Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΑΙΕΣ... :D:D:D

ΘΕΝΑ ΠΑΛΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ??? :(:( ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΤΙΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια !!!!!!!

...οχι ....οχι .... δεν φοβήθηκα ... ούτε τρομοκράτήθηκα.... ούτε με τις συνεντεύξεις .... ούτε με τα Ε9 .... απλά σας έχω ήδη πει ότι μπορώ μόνο από τη δουλειά (δηλαδή 9,00-16,00) να σας γράψω.... και δυστυχώς δεν έχω όλο το 7ωρο δικό μου για το mammyland... :|

σας ευχαριστώ πολύ λοιπόν που ανταποκριθήκατε στην ερώτησή μου :P .......

στα γρήγορα ....

Ηλιάνα μου να χαίρεσαι τα δύο σου παιδάκια κ με το καλό κ χωρίς άλλες περιπέτειες το τρίτο ... να είναι γερό δυνατό και πιστεύω (γιατί είμαι πάντα αισιόδοξη) ότι όλα καλά θα πάνε!!!!!

Δηλαδή με την Αννα Μαρία σου έχουμε ακριβώς 2 χρόνια διαφορά ....

Θένα μου... να σου ζήσουν και τα 3!!!!!!! Βρε ήρωα.... πως το παλεύεις???? Συγχαρητήρια !!!!!!! Πάντως .....όντως με πήρες από τη μούρη.... εγώ η κακομοίρα ... :roll: μια ερωτησούλα έκανα έτσι για να ξέρω πάνω κάτω τι γίνεται σ αυτές τις ηλικίες , καθώς οι φίλες μου έχουν πια πιο μεγάλα παιδάκια κ καμία τους δεν θυμάται να μου πει τι κάναν τα παιδιά τους σ αυτή την ηλικία :cry:

Κατά τ άλλα δεν αγχώνομαι σε γενικές γραμμές για το παραμικρό ..... μη με παρεξηγήσετε άδικα ..... :oops:

Γιωργία να χαίρεσαι το Γιωργάκη σου !!! .. το ΦΤ ... να φανταστώ είναι φυσιολογικός τοκετός εεεε ??? :?

(κουτή ερώτηση... )

Mariaxar ... χαίρομαι πολύ που σε έχουμε στη παρέα καθώς οι γνώσεις σου είναι πολύτιμες!!!!! Να χαίρεσαι το "ανθρωπάκι σου"!!!!!!! ... και σε ευχαριστώ πολύ για τις πρώτες συμβουλές σου ... !!!!

... και MARIA1984 ... να σου ζήσει κ σένα η κοριτσάρα σου με τα .... "κοκό" της .... και τα "παπού" της !!! Φαντάζομαι το παππού της καμάρι !!!!!!!!! :D

Να σας ζήσουν ξανά σε όλες (κι αν ξέχασα καμία ... συγχώρέστε με .... είναι μέχρι να σας μάθω ..... ) τα παιδάκια σας..... !!!!!!!!!!

Θα σας αφήσω προς το παρόν ... περιμένω τις ερωτήσεις σας .... καλύτερα να είναι με σειρά 1,2,3, ώστε να μου είναι ευκολο να απαντάω... κι από μία απο σας .... μη μου κάνετε πολλές μαζί διαφορετικές ερωτήσεις... κ μπερδευτούμε.... !!!! :roll::P ....

Σας χρωστάω φωτό ..... αλλά σίγουρα να ξέρετε ότι θα πρέπει να σας προτιμήσει κ η Αννα Μαρία πρώτα απ΄όλους !!!!!!!!!!!! :lol: Είμαστε πολύ επιλεκτικές ...... :lol:

Σας φιλώ .... αν δεν προλάβω να σας απαντήσω σήμερα .... θα τα πούμε τη Δευτέρα γιατί το ΣΚ φεύγουμε οικογενειακώς ταξιδάκι στη Σύρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ. ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΜΕ. ΜΗΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΤΑ ΜΠΟΜΠΟΥΚΙΑ ΜΑΣ. ΣΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΜΑΣ. ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΦΩΝΑΖΕΙ. ΜΑΜΑ, ΜΠΑΜΠΑ, ΝΤΑΝΤΑ, ΠΑΠΑ, ΑΝΤΕ ΚΛΠ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ. ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΙ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ. ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ. ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΑΚΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ? ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΦΑΡΜΑΚΟΓΛΩΣΣΑ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ...

ΑΛΕΚΑΚΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ. ΑΣΕ ΚΙ ΕΣΥ ΤΙΑ ΚΑΚΙΕΣ ΓΛΩΣΕΣ ΝΑ ΛΕΝΕ. 40 ΑΤΟΜΑ ΕΙΧΕΣ ΟΛΑ ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΝ ΝΑ ΠΟΥΝΕ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΣΑΝΤΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ.

ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΓΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΑΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΘΑ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ, ΜΗΠΩΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ. ΣΙΔΕΡΩΝΩ , ΣΥΒΕΧΙΖΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες μου!!!!!!!τι κανετε????ειχα γραψει κ το πρωι ενα κατεβατο κ με πεταξε εξω κ σβηστικαν ολα :twisted::twisted::twisted: κ τωρα λεω να καναγραψω παλι!!!!!

λοιπον κοριτσια εκλεισα κ στον αλλο γιατρο (εδω χαλκιδα γιατι το ραντεβου που εχω κλεισει για μετα το πασχα ειναι σε εναν γιατρο στην αθηνα), για την τριτη το πρωι!!!!!σ'αυτον που ειχα μεχρι τωρα δεν ξαναπαταω!!!!θα παω στο ιασω να κανω την αυχενικη μαζι του κ τελος!!!αρκετα!!!! :twisted: στην αρχη (στην πρωτη εγκυμοσυνη),ηταν αλλιως ενω μετα αλλαξε.δεν τον νοιαζει τιποτα δηλαδη!!!κ ο μονος λογος που πηγα παλι σ'αυτον ηταν επειδη θα γεννουσα εδω στην κλινικη του ωστε να μπορω να βλεπω τα παιδακια μου καθε μερα!!!!!!

γεια σου ρε θενα με τα ωραια σου!!!!!!!!παλι με εκανες κ γελασα ετσι οπως τα λες!!!!!!! :lol::lol::lol: μεγια μεγια κ το μπουφανακι!!!!!!!αφου σου ελεγε κ αυτο ''παρε με παρε με'' καλα εκανες κ εσυ κ το πηρες!!!!!δεν κανουμε τετοια λαθη!! ;);):lol::lol::lol::lol:

γεωργια μου καλα εισαι κοπελα μου??? τι εγινε γυρισε παλι πισω το παλικαρι?? κοιτα την γεωργια το παιδακι σου κ μετα ολα τα αλλα!!!!!!!!

ελενακι μου τι κανεις κοπελα μου????σημερα δουλεια ε???

αλεκα μου ολα τελεια στη βαπτιση αν κ λιγο περιπετειωδης !!!!!μπραβο σου κοπελα μου!!!!!!ασε τους κακοβουλους καλη μου!!!!!!καλα οσο για τον παππα :twisted::twisted::twisted:

ρενατα μου πως εισαι εσυ κοριτσι μου????

μαρακι μου ξεκινατε τη δουλιτσα ε???χορευταρου πολυ μας βγηκε η μικρη ε??? :lol::lol: μηπως να κανει παρεα με τον αγγελο μου??? γιατι κ αυτος τα ιδια κανει!!

μαρακι μου πρωινη πρωινη σημερα!!!!! ;) αχχχχ τι τραβαμε κ εμεις κ με τις κουνιαδες οχιες!!!!! :twisted::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ τωρα ντιμι μου ξεκιναει η συνεντευξη μας!!!!!!

λοιπον:

1: ποσο χρονων εισαι?

2: απο που εισαι?

3: πως γεννησες την αννα μαρια με φυσιολογικο τοκετο η καισαρικη τομη?

4: εχει βγαλει δοντακι η μικρουλα / πόσα?

5: να μας βαλεις φωτο της αννας μαριας κ δικια σου!

6: η μικρη περπαταει η οχι ακομα?

