεντικα καλουσαν τον αδερφο μου λεγοντας του οτι δεχονται πολλες πιεσεις ...κ να αποσυρει τη μηνυση γιατι θα πρεπει να διακοψουν τη συνεργασια τους...

Μη το ψαχνεις...ολα βρωμανε απο παντου!Ξεφτιλας αυτος...μπουρδ@ελ@ το κρατο μας...!!!!Ο γνωστος του γνωστου...η μιζα της μιζας...το συμφερον του συμφεροντος...η λαμογια της λαμογιας...

Πω,πω πολλα εγραψα!!!Σας ζαλισα!!Αλλα εκτονωθηκα λιγο!

Αλλαζω κλιμα!!!

Ιφ μου αντε με το καλο να ξεμπερδευετε με τις δουλειες κ τις ετοιμασιες!!!Μη κουραζεσαι ομως,εσυ να επιβλεπεις :P !!!

Δωρουλα μου μωρε τι καλο παιδακι που εχεις μωρε :x ???Ειναι ενας μικρος κυριος οταν ειστε εξω(κ οχι μονο) κ συνοδευει κ τη μαμα του ;) !!!Φτου φτου,να το φτυνεις το αγορι σου!!Ακου θα το βρεις απο το 2ο :shock: ???Να φαν τη γλωσσα τους!!

Οι υπολοιπες τι κανετε??

Νινινα μου καλημερα κ πολα φιλια στον ασταματητο ζωηρουλη σου :):) !!!

Μωρε ναι,περασε καλα το αγορι μου κ πολυ το χαρηκα!!!Χρειαζεται που κ που!

Χρυσουλινι μου μπονζουρ!!!!Φιλια στον Φοφο :) !!!

Χαρουλα,,Ζαιρα,Κααααρολ...την καλημερα μου κ τα φιλια μου!!!Παω να τελειωσω το φαι,περασε η ωρα με την πολυλογια μου :?:P !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες...ποσο καιρο εχω να μπω?????

ειμασταν στο νοσοκομειο με το μικρο για γαστρεντερ4ιτιδα εχει φοβερη ιωση κολλησαμε ολοι εδω και το χα το παιδι στο λοιμωδων και επειδη κολουσε συνεχως ξανα και ξανα εκει μεσα υπεγραψα και το πηρα ...τωρα ειμαστε καλα ...τραγικη η κατασταση εκει μεσα

ολη τη μερα ως τα ξημερωματα ειμαστε στο σπιτι και βαφουμε και στοκαρουμε γιαυτο και δε προλαβαινω να μπω.

πιστευω ναστε ολες καλα η αληθεια ειναι οτι δε προλαβαινω να διαβασω αλλα μολις ξελασκαρω θα σας διαβασω ολες προσεκτικα

φιλια σε ολες εγκυουλες και μη και στα νινακια σας ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

Καρολ μου κ παλι περαστικα!!!!Βαλε ενα ματακι,αναψε κ ενα κερακι κ ολα καλα!!!!

Αλλα χωρις ζωνη :oX([-x ??????Ξυλο θες!!!!Τωρα εγινε μαθημα!!Να προσεχεις :YMHUG::-* !!!

quote]

καλησπερα σ ε όοοοοοοοοοοοοοολες....τις κουκλες με τα ασταματητα μωρακια μας!!!!!!!!!!!!!!!

Στελλουνι μου γλυκο σε ευχαριστω πολυ που με σκεφτεσαι...εισαι πολυ γλυκιαααααααααα :-*:-*:-* αντε να δω ποοοοοοοτε θα σε γνωρισω αγαπη μου και απο κονταααααα.....ανυπομονωωωωωωωωω..

Κωνσταντινα σ ε ευχαριστω και εσενα για το ενδιαφερον...να σαι καλα κοριτσακι και περαστικα στο Ολινακι...

