Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ !!!! ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ !!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΣΑΣ ΧΟΜΠΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΥΠΝΟΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ. ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ. ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ !!!!

ΚΡΑΞΕ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΕΤΣΙ ΧΥΜΑ. ΕΔΩ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΑΦΑΝΤΗ. ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ. ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΚΑΛΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ?

ΗΛΙΑΝΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ?

ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ. ΕΛΕΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ. ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ 6 ΧΡΟΝΩΝ ΠΙΑ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΗΣ. ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ TEFAL ΚΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΟΜΟΡΦΗ ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΝΩ ΚΙ ΟΧΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΜΙΑ ΣΚΕΤΗ ΛΑΜΠΑΔΑ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ? ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.

ΕΣΕΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΕΧΕΤΕ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΠΟΙΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΥΤΟ?????????? :shock::shock::shock::shock:http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=2324 ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ!!!!!!!! :lol::lol::lol: 159?????????? :o:o:o:o ΣΟΚ!!!!!!!!!!

ΑΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΠΑΝΕ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΠΑΡΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!!! ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΟΒΕΙ!!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!

ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΤΕ!!!!!!

ΒΑΦΤΙΣΤΙΡΙ ΔΕΝ ΕΧΩ!!!!!! ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΚΟΛΛΗΤΗ Μ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!!!!ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ...ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!! ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ, ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 7:30? ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 1 ΩΡΑ ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟ ΠΟΛΥ...ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΜΩΣ ΠΕΦΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ 9 Ή 10 ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΡΩΙ,ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΚΟΠΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ 10:15 :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΗΤΑΝ Η ΜΙΚΡΗ!!!!!!! ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!

Α ΘΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΣΟΥΜΕ!!! ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΘΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΙΝ Κ ΤΟ ΜΕΤΑ!!!!!! :D ΠΟΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!!!!! ΠΑΡΤΑΚΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΣΤ'ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!! ΑΠΟ ΒΡΕΦΑΚΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΙΑ... ΩΡΑΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΑ ΟΝΤΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ....

ΟΥΤΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΙΑΜΙΣΗ. ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΙΣ 9.30 ΜΕ 10 ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΙΣ 6.30 ΓΑΙ ΓΑΛΑ. ΜΕΤΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ Ή ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΜΕ 8.30.

ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ.

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΑ 159 ΕΥΡΩ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΕΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΑ 40 ΗΡΘΣ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΜΟΥ. ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΕΡΟ. ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΥ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑΝΤΑΡ ΜΟΥΓΕΡ Ή CROCODILLINO. ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΑΣΕ ΜΑΣ.

ΚΙ ΕΧΕΙ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΑΝΙ 13 ΧΡΟΝΩΝ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΛΑΜΠΑΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΞΑΝΑΛΕΩ ΧΑΛΑΛΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΝΕ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΛΕΠΩ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ 15 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΗ ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΩ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΡΕΝΑΤΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΓΙΑ ΔΩΡΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΑΘΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ 160ΚΟΥΖΙΝΑ ΒΑΛΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΝΑ 50 ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑΔΑ ΚΑΗΚΕΣ...ΘΕΣ ΕΝΑ 250 ΣΤΟ ΝΕΡΟ :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου,πως ειστε??χαιρομαι που ειστε καλα!!!!!!!

εγω δεν ειμαι καθολου καλα :cry: :cry: :cry: :cry: , ειμαι πολυ χαλια!!!!! :cry:

χθες που πηγα στον γιατρο κ βλεπαμε το μωρακι μου στον υπερηχο,σε καποια φαση τον ειδα να κοιταω επιμονα κ προβληματισμενος!!!!!τον ρωτησαμε τι γινεται, τι βλεπει κ μας ειπε

πως ''το μωρακι μου εχει ομφαλοκηλη''!!!!!!!! :cry: :cry: αυτο δεν ειναι σιγουρο βεβαια θα το σιγουρεψουμε την Μ.Δευτερα που θα κανουμε την αυχενικη.ομως για να το πει αυτο παει να πει πως ειδε να υπαρχει καποιο προβλημα.

δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτο,απ'οτι το εψαξα λιγο λεει πως ειναι μια ανωμαλια που αν υπαρχει πρεπει να γινει διακοπη της εγκυμοσυνης!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

θα ρωτησω κ εδω τα κοριτσια αν ξερουν κατι πανω σ'αυτο το θεμα!!!!ελπιζω να ξερει καποια κ να μην ειναι κατι το τοσο σοβαρο!!!!!!

αχ κοριτσια μου αυτη η εγκυμοσυνη ειναι ολο στεναχωρια κ αγχος!!!!!δεν θελω τιποτ'αλλο μονο να ειναι καλα το μωρο μου κ να το κρατησω στην αγκαλια μου οπως κ τα αλλα δυο παιδακια μου!!!!!

αφου μου το εστειλε ο θεος ας με αφησει να το χαρω κιολας!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ολη μερα κλαιω απο χθες κ προσπαθω να μην με βλεπουνε τα παιδια μου , ομως καταλαβαινουν τα παντα,με βλεπουν , ξερουν πως κατι εχω!!!!!κ η κορη μου ερχεται κ αγκαλιαζει την κοιλια μου κ μιλαει στο μωρακι μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ!!!!! ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΦΑΣΗ?????? ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΚΛΑΙΓΑ Κ ΓΙΑ ΚΑΤΙ :cry::cry::cry::cry: ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΠΑΝΕ ΑΝΑΨΕ ΚΑΝΑ ΚΕΡΑΚΙ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΘΑ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!! ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ!!!! ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΛΑ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ!!!!!! ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΣΕ ΦΑΕΙ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ!!!!!!\

ΡΕΝΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΕΣΕ ΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!! ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΑΞΙΑ!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΖΗΤΑΝΕ!!!!!! ΒΡΕΣ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΝΩ...ΠΑΝΕ Κ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΠΑΡΤΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Κ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ!!!!!! Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙ!!!! Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΑ ΠΡΑΜΑΤΑ Κ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΕΤΟΙΑ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ!!!

ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΛΑΜΠΑΔΕΣ ΒΓΗΚΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΔΩΡΟ!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΛΑΜΠΑΔΑ!!!! ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΡΟΥΧΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΤΛ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑ!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ????? ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!! ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΙΑ!!!!! ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΖΑΡΑ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΑΤΑ!!!! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ!!!! Κ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΕΛΑΦΡΙΑ!!!!! ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΜΕ Κ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΛΙΓΟ ΣΕ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ....Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΕ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ!!!!! Η ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 6 ΜΗΝΟ!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΤΖΑΜΠΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!1! ΨΑΞΤΟ ΛΙΓΟ ΣΤΟ GOOGLE ΟΜΦΑΛΟΚΗΛΗ ΣΕ ΕΜΒΡΥΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ελενακι μου πραγματικα δεν ξερω!!!!!η αληθεια ειναι πω ς νιωθω κ εγω υπευθυνη που μια μας βγαινει το ενα κ μια το αλλο, γιατι στην αρχη οταν ειχα μαθει πως ειμαι εγκυος το ειχα παρει στραβα!!!!!ηταν ξαφνικο,δεν το ηθελα κ σκεφτομουν διαφορα........!!!!!!!!κ ισως γι'αυτο να ειναι ετσι μια το ενα μια το αλλο!!!

το εχω σκεφτει κ εγω πολλες φορες αυτο για τους γιατρους!!!!θα περιμενω να κανω κ την αυχενικη να δουμε τι θα μας πουν κ εκει στο ιασω κ αν ισχυει αυτο εννοειται πως θα παω κ σε αλλον γιατρο!!!!!

διαφασα κ εγω σε αλλο φορουμ τι λεει κ λεει πως δεν ειναι ανησυχιτικο.το εψαξα ομως κ απο χθες στο google ομφαλοκηλη στο εμβρυο σε ιατρικα θεματα κ λεει αυτα που σας εγραψα!!!!

