Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

ΑΧ ΞΕΜΥΑΛΙΣΜΕΝΗ!!!! ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΛΕΩ....ΚΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ!!!!!!!!

ΘΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΟΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :lol::lol::lol::lol: ΕΧΕΙ Κ ΤΟ ΥΦΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol:

Ζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΛΙΓΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΙΓΑΚΙ.ΗΡΘΕ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΗ ΑΓΩΓΗ, ΤΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΚΙ ΕΝΑ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΜΑΡΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΞΥΠΝΙΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΠΟΝΑΕΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΠΡΑΚΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ, ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΣΗΚΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΟΥΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ. ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΦΥΣΙΚΑ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΗΣ ΕΛΕΝΑΣ. ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ. ΚΑΛΕ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ? Ή ΠΗΓΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ?

ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΝΡΙΣΚΕΙΣ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙΑ ? ΨΑΧΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ. ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΑΤΝ ΤΟ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΓΡΑΨΩ.

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ....ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΒΕΓΓΟΣ ΣΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΙΗΤΗ ΑΥΓΕΡΙΝΟ....

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΣΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ? ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ? ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ. ΚΑΛΑ Ο ΖΟΡΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΣΑΤΙΚΟΥΛΙΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΑΛΕΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ ? ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΟΙ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????????πως ειναι τα μικρα ζουζουνακια μας??????????????????????????

εγω χθεςδεν μπηκα καθολου,ειχε ρεπο ο αντρουλης μου,αφησαμε τα παιδια κατω στη μαμα μου, κ ειμασταν βολτιτσα ολη μερα σχεδον!!!!!!ααχχ το ειχα πραγματικα πολυ μεγαλη αναγκη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αλεκα μου πολυ ωραια η αμαξα με τον καθρεφτι κ το ποιηματακι κ γενικα θα ειναι ολα καταπληκτικα κοριτσι μου!!!!!!!!!!μια πραγματικα πριγκιπικη βαπτιση για την μικρη σου πριγκιπισσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελενα μου γραφτους ολους κανονικοτατα κουκλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!η λενε η δε λενε ........απ'τη μια μπαινει κ απ'την αλλη βγαινει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: παλι εγραψες ρε καλιτεχνη!!!!!!!!!!!!!!!!!! (με αυτο που συμπληρωσες στο ποιηματακι της αλεκς εννοω)

ρενατα μου ευχομαι να γινει πολυ συντομα καλα ο αντρουλης σου κοριτσι μου κ να ειστε ολοι πλεον οπως κ πριν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας φιλω ολες μα ολες κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ζητω συγνωμη σε οσες ξεχασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβαλα τη μικρη για νανι, εκανα το μπανακι μου και αγκαλια ενα μπουκαλι νερο να πινω για να μην πειναω...Εχασα 4κιλα κοριτσια και πεταω απο τη χαρα μου,ελπιζω μεχρι τη βαπτιση να ειμαι κουκλαρα!!! Πρεπει να παρω και καινουργια σεξυ εσωρουχα για τη βαπτιση (παντα με καινουργιο ρουχο περνω και ενα στρινγκακι) τωρα θα κοιταξω για μωβ κορσε οχι με ζαρτιερες απο κατω για να ταιριαζει με το φορεμα και να συγκρατει το στηθος που εχει πεσει απο το ρουφα ρουφα της σαντυς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν....

Μια φορά κι έναν καιρό

σε ένα κόσμο μαγικό

σε μια όμορφη κοιλάδα

ζούσε μια μικρή νεράιδα!

Μια κοπέλα πανωραία

κι απ'τ'αστέρια πιο ωραία,

με δυο όμορφα ματάκια

και δυο χείλη λουλουδάκια!

Κι έφτασε ο καιρός και πρέπει

το όνομά της να διαπρέψει

όλη η γή να το γνωρίσει

στα ουράνια να αντιχήσει...

Κυριακή θα την βαφτίσουν

και γιορτή χαράς θα στήσουν!

Οι γονείς και οι νονοί της

και οι πιστοί υπήκοοί της...

Σάντυ όμως θα την αποκαλούν

όλοι όσοι την αγαπούν...

Και στον πύργο της θα ζήσει

στη ζωή θα ευτυχίσει!!!