ασε ολα σκατα μα ςπανε τελευταια..πρεπει να φωναξω καναν παπα...μπηκαμε στο καινουργιο σπιτι και αγιασμο ακομη να κανουμε... :roll::roll: λεω ότι καποιος μας εχει μουτζωσει.. καποιος μας γλωσσοτρωει:(:( ... η μικρη ηταν χαλια...μετα κολλησα εγω και ο αντο... ...ακομη βηχω λιγακι ....το τρακαρισμα....λεω ως εδω ..φτανει....θελω τη θετικη σας ενεργεια κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας φιλω όοοοοοοοοοοοοολες τις υπολοιπες...

δωρουλα μου πολλα φιλακια..

μαρακι,συμπεθερουλα μου,ζαιρακι...φανουλαααααααα...σμουτςςςςςςςςςςςςς

σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρουλα μουυυυυυυυυ περαστικα αγαπη μου στον μικρουλη και σιδερενιος να ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα πολλα φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντι για καλησπερα ελεγα να ξεκινησω με ουφ και παλι ουφ... τι χαλια ειναι αυτες οι μερες... δεν εχω κατα που να κανω...

Ο αδερφος μου με το τρακαρισμα ειναι μεσα στη γκρινια... και εχει δικιο και δεν εχει... δεν ξερω τι να του πω κι εγω. Απο τη μια δεν επαθε ουτε γρατζουνια (τη φοραει παντα αυτος τη ζωνη του) απο την αλλη εκανε 2.000 ζημια στο αυτοκινητο και πρεπει να φτιαχτει αμεσα μιας και δουλευει αναπληρωτης και απληρωτος ακομα στον Πυργο, απο την αλλη ποιος του ειπε να πηγαινει με 80 και 5η ταχητητα σε βρεγμενο δρομο με στροφες? Μονο του το ειχε αφησει να πηγαινει το αυτοκινητο και μονος του χωρις ευθυνη αλουνου βγηκε απο το δρομο...

Εχω μπλεξει σε μια ιστορια με ενα διαρακι που εχω στην Αχαρνων... Μεταβιβαστηκε στο ονομα μου απο τη μανα μου προσφατα... Τα συμβολαιογραφικα εγω τα πληρωσα εχω ακομα το υποθηκοφυλακιο και το κτηματολογιο. Το πηρα ηδη χρεωμενο 1500 στην ΕΥΔΑΠ απο παρανομη υδροληψια που εκανε ο νοικαρης της μανας μου, πριν 1 μηνα ξεχρεωσα την τευταια δοση και φυσικα ολες τις δεκο και κοινοχρηστα απληρωτα και το σπιτι διαλυμενο. Ειδα κι επαθα για να τον βγαλω αυτον απο μεσα αν και ειχε ληξει το συμφωνητικο πανω απο 1 χρονο... το ξεχρεωσαμε το φτιαξαμε και το Δεκεμβριο το νοικιασαμε σε καποιον που εμφανιστηκε με τον 'Ελληνα εργοδοτη του (υποτιθεται) και τη γυναικα του και ενα μικρο κοριτσακι. Αλλοδαπος φυσικα και χωρις αδεια παραμονης μονο με το χαρτι αιτησης ασυλου. Καναμε νομιμο συμφωνητικο μιας και ειχε και ΑΦΜ, το κατεθεσα την εφορια και απο τοτε δεν τον ξαναειδα ουτε αυτον ουτε αλλο ενοικιο εκτος απο το πρωτο. Απο τον Ιανουαριο μαθαινω ασχημα νεα απο αλλους ενοικους της πολυκατοικιας. Στο 2 δωματιων διαμερισμα μενουν περιπου 20 ατομα που αλλαζουν καθε 10-15 μερες και προσπαθω απο τοτε να βγαλω μια ακρη με την αστυνομια, με τον εισαγγελεα... τιποτα. Κατεληξα να κανω τη διαδικασια για την εξωση που θα ολοκληρωθει με το καλο προς τα μεσα Απριλιου και θα στοιχισει πανω απο 2.500... Πριν λιγο εκλεισα στα μουτρα τηλεφωνο που κρατουσε μιση ωρα με καποια (τη μοναδικη ελληνιδα) που μενει στην πολυκατοικια. Με πηρε για να με απειλησει οτι θα φωναξει την αστυνομια και δεν ελεγε να καταλαβει με τιποτα οτι θα μου κανει χαρη να φωναζει την αστυνομια καθε μερα... Η κατασταση που μου περιεγραφε για το διαμερισμα δε... δε μεταφερεται... μονο τα ντουβαρια ειναι ορθια...

