Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

Καλησπέρα και πάλι μανούλες!!! Η μικρή κοιμάται εδώ και μια ώρα, συμμάζεψα λιγάκι και τώρα ξαναμπήκα!!! elenatsak τι θα πρέπει να περιεχει η αίτηση μου?!!! ρωτήστε με και θα σας απαντήσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΜΗΣΑ ΑΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ :(:( Η ΑΛΟΙΦΗ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΜΕΡΕΣ 9 Η ΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΠΑΕΙ 11 ΕΛΕΟΣ...ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΟΝΙΣΟΥΜΕ...ΖΕΤΑ ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????εγω κοιμησα τα μικρα μου κ τωρα θα αραξω να ξεκουραστω (οχι οτι εκανα τιποτα το ιδιαιτερο δηλαδη),αφου πρωτα σας καληνυχτισω!!!!!!!!!!

γεωργια μου αχ υπομονη κ τιποτ'αλλο!!!!!τι να κανουμε.....9 μηνες ειναι αυτοι :shock::shock::shock:

θα περασουν τι θα κανουνε (αλλα πως θα περασουν....).

λιγο μπερδεμα η κατασταση με τον αντρα σου ε??????? θελει να εχεις πολυ κουραγιο κ υπομονη!!!!!!!τωρα κατα ποσο τα διαθετει ευτα ο καθενας μας????!!!!!!!!!!!!..............

μπραβο ο μικρουλης μεγαλωνει κ μαθαινει!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

αχαχαχαχαχαχαχα ελενακι μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ηταν να μην παρω τη θεσουλα!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα που την πηρα.................. \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρια μου υπομονη κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε καταλαβαινω απολυτα,τα εχω περασει κ εγω!!!!! :(:(

λοιπον εχουμε κ λεμε:ξεκιναμε τη συνεντευξη για την ζετα!!!!!!!!!!

κ αφου επιμενει το ελενακι να μην χαλασουμε χατηρι εεεεεεεεεεεεεεε ???????????????????????????

λοιπον ζετα μου:

ποσο χρονων εισαι?

απο που εισαι?

την μικρη πως την λενε ή πως θα την πειτε?

δοντακια εχει?

αυτα για αρχη κ βλεπουμε!!!!!!

ελενακι πως με βλεπεις?????πως τα πηγα για πρωτη φορα??????????????

καλο βραδυ κοριτσακια μου κ καλη σας ξεκουραση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια όλες!

Καλά Μαρίνα μου φοβερή η στολή! Μπράβο φαντασία!! Καταπληκτική! Και εγώ βλέπω Ράδιο Αρβύλα αλλά χτες όχι και το απόσπασμα αυτό το είδα σε εκπομπές άλλες που το έδειξαν..Πάθαμε πλάκα!!!

Γεωργία μου τί έγινε? πώς τον είδες? τί σου είπε και σε απογοήτευσε? Σου είπε να πας για να τον δεις στον κόσμο του? :twisted:

Έλενα τί έγινε? τον συγχώρεσες ή ακόμα του τάζεις δικηγόρο? ;) Καλά έκανες και αφιέρωσες τη μέρα στο ζουζούνι σου..Και αυτου θα του έλειψε η μανουλίτσα του.

Μαρία μου έτσι η μικρή τσαχπίνα ε? Δηλαδή με τρόπο τώρα μου λες ότι ενδιαφέρεστε, για να ρθούμε να σας ζητήσουμε το χέρι?? :lol::lol::lol:

Ηλιάννα μου φτου σου κοπέλα μου! Έχει δίκαιο η 'Ελενα,ο Πανμαιακός δε βγάζει μόνο κουκλιά μωρά αλλά έχει και κούκλες μαμάδες!!! ;)

Ζέτα μου καλωσήρθες!!Να χαίρεσαι την κοριτσάρα σου! Είμαι η Μαρία και την 1η Ιουνίου άλλαξε η ζωή μου με τον Κωνσταντίνο.Για την συνέντευξη θα αφήσουμε τη Ζέτα αλλά θα πρέπει απαραιτήτως να έχεις κούκλα μπουμπού για να σε δεχτούμε!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα τώρα είδα το μην.σου! Μπράβο μια χαρά τα πήγες!!! Εσύ πήρες τον αέρα για τα καλά!!!! :lol::lol:;);):lol::lol:

Γεωργία μου ξέχασα!! Μπράβο στο Γιωργάκη μας!!Αχ, είδες με κάθε τι καινούριο που κάνουν πώς ξετρελενόμαστε και χαιρόμασ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟ ΠΕΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ :lol::lol::lol::lol: ΔΕΝ ΑΦΗΣΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!! ΑΝ Κ Η ΗΛΙΑΝΑ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΦΩΤΟ!!!!! :-w:-w

ΤΕΛΙΚΑ ΝΑΙ ΤΟΝ ΕΦΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΓΑΤΑ :lol::lol::lol::lol: ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΕΣΤ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΔΗΚΙΓΟΡΟ!!!!!

ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΛΕΜΕ :lol::lol::lol::lol::lol: ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕ ΜΟΥ ΚΑΝΑ ΜΑΣΑΖ ΚΤΛ!!!!!

ΛΕΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΑΙ! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!!!!!τελικα τα πηγα καλα ε???!!!!! :x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*;);););););):YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

πως ειστε σημερα???????εγω πριν καμια ωρα ξυπνησα με την κορη μου ενω ο αγγελακος κοιμαται ακομα! :shock::shock::shock::shock: !!τωρα θα παω να τον ξεπνησω!!!!!!

θα προσπαθησω να σας βαλω κ μια φωτο του αγγελου κ λεω θα προσπαθησω γιατι δεν εχω ιδεα απο αυτα!!!!!!αν τα καταφερω θα τη δειτε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολα φιλια σε ολες σας κοριτσακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας και απο μενα αν και καπως καθυστερημενα αφου σας την λεω καθε πρωι. Ετρεχα σε τραπεζες σημερα γιαυτο. Παραγγειλα της μικρης το φορεμα και ξεκινησαν και το ραβουνε. Ετοιμαζω το φαι της μικρης (κοιμαται αυτη τωρα) και καθησα να απολαυσω το καφεδακι μου.

Καλως την καλως την καινουργια φιλεναδα μας!!!Ελπιζω να μη μας φυγεις...Περιμενουμε φωτο απο το αγγελουδι σου

Ελα σιγα σιγα να καπαρωνονται ολοι αντρες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!Είδατε έμπνευση ο κουνιάδος????????????Πανικός έγινε!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Πολύ έξυπνος, μορφωμένος,ευπαρουσίαστος, παιδί για σπίτι!!!!!!!!!!!!!!!Αν βρειτε καμια που ενδιαφερεται..........ψάχνουμε καλό κορίτσι.............

Εμείς καλά είμαστε...............Ζετα μου καλωσορισες στον ΠΑΝΜΑΙΑΚΟ.........Επίσης θέλουμε αν γεννησες φυσιολογικά ή καισαρική για να σε προσθέσουμε στη λίστα μας σωστά και το ονομα της μπουμπους σου........

Ελενάκι πολύ καψόνι του καημένου............αλλά του αξίζει!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Σταμάτα όμως είναι κρίμα!!!!!!!!!!!!

Γεωργία μου πες λεπτομέρειες.........είναι στον κόσμο του λόγω έλλειψης ή του δίνουν τίποτα εκει μέσα που είναι?????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η λίστα μας................

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

ZETA2010: 6 Απρ. 2010 / κοριτσάκι /

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ΗΛΙΑΝΝΑ: 16 Απρ. 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Νικόλαος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

loukitsa2: 7 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

mairybaggelhs: 16 Μαϊου 2010 / αγοράκι / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ: 02 Ιουνιου 2010 / αγορακι / Παναγιωτης-Ραφαηλ/ καισαρικη

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

MIKA: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!!! λοιπόν, έχουμε και λέμε... είμαι 29 χρονών, θα γίνω δηλαδή 29 στις 30 Μαρτίου. Γέννησα με καισαρική στο Λητώ και την μικρούλα μου θα την βαφτίσουμε στις 21 Μαϊου και θα την ονομάσουμε Δήμητρα. Δημήτρης είναι ο μπαμπάς μου. Για την ώρα ξεκίνησα να ψάχνω για δουλειά... δούλευα σε μια μεγάλη τράπεζα και όταν έμεινα έγκυος μου την έφεραν κανονικότατα...θα σας τα πω κάποια άλλη στιγμή για τα επαγγελματικά!!! παράλληλα βέβαια κάνω και μακιγιάζ γι'αυτό όποια θέλει καλοδεχούμενη είναι!!!! όσο για φωτό θα προσπαθήσω να βάλω γιατί πραγματικά δεν έχω ιδέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

YES YES YES!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::D:D:D ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΦΑΦΟΥΤΗΔΕΣ Κ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ :D:D:D:D:D:D !!!!!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!! ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΛΟΧΑΝΕΙΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!! ΤΑΙΣΤΗΚΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ!!!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΨΟΝΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :D ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΑΘΕΚΤΗ!!!!!!!!!!! ΕΧΩ Κ ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ :lol::lol:

ΖΕΤΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ??????????ΚΑΙ ΝΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΣΥ ΠΑΤΗΣΕΣ ΠΟΔΙ Μ Ε ΤΟ ΟΝΟΜΑ :lol: ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ???? ΠΩΣ Κ ΕΤΣΙ????????