Μου πήρε λίγη ωρίτσα αλλά ελπίζω να σου αρέσει συμπεθέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΥΤΟ ? ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΑΝΤΩΣ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ? ΝΑ ΗΞΕΡΕΣ ΠΟΣΟ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ...ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ. ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ. ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΑΥΤΟ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ. SOS !!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΕ ΕΙΔΕ ΕΝΑΣ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ ΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ. ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ? ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΤΟ ΒΑΖΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι Ρενάτα μου...

Στην εφηβεία μου άρεσε πάρα πολύ να γράφω ποιήματα και αυτού του είδους (απλά και παιχνιδιάρικα) ήταν παιχνικάδι για μένα.... Είχα γράψει θυμάμαι απο ένα τετράστιχο σατηρίζοντας όοοολους τους καθηγητές μου!!! χαχαχαχαχχαα

Μου άρεσε όμως να γράφω γενικότερα έτσι πιο... ελεύθερα....... Πού ξέρεις, άμα πλουτίσω μπορεί να το ρίξω στη συγγραφή!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το πουλάκι, εγώ το βάζω όπως τύχει.... Κανείς δεν μου είπε ποτέ τίποτα!!! Δεν νομίζω ότι υπάρχει θέμα...

Εγώ πάλι έχω το εξής θέμα.... Χθες είδα ότι έβγαλε σπυράκια στο ποπουδάκι του..... Σαν σύγγαμα (έκζεμα δηλαδή) τον πλάκωσα στις αλοιφές (έχουμε μία πολύ καλή στην εταιρεία) και ήδη ηρέμησε αρκετά..... Λέτε να ρωτήσω το γιατρό? Το κακό είναι ότι πλέον δεν τον καταλαβαίνω πότε κάνει κακά του και πιθανόν κάποιες φορές να έμεινε λίγη ωρίτσα με την πάνα ...."γεμάτη".... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:ΡΕΝΑΤΑ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥΛΑΚΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΑΛΛΟΝ :lol::lol::lol::lol::lol: ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ :lol::lol::lol: ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???????????????????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock::oops::oops::oops: ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ! ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ,Κ ΤΟ ΛΕΕΙ Κ ΣΤΟ DVD ΤΟΥ ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ! ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΔΙΑΡΟΕΣ! ;) ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΤΑΠΑΝΩ :lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΕ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ! :lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣ ΠΙΑΣΩ Κ ΤΙΣ ΥΠΟΛΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ.............

ΗΛΙΑΝΑ ΖΗΛΕΥΩ ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!! Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ! ΚΛΑΣΙΚΗ ΧΑΖΟΜΑΜΑ!!!! Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΝΟΤΑΝ :lol:

ΓΕΩΡΓΙΑ ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] ΣΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΣΟΥ!!!!!! ΧΑΧΑΧΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΑΖΟΥΛΗ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΝΑ ΠΟΙΗΜΑ Κ ΠΗΓΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ Κ ΑΠΑΓΓΕΛΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol: Κ ΜΕΤΑ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΚΑΠΕΛΟ!!!!! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ???? :lol: ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΑΜΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ!!! ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΟΧΩΡΙΣΕΙ ΠΟΛΛΥ....ΜΕΛΑΝΙ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!

ΑΛΕΚΑΚΙΙΙΙΙΙΙ #:-s#:-s#:-s 4 ΚΙΛΑ????????????????? ΧΑΛΙΑ ΕΓΙΝΕΣ :lol::lol::lol: ΦΑΕ ΛΙΓΟ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχχαχαα

Κοίταξε να δεις Έλενα.... με όλα αυτά που ζώ το άσπρο το κουστουμάκι με τα ....μακρυάααααααα μανικάκια κοντά είναι.... Πρέπει όμως και να πρωτοτυπήσω!!!! Λες να φορέσω νυφικό και να βγω μέσα στη βροχή να απαγγείλω? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το ...μελάνι το εννοείς?!?!?!?!?! Να υποθέσω ότι κάνεις πλάκα έτσι? Τόσο πολύ έχω στεναχωρεθεί που τα σκέφτομαι όλα!!! χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΤΟΣΟΝ ΚΑΙΡΟ!!!!!! :D ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΑΝΙ :lol::lol: ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΑΠΟ ΣΤΥΛΟ BIC ΠΑΝΕ ΠΑΡΤΟ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ :lol::lol::lol::lol: ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΟΥ! :lol:

ΝΑΙ ΤΟ ΜΕΛΑΝΙ(ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ) ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΥ ΣΥΓΚΑΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΡΕΜΕΣ!

ΕΣΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ!!!!

ΚΑΙ ΝΑΙ..... ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΟΙ ΣΚΑΤΟΥΛΕΣ ΜΥΡΙΖΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ ΧΑΜΠΑΡΙ!!!! ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΒΑΖΩ SUDOCREAM!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ Κ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΕΥΡΩ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ sudocream του βάζω .... έχω την εντύπωση ότι τα μαντηλάκια μου την έκαναν τη δουλειά....

Εγώ χρησιμοποιώ της pampers ή babycare και αυτές τις μέρες που είμαι στη μαμά μου είχε πάρει (η μαμά μου) από τα lidl και επειδή χρησιμοποιούσαμε αυτά έχω την αίσθηση ότι αυτά φταίνε..... Για πες λίγο γι'αυτό το μελάνι... τι παίζει... μάλλον τα λέγατε την περίοδο που είχα χαθεί όταν είχα το θέμα με τον άντρα μου (πριν το ...καταλάβει ο ίδιος...) συγγνώμη αν γίνομαι κουραστική....

Ευχαριστώ βρε φιλενάδα για τη συμπαράσταση!!!! (για το ευρώπουλο λέω....) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΧΑΛΑΛΙ ΒΡΕ!!!! :lol::lol::lol:

ΠΑΣ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΣΟΥ Κ ΖΗΤΑΣ ΜΕΛΑΝΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΑΜΑ! ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ...ΠΑΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑΜΠΟΝΑΡΙΣΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΤΟΥ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΑΚΟΜΑ Κ ΠΛΗΓΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΣΥΓΚΑΜΑ...ΦΕΥΓΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ!

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΗΨΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΛΥ ΔΙΑΡΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΛΗΓΗ ΑΠΟ ΣΥΓΚΑΜΑ Ο Ο ΠΟΠΟΣ Κ ΤΣΙΡΙΖΕ!!!! ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!

ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΑΜ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ!!!! ΕΓΩ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΑΜ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΑΛΑΓΜΑ Κ ΔΕΝ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΗ ΚΡΕΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!! ΧΑΘΗΚΑ ΜΙΑΟΙ ΑΠΙΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΙΑ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ. ΛΟΓΩ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΚΑΤΩ ΟΡΟΦΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕ ΠΟΛΥΜΠΑΙΝΩ. Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ Κ ΔΕ ΒΟΛΕΥΕΙ.ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΒΡΕ! ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ 76 εκ. ΚΑΙ 9 ΚΙΛΑΚΙΑ! ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΙΝΙΚΑ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΜΠΟΥΚΟΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ Κ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΗ ΦΩΤΟ ΜΑΣ . ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΑΣ! ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΕΦΤΑΣΑ..ΚΛΑΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑ!ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!

Καλέ πόσα γράψατε? Ροδάνι πάει η γλώσσα σας!!! :lol::lol::lol:

Εμείς σήμερα αν και βροχερή μέρα ετοιμαστήκαμε,το ζεύγος και ο σκατούλης, και πήγαμε βολτούλα..πήγαμε και απο τα τζαμπο και πήραμε στολή..αξιωθήκαμε τελικά :oops::lol: ..ότι έμεινε φυσικά..κορίτσια αδειάσαν τα ράφια!! :shock: μωρουδίστικες στολές έμειναν μόνο 4-5 είδη και από 1-2 στολες σε κάθε είδος :shock: .Τελικά του πήρα στολή πειρατή!! Θα τον ντύσω και θα σας βάλω φώτο να τον δείτε να κρύψετε τους θησαυρούς σας από το φόβο σας!!!Πήραμε και εγώ και ο μπαμπάς μας από ένα καπέλο πειρατικό(κόκκινο εγώ,μαύρο ο μπαμπάς) για να ντυθούμε ΤΟ ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ!!!! :lol::lol:

Ρενάτα μου μακάρι όλα να πάνε καλύτερα σιγά σιγά..

Γεωργία μου μπράβο σου!! 'Εχεις ταλέντο!! Καταπληκτικό το ποιηματάκι!!

