Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:D:D:D:D:D:D Ε ΜΑΜΑ Κ ΓΙΟΣ ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ!! :D:D:D:D:D

ΜΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΟΥΣΕΣ ΦΩΤΟ!!!!!! ΑΞΙΖΕ ΟΜΩΣ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ;)

ΡΕΝΑΤΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ???? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΜΑΛΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΙΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΥΞΑ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑ! Ο ΒΗΧΑΣ ΕΙΝΑΙΟ Κ ΥΠΟΥΛΟΣ!

ΔΟΥΛΕΥΑ ΠΡΩΙΝΗ ΣΗΜΕΡΑ :shock::shock::shock::shock::shock: Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ!!!!!! ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΚΩΤΟΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!!!!!!! ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΡΕΛΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ!!!! ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΟΛΟΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟ ΓΙΑ ΤΙΣ 25ΜΑΡΤΙΟΥ!!!! :o:o:o ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ :shock::shock::shock: ΓΕΜΙΣΑ ΑΛΑΤΙΑ Κ ΒΡΩΜΟΥΣΑ ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΙΛΑ!!! ΜΑΛΩΝΑΜΕ Κ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥΣ Κ ΟΛΟΙ ΘΕΛΑΝ ΑΜΕΣΑ ΤΑΜΕΙΟ Κ ΕΦΑΓΑ ΦΡΙΚΗ!!!!! ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΩ ΤΕΤΟΙΟ ΣΟΟΥ!!!! :shock::shock::shock::shock::?

ΗΡΘΕ Κ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ :ymalien: ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Μ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ....ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ 3 ΝΤΕΠΟΝ :o:o:o:o ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΒΑΖΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΝΑ ΠΕΥΤΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΤΕ Κ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ Κ ΑΥΤΗΝ ΕΚΕΙ!!! ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ Κ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕ ΚΙΟΛΑΣ!!! ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΥ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ Κ ΤΕΤΟΙΑ :shock: ΤΟΝ ΒΟΥΤΑΩ Κ ΝΑ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ...Κ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ :shock::shock::shock::shock: ΠΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!!!!!!!!!! ΤΗΝ ΛΕΩ ΚΑΝΕ ΕΣΥ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!!!Κ ΣΤΡΑΒΩΣΕ!!!!!!

ΗΡΘΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΤΑ Κ ΤΟΝ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΦΟΒΑΤΕ!!!! Κ ΕΓΩ ΛΕΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!!!! ΕΕΕΕΕΕ ΜΑ ΜΕ ΕΦΕΡΕ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ?! ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ :o:o ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ... ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ!!! ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω ΝΑΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!!!!!!!!! ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!! Ο ΑΝΤΑΣ ΤΗΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!! ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΝΟΗΣΑ!@@!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ??????????????????? ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ, ΕΤΣΙ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΑΠΟΨΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ...ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12 ΝΑ ΤΑΪΣΩ ΤΗΝ ΚΟΝΤΕΣΙΝΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12:30.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΣΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9,15 ΕΙΔΗ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ!!! ;););) ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!

ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΣΑΤΙΖΕΙ Η ΝΟΥΝΑ :lol:

ΘΕΝΑ????????????? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΜΗΛΑΣ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΣΤΙΣ 8:45 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9 ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ Η ΜΑΜΑ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΓΑΛΑ, ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 12 ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απαπα καλε τι γλωσσα εβγαλεσ στη κουμπαρα σου ελενα ..δεν τρεπεσε λιγο δεν κοκκινιζεισ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τσ τσ τσ ντροπη σου :-p:-p:-p χιχι καλα αλλη φορα να τον κριβεισ τον χριστακο γιατι πολλα καψωνια του κανει η νονα :lol::lol::lol::lol: η να λεσ οτι τον εστειλεσ να παρει τσιγαρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ζετα με γεια τα δοντακια ...γλυκα η μπουμπου κ εμενα το δρακουλακι εβγαλε τα μπροστα αυτεσ τισ μερεσ κ επαψε να ειναι δρακουλακι :mrgreen:

ρενατα ομορφοι ειστε κ οι δυο παρα πολυ αλλα δε μου λεσ τη χοριστρα εσυ του την εχεισ τοοοοσο λοξη? ειναι σαν αυτουσ που εχουν καραφλα με λιγα μαλλια στο πλαι που τα πανε απο την μια ακρη στην αλλη για να την καληψουν :D:D:D κοψτε κ λιγο να φανει το προσωπακι του

εμενα τα μικρα αναλλογα με τον βηχα τα παω στο γιατρο...δλδ ανεχουν ξεροβηχα αν ειναι μονο τη νυχτα αν βηχουν με φλεμα κ αν η μυξα ειναι πυχτη κ πρασινη αναλλογα πρατω....γιατι κ εμενα βηχουν κ 2 κ 3 βδομαδεσ μπορει κ μηνα αν ειναι στα ιδια επιπεδα δεν δινω σημασια αν χηροτερευει τοτε θα τα παω..