Ο Γιωργος ειναι για 2ο μηνα απληρωτος γιατι τελειωνει τωρα η συμβαση του ΤΕΙ με την εταιρια σεκιουριτι που ειχε τη φυλαξη και αναλαμβανει αλλη... Ο εξυπνος εργοδοτης του εμφανιστηκε πριν 5 μερες για τους πληρωσει (ολους τους φυλακες) ενω θα επρεπε να βαζει τα χρηματα στην τραπεζα με κατι χαρτια που ελεγε οτι παιρνουν 400 ευρω ο καθενας και με ψιλα γραμματακια οτι τους εχει εξοφλησει καθε οφειλη μισθου και τα δωρα και επιδοματα... Εντωμεταξυ δωρο Χριστουγεννων επιδομα και μισθο για Ιανουριο και Φευρουριο δεν εχει παρει κανενας φυλακας και φυσικα ουτε και για το Μαρτιο μου τρεχει τωρα. Κανενας δεν υπεγραψε και φυσικα κανενας δεν πληρωθηκε ουτε 1 ευρω... Αλλα δεν μπορουν και να φυγουν γιατι υπαρχει συμφωνια με το ΤΕΙ να τους προσλαβει ξανα ολους η νεα εταιρια που αναλαμβανει απο Απριλιο.

Εγω... οπως τα ηξερα απο την αρχη τα πολλα... 200 ευρω το μηνα απο τη Στατιστικη θα τα παρω τελος Ιουνιου ολα μαζι και αν...

Τα οικονομικα μας ειναι σκ@τ@!!! Σιγουρα θα υπαρχουν και χειροτερα αλλα αυτη τη στιγμη ειναι θολωμενο το μυαλο μου και δε μπορω να τα δω...

Το κερασακι στην τουρτα... Ιασωνας αρρωστος με κατι ακατανοητο που δε μοιαζει με συνιθισμενη ιωση ή παιδικη ασθενεια απο χθες το μεσημερι. Ξεκινησε με κατι δεκατακια, μεχρι το βραδυ εγινε 38,5 πυρετος και σημερα ξυπνησε 8.30 το πρωι με 39,2... Αλλα συμπτωματα μεχρι στιγμης δεν εχει. Ουτε μυξες, ουτε καν ελαχιστο βηχα, ουτε διαρροια, ουτε εξανθημα... τιποτα. Τον πηγα το πρωι στον παιδιατρο και δεν του βρηκε ουτε κι αυτος τιποτα... ακροαστικα, αυτια, λαιμος... ολα μια χαρα. Αν δεν ειχε βγαλει ολα τα δοντακια, θα λεγαμε οτι μπορει να ειναι απο αυτο... αλλα 21ο αποκλειται να φυτρωσει... Αυριο πρωι-πρωι εξετασεις αιματος, ουρων, κοπρανων μπας και βγαλουμε καμια ακρη... Εντωμεταξυ οταν δεν ψηνεται απο τον πυρετο ειναι μια χαρα... λυσσαει στο παιχνιδι, τρωει, πινει... Ενταξει σ' αυτη τη συμπεριφορα του αρρωστου που δεν του φαινεται με τιποτα ειμαι μαθημενη πια αλλα υπαρχει κι ενα υποπτο... Δεν του ριχνει τον πυρετο το panadol που μεχρι τωρα τον επιανε μια χαρα σε ολα... Πεσαμε σε βαρυτερα... algofren που ειναι και αντιφλεγμονωδες εκτος απο αντιπυρετικο... 1 χρονο το εχω το μπουκαλι και τωρα το ξεσφραγισα. Ευτυχως που δεν ειχε ληξει... ουτε τη δοσολογια δεν ηξερα και εκανα λογαριασμους με κομπιουτερακι χθες μεσα τη νυχτα (τα λεει και περιεργα το χαρτι του). Παλι καλα που δεν του εδωσα δοσολογια ασχετη 0,2 ml εξω επεσα...