Α ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΥΣΤΡΕΙ Η ΑΙΤΗΣΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!

(ΟΑΤΑΤΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ>ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΥΝΝΗΜΕΝΟΥ>ΚΤΛ) ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΩΡΑ Κ ΜΑΝΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια ..τι εγινε...τι εχασα....για πιτε βρε κοριτσια εκανα αμαν να μπω :twisted::twisted::twisted:

τα νευρα μου λεμε :twisted::twisted:

μια ζετα καλωσ ηρθεσ στη παρεα να σου ζησει η μπουμπου σου......

ελενα γερα με τσαμπουκα (αφου σου κανει ολεσ τισ χαρεσ να σου πω κ εγω για ενα συνολακι που θελω να στο παρει να μου το στειλεισ ? :lol::lol::lol::lol: )

παω να διαβασω κ επανερχομαι μη με ξαποστειλει κ τα ξαναπαρω :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από αθήνα είμαι, ναι. όσο για το όνομα, ο άντρας μου έχει κόλλημα αν κάνουμε γιο να τον βγάλουμε το όνομα του πατέρα του που χάσαμε πριν από 6 μήνες...οπότε δε θα μου έπαιρνε και το κορίτσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aman ζετα εισαι μια κουκλα :shock::D καλα η κορη σου απεχτη μιαζεται πολυ τελικα εχει τα ματια σου η οχι ...οπωσ κ να χει ειναι πανεμορφη :D

τελικα μονο εγω ειμαι σαν δεκαεφταχρονο...ποτε θα μεγαλωσω :((:((

μαρια ο μικροσ καρναβαλοσ ειναι γλυκασ :x:x:x κ μελανουρι σαν τον δικο μου :mrgreen::mrgreen:

ελενα ειναι μεγαλη η λιστα λεμεεεεεε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζέτα μου καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!!! Να σου ζήσει η κορούλα σου η οποία είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!!!! (συμπεθέρα πες στην κυρία κοκοπίκου να μαζευτεί γιατί έσκασε και άλλη κουκλάρα στην παρέα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) Κι εσύ βέβαια είσαι πανέμορφη Ζέτα μου!!! Φτου φτου φτου και στις δυό σας!!!

Εγώ είμαι η Γεωργία θα γίνω 29 στις 7 Μαΐου και γέννησα των Γιωργάκη μου στις 15 Μαΐου (ήθελα απίστευτα πολύ να είναι ταυράκι!!!! - ο άντρας μου είναι γεννημένος 10 Μαΐου ;) - καταλαβαίνετε κορίτσια τι θα γίνεται στο σπίτι όταν μεγαλώσει ο μπόμπιρας!!!) με ΦΤ!!! Μετράμε 6 δοντάκια και έπονται και τα υπόλοιπα!!!