οσο για το παρκο εγω εχω κανονικο αλλα παρολ αυτα δεν συκωνετε ουτε μεσα ουτε απ εξω απο αυτο ...γενικα δεν πολυ παιζει ρολο ,ειναι στο παιδι κατα ποσο δραστηριο κ κινητικο ειναι ,εμενα ειναι λιγο χεστεισ κ θελει λιγο σπροξιμο σε ολα ....μου βγηκε σαν τον Γιωργακη ρε παιδι μου κ αυτοσ κ οσο ελεγα να μην του μιασει σε αυτο το θεμα :roll::| οχι οτι ειναι κατι κακο αλλα σαν παιδι ο μεγαλοσ ειναι πολυ προσεκτικο σε ολα σε σημειο σχιζοφρενιασ :shock::lol: ολεσ οι κινησεισ του ειναι αργεσ κ προσεκτικεσ :shock: τεσπα ασ μην ειμαι αχαριστη αλλεσ λενε αμαν τα παιδια τουσ λιγο να προσεχουν απλα δεν θελω να ειναι παιδια των ακρων :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!τι κανετε???????τα μικρουλια μας τι κανουν???

εγω σημερα δεν ημουν οοοοολη μερα ξαπλα οπως χθες!!!!!δεν μπορω σαν να ειμαι αρρωστη λες κ τι εχω.αλλα εχω τις ανακατοσουρες κ ολα τα συναφη!!!προσπαθω να ειμαι πιο ηρεμη κ περιμενω την τριτη να δω το μωρακι μου,κ μακαρι να ειναι μια χαρα μεχρι τοτε!!!!!!

μαρακι μου τι κανεις κοπελα μου???κ εσενα απο κοντα ερχεται ο κωνσταντινος σου με τη στρατα ε????ετσι κ εμεις μια απ'τα ιδια!!!!!!!προσπαθουμε τωρα μπας κ καταφερουμε να περπατησουμε μεχρι τα γεννεθλια μας!!!!!!για να δουμε... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

γεωργια μου πως εισαι κοπελα μου??????

αχ θενα μου πολυ γελασα με ολα αυτα με τα ποσο / ποσα κλπ!!!!!!εισαι καλυτερα σημερα?????ξεκουραζομαι κοριτσι μου κ προσπαθω να μην με βλεπουν τα μικρα ετσι.ναι το χαιδευω το μωρακι μου,το μιλαω κ του λεω να μην μου παθει τιποτα!!!!

μαρινακι μου εξακολουθειτε να ξυπνατε το βραδυ ε???ταλαιπωρια!!!!!γιατι δεν ρωτας κ την παιδιατρο σου καλυτερα γι'αυτο για να δουμε τι θα σου πει??????

εγω την παιρνω τηλ συνεχεια (κ για βλακειες) κ με εχει ''σωσει'' πολλες φορες!!!!!

αλεκα περιμενουμε τις φωτο!!!!!!!!!

ζετα φοβιθηκε στις κουνιες η μικρουλα ε?????ισως την επομενη φορα να μην φοβηθει!!! μπραβο για τα δοντακια σας κοπελα μου!!!!νωρις νωρις τα εβγαλε η μικρη ε?????

εμεις ειμαστε κουνελακια :lol::lol::lol::lol: , εχουμε μονο δυο!!!!!

ρενατα μου φτου σας κοπελα μου!!!!!!!!!!!νομιζω πως σου μοιαζει ο γιος σου η κανω λαθος???

βρε ελενα μου τι κουμπαρα ειναι αυτη??????εψαξες πολυ για να την βρεις????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαρας την υπομονη σου!!!!!!!! καλα της ειπες παντως!!!αχαχαχαχα

πολλα φιλια σε ολες σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΣΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9,15 ΕΙΔΗ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ!!! ;););) ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!

ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΣΑΤΙΖΕΙ Η ΝΟΥΝΑ :lol:

ΘΕΝΑ????????????? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΜΗΛΑΣ?????????