αυτα τα ολιγα!!!! :lol::lol::lol::lol: τωρα δεν μου'ρχεται τιποτ'αλλο,οποια κοπελα εχει απωρια συμπληρωνει στο ερωματολογιο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))

πιστευω να τα πηγα καλα κ αυτη τη φορα εεεεεεεεε????????? :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

ναι κοριτσι μου τα κοριτσακια μας κ συνονοματα εχουν ακριβως δυο χρονια διαφορα!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1: ποσο χρονων εισαι?

2: απο που εισαι?

3: πως γεννησες την αννα μαρια με φυσιολογικο τοκετο η καισαρικη τομη?

4: εχει βγαλει δοντακι η μικρουλα / πόσα?

5: να μας βαλεις φωτο της αννας μαριας κ δικια σου!

6: η μικρη περπαταει η οχι ακομα?

1. Του 74 - του τεστιν 36 κλεισμένα!

2. Γεννήθηκα Αθήνα - Μεγάλωσα από 1 έτους στη Σύρο (Κυκλάδες) - Ηρθα Αθήνα πριν 10 χρόνια περίπου.

3. Φυσιολογικό τοκετό με τεχνητούς πόνους γιατί εκλεινα τη 40η εβδομάδα στο ΛΗΤΩ - 3.050 κιλα - 52 πόντους μας βγήκε το μπουμπούκι μας!!!

4. 5 δόντια έως σήμερα κ αναμένουμε τα επόμενα γιατί είναι πρησμένα κ πονάμε !

5. Εβαλα ήδη!

6. Σας το εχω αναφέρει ήδη τη πρώτη φορά που σας έγραψα. Μόλις μετά τα γενέθλιά της (01/04/11) έκανε τα πρώτα της ανεξάρτητα βήματα δειλά δειλά - απλά ακόμα θέλουμε λίγο χρόνο για να αποκτήσουμε απόλυτη εμπιστοσύνη στον εαυτό μας κ να πηγαίνουμε ασ πούμε απο το ένα δωμάτιο στο άλλο μόνες. Προς το παρόν πάμε από τη πολυθρόνα στον καναπέ κ άντε κ μέχρι την τηλεόραση κ μόνο αν μας βλέπει μέσα στο δωμάτιο.

ΠΕΡΑΣΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ????

:roll:

:lol::lol:

Νομίζω ότι έκανες τη καλύτερη δουλειά που έκλεισες κ στον άλλο γιατρό - Μην στεναχωριέσαι !! Ολα καλά θα πάνε !!!

Ρενάτα να χαίρεσαι τον μπεμπάκο σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Help....

.... Ελπίζω δηλαδή να μπορείτε να τις δείτε τις φωτογραφίες μου ..... τις έβαλα στο profil μου !

Εκανα καλά?

Αλήθεια κ τις δικές σας πως μπορώ να τις δώ ??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

καλε η φωτο που ειναι κ εγω δεν την εχω παρει χαμπαρι???? 8-|8-|

μια χαρα η μικρουλα με τα βηματακια της κ με τα δοντακια της μπραβο μπραβο!!!!!! :D;):D

ναι κοπελα μου εκλεισα σε αλλους δυο κ σ'αυτον δεν προκειται να ξαναπατησω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ? ΛΙΓΟ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑ!!!! ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ :(:(:( ΒΕΒΑΙΩΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Ο ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥΓΛΥΚΟΚΟΙΤΑΖΕΙ ΑΛΛΟ ΝΙΝΙ!!!! Α ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΑ!!!!! ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΣΑΝΤΥ, ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΙΑΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΣ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ!!! ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΗ, ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΤΗ ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ...ΝΤΙΜΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ. ΕΙΜΑΙ Η ΖΕΤΑ, ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2010 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!! ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΚΟΜΑ ΜΟΝΟ ΜΠΑΜΠΑ,ΜΑΜΑ, ΑΤΑ,ΜΑΜ, ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΑΚΑΤΑΛΑΒΙΣΤΗΚΑ :lol::lol::lol: ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ. ΗΛΙΑΝΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ :(:( Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΒΡΕΣ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ...ΘΕΝΑ ΜΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ, ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ, ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ,ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted: ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΡΑΦΩ Κ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΝΤΙΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΕΣ ΦΙΛΕΣ!!! ΞΕΚΙΝΑ ΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΦΙΛΙΑΣ ΛΟΙΠΟΝ!!! :D