τωρα τι να πω να βαλει ο θεος το χερι του να μην ειναι τιποτα κ να κρατησω κ αυτο το παιδακι μου στην αγκαλια μου οπως τα αλλα δυο!!!!!!!!!το περιμενουμε ολοι πως κ πως!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ? ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ, ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ, ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΑΝ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ Ή ΟΧΙ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΝ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟ ΩΣ ΕΜΒΡΥΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ :(:(:( ΕΛΠΙΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΑΛΛΑ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΥΓΙΗ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΖΩΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ, ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΘΛΗΤΙΚΑ NIKE ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕ. ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΟΤΑΚΙΑ CROCODILINO ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΤΗΣ ΠΗΡΑΜΕ ΠΑΛΙ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ CROCODILINO. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΒΗΜΑ, ΤΗΣ ΦΑΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΒΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΠΑΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω απολυτα μαζι σου ζετα μου,εχεις απολυτο δικιο σε ολα!!!!!!!!!!!!! διαβασα κ εγω αυτα που λες κ επισης διαβασα πως αν το ζευγαρι αποφασισει να κρατησει το μωρο χρειαζεται αμεσα χειρουργειο οπου ειναι πολυ δυσκολο διοτι δεν ειναι σιγουρο αν θα αντεξει η καρδουλα του!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

δεν σου ευχηθηκα κιολας κοριτσι μου ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΟΥ!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΥΓΕΙΗΣ ΤΥΧΕΡΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗ ΖΩΗ Κ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΧΑΡΑ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΧΑΡΑ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!κ να σε προσλαβουν στη δουλεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ηλιαννα μου επεσα τωρα με αυτα που διαβασα :cry::roll: τι να πω ..εγω στη θεση σου θα ρωτουσα κ αλλουσ γιατρουσ για συγουρια ...ο γιτροσ σου τι σου ειπε να κανεισ αν τελικα ειναι?

ζετακι χρονια πολλα στη ζουζου σου εκατοχρονη κ με ενα δευτερο τωρα ;)

δωρακια για το νουνο εγω θα επερνα ααν ηθελε κ κατι σε cd player η ipod κτλ η αν φοραει κ καμια χειροπεδα σε κοσμιμα.

εγω εχω 2 βαφτιστιρια κ μαζι με αυτα παω κ κατι κ στα αδερφακια τουσ αλλα το ενα μου εχει αλλα 3 αδερφια :shock: κ ξεφραγκιαζομαι :mrgreen::shock: οποτε λεω φετοσ να δωσω σε καθε μια 80 ευρω κ ασ παρουν οτι θελουν γιατι τα αυγα κ τα τσουρεκια μονο εχουν απο 20 ευρω βαλε λαμπαδεσ παπουτσια κτλ γιατα αδερφακια ε δε λεει αφανιστικαμε κ ασ παρουν οτι θελουν εμενα ειναι η μια 12 κ η αλλη 5,5.ισωσ αυριο βρω τισ μαμαδεσ τουσ κ τουσ τα δωσω ;)

οσο για τη κουζινα που θελει θα την παρεισ με τον ορο να μην ξαναπαρει λαμπαδα για τα επομενα 10 χρονια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ θενα μου δεν μου ειπε απολυτως τιποτα!!!!!το μονο που ειπε ειναι να το αγνοησουμε!!!!!!α πως να αγνοησεις ομως κατι τετοιο?????πρωτα το ''πεταει'' κ μετα λεει αγνοηστε το????

οτι εμαθα το εμαθα ψαχνοντας επι ωρες εδω στο ιντερνετ!!!!!!

εννοειται θα παρω κ αλλη γνωμη!!!!!

μακαρι να μην ειναι τιποτα ομως κ να ειναι καλα το μικρουλι!!!!!!

μεσα στη στεναχωρια μου κ το αγχος μου εχω κ νευρα μου με αυτον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΑΓΝΟΗΣΕΙΣ??? :shock::shock: ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ...ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΙ ΕΧΟΥΝ ΧΑΖΕΨΕΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ???? :twisted::twisted: ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙ 2 ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ 1 ΠΟΙΟΣ ΝΟΙΑΖΕΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥΝ ΣΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΡΧΕΤΕ ΟΧΙ ΖΩΟ...ΟΥΦ ΣΥΓΧΥΣΤΗΚΑ ΤΩΡΑ...

ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΒΛΑΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΧΙ ΚΑΛΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΝΟΗΣΕΙΣ, ΜΗΠΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ ? ΔΕΝ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΚΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ. ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ 2. ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ?