μεχρι να σασ διαβασω κ να γραψω εχαιτε ανοιξει το κουτακι κ δεν το κλεινετε :lol::lol: προλαβαινω να παρω σηρα? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΧΑΛΑΜΕ ΤΟΥ ΥΠΝΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ :lol::lol::lol: ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΑΝΑ!

ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!!!

ΑΡΓΗΣΑ Ν ΑΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΦΑΕΙ(ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ) ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΦΙΔΕ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! ΕΠΕΙΔΗ ΖΥΜΑΤΟΥΣΕ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΜΠΟΛ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕΙ!!!!!!

ΠΗΓΕΝΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ Κ ΕΛΕΓΕ ΜΑΜ ΜΑΜ ΜΑΜ ΜΑΜ Κ ΕΚΛΕΓΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ!!!!!

Κ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ :lol::lol::lol::lol: Ο ΠΕΙΝΑΛΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελενα μου ετσι κ εμενα ο αγγελος,οταν δει πως βγαζω το πιατο του λεει μαμ μαμ μαμ κ αν αργησω βαζει τα κλαματα!!!!καλε αυτα θα φανε κ εμας καμια ωρα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Α ΡΕ ΘΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΗΛΙΑΝΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ@!!!!! ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΛΕΓΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΚΑΙ ΧΕΡΟΜΟΥΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟΥΣ :D

Α ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥΣ ΣΕ ΘΕΜΑ ΚΗΝΙΣΗΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!! ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ!!! :D:D

ΗΛΙΑΝΑ Η ΠΡΩΤΗ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜ Κ ΤΗΝ ΕΙΠΕ 6 ΜΗΝΩΝ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ!!!!!!ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ!!!!!

ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙ ΜΕΙΝΑΜΕ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΗΛΙΑΝΝΑ!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ :D:D:D:D:D:D:D:D:D ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΜΕ, ΕΛΠΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ... ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΟΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ =))=))=))=))=))=)) ΕΛΕΝΑ ΑΣΠΛΑΧΝΗ ΜΑΝΑ ΑΦΗΣΕΣ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΑΛΛΕΣ ΛΕΞΕΙΣ? ΕΜΕΝΑ Η ΠΡΩΤΗ ΤΗΣ ΛΕΞΗ ΗΤΑΝ ΑΝΤΕ!!!! ΜΕΤΑ ΕΙΠΕ ΑΤΑ,ΜΑΜΑ, ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΜΑΜ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΘΕΝΑ :ymbringiton::!!

ΟΧΙ ΖΕΤΑ ...ΛΕΕΙ ΜΠΑΜΠΑ ΑΤΑ ΑΠΑΠΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΕΙΓΝΩΣΗ!!!!ΤΑ ΛΕΕΙ ΜΟΝΙΜΩΣ!

ΕΝΩ ΤΟ ΜΑΜ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΜΟΛΙΣ ΕΒΛΕΠΕ ΤΟ ΜΠΟΛ ΜΕ ΤΟ ΦΑΙ Ο ΠΕΙΝΑΛΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ, ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΠΟΤΕ!!!!! ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ? ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΧΟΝΤΡΟΥΛΗΣ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΡΜΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΦΟΥΣΚΑΣ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕ ΠΟΛΛΥ!!!! ΗΤΑΝΕ 1 ΜΗΝΑ ΑΡΩΣΤΟΣ Κ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΧΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ! ΜΕΤΑ ΜΠΗΚΑΜΕ Κ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕ ΚΙ ΑΛΛΟ!!! ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!! 9600 ΗΤΑΝΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΦΟΡΑ! ΕΣΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΖΥΓΙΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝΕ 9700. ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΟΣ ΤΩΡΑ. ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ, ΟΥΤΕ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ελενα μου το ξερω γι'αυτο κ προσπαθω να ειμαι πιο καλα, να ξεχνιεμαι με διαφορα, κ να του μιλαω πολυ!!!!!ααααα μαμ ειπε το ζουζουνι ε?????εμενα ειπε μπαμπα ε κ τωρα λεει μαμα , ατα , αννα (την αδερφη του αννα μαρια), γκαγκα (γιαγια) ,ντα!!!!!!αυτα τα ολιγα!!!!α κ καταλαβαινει τα παντα!!!!!!!

απο μια σταλια καταλαβαινουν τα παντα τα μικρουλια μας βρε!!!!

καλο βραδυ θενα μου!!!!!!!!!

ζετα μου μακαρι να πανε ολα καλα οπως λες,μακαρι!!!!!!!!αχ αντε να δουμε ποτε θα τα καταφερουμε με αυτο το περπατημα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...