Εχω και μια ακρως απιθανη εξελιξη με το θεμα της αδεις ασκησεως επαγγελματος που πασχιζω να βγαλω... αλλα χρειαζονται 2 σελιδες για να περιγραψω το ακρων αοτον του παραλογου που ζω...

Διαβασα τα νεα σας αλλα αυτη τη στιγμη δεν θυμαμαι ουτε πως με λενε... και...

Πειτε μου τωρα οτι εχω αδικο που οταν με πιανουν οι μαυρες μου δε θελω να γραφω... σας εφτιαξα ωραια ψυχολογια πρωινιατικα που θα τα δειτε...

Συμπεθερουλα, Χρυσα, Δωρα, Ντινα, Φανη, Κατερινα, Ιφιγενεια, Μαρια, Χαρουλα... πολλα φιλια!!!

Κωνσταντινα και Κατερινα-antroula περαστικα στα μικρουλια αρρωστουλια!!!

Και Καρολινα... περαστικα και παλι και υπομονη... τα σκεφτομαι κι εγω ωρες-ωρες αυτα τα ματακια και τις γλωσσοφαγιες αλλα δεν τα πιστευω... περισσοτερο πιστευω το ενος κακου μυρια επονται... αρα μονο υπομονη για να περασει η μπορα μπορει να κανει κανεις...

Αντε... ας πουμε καλη νυχτα και καλο ξημερωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ομορφες!!!!

τι κανετε;;

Στελλιτσα μια παρομοια ιστορια εχει ο αδελφος μου με τον πρωην εργοδοτη του...ειναι στα δικαστηρια...ασε ...σε καταλαβαινω!!!!

Αγγελικη μου περιεργα πραγματα!!!!!

Ελπιζω να καταφερεις να ξεκουμπιστουν απο το διαμερρισμα σου..και να βρεις τιποτα ενοικιαστες της προκοπης..δυσκολα..

οσοσ για τον αντρα σου...τι να πω..Ελλας το μεγαλειο σου!!!!!

Πολυ απατεωνας ο εργοδοτης...φτου τους σαν δε ντρεπονται λιγο

Ο Ιασωνας μηπως ρε συ εχει το καημενο καμια ουρολυμωξη..

μονο εκει μπορει να παει το μυαλο μου

Φιλακαι σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...πως ειστε κουκλιτσες;;;;ΑΝΤΕ νομιζω σιγα σιγα φτιαχνει ο καιρος ειδαμε κ ηλιο σημερα.....

Καταρχας, Ιφιγενεια να σου ευχηθω οτι καλυτερο...ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΑ.. κ με το καλο να υποδεχθεις το μικρο σου κοριτσακι....

Αγγελικη μου, τι να πω.....δενν ξερω.....διαβαζα διαβαζα κ δεν τελειωναν.......εχεις δικιο εννοειται.......θελω να σου πω το συνηθες να κανεις υπομονη κ κουραγιο οσο γινεται περισσοτερο.....το σημαντικοτερο κατα την ταπεινη μου γνωμη ειναι να μην εχχει τπτ ο Ιασωνακος κ να πληρωθει ο αντρας σου αμεσα.....Πραγματικα......μεινε δυνατη οσο μπορεις.......