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΜΗΝ ΜΑΣΑΣ!!!! Η ΠΕΘΕΡΑ ΨΗΦΙΖΕΙ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΓΚΩΤΟ :lol:

ΗΛΙΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΓΙΑΤΡΟ!!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: ΤΟΣΕΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

ΘΕΝΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ Κ ΕΛΙΩΣΑ :lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!! ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ SEASON Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ :lol::lol::lol: ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΧΟΡΕΥΟΥΜΕ ΟΛΑ!!!!!! ΑΚΟΜΑ Κ Ο ΓΥΦΤΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΦΩΝΑΖΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ.....Ε ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΧΟΡΕΥΟΘΜΕ!!! ΚΟΥΡΔΙΣΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!!!! :?:?:? ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ...ΑΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ TO CHICCO!!! EINAI ΠΑΝΕΜΟΡΓΟ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΡΟΖ :? Α ΛΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΓΙΟΥΧΑΡΟΥΝ :lol::lol::lol: ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ :cry:

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΣΟΡΥ!!!!!! ΘΑ ΕΠΑΝΕΡΘΩ1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Έλενα ποιό βίντεο είδες??? :? (ρωτάει η περίεργη..)

Θένα ΕΛΕΟΣ με τις αρρώστιες!!!Εσύ μπαίνεις στην ιατρική κατευθείαν με την προυπηρεσία που έχεις!! Λοιπόν, δεν ξανασχολούμαστε με τις αρρώστιες σου..τις αγνοούμε..τις σνομπάρουμε..ναι ναι..μπας και τσαντιστούν και φύγουν και δεν ξαναπατήσουν!!!!

Έλα βρε 'Ελενα και εσύ..μα ροζ??? Μη μου πεις ότι έχει και τη barbie επάνω??? :lol::lol::lol::lol: Είπαμε, είμαστε χαλαροί με τα χρώματα αλλά όχι και ροζ στο Χρήστο τον μάγκα! Που άργησε να βγάλει δόντι, τρώει όλο το φαί του και δεν αφήνει θηλυκιά γάτα να περάσει από τον Πανμαιακό αν δεν την φλερτάρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΚΟΥΕΙ Κ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΟΧΙ ΒΡΕ ΜΑΡΙΑ!!!! ΕΧΕΙ Κ ΣΕ ΑΛΛΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ ΣΕ ΡΟΖ Κ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!

ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΗΣ ΘΕΝΑΣ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ!!! ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΟ FACE!!!!! ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα! κλεινουν τα ματια μου...κανω γενικη το σπιτι , κουρτινες τα παντα και ειμαι πτωμα.... η μικρουλα φουλ γκρινια ευτυχως οι μυξουλες υποχωρησαν μαλλον απ το δοντι θα ηταν...αλεκα περιμενουμε κ αλλες φωτο δε θα τη γλιτωσεις ετσι! κουκλα η ΚΥΡΙΑΚΗ αντε να σας ζησει!!!!!dimi καλωσηρθες να χαιρεσαι τη κορουλα σου! εγω γεννησα 11 ιουνιου φ.τ. και ειμαι απο Ροδο!Τσαμπικα με λενε. Ηλιανα ολα καλα θα πανε με το νινακι σου! καλα η κουνιαδα σου...ας μη το σχολιασω...δεν εχω κουραγιο να γραψω για τις υπολοιπες σας στελνω πολλα πολλα φιλακια!!!!!!! καληνυχτουδια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχα ελενα ολα τα χορευει κ μαλιστα προσπαθει να κανει κ τα δαχτυλα να τα χτυπισει οπωσ εγω αλλα τουσ βαζω στο dvd ζουζουνια κ η Δαναη εχει κολλημα με τα χριστουγεννιατικα κ εχει κολλησει κ τον Ιασονα :lol::lol::lol: το καλοκαιρι να δεισ που τραγουδαμε ολη μερα ολοι μαζι αγια νυχτα χιονια στο καμπαναριο κ το χριστουγενα ηρθαν παλι :lol::lol::lol::lol::lol: κ να ο ιασονασ σαν κομπρεσερ πανω κατω καθηστοσ να κολοκουνιετε :mrgreen::mrgreen: κ να μουγκριζει προσπαθοντασ να τραγουδισει κ ολασ :D