Κορίτσια χθες ο άντρας μου ήταν χαπακομένος και ήταν σα να έβλεπα έναν ξένο..... Σήμερα το πρωί με πήρε τηλ να μου πει ότι θα βγει την Παρασκευή και ήταν (τον άκουσα δηλαδή) πολύ καλύτερα... Με τον γιατρό του τα έχω πάρει πάααααααααααααρα πολύ άσχημα... Τον πήρα χθες να με ενημερώσει τι γίνεται και πώς θα πρέπει να συμπεριφερθώ κι εγώ και με γείωσε κανονικάτα!!!!! Μου είπε:"Θα τον δω σήμερα (για χθες που μιλήσαμε το βράδυ) και μιλάμε" και (ουσιαστικά) μου το έκλεισε!!!! Τον πήρα σήμερα και δεν κάνει ιατρείο (δεν έχω κινητό).....γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Θα τον πάρω πάλι αύριο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΟΧΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΚΟΠΙΚΟΥ ΜΑΖΕΨΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΣΚΑΣΕ Κ ΑΛΛΟ ΘΥΛΙΚΟ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!!!! :lol: ΑΥΤΗΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!!ΖΕΤΑ ΕΚΛΕΙΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΖΕΤΑ Η ΚΟΡΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΡΑΚΟΥΚΛΑΡΑ Κ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Η ΜΑΜΑ!!!!!!! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩΤΙΚΗ ΗΜΑΘΙΑ :o:o:o Κ ΓΕΝΝΗΣΑ 20/5 ..... ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΑΥΡΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!!!!! ΟΠΟΤΕ 2 ΤΑΥΡΟΙ ΕΝ ΥΑΛΟΠΩΛΕΙΟ!!!!!!!!! Κ ΕΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙ ΕΓΩ...ΜΑΜΗΣΕ ΤΑ ΣΠΙΤΙΚΟ!!!! :lol::lol::lol: ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΤΙΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑ!!! :lol::lol: Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΟΝΤΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑΔΙΑ ΧΑΧΑ!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΑΣ ΠΗΡΑΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ!!!!! ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΒΑΣΤΑΤΕ ΓΕΡΑ :lol::lol:

ΥΠΟΜΟΝΗ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ!!!!!!!!!!!!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!! ΚΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΡΟΜΠΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλησπέρες!!

Εγώ μόλις έφτιαξα κάτι τρουφάκια και θα τα τσακίσω όπου να 'ναι!!!!

Να πω στη Ζέτα ότι είναι κουκλάρες,μάνα και κόρη!! Έτσι, έτσι να έχουν και λίγο συναγωνισμό οι μικρές νύφες του Πανμαιακού!!! :lol::lol: Γιατί πολύ μας έπαιζαν στα δάχτυλα εμάς τους άντρες..όχι τίποτα άλλο, αλλά είμαστε και μάγκες και δεν τα σηκώνουμε αυτά!!!

Ζέτα, μου είσαι πολύ γνωστή φυσιογνωμία..δεν ξέρω..κάποια ηθοποιό μου θυμίζεις... :-?:-? Εμένα διδυμάκι είναι σαν εμένα! Και εγώ ταύρο ήθελα που ήταν και ο πατέρας μου..

Έλενα κάτι παπουτσάκια θέλω αθλητικά..κάντα 2 τα ζευγάρια αν γίνετε!!! :lol::lol:

Θένα αφού σου λέω όταν βλέπω το δικό σου, κάτι κοινό έχει με τον δικό μου!! Φέρνουν κάπως!!

Γεωργία μου,καλά του δίνουν χάπια για να είναι σε καταστολή?..είναι μέρος της θεραπείας αυτό ή.....

Του γιατρού έπρεπε να του την πεις...τί θα πει, όταν τον δω? Πρέπει ανα πάσα ώρα και στιγμή να ξέρει τί συμβαίνει στους ασθενείς του...εδώ χτίζονται και γκρεμίζονται ζωές και οικογένειες και αυτός "όταν τον δει"? :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τελικά κορίτσια κι εμένα τα 100ml γλυκόζης μου έγραψε ο γιατρός και 4 μετρήσεις... +γενικές αίματος και ούρων!!! Ρώτησα για το εμβόλιο και μου είπε ότι δεν το κάνει γενικά. Θα ρωτήσω και την καινούρια γιατρό να δω τι θα μου πει και θ' αποφασίσω. Αν και γενικά είμαι υπέρ των εμβολίων και διάβασα ότι το συγκεκριμένο είναι καλό να το κάνεις 28η με 30η εβδομάδα. Είδωμεν!!!
    • Ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά σε όλες μας κορίτσι μου. Απλά αυτήν την εβδομάδα νομίζω ότι έχουν ευθυγραμιστεί οι πλανήτες βρε παιδί μου...  
    • Καλημερα κορίτσι μου, λυπάμαι πολυ για αυτά που έχεις περάσει… δυστυχώς για κάποιες από εμάς ειναι δύσκολο το ταξίδι αυτο. Ηθελα να σε ρωτήσω αν έχεις κανει ποτε καμπύλη ζαχαρου. Ξερω μια περίπτωση που είχε θέμα κ δεν το γνώριζε, και το ανακάλυψε ένας ενδοκρινολόγος. Όταν διορθώθηκε έμεινε φυσιολογικά έγκυος. Δεν είχε μπει καθολου στη διαδικασία εξωσωματικής η συγκεκριμένη. 
    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...