Σεσ, καλημερα εισαι καλα;;;;;

Κοριτσια ξεχασα να σας πω οτι βγηκαν τ αποτελεσματα των μαθηματων που εδωσα κ τα περασα!!!!!!!!!(καθενας με τον πονο ττου...)

Πολλα φιλια σε ολες........κ να εχετε μια υπεροχη μερα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια μου όμορφα!!!

Τι κάνετε?

Τελικά εμείς μια χαρά,εκείνο το κυριακάτικο ήτανε μόνο κ τέρμα-δεν ξανάκανε ούτε

δέκατα...Αρα νομίζω πως μάλλον πρέπει να σιγουρευτώ πως ήτανε απο τα δόντια..

Αναμένω απο μέρα σε μέρα να φανεί κ το 15ο δοντάκι..

Δωρούλα μου όμορφη...ασε,είπαμε,καλυτέρεψε η κατάσταση,αλλα όταν αναποδιάζει κ

η δικιά μου,όχι απλά δεν ακούει,δε μαζευει,γκρεμίζει κ ότι βρει μπροστά της..Απλά

έχει αλλάξει η συχνότητα που...λαμπαδιάζει!!

Νινίνα μου τώρα που το λες κ το Ολινάκι,απο κει που έπινε 350μλ γάλα σίγουρα το βράδυ,

τωρα πίνει 280 κ τέρμα..Αλλα κ πάλι δεν είναι λίγα οπότε δεν ανησυχώ..

Συμπεθερα μου τι κάνετε εσείς?Εχεις καιρό να μας γράψεις κατορθώματα του

γαμπρούλη μου!

Στελλίτσα μου γλυκιά,δε θα τη γλιτώσουμε με τις τηλεοράσεις κ τους υπολογιστες,

όπως κ να χει,θα ναι αλλιώς τα πράγματα,αλλα κ πάλι νομίζω ειναι στο χέρι μας το πόσο θα

τα αφήσουμε να "αποβλακώνονται" ή όχι..

Καλε αν κερδίσεις πολλά λεφτά απ το τζόκερ μη με ξεχάσειειειεις...!!! :)) Δε θα έρχομαι στο

σπίτι με τον κηπο κ θέα στη θάλασσα παραπάνω απο 2-3-4 μήνες το χρόνο,στο υπόσχομαι.. ;))

Αντρούλα μου περαστικά σας ρε πουλί μου...Η αλήθεια είναι πως μια φοβία

με τα νοσοκομεία για τον λόγο που λες κ εσυ την εχω..Φαύλος κυκλος είναι τα μικρόβια κ

οι αρρώστιες εκεί μέσα!!Απαπαπα...Αχρείαστα να είναι!

Καρολίνα νομίζω πως άσχετα απ όλα όσα έχουν συμβεί,ένα ευχέλαιο για το καινούριο

σπιτάκι κ μόνο είναι απαραίτητο!Μην το αμελείς αλλο!

Αντζι μου όσο σε διάβαζα σκεφτόμουν αυτό που έγραψες στο τέλος κ εσύ,οτι ενός κακού μύρια έπονται...

Για το διαμέρισμα δεν ξερω καθόλου να σου πω τι άλλο μπορείς να κάνεις..Μάλλον τίποτα

περα απ όσα έχεις κάνει ήδη..

Τωρα για το οικονομικό,μην το συζητας...Κ εμείς μια απ τα ίδια..Κ σκέψου οτι δυστυχως σαν

ελεύθεροι επαγγελματίες δεν εχουμε απο πουθενά να περιμένουμε κανέναν μοισθό,οπότε

παλεύουμε με την αναδουλειά κ τις υποχρεώσεις..Ο Κ είναι χάλια ψυχολογικά γιατι πλέον

κ τα βασικά όπως το σουπερ μαρκετ πρέπει να τα υπολογίζουμε με βάση τα τελείως απαραίτητα

κ δυστυχως ή ευτυχως δεν είχε μαθει έτσι..