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΖΕΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΙΗ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΗ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ, ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΧΟΛΑΣΑ Κ ΗΡΘΑ!!!!!!ΡΕΝΑΤΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ!!!!!!??????? ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΛΑΜΠΑΔΕΣ Κ ΒΡΗΚΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ZANUSI ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΕ 13 ΕΥΡΩ!!! ΤΗΝ ΨΑΧΝΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ 40!!!!!! ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΡΙΝΙΠΟΥΛΟ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΠΑΡΤΗΝ ΠΡΙΝ ΑΛΑΞΕΙ Η ΤΙΜΗ!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗΝ ΕΔΩ!!!!!

http://www.toys-shop.gr/product_info.ph ... c6pvjb2n22

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Ηλιάννα μου τί διαβάζω? Με στεναχώρησες ρε κοπέλα μου..Όπως σου είπαν και τα άλλα κορίτσια 'ετσι και εγώ θα έπαιρνα μια δεύτερη γνώμη..εκτός αν του έχεις τόση εμπιστοσύνη, άρα και για να πει "το αγνοούμε", σημαίνει ότι κάτι παραπάνω θα ξέρει αυτός..Άναψε ένα κεράκι στην Παναγία όπως σου είπε και η Έλενα, και να σταματήσεις να κλαις..μόνο κακό κάνεις..να σκέφτεσαι θετικά και όλες θα προσευχόμαστε για σένα και το ζουζουνάκι σου,και ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!

Ζέτα μου να τη χαίρεσαι την Δημητρούλα μας!!! :ymparty::ymapplause::ymapplause:

Πολύχρονη και ευτυχισμένη να είναι και κυρίως υγιής! Πω πω,ο Πανμαιακός έχει τα πρώτα του γενέθλια!!!...

Ρενάτα μου θα συμφωνήσω με την Έλενα..τα παιδιά δεν σκέφτονται τα οικονομικά μας! Αν πάρεις το βαφτιστήρι σου μαζί σου στο τζάμπο, θα τα θέλει όλα!!! Κάνε όπως σου πε η Έλενα και δε νομίζω να παρεξηγηθεί η κουμπάρα σου.. Εγώ δεν έχω βαφτίσει παιδάκι ακόμα..ο άντρας μου έχει βαφτίσει ένα αγοράκι το οποίο είναι τώρα 11 χρονών..

Έλενα και εγώ θα του πάρω τώρα κανονικά παπουτσάκια..θέλω να του πάρω ένα ζευγάρι αθλητικά για καθημερινά να τα συνηθίσει και για καλά είδα κάτι μοκασινάκια και τα ερωτεύτηκα!!Αλλά είναι και πανάκριβα τα άτιμα τα παιδικά τα παπούτσια!!Εμένα ο Κωνσταντίνος έμαθε με κάτι παπουτσάκια-καλτσάκια που του έιχα πάρει από το mothercare και όταν του βάζω άλλα παπούτσια που δεν είναι καλτσάκια, τρίβει τα πόδια του και τα βγάζει..ελπίζω να μην έχω πρόβλημα... :?

Θένα πώς είναι η κόρη σου?

Γεωργία πώς είσαι? πού είσαι?

Αλέκα τί έγινε? Βαφτιστήκατε και μας σνομπάρετε??? :lol::lol::lol:

Μαρίνα μου ο Ορέστης πώς είναι? Ο άντρας μου κάνει τα πάντα..δηλαδή του περνάνε τα πάντα!!! Τώρα έχει μια ψησταριά συνοικιακή αλλά άμα χρειαστεί βάζει και κλιματιστικά,τα κάνει συντήρηση και τέτοια..αλλά τελείωσε γυμναστής με ειδικότητα στα παιδιά με ειδικές ανάγκες..ήταν παλιά και στην εθνική ταε κβο ντο και δίδασκε ταε κβο ντο και πυγμαχία..άρα στην Κύπρο έχει επιλογές..και να μη βρει κάτι από αυτά,δεν τον φοβάμαι..όρεξη έχει για δουλειά!!! Εγώ θα κοιτάξω για αντικαταστάσεις, ή σε κάποιο ίδρυμα ή να κάνω στο σπίτι μου λογοθεραπεία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΗΚΕΣ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΟΝ ΛΑΙΝ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΠΟΤΕ!!!!???????

ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΑΣ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ......,ΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΑΟΥΣΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Η ΜΑΡΙΝΑ!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...