ροζ :shock: ελενα ντιντι θα το κανεισ το παιδι :(|)

μαρια εχεισ φατσοβιβλιο?(facebook)γιατι εδω δεν μπορεσα να το βαλω να το δειτε :cry:

αλεκα τι εγινεσ καλε?σε εφαγε η σαντυ? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γελα γελα κοιτα μη κολλησει κ ο δικο σου με κανενα τραγουδακι των φωτων κ το λετε κ εσεισ στισ παραλιεσ :lol::lol:

μηλουσα με τον αδερφο μου στο fb τωρα σε ειδα αλλα λεω να την πεσω...ασε τρεχουν οι μυτεσ απο την αλλεργια εβαλα κ σπρει με κορτιζονι δεν αντεχα αλλα ακομα τρεχει κ ειμε αυπνη γιατι μαμιμενη αρχισε να τρχει απο τισ 5 τα ξυμεροματα μπουκωνα ξεμπουκωνα φτερνιζομουν ειχα κ τον ιασονα ανησυχο ασε μαυρο υπνο εκανα εχθεσ ...φοβαμε να κοιμηθω τωρα το πιστευεισ !

φιλια κοριτσια κ εσε τα γρρρρρ ελενα σε βλεπω! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Θένα και περαστικά!! όχι δεν έχω φατσοβιβλίο!!! Πρέπει να ανοίξω μια σελίδα... :roll::roll:

Α! Θένα ευχαριστώ για τις συμβουλές για τις μυξούλες..!! Μια χαρά πάμε δηλαδή..Άλλες φορές άκουγα και χρου χρου στην πλατούλα αλλά ο γιατρός δεν έβρισκε ακροαστικά και μου λεγε ότι είναι εξ'απηχησης από τη μύτη..Τώρα δεν ακούω τίποτα..άρα είμαστε τέλεια..τρομάρα μας!!!! :mrgreen::mrgreen:

Εγώ τί να πώ που σήμερα βγήκα βόλτα με τον άντρα μου και σιγοψυθίριζα "σταμάτησε το τραμ, και μπήκε μια χοντρή και σπάει η μηχανή..." :lol::lol::lol: Ο Κωνσταντίνος πρώτα θα τραγουδάει ζουζούνια, και μετά θα πει μαμά!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ ΕΛΕΙΠΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ 2 ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΦΟΡΤΩΜΕΝΕΣ ΡΟΥΧΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΑΡΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΟΙ ΑΛΛΕΣ 2 ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ ΑΝΑΚΑΤΟΣΤΡΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΥΝΙΑΔΟΠΛΗΚΤΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κορίτσια μου.............Σας διαβάζω ανελλειπώς απλά δεν προλαβαίνω να σας γράψω..... :roll::roll::roll::roll:

Θένα πολύ ΤΕΛΕΙΟΣ ετσι οπως χοροπηδάει...........αχου τον..........για φάγωμα είναι..............Οι αρρώστιες σας δε μας συγκινούν πλέον τις συνηθίσαμε............:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι κάνε φατσοβιβλίο να σε βλέπουμε κι εσένα.............είστε καλύτερα ε???????????

Δημητρα καλωσόρισες στην παρέα μας.......είμαι η Μαρίνα από Κύπρο (όπως και η Μαρίαχαρ) έχω τον Ορέστη που γεννήθηκε 28/05 με ΦΤ και θέλω συνέχεια να τον φιλάω............Ρε κορίτσια το έχετε κι εσείς αυτό???????Συνέχεια φιλιά του δίνω..........δε μπορώ..............