Πρέπει να πάρω παπούτσια στο μωρό γιατι της είναι όλα πια οριακά κ το τρενάρω όσο μπορώ,

παρόλο που΄είναι κάτι που δε μπορεί να αποφευχθεί!Κ το οτι τρενάρω κάτι τετοιο,τον Κ

κ σαν μπαμπά αλλα κ σαν αντρα τον σκοτώνει..

Απ την αλλη,του λεω να πιασω δουλειά κάπου αλλού να εχουμε κ μια έξτρα πηγή εσόδων,

να βρω κάτι πάνω στις σπουδές μου,αλλα είναι κάθετος γιατι με θεωρεί άκρως απαραίτητη

για τα μαγαζιά..Μπρος γκρεμός κ πίσω ρέμα δηλαδη..

Τελοσπάντων..Ας ελπίσουμε απλά να στρώσει λίγο η κατάσταση κ να μπορούμε να ζήσουμε

κ εμείς πιο αξιοπρεπώς!

Πώς είναι ο Ιάσωνας σήμερα?Ο γιατρός δε σας είπε πιθανή αιτία του πυρετού?Εντύπωση μου

κάνει...Ελπίζω να ναι καλύτερα το αγοράκι μου!

Σημερα επιτέλους παρα το κρύο έχει λιακάδα ξανά..Ανυπομονώ να καλοκαιριάσειεειειει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρουλα μου :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: για τα μαθηματα που περασες!!!!

και κατ ευχαριστο στη μερα μας!!!!!

Συμπεθερα δυσκολα τα πραγματα..Αλλα και τι να κανεις..

ειπε χτες ο αντρας μου στο μποσ του να ετοιμασει κανενα φραγκο για τον ΙΟυλιο που γενναμε...και τον ειδε σκεφτικο..

Αναγκαστηκα θα βαλουμε χερι στα ετοιμα και δεν το θελει αυτο καθολου

Εμεις παντως εδω και 2 χρονια εχουμε συμμαζευτε παρα πολυ...

να φανταστεςι κανω πραγματα που ουτε να διανοηθω δεν μπορουσα..πχ στοκαρω πανες οταν εχει προσφορες, αγοραζω απορροιπαντικα με προσφορες...εχω 4 αριελ στο υπογειο απο τοτε που τα πηρα με 10 ευρω εκπτωση συν κουπονι ...

και φυσικα φορμες τον φοφο πηρα στις εκπτωσεις- μονο 3 αυτη τη φορα ..και αυτο με βαρια καρδια

τι να γινει...δενπειραζει..θα επιβιωσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A,καλα,συμπεθερα μου οτι θα επιβιωσουμε,γεροί να είμαστε είναι το

μόνο σίγουρο!

Δε βαριεσαι..αλλα παιδάκια δεν εχουν ουτε να φάνε,τουλάχιστον εμείς κουτσα στραβα

προσφέρουμε όλα οσα έχουν ανάγκη κ με το λίγο παραπάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχ!!

Ιφιγένειααααα χρόνια πολλάάάά!!!!!!!!!

Να είσαι γερή,να ζεις μόνο ευτυχισμένες στιγμές,με το καλό να έρθει κ

η μπουμπούκα σου στον κόσμο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ νευρίασα ...εγραψα ενα σωρο...και πατησα υποβολη και χαθηκαν .... :evil::evil:

καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αγγελικουλα μου κανε υπομονη κοριτσαρα μου...ευχομαι με τους παλιοενοικους να ξεμπερδεψετε συντομα...ν απληρωθει ο αντρας σου γιατι χωρις λεφτα ολα στραβα πανε...και ο Ιασωνακος μας να γινει γρηγορα καλα...οταν βγουν οι εξετασεις περιμενουμε νεα...