Αλέκα μου δίνεις τα 4 κιλά σου? Εγώ θέλω να πάρω κνα κιλό..ο γιος μου με ξεζούμισε!!Πλάκα πλάκα,μπράβο σου πάντως! Μην ανησυχείς, μέχρι τη βάφτιση, μάνα και κόρη θα αναστατώσετε τη Ρόδο!!! ;)

Μίκα σε χάσαμε!!!Τί κάνει η μπουμπού σου?

Έλενα τί έγινε με τη δουλειά σήμερα? Αυτό με το μελάνι μας το είχαν πει για μια θεία μου ηλικιωμένη που έκανε πληγες στο κρεβάτι που ήταν,και το μελάνι έκανε θαύματα.

Κορίτσια εγώ δεν κοιτάω το πουλάκι του..Κανένας δε μου είπε τίποτα και πάντα κανονικά κάτω το βάζω στο παμπερς..πρώτη φορά ακούω για πάνω!!!Και κρέμα για το σύγκαμα δεν του βάζω ποτέ προληπτικά..sudocream έχω και εγώ και ζήτημα αν έχει συγκάψει ελαφρά 2 φορές και του έβαλα..εμένα από την κλινική, μου είχαν πει να μην του βάζω προληπτικά για να μην γίνει ευαίσθητο το δέρμα του..και δεν ξέρω αν το έχει το δέρμα του ή αν είναι που δεν του έβαζα κρέμα, πάντως σας λέω 2 φορές όλες και όλες αν έχει κοκκινήσει ελαφρώς!

Α! Και Θένα, τέλειος ο Δον Ντιέγκο!!!Αυτός είναι Ζορό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOY KAPTEN XOYK ME TO PEIRATIKO SOY :lol::lol:

ΑΛΛΕΣ ΜΑΡΙΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΑΓΗ ΠΑΝΑΣ!!!! ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΓΚΑΙΚΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΑΛΑΓΜΑ ΒΑΖΩ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσαρες μου μουτζουρωμενες με το πωπουδομελανι σας. Η Σαντυ ως συνηθως κανει τον τιτανικο στη κουνια της και εγω εκατσα να σας διαβασω....

Συμπεθερα ΑΥΤΟ ΘΑ ΒΑΛΩ (μακαρι να χωραει ομως.....)παντως αυτο θα μπει. Τωρα αν ειναι να το απαγγελεις με νυφικο στη βροχη θα βαλω αλλο.....θα συμβαλλω και εγω με ευρουλακια στη τιαρα απο τα νυφικο σου (εσυ με τιαρα οχι με καπελο)!!!! Δεν το εχω χρησιμοποιησει το μελανι αλλα κανει θαυματα εχω εδω στο σπιτι παντα για ωρα αναγκης. Και εγω sudocream χρησιμοποιηω αλλα αμα δω συγκαματακι σαν σπυρακι της βαζω bepanthol (μου το ειχε πει ο παιδιατρος) μονο τοτε ομως ή την χρησιμοποιω αν βγαλει στο σωμα της κανενα σπυρακι σαν λειχινα....

Μικα μου που χαθηκες μαρη??? Ξεκινησες δουλεια??? Στο ιδιο νησι ειμαστε και εναν καφε δεν εχουμε πιει.... Η μικρη τι κανει???

Να χαρω εγω εναν πειρατη ομορφο πανεμορφο.... Βαλε φωτο να σας δουμε... Μαριαχαρ σου στελνω οσα κιλα θες δεν τα θελω παρτα παρτα!!!!

Σημερα εχω ΟΑΕΔ και μετα μαλλον θα παω στη μανα μου με τη μικρη μπας και ο πατερας της τελειωσει με τις πορτες που ακομα δεν εχει αρχισει καλα καλα....Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ αλήθεια συμπεθέρα σου άρεσε?!?!?!?!?! Πολύ χαίρομαι!!!!!!!!!! Θα χαρώ πολύ να το χρησιμοποιήσεις!!!! (αν το χρησιμοποιήσεις περιμένω οπωσδήποτε προσκλητήριο να μπει στο ψυγείο δίπλα απο του γαμπρού σου!!! χαχαχαχαχχαχαχχαα) Μην ανησυχείς και έχω πολλά άλλα ποιήματα να απαγγείλω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έλενα ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!! Θα πάρω κι εγώ μελάνι να το έχω αν και σήμερα ο ποπουδάκος μας ήταν καλύτερα!!! Κι εγώ sudocream του βάζω και μάλιστα σε κάθε άλλαγμα!!!