Εμάς ακόμα δεν κάθεται ο κόλος μας καλά...........και χτες είπε για πρώτη φορά παπά και κατούρησε ο άντρας μου από τη χαρά του!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και όλο ταταταααααααααα και νανανααααααααααα λέει...........

Καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια......

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΜΕ :(:(:( Η ΜΙΚΡΗ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ 4 :(:(:( ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ, ΕΓΩ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΣΤΑ ΚΙ ΕΧΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΑΚΙ ΜΑΣ :D:D ΑΥΤΑ, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!! ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΕ ΟΛΕΣ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετα ευχομαι να περασετε τελεια στο παρτι σασ κρατηστε κ ενα κομμαρτι τουρτα κ για μενα :mrgreen::mrgreen::ymparty::ymparty::ymparty:

αντε μαρινακι να πει κ σκουλικομυρμιγκοτρυπα :lol::lol::lol::lol: η λεσ να ειναι δυσκολη! :shock::lol:

μαριαχαρ το χρου αυτο που ακουσ ειναι απο φλεμα οταν βηχει κ εξαφανιζετε ειναι καλα αλλα οταν μενει καθε φορα που βηχει κ συνηθοσ ειναι κ η ανασα με εναν μικρο ηχο ιιιιιιι τοτε ειναι προβλημα....εχω μαθει να τα ξεχωριζω αν κ λιγεσ φορεσ ειχαν ακροαστικα κ οταν ειχαν το προλαβαινα στην αρχη ;)

σημερα χαλια ειμαι( μμμμ τι προτοτυπο :-p ) η αλλεργια μαμισε σασ λεω :cry::cry: τεσπα κλεινω γιατι εχω κατα φτισει τον υπολογιστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ γεια σασ!!!!!! :D:D:D:D:D

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ????

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΠΑΡΤΑΚΥ??????? ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΕΛΙΚΑ?????

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ?????

ΘΕΝΑ :shock::shock::shock: Μ ΦΕΝΕΤΕ ΕΣΥ ΤΑ ΚΟΛΑΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!!!!!

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΒΟΛΤΑ Κ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΜΥΔΙΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Κ ΧΤΑΠΟΔΙ(ΨΑΡΟΤΑΒΕΡΝΑ ΤΟ ΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ) Κ ΤΡΑΧΑΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙ8ΚΡΟ ΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ!!!!!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΒΟΛΤΑ!!!! :D:D:D:D

ΧΘΕΣ ΜΗΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΕΙΑ ΣΤΟ FACE Κ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΧΕΡΕΤΙΣΜΑΤΑ!!!!!!! :D Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΘΑ ΜΠΕΙ Κ Η ΘΑΛΕΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΕΙ :D

ΑΥΤΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΣΑΣ ΦΙΛΩ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ? ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ;);););););) ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΙΣ 6 ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ. Η ΜΙΚΡΗ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΧΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕ!!! ΗΤΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ :oops::oops::oops::oops: ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΜΑΛΛΟΝ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΓΥΡΩ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΜΕ :lol::lol::lol: ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΗ [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΦΩΤΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΕΠΙ ΤΟΥ ΣΕΡΒΙΡΙΣΜΑΤΟΣ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΦΩΤΟ ΜΕΤΡΗΜΕΝΕΣ :twisted::twisted::twisted: ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΞΕΠΑΤΩΣΕΙ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ :o:o:o ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ :oops::oops: ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ? ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΣΙΔΕΡΟ :(:(:( ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΠΑΜΗΛΘΑ!!!!! ΤΑΡΑ ΤΑΡΑ ΤΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ???

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!!!!!!!

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΩΡΕΣ!!!! ΩΡΕΣ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΠΑΙΞΕ ΓΕΛΑΣΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ !!!

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!

ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΕ Η ΣΑΝΤΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΗ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ !!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ Η ΡΕΝΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ? Η ΜΑΡΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΕΣΤΑΚΟ? ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ? Η ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΟΚ? ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΠΩς ΕΙΝΑΙ ? ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ? ΜΙΚΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ? ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΣ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΑΝ ΝΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΧΤΕΣ!!! ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑ :lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...