Ιφι μου χρονια πολλααααααααααααα και καλα..με το καλο ν α ρθει η κοριτσαρα σου στον κοσμο...

χρυσουλινι μου τι κανετε? ο φοφος μας καλα?

κωνσταντινα καλημερα...

συμπεθερουλα μου που εισαι εσυ? ο γαμπρος μου καλα?

Στελλουνι μου γλυκοοοο...αν κερδισεις το τζοκερ..και παρεις εκεινο το σπιτακι...μπορει να ρχεται και η παπιομανα καμμια ατα ε? :lol::lol: τ κανει η Αφροδιτουλα μας?

Φανουλι μου ,δωρουλα μου τι κανετε αγαπες μου?

ακουστε τα νεα απο το ναζιαρικο παπι..

εχει γινει κοκετα ... η μικρη μου παπια :lol::lol: λογω ατοπικης δερματιτιδας εμαθε το σκατο την λεξη αλοιφη..την λεει αιφη!!!!!!!!! και πιανει πρωι πρωι τη μουριτσα της με ναζι και λεει αιφη...και δεν προλαβαινω να της βαλω ..λεει...πα...πα ...δηλ ποδια.. :lol: και αφου της βαζω στο ενα...λεει ..αλλο...!!!!και της βαζω και στο αλλο...αχ τι παιδι...

και όταν τρωει μπισκοτο ..τελειωνει το ενα και ερχεται με το πιατακι της και λεει ..κ αλλο!!!!!!!!!! :P:P εχει αρχισει και μιλαει ολο και πιο πολυ....ειμαι μια κουκουβααααααααααα λετε??????????????? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΡΙΟ εχει γενεθλια ο αντο μου!!!!!!!!!!! αλλα no money no honey... :( θα αρκεστει στα πολυ γλυκα φιλια μου!!!!!!!!!!!!!!! και μια μεγαλη αγκαλια απο τις δυο γυναικες του!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

δυσκολοι οι καιροι κοριτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια....ολοι μια απ τα ιδια......δεν με ανυσηχουν τα πραγματα ετσι οπως ειναι τωρα αλλα τρεμω για το ποσο μπορουν να χειροτερεψουν...κ μαλλον μπορουν παρα πολυ ακομη.........

Σεσ, κ γω ψωνιζω πανες σε προσφορες κατεβαζουν τοσο που την τιμη που δε λεει να μην παρεις...

Κ γω ειμαι στο απεγνωσμενο πλεον ψαξιμο για δουλεια αλλα ειναι τοσο απελπιστικα ασχημα τα πραγματα που πραγματικα δεν ξερω τι θα κανουμε....Σημερα μ εναν μισθο καλυπτεις μονο ωασικες αναγκες κ οσο παει δυσκολευει κ αλλο το πραγμα...

Κωνσταντινουλα, οντως οι ελευθεροι επαγγελαμτιες εχουν πληγει παρα πολυ απο την ολη κατασταση το γνωριζω απο πρωτο χερι, αλλα και με τις συνεχομνες μειωσεις των μισθων δεν ξερω ποιοι πραγματικα ειναι στην πιο τραγικη κατασταση....

Κ μεις το καλοκαιρι πρωτα ο Θεος περιμενουμε μεταθεση για το σπιτακι μας.. το οποιο εχει ακομη ενα σωρο ελλειψεις, οι οποιες αδυνατω να υπολογισω σε ποσα χρονια θα καταφερουμε να τιςκαλυψουμε....

Αλλα οπως ειπατε υγεια να χουμε κ ολα τα αλλα θα γινουν......

Καρολ, η παπενια ολα τα λεφτα.....πολλα φιλια να της δωσεις...

Χαρουλα, ξεχασα πριν να σου γραψω περαστικα....κ ολα ν πανε καλα..πως ειναι ο μικρος;;;;

Καλο μεσημερι σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...