Εγώ "ξεκίνησα" δουλειά!!! Τελικά θα δουλεύω στον ...πεθερό μου αλλά από...το σπίτι!!!! Έτσι και προστριβές δεν θα έχω και θα βγάζω και κανένα φράγκο!!!! Μάλιστα η νέα μου σύμβαση είναι 4άωρη και έχω και μειωμένο κατά μισή ώρα!!!! Μια χαρά με βόλεψε!!!!! Τώρα σκέφτομαι να πάρω ένα laptop γιατί είμαι η υπεύθυνη της ιστοσελίδας της εταιρείας και εφόσον τώρα θα "δουλεύω" κανονικά θα πρέπει ανα πάσα στιγμή να μπορώ να επέμβαίνω και να κάνω αλλαγές.... Πήγα είδα χθες ένα Sony και το ερωτεύτηκα!!! Βέβαια θα προτιμούσα της Apple Mac αλλά ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΆ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!! χαχαχαχχαχαχαα

Αυτό που είδα είναι γύρω στα 600-700... θα το πάρω με δώσεις φυσικά αλλά πρέπει να το συζητήσω πρώτα με τον άντρα μου οπότε θα περιμένει 1-2 εβδομάδες η απόφαση....

Μαράκι μου έχουμε κι εμείς στολή κουρσάρου!!!! Έτσι όπως το πάνε τα ζουζούνια μας ούτε σώβρακο θα μας αφήσουν!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Θένα ο Ζορρό είναι απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!! Κούκλος!!! φτου φτου φτου !!!!!!!

Μικα περιμένουμε την φωτό!!!

Αυτά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!! ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΜΕ :lol:

ΑΛΕΚΑ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΤΖΙΔΙΚΟ ;)

ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΙΣΕΙΣ!!! Κ ΣΤΕΙΛΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΟ ΚΑΝΑ ΕΥΡΩΠΟΥΛΟ :lol: ΒΑΠΑΝΤΗΟΛ ΔΕΝ M ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!! [ΠΟΛΛΥ ΛΥΠΑΡΗ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕΣ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ!!!! Κ ΑΜΑΜ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΙ 3ΩΡΟ ΜΟΥ ΛΕΣ??? ΜΗΠΩΣ ΘΑ Σ ΕΛΕΝΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?? :lol::lol: ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ μανεσ

πω πω τι διαβαζω σημερησ....μελανια τσουτσουνια συκωμενα :lol::lol: κ ποιματακια για τη πριγκιπισσα σαντι :mrgreen::mrgreen: .

εμεισ το τσουτσουνι το εχουμε λευθερο να αλονιζει οπου θελει αν κ οι γιατρινεσ το βαζουν πανω οχι για καποιον λογο....καλε ρωτηστε τουσ αντρεσ σασ που τουσ βολευει :lol::lol: γιατι νομιζω απ οτι βλεπω κ απ τον Γιωργο πανω το βαζει ;) αντε να κανουμε κανα γκαλοπ να μαθαινουμε κ εμεισ οι γυναικεσ τιποτισ :lol::lol:

αχ να μουν εγω στη ροδο αλεκα καθε μερα θα με ειχεσ :lol: ....εδω ολο κριο βρε παιδι μου πουντιασαμε κ την δευτερα ειδα στο ΜΕΤΕΟ θα εχουμε χιονια :shock: παει η βολτα :cry:

τεσπα αυτα φιλια στισ δουλευταραδεσ μανεσ ...εγω τελοσ απο σεπτεμβρη βλεπουμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..........και χθες σας έγραψα αλλά τα σβησε το βλαμμένο και δεν είχα χρόνο να τα ξαναγράψω........... :(:(:(:(:(:(

Κι εμάς η πουλλού μας πάει όπου θέλει.........κανείς δε μου πε τίποτα...........Ρενάτα εσύ το έθιξες????????Πες στο θείο αν του βολεύει αυτουνού πάνω εμείς δεν έχουμε πρόβλημα...........ας μας αφήσει όμως να τη βάζουμε όπου θέλουμε!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αλέκα το προσκλητήριο είναι πολύ ωραίο και το στοιχάκι της συμπεθέρας ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!Όλα θα ναι τελεια για την πριγκίπισσα Σαντυ!!!!!!!!!!!!!

Γεωργία μου πολύ καλό...........θα πληρώνεσαι και δε θα βλέπεις τα μούτρα τους!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!Και μην ανησυχείς μια χαρά θα είναι ο Αλεξ και θα το ξεπεράσετε κι αυτό!!!!!!!!!!!!!!Εμείς βάζουμε sudocrem και είμαστε μια χαρά!!!!!!!!!!!!Αποκλείεται να χεστούμε και να μην το πάρουμε είδηση...........όλη η γειτονιά μυρίζει!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:

Εμείς απόψε έχουμε καρναβαλλίστικο χορό και δεν έχω ιδέα τι θα ντυθώ............σκέφτομαι να βάλω τα καλά μου και κάτι φτερά που έχω και να πάω...........δε μ' επιασε κι η έννοια...............

Το πειρατικό μου άρεσε πολύ Μαρία μου!!!!!!!!!!!!Πολύ καλό!!!!!!!!!!!!!!

Ποιαν ξεχασα??????????ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Είδες όλα καλά με τη δουλειά μη σκας!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά και καλό τριήμερο!!!!!!!!!!!!!!!!Θένα μου κι εμάς τη Δευτέρα χάλια θα ναι ο καιρός λέει............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσάκια μου τί κάνετε?

Εμείς καλά είμαστε...Τα ίδια..σήμερα εμένα με έπιασε μια βαριομάρα άλλο πράμα...δεν έχω όρεξη να κουνηθώ από το πρωί...

Γεωργία μου μια χαρά με τη δουλειά!όντως αφού θα δουλεύεις από το σπίτι ποιός θα σε ελέγχει για τις ώρες? Και καλά λέει και η Μαρίνα, δε θα βλέπεις ούτε τα μούτρα τους!!

Έλενα δε μου πες, τί είπαν τα κοράκια?

Αλέκα Πειραιάς-Ρόδο έχει απευθείας καράβι? Πόσες ώρες κάνει ξέρεις? Άσχετο αλλά είχαμε μια συζήτηση σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΜΑΡΙΑ ΠΗΓΑ ΕΓΩ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΩ 11 ΩΡΕΣ Κ ΛΑΛΗΣΑ!!!!!!!!!!!! ΒΑΛΕ Κ ΚΑΝΑ 3 ΩΡΟ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΡΟΔΟ :o:o ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ!!! ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΜΕ ΠΛΟΙΟ!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΕΓΩ ΜΕ ΑΠΛΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΧΟΡΟ :)

ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΧΕΣΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ....ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ :lol::lol::lol: ΠΟΛΕΜΑΩ ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ!!!! ΥΠΟΥΛΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ!!!! ΠΕΤΑΩ ΑΤΑΚΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΟΝΤΙΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ Ο BOSS ΤΥΠΟΥ :arrow: ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ????? ΜΙΑ ΠΑΛΕΤΑ ΜΩΡΕ ΣΕ 4 ΩΡΕΣ????? ΠΟΠΟ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΣΑΣ ΟΛΕΣ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙ???? ΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΧΑΛΑΡΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ ΚΑΛΟΣΥΝΑΤΟ!!!!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ :lol: ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΟΛΕΜΟ :x ΑΣ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΟΥΝ ΤΩΡΑ!!!!!!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΙΩΜΕΝΟ ΩΡΑΡΙΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ Κ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!!!! :lol:

ΡΕΝΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?????? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ??????? Η ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ???????????????

ΘΑΛΕΙΑ ΗΛΙΑΝΑΑΑΑΑΑΑ ΖΕΙΤΕ ΜΩΡΕ??????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είσαι φοβερή!!! :lol::lol::lol: Καλά τους κάνεις γιατί κάτι τέτοιοι άμα σε βρουν αδύναμη σε πατάνε...

Και όπως είπες, αυτοί ήθελαν πόλεμο..ας τον υποστούν τώρα!!!

Είχαμε πάει Κρήτη πρόπερσι με καράβι,super fast,και κάναμε 6 ώρες...αλλά για Ρόδο?

Όντως Έλενα, τί να κάνει η Ρενάτα και η Ηλιάννα? Ρενάτα καλύτερα ο άνρτας σου?Ηλιάννα σε ρίξανε οι αναγούλες και οι ζαλάδες? Και η Θάλεια? Η Ρουμπέλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...